Gavi: “Egészen kiskorom óta ez volt az álmom”

Ha úgy alakul, hogy Ronald Koeman az edzői pályája alatt nagyon sok kupát nem is nyerne a Barcelonával, arról akkor is sokáig emlékezni fognak rá, hogy hány játékosnak indította el a karrierjét a legmagasabb szinten. Ebben a szezonban három forduló alatt ezt már hárman mondhatják el magukról. Vasárnap bemutatkozhatott  a…

A harmadik akadályt is sikerrel vették az előszezon során: Stuttgart – Barça 0-3

A Barça a harmadik előkészületi mérkőzését is megnyerte. Memphis szerzett vezetést, aki ma is a csapat egyik legmeghatározóbb játékosa volt, a holland támadón kívül még Yusuf Demir és Riqui Puig tudott eredményes lenni - így a katalánok háromgólos győzelmet arattak Stuttgartban. Ez a találkozó a Barcelona számára egy újabb előrelépés…