Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 13:42:29

Castiel írta:
LM10 írta:... Meg Neymarban nem kevés technika van...
Csak azt remélem hogy nem öljük ki belőle, mint Alexből. Mármint a taktikai elemek javára.
már pedig nem fog olyanokat csinálni mint a brazil bajnokságban hogy sétálgat visszafele, azt még a mi Barcánk se bírja el.. 2 ember nem sétálgathat csak úgy kedvére (Messi a másik). Biztos, hogy sokat kivesz majd belőle a visszajáték is, de előre viszont nagyot fejlődhetünk ha jobb ha bal oldalon lesz, biztos, hogy lesz 'játszótársa' Alves-Alba személyében.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.02. 13:21:06

shutterisland írta:hát neymar érkezésével félek, hogy gyakorlatilag deulofeu kilőve, nagyon hasonló a játékstíllusuk. csak a brazil előrébb tart.
Én egyáltalán nem tartok ettől. Az egyértelmű, hogy Villa maximum még egy szezont fog itt játszani az idein kívül- legalábbis ha úgy nem gondolja, hogy képes elfogadni egy amolyan Larsson-féle beugró szerepet. Alexis egyre inkább bizonyítja ide nem illőségét, nem lepődnék meg, ha nem maradna sokáig itt ő sem.
Mindenesetre Jövőre akár összeállhatna elöl egy Neymar-Messi-Pedro hármas, Deulofeu pedig vagy hivatalosan vagy Tello-féle tagként elkezdhet fellépni a nagyok közé. Plusz ott lesz még Tello, /Cuenca (én nem hiszem, hogy mindketten maradnának) és Villa/Sánchez (én szívesebben adnám el Alexis-t, de nagyobb esély van Villa távozására).
Idővel Villa biztos kiesik ezek közül az életkora miatt, a kezdőből pedig tehetség alapján Deulofeu kiszoríthatja Pedro-t, akinek a rotáció miatt juthat nagyobb szerep, ahogy Tello/Cuenca-nak is. Sáncheznek hosszú távon sem látom itt a helyét.
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2013.02.02. 13:20:27

Primitive írta:Az egyik szemem sír a másik meg nevet. :lol: :cry:
Hasonlóképen vagyok én is a helyzettel. Technikás, gyors játékos és a tiki-taka is menne neki. Én csak attól félek, hogy Messi és Neymar egója nem férne meg egy öltözőben. Na meg nem látnám szívesen se Villát, se Alexist, se Pedrot másik csapatban. Viszont ha valakinek mennie kellene, akkor én Villát küldeném el. Ő sem lesz fiatalabb, és viszonylag jó pénzt is kapnánk érte. Akárhogy is alakul, Neymar leigazolásából, csak profitálhat a klub.
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 13:09:16

Az egyik szemem sír a másik meg nevet. :lol: :cry:

Örülnék, ha leigazolnánk, egyrészt kíváncsi vagyok Rá, hogy ekkora hűhó után mit tudna kezdeni egy PD-ben. A brazil bajnokságban játszó bohóc védelem után mire menne egy masszívabb csapat ellen. Másrészt arra is kíváncsi lennék, hogy mennyit tudna hozzátenni a játékunkhoz. Ergó milyen pluszt tudna adni a srác a csapatnak?!
A technikai adottságai megvannak... Hogy a taktikát mennyire sikerül majd ráerőltetni, arra kíváncsi leszek. Bár az eddig ideszerződött támadóknak többé kevésbé összejött a taktikai fegyelmezettség is.

Amennyiben jönne, abban az esetben viszont valaki (valakik?) biztosan távoznak majd a nyáron a csapattól.

Az árát meg szvsz visszahozza a marketing része a dolognak. 8)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.02.02. 12:56:36

Az biztos, hogy nagyon hiányzik előröl egy agilis támadó.
Villa, Pedro, Alexis 3as azért elég sok kívánnivalót hagy maga után ami a góllövést illeti.
Villa még ha a helyén játszhatna talán jelenthetne valami megoldást, de erre eddig sem nagyon volt példa.
Alexis és Pedro pedig szinte csak mezőnyben tud bármit is hozzátenni, emberüket nem igen verik meg, kapu előtt sem brillíroznak. Tulajdonképpen akár kp-sokra vagy szélső védőkre is nyugodtan rá lehet bízni a posztjukat, nem igen lehetne észrevenni a különbséget sem támadásépítésben sem befejezésben.
Neymar sem egy nagy gólvágó, de amekkora tehetségnek van kikiáltva talán elvárható tőle, hogy egyedül is zavart tudjon okozni és legalább az ajtó ablak helyzeteket bevágja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 12:48:14

LM10 írta:... Meg Neymarban nem kevés technika van...
Csak azt remélem hogy nem öljük ki belőle, mint Alexből. Mármint a taktikai elemek javára.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 12:44:08

visca el barca írta:én régebben nagyon ellenztem, most már ugy vagyok vele h jöhet. villa, sanchopanza, pedro, mind mind töketlen játékos. elkél messi mellé egy gólvágó.
Ugyanígy vélekedem, akárki más inkább, mint ez a 3 fazon. Bár Villát még nem írnám le, ő még lehetőséget sem kapott, pedig mikor beállt, mindig jól mozgott. Neymarral jó eséllyel lenne mégegy támadónk Messin kívül, aki egyedül is képes megbontani a védelmeket. Csak tanítsák meg védekezni.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.02. 12:25:23

én régebben nagyon ellenztem, most már ugy vagyok vele h jöhet. villa, sanchopanza, pedro, mind mind töketlen játékos. elkél messi mellé egy gólvágó.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.02.02. 12:19:15

hát neymar érkezésével félek, hogy gyakorlatilag deulofeu kilőve, nagyon hasonló a játékstíllusuk. csak a brazil előrébb tart.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2013.02.02. 12:05:09

Én örülnék neki. Messin kívül Eto'o és Henry óta nem volt olyan támadónk, aki rendes gólverő lenne. Meg Neymarban nem kevés technika van, végre lehetne egy olyan baltámadó, mint Ronaldinho( remélem olyan szintre képes lenne elérni)

Én amúgy megválnék Villától és Alexistől is. Messi,Neymar,Pedro,Tello,Cuenca, valamint Cesc és Iniesta megoldanák a posztot. Ja és ott van még Deulofeu, aki bármikor berobbanhat a jövőben.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.02.02. 11:50:23

Valamilyen szinten érthető a vezetőség számáról ez a döntés.Hiszen ebben a szezonban Alexis és Villa is egy (0), az idény során is szinte csak Messi és a középályások (Xavi,Cesc,Ini) rúgják a csapat góljainak számát. :roll: A brazil érkezésével biztosan valószinű Alexis vagy Villa távozása. :?
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 11:38:04

salas9 írta:Neymar menedzsere a katalán sport.es szerint megerősítette, hogy a brazil játékos nyáron Barcelonába igazol. Állítólag már csak a hivatalos bejelentésre várnak...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... as-2308541

Ezt most így itt hirtelen nem tudom mire vélni... :roll:
Na ez áramütés nekem is! A megfogalmazás jó értelmében!
Én örülök neki(tudom h itt sokan nem)!
Kíváncsian várom a további részleteket!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.02.02. 11:26:00

Neymar menedzsere a katalán sport.es szerint megerősítette, hogy a brazil játékos nyáron Barcelonába igazol. Állítólag már csak a hivatalos bejelentésre várnak...

http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... as-2308541

Ezt most így itt hirtelen nem tudom mire vélni... :roll:
Kép
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.26. 11:24:04

[quote="Castiel"]Hát Tello játékában én sem látok olyat, amitől sokan elvannak ájulva, bár már párszor leírtam. Gyors de semmi más. Affelayt én is elé tenném a ransorban. benne sincs nagy ráció, de legalább technikásabb. David Villa távozásával a nyáron szerintem érkezni fog Neymar. Aki már most nagyon megosztja az itt fórumozókat. Szerintem Affelay kölcsön után még egyszer m1 kölcsönbe, vagy pedig végleg eladásra kerül.[/quote]

Szerintem meg Tello jobb az összjátékban Villanál és Alexisnél, de ne vitatkozzunk. Én csak mindenkit előre kérek, hogy ha akár Tello, akár Deulofeu elszerződik, akkor ne jöjjenek a szokásos sirámok az elkótyavetyélésről, mert most senki nem fogja a pártjukat.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.01.25. 19:39:36

Hát Tello játékában én sem látok olyat, amitől sokan elvannak ájulva, bár már párszor leírtam. Gyors de semmi más. Affelayt én is elé tenném a ransorban. benne sincs nagy ráció, de legalább technikásabb. David Villa távozásával a nyáron szerintem érkezni fog Neymar. Aki már most nagyon megosztja az itt fórumozókat. Szerintem Affelay kölcsön után még egyszer m1 kölcsönbe, vagy pedig végleg eladásra kerül.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2013.01.25. 19:29:39

Barcaman1993 írta:
nemtom99 írta: Alexis ha belejön akkor jó bár már azt is kétlem h maradna,Tello szerintem nem akkora szám mint ahogy beállitják páran...Deulofeu-ról még nem nagyon tudni h mennyire fog helyt állni.Nem mondtam h kezdőbe tenném Ibi-t
Padon se lenne. Azt meg nem mondom, hogy itt van nekünk Tello, aki hasonló stílust képvisel, fölösleges Afellay ide. 7-8 csatárt kicsit soknak érzem, főleg, hogy Messi mindig játszik.
Meglehet.Bár nemsok lehetősége volt sajnos a sérülése miatt.Max egy fél szezont kaphatna :D Mert hát amikor legtöbbször beállt vitt egy kis pluszt a játékba.Na de teljesen mind1 mert nem én döntök :D
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.25. 19:21:07

nemtom99 írta: Alexis ha belejön akkor jó bár már azt is kétlem h maradna,Tello szerintem nem akkora szám mint ahogy beállitják páran...Deulofeu-ról még nem nagyon tudni h mennyire fog helyt állni.Nem mondtam h kezdőbe tenném Ibi-t
Padon se lenne. Azt meg nem mondom, hogy itt van nekünk Tello, aki hasonló stílust képvisel, fölösleges Afellay ide. 7-8 csatárt kicsit soknak érzem, főleg, hogy Messi mindig játszik.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2013.01.25. 19:15:50

Barcaman1993 írta:
nemtom99 írta:Afellay al miújság? jó a schalke ba? Valahol bízok benne h visszahozzuk mert nagyon bírom és még jól jöhet egy ilyen játékos
Messi, Villa, Pedro, Alexis, Tello, Cuenca, Iniesta, Deulofeu... Nem hinném, hogy bármikor is játszana.
Alexis ha belejön akkor jó bár már azt is kétlem h maradna,Tello szerintem nem akkora szám mint ahogy beállitják páran...Deulofeu-ról még nem nagyon tudni h mennyire fog helyt állni.Nem mondtam h kezdőbe tenném Ibi-t
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.01.25. 19:11:38

nemtom99 írta:Afellay al miújság? jó a schalke ba? Valahol bízok benne h visszahozzuk mert nagyon bírom és még jól jöhet egy ilyen játékos
Messi, Villa, Pedro, Alexis, Tello, Cuenca, Iniesta, Deulofeu... Nem hinném, hogy bármikor is játszana.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2013.01.25. 19:05:35

Afellay al miújság? jó a schalke ba? Valahol bízok benne h visszahozzuk mert nagyon bírom és még jól jöhet egy ilyen játékos
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.25. 19:04:54

sura írta:Lassan véget ér a téli átigazolási időszak és még senkit se adtunk el, vagy kölcsön. Nagyon nem értek egyet azzal, hogy fullra van a keret. Mindig adódhatnak helyzetek, amikor kell a manőverezési szabadság. Vagy a piacon akad különleges alkalmi vétel, vagy akár a saját utánpótlásunkból csak úgy tudunk megtartani egy kapós tehetséget, ha szerződtetjük.
Szted mikor lenne fullra keret? Akkor nincs tele, amikor a 25 nevezhető játékos pozíciójára van 26 emberünk?
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.25. 18:55:41

Lassan véget ér a téli átigazolási időszak és még senkit se adtunk el, vagy kölcsön. Nagyon nem értek egyet azzal, hogy fullra van a keret. Mindig adódhatnak helyzetek, amikor kell a manőverezési szabadság. Vagy a piacon akad különleges alkalmi vétel, vagy akár a saját utánpótlásunkból csak úgy tudunk megtartani egy kapós tehetséget, ha szerződtetjük.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.25. 12:03:07

Barcaman14 írta:Akinfeev szerintem megérné az árát, ha már kapust keresünk. Ha igazán minőségi pótlást akarunk, akkor így is úgyis jócskán bele kell majd nyúlni a kasszába, főleg a mai árak mellett. Én ahányszor láttam védeni mindig jó benyomást tett rám, egy rendkívül határozott kapus. Jó választás lenne szvsz.
Én viszont nem erőltetném túlzottan ezt a keleti vonalat. Más közeg, más kultúra, más futballkultúra. Láthattuk Csigri-nél is, hogy pusztán csak a remek képességekre nem lehet építkezni a Barca-nál. Itt fejben kell nagyon ott lenni, a Barca kapujában állni pedig minden más kapusposztnál hálátlanabb és nehezebb feladat. Sok remek kapus bicskája tört már bele ebbe és nem vagyok biztos benne, hogy egy orosz kapus elbírná ezt a terhet.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.25. 11:56:57

Barcaman14 írta:Akinfeev szerintem megérné az árát, ha már kapust keresünk. Ha igazán minőségi pótlást akarunk, akkor így is úgyis jócskán bele kell majd nyúlni a kasszába, főleg a mai árak mellett. Én ahányszor láttam védeni mindig jó benyomást tett rám, egy rendkívül határozott kapus. Jó választás lenne szvsz.
+1 :!:

Én is jó kapusnak tartom, és örülnék is ha ő érkezne!
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.01.25. 11:56:56

csababarca írta:Ezt a Reina- De Gea vonalat el kéne felejteni.

Reinánál kevesebb gyengébb kapus véd angliában, de úgy a 4 nagy bajnokságot összevetve is, De Gea meg még Valdesnél is többet lepkézett rövid pályafutása alatt. Bár rá még lehet mondani,hogy nagyon fiatal kinőheti, de Reinaval ne vicceljünk már, akkor már Pinto legyen elsőszámú, 5ször jobb kapus,legalább.
Valamelyik oldalon olvastam, hogy állitólag Sr.Alex az aki nagyon szeretné ezt a Gea-Váldés cserét.Mondjuk én ezt a Patriciót még az eb-n láttam játszani,de engem jobban meggyőzött mint a MU-ban védő De Gea. :)

OFF:Egyébként most David Villával mi a helyzet :idea:.Tényleg el akar igazolni a csapattól :?:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.01.25. 12:06:36-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése