Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2013.05.10. 00:10:35

sjd írta:
hajnesz írta: mindenkit elzavartak az akkori nagy sztárok közül a 90es években, csak Maldini és Baresi maradt a csapatban, és aztán élte a Milan a legnagyobb korát szerintem.
A példával élve: most pont Maldinit meg Baresit akarod eladni.
Ezzel részben egyezek, de akkor mondj egy másik játékost, akit kilehetne cserélni, hogy egy kis új szín legyen a játékunkban?
Végülis nemlenne muszáj eladni, hanem megmondani neki,hogy nézd, te voltál 5évig a világ legjobb kp-ja, de mostmár kell valami új, játszani fogsz, de nem leszel minden meccsen alapkezdő, és kész.
Mert ha a te szemléleteddel nézzük, nem lehet elküldeni:
- Xavi, Busquets, Iniesta .
Ne értsetek félre, egyikkel sincs bajom ,mindegyiket nagyon tisztelem, de én elsősorban azt szeretném,hogy a csapat sikeres legyen, márpedig ha a középpályánk 5 éven át nem változik (lehet kicsit túlzás), előbb utóbb belefárad, márpedig nekik kell szervezniük a játékot. Elvégre olyan egy csapat, amilyen a középpályája (nagyon nagy túlzással, de nálunk szerintem ez alapkövetelmény).
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.09. 23:36:08

Villanova és a vezetőség első számú célpontja kapus pozícióra ter Stegen lett. Kíváncsian várom a fejleményeket :wink:

(sport.es)
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 23:23:03

hajnesz írta: mindenkit elzavartak az akkori nagy sztárok közül a 90es években, csak Maldini és Baresi maradt a csapatban, és aztán élte a Milan a legnagyobb korát szerintem.
A példával élve: most pont Maldinit meg Baresit akarod eladni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.09. 23:06:25

nem is tudom hogyan fordulhat meg az emberek fejében ez. Többször is megéreztük a hiányát amikor nem játszott. Ő tipikusan az a játékos, aki nem "tűnik ki a csapatból", nemcsillog, de olyan stabilitást tud adni, amit senki. Azonkívül a Barca egyik legnagyobb ikonja, ne hasonlítgassuk már Edmilsonhoz, Decohoz meg főleg. Én simán el tudom képzelni a jövőben akár edzőként nálunk.

Cuenca és Tello között nem nagyon kell választanunk. Cucu kölcsönjátékos lett, az pedig tudjuk mit jelent nálunk. Az Ajax pedig tökéletes csapat számára, simán beverekedheti mágát a kezdőbe, a tehetsége és képességei adottak.

Nem hiszem, hogy a háttérben ne folynának már valamilyen szinten az egyeztetések, főleg Neymar ügyében. Ha perez rárepült, akkor nem fog késlekedni Rosell sem. jó lenne ha júliusra kialakulna a végleges keret, de ez hiú ábránd, főleg ha TS-ről vagy Neymarról van szó.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2013.05.09. 22:22:20

Lehet,hogy most én leszek az, aki az árral fog menni, aki nem ért egyet a többivel, stb.. stb.. DE. Szerintem se lenne akkora hülyeség eladni Xavit (Soha nem játszottam FM-et, meg hasonlót :D ). Az az érzésem, hogy nagyon "kiégett", nincs meg benne a kellő motiváció. Most a többség felhozhatja Pirlo esetét, de meg lehet nézni, hogy őis mikor "éledt újjá". Nem a Milanban.
Azzal szerintem mindenki tisztában van,hogy a szeretett csapatunknak vérfrissítésre van szüksége, s nemcsak új játékosok kellenek, hanem egyúttal ki kell takarítani néhány figurát (lsd. Deco, Edmilson), akik most még húzóemberei a csapatnak, de előbb vagy utóbb ők az együttes gátjai is. Hogy ne menjek vissza nagyon a múltba, Milannal is hasonló volt a helyzet:
mindenkit elzavartak az akkori nagy sztárok közül a 90es években, csak Maldini és Baresi maradt a csapatban, és aztán élte a Milan a legnagyobb korát szerintem.
Úgy vélem nálunk ilyen nagytakarítást nem kell csinálni, de ha maradunk az eddigi elképzelésünknél, koncepciónknál, nagyon félek, hogy 5 év múlva harcolni fogunk a BL-ért, ha nem fogunk megszabadulni az öregjeinktől.
Elnézést kérek, kicsit szétszórt vagyok itt vizsgák után, de szerettem volna megosztani veletek a véleményemet, még ha kicsit nehezen érthető is!
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.05.09. 22:21:58

Amúgy Messi is szeretné Xanyit csapattársnak.
http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 7159_n.jpg

Csak hát Xanyi mellett Messinek esélye se lenne bekerülni a kezdőbe...
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.09. 22:03:54

Vakmacska írta:Thorgelle
Rá gondoltál?
http://m.blog.hu/hi/hircsarda/postimage ... 599165.jpg
Szerintem is szükségünk lenne egy ilyen játékosra, egyrészt futna, mint a villám, másrészt meg belekalapálná Pepééket a földbe. :wink: :D
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.05.09. 22:03:32

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte. Az meg bőven jó, ha azt nézzük, hogy lesz még egy Iniesta, egy Fabregas és egy Thiago is középső középpályás posztra. 25 millióból pedig lehetne egy középső védőt, vagy egy jó kapust venni. és a többi pénz még mindig marad Neymarra. De szerintem ebben a csapatban nincs sajnos helye sem Pedronak sem Villának. Alexisnek adnék még egy évet. Plusz, Alves is elmarad a nagyon jó kategóriától, és az ő eladásából is lenne a Barcának 30 milliója, az ő posztjára pedig jelentkezne egy igen tehetséges és fiatal Montoya. Ez csak az én véleményem.
NAGYON remélem hogy ezt csak poénnak szántad... :roll:
Kép

Titi - The Legend!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.09. 21:58:06

lui1698 írta:
visca el barca írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
nekem is megfordul már a fejemben. de én pakkban adnám el iniestaval (60 millió) meg messivel (100 millio)

és akkor igy kapnánk értük 170-180 milliot, abbol meg le lehetne igazolni brayan bermudezt a kolumbiai fc boyaca chicobol, maksim zhitnevet a sibir novosibirskből, meg tautvidas kizyst a listván fk sudovából.

mind3 oriasi tehetség és hatalmas potenciál van bennük.

és mielőtt valaki megjegyezné, igen, rendszeresen nézem az orosz 2., a litván 1, meg a kolumbia 2. bajnokikat! :D
Irkálsz itt te is ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy kicsit néha olvasnál is.
Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben.

Chsavit amúgy én is eladnám már, sok meccsen játszott és biztos unja már, jót tenne neki egy pár év Dagesztánban.
Akkor nincs más, csak Thorgelle, meg Kulibaly. De sietnünk kell, mert a Madrid is érdeklődik irántuk, és még felverik az árakat.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.05.09. 21:49:34

senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Úgy látom még ez a szép kis 7-0 sem volt teljesen sikeres a divatdrukkerektől való megtisztításban. :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2013.05.09. 21:48:49

Ezt az előző oldalt úgy egészében lehet másolni a humor topikba! :lol:
Köszi srácok, halálra röhögtem magam! :D

hogy legyen valami idevaló is: én a két kicsi (Cucu és Tello) között nem igazán tudok dönteni, de ketten sokak ide, az tuti... Az utóbbi idők formája alapján viszont mindenkit előbb látnék, mint Pedrot...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.09. 21:22:11

így van!!! :D
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.05.09. 19:51:45

Capon írta:
connor írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Ezt a napot nem akarom megélni.
Nálam Puyi, Ini, Messi és Xavi mozdíthatatlanok. Ha Xavi már nem lesz kezdő játékos, akkor is padról beszállva is segítheti a csapatot, az öltözői hangulatról már nem is beszélve. Azért gondolom a taknyos kölyköknek sem mindegy, hogy ott van-e egy Xavi kaliber az öltözőben vagy sem.
Remélem Xavi 4-5 év múlva is a Barca padon lesz...mint edző.
:D Mellette pedig Puyol a másodedző (az Ő személye garancia lenne arra, h ne legyenek motivációs gondok).
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.09. 19:43:10

connor írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Ezt a napot nem akarom megélni.
Nálam Puyi, Ini, Messi és Xavi mozdíthatatlanok. Ha Xavi már nem lesz kezdő játékos, akkor is padról beszállva is segítheti a csapatot, az öltözői hangulatról már nem is beszélve. Azért gondolom a taknyos kölyköknek sem mindegy, hogy ott van-e egy Xavi kaliber az öltözőben vagy sem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.09. 19:37:57

lui1698 írta:Irkálsz itt te is ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy kicsit néha olvasnál is.
Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben.

Chsavit amúgy én is eladnám már, sok meccsen játszott és biztos unja már, jót tenne neki egy pár év Dagesztánban.
Hát te sem olvasod túl sűrűn a híreket, az biztos... :roll: Zhitnev most délután nyilatkozta, hogy el fogja hagyni Novoszibirszket, mert már másodszor tört be egy medve a baromfiudvarába, és ette meg az összes fagyhalál szélén álló tyúkot.
Azt nyilatkozta, hogy a Barça és a Bugacpusztaháza U19 C is ajánlatot tett már neki, még nem tudja, melyiket válassza.

Amúgy szerintem inkább Vlagyimir Fedotovot hozzuk el, aki a Metallurg Novokuznyeck edzője, hatalmas taktikus, remek motivátor, itt a helye. 8) Hozhatja magával valamelyik nagy szovjet spílert Csavinyov helyére.

Csavinyov Kuznyecovot én is eladnám már, elvileg a Dinamo Vlagyivosztok érdeklődik iránta, akár a fél transzszibériai vasútvonalat is odaadnák érte, szerintem nagyon megérné.




Na jó, elég volt.
A Pool továbbra is szeretné elvinni Tellót...
http://www.marca.com/2013/05/08/en/foot ... 29155.html
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.09. 19:26:51

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz
Milánóban is hasonlókat gondoltak Pirlo-ról, ezért adták el a Juventus-nak. Megérte.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 19:18:45

lui1698 írta:Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben
akkor viszont lehetne dariusz kubickit is hozni. jó lenne tito helyett. tapasztalt (volt már a znicz pruszkownál, bogdanka lecznánál is), és ahogy nézem a meccseket jol cserél, jol irányit a kispad mellől, igazi fanatikus. nagy fogás lenne!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.09. 19:13:31

Csak az 50 milcsi biztos,az meg szerintem megy Neymarért.A többit azt még be kell szedni az igazolásokra.Ugye 100-at mondtak hogy annyi áll rendelkezésre. Akkor szerintem 4-5 embertől meg kell hogy váljunk.Gondolom Silva se lenne aprópénz.Minimum 40-45.Állítólag Pedrot is bevonnák az üzletbe.Hát nem tudom.Szerintem Villa megy ,Sanchez meg marad.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.09. 19:11:30

Xavi+Puyol+Messi+Iniesta a Barca 4 legnagyobb ikonja (gondolom a legtöbbünk szerint). Én úgy vagyok vele,hogy őket soha semennyiért senkinek!
Csakis a real madridnak és persze ingyen,Perez úrnak szülinapi ajándékként!

Amúgy tényleg folyamatban lehetne már 1-2 ügy mert 3 hét és vége a szezonnak!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.05.09. 19:05:58

visca el barca írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
nekem is megfordul már a fejemben. de én pakkban adnám el iniestaval (60 millió) meg messivel (100 millio)

és akkor igy kapnánk értük 170-180 milliot, abbol meg le lehetne igazolni brayan bermudezt a kolumbiai fc boyaca chicobol, maksim zhitnevet a sibir novosibirskből, meg tautvidas kizyst a listván fk sudovából.

mind3 oriasi tehetség és hatalmas potenciál van bennük.

és mielőtt valaki megjegyezné, igen, rendszeresen nézem az orosz 2., a litván 1, meg a kolumbia 2. bajnokikat! :D
Irkálsz itt te is ilyen hülyeségeket, ahelyett, hogy kicsit néha olvasnál is.
Zhitnev egy hónapja nyilatkozta, hogy még jövőre tuti marad Novoszibirszkben, mert apjaként szereti Kubicki-t és nem hagyja cserben.

Chsavit amúgy én is eladnám már, sok meccsen játszott és biztos unja már, jót tenne neki egy pár év Dagesztánban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.09. 19:01:23

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
nekem is megfordul már a fejemben. de én pakkban adnám el iniestaval (60 millió) meg messivel (100 millio)

és akkor igy kapnánk értük 170-180 milliot, abbol meg le lehetne igazolni brayan bermudezt a kolumbiai fc boyaca chicobol, maksim zhitnevet a sibir novosibirskből, meg tautvidas kizyst a litván fk sudovából.

mind3 oriasi tehetség és hatalmas potenciál van bennük.

és mielőtt valaki megjegyezné, igen, rendszeresen nézem az orosz 2., a litván 1, meg a kolumbiai 2. bajnokikat! :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.09. 18:48:36

előre látom, hogy ez az igazolási idény is egy rémálom lesz. ha igaz, hogy Thiago Silva 40, Hummels 25 ennek ellenére Silva miatt görcsölnek ez már önmagában elhibázott, szerintem Hummels még jobb is nem csak olcsóbb.
Valdés: eddig is szivatta őket a fizetéssel, ha egyszer valaki el akar menni ostobaság marasztalni ez (lenne) a másik bukta.
az pedig, hogy még nem zajlanak javában a tárgyalások a kiszemeltekkel, a legnagyobb gáz, talán Neymar ügye van sínen de ha úgy vesszük az is már egy éve húzódik. ha így állnak hozzá majd azt kapják ami marad....
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.09. 18:24:22

JOseppe írta:
kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
Ő a csapat egyik ikonja, neki innen kellene visszavonulnia. :? :roll: Nem ő rajta keresztül kellene bevételt szerezni. :wink:
Lehet, ( lehet csak én látom így ) de valamiért olyan, mintha sokkal támadóbb, gyorsabb lenne a játék nélküle. Nem igazán tudnám hiányolni, de lehet bennem van a hiba :D
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.09. 18:18:48

kukeckeee írta:senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte.
Ő a csapat egyik ikonja, neki innen kellene visszavonulnia. :? :roll: Nem ő rajta keresztül kellene bevételt szerezni. :wink: Ott van Villa vagy Pedró, sztem őket kellene eladni a vezetőségnek.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
kukeckeee
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010.05.18. 13:46:39

2013.05.09. 18:07:11

senki nem gondolt még arra, hogy Xavit el lehetne adni? 33 éves, csak gyengébb lesz és egy PSG vagy egy Anzsi szerintem 25 millió eurót bőven adna érte. Az meg bőven jó, ha azt nézzük, hogy lesz még egy Iniesta, egy Fabregas és egy Thiago is középső középpályás posztra. 25 millióból pedig lehetne egy középső védőt, vagy egy jó kapust venni. és a többi pénz még mindig marad Neymarra. De szerintem ebben a csapatban nincs sajnos helye sem Pedronak sem Villának. Alexisnek adnék még egy évet. Plusz, Alves is elmarad a nagyon jó kategóriától, és az ő eladásából is lenne a Barcának 30 milliója, az ő posztjára pedig jelentkezne egy igen tehetséges és fiatal Montoya. Ez csak az én véleményem.
Válasz küldése