Közel álltak a bravúrhoz

A Barcelona B együttese a hétvégén nagyon közel állt ahhoz, hogy legyõzze a Segunda Division B listavezetõjét, a Huescát. Az elsõ félidõben is voltak már nagy lehetõségei a hazai pályán játszó katalánoknak, de a folytatásban jöttek a gólok is, Jeffren, majd Bojan Krkics révén, mellyel már 2-0-ra vezetett Quique Costas együttese. A Huesca is meg szerette volna mutatni azonban, hogy miért kíván följutni a másodosztályba, s végül ki tudott egyenlíteni a 76. és a 87. percben szerzett góljaival. A Barca B a döntetlenjével így két fontos pontot elhullajtott, ezzel együtt nem érheti sok kritika, mert kiváló teljesítményt nyújtottak a fiatalok.
FC Barcelona B-Huesca: 2-2 (0-0). Gólok: 1-0, Jeffren (47′), 2-0, Bojan (63′), 2-1, Roberto (76′), Rudy (87′).