Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.15. 13:16:55

Gareth Tello írta:
Chino írta:"Kategorikusan semmit sem lehet kijelenteni az életben. Mindenesetre, tudván hogy a klubja nem akar tárgyalni róla, lehetetlennek tartom. Másrészt Thiago Silvával nem tárgyalunk semmiről, mert a fizetése olyan magas, ami felborítaná az egyensúlyt az öltözőn belül." - mondta Rosell a brazilról.
Ezt azért lehetett már tudni egy ideje, pláne, hogy Neymar 57-ért jött. :?
Iñigo Martínez lesz ebből szerintem, már ha veszünk egyáltalán védőt.
Viszont Rosell szerint egyelőre 10-et kellett fizetni a brazilért, a többit 3 éven belül kell törleszteni. Az eladásokból is jöhet be pénz, ráadásul a tavalyi büdzséből is maradt, Valdes helyzete is tisztázódott. Szerintem nem az igazolási összeggel van itt a gond, azt Rosell elő tudná teremteni, inkább a fizetése lehet necces. Habár , ha VV 7,5 (?) milliója nem veri ki a biztosítékot, akkor nem értem. Viszont abban az esetben ha TS ide akarna jönni nem hiszem hogy nagy akadályok lennének, de ha nem akkor felesleges bármiről beszélni.

Úgy n éz ki valami fiatal játékos fog jönni. Közülük választva én Martinezre tenném le a voksom, de ő se feltétlenül kezdő szint, akkor meg nem leszünk sokkal előrébb.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.15. 13:02:48

Chino írta:"Kategorikusan semmit sem lehet kijelenteni az életben. Mindenesetre, tudván hogy a klubja nem akar tárgyalni róla, lehetetlennek tartom. Másrészt Thiago Silvával nem tárgyalunk semmiről, mert a fizetése olyan magas, ami felborítaná az egyensúlyt az öltözőn belül." - mondta Rosell a brazilról.
Ezt azért lehetett már tudni egy ideje, pláne, hogy Neymar 57-ért jött. :?
Iñigo Martínez lesz ebből szerintem, már ha veszünk egyáltalán védőt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.15. 12:59:17

Az utóbbi idők legrosszabb híre, a tegnapi sajtótájékoztatóról:

"Kategorikusan semmit sem lehet kijelenteni az életben. Mindenesetre, tudván hogy a klubja nem akar tárgyalni róla, lehetetlennek tartom. Másrészt Thiago Silvával nem tárgyalunk semmiről, mert a fizetése olyan magas, ami felborítaná az egyensúlyt az öltözőn belül." - mondta Rosell a brazilról.
Forca Barca!!!!
Baromffy
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.14. 08:11:56

2013.06.15. 09:52:50

Vakmacska írta:Tudjátok én tényleg kinézem belőlük, hogy bekk helyett inkább vesznek egy csatárt, aztán valami középszintű KVK-t, hogy ő jó lesz majd hátvédnek.
Ha Torresnek volna értelme a csapatban, akkor Lewandowskynak pláne van. A hátvéd kérdésnek meg van egy pofon egyszerű megoldása: bízni kell Bartraban, mint kezdő emberre. Fél év alatt beérhet, mire jönnek a komoly kupameccsek. Ha mégsem, akkor még télen is lehet igazolni.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.14. 12:59:15

Tudjátok én tényleg kinézem belőlük, hogy bekk helyett inkább vesznek egy csatárt, aztán valami középszintű KVK-t, hogy ő jó lesz majd hátvédnek.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.14. 12:51:50

Vakmacska írta:Most olvasom, hogy állítólag a Lewandowskival felvette a Barca a kapcsolatot.
A Sky Italia szerint a Real Madrid és a Dortmund megegyezett arról, hogy a Királyi Gárda 30 millió euróért cserébe megvásárolja Lewandowskit. Az információk szerint azonban a játékos nem kíván a Real Madridba igazolni.
(madridom)

Biztos hozzánk akar jönni. :-({|=
Mondjuk ránk is férne, Messi úgyis megy a börtönbe. :twisted:

Nehogy középcsatárt igazoljunk azelőtt, hogy vettünk volna egy bekket...

Ha már bekk: az angol sajtó szerint Koscielny iránt is érdeklődünk, a franciát a Bayern is vinné.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.14. 12:28:27

Most olvasom, hogy állítólag a Lewandowskival felvette a Barca a kapcsolatot.

Vajh mi ebből az igazság?
Mondjuk lehet, hogy egy olyan csatárt keresnek, aki fejelni is tud, és fizikálisan is erősebb felépítésű?
Egyáltalán minek nekünk csatár?
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.13. 21:09:49

LG írta:+ EL döntőben is betalált Torres, tényleg jó kis játékos. Viszont fb-n csal 224 ezren lájkolják, ami kevésnek tűnik. Én inkább olyan embert hoznék, akit legalább 1 millióan lájkolnak, és a Fifában is nagyobb az overall-ja.

Messiért meg kár, remélem nem erőszakolják meg odabent. :?
:lol: :lol: Ezért jött Neymar és nem Torres, mert őt milliók lájkolták.

Viccet félretéve, Torresen meglepődnék eléggé ha ide kerülne. Messi ügyéből lehet pénzbüntetés, az benne van, az nem hiszem hogy bekasztlizzák, durva lenne azért. Bár engem fele ennyiért is biztos életfogytiglanra ítélne ez a jelenleg regnáló kormány itthon, de én nem vagyok Messi:-)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.13. 19:16:07

Torres rossz vicc. Egy olyan játékos, aki elvesztette a világklasszis jelzőt a Chelsea-ben, egy még nagyobb csapatban csak epizodista lehet. Olyan, mint Villa. Ha meg valaki Villa szintjén van, akkor az nem erősítés a csapatnak. Fölöslegesen hoznánk ide, ráadásul azon a poszton játszik, ahol Messi, tehát középen. Amellett, hogy esélye nincs felvenni Messivel a versenyt, taktikailag sem egy olyan játékos kell ide, mint Torres. Magas, robusztus játékos, akit ki kell szolgálni. Az ő játékát pont az angol focira találták ki, nem a spanyolra. Inkább a maradék pénzt védőre kéne költeni, az sokkal fontosabb. Meg aztán csak azért megvenni valakit, mert kitették rá az "Eladó" táblát, még nem indokolja, hogy hasznos is lesz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.13. 18:25:24

az a baj a médiával, hogy nem a futballhoz valóban értőknek kínál híreket, hanem azoknak, akik naponta 1x megnézik a híreket, de nem tudják, hogy mi az a taktika, hogy épül fel egy csapat, hogy zajlik egy edzés, stb. Őnekik szenzáció, hogy Torres a barcába megy, ahol már alapbl van 6 támadó, de ő nagy név, így be kell dobni..
igazából sztem egyáltalán nem érdemes a pletykákat figyelni, mert a míg nem lesz középső védőnk, addig nem fogunk senki mást igazolni, max kapust..
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.13. 18:18:46

palesz77 írta:Csak nekem egyértelmű, hogy Torrest miért akarjuk leigazolni? :shock: Messi most ugye adócsalás miatt 6 évre börtönbe kerül, és hát ugye kell valami spíler csatár a helyére.. Ezért kell Torres. Szerintem jól fogja pótolni a bolhát, elvégre a Pl-ben első évében valami rekordot megdöntött annyi gólt lőtt kezdőként - Messi egyet se lőtt.. -, az EB döntőn is gólt lőtt - Messi egy gólt se lőtt Eb döntőn.. -, a Barca-Chelsea párharcon egy szédületes szóló után elfektette Valdest, és kiejtette minket - Messi itt szintén nem talált be.. -, ismeri a válogatottból a fél csapatot, termet ott is elege már - Messi egy gólt se lőtt a Spanyol válogatott színeiben.. -, ráadásul magasabb is a kis Argentínnél, jól fogunk vele járni szerintem! 8)
+ EL döntőben is betalált Torres, tényleg jó kis játékos. Viszont fb-n csal 224 ezren lájkolják, ami kevésnek tűnik. Én inkább olyan embert hoznék, akit legalább 1 millióan lájkolnak, és a Fifában is nagyobb az overall-ja.

Messiért meg kár, remélem nem erőszakolják meg odabent. :?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.13. 16:24:00

barca99 írta:Leírom, miért zavar az egész. Tegyük fel, hogy rólad elkezdenek hülyeségeket terjeszteni, ami alapján téged valakik hülyének tartanak/elítélnek, te meg nem érted, hogy miért, mikor az állításokból semmi nem igaz.

Ugyanez megy nagyban, már most hülye rosselestül, titostul mindenki, mert a (~)Sport szerint eladjuk Thiagot, mert kell a pénz. Thiago hülye, mert a Realba megy. Teljesen abszurdum az egész.

Szerintem igenis lehet kritizálni a médiát, hozzászoktattak ehhez, hogy minden nap új hírek, ennyi minden viszont nem történik, ezért akár kreálják is a dolgokat. Nekünk meg kell, hogy legyen miről beszélni, és egyszer csak ott járunk, hogy a hazugságok sem igazán érdekelnek. Ami azért elég ijesztő szerintem.
Egyetértek az elejével, de nem csak a média hibája. Az internet is gondolkodó felhasználót kíván. Szóval az az illető felelőssége ha bedől az ilyen pletykáknak, és elhamarkodottan kommentel. " A vezetőség milyen hülye mert eladja Thiagot" kijelentésen én is meglepődtem. Előbb várd ki a végét ember! Ugyanakkor nem lehet csak a firkászok nyakába varrni ezt. Én ezt szeretem itt hogy többnyire meg lehet beszélni ezeket a híreket, értékeled, elhiszed, vagy nem hiszed el. Ez a módja! Nem véletlen az sem hogy a Facebookon meg „xy” sportoldalakon mi megy a kommentek között, buta emberek tényként kezelik amit leír egy angol napilap a spanyol fociról, ami átmegy még három magyar sportoldalon, és kész a katasztrófa.

Szóval nem a csak a fals hírek gyártása a gond, hanem az hogy nem mérlegelik ezeket. A mundonál azért rendszerint írnak okosságokat is.

" Ha mindent elhiszel, amit olvasol, inkább felejtsd el a betűket! "
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.13. 16:10:53

barca99 írta:Szerintem igenis lehet kritizálni a médiát, hozzászoktattak ehhez, hogy minden nap új hírek, ennyi minden viszont nem történik, ezért akár kreálják is a dolgokat. Nekünk meg kell, hogy legyen miről beszélni, és egyszer csak ott járunk, hogy a hazugságok sem igazán érdekelnek. Ami azért elég ijesztő szerintem.
Persze lehet kritizálni, de ez így volt így lesz mióta világ a világ. A média ne felejtds el ebből él többek között. Bedob olyan híreket is amelyeknek tényleg nincs igazából valóságalapja, de az emberek olvassák és vitatkoznak róla, ez a lényeg:-)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.13. 16:06:41

Chino írta:
barca99 írta:Folyamatosan hülyít bennünket a média, és mi minden egyes nap kajáljuk ezeket. Komolyan, csak egy kicsit próbáljatok már belegondolni a dolgokba, mielőtt itt szánalmasozzátok a vezetést. Majd ha itt lesz Torres, Thiago-t meg eladjuk, akkor több létjogosultsága lesz a kritikának.

Mégegyszer: amit leír bármelyik spanyol sportmédium, az még nem lesz igaz, főleg nem szentírás.
Mivel véget ért a bajnokság a következő barátságos meccsünk is még jóval odébb van, nyilvánvaló, hogy az átigazolások a téma. Ezt a média is tudja, úgyhogy nem kell ezen csodálkozni. Lefogadom, hogy a fórum 99%-a nem örülne neki, ha csak a hivatalos híreket hoznák le. Ezért tudok röhögni, hogy mindenki agyba-főbe szídja a médiát, ha pedig nem jönnének hírek max. a barátok közt-ről dumálhatnánk. (vagy annak is vége van?)
Leírom, miért zavar az egész. Tegyük fel, hogy rólad elkezdenek hülyeségeket terjeszteni, ami alapján téged valakik hülyének tartanak/elítélnek, te meg nem érted, hogy miért, mikor az állításokból semmi nem igaz.

Ugyanez megy nagyban, már most hülye rosselestül, titostul mindenki, mert a (~)Sport szerint eladjuk Thiagot, mert kell a pénz. Thiago hülye, mert a Realba megy. Teljesen abszurdum az egész.

Szerintem igenis lehet kritizálni a médiát, hozzászoktattak ehhez, hogy minden nap új hírek, ennyi minden viszont nem történik, ezért akár kreálják is a dolgokat. Nekünk meg kell, hogy legyen miről beszélni, és egyszer csak ott járunk, hogy a hazugságok sem igazán érdekelnek. Ami azért elég ijesztő szerintem.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.13. 15:13:21

barca99 írta:Folyamatosan hülyít bennünket a média, és mi minden egyes nap kajáljuk ezeket. Komolyan, csak egy kicsit próbáljatok már belegondolni a dolgokba, mielőtt itt szánalmasozzátok a vezetést. Majd ha itt lesz Torres, Thiago-t meg eladjuk, akkor több létjogosultsága lesz a kritikának.

Mégegyszer: amit leír bármelyik spanyol sportmédium, az még nem lesz igaz, főleg nem szentírás.
Mivel véget ért a bajnokság a következő barátságos meccsünk is még jóval odébb van, nyilvánvaló, hogy az átigazolások a téma. Ezt a média is tudja, úgyhogy nem kell ezen csodálkozni. Lefogadom, hogy a fórum 99%-a nem örülne neki, ha csak a hivatalos híreket hoznák le. Ezért tudok röhögni, hogy mindenki agyba-főbe szídja a médiát, ha pedig nem jönnének hírek max. a barátok közt-ről dumálhatnánk. (vagy annak is vége van?)

Alexis maga, és a vezetőség is lenyilatkozta, hogy jövőre számítanak rá, szóval szerintem kb. annyi esély a távozására mint Pedro-nak. Nem valószínű hogy bedobnak érte egy 40-50 milliós ajánlatot.
Torres sztem az Atletico-ban köt majd ki Falcao helyett, ha tényleg annyira nem kell Jo5énak. Még azt is el tudom képzelni, hogy ott megtáltosodik.
Középső védő posztra semmiképp nem egy fiatal tehetség kellene (Marquinhos, Martinez, Mangala stb.). Ha mondjuk Puyol egy-két évvel fiatalabb lenne, akkor lenne értelme, de így nem sokkal lennénk előrébb.

Thiagoval kapcsolatban néha már a röhögőgörcs kerülget. Kiderült, hogy van egy záradék a szerződésében, ami lejjebb viszi a kivásárlási árát, aztán olyan kommentek jönnek, hogy feláll a szőr a hátamon. Már az jön hogy zsarolja a klubot, már tárgyal a Real-lal, pénzéhes, lusta, nagyképű stb., pedig annyit nyilatkozott, hogy egyelőre csak a tornára koncentrál. Csak gratulálni tudok egyeseknek.
Tényleg csak egy kérdés. Miért gyenge az utánpótlásunk? Bartra miért lenne kevés? Egy fél szezonig sérült volt, egyből a mélyvízben találta magát és igen jó teljesítményt hozott le, amikor lehetőséget kapott.
Montoya kiváló helyettese volt Alvesnek, még ha más stílusban játszik is.
Deulofeu a nagycsapatban nem nagyon játszott, a másodosztályban viszont az egyik legjobb volt, Rafinha is hasonló cipőben jár.
Cuenca is stabil, jó teljesítményt hozott, még Hollandiában, az más kérdés, hogy komoly sérülésekkel küszködött.
Tello még kérdőjel.
Nem lehet minden posztot a világ legjobbjaival feltölteni, nem lehet az összes saját nevelésünk egy Iniesta, Messi, Xavi, Puyol stb.
Busquetsre ki fopgadott volna, most a csapatunk egyik alappillére.
Kicsit eltértem a témától csak egy-két hsz-re szerettem volna reagálni.
Forca Barca!!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.13. 14:17:44

Folyamatosan hülyít bennünket a média, és mi minden egyes nap kajáljuk ezeket. Komolyan, csak egy kicsit próbáljatok már belegondolni a dolgokba, mielőtt itt szánalmasozzátok a vezetést. Majd ha itt lesz Torres, Thiago-t meg eladjuk, akkor több létjogosultsága lesz a kritikának.

Mégegyszer: amit leír bármelyik spanyol sportmédium, az még nem lesz igaz, főleg nem szentírás.

Thiagot ha el is adjuk, akkor azért, mert távozni akar, nem azért, mert feltétlenül kellene az érte befolyt pénz. Jövőre vb, megpróbál bekerülni a keretbe, jobb esélye lenne akkor, ha kezdő lenne valahol. (Mata mondjuk mesélhetne, hogy ez mire elég jelenleg - Pedro így is előtte van.)

Handanovics pedig jelenleg bőven jobb és megbízhatóbb, mint Ter Stegen. Egyikük sem lenne rossz, de mivel Valdés feltehetőleg marad, nem sok értelme van sokat foglalkozni a felmerült nevekkel.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.13. 13:48:17

palesz77 írta:Jó lenne ha végre meglépnénk a védő igazolást is, aztán lenyugodhatnának az újságírók.. bár akkor gondolom csak még több cikk jönne arról, hogy kik mennek, szóval -csak ilyen szempontból - inkább jó lenne már ha Szeptember lenne.. :lol:
Just Uborka szezon!

Egy-két embernél sajnos az a benyomásom, hogy jobban élvezi mint a szezont magát. Persze ezt az újságírók esetében biztosra veszem.

Amúgy hasonlóképp érzek, szóval ha megvan a védő én a továbbiakban nem izgulok annyira hiszen a csapat gerince adott.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.06.13. 13:45:26

Szerintem jó játékos lesz Depayból. Meglássátok. Uff, szóltam.
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.06.13. 13:28:56

Varatrix írta:Szóval a tegnap írt kommentem egyáltalán nem tűnt baromságnak az átadó listáról, a mai tényleg erős, csak gondoltam megosztom a nagyérdeművel.
Ja nem azért írtam a kommentet, hogy fölösleges az ilyet bemásolni. Csak nekem már kezdenek ezek a mundos listák röhejesek lenni. Idén volt már - legalább - egy ilyen lista, Adrianoval azóta hosszabbított a klub pedig ő is rajta volt. Szóval ezek kb úgy készülnek szerintem, hogy akik a szerkesztőségben ülők szerint nem atombiztos kerettagok, azokat felírják a listára, és kész a cikk..

Jó lenne ha végre meglépnénk a védő igazolást is, aztán lenyugodhatnának az újságírók.. bár akkor gondolom csak még több cikk jönne arról, hogy kik mennek, szóval -csak ilyen szempontból - inkább jó lenne már ha Szeptember lenne.. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.13. 13:20:16

palesz77 írta:Főleg hogy Alexis nemrég tisztázta, hogy a vezetőség számol vele, ő se akar menni, erre eladjuk. Meg ez a mindenkit eladunk dolog.. Csak nálam vált hiteltelenné ezekkel kicsit a mundo?
Az a része igaz hogy piacra került Alexis, szóval ettől nem lett hiteltelenebb a mundo. Megindokolták, hogy csak nagyon kedvező ajánlat esetén engednék el mert elégedettek vele. Továbbá nyilvánvalóan nem távozik mindenki a listáról, mérlegelni fogják hogy, a már eladott játékosok függvényében kire van szükség a továbbiakban. Ez afféle felhívás hogy, na értük szívesen meghallgatjuk az ajánlatokat a többieket viszont békén lehet hagyni. Ad kettő páran magukat kérték átadó listára lásd: Bartra (kicsit begyulladt, de maradni fog.) Szóval a tegnap írt kommentem egyáltalán nem tűnt baromságnak az átadó listáról, a mai tényleg erős, csak gondoltam megosztom a nagyérdeművel.

Amúgy tényleg érdekes ellentétben állnak a hírek, mert egyik pillanatban minden pénzt hajlandóak vagyunk megmozgatni egy játékosért, aztán meg bekerül egy tucat név, hogy "very poor" megoldjuk gyorsan.

Egy Horatiusi arany középúttal jön szerintem még két elfogadható játékos.
Azt jólvan!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.13. 12:39:16

palesz77 írta: Amúgy kicsit komolyabban, a mundo mióta hasonló egy szennylaphoz, hogy mindenféle hülyeséget összehord? Csak idén eddig annyi egyértelmű kacsát lehoztak, hogy az valami bődület. Eddig is ilyenek voltak, csak nem tűnt fel, vagy idénre lettek szinte egyenlőek a Blikk szinttel? Biztos a keretünk 3/4-ét el fogjuk adni.. Főleg hogy Alexis nemrég tisztázta, hogy a vezetőség számol vele, ő se akar menni, erre eladjuk. Meg ez a mindenkit eladunk dolog.. Csak nálam vált hiteltelenné ezekkel kicsit a mundo?
Igazából már ők sem tudják, h mit írnak le, mert pl. a 11 távozót is úgy hozták le, hogy "hát igen, őt, meg őt, meg őt tulajdonképpen nem is akarjuk eladni, de lehet h fizetnek értük egy csomó pénzt, és akkor igen"
Tello pl. azért van fenn ezen a listán, mert van egy 10 milliós kivásárlási ára, és még nincs kész az új szerződése, de a Liverpool már érdeklődik iránta.

De mondjuk az sem rossz, hogy a sport.es szerint egy hete még ter Stegen-t igazoltuk le, most meg már Handanovic ugyanez a játékos.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.06.13. 12:32:24

Csak nekem egyértelmű, hogy Torrest miért akarjuk leigazolni? :shock: Messi most ugye adócsalás miatt 6 évre börtönbe kerül, és hát ugye kell valami spíler csatár a helyére.. Ezért kell Torres. Szerintem jól fogja pótolni a bolhát, elvégre a Pl-ben első évében valami rekordot megdöntött annyi gólt lőtt kezdőként - Messi egyet se lőtt.. -, az EB döntőn is gólt lőtt - Messi egy gólt se lőtt Eb döntőn.. -, a Barca-Chelsea párharcon egy szédületes szóló után elfektette Valdest, és kiejtette minket - Messi itt szintén nem talált be.. -, ismeri a válogatottból a fél csapatot, termet ott is elege már - Messi egy gólt se lőtt a Spanyol válogatott színeiben.. -, ráadásul magasabb is a kis Argentínnél, jól fogunk vele járni szerintem! 8)

Amúgy kicsit komolyabban, a mundo mióta hasonló egy szennylaphoz, hogy mindenféle hülyeséget összehord? Csak idén eddig annyi egyértelmű kacsát lehoztak, hogy az valami bődület. Eddig is ilyenek voltak, csak nem tűnt fel, vagy idénre lettek szinte egyenlőek a Blikk szinttel? Biztos a keretünk 3/4-ét el fogjuk adni.. Főleg hogy Alexis nemrég tisztázta, hogy a vezetőség számol vele, ő se akar menni, erre eladjuk. Meg ez a mindenkit eladunk dolog.. Csak nálam vált hiteltelenné ezekkel kicsit a mundo?
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.13. 12:18:54

Én abszolút nem értem ezt a Torres dolgot, ha igaz. Azt értem, hogy Villa ment, de mivel lényegében szélen játszott az utóbbi időkben, ezért úgy gondolom, hogy Neymar -aki szélen szeret játszani- jött helyette. Valószínűleg Neymar-Messi- Alexis támadótrióval fogunk felállni. Tehát Torres csak csere lehetne, de cseréért mi az istenért akarunk kidobni 20M-ot? Megadom nekik a számlaszámom, inkább utalják nekem. Cserének ott van Pedro illetve Tello.

Remélem Torreses hír csak kacsa. Egy középső védőre van szükségünk jelenleg! Ha Valdes menne -kicsi az esélye- akkor kellene kapust is hozni azonnal.

Amúgy kíváncsian várom a további híreket, hogy kiket hoznak velünk még össze.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.13. 12:16:57

gyuri03 írta:Lenne egy kérdésem: Chiellini jó vétel lenne? (Ne ugassatok le, nem szoktam látni játszani)
Szerintem évek óta az egyik legjobb, legkeményebb, legbiztosabb védő a mezőnyben, részemről már évek óta itt játszana. Viszonylag sokat figyeltem.

Nyilván nem eladó, áráról, koráról fogalmam sincs. A mostani megoldásnál és védelemnél kevés van, ami rosszabb lenne. Bár én is tartom, nem a védőink tudásával és képességével van a gond, nem is feltétlen a védelemmel, hanem a védekezéssel...de ezt már oly sokszor leírtuk többen is.

Csak egy kiragadott példa, az egyik kedvenc meccsem. Szinte komplett cseresorral állt ki a védelem a római BL döntőn, a MU mégis egész meccsen azt hitte, h Bocelli koncerten van, csak mert az elején felcsendült a Now we are free, fogalmuk sem volt, hol a labda.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.13. 12:15:56

Game90 írta:Amúgy Depay-t mikor igazoljuk már le?
Tegnap az U21-es Eb-n remekül játszott a spanyolok ellen, a passzpontossága az első 25 percben meghaladta a 88%-ot, ezért Rosell ma reggel Izraelbe utazott (ott rendezik tudniillik ez Eb-t), hogy minél hamarabb le tudjon csapni a hatalmas tehetségre. :) Mondjuk sietni kell, a City állítólag fontolgatja, hogy egy 170 millió eurós ajánlatot tegyen Depay-ért. A pénz mellett Silvát, Agüerót és Mancini manchesteri villájának tulajdonjogát is felkínálnák a holland játékosért cserébe. Úgyhogy szerintem az lenne a legjobb, ha Rosell gyorsan felajánlaná Messit, Iniestát, Busquetset, Alexist, Montoyát, Jordi Albát, az orvosi stábot és Fabregas msn-címét Depay klubjának, ez talán kedvezőbb ajánlat lenne, mint a Cityé. 8)

Na jó, ne offoljunk.
Varatrix írta:...
1. Torres - szerintem kamu, ha mégsem, nem igazán örülnék neki, Sánchezzel versenyezne, hogy ki tud több ziccert kihagyni egy meccsen.
2. Thiago - az ő ügyében meg már annyi mindent írtak, hogy lehetetlen kihámozni a cikkáradatból az igazságot, remélem, rájön azért a vezetőség, hogy többet ér annál a srác, hogy pénzt csináljunk belőle.
3. Mathieu, Iñigo Martínez, Agger - a három közül nálam egyértelműen a Sociedad bekkje lenne a befutó, fiatal, megbízható, amennyit láttam belőle, nem jön zavarba a labdakihozatalnál sem, szerintem sokkal jobb választás lenne, mint a francia vagy a dán. (Ha már Hummels meg Thiago Silva esélytelen...)
4. Alexis - mindenképpen marasztalnám, ha Villa megy a PL-be, Deulofeu kölcsönbe, Cuenca vissza az Ajaxba, esetleg Tellót viszi a Pool, és mindennek a tetejébe még Sánchezt is eladjuk, akkor ki fog játszani Messin és Neymaron kívül a csatársorban? Pedro? Depay? Torres? Na ne. Maradjon csak a chilei.
5. Handanovic - szerintem igen hangosan hápog, ha nem, és lesz belőle valami, akkor felkötöm magam az első fára.
Válasz küldése