Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 23:47:42

Alves nagyon nagy játékos. nyilván ha bejönne érte egy 50millás ajánlat el lehetne gondolkodni rajta, de ő még sokáig képes a legmagasabb szinten játszani. nem ismerek hozzá hasonló kvalitású játékost, aki ilyen jól védekezik és támadásban is rengeteget tud adni. a barca különben sem eladni szokta az értékeit.
Adrianot mindenképpen meg kellene tartani, szerintem jobb játékos, mint alba, bár őt annyira nem ismerem. Fogalmam sincs hány év van még Puyolban ezen a szinten. saját bevallása szerint még jó pár évig játszana, de egy picit kételkedem, hogy 1-2 évnél tovább tartósan tudná hozni ezt a szinte, ráadásul rengeteg probléma van a térdével, nem tudni mikor lesz újra harcképtelen.
nem tudom, hogy a la masia neveltjei Fontás, muniesa és a többiek milyen szintet ütnek meg. ha van bennük akkora potenciál, hogy hosszú távon oszlopos tagjai legyenek az együttesnek, akkor nem biztos, hogy kellene egy új sztárvédő. meg lehet oldani házon belül is.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.13. 22:42:00

Yaya(07-10) írta:Hummels játéka nagyon tetszett, szerintem az eb után elég sok csapat fogja ostromolni dortmundot a játékos kegyeiért. Mindenképpen kell egy kimagaslóan jó középső védő. Adriano mellé meg jöhet Alba bár kissé túl lett sztárolva érzésem szerint, de remélem beváltja az emberek hozzá fűzött reményeit. Afellayt nem marasztalom, nem rossz játékos, de nem tud döntő tényezővé válni egy meccsen. persze képességben sokkal jobb játékos, mint tello például, de a barcában nem fog kijönni szerintem.
Hummels játéka nekem is borzasztóan tetszik. De az ha így folytatja az EB-n úgy felmegy az ára, h aligha köt ki nálunk, hisz mi nem akarunk sok pénzt kiadni. De nagyon örülnék neki.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.06.13. 22:05:40

[quote="Yaya(07-10)"]odab@szna, ha alvest eladnánk...


azért ennyire nemkell ám beparázni attól hogy Alves esetleg elmegy...
1:tuti nemfog menni,szóval szerintem felesleges is ezen filózni.
2:Alves már 28-29 éves,szóval 2-3 évnél többet nemlesz már itt,de ha elmegy innen,akkor is lesz Barca...Volt elötte is,és lesz utána is...Tény,hogy jelenleg Alves számunkra a legjobb opció erre a posztra,hisz minden szempontból tökéletesen illik ebbe a csapatba,de azért ha megnézzük,akkor a Bl győztes Chelse-ben eg Ivanovic a jobbhátvéd,aki azért valljuk be,nem egy olyan nagy spíler...Arról nem is beszélve,hogy Arbeola egy botlábú idi*ta,és a tavalyi szezont végigtolta a Real-ban kezdőként,és a madridiak mégis bajnokságot nyertek,meg a Bl-ben is szépen meneteltek...
Szóval lehet hogy a távozásával valamennyit gyengülnénk(egyébként ez sem biztos,lehet egy Isla,esetleg Van der Wiel nem lenne jobb mint Alves volt,bár erre kicsi az esély,de egyikőjük sem játszott még nálunk,szal nem lehet tudni hogy mire lennének képesek itt)...
Egy szó mint száz,volt csapat Alves elött,és lesz utána is..Ettől függetlenül énsem szeretném hogy menjen,és szerintem nem is fog .!
Kép
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 21:59:48

Hummels játéka nagyon tetszett, szerintem az eb után elég sok csapat fogja ostromolni dortmundot a játékos kegyeiért. Mindenképpen kell egy kimagaslóan jó középső védő. Adriano mellé meg jöhet Alba bár kissé túl lett sztárolva érzésem szerint, de remélem beváltja az emberek hozzá fűzött reményeit. Afellayt nem marasztalom, nem rossz játékos, de nem tud döntő tényezővé válni egy meccsen. persze képességben sokkal jobb játékos, mint tello például, de a barcában nem fog kijönni szerintem.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 21:53:35

odab@szna, ha alvest eladnánk...sergio sosem volt a világ legjobbja a posztján és nem is lesz nagy valószínűséggel.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.06.13. 18:07:46

A mundodeportivo.com információi szerint a katalán klub már tudja, ki lehet Dani Alves utánpótlása, ha a brazil védő valamilyen oknál fogva távozna nyáron a Barcától.

A jelölt nem más, mint Mauricio Isla az Udinese 24 éves jobbhátvédje, akit Albert Valentín a Barca alkalmazottja négyszer is megnézett az elmúlt idényben. Egyes hírek szerint Isla - aki honfitársa Alexis Sáncheznek - már tárgyalt a Juventussal és meg is állapodott, ám ezt hivatalosan senki nem erősítette meg egyik klub részéről sem.

Isla 2008-ban érkezett az Udinesehez, azóta 152 mérkőzésen szerepelt az olasz csapatnál, és 7 gólig jutott ezen idő alatt. Erénye a nemzetközi tapasztalat - chilei válogatott 2007 óta - a gyorsaság és az, hogy a védelem több pontján is megállja a helyét, vagy ha úgy szükséges szélső középpályást is tud játszani. Az ára a hírek szerint 8 millió euro lenne.

Maga a tökély lenne. 8)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.06.13. 17:33:30

[quote="LM10"][/quote]

Az alsó sor mehet, a felsőből max. Afellay. Nehogy már Alvest eladjuk...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.06.13. 17:28:36

Azt nem értem,hogy egy Cuenca meg egy Tello miért és Afellay miért nem?Szerintem klasszisokkal jobb,de legalábbis több van benne.Az említett két fiatal ügyes de szerintem semmivel sem öbbek egy Jeffrennél aki ugye már nincs itt.Szép dolog ez a LA Masia,de csak azért mert saját nevelések nem kéne egy jó futballistát el kótyavetyélni ennek a kárára.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.13. 16:59:33

Afellay és Alves kellene maradjon mindenképp. Cunci és Tello mehet szerintem, és Pedro is.
De mindegy...
"And my heart will leave you never."
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.13. 16:46:04

LM10 írta:A SPORT szerint ezek a játékosok közül páran távozhatnak:


Ezeknek a játékosoknak a helyük biztos: Valdés, Pinto, Pique, Cesc, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Busquets, Pedro, Cuenca.

Szóval sok lehetőség van, az is benne van, hogy Alvest elpasszoljuk a PSG-nek, majd kiderül.
És akkor jobb hátvéd posztra ki jönne :idea:. Van der Viel,M.Richards,G.Johnson,Maicon és Azpilicueta azok akik elismert jh-ek,most jelenleg a piacon. :roll:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.06.13. 16:19:10

A SPORT szerint ezek a játékosok közül páran távozhatnak:

Kép

Ezeknek a játékosoknak a helyük biztos: Valdés, Pinto, Pique, Cesc, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Alexis, Messi, Thiago, Mascherano, Busquets, Pedro, Cuenca.

Ez 15 játékos, és még Tellot is ide veszi a lap, ez már 16.

A lap szerint ha a képen láthatók közül mindenki maradna, akkor lenne 25 fős a keret, és ebbe még nincs benne a 2 kívánt igazolás+Abidal sem.
Olyan 22-23 fős keretnél többet nem akar Tito, szóval a felsorolt 9 játékos közül vagy 5-en távoznia kell.

Én rájuk tippelek: Affelay,Fontás, Keita vagy dos Santos közül 1 biztosan, Adriano( ha Abidal nem épül fel, akkor marasztalnám, de Muniesa sokszor játszott balvédőt a B csapatban, lehet Tito neki itt szán szerepet.

Szóval sok lehetőség van, az is benne van, hogy Alvest elpasszoljuk a PSG-nek, majd kiderül.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.06.13. 16:10:44

Csak most nézem, hogy Javi Martínez kivásárlási ára 40 milla?
Innen szép lealkudni 20-ra :lol: de még ennyit sem adnék érte, sőőőt semennyit nem adnék érte.

http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/13 ... _celpontja
Hát nem tudom mit szólna a klub ha Alvesért is érkezne egy kerek 50-60 millás ajánlat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.06.13. 16:26:42-kor.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.06.13. 14:15:06

barca99 írta:
messideco írta:BTW
Vertonghen kell ide, ugye Alba olyan 80 százalék körül van, de üsse kő, örülnék Dzagoevnek is (ha már Giovinco is állítólag képben van :D )
Giovinco még 25 fölött is csak fiatal lehetség... :lol:

Orosz játékost meg véletlenül sem! Európában buknak sorra, 2008 után próbálkoztak egy páran, de senki nem mutatott semmi komolyat. Arshavin, Zhirkov, Pogrebnyak, Pavljucsenko... Kerzsakov szerintem már az előző Eb előtt a Sevillában nyomta, de nem váltotta meg a világot. Villogjanak csak otthon, jó lesz őket nézni BL-ben, EL-ben, a válogatottat a nagy tornákon, de én nem örülnék egy orosz játékosnak sem a Barcában.

A jelenlegi felhozatalból én is a belga védőt preferálom, bár Martínez fiatalon került a védő posztra, lehet, hogy nála ez nem annyira kényszerposzt, mint Mascherano esetében. (Anno mintha Marquez jött volna védőként, mégis eleinte sokszor volt vkp, majd később visszament Puyol mellé, és abszolút klasszis szinten játszott - szóval nem biztos, hogy mindenkinél probléma a posztcsere). Mindenesetre az sem hátrány, ha valaki spanyol válogatott, beszéli a nyelvet, megért minden utasítást már az elején, és jóban van a keret nagyrészével.
Én mondjuk a Hummels-Subotic párosból is szívesen látnám az egyiket.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.06.13. 13:49:54

messideco írta:BTW
Vertonghen kell ide, ugye Alba olyan 80 százalék körül van, de üsse kő, örülnék Dzagoevnek is (ha már Giovinco is állítólag képben van :D )
Giovinco még 25 fölött is csak fiatal lehetség... :lol:

Orosz játékost meg véletlenül sem! Európában buknak sorra, 2008 után próbálkoztak egy páran, de senki nem mutatott semmi komolyat. Arshavin, Zhirkov, Pogrebnyak, Pavljucsenko... Kerzsakov szerintem már az előző Eb előtt a Sevillában nyomta, de nem váltotta meg a világot. Villogjanak csak otthon, jó lesz őket nézni BL-ben, EL-ben, a válogatottat a nagy tornákon, de én nem örülnék egy orosz játékosnak sem a Barcában.

A jelenlegi felhozatalból én is a belga védőt preferálom, bár Martínez fiatalon került a védő posztra, lehet, hogy nála ez nem annyira kényszerposzt, mint Mascherano esetében. (Anno mintha Marquez jött volna védőként, mégis eleinte sokszor volt vkp, majd később visszament Puyol mellé, és abszolút klasszis szinten játszott - szóval nem biztos, hogy mindenkinél probléma a posztcsere). Mindenesetre az sem hátrány, ha valaki spanyol válogatott, beszéli a nyelvet, megért minden utasítást már az elején, és jóban van a keret nagyrészével.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.06.13. 13:36:24

ab1daL írta:
Attika 25 írta:40 milla a kivásárlási ára, nem fogják bagóért odaadni, el kell döntenünk, hogy akarunk erősiteni vagy sem.

Szerintem 30--35 milla alatt sansztalan.

Alves-re meg rámozdult a PSG egyes hirek szerint már a tárgyalások is megkezdődtek, az meg már régen rossz ha tárgyalunk velük.
Mit akar a PSG, totál brazil védelmet? :D Maxwell-Silva-Alex-Alves.... :D Mindenesetre Alves szerződés hosszabbítása kicsit nehezen ment, ha jól emlékszem, az anyagiakkal voltak gondok, hát ott megkapná ő is az évi 9 milliót. Bár Alves nyilatkozta a napokban, hogy nem akar sehova se menni, remélem így is lesz.
Sztem, ha Javi Martinez jönni akar, akkor nem kell, hogy bármi probléma legyen. Elvileg olyan 45-50 millió körül költekezhetünk. Alba olyan 12-15 millió, Javi Martinez pedig legrosszabb esetben is 40 millió. Ez nálam sehogy sem több 55 milliónál. És akkor beleszámítjuk azt, hogy Keita fizetését már nem kell állni és mennyivel kevesebb Tito csokipénze, mint Pepnek. akkor máris helyben vagyunk. És akkor még ott van Afellay is.

Alves ügyre meg annyit, hogy nem szabad eladni, de 60 milliótól már elgondolkoznék rajta. Vagy ha megadják a kivásárlási árát (125 millió)... Természetesen nem adnám el, de ha tényleg ilyen brutális ajánlat jönne érte, akkor habozás nélkül eladnám. A 60-ból, meg 20-30-at egyből utalnék a Napolinak Maggioért aztán csókolom.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.06.13. 13:28:34

Attika 25 írta:40 milla a kivásárlási ára, nem fogják bagóért odaadni, el kell döntenünk, hogy akarunk erősiteni vagy sem.

Szerintem 30--35 milla alatt sansztalan.

Alves-re meg rámozdult a PSG egyes hirek szerint már a tárgyalások is megkezdődtek, az meg már régen rossz ha tárgyalunk velük.
Mit akar a PSG, totál brazil védelmet? :D Maxwell-Silva-Alex-Alves.... :D Mindenesetre Alves szerződés hosszabbítása kicsit nehezen ment, ha jól emlékszem, az anyagiakkal voltak gondok, hát ott megkapná ő is az évi 9 milliót. Bár Alves nyilatkozta a napokban, hogy nem akar sehova se menni, remélem így is lesz.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.06.13. 13:11:47

A tegnapi hír, megjelent mostmár a noticiason is: http://barcanoticias.blog.hu/2012/06/12 ... canoticias
Martinezen kivül, sztem ők közülük lehet a befutó. :wink:

Dedéről:
A brazil Anderson Vital da Silva, művésznevén Dedé biztosan sok Barca szimpatizáns számára egy jó igazolás lenne, s nem is minden alap nélkül, mivel Brazíliában a legjobb középhátvédnek tartják a 23 éves játékost. Mióta felkerült a Vasco első csapatához egyre jobb sajtója volt. Többen már úgy hívják a 193 centiméter magas védőt, 'Dedéckenbauer', ami a Császár után igen szép dicséret egy ilyen fiatal játékos számára. Erénye, a labdakihozatal, a labdatartás, s az, hogy egyaránt megállja a helyét a középpályán és a védelemben is.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.13. 13:00:24

Azon gondolkozom, hogy mennyi lehet most Masch ára. A transfermarkt.de ugyan 30-at ír, de ennek akár a kétszerese lehet. Businál szintén :D

BTW
Vertonghen kell ide, ugye Alba olyan 80 százalék körül van, de üsse kő, örülnék Dzagoevnek is (ha már Giovinco is állítólag képben van :D )
"And my heart will leave you never."
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2012.06.13. 12:55:18

Yaya(07-10) írta:Mascherano klasszis módon játszott védekező középpályásként is. könnyedén kiszoríthatná Sergiot, mert gyorsabb, agilisebb, bátrabban lép fel a támadásokhoz. sokkal jobb teljesítményre képes a saját posztján, mint a védelem közepén.
Ez most komoly? :D Busquets a legjobbja a posztjának, a játékolvasása a legtökéletesebb a világon a Barcelonába, Mascherano pedig korántsem annyira labdabiztos.

Idén azt hiszem, egy meccset játszott Mascherano a középpályán, 2-0-ra vezetésre is állt az Osasuna a szünetben, és végig instabil volt a középpálya. Nem tud olyan jól helyezkedni, nem olvassa olyan jól a játékot, és nem olyan labdabiztos.

A védelemben viszont világklasszis, a gyorsasága, a játékintelligenciája, a szerelőkészsége és az ezen a poszton való játékolvasása egyedülálló, még ha nem is tökéletes, hiszen csak másfél éve játszik ezen a poszton.
.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.06.13. 11:13:58

40 milla a kivásárlási ára, nem fogják bagóért odaadni, el kell döntenünk, hogy akarunk erősiteni vagy sem.

Szerintem 30--35 milla alatt sansztalan.

Alves-re meg rámozdult a PSG egyes hirek szerint már a tárgyalások is megkezdődtek, az meg már régen rossz ha tárgyalunk velük.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.06.13. 11:08:18

Idén tudtommal Javi Martinez többet játszott védőt, mint vkp-t. Bőven kiegyeznék vele. A Bilbaoval mi elég jóban vagyunk + alighanem ő is majd akar jönni, 25-be kerülne kb. Martinez erős, magas, ugyanakkor jól passzol és tud több poszton is játszani, melyek taktikai fegyelmezettséget igényelnek. Nagy erősítés lenne. Igazából kb 35-40 millióból ki lehetne hozni Martinezt és Albát, amivel már kiegyeznék. Úgy lennénk mindenhol elegen. Bár azért azt a múltkori Klosés dolgot nem vetném el. Kb ugyanaz a fajta, mint Larsson volt. Rutinos, fegyelmezett, elég okos csatár, akit nem zavarna a pad.

A probléma ez: A Bilbao anyagilag elég erős klub, de a tradíciók miatt igencsak korlátozva vannak, ami a játékosállományt/potenciális játékosokat illeti. Emiatt nem akarják majd elengedni azt a védőt, akihez hasonlót lehet jó pár évig nem tudnak felsorakoztatni. Szóval ha akarjuk a játékost, akkor neki kell megmondani h menni akar!
A Fifa egy szégyen
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.06.13. 10:23:55

Yaya(07-10) írta:Mascherano klasszis módon játszott védekező középpályásként is. könnyedén kiszoríthatná Sergiot, mert gyorsabb, agilisebb, bátrabban lép fel a támadásokhoz. sokkal jobb teljesítményre képes a saját posztján, mint a védelem közepén. nem tudom, hogy gondolják akik szerint nem is kell középhátvéd. valóban marha jól fog kinézni a 3 törpe a védelem tengelyében. nem szabad ennyire alacsony védelemmel felállni, mert úgy fogjuk copkodni a gólokat, pontrúgások után, hogy öröm lesz nézni...lesz 3 játékosunk 180cm felett??? abból az egyik a kapus, akinek a magas labdák lehúzása különösen gyenge pontja....
Az első mondatra reagálva annyit, hogy a csapat egyik legjobbja volt a szezon során hátvédként, a Busis rész pedig szvsz messze áll a valóságtól. Bűn lenne arról a posztról száműzni. Ha JM-re értetted a törpét akkor úgy tudom 190 cm környékén van. Őt egyáltalán nem tartom félmegoldásnak, szinte az egész szezont kh-ként hozta le, nem is akárhogyan. Azt pedig nem igazán értem miért lenne olyan fontos, hogy szélen is tudjon játszani. Ott van Adriano (akit jobbon is be lehet vetni) valszeg Alba, lehetséges, hogy Abidal is. Másik szélen pedig Alves és Montoya. Ráadásul ha Keita lép a helyére is kellene hozni vkit ami plusz kiadás, mert nem kellene Busira rábízni kb. 60 meccset. Így lenne 4 nem igazán kutyaütő belső védőnk. És a kp-t is jól lehetne rotálni. Fontás pedig ki tudja, ha nem hátráltatják további sérülések, talán komolyan lehet vele számolni. Puyol utódját megtalálni pedig... Silva-n kívül nem nagyon tudok olyat aki pár éven belül megoldhatná. A La Masiából Muniesa tetszik leginkább, hiába játszik sokat baloson.
Bár feldobták ezt a Dede-t is, talán nem véletlenül.

Nam vagyok szerelmes Martinezbe, ha látnék jobb opciót nem ragaszkodnék hozzá, de a T Silva üzlet valószínű fuccsolása után nem tudom ki lehetne jobb alternatíva. Talán Pepe. Legalább biztonságban lennének a játékosok a Clasicókon. :)
Forca Barca!!!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.13. 00:02:45

sürgősen meg kell találni puyol utódját. ez a szezont nagyrészt a szétesett védelem miatt ment el. kell egy jól fejelő, klasszis középhátvéd. ilyet nem találsz a la masiaába, úgyhogy venni kellene.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2012.06.12. 23:58:51

Mascherano klasszis módon játszott védekező középpályásként is. könnyedén kiszoríthatná Sergiot, mert gyorsabb, agilisebb, bátrabban lép fel a támadásokhoz. sokkal jobb teljesítményre képes a saját posztján, mint a védelem közepén. nem tudom, hogy gondolják akik szerint nem is kell középhátvéd. valóban marha jól fog kinézni a 3 törpe a védelem tengelyében. nem szabad ennyire alacsony védelemmel felállni, mert úgy fogjuk copkodni a gólokat, pontrúgások után, hogy öröm lesz nézni...lesz 3 játékosunk 180cm felett??? abból az egyik a kapus, akinek a magas labdák lehúzása különösen gyenge pontja....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.12. 23:22:22

Charlie írta:Minek Javi Martinez? Ugyanaz mint Mascherano vagy Busquets. Vkp-s, aki tud hátvédet is játszani kényszerből. 100% belsővédőre van szükségünk, aki esetleg szélen is tud játszani, ha úgy hozza a sors.
C.
Egyet értek. a középhátvéd nem az a poszt,ahol félmegoldásokkal kéne próbálkozni. Echte középhátvéd kell,ha már veszünk valakit.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése