Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.05.09. 19:51:45

Capon írta:
connor írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Ezt a napot nem akarom megélni.
Nálam Puyi, Ini, Messi és Xavi mozdíthatatlanok. Ha Xavi már nem lesz kezdő játékos, akkor is padról beszállva is segítheti a csapatot, az öltözői hangulatról már nem is beszélve. Azért gondolom a taknyos kölyköknek sem mindegy, hogy ott van-e egy Xavi kaliber az öltözőben vagy sem.
Remélem Xavi 4-5 év múlva is a Barca padon lesz...mint edző.
:D Mellette pedig Puyol a másodedző (az Ő személye garancia lenne arra, h ne legyenek motivációs gondok).
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.09. 19:43:10

connor írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Ezt a napot nem akarom megélni.
Nálam Puyi, Ini, Messi és Xavi mozdíthatatlanok. Ha Xavi már nem lesz kezdő játékos, akkor is padról beszállva is segítheti a csapatot, az öltözői hangulatról már nem is beszélve. Azért gondolom a taknyos kölyköknek sem mindegy, hogy ott van-e egy Xavi kaliber az öltözőben vagy sem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.09. 19:37:57

lui1698 írta:Irkálsz itt te is ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy kicsit néha olvasnál is.
Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben.

Chsavit amúgy én is eladnám már, sok meccsen játszott és biztos unja már, jót tenne neki egy pár év Dagesztánban.
Hát te sem olvasod túl sűrűn a híreket, az biztos... :roll: Zhitnev most délután nyilatkozta, hogy el fogja hagyni Novoszibirszket, mert már másodszor tört be egy medve a baromfiudvarába, és ette meg az összes fagyhalál szélén álló tyúkot.
Azt nyilatkozta, hogy a Barça és a Bugacpusztaháza U19 C is ajánlatot tett már neki, még nem tudja, melyiket válassza.

Amúgy szerintem inkább Vlagyimir Fedotovot hozzuk el, aki a Metallurg Novokuznyeck edzője, hatalmas taktikus, remek motivátor, itt a helye. 8) Hozhatja magával valamelyik nagy szovjet spílert Csavinyov helyére.

Csavinyov Kuznyecovot én is eladnám már, elvileg a Dinamo Vlagyivosztok érdeklődik iránta, akár a fél transzszibériai vasútvonalat is odaadnák érte, szerintem nagyon megérné.




Na jó, elég volt.
A Pool továbbra is szeretné elvinni Tellót...
http://www.marca.com/2013/05/08/en/foot ... 29155.html
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.09. 19:26:51

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 19:18:45

lui1698 írta:Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben
akkor viszont lehetne dariusz kubickit is hozni. jó lenne tito helyett. tapasztalt (volt már a znicz pruszkownál, bogdanka lecznánál is), és ahogy nézem a meccseket jol cserél, jol irányit a kispad mellől, igazi fanatikus. nagy fogás lenne!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.09. 19:13:31

Csak az 50 milcsi biztos,az meg szerintem megy Neymarért.A többit azt még be kell szedni az igazolásokra.Ugye 100-at mondtak hogy annyi áll rendelkezésre. Akkor szerintem 4-5 embertől meg kell hogy váljunk.Gondolom Silva se lenne aprópénz.Minimum 40-45.Állítólag Pedrot is bevonnák az üzletbe.Hát nem tudom.Szerintem Villa megy ,Sanchez meg marad.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.09. 19:11:30

Xavi+Puyol+Messi+Iniesta a Barca 4 legnagyobb ikonja (gondolom a legtöbbünk szerint). Én úgy vagyok vele,hogy őket soha semennyiért senkinek!
Csakis a real madridnak és persze ingyen,Perez úrnak szülinapi ajándékként!

Amúgy tényleg folyamatban lehetne már 1-2 ügy mert 3 hét és vége a szezonnak!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.09. 19:05:58

visca el barca írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
nekem is megfordul már a fejemben. de én pakkban adnám el iniestaval (60 millió) meg messivel (100 millio)

és akkor igy kapnánk értük 170-180 milliot, abbol meg le lehetne igazolni brayan bermudezt a kolumbiai fc boyaca chicobol, maksim zhitnevet a sibir novosibirskből, meg tautvidas kizyst a listván fk sudovából.

mind3 oriasi tehetség és hatalmas potenciál van bennük.

és mielőtt valaki megjegyezné, igen, rendszeresen nézem az orosz 2., a litván 1, meg a kolumbia 2. bajnokikat! :D
Irkálsz itt te is ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy kicsit néha olvasnál is.
Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben.

Chsavit amúgy én is eladnám már, sok meccsen játszott és biztos unja már, jót tenne neki egy pár év Dagesztánban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 19:01:23

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
nekem is megfordul már a fejemben. de én pakkban adnám el iniestaval (60 millió) meg messivel (100 millio)

és akkor igy kapnánk értük 170-180 milliot, abbol meg le lehetne igazolni brayan bermudezt a kolumbiai fc boyaca chicobol, maksim zhitnevet a sibir novosibirskből, meg tautvidas kizyst a litván fk sudovából.

mind3 oriasi tehetség és hatalmas potenciál van bennük.

és mielőtt valaki megjegyezné, igen, rendszeresen nézem az orosz 2., a litván 1, meg a kolumbiai 2. bajnokikat! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.09. 18:48:36

előre látom, hogy ez az igazolási idény is egy rémálom lesz. ha igaz, hogy Thiago Silva 40, Hummels 25 ennek ellenére Silva miatt görcsölnek ez már önmagában elhibázott, szerintem Hummels még jobb is nem csak olcsóbb.
Valdés: eddig is szivatta őket a fizetéssel, ha egyszer valaki el akar menni ostobaság marasztalni ez (lenne) a másik bukta.
az pedig, hogy még nem zajlanak javában a tárgyalások a kiszemeltekkel, a legnagyobb gáz, talán Neymar ügye van sínen de ha úgy vesszük az is már egy éve húzódik. ha így állnak hozzá majd azt kapják ami marad....
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.09. 18:24:22

JOseppe írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
Ő a csapat egyik ikonja, neki innen kellene visszavonulnia. :? :roll: Nem ő rajta keresztül kellene bevételt szerezni. :wink:
Lehet, ( lehet csak én látom így ) de valamiért olyan, mintha sokkal támadóbb, gyorsabb lenne a játék nélküle. Nem igazán tudnám hiányolni, de lehet bennem van a hiba :D
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.09. 18:18:48

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
Ő a csapat egyik ikonja, neki innen kellene visszavonulnia. :? :roll: Nem ő rajta keresztül kellene bevételt szerezni. :wink: Ott van Villa vagy Pedró, sztem őket kellene eladni a vezetőségnek.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.09. 18:07:11

senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte. Az meg bőven jó, ha azt nézzük, hogy lesz még egy Iniesta, egy Fabregas és egy Thiago is középső középpályás posztra. 25 millióból pedig lehetne egy középső védőt, vagy egy jó kapust venni. és a többi pénz még mindig marad Neymarra. De szerintem ebben a csapatban nincs sajnos helye sem Pedronak sem Villának. Alexisnek adnék még egy évet. Plusz, Alves is elmarad a nagyon jó kategóriától, és az ő eladásából is lenne a Barcának 30 milliója, az ő posztjára pedig jelentkezne egy igen tehetséges és fiatal Montoya. Ez csak az én véleményem.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.09. 17:41:48

Egyébként felmerült a MU-nál, hogy Rooney távozik, korábban pedig állítólag mi is érdeklődtünk felőle. Ha Villa-t elvinné az Arsenal, Sánchez-t pedig a Juventus, akkor nem lenne butaság, ha Neymar mellé hoznánk Rooney-t is.
Lehet, hogy kicsit FM-es megoldás első hallásra, de annak tükrében nem megvalósíthatatlan, hogy Tito eleve 3 igazolást tervez ( http://translate.googleusercontent.com/ ... mP9NwJCTNQ ) és Valdes-t nagyon maradásra akarják bírni. Ha VV marad, akkor kapus nyilván nem igazolunk.
Védőt mindenképp hozni fogunk, kp-ra pedig abszolút nincs szükség tekintve, hogy Sergi Roberto az első csapat ajtaján kopogtat.
Sánchez (vagy Pedro), Villa, Abidal, Dos Santos és a kölcsönjátékosok ki, Thago Silva, Neymar és Rooney be. Durva lenne. :wink:
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.09. 16:29:01

Caceres sajnos egy elbaltázott lehetőség volt, de az is sokat elmond, hogy a Juvenál is csak csereként számítanak rá, 16 meccsen játszott mindössze, ebből ötször csereként. Ötször volt sérült az idén folyamán, gyakran meccsekre. Nem tudjuk eldönteni, hogy mi lett volna belőle ha marad. Tudott volna középen, és Alves helyén is játszani talán, a baloson sem ügyetlen.

Sakho? Alex kiszorította a csapatból, ez elég indok ellene.
"And my heart will leave you never."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.09. 11:38:59

Sakho nagyon nagy király lenne ide. 8)
Ha két védőt veszünk, akkor remélem őt és Hummels/Thiago Silvát vesszük. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.09. 11:30:05

Közülök David Luiz, Marquinhos, Vermaelen szmpatikus nekem. Plusz Thiago Silva. Közülük bárkinek örülnék
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.09. 11:13:04

zeus021 írta:Thiago Silva vagy Hummels?
Nincsen "vagy Hummels". Legalábbis nagyon úgy áll. Tito maga mondta hogy nem. Szóval nap mint nap nem értem kit próbáltok meggyőzni hogy mennyire illik ide. Sorry Guys!

Am mundo ezt a listát dobta ki mint lehetséges érkezők: David Luiz (Chelsea), Kompany (City), Agger (Liverpool), Sakho (PSG), Marquinhos (Roma), Vertonghen (Tottenham), Vermaelen (Arsenal), Lovren (Lyon) és végül Mathieu (Valencia)

Természetesen mindenki csak Silva után esedékes. A sorrend nemhiszem hogy érdekes.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.09. 10:49:55

zeus021 írta:Thiago Silva vagy Hummels? úgy gondolom egyikkel sem fognánk mellé, bár kicsit sajnálom, hogy annak idején inkább nem tartottuk meg Cáceres-t és akkor sztem most nem kéne ilyenekről beszélni, benne is hatalmas lehetőségek voltak csak sajnos nem nagyon kapott esélyt
egyetértek, Cáceres a leggyorsabb belsővédők egyike, aki a szélen is tud játszani elég jól, felesleges volt aprópénzért lepasszolni.

Amúgy meg az a gondolat, hogy Messi a 2 csatár mögött, mélységből indulna, nem rossz ötlet, de ez akkor működne, ha a 2 csatár mozgékony, kapura veszélyes,GÓLERŐS, nem pedig csak szélen rohangáló támadó. Vagyis pl. Pedro nem felel meg ennek. Neymar és egy JÓ FORMÁBAN LÉVŐ Alexis már inkább.
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.08. 18:32:07

Vakmacska írta:
nzxtpo írta:A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Ezt mondom már én is hetek óta....
Felesleges... Most ugyanez a rendszer van, csak a 2 csatár elöl a 2 szélsőnk... Teljesen értelmetlen lenne ezt erőltetni, akkor már sokkal inkább Alvés/Alba nélkül a 3-4-3 vagy a Bayern által csúcsrajáratott, és annak idején Guardiola által is kipróbált 4-2-3-1, ahol Messi a van a hármas közepén a csatár mögött.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2013.05.08. 18:23:48

Thiago Silva vagy Hummels? úgy gondolom egyikkel sem fognánk mellé, bár kicsit sajnálom, hogy annak idején inkább nem tartottuk meg Cáceres-t és akkor sztem most nem kéne ilyenekről beszélni, benne is hatalmas lehetőségek voltak csak sajnos nem nagyon kapott esélyt
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.08. 17:45:46

S.Agüero írta:Annyira azért nem jó egyikőjük sem, hogy egyszerre legyenek a pályán, szvsz. :P :)
Azért ne mondd, hogy egyszer nem néznél meg szívesen egy Cuenca-Messi-Tello támadósort... :P

A többi felmerülő névvel kapcsolatban:
- Gündogan: már leírtam, leírom még egyszer, hogy jó kis játékos, meg minden, de amíg tömve vagyunk középpályásokkal a nagycsapatban és csiszolt/csiszolatlan középpályásgyémántokkal a B-ben, valamint lejjebb, addig szerintem nincs rá szükségünk. Mondjuk ha Fabregas távozik, akkor talán lehet róla szó.
- Marquinhos: Én nem vagyok hülye, mint Bob (:mrgreen:), nem követem az olasz bajnokságot, úgyhogy sokat erről a gyerekről se tudok, biztos tehetséges playa, ha azt mondjátok, de érzek benne egy kis rizikófaktort, nehogy ő legyen a második Csigrinszkij itt... :D
- Isco: Itt egyelőre nincs meg a posztja, ha meg meglenne, akkor ott lenne rá Rafinha, szóval szerintem nincs rá szükségünk. A White Hart Lane Bale távozása esetén szeretettel várja.

Továbbra is tartom, hogy
- Neymar. Ha Tito valamennyire átvariálná a taktikát, úgy, hogy Neymarnak ne az legyen a szerepe, mint idén a szélsőinknek, hanem mondjuk Messi mellett játszana egy kétcsatáros felállásban (a VEB-féle 3-5-2 tetszik), akkor érné meg igazán a szerződtetése. De mivel szerintem úgysem lesz már sokáig ez a nagyon durván Messi köré épülő rendszer, el fog jönni Neymar ideje. Ha meg nem, akkor szenvedni fog a szélen, mint Pedróék, de remélhetőleg a helyzeteit beveri majd a tenerifeivel ellentétben.
- Hummels/Thiago Silva. Én még mindig a németet preferálom, lévén fiatalabb és olcsóbb, de Thiago Silva érkezése esetén sem kötném fel magam, azt hiszem. Az egyetlen aggályom a brazillal kapcsolatban annyi, hogy ha jön ő is, meg Neymar is, az már nem kevés pénzbe fog kerülni, aztán lehet, hogy azt mondja Rosell papa, hogy akkor spóroljunk a kapuson, aztán idehozunk valami világ szerencsétlenjét Ter Stegen helyett.
- Ter Stegen. :D Fiatal, tehetséges, motivált, jöjjön már.
- Rafinha, Deulofeu mindenképpen, Rob csak akkor, ha mondjuk Cesc távozik, ellenkező esetben valószínűleg annyi lehetőséget kapna a szezonban, mint Jonathan idén, annak pedig nem lenne sok értelme. Jobban járnánk, ha kölcsön- vagy eladnánk.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.08. 17:25:12

nzxtpo írta:
S.Agüero írta::
A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Ezt mondom már én is hetek óta....
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.05.08. 16:58:19

S.Agüero írta:Ha tényleg igaz, hogy középpályást akarunk venni, az szerintem azt jelenti, hogy 4 középpályással játszanánk, máskülönben felesleges.
Írtam már, hogy egy 4-1-2-1-2-et el tudnék képzelni, lehet meghallgattak Titóék. :lol:
Vagy azt jelenti, hogy olyan mozgások lesznek a középpályán, amire nem számítunk (Cesc, Song, JDS, trióbol akár több, ha nem az összes). Ha ez így lenne, akkor már érthetőbb lenne, egy kp igazolás.
A 4-1-2-1-2 -t úgy tudnám elképzelni, hogy Messi lenne a két kp előtt, mélyebbről indulhatna, ahogy szeret, és a két csatár helyzettől függően kihúzódna a két szélre a támadás közben, vagy pedig üresbe mozognának, és Messi nyomná nekik a zsugát.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.05.08. 16:36:43

Én azzal kiegyeznék, ha így változna a nyáron a keret:
-Abidal: Mivel ő még 1-2 évet szeretne játszani, amire nálunk már nem lenne lehetősége ezért elengedném, 2 év múlva pedig valami pozíciót találnánk neki a klubnál.
-Villa: Én szívem szerint őt hagynám meg és Pedrot küldeném el, de ez csak álom...
-JdS: Szegényt sajnálom, türelmesebb volt mint a testvére és bízott a klubban, de egyszerűen nem fér be a csapatba.
-Song: Ha hinni lehet a pletykáknak, szeretne többet játszani, amit a teljesítménye alapján meg is érdemelne, szerintem a nyáron vissza megy az Arsenalhoz.
-Barta: Elengedném kölcsönbe, de úgy hogy ha megfelelő teljesítményt nyújt akkor még lássuk a csapatban.
(-Fabregas: Abban az esetben, ha kapnánk érte egy jó ajánlatot én elengedném, nem sikerült igazán megtalálni a helyét a csapatban 2 év alatt sem. Ő ennél sokkal jobb produkcióra lenne képes, ha köré épülne egy csapat támadó gépezete.)
-Az összes kölcsönben lévő játékos.
+Neymar: Nem biztos, hogy őt hoztam volna, de remélhetőleg vele sem lövünk mellé.
+T. Silva/Hummels: Bármelyikük érkezik hatalmas erősítés, nem leszek szomorú.
+Agger: Én igazolnék még egy kh-t és erre tökéletes lenne. Olcsó, elfogadná, hogy nem kezdő, de nem egy kutyaütő játékos és a mostani védőinkhez képest a sebessége egy gepárdéhoz hasonlít :D
+Gündogan: Nem sikerült megtalálni Xavi helyettesét sem Fabregas, sem Thiago személyében sem, mindketten egy sorral feljebb érzik jól magukat. Én örülnék ha igazak lennének a pletykák, hogy érkezik a töröknémet aki Xavi és Busi posztján is otthonosan mozog.

A kiadás olyan 110 millió körül lenne Bojant is beleszámolva, amit a távozókkal lehet csökkenteni. Így a kapus posztot leszámítva egy pár évig rendben lenne a csapat.
Kép
Válasz küldése
cron