Megszületett Ciro Messi

Messi harmadik gyermeke is a világra jött, az argentin elmondása szerint mind az újszülött, mind az édesanya kitűnő állapotban vannak.

Bienvenido Ciro !!! Gracias a Dios salió todo perfecto . La mamá y el están muy bien . Estamos súper felices !!!!!❤️❤️

Leo Messi (@leomessi) által megosztott bejegyzés,

A Barça kispadján hamar öregszik az ember…

A nyomás óriási a Barcelona aktuális vezetőedzőjén.

Boldog szülinapot – Rakitic 30 éves lett!

Ma ünnepli 30. születésnapját Iván Rakitic, aki idén Messi, Suárez és ter Stegen mögött a csapat legtöbbet szereplő játékosa. A horvát középpályás szeret nagy/fontos gólokat szerezni - mi pedig szeretjük őt emiatt. :) Videó a cikkre kattintva!

Messi nem játszik Málagában, Mina utazik helyette

Személyes okokra hivatkozva nem utazik a csaptattal a Málaga elleni bajnokira Lionel Messi, amit a klub is hivatalosan megerősített. Helyette Yerry Mina került be a meccskeretbe. A hírek szerint egyébként Messi harmadik gyermeke születése miatt nem játszik majd, akit március elejére vártak-várnak feleségével, Antonellával.

A pénteki edzés sztárja…

Benjamín Suárez, aki nem más, mint Luis Suárez négy és fél éves kisfia volt. Róla annyit lehet tudni, hogy bal lábas, és Lionel Messi szerint remekül megy neki a foci.

Yerry Mina folytatja a kereten kívül

Ezúttal sem került be ugyanis a Barcelona meccs-keretébe, most a Málaga ellen, mely tök utolsó a Ligában. Rajta kívül nem utazik Andalúziába a sérült Semedo, Iniesta és Denis Suárez sem. A keretért kattints:

Luis Suárez kihívása a La Rosaledában

Jó formában érkezik Luis Suárez a Málaga elleni meccsre, hiszen második a góllövőlistán 20 találattal, néggyel lemaradva Messi mögött, 2018-ban pedig 10 meccsen 10 gólt szerzett eddig. 121 bajnokiján 104 gólt számlál a Barcelona színeiben, de a Málaga portáját még nem vette be - holnap javíthat ebben a statisztikában. Az uruguayinak egyébként négy sárgája van, és a Bilbao elleni hazai bajnokit hagyhatja ki, ha most szombaton lapot kap.

Messi ismét találkozhat Robertóval…

aki most a Málaga kapuját védi. A 2009-2010-es szezonban azonban még a Real Zaragoza portása volt, akinek Messi lőtt egy ritkán látható szóló gólt, és még két további találatot. Messi csak azért nem szerzett mesternégyest a találkozón, mert átadta az általa kiharcolt tizenegyest az akkor formán kívül játszó Ibrahimovicsnak.

A fókusz… Yerry Minán

A Barcelona média csapata készített egy videót, melyben követték Yerry Minát az Espanyol elleni Katalán Szuperkupa meccs során. Íme

Arthur: már csak a papírokat kell aláírni

Romildo Bolzan, a Gremio elnöke nyilatkozott a brazil Fox Sports csatornának, megerősítette, hogy a lényegi kérdéseket már lezárták, csak papírmunka maradt hátra, így ha még nincs is 100%-os megállapodás, a helyzet nagyon pozitív, az átigazolás az utolsó fázisában jár. Amint már arról korábban írtunk, a Barcelona 30+10 millió eurót fizethet Arthurért.

Rio Ferdinand és Gerrard is eksztázisban a 6-1 láttán

Egy év és egy napos jubileumról nem szokás megemlékezni, de muszáj volt apropót találni Ferdinand, Gerrard és Lineker őrjöngésének a közlésére. Barça - PSG, 6-1, 2017. március 8.

Denis Suárez 2-3 hétre esik ki

Így biztosan nem lesz ott a Barcelona keretében a Chelsea elleni BL-nyolcaddöntő visszavágón. Más kérdés, hogy feltehetően nem is jutott volna szóhoz a meccsen. Denis szerdán este, az Espanyol elleni Katalán Szuperkupa meccsen sérült meg a bal combján. A diagnózis alapján a középpályásnak részleges combizom-szakadása van, ami 2-3 hét alatt jöhet rendbe.

A Barcelona büntetőkkel nyerte a Katalán Szuperkupát

Egy felejthető meccs után, mely 0-0-ra végződött.

McGuane az első angol Lineker óta

1989 óta ő az első angol játékos, aki bemutatkozott a Barcelonában - még ha nem hivatalos meccsen is - az Espanyol elleni Katalán Szuperkupán. Az Arsenaltól érkezett 19 éves középpályás 3 éves szerződést kötött a Barcelonával januárban, 25 millió eurós kivásárlási záradékkal, egyelőre a B keret tagja.

Denis Suárez megsérült a Katalán Szuperkupán

A szerdán este az Espanyol ellen kezdőként lehetőséget kapó Denis Suárez combközelítő izom sérülést szenvedett a bal lábán, ezért le kellett cserélni. A 43. percben jött le a pályáról, 10 perccel korábban ütközött szerencsétlenül az ellenfél egyik játékosával. A részletes vizsgálatokat várhatóan holnap végzik el a középpályáson.