Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
80%
b. Nem
3
6%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 54
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.05.17. 09:30:54

Koeman nem ura a csapatának - kézenfekvő, hogy távozzon. Tegnap Pimienta esélye is szertefoszlott. Szabad a pálya. Valaki biztos elvállalja a nélkül is, hogy a keretre nézve kikötései lennének. De hogy aztán mire jut, az homály.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.17. 09:12:26

Barcelona has already 99% decided to sack Ronald Koeman after the season ends. He isn’t Laporta’s main choice. The only thing that would keep Koeman at the club next season is if the club is unable to find a replacement.

— RAC1


A Rac1 szerint Koemannak nincs maradása, 1% esélye azért van, ha nem találnak megfelelő helyettest.

Közben ugye tegnap Xavi Barcelonába érkezett, megkezdeni a vakációját, egyből jöttek is a hírek, hogy Laporta ki is akarja használni az időt és tárgyalna vele a jövő évről.

De ez még csak pletyka, mármint hogy tárgyalni is fognak, kép is van róla, hogy maga Puyol ment ki a családért a reptérre.

Az asszony meg feltöltött egy képet, amin 9! bőrönddel indultak neki az útnak, egyből jöttek is a találgatások, hogy minek egy nyaralásra 9 bőrönd... :roll: :lol:

Kép:
https://t.co/0TEDA9ycab

Kb egy hét múlva okosabbak leszünk, most minden nap fog jönni ezzel kapcsolatban valami hír, de szerintem ha jövő héten valami konkrétum kiderül, akkor lehet neki hinni, addig ezeket kezeljük fenntartásokkal.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.05.17. 07:35:41

Asszem ez volt az utolsó szög a "koporsóban". A véleményem nem változott: mindegy ki az edző, amíg a keret középszerű. Hosszú út előtt állunk akár Xavival, akár mással.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.17. 00:11:35

Igen,persze Xavi kéne,még egy kis Barca DNS. És majd Ő biztos helyreteszi a barátait,a csapatkapitányokat. Nem kedvelem Koemant, de baromi kevés köze van a fő bajainkhoz. El lehet küldeni, de a helyére pont nem egy Xavi,hanem egy nagyon más,akár egy német edző kéne tényleges hatalommal. De azt nem kap. Itt filozófia és szent tehenek vannak,baráti körök,a klub jövőbeli vezetői. Épeszű edző nem vállal ilyet.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.05.16. 22:13:35

LG írta:
2021.05.16. 21:23:24
baas11 írta:
2021.05.16. 20:58:56
“Ha a hátralevő 4 meccsunket megnyerjük, bajnokok leszünk “.... mondta a Mester magabiztos an,ami önmagában baromság volt de ha hozzátesszük a h eddig ugy állunk 3 meccs utan 4 bol semmi :lol: akkor még pojácát is csinált magából !!!
Coutinho örülhet higy kimaradt a 8-2 es es a mostani szégyenteljes produkciókból !



Ha egy kis gerinc van benne, le kellene mondani, ez nem is kérdés. Volt egy jó időszaka a csapatnak, amikor úgy tűnt, már elúszott a bajnokság. De mikor elérhető távolságba került, ő is, és vele együtt az egész csapat összeomlott tét alatt. Ahogy Rómában, Liverpoolban, a 8-2-nél, a tavalyi bajnoki hajrában, a Juventus ellen, a bajnoki rangadókon, a PSG ellen otthon, végül az idei bajnoki hajrában is. Vesztes csapat lett belőlünk, és ezen egy Spanyol Kupa nem változtat.

Kell egy jó edző, de ki kell rakni azokat az embereket is, akik évek óta főszereplők a szégyenekben, mielőtt a fiatalok is átveszik e lúzer mentalitást. Ha ez utóbbi nem történik meg (szerintem nem fog), akkor nincs miről beszélni, teljesen megérdemeljük a sorsunkat.
Koumannak az a peche h végül ugyanott fejezi be ahol az ev elején elkezdte es ez igy nagyon rosszul néz ki ... a másik h egyetlen rangadót sem tudott megnyerni ( es még a torinói győzelmét sem lehet ide venni hisz amikor tétje volt es egy x is bőven eleg lett volna akkor kaptunk egy 3 ast hol mashol mint a Camp Nouban es ezzel a tavaszi a BLt is elintézte ) ilyet azert még senki nem produkált !
-
En most is azt mondom h Xavi, bar nála kérdés mit kezd a regi haverokkal es Messivel ha marad !
-
Laportara most nagyon kivancsi leszek mit lép... meg is csak ő a góré, de nem lennek a helyébe !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.05.16. 21:46:48

Nem neztem, de ez ugyanaz a nyomorekoskodas lett, mint az utobbi par evben, csak nem egy meccs alatt. Kinek tetszik , kinek nem FC Lúzer Club lettunk...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.16. 21:37:50

Setient is sikerült felülmúlnia, aki nem látja a fejlődést, legalább ne húzza le a fórum színvonalát.... #-o
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.16. 21:23:24

baas11 írta:
2021.05.16. 20:58:56
“Ha a hátralevő 4 meccsunket megnyerjük, bajnokok leszünk “.... mondta a Mester magabiztos an,ami önmagában baromság volt de ha hozzátesszük a h eddig ugy állunk 3 meccs utan 4 bol semmi :lol: akkor még pojácát is csinált magából !!!
Coutinho örülhet higy kimaradt a 8-2 es es a mostani szégyenteljes produkciókból !
Ha egy kis gerinc van benne, le kellene mondani, ez nem is kérdés. Volt egy jó időszaka a csapatnak, amikor úgy tűnt, már elúszott a bajnokság. De mikor elérhető távolságba került, ő is, és vele együtt az egész csapat összeomlott tét alatt. Ahogy Rómában, Liverpoolban, a 8-2-nél, a tavalyi bajnoki hajrában, a Juventus ellen, a bajnoki rangadókon, a PSG ellen otthon, végül az idei bajnoki hajrában is. Vesztes csapat lett belőlünk, és ezen egy Spanyol Kupa nem változtat.

Kell egy jó edző, de ki kell rakni azokat az embereket is, akik évek óta főszereplők a szégyenekben, mielőtt a fiatalok is átveszik e lúzer mentalitást. Ha ez utóbbi nem történik meg (szerintem nem fog), akkor nincs miről beszélni, teljesen megérdemeljük a sorsunkat.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.05.16. 20:58:56

“Ha a hátralevő 4 meccsunket megnyerjük, bajnokok leszünk “.... mondta a Mester magabiztos an,ami önmagában baromság volt de ha hozzátesszük a h eddig ugy állunk 3 meccs utan 4 bol semmi :lol: akkor még pojácát is csinált magából !!!
Coutinho örülhet higy kimaradt a 8-2 es es a mostani szégyenteljes produkciókból !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.05.16. 20:33:05

Puig is katasztrófa ahogy játszik. Gondolom rá lett parancsolva, hogy ha megkapja a labdát, kettőt lép és oldalpassz, hogy imitálja SR tevékenységét. Ő sokkal többre képes előre játékban: jól cselez, jól emel, jól passzol, mégse használjuk a képességeit, inkább mindenki Messire játszik.
Messi meg nem látja Dembele-t. Nem igaz b*meg, hogy nem szól rá az edző, hogy nézzen már jobbra is. Meccsenként 4-5 helyzettől fosztjuk meg magunkat emiatt.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2021.05.16. 20:30:52

Fickóról minden hétvégén eszembe jut a Macskafogó; "...én vezettem, azt mondd meg, én vezettem?!" :D Zseniális, szupersztár, legenda vagyok edzőm majd most is elmondja, hogy a taktika kiváló volt, a cserék fenomenálisak, a sportszerelés kiváló, de valahogy nem gyött a gól, otthon, a Celta ellen (sem). :) Nem tudom, hogy itt miért feltételezi akárki is, hogy Xavival nem lennénk előrébb. "Mer' a régi slepp itt van." Na szerintem pont Xavi verne oda a herékre, ha kineveznék. Nem tudom elképzelni, hogy valaki Xavinak szájaljon, és ő azt annyiban hagyja. Mivel soha nem lesz edzőnk, aki nem "Barca-DNS", a büdös életbe nem hozzák ide Allegrit vagy akárkit, akiben van kraft, ezért szerintem most azonnal ide kellene hozni. Koemantól többet nem lehet várni, mint egy jó 3. helyet.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.05.16. 20:28:13

Koeman: “Igazságtalannak érzem a kritikákat” - ezt egy picit emésszük a mai meccs fényében is...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.16. 16:51:08

davi10 írta:
2021.05.16. 14:39:14
Csak erre reagálnék: lecserélte Robit, ráadásul pont Puig jött be helyette.
Bocsi, ha félreérthetően fogalmaztam. A lényeg az volt, hogy SR azért jött le, mert lesérült, és le kellett cserélni, nem pedig azért mert Koemannak elege lett belőle és lehozta. A meccs közben ugye ezt egyértelműen nem lehetett tudni, legalábbis számomra nem volt egyértelmű, meg a riporter számára sem, ahogy emlékszem. Kíváncsi voltam, hogy mi derül ki utólag, mert ha a teljesítménye miatt hozta volna le, az egyrészt tökös lett volna, másrészt SR barcelonai karrierje végét is jelenthette volna akár szerintem, és akármennyire nem szép vég lett volna, és emberileg sajnáltam volna, a csapat szintjén örültem volna. Így csak egy újabb sérülés, ami miatt lejött, és nem lett kinyilvánítva felé egyértelműen, hogy mennyire nem ez a szint ő már, és simán el tudom képzelni, hogy jövő évben megint itt lesz.
Szóval szerintem nagy különbség volt/lett volna csere és csere közt, na, ez lett volna a mondandóm lényege. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.16. 14:39:14

bence0330 írta:
2021.05.16. 13:32:20
Ott nőtt volna kicsit a szememben, ha lecserélte volna becserélt játékosként, mert nem szép húzás, de legalább Robinak ott vége lett volna a Barcában (akármennyire is nem így érdemelte volna a távozást, mert nem az ő hibája, hogy még mindig itt lehet, és volt idő, amikor még egy szimpatikus 12.-14. ember volt). Meg Koeman is mutatott volna valami jelet, hogy észreveszi, hogy teljesít a pályán. Aztán kiderült, hogy sérült volt, úgyhogy ez sem ült.
Csak erre reagálnék: lecserélte Robit, ráadásul pont Puig jött be helyette.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.16. 13:32:20

A felelősségvállalásában is is most mutatkozik meg, hogy valójában mennyire nem megy neki. Amikor ment a szekér, látszólag megtette, legalábbis sokkal jobban, mint ősszel, de amikor megint baj lett, megint nem tette meg. 1-2 dolgot szerintem nem tud tisztán látni. A cserékkel kapcsolatban vettem észre, hogy ugye sok baromságot csinált egész évben, de ez sokszor annyira be sem sült, mert azért eléggé egyben volt a csapat, meg Messi beast üzemmódban volt. Be sem sült alatt azt értem, hogy nem kaptunk 1-2 gólt valakiről kapásból, aki beállt.
Itt most a Levante ellen meg ugye az volt, hogy beállt Robi, mindenki tudta, mennyire gáz ez, pláne kh-ként, és kaptunk is róla gyakorlatilag két gólt pillanatok alatt. És a legnagyobb gond ezzel az, hogy a baj előre látható volt, max jó esetben szerencsével megúszhattuk volna ezt is. Egész más a helyzet, ha becserélte volna mondjuk Mingut és kaptunk volna róla kettőt, mert az hatalmas pech lett volna, és semmi nem mutatott volna erre, logikus csere lett volna, ami besült épp, nem lehetne hibáztatni. De ez... ez a nyilvánvaló rossz cserék krémje volt, ami 100%-ban az ő felelőssége volt. És mégsem képes szót ejteni róla, csak "nem érti, mit történt". Mindenki más érti rajta kívül a világon...
Ott nőtt volna kicsit a szememben, ha lecserélte volna becserélt játékosként, mert nem szép húzás, de legalább Robinak ott vége lett volna a Barcában (akármennyire is nem így érdemelte volna a távozást, mert nem az ő hibája, hogy még mindig itt lehet, és volt idő, amikor még egy szimpatikus 12.-14. ember volt). Meg Koeman is mutatott volna valami jelet, hogy észreveszi, hogy teljesít a pályán. Aztán kiderült, hogy sérült volt, úgyhogy ez sem ült.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.16. 12:46:28

Nincs benne önkritika és alázat. A nagy öregeknek becsicskult. Puig-on bezzeg megmutatta, milyen kemény. Elég volt belőle, menjen innen! De nyugodtan vihetne magával a játékosok közül is néhányat.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.16. 12:42:28

Rob888 írta:
2021.05.15. 22:14:27
Kapkodás, káosz, tanácstalanság, letargia az volt
Az egész szezont ezek jellemezték, váltakozó sorrendben.
Azt, hogy néhány fiatal bemutatkozott és de Jong életre kelt, fejlődésnek nevezni elég naív hozzáállás.
Statisztikáktól pedig nem javul sem a játékunk minősége, sem a milyensége, sem pedig az eredményessége. Statisztikailag, ha behúzzuk mindkét meccset, ugyanúgy zárja a ligát, mint Setien.
Ledolgozott pontok az Atelti kritikája és nem a mi feltámadásunk dicsősége.
Lehet ezt bárhogy csűrni csavarni, de semmi olyat nem alkotott, ami miatt bizalmat érdemelne a következő szezonra.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.16. 12:28:26

Szkeptikus voltam én is Koemannal, de be kell ismerni, piszok nehéz helyzetben vállalta el a feladatot, rengeteg volt a nehezítő körülmény.
A pozitív oldalra a kupagyőzelem, a fiatalok játszatása, illetve egy szép veretlenül megvivott-de végül sajnos sokat nem érő - időszak kerül. Azt is meg kell említeni, hogy bizonyos meccseken olyan foci volt, amit pl én már régóta várok a csapattól (Psg visszavágó, Sociedad idegenben), viszont az nagy negatívum, amilyen mérleget összehoztunk a két madridi csapat ellen (akik messze gyengébbek, mint az utóbbi években) illetve ahogy kiengedtük a Juventus ellen (egy ilyen Juventus ellen...) a csoportgyőzelmet, elveszítve ezzel a messze könnyebb ágat...
Tett le az asztalra, de vett is el onnan. Letett némi alapot, amire akár építeni is lehet, de ezt az építkezést már másnak kellene megtennie.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.05.16. 09:32:13

Csodálatos nyilatkozat a Misztertől, kiderült, hogy majdhogynem európa legjobb csapata vagyunk🤣 (Valverdének több, mint 40-es veretlenségi szériája volt, mégse döngette így a mellét...)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.05.16. 00:26:36

Feast4 írta:
2021.05.15. 23:37:23
Rob888 írta:
2021.05.15. 22:14:27
Szerintem az elbukott két meccsért szinte kizárólag az edző a felelős! Aki látta a meccsek forgatókönyveit, annak nem lehetnek kérdései. Normális körülmények között ezeket a kudarcokat egy Barca edző nem élhet túl. Nézzük meg, hogy az Atletico vagy a Real, hogy reagált a bekapott gólra sima vezetésnél! A trikó megszilárdította védelmét, a Reál kitömte ellenfelét. Mentálisan rendben vannak, velünk ellentétben, mi kétszer roppantunk össze. Hol volt nálunk a tökös, határozott, motiválni képes edző a pálya szélén? Kapkodás, káosz, tanácstalanság, letargia az volt! A hollandnak vállalnia kellene a felelősséget!
Samper te vagy az?
Fogalmam sincs ki az a Samper!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.15. 23:37:23

Rob888 írta:
2021.05.15. 22:14:27
Szerintem az elbukott két meccsért szinte kizárólag az edző a felelős! Aki látta a meccsek forgatókönyveit, annak nem lehetnek kérdései. Normális körülmények között ezeket a kudarcokat egy Barca edző nem élhet túl. Nézzük meg, hogy az Atletico vagy a Real, hogy reagált a bekapott gólra sima vezetésnél! A trikó megszilárdította védelmét, a Reál kitömte ellenfelét. Mentálisan rendben vannak, velünk ellentétben, mi kétszer roppantunk össze. Hol volt nálunk a tökös, határozott, motiválni képes edző a pálya szélén? Kapkodás, káosz, tanácstalanság, letargia az volt! A hollandnak vállalnia kellene a felelősséget!
Samper te vagy az?
Kép
Rob888
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2020.10.01. 23:49:16

2021.05.15. 22:14:27

Szerintem az elbukott két meccsért szinte kizárólag az edző a felelős! Aki látta a meccsek forgatókönyveit, annak nem lehetnek kérdései. Normális körülmények között ezeket a kudarcokat egy Barca edző nem élhet túl. Nézzük meg, hogy az Atletico vagy a Real, hogy reagált a bekapott gólra sima vezetésnél! A trikó megszilárdította védelmét, a Reál kitömte ellenfelét. Mentálisan rendben vannak, velünk ellentétben, mi kétszer roppantunk össze. Hol volt nálunk a tökös, határozott, motiválni képes edző a pálya szélén? Kapkodás, káosz, tanácstalanság, letargia az volt! A hollandnak vállalnia kellene a felelősséget!
Jack Napier
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2015.02.01. 16:56:53
Tartózkodási hely: Gotham City

2021.05.15. 11:15:38

Én nem tartozom a nagy Koeman haterek közé viszont abban, hogy megint ilyen dühítő módon omlott össze a csapat a legfontosabb időszakára a szezonnak abban benne van a keze rendesen.
( mert többé kevésbé ez megint ilyen Bl-kiesés szindróma és legalább annyira idegesítő mint amikor kizúgtunk a Roma és a Liverpool ellen egy gyakorlatilag megnyert párharcból a visszavágókon. ) Csak most két meccs kellett hozzá, hogy elbas***ák azt amit január óta felépítettek.
Nyilván ezt egyszerű ráfogni Robertora és Piquere, hogy miattuk kaptunk ki a Granada ellen és ikszeltünk most a Levanteval.
Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy normális rotálással és keret menedzseléssel el lehetett volna kerülni.

Most már több mint egy hónapja látszik, hogy szét van hajtva a kezdő tizenegy:
- Pedri lassan járni nem tud, nem hogy érdemben hozzáadni játékhoz, mégiscsak ez az első szezonja az első osztályban 18 évesen és már lejátszott több mint 50 (!) mecccset a Barcaban.
- Messi gyakorlatilag a Bilbao ellen összeszedett eltiltása óta minden meccset végig játszik. Ez sem túl egészséges szerintem. Látszott rajta mennyit jelent ha kap egy kis pihenőt legyen ez csak egy félidő is, egyből sokkal többet tudott hozzáadni mert nem volt befásulva annyira mint az utóbbi meccseken.
- de Jong is visszaesett mert gyakorlatilag az egész szezont végig kellett tolnia csere nélkül.
- De jó példa az is, hogy a Busi akinek megrepedt az állkapcsa a Tico ellen 4 napra rá ugyanúgy ott volt a kezdőben.

Ez most csak néhány kirívó példa arra, hogy Koeman mennyire eszetlenül kifacsarta a játékosokat a kései cseréivel és azzal, hogy egyáltalán nem rotált.
Persze lehet mondani, hogy elkezdett fiatalítani de őket is ugyanúgy kifingatta mostanra. El lehetett volna osztani Pedri perceit Puiggal mondjuk és akkor nem úgy nézne ki minden meccsen a srác mint aki egy 12 órás műszak után még el jött focázni...

Lényeg a lényeg, hogy egy normálisan menedzselt keret, lehet elbírta volna azokat hibákat hátul amiket Pique-ék csináltak de így hogy az utóbbi időszakban a 2. félidőre mindenki a seggén veszi a levegőt nem nagyon tudtak már reagálni időben.
"8-szor nyertük meg a bajnokságot 11 év alatt! Nem értékeljük ezt annyira, mint amennyire kellene de az évek során majd látni fogjuk mennyire nehéz is volt ezt elérni."- Lionel Messi 2019
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2021.05.14. 17:25:44

Az edző mindig, mindenért felel. Koemannal akkor sem teljesen oké, ha nyerünk. Busi azt modta Levante után "nem volt bennünk elég tüz". Akkor a kérdés, hogy miért nem.
Akkor bizony a csapat sem ártatlan. Sőt szerintem nagyobb a felelősségük, mint az edzőnek-mert az akarás, a küzdés a játkosok ügye. Ekkora fizetés mellett edzői
feladat lenne megkérni a fiukat, tessék már futni, ütközni stb. Én 4-5 évet josóltam, hogy valami emekedjen, sok pénz mellett, de garancia nincs. Ismételt játékoscserék, más edzők.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.14. 17:04:11

azután lett valamilyen játékunk és tartásunk miután az említett emberek kiestek. Messinek is látványosan jobban ment nélkülük. ameddig folyamatosan játszottak bukdácsoltunk. Jogos lenne a megjegyzés, hogy ez ki van vetítve két emberre, de nem lehet nem észrevenni mennyivel másabb a csapat nélkülük, még Busquets is összeszedte magát. Persze tudom piké vezéralkat roberto pedig jobb mint puyol. megjegyzem robertonak megint a combcsontjával van baja-inkább nem írom le mit kívánok neki.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Válasz küldése