Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.02. 19:11:48

Pont ez a vicc, hogy én sem hallottam az ügyeiről, pedig nem igazán kedveltem a gyereket. Nem nagyon lehet hallani, hogy balhés lenne, sok embernél a haja és a lazasága nem tetszik, ez van :D
"And my heart will leave you never."
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.02.02. 19:06:22

Laci7 írta: Én csak attól félek, hogy Messi és Neymar egója nem férne meg egy öltözőben.
Neymarral kapcsolatban akkor tévképzetek vannak itt,hogy az nem igaz(nem nálad,csak erre a megjegyzésre reflektálnék)
Kevés alázatosabb játékos van nála,a lábai előtt hever a világ legnagyobb futballnemzetének minden egyes lakója,és mégsme láttam tőle semmi kirívó nagyképűséget,mindig végtelenül korrekten,és szimpatikusan nyilatkozik minden ellenfeléről (rólunk különösen),
Nem züllik,nem marad ki,családapa (nem csak besikerült egy kölyök oszt jólvan),nincsenek balhéi sem a pályán,sem azonkívül!

Kellene a csapatba mint egy falat kenyér,aztán az ellen csak kamillázna,hogy akkor most Messi,Ini vagy Neymar teszi fel rájuk a bohóc orrot,az meg,hogy játékos,az nálam kifejezetten szimpatikus ebben a mai robotfociban,kell valaki aki meghúzza a váratlant,mert ha Leonak nem megy,akkor láthattuk,hogy annyira kreatívak vagyunk mint egy betonfal !
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 18:59:23

Subinho írta: ez nem teljesen igaz... ugyanis Iniesta a kp-n érzi jól magát, a Real ellen is cseréltek Cesc-el... szóval a kp-n rotálni kell a xavi-ini-cesc hármast, mint ahogy általában... elől meg a balszél lenne neymaré. alexis nem az igazi, villa sztem 1-2 év és elmegy, a jobbon meg marad pedro... és ennyi.
Én meg ezzel nem feltétlenül értek egyet, Iniesta baromira jól érezte magát támadóként is, a Real elleni meccsen szükséges volt, hogy visszább lépjen, hogy megteremtse a fölényt kp-n, de nagyjából az év összes többi meccsén remekül hozza a támadót. Ráadásul Fabregas jelenléte idén szerintem kulcsfontosságú a pályán, és ha választani kell, akkor közülük szerintem egyértelműen Iniesta alkalmasabb arra hogy szélsőt játsszon. Cesc meg így is tudja cserélgetni a pozícióját Messivel a hamis kilences szerepkörben, ahogy azt szokták is.

A klasszikuson meg azt a cserét kettejük között igen megsínylette a csapat, konkrétan eltűnt a balszárnyunk támadásban, mert ugye Cesc nem a szélre ment ki akkor sem, hanem középen játszott mélységi támadót Messivel, ezt pedig, ahogy mondtam, bármikor meg tudják csinálni függetlenül attól, hogy Iniesta a kp-n van vagy nincs.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.02. 18:04:45

barca99 írta:
visca el barca írta:mit nem lehet ezen érteni?.
Azt, hogy Iniestából hogyhogy nem "ölték ki".
mert ő ebbe született bele, így szokta meg. nem véletlenül nincs saját nevelésen kívül igazi sztárunk r10 meg eto'o óta.

a vak is látja, hogy oriasi betli bárki sztárt is idehozni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 18:03:43

Stalkyard írta:
ab1daL írta:Szerintem ezzel nem lesz gondja, az, hogy a Santosban nem védekezik, az nem meglepő szerintem. Ott ő a mindenható, nálunk se nagyon védekezik Leo. Amúgy a médiában terjengő hírek is elég nagy kamuk, 20 évesen már apa, meg olvastam minap egy cikket, amiben az olimpián az egyik már nem emlékszem melyik válogatottal egy szállodában voltak, hogy teljesen közvetlenek, nagyon barátságos volt velük az egész brazil keret, köztük Neymar is. Én tartom annyira intelligensnek a srácot, hogy ha idekerül, akkor nem fog majd nem visszajárni védekezni, meg nem fog csapkodni, ha nem sikerül valamely csele stb. mint ahogy az egyik legnagyobb ígéret a legutóbbi meccsén tette. (és gyakorlatilag egész meccsen majdnem ez ment)
Ezt úgy adom, remélem tényleg így lesz. Szerintem minden normális játékos ( tehát nem ilyen Balotelli félék) tiszteletben tartja hogy a világ legjobb csapatába kerül, és alapból igyekszik alávetnie magát a klubnak. Így volt még Ibra esetében is, hiszen amint idejött, nem voltak balhéi, sztárallűrjei, beállt a sorba és dolgozott. Aztán a folytatást ismerjük, de ez most nem ide tartozik. A kérdés inkább az, hogy hol lesz a helye Neymarnak. Mivel az utóbbi időben a gálakezdőnk rendszerint úgy nézett ki, hogy a középpályán Xavi-Busi-Cesc játszott, míg Messi és Pedro mellett Iniesta lépett fel harmadik támadónak. Na mármost, ha ezt a rendszert meg szeretnénk tartani, és szerintem meg is kellene, akkor én Neymart csakis Pedro helyén tudom elképzelni. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy Tito lemondana vicsoriról, mivel alapjaiban mezőnyben és védekezésben hasznos ( bár általában csak mandiner szerepet tölt be ).
A másik lehetőség, ahogy azt előttem is írta valaki, hogy Iniesta visszalép középpályára, és a Xavi-Cesc párosból valaki padozni fog. A jövő mondjuk valószínűleg ezt hozza majd, hiszen Xavi nem fiatalodik, de konkrétan a következő szezonban én még nem lépném ezt meg.

De az is lehet, hogy egyszerű rotálással megoldják a szitut.
ez nem teljesen igaz... ugyanis Iniesta a kp-n érzi jól magát, a Real ellen is cseréltek Cesc-el... szóval a kp-n rotálni kell a xavi-ini-cesc hármast, mint ahogy általában... elől meg a balszél lenne neymaré. alexis nem az igazi, villa sztem 1-2 év és elmegy, a jobbon meg marad pedro... és ennyi.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.02.02. 17:55:43

visca el barca írta:mit nem lehet ezen érteni?.
Azt, hogy Iniestából hogyhogy nem "ölték ki".
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.02.02. 17:50:50

barca99 írta:Mostmár tényleg árulja el valaki, hogyan lehet valakiből kiölni a technikát :D
úgyhogy megmondják neki, hogy ne biciklizgessél, meg pörögjél, hanem ha megkapod a labdát 3 mp-en belül passzoljál mert itt ez a szokás. mit nem lehet ezen érteni? a santosban mindenki a keze alá játszik, itt senki nem fog.
ami persze nem baj, mert attol még lehet jó.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.02.02. 17:47:59

Mostmár tényleg árulja el valaki, hogyan lehet valakiből kiölni a technikát :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.02. 16:47:52

Nagyon nem kellene kiölni ezt a technikát belőle. Néztem pár videót róla, a labdával azt csinál gyakorlatilag, amit akar...

Nagyon ellene voltam, de figyelni fogom ezután, és várni fogom a bejelentést :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.02.02. 16:47:24

ab1daL írta:Szerintem ezzel nem lesz gondja, az, hogy a Santosban nem védekezik, az nem meglepő szerintem. Ott ő a mindenható, nálunk se nagyon védekezik Leo. Amúgy a médiában terjengő hírek is elég nagy kamuk, 20 évesen már apa, meg olvastam minap egy cikket, amiben az olimpián az egyik már nem emlékszem melyik válogatottal egy szállodában voltak, hogy teljesen közvetlenek, nagyon barátságos volt velük az egész brazil keret, köztük Neymar is. Én tartom annyira intelligensnek a srácot, hogy ha idekerül, akkor nem fog majd nem visszajárni védekezni, meg nem fog csapkodni, ha nem sikerül valamely csele stb. mint ahogy az egyik legnagyobb ígéret a legutóbbi meccsén tette. (és gyakorlatilag egész meccsen majdnem ez ment)
Ezt úgy adom, remélem tényleg így lesz. Szerintem minden normális játékos ( tehát nem ilyen Balotelli félék) tiszteletben tartja hogy a világ legjobb csapatába kerül, és alapból igyekszik alávetnie magát a klubnak. Így volt még Ibra esetében is, hiszen amint idejött, nem voltak balhéi, sztárallűrjei, beállt a sorba és dolgozott. Aztán a folytatást ismerjük, de ez most nem ide tartozik. A kérdés inkább az, hogy hol lesz a helye Neymarnak. Mivel az utóbbi időben a gálakezdőnk rendszerint úgy nézett ki, hogy a középpályán Xavi-Busi-Cesc játszott, míg Messi és Pedro mellett Iniesta lépett fel harmadik támadónak. Na mármost, ha ezt a rendszert meg szeretnénk tartani, és szerintem meg is kellene, akkor én Neymart csakis Pedro helyén tudom elképzelni. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy Tito lemondana vicsoriról, mivel alapjaiban mezőnyben és védekezésben hasznos ( bár általában csak mandiner szerepet tölt be ).
A másik lehetőség, ahogy azt előttem is írta valaki, hogy Iniesta visszalép középpályára, és a Xavi-Cesc párosból valaki padozni fog. A jövő mondjuk valószínűleg ezt hozza majd, hiszen Xavi nem fiatalodik, de konkrétan a következő szezonban én még nem lépném ezt meg.

De az is lehet, hogy egyszerű rotálással megoldják a szitut.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Stalkyard 2013.02.02. 16:50:35-kor.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.02. 16:34:41

Szerintem ezzel nem lesz gondja, az, hogy a Santosban nem védekezik, az nem meglepő szerintem. Ott ő a mindenható, nálunk se nagyon védekezik Leo. Amúgy a médiában terjengő hírek is elég nagy kamuk, 20 évesen már apa, meg olvastam minap egy cikket, amiben az olimpián az egyik már nem emlékszem melyik válogatottal egy szállodában voltak, hogy teljesen közvetlenek, nagyon barátságos volt velük az egész brazil keret, köztük Neymar is. Én tartom annyira intelligensnek a srácot, hogy ha idekerül, akkor nem fog majd nem visszajárni védekezni, meg nem fog csapkodni, ha nem sikerül valamely csele stb. mint ahogy az egyik legnagyobb ígéret a legutóbbi meccsén tette. (és gyakorlatilag egész meccsen majdnem ez ment)
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.02.02. 16:27:29

ab1daL írta:barcastuff ‏@barcastuff
A Barcelona director and a sponsor of the Brazilian have confirmed that Santos player Neymar (20) will join Barcelona in the summer. [sport]
Nagyon nem örülök neki ha tényleg jön, de ugyanolyan szeretetet fogok érezni mint bármilyen játékosunk iránt.
De az biztos, itt lébecolásnak helye nincs, flikk-flakkozásnak és társai, gyorsan meg kell tanulja a taktikát, kíváncsi vagyok erre képes lesz-e, illetve VÉDEEKEZNI is kell.
De ha már jön akkor jön, sok sikert majd neki nálunk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.02.02. 16:22:50

Topicot neki :lol: Meg kell barátkoznom a sráccal, pedig egyáltalán nem szimpatizálom...
"And my heart will leave you never."
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.02.02. 16:18:44

barcastuff ‏@barcastuff
A Barcelona director and a sponsor of the Brazilian have confirmed that Santos player Neymar (20) will join Barcelona in the summer. [sport]
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.02.02. 15:01:39

barca99 írta:
Hagyjuk már ezt a kiölés szót, egyszer valaki kitalálta, hogy létezik, azóta ezt fújja a fél fórum. Érdekes módon Iniestának megy szélen is a cselezés, és a mezőnymunka is belefér (persze ő nem fut annyit, és olyan intenzitással, mint Pedro vagy Alexis). Ha lenne önbizalma cselezhetne ő is.

Épp azért fázom mostanában kevésbé a braziltól, mert Iniesta megmutatta, hogy nem kell úgy haldokolni a szélen, mint nagyjából bárki más teszi azt idén.
teljesen adom.Ráadásul Neymar azért más kávéház...nem szoktam bízni a dél-amerikai "csodagyerekekben", egyáltalán, de valamiért Neymar felé tökéletes a bizalmam...
Forca Barca
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.02.02. 14:53:20

Én örülnék neki,ha egy ilyen kaliberű játékos hozzánk kerülne.
Gyors, jól cselez, technikás.
Inkább ide jöjjön, mint Madridba.
Castielnek adok igazat:1 próbát megér mindenképpen.
Marketingértéke garantálhatja, hogy bukni nem fogunk rajta.
Azonkívül, ha nem válna be, fiatal, piacképes labdarúgó.
Csak nem a Milannak, mert ők fizetni nem szeretnek.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 14:15:42

Mihu azért ilyen gyorsan ne temessük már el :D
Lehet igazad lesz, de megér 1 próbát.
legfeljebb nyugtázzuk, hogy igazolni továbbra sem tudunk. :)
bár állítólag Rosell ragaszkodik nagyon hozzá, és Rosell utolsó Barzilja nagyot robbantott itt! :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.02.02. 14:14:43

Ha igaz a hír, és bal támadónak jön Neymar, akkor viszont Xavi kezdhet barátkozni a kispaddal. Mert jelen helyzetben tökéletes a felállás, hogy Iniesta bal szélső, Cesc-Xavi-Busi középpálya. De akkor értelemszerűen Iniesta visszamegy középpályára, és a Cesc-Xavi duóból kerül le valaki a padra. Ez pedig a jövőre való tekintettel Xavi lesz, mert Cesc-é a jövő, neki kell 100%-osan összeszokni a csapattal.


Én továbbra sem látok semmit Neymarban, csak a hatalmas nagy hype-ot körülötte, de szerintem a játéktudása Európába édeskevés lesz. Szerintem nem fogja megállni a helyét, mert itt nem lesz ideje fellapozni a cseles könyvet, és kiválasztani azt amelyikhez éppen kedve van. Itt oda fognak lépni 1 mp-en belül, sőt sokszor még ideje se lesz átvenni a labdát. Baromi gyorsan kell majd gondolkodnia, és el kell viselnie a rúgásokat.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.02.02. 14:06:50

Castiel írta:
LM10 írta:... Meg Neymarban nem kevés technika van...
Csak azt remélem hogy nem öljük ki belőle, mint Alexből. Mármint a taktikai elemek javára.
Hagyjuk már ezt a kiölés szót, egyszer valaki kitalálta, hogy létezik, azóta ezt fújja a fél fórum. Érdekes módon Iniestának megy szélen is a cselezés, és a mezőnymunka is belefér (persze ő nem fut annyit, és olyan intenzitással, mint Pedro vagy Alexis). Ha lenne önbizalma cselezhetne ő is.

Épp azért fázom mostanában kevésbé a braziltól, mert Iniesta megmutatta, hogy nem kell úgy haldokolni a szélen, mint nagyjából bárki más teszi azt idén.
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 927
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 13:42:29

Castiel írta:
LM10 írta:... Meg Neymarban nem kevés technika van...
Csak azt remélem hogy nem öljük ki belőle, mint Alexből. Mármint a taktikai elemek javára.
már pedig nem fog olyanokat csinálni mint a brazil bajnokságban hogy sétálgat visszafele, azt még a mi Barcánk se bírja el.. 2 ember nem sétálgathat csak úgy kedvére (Messi a másik). Biztos, hogy sokat kivesz majd belőle a visszajáték is, de előre viszont nagyot fejlődhetünk ha jobb ha bal oldalon lesz, biztos, hogy lesz 'játszótársa' Alves-Alba személyében.
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.02.02. 13:21:06

shutterisland írta:hát neymar érkezésével félek, hogy gyakorlatilag deulofeu kilőve, nagyon hasonló a játékstíllusuk. csak a brazil előrébb tart.
Én egyáltalán nem tartok ettől. Az egyértelmű, hogy Villa maximum még egy szezont fog itt játszani az idein kívül- legalábbis ha úgy nem gondolja, hogy képes elfogadni egy amolyan Larsson-féle beugró szerepet. Alexis egyre inkább bizonyítja ide nem illőségét, nem lepődnék meg, ha nem maradna sokáig itt ő sem.
Mindenesetre Jövőre akár összeállhatna elöl egy Neymar-Messi-Pedro hármas, Deulofeu pedig vagy hivatalosan vagy Tello-féle tagként elkezdhet fellépni a nagyok közé. Plusz ott lesz még Tello, /Cuenca (én nem hiszem, hogy mindketten maradnának) és Villa/Sánchez (én szívesebben adnám el Alexis-t, de nagyobb esély van Villa távozására).
Idővel Villa biztos kiesik ezek közül az életkora miatt, a kezdőből pedig tehetség alapján Deulofeu kiszoríthatja Pedro-t, akinek a rotáció miatt juthat nagyobb szerep, ahogy Tello/Cuenca-nak is. Sáncheznek hosszú távon sem látom itt a helyét.
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2013.02.02. 13:20:27

Primitive írta:Az egyik szemem sír a másik meg nevet. :lol: :cry:
Hasonlóképen vagyok én is a helyzettel. Technikás, gyors játékos és a tiki-taka is menne neki. Én csak attól félek, hogy Messi és Neymar egója nem férne meg egy öltözőben. Na meg nem látnám szívesen se Villát, se Alexist, se Pedrot másik csapatban. Viszont ha valakinek mennie kellene, akkor én Villát küldeném el. Ő sem lesz fiatalabb, és viszonylag jó pénzt is kapnánk érte. Akárhogy is alakul, Neymar leigazolásából, csak profitálhat a klub.
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.02.02. 13:09:16

Az egyik szemem sír a másik meg nevet. :lol: :cry:

Örülnék, ha leigazolnánk, egyrészt kíváncsi vagyok Rá, hogy ekkora hűhó után mit tudna kezdeni egy PD-ben. A brazil bajnokságban játszó bohóc védelem után mire menne egy masszívabb csapat ellen. Másrészt arra is kíváncsi lennék, hogy mennyit tudna hozzátenni a játékunkhoz. Ergó milyen pluszt tudna adni a srác a csapatnak?!
A technikai adottságai megvannak... Hogy a taktikát mennyire sikerül majd ráerőltetni, arra kíváncsi leszek. Bár az eddig ideszerződött támadóknak többé kevésbé összejött a taktikai fegyelmezettség is.

Amennyiben jönne, abban az esetben viszont valaki (valakik?) biztosan távoznak majd a nyáron a csapattól.

Az árát meg szvsz visszahozza a marketing része a dolognak. 8)
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.02.02. 12:56:36

Az biztos, hogy nagyon hiányzik előröl egy agilis támadó.
Villa, Pedro, Alexis 3as azért elég sok kívánnivalót hagy maga után ami a góllövést illeti.
Villa még ha a helyén játszhatna talán jelenthetne valami megoldást, de erre eddig sem nagyon volt példa.
Alexis és Pedro pedig szinte csak mezőnyben tud bármit is hozzátenni, emberüket nem igen verik meg, kapu előtt sem brillíroznak. Tulajdonképpen akár kp-sokra vagy szélső védőkre is nyugodtan rá lehet bízni a posztjukat, nem igen lehetne észrevenni a különbséget sem támadásépítésben sem befejezésben.
Neymar sem egy nagy gólvágó, de amekkora tehetségnek van kikiáltva talán elvárható tőle, hogy egyedül is zavart tudjon okozni és legalább az ajtó ablak helyzeteket bevágja.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.02.02. 12:48:14

LM10 írta:... Meg Neymarban nem kevés technika van...
Csak azt remélem hogy nem öljük ki belőle, mint Alexből. Mármint a taktikai elemek javára.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése