Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.05.31. 22:35:02

barca0417 írta:viszont ha Titonak csak Alba kell, meg Silva... akkor ne sajnáljuk a pénzt a brazilra. Ha mást nem igazolunk, akkor őket kéne tényleg megszerezni, mert a két legjobb a jelöltek közül.
de silva is maradna és a milan sem adná el,legalábbis a legutolsó általam olvasott forrás ezt írta,így könnyen lehet,hogy mást kell keresni. hozzáteszem,én sem mennék el a helyében,biztos kezdő,bajnokesélyes a csapat,bl-ben indulnak
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2012.05.31. 22:32:19

barca0417 írta:viszont ha Titonak csak Alba kell, meg Silva... akkor ne sajnáljuk a pénzt a brazilra. Ha mást nem igazolunk, akkor őket kéne tényleg megszerezni, mert a két legjobb a jelöltek közül.
egyetértek, most az egyszer muszáj mélyebbre nyulni a pénztárcába. Meg kell szerezni őket! :D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2012.05.31. 22:24:55

viszont ha Titonak csak Alba kell, meg Silva... akkor ne sajnáljuk a pénzt a brazilra. Ha mást nem igazolunk, akkor őket kéne tényleg megszerezni, mert a két legjobb a jelöltek közül.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.31. 22:12:47

megkapják keitát, meg letudjuk a még fennlévő ibra tartozást. ez lenne alegjobb, ha már ennyire kell ide a brazil. (ugye még tartoznak ibra árával?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2012.05.31. 22:07:35

Afelől ne legyen kétségünk, hogy ha Keita megy, akkor ingyen megy. Legalábbis jó hülye lenne nem így tenni. Eleve nem jó antré úgy érkezni, hogy 7-8M Euróval megrövidítetted új klubodat, nem mellesleg azért a saját fizetési igényeinél se mindegy, hogy ingyen lehetett megszerezni vagy eleve milliókba került.

Kis túlzással a fele annak a 6-7-8 milliónak amit megspórol az igazolási díjon a klub, az Keita bankszámlájára vándorolhat az elkövetkező 3-4 évben.

Szóval senki ne számítson arra, hogy Keita jófejkedni fog a saját kárára.

Inkább azt kellene megvizsgálni, hogy hogy lehetünk annyira ostobák, hogy 40+ (a bajnokságban 26!) meccsel a háta mögött egy kiegészítő ember bármikor dönthet úgy, hogy felbontja a szerződését. Agyrém. Mert, ha alacsonyabb lenne a meccsszáma (ez így több, mint 2/3), ha meghatározó, mondjuk úgy kezdő játékosnál lenne szó, vagy ha bizonyos meccsszám alatt meghatározott összegért lenne vihető (mondjuk 5M Euró), akkor megérteném.

De, hogy egy abszolút kiegészítő ember, aki kinn volt az ANK-n ilyen magas meccsszám mellett, ingyen mehessen el... Kábé a vezetőség saját fejére teszi a bohócsipkát az ilyen ostobaság nyomán!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.31. 21:31:07

barca99 írta:
LG írta: De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Keita pont az a játékosunk, akiről el tudom hinni, hogy belemegy abba, hogy cserealap legyen, és a Milannál csak (...) normál fizetést kapjon. Legalábbis én úgy értelmezem, hogy ő még játszani akar, valahol alapember lenni, nem pedig az a lényeg, hogy tudjon venni még egy nyaralót meg két sportkocsit. Persze ez csak az én feltételezésem, és az is biztos, hogy senki nem a saját pénzének ellensége, főleg nem egy karrierje végén járó focista.

20 millió euró + Afellay + meggyőzzik Keitát, hogy a Milanba menjen - ez így egy korrekt ajánlat lenne Silváért.

Ha már itt járunk, nem értem egyébként Silvát miért ragaszkodik ennyire a Milanhoz. Ez volt a harmadik éve ott, most cserélik ki a fél keretet, amire állítólag nincs sok pénze Berlusconinak, tehát a jövőkép sem túl fényes.
Nincs kizárva, csak gondolom a Milannak ha kell Keita, elsősorban úgy törekedne a megszerzésére, ha Silva is maradjon, és a mali is ingyen menjen. Ha belemennek Silva eladásába, akkor lehet, h tényleg könnyíthetjük vele a dolgot. Amúgy amit irtál, azzal az ajánlattal valóban mindenki jól járna. Mi kapnánk egy klasszis védőt, a Milan meg pénzt, és két kiváló játékost. Mert bár Afellay és Keita ide nem férnek be, a Milannaik szvsz mind2 nagyon komoly erősítés lenne. Keitának talán jobban be is jönne az olasz foci, mint a Barca stílus.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.05.31. 20:25:48

LG írta:
Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.
De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Keita pont az a játékosunk, akiről el tudom hinni, hogy belemegy abba, hogy cserealap legyen, és a Milannál csak (...) normál fizetést kapjon. Legalábbis én úgy értelmezem, hogy ő még játszani akar, valahol alapember lenni, nem pedig az a lényeg, hogy tudjon venni még egy nyaralót meg két sportkocsit. Persze ez csak az én feltételezésem, és az is biztos, hogy senki nem a saját pénzének ellensége, főleg nem egy karrierje végén járó focista.

20 millió euró + Afellay + meggyőzzik Keitát, hogy a Milanba menjen - ez így egy korrekt ajánlat lenne Silváért.

Ha már itt járunk, nem értem egyébként Silvát miért ragaszkodik ennyire a Milanhoz. Ez volt a harmadik éve ott, most cserélik ki a fél keretet, amire állítólag nincs sok pénze Berlusconinak, tehát a jövőkép sem túl fényes.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.31. 20:21:57

LG írta:
fradika87 írta:Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy Bojan csak kölcsönbe volt a Rómában?
Mert én végig abba a tudatban voltam, hogy végleg eladtuk 14M- ért.
De főoldali átigazolással foglalkozó cikkben az van, hogy kölcsönben volt.
Előre is THX
Kölcsönben van, de a Rómának vásárlási opciója van rá. Azonban Bojan teljesítményét elnézve aligha fog élni vele. Szegény gyerek jó úton van rá, h eltűnjön a süllyesztőben. :(
Pont mai hír, hogy Stramaccioni akár leigazolná őt az Interbe. Nem tudom mennyi a valóságalapja...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.31. 20:20:46

fanbarca írta:A transfermakt.de szerint Vertonghen ára 12 millió. És már csak 1 év van hátra szerződéséből. 5-6 millióért eljöhetne :)
Nem lenne rossz, de valószínűleg a Tottenhambe megy, azt nyilatkozta, hogy rendszeres játéklehetőségre vágyik, azt pedig inkább ott kaphatna, mint nálunk.

MATS HUMMELS!
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.31. 20:11:31

A transfermakt.de szerint Vertonghen ára 12 millió. És már csak 1 év van hátra szerződéséből. 5-6 millióért eljöhetne :)
més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.31. 20:08:32

fradika87 írta:Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy Bojan csak kölcsönbe volt a Rómában?
Mert én végig abba a tudatban voltam, hogy végleg eladtuk 14M- ért.
De főoldali átigazolással foglalkozó cikkben az van, hogy kölcsönben volt.
Előre is THX
Kölcsönben van, de a Rómának vásárlási opciója van rá. Azonban Bojan teljesítményét elnézve aligha fog élni vele. Szegény gyerek jó úton van rá, h eltűnjön a süllyesztőben. :(
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2012.05.31. 20:05:07

Sziasztok
Az lenne a kérdésem, hogy Bojan csak kölcsönbe volt a Rómában?
Mert én végig abba a tudatban voltam, hogy végleg eladtuk 14M- ért.
De főoldali átigazolással foglalkozó cikkben az van, hogy kölcsönben volt.
Előre is THX
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.31. 20:01:43

Sanama írta: Jó hát igen, szintén nagyon okos dolog volt ez a csapat részéről. Nem tudom mennyit érhet Keita,de 8mlliót biztosan jelenthet(ne)
A transfermarkt.de szerint pont annyit.
(Thiago Silva 32 millió.)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2012.05.31. 20:00:35

S.Agüero írta:Egy 15M+Cuenca-ért szerintem megérné rvP. :)
Szerintem is. RVP alapjában véve középcsatár, de kiválóan megél a szélen is. Lehet végre egy megfelelő, bal lábas szélsőnk jobboldalt. És ilyen árért tényleg megéri. Nem ártana rajta elgondolkozni. :)

Alba érkezése már szinte tény, de szerintem Silva nem kerül ide. Kell keresni valaki mást : esetleg Vertonghen vagy Ivanovic, David Luiz.

Személy szerint örülnék, ha Montoya felkerülne. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fanbarca 2012.05.31. 20:02:32-kor.
més que un club
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.05.31. 19:59:32

Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
Elvileg Bartrát is felhozzuk Munival és Montyval egyetemben, úgyhogy nem lesz hiány védőkben. (Jordi is csodás vétel lenne. (Lesz?))
Ha meg jön Thiago Silva, akkor inkább Keitát vonjuk be az üzletbe, mint Thiagót...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.31. 19:59:13

LG írta:
Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Jó hát igen, szintén nagyon okos dolog volt ez a csapat részéről. Nem tudom mennyit érhet Keita,de 8mlliót biztosan jelenthet(ne)... Na mind1. Szeretetszolgálat ez a klub ha igazolásokról van szó :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.31. 19:56:42

Sanama írta:Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
De a Milan nem hülye. Ha kell nekik Keita, és Keita menni akar, akkor azt ugye tudjuk, h megteheti ingyen, szóval e miatt nem lesz könnyebb dolgunk Thiago Silvával.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.31. 19:48:29

Keitat be kéne vonni a Silva projektbe és kész. Alba meg Silva és kész a keret részemről.

Ha tényleg fel lesz hozva Montoya mg Muniesa illetve veszünk 2 védőt, azért Masch is sokkal többet játszhat VKP-n.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2012.05.31. 19:37:59

Hivatalosan is kilett jelentve, hogy egyedül két védőt szeretnénk igazolni. Alba valószinüleg meg is lesz. Minek hoztok fel témának olyat hogy Drogba, van persie stb.? Nem az FM-be vagytok. :roll:
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.31. 19:23:53

Hagyjuk már a kacsákat. Titonak nem kell csatár, a védelem megerősítésén dolgoznak Zubival. Én Vertonghennek örülnék, de Tito a Silva+Alba duóra szavaz. Ám Legyen!

Ui: Ez a szavazás mi? :) Kissé idejétmúlt..
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.31. 19:23:30

Stalkyard írta:
Firefox írta: A holland játékos ára cirka 20 millió euro
Mivan?! :shock: Ennyiért a hülyének is megéri, de nem örülnék, ha Cuencát eladnánk. Egy Van Persie viszont jó vétel lehetne, kérdés, hogy Tito mennyire fogja erőltetni a középcsatáros játékot.
Lejár a szerződése, ezért 20.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2012.05.31. 19:21:21

Firefox írta: A holland játékos ára cirka 20 millió euro
Mivan?! :shock: Ennyiért a hülyének is megéri, de nem örülnék, ha Cuencát eladnánk. Egy Van Persie viszont jó vétel lehetne, kérdés, hogy Tito mennyire fogja erőltetni a középcsatáros játékot.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.05.31. 19:19:34

Egy 15M+Cuenca-ért szerintem megérné rvP. :)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.31. 19:17:23

Arsene Wenger továbbra is érdeklődik az FC Barcelona csatára iránt, aki a távozó Van Persie pótlására érkezne az Ágyúsokhoz, írja a sport.es.

Bár Isaac Cuenca a héten kés alá fekszik, hogy térdsérülését operációval szüntessék meg, az Arsenalt ez egy e cseppet sem érdekli, továbbra is érdeklődnek a csatár iránt. Télen már tettek egy kísérletet arra, hogy elcsábítsák Cuencát, bár ez még a szerződés-hosszabbítás előtt volt, most pedig ismét próbálkoznak ez ügyben.

Ám arra, hogy megvalósulhasson a transzfer vajmi kevés esély van, mivel Tito Vilanova számol a játékossal, főleg akkor, ha nem sikerül egy megfelelő támadót igazolnia a klubnak a nyáron. Egy dolog azonban mégis érdekessé teheti a dolgot, nevezetesen, Robin Van Persie, aki több, mint valószínű, hogy elhagyja az Arsenalt. A holland játékos ára cirka 20 millió euro, amit csökkenthet a Barca, ha teljes kivásárlási áron - 10 millió euron - számítja bele az üzletbe Cuencát.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.31. 19:15:54

neobarca írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/31 ... z_espanyol

Nem hinném, hogy pont rá lenne szükségünk. Meg azt sem, hogy pont a legnagyobb riválisunktól fogunk vásárolni... 8)
Azért merült fel ő, mert ahogy a cikk is írja, régebben is leszerették volna igazolni, valamint annak ellenére, hogy a védelmet akarják megerősíteni, még nem csukják be a szemüket, és a kedvező lehetőségeket megragadják, ahogy tették ezt anno Afellay-al. 8 millió euró a kivásárlási ára, talán meg lehetne kockáztatni, pláne, hogy Cuenca 3-4 hónapra kidőlt...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése