Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.09. 11:38:59

Sakho nagyon nagy király lenne ide. 8)
Ha két védőt veszünk, akkor remélem őt és Hummels/Thiago Silvát vesszük. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.09. 11:30:05

Közülök David Luiz, Marquinhos, Vermaelen szmpatikus nekem. Plusz Thiago Silva. Közülük bárkinek örülnék
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.09. 11:13:04

zeus021 írta:Thiago Silva vagy Hummels?
Nincsen "vagy Hummels". Legalábbis nagyon úgy áll. Tito maga mondta hogy nem. Szóval nap mint nap nem értem kit próbáltok meggyőzni hogy mennyire illik ide. Sorry Guys!

Am mundo ezt a listát dobta ki mint lehetséges érkezők: David Luiz (Chelsea), Kompany (City), Agger (Liverpool), Sakho (PSG), Marquinhos (Roma), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal), Lovren (Lyon) és végül Mathieu (Valencia)

Természetesen mindenki csak Silva után esedékes. A sorrend nemhiszem hogy érdekes.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.09. 10:49:55

zeus021 írta:Thiago Silva vagy Hummels? úgy gondolom egyikkel sem fognánk mellé, bár kicsit sajnálom, hogy annak idején inkább nem tartottuk meg Cáceres-t és akkor sztem most nem kéne ilyenekről beszélni, benne is hatalmas lehetőségek voltak csak sajnos nem nagyon kapott esélyt
egyetértek, Cáceres a leggyorsabb belsővédők egyike, aki a szélen is tud játszani elég jól, felesleges volt aprópénzért lepasszolni.

Amúgy meg az a gondolat, hogy Messi a 2 csatár mögött, mélységből indulna, nem rossz ötlet, de ez akkor működne, ha a 2 csatár mozgékony, kapura veszélyes,GÓLERŐS, nem pedig csak szélen rohangáló támadó. Vagyis pl. Pedro nem felel meg ennek. Neymar és egy JÓ FORMÁBAN LÉVŐ Alexis már inkább.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.08. 18:32:07

Vakmacska írta:
nzxtpo írta:A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Ezt mondom már én is hetek óta....
Felesleges... Most ugyanez a rendszer van, csak a 2 csatár elöl a 2 szélsőnk... Teljesen értelmetlen lenne ezt erőltetni, akkor már sokkal inkább Alvés/Alba nélkül a 3-4-3 vagy a Bayern által csúcsrajáratott, és annak idején Guardiola által is kipróbált 4-2-3-1, ahol Messi a van a hármas közepén a csatár mögött.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.08. 18:23:48

Thiago Silva vagy Hummels? úgy gondolom egyikkel sem fognánk mellé, bár kicsit sajnálom, hogy annak idején inkább nem tartottuk meg Cáceres-t és akkor sztem most nem kéne ilyenekről beszélni, benne is hatalmas lehetőségek voltak csak sajnos nem nagyon kapott esélyt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 17:45:46

S.Agüero írta:Annyira azért nem jó egyikőjük sem, hogy egyszerre legyenek a pályán, szvsz. :P :)
Azért ne mondd, hogy egyszer nem néznél meg szívesen egy Cuenca-Messi-Tello támadósort... :P

A többi felmerülő névvel kapcsolatban:
- Gündogan: már leírtam, leírom még egyszer, hogy jó kis játékos, meg minden, de amíg tömve vagyunk középpályásokkal a nagycsapatban és csiszolt/csiszolatlan középpályásgyémántokkal a B-ben, valamint lejjebb, addig szerintem nincs rá szükségünk. Mondjuk ha Fabregas távozik, akkor talán lehet róla szó.
- Marquinhos: Én nem vagyok hülye, mint Bob (:mrgreen:), nem követem az olasz bajnokságot, úgyhogy sokat erről a gyerekről se tudok, biztos tehetséges playa, ha azt mondjátok, de érzek benne egy kis rizikófaktort, nehogy ő legyen a második Csigrinszkij itt... :D
- Isco: Itt egyelőre nincs meg a posztja, ha meg meglenne, akkor ott lenne rá Rafinha, szóval szerintem nincs rá szükségünk. A White Hart Lane Bale távozása esetén szeretettel várja.

Továbbra is tartom, hogy
- Neymar. Ha Tito valamennyire átvariálná a taktikát, úgy, hogy Neymarnak ne az legyen a szerepe, mint idén a szélsőinknek, hanem mondjuk Messi mellett játszana egy kétcsatáros felállásban (a VEB-féle 3-5-2 tetszik), akkor érné meg igazán a szerződtetése. De mivel szerintem úgysem lesz már sokáig ez a nagyon durván Messi köré épülő rendszer, el fog jönni Neymar ideje. Ha meg nem, akkor szenvedni fog a szélen, mint Pedróék, de remélhetőleg a helyzeteit beveri majd a tenerifeivel ellentétben.
- Hummels/Thiago Silva. Én még mindig a németet preferálom, lévén fiatalabb és olcsóbb, de Thiago Silva érkezése esetén sem kötném fel magam, azt hiszem. Az egyetlen aggályom a brazillal kapcsolatban annyi, hogy ha jön ő is, meg Neymar is, az már nem kevés pénzbe fog kerülni, aztán lehet, hogy azt mondja Rosell papa, hogy akkor spóroljunk a kapuson, aztán idehozunk valami világ szerencsétlenjét Ter Stegen helyett.
- Ter Stegen. :D Fiatal, tehetséges, motivált, jöjjön már.
- Rafinha, Deulofeu mindenképpen, Rob csak akkor, ha mondjuk Cesc távozik, ellenkező esetben valószínűleg annyi lehetőséget kapna a szezonban, mint Jonathan idén, annak pedig nem lenne sok értelme. Jobban járnánk, ha kölcsön- vagy eladnánk.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 17:25:12

nzxtpo írta:
S.Agüero írta::
A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Ezt mondom már én is hetek óta....
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.05.08. 16:58:19

S.Agüero írta:Ha tényleg igaz, hogy középpályást akarunk venni, az szerintem azt jelenti, hogy 4 középpályással játszanánk, máskülönben felesleges.
Írtam már, hogy egy 4-1-2-1-2-et el tudnék képzelni, lehet meghallgattak Titóék. :lol:
Vagy azt jelenti, hogy olyan mozgások lesznek a középpályán, amire nem számítunk (Cesc, Song, JDS, trióbol akár több, ha nem az összes). Ha ez így lenne, akkor már érthetőbb lenne, egy kp igazolás.
A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 16:36:43

Én azzal kiegyeznék, ha így változna a nyáron a keret:
-Abidal: Mivel ő még 1-2 évet szeretne játszani, amire nálunk már nem lenne lehetősége ezért elengedném, 2 év múlva pedig valami pozíciót találnánk neki a klubnál.
-Villa: Én szívem szerint őt hagynám meg és Pedrot küldeném el, de ez csak álom...
-JdS: Szegényt sajnálom, türelmesebb volt mint a testvére és bízott a klubban, de egyszerűen nem fér be a csapatba.
-Song: Ha hinni lehet a pletykáknak, szeretne többet játszani, amit a teljesítménye alapján meg is érdemelne, szerintem a nyáron vissza megy az Arsenalhoz.
-Barta: Elengedném kölcsönbe, de úgy hogy ha megfelelő teljesítményt nyújt akkor még lássuk a csapatban.
(-Fabregas: Abban az esetben, ha kapnánk érte egy jó ajánlatot én elengedném, nem sikerült igazán megtalálni a helyét a csapatban 2 év alatt sem. Ő ennél sokkal jobb produkcióra lenne képes, ha köré épülne egy csapat támadó gépezete.)
-Az összes kölcsönben lévő játékos.
+Neymar: Nem biztos, hogy őt hoztam volna, de remélhetőleg vele sem lövünk mellé.
+T. Silva/Hummels: Bármelyikük érkezik hatalmas erősítés, nem leszek szomorú.
+Agger: Én igazolnék még egy kh-t és erre tökéletes lenne. Olcsó, elfogadná, hogy nem kezdő, de nem egy kutyaütő játékos és a mostani védőinkhez képest a sebessége egy gepárdéhoz hasonlít :D
+Gündogan: Nem sikerült megtalálni Xavi helyettesét sem Fabregas, sem Thiago személyében sem, mindketten egy sorral feljebb érzik jól magukat. Én örülnék ha igazak lennének a pletykák, hogy érkezik a töröknémet aki Xavi és Busi posztján is otthonosan mozog.

A kiadás olyan 110 millió körül lenne Bojant is beleszámolva, amit a távozókkal lehet csökkenteni. Így a kapus posztot leszámítva egy pár évig rendben lenne a csapat.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.08. 16:19:28

Ha tényleg igaz, hogy középpályást akarunk venni, az szerintem azt jelenti, hogy 4 középpályással játszanánk, máskülönben felesleges.
Írtam már, hogy egy 4-1-2-1-2-et el tudnék képzelni, lehet meghallgattak Titóék. :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.08. 16:17:17

Lehet, h felesleges igazolásnak tűnik akárki is a középpályára, de többen is írtuk, h vérfrissítésre van szükség, sikerre éhes játékosok kellenek. Akkor miért ne lehetne igazolni középpályára, ha van rá keret? Ezt utóbbit mondjuk kétlem, Rossel inkább gazdasági döntésként tekint az igazolásokra, mint sportszakmai döntésként. Emellett meg kell maradni a prioritásoknak: kapus (?), középső védő, támadó.

Miért kéne Xavinak, Fabregasnak, Busquetsnek, Pedronak bérelt helyének lennie a csapatban, akik már hülyére nyerték magukat és lötyögnek a középpályán?!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.08. 16:14:25

Bob_Marley írta: Védőnél:Nálam Hummels továbbra sem kéne, kor oké (bár egy védő is olyan meg alapból a mai focisták bpven 35ig tolják meg afelett, s nem gyenge szinten, most teszem azt jön Silva bőven 6-10 évre van védő), de német, lassú, ráadásul ahogy láttam nem olyan típusú aki labdakihozataloknál ügyesen felismeri a helyzeteket.T.Silva abszolút jó megoldás lenne de hát ennyi pénzért??Én nem tudom, értem hogy prioritás a vezetőknél, de pl ez a Marquinhos gyerek tényleg rohadt jó, gyors, jól felépített, betud lépni a játékba, ár/értékben kiváló lenne.
Csatárnál nálam Neymar továbbra is hatalmas kérdőjel, sajnos Rossell szerelmes bele, ez nagyon nagy vezetői hiba nálam, mert a csapat érdekeit kell nézni nem az egyénit, de az ő érkezése ugye már szinte "tény", meglátjuk, én pl eljátszottam a gondolattal, hogy ez az Isco gyerek tényleg jó lenne, s szélen is lehetne alkalmazni, de ha Neymar hát Neymar.

Egy szó mint száz, lehet itt dobálózni a nevekkel, meg a szurkolóknak "nagy név" kell, miközben logikailag abszolút nem rossz pl a Reina-Marquinhios vonal sem, sőt.Kíváncsian várom én is mi lesz a nyáron, lesz itt hadd el hadd pletykák terén az tuti :D
Nálam védőknél továbbra is a Hummels-TS vonal a nyerő, akikkel szóba hoztak minket. Mindkettő mellett vannak logikus érvek, de ezeket már kiveséztük. Marquinhos-t nem láttam sokat játszani, biztos tehetséges, de nem ilyen játékos kell, vagy hozzák őt olcsón és mellé az előző kettőből egyet. (szép álom, de akkor Bartra mínusz)

Isco. Hát nem tudom, én úgy vettem észre, hogy neki kell az, hogy a csapat kicsit "alá dolgozzon" és inkább középen érzi jól magát, amolyan "Rafinha-poszt". Szép-szép hogy Golden boy meg minden, de nem rá van szükségünk.

Neymar ügye lehet hogy új fordulatot vett? : A Punto Pelota szerint Pérez újra harcba száll Neymarért. A Real Madrid elnöke azután döntött így, miután a Tottenham vezetősége 90 millió euróra “árazta” be Balet, és ezt túlzónak tartja. A lap szerint Pérez a héten próbálja kideríteni, hogy milyen úton tudná a brazilok csillagát Madridba csábítani. Amennyiben a Santos a Real Madridnak adná el Neymart, 10 millió eurós büntetést kellene fizetniük a Barcelonának, amit a Real Madrid átvállalna.

Nem tudom mennyi igaz, de ha nem kacsa, akkor vagy fel akarják verni az árát vagy komolyan gondolja, de a végső szó úgyis a brazilé. Az mondjuk szép lenne, ha Perez elkezdene tejelni nekünk. :lol:
Forca Barca!!!!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 16:14:07

Annyi név felmerült már, a listából csak Thorgelle neve hiányzik. :-D
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.05.08. 16:02:48

Olvastam, hogy idén a terveink között van Gündogan is.
Szerintem jó választás lenne. Vagy, ha nem ő, akkor Iscot irják.
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 15:48:55

S.Agüero írta:
Vakmacska írta:
S.Agüero írta:Ha jól emlékszem, akkor Cuenca is balos és támadó játékos. Egyébként meg mindkettőjük jobb lábas, szóval mindegy.
Akkor simán tudják egyszerre tolni, és akár cserélgethetnek is nyugodtan.
Ennyi. Simán beférne mindkettő.
Annyira azért nem jó egyikőjük sem, hogy egyszerre legyenek a pályán, szvsz. :P :)
majd lesznek :P :P :P
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.08. 15:43:27

Egykoron Cuenca játszott többet, mint Tello, aztán volt pár gyengébb meccse, megsérült, utána épült be Tello. Ma már nem tudom elképzelni, hogy itt játsszon, legfeljebb sokadik számú szélsőként, amit nem hinném, hogy felvállalna. El kell őt végleg adni és Tellóval hosszabbítani. Idén jó szezonja volt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 15:27:38

Csak röviden akkor:
Reina: Az Isten mentsen meg tőle minket, akkor már inkább védjen Pinto.
Marquinhost nem ismerem annyira, de ha jön, csak úgy tudnám elképzelni, hogy veszünk még egy védőt. Ez pedig nem fog bekövetkezni. A brazil gyerek biztos jó, de egyelőre nekünk nem megoldás.
Tello meg maradjon mindenképp, jobb, mint Cuenca.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.08. 15:14:45

Vakmacska írta:
S.Agüero írta:Ha jól emlékszem, akkor Cuenca is balos és támadó játékos. Egyébként meg mindkettőjük jobb lábas, szóval mindegy.
Akkor simán tudják egyszerre tolni, és akár cserélgethetnek is nyugodtan.
Ennyi. Simán beférne mindkettő.
Annyira azért nem jó egyikőjük sem, hogy egyszerre legyenek a pályán, szvsz. :P :)
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 15:00:35

S.Agüero írta:Ha jól emlékszem, akkor Cuenca is balos és támadó játékos. Egyébként meg mindkettőjük jobb lábas, szóval mindegy.
Akkor simán tudják egyszerre tolni, és akár cserélgethetnek is nyugodtan.
Ennyi. Simán beférne mindkettő.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.08. 15:00:20

Nem lesz itt semmilyen Tello-Cuenca csere. Tello nagyon jó helyen van itt, és jól is játszik. Semmi nem indokolja a cserét. Azt meg nem tudom, hogy ki volt az a zseni, aki 10 millióban szabta meg Tello kivásárlási árát...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.08. 14:56:22

Ha jól emlékszem, akkor Cuenca is balos és támadó játékos. Egyébként meg mindkettőjük jobb lábas, szóval mindegy.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 14:42:14

Ha Tello tényleg elmenne, mert Cuenca visszajön, akkor nagy hüjjjje.
Ezt nem is tudom elhinni. MEg kell érteniük: lehet, h kicsit kevesebbet fog játszani, de mindenkinek kell lehetőség, hogy fejlődjön, és ha már nem lesz Xavi, Pedro, stb, ők fognak a helyükbe lépni.
Amúgy meg Tello balos, Cuenca jobbos nem? és Cuenca inkább középpályás, szerény emlékeim szerint...

Amúgy meg velük lehet játszatni a 4-4-2-t is akár...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19532
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.08. 13:32:29

barca99 írta:
Azért erről tudnék vitatkozni, a kupának és a BL-nek vége, a bajnokságban meg legrosszabb esetben is két pont kell. A szezon elején a cél a bajnokság megnyerése, szóval ha ez megvan, akkor vége, hiába van hátra 4-5 forduló. :D
Most van hátra 4, játszottunk egy jó kis csörtét a nem rossz Betis ellen, ráadásul most idegenbe megyünk az Atleticohoz, hát nem tudom engem ezek sokkal jobban izgatnak mintsem minden nap éppen milyen új nevet talál ki a sajtó.Igaz már nem kell sok, de pont most ha nyernénk egy nagyon nehéz pályán akkor meg van a bajnokság, nálam azért bőven tart a szezon, az igaz ha megnyertük akkor vége, de pont egy elég kemény rangadó jön :D
barca99 írta: Reina nekem is főleg PR szempontból problémás, Valdés azért mindig megosztotta a szurkolókat, most lehetne foltozni a lyukat, erre felmerül egy szintén kérdéses reputációval rendelkező hálóőr. De ha szakmailag oké, ámen.
Szerintem itt 2 név játszik, Guiata vagy Reina, logikailag és szakmailag Reina nem lenne egy rossz választás.
barca99 írta: Hummels - Marquinhos: A brazilnak alig van egy szezonja Európában, Hummels évek óta konstans megbízható, Eb-vel, BL-lel. Plusz nagyon jól fejel, ami nekünk iszonyatosan kellene a pontrúgásokhoz. És az sem igaz, hogy az előrejátékban gyenge, van pár BVB szurkoló ismerősöm (olyanok, akik azért követik a meccseket hétről hétre), és pont az ellenkezőjét állítják. Mondjuk én értem Vilanova álláspontját is, sőt, kicsit furcsa, hogy itt gyakorlatilag olyanok nézik szakmai kérdésekben hülyének (nem akar két azonos stílusú védőt), akik azért elég messze vannak a hozzáértéstől. Nyilván lehet egyet nem érteni, normális keretek közt kifejtve.
Az tény nem követem Hummelst hétről-hétre, utálom a német focit :D De amennyit EB-n VB-n nemzetközi meccsen láttam tőle, az igaz jól fejel, jól is helyezkedik, de lassú, ez meg nagyon nagy gond lenne érzésem szerint.Előre játékban nagyon keveset láttam tőle, de ez lehet csak adott csapatban betöltött szerepköre miatt volt, nem tudom a Dortmundban milyen.
Olasz focit viszont követem, Marquinhos egy puskagolyó :D Jól helyezkedik ő is, fejjátéka valóban nem acélos, viszont jó testfelépítésű gyerek, nagyon jó százalékban képes párharcokat nyerni.
Pique mellé szerintem nem lenne rossz, egy valóban lehet magasságra kisebb de nagyon gyors, erőszakos emberke.Hummels meg Pique mint 2 anyahajó lenne ott középen (nyilván túlzás, de azért na..... a mai belső védők főleg nálunk ahol fent van a csapatban elsődlegesen gyors kell legyen)
barca99 írta: Mindamelett én úgy látom, elsősorban a presszing hiánya okozza a védekezésbeli gondjainkat, szóval nem biztos, hogy Hummels varázsütésre megoldja a problémákat. A nagy nyomással viszont elérnénk ahhoz a problémához, ami a Pep-éra végén volt, lesz elég dolog ezzel a nyáron. :)
Abszolút igaz, maximálisan egyet értek.Szerkezetre nagyon sokat változtunk, Xavi hátrébb játszik, 2 szélső védő miatt, megváltoztak a feladatkörök (mellesleg mindig előjön Pedroéknál hogy egy csatár támadjon, erre azért most rákontráznék, hogy egy védő meg védekezzen, nagy közellenség lett itt pl Pedro is, pedig továbbra sem rossz játékos sőt, neki a pontosság és a védekezés a feladata)
barca99 írta: Most meg nem mondom melyik vezetőségi tag szerint, de Pep is akarta Neymart, szóval kicsit erősnek érzem, hogy ezt Rosell forszírozza, bár ő, mint marketing szakember biztos lát benne más perspektívát is. :D Támadó viszont kell, potenciálban szerintem ő a legjobb, és nem tartom valószínűnek, hogy sokkal nagyobb zsákbamacska lenne, mint akárki más.
Részben megkövezem magam, mert marketing szempontból igen lenne be ráció, de szakmailag továbbra sem értem miért kellene nekünk Neymar, üzletileg is olyan lépés, hogy nagy kockázat.Minden rajta fog múlni, ha képes beállni a sorba, s fegyelmezetten beépül a játékba akkor erősség lehet, de a piacon ha azt mondom támadó kell lehetne olcsóbban olyan megoldást találni, aki szerkezetre ambícióra, munkabírásra jobban beleillene, szvsz.Elég ha csak annyit mondok Cuencát vissza, s meg van a támadó probléma oldva :wink: Abban a gyerekben nagyon nagy kakaó van, remekül lát a pályán, gyors, tud védekezni, érti a játékot, most hogy kis rutint is szerzett vissza lehetne hozni, s mondanom sem kell melyik illik jobban a játékunkba Neymar vagy Cuenca.
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.08. 10:52:45

csababarca írta: Marquinossal nincs bajom,felőlem jöhet, bár nem értem mi célt szolgálna a leigazolása, lenne még egy Henriquenk.
Én pont ezért fázom tőle, idehozunk még egy fiatalt Bartra meg Gomez nyakára, aki ráadásul nem is több, mint egy ígéret. Ha már pénzt adunk egy védőért, az legyen egy kiforrott játékos.

szerk: több oldal is lehozta, h Bojanra elvileg van kérőnk a Hamburg személyében.
sport szerint Valdes csak jövőre távozik, ill. AS szerint attól még, h Oier+Rafinha+Roberto feljön, nem kizárt, h elpasszoljuk valamelyiküket (kölcsön v végleges)
Válasz küldése