Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2013.04.26. 18:54:29

A Hummels és Neymar kettőssel én is meg tudnék békélni. Kapust meg lehet valami előszerződés-félével fogják megoldani és akkor marad Valdes. Ezt le is nyilatkozták. Biztos megvan már a kiszemelt, és tárgyaltak is vele. Lehet valahogy ingyen vagy olcsóbban meg tudjuk majd szerezni és ezért nem akarunk feltétlenül pénzt csinálni Valdesből. Egyébként ha idén nincs rá pénz, akkor inkább menjen jövőre ingyen, és vegyünk egy normális kapust!
Az biztos, hogy ha nem is sok mindenben, de változtatni kell a játékunkon. Nem emiatt a 4-0 miatt, mert ez már érett valahol, hiszen egész évben - néhány meccset elvétve - nem brillíroztunk. Az tuti, hogy Messi, mint egyedüli góllövő kevés, de a vezetőséget sem lehet hibáztatni, mert 2 éve mindenki istenítette Villát, Pedro szenzációs formában volt, kifizettünk 3x milliót Sanchezért...lenne ott opció, csak formán kívül vannak. Neymar azért lenne jó, mert nekem is Ronaldinhosnak tűnik (bár messze van tőle), és bal oldalon tuti bolondítaná az embereket. ez esetben én Jordi Alba oldalát tenném támadóbbá, akár Dani Alves kárára is. Az biztos, hogy mindkét szélen nem mehetünk ennyire előre, mert sok gólt kapunk ezekből. Abidal - Adriano párosból az egyiket eladnám. Abidal jól tért vissza, de nagyon át kell gondolni képes-e ilyen szinten játszani. Adriano meg sokat sérült, így max csereként vehető igénybe, ha bevethető. Középen meg igenis meg kell találni Cesc helyét, mert ő egy remek játékos, de nincs posztja jelenleg. A keret összetételét nézve szerintem nem kell túl sok igazolás, de azért néhány poszton fissíteni kell. Kíváncsian várom a nyarat...
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.04.26. 18:41:59

Hmmm érdekes... :roll:

Suarezt összeboronálták csapatunkkal.
http://hereisthecity.com/2013/04/25/lui ... barcelona/
Imádom, már régebben is eszembe jutott, hogy szívesen elnézném nálunk, csak agyatlan szegény...
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2013.04.26. 17:59:01

bali 15 írta:
mert nem őt fogják kiszolgálni hanem neki kell majd Messit kiszolgálnia
Nem tudom, hogy nézted-e a múlt keddi meccsünket a Bayern ellen, de éppen akkor verték be az utolsó szöget ebbe "a szolgáljuk ki Messit" féle taktikába.
És nem Murinnnyósan rúgtak seggbe minket, hanem szerintem eléggé színvonalas játékkal.

Engem az idegesít rohadtul, hogy ezt a bukást már 2 éve előre lehetett látni, ez nem egy ilyen "na ugye, hogy én megmondtam" dolog, mert itt is mondták már egy csomóan: kell még legalább 1, csak 1!!! olyan kvalitású játékos a csatársorba akire az ellenfél védelme felkapja a fejét, mert Messi csak egy ember.

Az, hogy egy vkp-val játszunk az sokáig megengedhető volt, mert jó védelem biztosított mögötte. De most már az sincsen meg...
Pedig ez csak ilyen "na ugye én megmondtam" dologként értelmezhető. Amikor kb. 2 éve Zlatan helyett jött Villa, aki szórta rendesen a gólokat az előző csapatában, nem lehetett látni előre azt, hogy mostanra csak Messi lesz igazán gólképes. Szerintem egy olyan csatár kell, aki hatékonyabban használja ki a lehetőségeket, mint a mostaniak. Nem voltak itt gondok avval, hogy csak Messi kerül helyzetbe meccsenként, valóban ő többet, de nem csak emiatt ennyire hatékony. Azt akarom ezzel mondani, hogy a többi csatárnak is megvannak a lehetőségei a bizonyításra, kár, hogy mostanában nem használják ki ezeket.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.26. 17:43:42

Szerencsére már nem először hozza le a sajtó, hogy Hummels és Neymar az első számú célpont a nyáron.
Barcelona has set the the wheels in motion on two counts: Neymar and Hummels.

Az viszont érdekes, hogy elvileg 20-25-öt fizetnénk Hummelsért, ami szerintem nem lenne elegendő. :D Megér ő többet is, ha ennyiért meg tudjuk szerezni, az nyilván nem probléma, de ha a BVB-nél azt mondják, hogy fizessünk harmincat, akkor perkáljunk, és ne keressünk valami ismeretlen, nagyon tehetségesnek mondott fiatal bekket helyette...

Hummels, Neymar, Ter Stegen/Courtois.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.04.26. 13:08:11

mert nem őt fogják kiszolgálni hanem neki kell majd Messit kiszolgálnia
Nem tudom, hogy nézted-e a múlt keddi meccsünket a Bayern ellen, de éppen akkor verték be az utolsó szöget ebbe "a szolgáljuk ki Messit" féle taktikába.
És nem Murinnnyósan rúgtak seggbe minket, hanem szerintem eléggé színvonalas játékkal.

Engem az idegesít rohadtul, hogy ezt a bukást már 2 éve előre lehetett látni, ez nem egy ilyen "na ugye, hogy én megmondtam" dolog, mert itt is mondták már egy csomóan: kell még legalább 1, csak 1!!! olyan kvalitású játékos a csatársorba akire az ellenfél védelme felkapja a fejét, mert Messi csak egy ember.

Az, hogy egy vkp-val játszunk az sokáig megengedhető volt, mert jó védelem biztosított mögötte. De most már az sincsen meg...
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.26. 12:59:55

visca el barca írta:
DaVeR írta:A lényeg, hogy ha Jönne Neymar szerintem közel se lenne olyan eredményes mint a Santosban mert nem őt fogják kiszolgálni hanem neki kell majd Messit kiszolgálnia és innentől kezdve ugyan ott tartunk mint Villa-val vagy bármelyik próbálkozásunkkal.
viszont lehet hogy a kiszolgálást jobban fogja csinálni mint villa, és ha kapu elé kerül nem fog hasra esni a labdában mint sanchez.
Meg Neymar nem is feltétlen befejező csatár...Inkább olyan Ronaldinho jellegű balszélső, ő sem feltétlen lőtt 40 gólokat.meglátjuk, hogy beválik-e(sztem igen, pedig nem szoktam bízni a peleronaldinhomaradona utódokban, de ő más lesz) mindenesetre a munchen ellen látszott, hogy kell valaki aki igenis húz egy váratlant és meg ver 1-2-3 embert, mert jelenleg Messin és Inin kivűl nincs ilyen a keretben.Hogy ez Neymar lesz és/vagy előrántanak valaki mást az okosok nekem mindegy, csak legyen(ek) valaki(k).Én beáldoznék akár kettőt is az Alexis/Pedro/Villa trióból...
Forca Barca
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7409
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 12:58:32

Azt is jegyezzük meg Villa kapcsán, hogy a Valenciában milyen poszton játszott és nálunk hol játszik. Azért közel sem mindegy ha egy center középen vagy szélen játszik, úgyhogy én nem elsősorban arra fognám, hogy Messi alá játszanának. Sőt, azért Messi hányszor szolgálta ki Villát és hány olyan gólt lőtt a Bolha amit egyedül dolgozott ki. Szóval nagyon fals az a mindenki által hangoztatott duma, hogy azért nem eredményesek a támadóink mert Messi alá kell játszani.
Alexis sem volt soha egy gólgyáros, ő is inkább a mezőnyjátékban vette ki a részét + elvitte a védőket, megosztotta a figyelmet.
Neymar személyében egy olyan játékos jönne, akit végre posztra igazolnánk. Azt nem tudom mennyire lenne gólerős, de hogy megkavarná a védelmet az biztos és kiemelt figyelmet kapna a védőktől mondjuk Pedroval ellentétben. Plusz mindenkinek az a fixa idea-ja, hogy itt megennék a védők, mert Brazíliában könnyű cselezgetni. Viszont itt azért nem is olyan kiszolgálásban lenne része, mint odahaza.
TS szerintem esélytelen. A PSG-nek nem létszükséglet a pénz. A csapatkapitányuk, egy éve vették komoly összegért, sok idő van a szerződéséből és ő sem vágyik mindenképp ide. Kb. 50 misiért lehetne mozdítani (+ a fizetése sem lenne gyenge), de ez még az alsó határ. Egy Hummels-szel is nagy minőségi előrelépés lenne a védelem. És akkor ott van még Bartra, akiből ki tudja mi lesz. Piquére sem adtunk volna egy lyukas garast sem és a világverő válogatott alapembere lett.
3 minőségi igazolással én is elégedett lennék.

A távozók már fogasabb kérdés. Elől inkább Villa-t adnám el mint Alexist. A chilei mindkét oldalon tud játszani, a védőmunkája sokkal jobb, amire Neymar és Messi mellett és Alvessel egy oldalon szükség van. Egy évig még mindenképp marasztalnám, ha jövőre sem bizonyít, jöhet Deu helyette. Bár szívem szerint inkább pedro-tól válnék meg, de ezt úgysem lépik meg. Hummels vagy más védő érkezése esetén mehetne Abidal, esetleg kapna valami munkát a klubnál. A bal oldalra vannak elegen és egy jó igazolással középen is OK. (Piqué, Bartra, Hummels?, Masch, esetenként Puyol még egy évig)
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.26. 11:53:40

DaVeR írta:A lényeg, hogy ha Jönne Neymar szerintem közel se lenne olyan eredményes mint a Santosban mert nem őt fogják kiszolgálni hanem neki kell majd Messit kiszolgálnia és innentől kezdve ugyan ott tartunk mint Villa-val vagy bármelyik próbálkozásunkkal.
viszont lehet hogy a kiszolgálást jobban fogja csinálni mint villa, és ha kapu elé kerül nem fog hasra esni a labdában mint sanchez.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2013.04.26. 11:45:43

Igen, gyökeres változások kellenek, de nem hiszem, hogy feltétlenül csatár kellene. Szerintem hiába jönne ide Agüero vagy Falcao Neymar tök mind1 ki jönne nem lenne olyan eredményed mint elöző csapatában hiszen Messi alá kell játszania úgy is..

Gondolj bele Atletico-ban Falcao-ra játszanak ontja is a golókat.. Hiszen ha megnézzük Villat vagy anno Ibra-t:
Villa:
Valencia:

2005/06 : 28 Gól
2006/07 : 20
2007/08 : 22
2008/09 : 31
2009/10 : 28

Barcelona:
2010/11 : 21Gól
2011/12 : 9 ( Jegyezzük meg itt tört el a lába )
2012/13 : 14

Míg a Valenciában főkép rá volt kihegyezve a taktika lőte is a gólokat..

Ibra:
Inter:

2006/07 : 15Gól
2007/08 : 17
2008/09 : 25

Barcelona:
2009/10 : 16

Milan:
2010/11 : 14
2011/12 : 28

PSG:
2012/13: 28

Ibra tény azért nálunk is lőte a gólokat de szerintem nála lehetett a legjobban látni, hogy nem akart Messi alá játszani, és mehetett is kb..

A lényeg, hogy ha Jönne Neymar szerintem közel se lenne olyan eredményes mint a Santosban mert nem őt fogják kiszolgálni hanem neki kell majd Messit kiszolgálnia és innentől kezdve ugyan ott tartunk mint Villa-val vagy bármelyik próbálkozásunkkal.

Subinho írta:gyökeres változások kellenek!!! és nem szélsők, mint Pedro, vagy Alexis, mert olyanunk van, hanem oroszlánok, mint Henry, Eto'o voltak. most van 1 fél csatárunk (Messi) és 2 szélső kp-nk (Alexis, Pedro). 2008/09 szezonban a Tridente = 3 csatár!!! ez kéne most is, mert Messi nagyon egyedül van elöl!!!
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2013.04.26. 11:32:48

Neymar mint elsődleges cél:
Én is, mint rajtam kívül sokan mások kételkedve várják, hogy mi lesz belőle.
Brazíliában lehet csípőre tett kezekkel várni a védőt, majd kicselezni, de Európában egy az egyben "borda- és lábtörés".
Ha sikerül ide hozni, lehet jó vége is. Figyelmet megosztó ember aki képes lehet egy-egy embert lecselezni így megbomlik a védekező csapat figyelme.
(Lásd Bayern ellen ahol Messit előlről és hátulról két-két ember letámadta)

Védelem: Thiago Silva, Hummels, mind a kettőnek örülnék bár az utóbbit nem láttam sokszor
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.04.26. 11:09:18

pitta19 írta:
StickyFingaz írta:
pitta19 írta:Hummels a mai teljesítménye alapján tökéletesen illene a védelmünkbe...
Egy meccs alapján mondod ezt?Őszintén kérdezem,nézel te Bundesliga meccseket?Most hibázott egyet istenem...a legjobbakkal is megtörténik.
Igazad van, csak megjegyeztem.
Amúgy én is őt tartom első számú igazolásnak hátra.
Azért Humbi amúgy is hajlamos a buta hibákra. Nem mondom, lehet hogy a legtöbb meccsen kiváló, de én 1 meccsen élőben is láttam tavaly (Dortmund-Hertha, 1-2), és akkor is rossz volt nézni amit lehozott. Pedig kimondottan figyeltem végig a meccs alatt a mozgását, megmozdulásait.

Ettől függetlenül remek játékos, örülnék is ha leigazolnánk, de szerintem ő az a típus akiben benne van 1-2 abszolut homály meccs is. TS ebben (szerintem) más, megbízhatóbb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.26. 10:40:41

sörvirsli írta: Nem értem,hogy az ilyen nagy tradícióval nem rendelkező és kevesebb reklámértékkel bíró klubokat (City meg PSG) pumpálják lóvéval a közel-keletiek, a jelenlegi legnevesebbet(Barca) meg nem. :?
Csak gondold át ezt még egyszer, hamar meg fogod érteni :wink:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.26. 10:26:53

Na igen a sok szentéletű hagyomány őrző fénybenjárónak biztos bántaná a lelkét ha a klub esetleg valami külső segítséggel erősödne még tovább mert akkor biztos mindenki azt mondhatná a Barcára,hogy ez is csak a szaudi milliókból összetákolt egyesület... 8)
Kit érdekel?
Sok az adósság(mint ahogy máshol is) és igen,nem ártana egy kis támogatás.
Nem kell a klub tulajdonrészét átadni nekik,pár százalék pár jó játékosért cserébe! :twisted:
De tökmindegy mert úgy sem lesz ilyen,majd ha egyszer milliárdos leszek úgy megtámogatom a szeretett csapatomat ,hogy akkor még a kispadon is Gözték meg Pirlók fognak ülni.L4wandowsk1t is csak a Real ellen fogom majd a kezdőbe tenni! 8)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 10:13:36

sörvirsli írta:Na igen nagyon finom lenne ha leigazolnánk ezt a védő hármast:Kompany,Hummels,Silva, biztos nyugodtabban aludnék éjszakánként. :)
A baj az,hogy lenne az áruk vagy 100 millió!
Neymart is akarjuk,az is kb 40,eladunk pár játékost,kapunk értük 40-50et...
Igazán lehetne egy arab sejk aki kisegíti a csapatot egy kis zsebpénzzel!
Nem értem,hogy az ilyen nagy tradícióval nem rendelkező és kevesebb reklámértékkel bíró klubokat (City meg PSG) pumpálják lóvéval a közel-keletiek, a jelenlegi legnevesebbet(Barca) meg nem. :?
fú szerintem ez az arab dolog nem kellett volna, le fogják szedni pár ezren a tököd :D
semmi szükség nincs arabokra itt, más, nem sejkes pénzeken élő topcsapatok is kifizetnek nagy pénzeket, akkor mi is kitudunk. Ibráért anno odaadtuk kb. a vezetőség kiskölyök kora óta megspórolt perselypénzét, (meg Eto'ot... #-o), akkor nehogy már ne legyen zseton valóban szükséges transzferekre...

ja, most jut eszembe: qatar foundation...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2013.04.26. 10:28:13-kor.
ViscaelBarca1899
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.24. 17:23:43

2013.04.26. 10:11:45

Velemenyem szerint Silva helyett Hummels jobb megoldas lenne. A brazil mar nem lesz fiatalabb, de igaz igy is kokemeny. Meg en ugy tudom, hogy Hummels magasabb, ami nekunk igazan kapora jonne, mert a Bayern meccsen minden szogletnel leragtam a kormom, hogy vajon most eltudjuk e fejelni a labdat. Pique melle egy ilyen magas bekk kellene.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.04.26. 10:07:50

Na igen nagyon finom lenne ha leigazolnánk ezt a védő hármast:Kompany,Hummels,Silva, biztos nyugodtabban aludnék éjszakánként. :)
A baj az,hogy lenne az áruk vagy 100 millió!
Neymart is akarjuk,az is kb 40,eladunk pár játékost,kapunk értük 40-50et...
Igazán lehetne egy arab sejk aki kisegíti a csapatot egy kis zsebpénzzel!
Nem értem,hogy az ilyen nagy tradícióval nem rendelkező és kevesebb reklámértékkel bíró klubokat (City meg PSG) pumpálják lóvéval a közel-keletiek, a jelenlegi legnevesebbet(Barca) meg nem. :?
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.26. 09:31:26

salas9 írta:A sport.es szerint a Barcelona hajlandó lenne tárgyalásokat kezdeményezni Thiago Silvaról. A klub már hónapok óta keresi a legjobb megoldást a védelem megerősítésére, és most úgy gondolják, hogy a brazil lehet a legjobb megoldás.

Személy szerint neki is örülnék, szeretem a játékát. Azonban nem hiszem, hogy olcsón elengednék a párizsiak a csapatkapitányukat. Már ha csak abból indulunk ki, hogy 40 milliót fizettek érte a Milannak... Szerintem kacsa :roll:
valami alapja nem kizárt, hogy van. gondolom azért a vezetőség is érzékelte, hogy mekkorát csattant a keddi pofon. akármennyire is nyilatkozgatnak, hogy "ez nem egy korszak vége", szerintem nyilvánvaló nekik is, hogy ha most nem hoznak klasszis játékosokat, akkor jövőre se esélyesként fogunk indulni pl. egy bayern elleni csatába, de mondhatnék mást is, mert biztos vagyok benne, hogy idén nyáron több nagy csapat látványosan megerősödik.
ez persze nem rögtön azt jelenti, hogy a TS hír 100%ban igaz, vagy hogy valószínűtlen összeget kifizetnek majd ész nélkül, de biztos nagyobb hajlandóságot fognak mutatni nagyobb költekezések terén, mint eddig, mert egyszerűen látják, hogy nincs választásuk. a barca neve egy dolog, de pénze, sok pénze már másnak is van, ha nekünk nem kellenek, akkor köszönik szépen, elviszik mások, mi meg berakhatjuk a BL elődöntébe bartrát...lásd javi martinezért mennyit szenvedtünk, aztán meg a bayern kifizette amit mi felháborítónak tartottunk, ma meg senkit nem érdekel már, hogy 40 millió volt, az ára rég visszajött és kumma jól játszik.

objektíven nézve szerintem mondhatjuk, hogy tito nem lesz képes a jelenlegi kerettel sokkal többre, úgyhogy ha akarunk vmit titoval, akkor a zsebbe kell nyúlni.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.04.26. 09:03:15

A sport.es szerint a Barcelona hajlandó lenne tárgyalásokat kezdeményezni Thiago Silvaról. A klub már hónapok óta keresi a legjobb megoldást a védelem megerősítésére, és most úgy gondolják, hogy a brazil lehet a legjobb megoldás.

Személy szerint neki is örülnék, szeretem a játékát. Azonban nem hiszem, hogy olcsón elengednék a párizsiak a csapatkapitányukat. Már ha csak abból indulunk ki, hogy 40 milliót fizettek érte a Milannak... Szerintem kacsa :roll:

Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.25. 16:11:08

Akár ne is mondjam miért lett törölve..

Fórumszabályzat 3.0.1. írta:Fantasy kezdők feldobása, kibeszélése tilos az egész fórumon!
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.04.24. 22:17:41

StickyFingaz írta:
pitta19 írta:Hummels a mai teljesítménye alapján tökéletesen illene a védelmünkbe...
Egy meccs alapján mondod ezt?Őszintén kérdezem,nézel te Bundesliga meccseket?Most hibázott egyet istenem...a legjobbakkal is megtörténik.
Igazad van, csak megjegyeztem.
Amúgy én is őt tartom első számú igazolásnak hátra.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.04.24. 21:59:24

pitta19 írta:Hummels a mai teljesítménye alapján tökéletesen illene a védelmünkbe...
Egy meccs alapján mondod ezt?Őszintén kérdezem,nézel te Bundesliga meccseket?Most hibázott egyet istenem...a legjobbakkal is megtörténik.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.04.24. 21:54:27

Hummels a mai teljesítménye alapján tökéletesen illene a védelmünkbe...
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2013.04.24. 15:05:40

Kapuba: Ter Stegen

Védelembe: Hummels, Thiago Silva

Csatársorba: Neymar
DonAndres
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2013.04.12. 17:14:42

2013.04.24. 14:47:01

atya ég,mi nevek?! :D ide nem tehetségek kellenek,hanem kiforott profik,ők TALÁN tudnának segíteni...de ezek a "senkik"?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DonAndres 2013.04.24. 17:52:58-kor.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.24. 14:34:55

Szégyellem, de én sem tudom ki ez a Masi gyerek, aki "megoldaná" évekre a gondjainkat hátul! :oops:

Lusta vagyok rákeresni, ezért segítséget kérek valakitől, hogy írjon erről az emberről pár pozitív dolgot.
Válasz küldése