Nagy Laci

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2012.08.04. 19:01:50

Magyar játékost magyar csapatba!

Örülök a döntéseinek, hogy jön a Veszprémbe és maradt magyar válogatott.
Barca - Més que un club!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.16. 19:24:00

Nem azt mondtam, hogy te fikázod.
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.07.16. 19:22:49

Sanama írta:
Zsolti95 írta:Nem tudom miért égeti Magyarországot a Veszprém 75 ezer eurós ajánlatokkal, nem baj ha nincs pénze kivásárolni, akkor várjon 1 évet h szabadon igazolható legyen de ne csináljon hülyét magából.... :roll:
itt a lényeg az, hogy most lehet fikázni Nagy Lacit megint vagy 2 hétig
(ami már annyira unalmas, hogy hihetetlen)
nem Lacit fikáztam hanem a Veszprémet :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.07.16. 19:19:39

Zsolti95 írta:Nem tudom miért égeti Magyarországot a Veszprém 75 ezer eurós ajánlatokkal, nem baj ha nincs pénze kivásárolni, akkor várjon 1 évet h szabadon igazolható legyen de ne csináljon hülyét magából.... :roll:
itt a lényeg az, hogy most lehet fikázni Nagy Lacit megint vagy 2 hétig
(ami már annyira unalmas, hogy hihetetlen)
Zsolti95
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009.10.01. 14:32:32

2012.07.16. 19:16:53

Nem tudom miért égeti Magyarországot a Veszprém 75 ezer eurós ajánlatokkal, nem baj ha nincs pénze kivásárolni, akkor várjon 1 évet h szabadon igazolható legyen de ne csináljon hülyét magából.... :roll:
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.07.16. 18:54:13

cöcö, ez nem kis csattanó...
KépKép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.16. 18:27:09

ahogy egy ismerősöm irta,: "kiss pénz kis kézi, nagy pénz Nagy Laci"
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.07.16. 18:12:14

Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2012.06.05. 18:35:40

Gyanús nekem ez az egész sztori...

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/vi ... ul-2136895
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2012.06.04. 22:16:31

Aki nagyon kivan rá, gondolom azért, mert ment a köntörfalazás,és húzta az időt a konkrét véleményével, VAGY esetleg alapból azért is,hogy megfordult a fejében,hogy spanyol Válogatott lesz? Mert utóbbi szerintem azért még akár érthető is lenne, ha ott éli le fél életét.

Nekem (is) az volt a főbb bajom,hogy hagyta az itthoniakat sokáig kétségek között, ha ezt máshogy kezelte volna, és lenyilatkozza,hogy igen, lehetséges,hogy spanyol válogatott leszek, de még nem döntöttem el magamban, akkor annyira nem lenne furcsa,hogy a MÉGSE mellett döntött,és hazajött.

Amúgy kétségünk ne férjen hozzá, ha sportszakmailag nézzük, akkor ezzel csak jól jártunk, még ha nem is az összes világeseményen volt teljesen vezérünk, attól még óriási feladata volt, és lesz a meneteléseinkben.

(írom ezt úgy,h fogalmam se lehet milyen az, más Országot a magaménak érezni a Magyaron kívül, mert itt éltem eddig végig, ezért nem akarok nagy szavakat használni Nagyra.)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.06.04. 22:02:01

Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy most örüljek vagy inkább ne...

Olvasnivaló:
http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archiv ... ysag_atka/
http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archiv ... hipotezis/

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.06.04. 17:28:48

Nagy Laci egy "örök" állást utasított vissza Barcelonában, ne legyen kétségünk, olyan - nem csak pénzbeni - ajánlatot kapott itthon, ami ezt felülmúlta.

Én az egyik szegedi újságíró barátjától tudom, h évi 220 millió magyar forintot kap fizetés címén, ezen kívül támogatók, szponzori szerződések.

Azon se lepődjünk meg, ha pályafutása befejezése után a kézilabda szövetség vagy az olimpiai bizottság egyik vezetőjeként köszön majd vissza. Biztos vagyok benne, h vmi hasonló le van zsírozva a háttérben.

Nem lett volna az egész ügyből közfelháborodás, ha profi kommunikáció és pr-munka lett volna mögötte.

Ja, még vmi, a Nagy Laci gyűlölet addig fog tartani, amíg két-három meccset nem hoz Veszprémben vagy a válogatottnak.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.06.04. 17:14:55

Lionel85 írta:
S.Agüero írta:BREAKING! Hivatalos: Nagy László visszatér a magyar férfi kézilabda-válogatottba!
:roll:
Ciki is lett volna, ha Nagy Lá$zló úgy lesz spanyol válogatott, hogy közben hazajön. Szerintem most is az eszére (pénzére) hallgatott és nem akarta mégjobban magára haragítani a népet. A kevesebb kockázattal járó döntést hozta meg. Kíváncsi leszek, hogy első meccsén milyen fogadtatásban részesül!
Azért nem lennék akkor a helyébe.
socio66

2012.06.04. 17:11:53

csababarca írta: De mindegy,mindenkinek szíve joga,hogy minősíti Nagy Lacit,de a csapat az első. é vele jobb lesz a csapat.
világos, ez nem is kérdés, csak ilyen esetben szerintem mérlegelni kell.
jelent-e az ő játéka annyi pluszt ennek a csapatnak, hogy bevállaljon a vezetőség egy erkölcsi vereséget, illetve kockáztassa a csapatmorál bizonyos szintű romlását is.
mert ennyi hercehurca után, és a Mihu által említett probléma miatt (páran felteszik majd magukban a kérdés, hogy miért nem én játszom?) nem hiszem hogy ujjongva várják majd az öltözőben.
tipikusan az az eset következhet be, amikor az eddig sokat játszó, olimpiai részvételt kiharcoló, és mégis a tékozló fiú miatt padozó játékos azt mondja, hogy akkor mutassa meg ő mit tud, ő a sztár.. és igaza is lesz.
de ha a játékosok elfogadják, nem neheztelnek rá semmilyen szinten, akkor persze ki vagyok én, hogy megmondjam a tutit.
legyen így, de meglepődnék ha nem okozna feszültséget a visszatérése.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.04. 16:40:25

Vele akkor is nőnek az esélyeink.
Azért a 2004es olimpiai 4. helyből bőven kivette a részét ha jól emlékszem.
És azért ő 5-6 tuti gólt jelent meccsenként,és védekezésben is elsőrangú.

De mindegy,mindenkinek szíve joga,hogy minősíti Nagy Lacit,de a csapat az első. é vele jobb lesz a csapat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.06.04. 16:39:37

messideco írta:Nem értem hogy van ez a kézilabdában: a válogatottakat csak úgy lehet váltogatni, válogatni? :roll:
Mert a fociban tényleg kevesebben váltanak át egy másik válogatottra...
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.06.04. 16:36:49

Nem értem hogy van ez a kézilabdában: a válogatottakat csak úgy lehet váltogatni, válogatni? :roll:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.06.04. 16:25:21

S.Agüero írta:BREAKING! Hivatalos: Nagy László visszatér a magyar férfi kézilabda-válogatottba!
:roll:
Ciki is lett volna, ha Nagy Lá$zló úgy lesz spanyol válogatott, hogy közben hazajön. Szerintem most is az eszére (pénzére) hallgatott és nem akarta mégjobban magára haragítani a népet. A kevesebb kockázattal járó döntést hozta meg. Kíváncsi leszek, hogy első meccsén milyen fogadtatásban részesül!
Kép
Kép
Kép
Avatar
FtcSikiHun
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2740
Csatlakozott: 2009.12.17. 21:59:21
Tartózkodási hely: Északon, délen, keleten, nyugaton

2012.06.04. 16:12:31

Mihu írta: Csak gondold bele azoknak a játékosoknak a helyébe magad, akik végigküzdötték ezt a 4 évet, azért edzettek, azért meccseltek hogy kijussanak az olimpiára. És akkor jön ez a fürdős örömlány, aki csak mert ugrott a spanyol válogatottság, ha ló nincs jó a szamár is alapon egyszercsak bejelenti hogy hát akkor mégis magamra húznám azt a mezt Londonban, ha nem nagy gáz...na szóval miatta fognak padozni az ötkarikás játékokon, miközben ez az ember semmit nem tett azért hogy lehetősége legyen a magyar csapat tagjaként ott lenni az olimpián...ő már csak haszonélvezője lesz azon játékosok munkájának, akik majd miatta koptatják a padot...miközben ha ezek a játékosok nincsenek, nem harcolják ki az olimpiára való kijutást, akkor lacika idén nem szerepelne a játékokon...
Egy játékosról van szó, mert hiába nagy sztár Laci, 2-3 emberrel nem ér fel. Az az egy meg biztos, hogy nem Mocsai, szóval vagy a rohadt lassú Krivokapic aki már támadásba sem jó, vagy a 20 éves Ancsin, akinek még bőven lesz ideje, fölösleges lenne kimennie padozni, vagy Laluska, aki a magyar kézilabda szégyene.
Inkább a csapat érdekét tartom szem előtt, mintsem a sérelmeket.
Azért egy Perez-Császár-Nagy belső hármas durván aratna, még bal szélen Gergő, kapuban Nándi, mindenhol világklasszis.
Kép
'élvezd, hogy minden rosszban van valami'
'...törekedj azzá lenni,ami lehetnél!'
socio66

2012.06.04. 16:06:55

viszont ha jól tudom, vele sem értünk el soha kiemelkedő eredményt, tehát nem akkora plusz ő, amivel mondjuk döntősök leszünk az olimpián.
sőt, ahogy visszaemlékszem, több volt az olyan világverseny, ahol hiányérzetünk volt miatta, legalábbis nekem nincs meg az a kép, ahogy karizmatikus vezéregyéniségként húzza a válogatottat egy meccsen, és mondjuk döntő gólt lő.
sokszor ha egy csapatból kiesik a vezér, a legjobb, az összekovácsolja a csapatot, és mindenki egy picit többet tesz a közösbe, ezt láttam én a csapaton az utóbbi időben, az persze nyilvánvaló hogy hiányzik egy világklasszis, aki összefogja a csapatot, és sorsdöntő pillanatokban villan, de nagylaci helytállt már ebben a szerepkörben?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.04. 15:50:17

Jó én ezt megértem. de akkor is, segíteni tud ennek a válogatottnak. és ez a lényeg.persze lehet sajnálni a többieket,de akinek helye van a válogatottban,az ott is lesz,Nagy Lacitól függetlenül.
nem védem feltétlenül,mert nem volt szép amit csinált,de nekem első a válogatott,és Nagy Lacival erősebbek leszünk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.04. 15:36:27

csababarca írta:Én örülök neki,mert így nőnek a magyar csapat esélyei a jó szereplésre. világklasszis Laci,az egyetlen világklasszisunk jó formán.
Itt most félre kell rakni a sérelmeket (bár bennem nincs,én megértettem volna ha kint marad,én kint is maradtam volna,mint h ebben az országban éljek),nagy segítségére lesz a csapatnak és ez a lényeg.

Laurencz Laci bácsi meg minden meccsen ott fog izgulni a magyar csapatért,ebben is biztos vagyok.
Csak gondold bele azoknak a játékosoknak a helyébe magad, akik végigküzdötték ezt a 4 évet, azért edzettek, azért meccseltek hogy kijussanak az olimpiára. És akkor jön ez a fürdős örömlány, aki csak mert ugrott a spanyol válogatottság, ha ló nincs jó a szamár is alapon egyszercsak bejelenti hogy hát akkor mégis magamra húznám azt a mezt Londonban, ha nem nagy gáz...na szóval miatta fognak padozni az ötkarikás játékokon, miközben ez az ember semmit nem tett azért hogy lehetősége legyen a magyar csapat tagjaként ott lenni az olimpián...ő már csak haszonélvezője lesz azon játékosok munkájának, akik majd miatta koptatják a padot...miközben ha ezek a játékosok nincsenek, nem harcolják ki az olimpiára való kijutást, akkor lacika idén nem szerepelne a játékokon...
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.06.04. 15:31:34

Én örülök neki,mert így nőnek a magyar csapat esélyei a jó szereplésre. világklasszis Laci,az egyetlen világklasszisunk jó formán.
Itt most félre kell rakni a sérelmeket (bár bennem nincs,én megértettem volna ha kint marad,én kint is maradtam volna,mint h ebben az országban éljek),nagy segítségére lesz a csapatnak és ez a lényeg.

Laurencz Laci bácsi meg minden meccsen ott fog izgulni a magyar csapatért,ebben is biztos vagyok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.06.04. 14:47:07

S.Agüero írta:BREAKING! Hivatalos: Nagy László visszatér a magyar férfi kézilabda-válogatottba!
:roll:
Ezzel a szövetség saját magáról állított ki bizonyítványt. Egyiknek se volt vér a bizonyos testrészében ahhoz, hogy azt mondja: Laci ha eddig nem kellettünk, akkor ezek után már te nem kellesz nekünk...brávó minden fejesnek a szövetségnél...Laurencz Laci bácsi szegény lehet hogy utoljára láthatta volna olimpián a magyar kézilabda válogatottat, de ha tartja az ígéretét, akkor nem fogja... :?
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.06.04. 14:11:06

BREAKING! Hivatalos: Nagy László visszatér a magyar férfi kézilabda-válogatottba!
:roll:
Lezárt