Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.22. 11:47:49

Feast4 írta:
2021.10.22. 10:52:56
Szerintem ő is beleilleszthető, az Ibra, Fabregas, Arda Turan, Coutinho, Griezmann vonalba. Kinézünk egy játékost, aki nagyon passzentos a csapatában. Tök jó, stb. Idehozzuk, de azt nem nézzük mennyire passzol a stílushoz. Amikor rájövünk, hogy semennyire, jön az össze vissza játszatás, stb. a taktikán nem variálunk aztán szépen lerohasztjuk.
Szerintem ez így nem igaz. Dembélé olyan posztra jött volna, amire szükség volt, és ami az eredeti pozíciója. A felsoroltak közül talán Coutinho az akiről ez elmondható, habár alapvetően ő sem ott játszott, ahol korábban Ini, több köze volt Messihez.
Az Ibra, Turan, Griezmann trióról látatlanban tudni lehetett, hogy balfogás. Hiába volt például az előbbi a világ talán legjobb kilencese, a stílusa nagyon távol állt attól amire nekünk szükségünk volt. Lett belőle gyakorlatilag egy balszélső, nem véletlen, hogy egy év után dobbantott. (nyilván ennek voltak személyes okai is, de nem ez határozta meg), arról nem, beszélve, hogy még Dembélénél és Coutinho-nál is rosszabb üzlet volt. Elvesztettük Samut plusz egy rakat pénzt is kidobtunk az ablakon.

A franciát simán be lehetett volna illeszteni ebbe a taktikába. Nem lett volna belőle egy Neymar, ez nyilvánvaló, de le tudta/le tudná fedni azt a pozíciót. Ha nem jöttek volna azok a sérülések akkor ki tudja, nagyon jól is elsülhetett volna a dolog. Ugyanakkor még mindig nem késő. A tavalyi szezont azért elég jól lehozta, ami a sérüléseket illeti és nem egy LDJ-t kellene nézni. Ha télen megy szerintem egy 30-40 milliót kaphatunk érte a PL-ből, ott elég nagy a kereslet iránta. MU, City, NC, mindegyik érdeklődött már iránta és egyik sem az a filléres klub.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.22. 11:37:24

Feast4 írta:
2021.10.22. 10:52:56
Szerintem ő is beleilleszthető, az Ibra, Fabregas, Arda Turan, Coutinho, Griezmann vonalba. Kinézünk egy játékost, aki nagyon passzentos a csapatában. Tök jó, stb. Idehozzuk, de azt nem nézzük mennyire passzol a stílushoz. Amikor rájövünk, hogy semennyire, jön az össze vissza játszatás, stb. a taktikán nem variálunk aztán szépen lerohasztjuk.

Eleve nem értettem soha miért hozunk játékost a rakkolós Atleticoból, vagy miért kell nekünk játékos a hosszú passzokkal nagy futásokkal beívelésekkel játszó Liverpoolból, vagy Dortmundból. Ha nem variáljuk vagy modernizáljuk a játékot ezeket a játékosokat kinyírjuk. Pedig sok a héten pl. mutatta az Ajax is, hogy játszó focival is lehet hatékony támadójátékot nyomatni. A Dortmund ellen a jó talaj játékon át, az átíveléseken keresztül, az átlövésen és a 16-osra becselezésen keresztül mindent ellőttek amit a támadójátékban lehet.

De a játékospolitikánkat, meg az utóbbi évek taktikai hozzáállását figyelembe véve Hålandot vagy Mbappét is lerohasztanánk.
Szerintem is így van. És azért most látszik, hogy már megváltozott ez a helyzet. Egy vagy két Demir ami már Laportáék sajátja (Agüerot és Depayt nem sorolom ide, done deal-ek voltak), észszerű hosszabbítások megfelelő játékosokkal. Túladás Griezen, Pjanicon. Dembélé és Cou az utolsó zászlóshajója ennek az egész elbaltázott játékospolitikának, és szerintem ez a legfőbb érv a távozásuk mellett. Utánuk lehet igazán új lapot nyitni, nem feltétlenül Busi és Piqué után. Nem kell majd kötelezően játszatni őket a nevük és az áruk alapján. Jöjjenek fiatalabb, játszani tudó játékosok + aki a Masiából beérik, és akkor szerintem lesz esélyünk visszatérni a BL-esélyesek közé 2-3 év múlva.
Lehet mondani, hogy modernizáljunk, de az minimum félmilliárdunkba fájna 2-3 év alatt, mert mindenkit hozni kéne készen. Meg amúgy sem ez a hozzáállás, szerintem vezetőség, szurkolók, nosztaliga, minden hatására megyünk vissza a technikás játék irányába, és akkor már igazodjunk is ahhoz a játékosokkal is. Az Ajax remek példa volt, az elődöntős évük óta szerintem Európa legtechnikásabb játékát játsszák.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.10.22. 10:52:56

Szerintem ő is beleilleszthető, az Ibra, Fabregas, Arda Turan, Coutinho, Griezmann vonalba. Kinézünk egy játékost, aki nagyon passzentos a csapatában. Tök jó, stb. Idehozzuk, de azt nem nézzük mennyire passzol a stílushoz. Amikor rájövünk, hogy semennyire, jön az össze vissza játszatás, stb. a taktikán nem variálunk aztán szépen lerohasztjuk.

Eleve nem értettem soha miért hozunk játékost a rakkolós Atleticoból, vagy miért kell nekünk játékos a hosszú passzokkal nagy futásokkal beívelésekkel játszó Liverpoolból, vagy Dortmundból. Ha nem variáljuk vagy modernizáljuk a játékot ezeket a játékosokat kinyírjuk. Pedig sok a héten pl. mutatta az Ajax is, hogy játszó focival is lehet hatékony támadójátékot nyomatni. A Dortmund ellen a jó talaj játékon át, az átíveléseken keresztül, az átlövésen és a 16-osra becselezésen keresztül mindent ellőttek amit a támadójátékban lehet.

De a játékospolitikánkat, meg az utóbbi évek taktikai hozzáállását figyelembe véve Hålandot vagy Mbappét is lerohasztanánk.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.22. 08:10:00

Az a dortmund sokat kontrázott, jobban is nézett ki a gyerek.
Tehetséges volt meg az is, de ennyi sérüléssel nem lehet karriert építeni. Megszívta meg mi is.

(Egy jó 30-40ért megérte volna.)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.10.22. 07:38:40

sansz írta:
2021.10.21. 23:13:31
Chino írta:
2021.10.21. 17:13:57


Dembélé akkoriban kétségtelenül a világ tegtehetségesebb játékosai között volt.
Na konkrétan ez az amivel nagyon nem értek egyet. Dembele kétségkívül a világ egyik leg-túl-hypeoltabb játékosa volt. Nem legtehetségesebb. Nekem érdekes viszonyom van a Dortmunddal, az egyetlen német csapat akikkel nagyon ritkán, de tudtam szimpatizálni és egy-egy idényben követtem is őket. Mikor ott volt Dembele pont a statjain kívűl láttam magát a játékát is és egyértelmű volt,hogy a Dortmund számít a palimadarakra. Sajna a Barca lett az. Sosem volt egy olyan extra tehetség, csak extra felfújt. Egy AtMa csapatban fantasztikus karrierje lehetett volna, de a Barcában ha nem is sérült volna le,akkor sem lehetett volna akkora klasszis,mivel soha nem is volt az.

Én szurkolok neki,hogy visszatérjen, mert muszáj Fati és Depay mellé még valaki,akitől van esély a gólra, különben a közutált és 45 perceket játszó SR tartósan dobogós lesz a góllövőink közt.
De sosem volt és nem is lesz olyan jó játékos,mint amekkorának beállították.
Nekem a Barca mellett a Dortmund a másik kedvenc csapatom, amikor csak tudom, nézem a meccseiket.
Szerintem abban a szezonban valami kiba..ott jó volt Dembelé, nem volt túlhype-olva, tényleg eszméletlen volt, amit művelt.
Az, hogy nem minden csapat tudta volan kihasználni (még ha teljesen egészséges is), már egy más téma. Nem sok olyan játékos van, ami sok (egymással nagyon eltérő taktikkát játszó) csapatban tudott klasszis teljesítményt hozni (nézzünk meg pl. egy Henryt, milyen volt a a tlejsítménye egy Arsenal-ban, és milyen nálunk, akkor ő is csak egy felfújt lufi volt?).
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.22. 06:42:58

Dembelé néha (ritkán) villan szépeket, de valóban, én is úgy látom, hogy felfújt lufi. Sok sérülés, amikor játszik, akkor meg kb. 50-50.... Vagy jó, vagy bűn rossz.
Ha kapunk érte pénz, nem kölcsönbe megy, akkor menjen!
Úgy gondolom Depay és Fati megoldja helyette.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.21. 23:13:31

Chino írta:
2021.10.21. 17:13:57


Dembélé akkoriban kétségtelenül a világ tegtehetségesebb játékosai között volt.
Na konkrétan ez az amivel nagyon nem értek egyet. Dembele kétségkívül a világ egyik leg-túl-hypeoltabb játékosa volt. Nem legtehetségesebb. Nekem érdekes viszonyom van a Dortmunddal, az egyetlen német csapat akikkel nagyon ritkán, de tudtam szimpatizálni és egy-egy idényben követtem is őket. Mikor ott volt Dembele pont a statjain kívűl láttam magát a játékát is és egyértelmű volt,hogy a Dortmund számít a palimadarakra. Sajna a Barca lett az. Sosem volt egy olyan extra tehetség, csak extra felfújt. Egy AtMa csapatban fantasztikus karrierje lehetett volna, de a Barcában ha nem is sérült volna le,akkor sem lehetett volna akkora klasszis,mivel soha nem is volt az.

Én szurkolok neki,hogy visszatérjen, mert muszáj Fati és Depay mellé még valaki,akitől van esély a gólra, különben a közutált és 45 perceket játszó SR tartósan dobogós lesz a góllövőink közt.
De sosem volt és nem is lesz olyan jó játékos,mint amekkorának beállították.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2021.10.21. 22:14:36

Le fog járni a szerződése, így nagy pénzt biztos nem lát érte a club, ha a távozás mellet dönt.
Az lesz a "legszebb", ha lép kb. ingyen és a következő helyszínen a sérülések elkerülik, majd tartósan jó játékot hoz.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.10.21. 20:13:45

Chino írta:
2021.10.21. 17:52:13
soadroli írta:
2021.10.21. 17:28:48
Elvileg a Newcastle vinné, és benne is lenne aranylábú emberünk. (goal)
Remélem valami bitag összegért, ha már úgyis tele vannak :D
Coutinhot és Lenglet is kinézték. Dembouzt azért sajnálom, de ha ezt a pakkot olyan 120-ért vinnék akkor Ámen. Nekik aztán tényleg nem számít a pénz, a Cityt és a PSG-t együtt is szivarzsebbe vágnák.

Persze úgy lenne az igazi, ha az a pénz helyesen lenne elköltve.
Nem olvastátok, hogy Premier League csapatai megszavazták vagy megfogják, hogy a tulajdonosi körhöz köthető cégek szponzori pénzeit nem lehet felhasználni a következő 1 évben. Speciálisan a Newcastle ellen, azt hogy ebből emelkedett fel az összes többi csapat az elmúlt 10 évben, az persze nem baj.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.10.21. 19:36:07

Chino írta:
2021.10.21. 17:52:13
soadroli írta:
2021.10.21. 17:28:48
Elvileg a Newcastle vinné, és benne is lenne aranylábú emberünk. (goal)
Remélem valami bitag összegért, ha már úgyis tele vannak :D
Coutinhot és Lenglet is kinézték. Dembouzt azért sajnálom, de ha ezt a pakkot olyan 120-ért vinnék akkor Ámen. Nekik aztán tényleg nem számít a pénz, a Cityt és a PSG-t együtt is szivarzsebbe vágnák.

Persze úgy lenne az igazi, ha az a pénz helyesen lenne elköltve.
Kedvencem, de őszintén szólna, eddig nulla a barcelonai karrierje. Nem hiszem, hogy képes lenne robbantani, ahhoz, olyan csapat is kell. A szívem azt mondja, ne engedjük el, de az eszem nem marasztalná. Ahogy Coutinho-t se. Sajnos nagyon kevés boldog percet szereztek nekem. Dest, Stegen és Depay az jelenleg akire azt mondom ide való. A többiekhez nem ragaszkodom.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.21. 17:52:13

soadroli írta:
2021.10.21. 17:28:48
Elvileg a Newcastle vinné, és benne is lenne aranylábú emberünk. (goal)
Remélem valami bitag összegért, ha már úgyis tele vannak :D
Coutinhot és Lenglet is kinézték. Dembouzt azért sajnálom, de ha ezt a pakkot olyan 120-ért vinnék akkor Ámen. Nekik aztán tényleg nem számít a pénz, a Cityt és a PSG-t együtt is szivarzsebbe vágnák.

Persze úgy lenne az igazi, ha az a pénz helyesen lenne elköltve.
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.10.21. 17:28:48

Elvileg a Newcastle vinné, és benne is lenne aranylábú emberünk. (goal)
Remélem valami bitag összegért, ha már úgyis tele vannak :D
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.21. 17:13:57

sansz írta:
2021.10.21. 14:01:05


De szerintem egyik játékosnál sem volt ennyire egyértelmű az örömködés. Az, hogy Mbappeval emlegették együtt Dembelét, hogy mekkora ígéretnek tartották, ez egy bizonyítvány. Egy olyan vicc, mint az aranylabda kiosztása, olyan szurkolói viták mennek róla, mintha ez valami nagyon szakmai dolog lenne. Ugyanmár.
Barto szájából is elhangzott, hogy Dembele jobb, mint Neymar... Ez is megmutatja mennyire kókler és mennyire nincs szeme a focihoz. Az, hogy pár szurkolónak se, az nem baj, amíg nincs saját klubjuk :)
Hát azért én emlékszem, hogy milyen hangulat volt, de ez most nem számít. Dembélé akkoriban posztján az egyik, ha nem a legnagyobb tehetségnek számított. És ne felejtsük, hogy Neymar helyét kellett betölteni, Mbappénak pedig közel sem az volt a pozíciója. De kezdetben pl. ő is Neymar árnyékában élt.

Dembélé akkoriban kétségtelenül a világ tegtehetségesebb játékosai között volt. 19-20 évesen butított a ligában, a Real ellen is öröm volt nézni amit csinál. Tényleg úgy tűnt, hogy megfelelő helyettes lehet, akár hosszútávra. Nem Neymar kaliber, de egy kivételes játékos lehet továbbra is a balszélen. Barto pedig nyilván azt mondta. Ha mást mond az kb. olyan mintha kijelenti, hogy Cr jobb mint Messi.
A sérülések aztán kereztülhúztak minden számítást. Ezt előre lehetetlen volt látni, semmi nem utalt rá.
Az előző vezetés ténykedését zsigerből gyűlölöm, de ezt speciel nem tartom alapvetően elhibázott döntésnek, azt már igen, hogy hogy mekkorát kockáztattak azzal az összeggel.
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.10.21. 14:01:05

Chino írta:
2021.10.21. 09:38:39


Idehozni akkoriban egyáltalán nem tűnt hibának. A posztján az egy egyik, ha nem a legígéretesebb játékos volt. Akkoriban Mbappéval egy szinten emlegették. A sérülésekről szerintem inkább a csapat tehet. Sem a Lyonban sem a Dortmundban nem hagyott ki emiatt meccset, ezt előre látni nem lehetett. Neymart pedig pótolni kellett. Ő egy tökéletes választás volt/lehetett volna erre. Az, hogy mennyibe került már nem az ő az ő hibája. Neymarért kaptunk egy rakat pénzt a klub nekiállt el is küldeni.
Mellessleg amikor érkezett elég hurrá hangulat volt itt a fórumon is, ahogy Coutinho esetében is. Senkit nem érdekelt az ára. Utólag könnyű okosnak lenni.
Ő a hírek szerint nagyon motivált és maradni szeretne, most Sissoko felén pattog a labda, amivel ugye ő nagyon jól járna. Ami szinte biztos, hogy máshol magasabb bért kapna, inkább attól függ a hosszabbítás, hogy mennyire akar maradni. Most komolyabb szerepet kaphatna ami adhat neki motivációt. Ha tisztázzák vele, hogy milyen szerepet szánnak neki nem elképzelhetetlen a hosszabbítás, máshol ez még elég kérdőjel lehet.
Azzal egyetértek, hogy az árakon annyit nem rugóztunk (és most is kicsit túl van tolva ez a story, egy szurkolónak nem azt kellene mérlegelnie, hogy ki mennyit keres és ezalapján ítélnie a játékosokat).

De szerintem egyik játékosnál sem volt ennyire egyértelmű az örömködés. Az, hogy Mbappeval emlegették együtt Dembelét, hogy mekkora ígéretnek tartották, ez egy bizonyítvány. Egy olyan vicc, mint az aranylabda kiosztása, olyan szurkolói viták mennek róla, mintha ez valami nagyon szakmai dolog lenne. Ugyanmár.
Barto szájából is elhangzott, hogy Dembele jobb, mint Neymar... Ez is megmutatja mennyire kókler és mennyire nincs szeme a focihoz. Az, hogy pár szurkolónak se, az nem baj, amíg nincs saját klubjuk :)
Dembele egy gyors játékos, aki bátran és nagy erővel lövöldözget. Meglehet a helye, szükség lenne rá, de soha nem volt benne olyan, hogy négy embert kicselezve (és nem lefutva..) kioszt egy gólpasszt. Neymar hasznos, ha nincs sok terület és akkor is, ha van terület. Dembele viszont akkor tud hasznos lenni, ha sok területe van, Barca ellen melyik csapat nem védekezik tíz emberrel, amikor nálunk a labda?

Coutinho meg egy jó legókocka, örültem neki a magam részéről, de szkeptikus is voltam, pont attól féltem, hogy majd ráerőltetnek valamit, ami nem neki való. Kb ez is történt.

Amúgy Dembele ára miatt én nem hibáztatom Bartot, szerintem elég sok csapattal rossz volt a kapcsolata a Barcának, nyilván megviselte őket az az időszak, amikor Xaviék uralták a focit és ez párosult még egy katalán nagyképűséggel is(nem Xaviéktól).
Emellé, elvitték Neymart, hatalmas arcvesztés volt ez a klubnak és kaptak érte egy zsák pénzt. Én nem tudom kit kellett volna venni, nem Dembelét vettem volna az biztos, de lépni kellett. Azt senki nem fogadta volna el Bartoéktól, ha azt mondja, hogy jó, Neymart elvitték és akkor ezt a pénzt betesszük a párna alá, mert még jól jöhet.
Bárkit vettünk volna, kb ennyibe került volna akkor, nekünk.

Nem tudom valaha volt e lehetőségünk Mbappet megvenni, ha igen, nagy hiba, hogy nem repültünk rá. Ő bele is illett volna a csapatba a gyorsasága mellett elképesztően jó egy az egyben, amikor köpködik, mert nem rúg gólt, akkoris ő és Neymar visznek életet a játékba, nem csak futkosnak előre meg hátra.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.10.21. 13:08:27

Chino írta:
2021.10.21. 09:38:39


Idehozni akkoriban egyáltalán nem tűnt hibának. A posztján az egy egyik, ha nem a legígéretesebb játékos volt. Akkoriban Mbappéval egy szinten emlegették. A sérülésekről szerintem inkább a csapat tehet. Sem a Lyonban sem a Dortmundban nem hagyott ki emiatt meccset, ezt előre látni nem lehetett. Neymart pedig pótolni kellett. Ő egy tökéletes választás volt/lehetett volna erre. Az, hogy mennyibe került már nem az ő az ő hibája. Neymarért kaptunk egy rakat pénzt a klub nekiállt el is küldeni.
Mellessleg amikor érkezett elég hurrá hangulat volt itt a fórumon is, ahogy Coutinho esetében is. Senkit nem érdekelt az ára. Utólag könnyű okosnak lenni.
Ő a hírek szerint nagyon motivált és maradni szeretne, most Sissoko felén pattog a labda, amivel ugye ő nagyon jól járna. Ami szinte biztos, hogy máshol magasabb bért kapna, inkább attól függ a hosszabbítás, hogy mennyire akar maradni. Most komolyabb szerepet kaphatna ami adhat neki motivációt. Ha tisztázzák vele, hogy milyen szerepet szánnak neki nem elképzelhetetlen a hosszabbítás, máshol ez még elég kérdőjel lehet.
Lehet én kivétel voltam, mert egyiküknek sem örültem annyira :D
Coutinho leigazolását teljes ballépésnek láttam.
Dembelében megvolt a potenciál, elképesztő szezont futott a Dortmunddal, viszont amikor elkezdte bojkottálni az edzéseket, hogy engedjék eligazolni a Barcába, akkor rájöttem, hogy nem elég fegyelmezett (fejben éretlen), és tuti lesz vele gond. Ki is hagyta az alapozást, könnyen lehet amitt lett olyan sérülékeny akkor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.21. 09:38:39

Faramuci69 írta:
2021.10.21. 08:03:59
Mit várhatnánk ettől a sráctól, a családjától és az ügynökétől? Pár millió euroért gondolom bármit megtenne a család érdekében. Óriási hiba volt idehozni, sem mentálisan sem izomzatilag nem volt érett a top futballra. Sokan a könnyed mozgását, sprintjeit, lövéseit látják benne, de nálam az ugrik be, amikor a pool ellen 2x is kihagyja. Meglepődnék ha nem igazolna el és akkor is ha látnánk még Barca mezben.

Mondjuk a szezon hajrájában beküldem egymás után szerda-szombat 90 percekre, hátha meghúzodik. Akkor nehezebben talál magának új csapatot. Esetleg felkínálnék egyfajta hűség bónuszt annak a massiás fiatalnak aki edzésen lerendezi ezt a problémát. Csak diszkréten. Ez már nem csak üzleti de becsületbeli üy is lenne.
Idehozni akkoriban egyáltalán nem tűnt hibának. A posztján az egy egyik, ha nem a legígéretesebb játékos volt. Akkoriban Mbappéval egy szinten emlegették. A sérülésekről szerintem inkább a csapat tehet. Sem a Lyonban sem a Dortmundban nem hagyott ki emiatt meccset, ezt előre látni nem lehetett. Neymart pedig pótolni kellett. Ő egy tökéletes választás volt/lehetett volna erre. Az, hogy mennyibe került már nem az ő az ő hibája. Neymarért kaptunk egy rakat pénzt a klub nekiállt el is küldeni.
Mellessleg amikor érkezett elég hurrá hangulat volt itt a fórumon is, ahogy Coutinho esetében is. Senkit nem érdekelt az ára. Utólag könnyű okosnak lenni.
Ő a hírek szerint nagyon motivált és maradni szeretne, most Sissoko felén pattog a labda, amivel ugye ő nagyon jól járna. Ami szinte biztos, hogy máshol magasabb bért kapna, inkább attól függ a hosszabbítás, hogy mennyire akar maradni. Most komolyabb szerepet kaphatna ami adhat neki motivációt. Ha tisztázzák vele, hogy milyen szerepet szánnak neki nem elképzelhetetlen a hosszabbítás, máshol ez még elég kérdőjel lehet.
Forca Barca!!!!
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2021.10.21. 08:03:59

Mit várhatnánk ettől a sráctól, a családjától és az ügynökétől? Pár millió euroért gondolom bármit megtenne a család érdekében. Óriási hiba volt idehozni, sem mentálisan sem izomzatilag nem volt érett a top futballra. Sokan a könnyed mozgását, sprintjeit, lövéseit látják benne, de nálam az ugrik be, amikor a pool ellen 2x is kihagyja. Meglepődnék ha nem igazolna el és akkor is ha látnánk még Barca mezben.

Mondjuk a szezon hajrájában beküldem egymás után szerda-szombat 90 percekre, hátha meghúzodik. Akkor nehezebben talál magának új csapatot. Esetleg felkínálnék egyfajta hűség bónuszt annak a massiás fiatalnak aki edzésen lerendezi ezt a problémát. Csak diszkréten. Ez már nem csak üzleti de becsületbeli üy is lenne.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.11. 13:14:16

geridoss írta:
2021.10.11. 12:44:22
Troym írta:
2021.10.11. 11:58:19
Nem véletlen jegelik
Éles meglátás ez, ugyanis sérült volt.
Ha fel akarnák / akarják építeni akár 5-10 perces becserélésekkel kezdenék már most. (Ahogy Fati esetén csinálták) A sport.es szerint lelátón marad, amíg alá nem ír új szerződést. Kíváncsi leszek mi lesz vele, szerintem az ügynökei meggyőzik őt, hogy 25 évesen inkább próbálja meg máshol még több pénzért.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.10.11. 13:04:21

davi10 írta:
2021.10.10. 09:08:29
A SPORT szerint teljesen felépült. A brigádja nem akarja elkapkodni a hosszabbítást, de a klub nem szívesen játszatná, amíg nincs egyezség, de tudják, hogy szükség van támadókra.
A Mundo szerint még nem 100 %-os, várni akarnak még, nehogy rásérüljön, Előzetesen is október végére jósolták, hogy pályára léphet.
A játékos maradni szeretne, ezt Laportával és Yusteval is közölte, többek között egy közös ebéd alkalmával, de aztán Sissoko erre másként reagált, inkább a MU felé terelné, állítólag nemhivatalos egyeztetések is voltak már. Ez mondjuk nem csoda, elég zsíros jutalék esne le neki.
Most azon van a sor, hogy a játékos és az ügynöke miben állapodik meg. Ha Sisssokon múlik akkor minden bizonnyal távozás lesz.

Azért abba is bele kellene gondolni, hogy jelenleg ő az egyetlen jobbszélső a csapatban, hiába jön akár (ha van valóságalapja) Sterling, megint ott tartunk, hogy valakit belekényszerítünk egy idegen posztba vagy teljesen féloldalasak leszünk.
Forca Barca!!!!
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.10.11. 12:59:29

Várjunk, nézzük már meg Koeman mit tud vele kezdeni, elvégre emiatt maradt még 3 meccse a padon, mert várjuk hogy a sérültek visszajöjjenek :D
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.11. 12:44:22

Troym írta:
2021.10.11. 11:58:19
Nem véletlen jegelik
Éles meglátás ez, ugyanis sérült volt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.10.11. 11:58:19

Szerintem nem fog maradni. Nem véletlen jegelik, gondolom lesz egy kb 10 millió eur ajánlat és télen megy.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.10. 09:08:29

A SPORT szerint teljesen felépült. A brigádja nem akarja elkapkodni a hosszabbítást, de a klub nem szívesen játszatná, amíg nincs egyezség, de tudják, hogy szükség van támadókra.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Zsono
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2017.12.10. 21:12:36

2021.08.31. 11:19:56

raszab írta:
2021.08.31. 00:17:52
Igen, sérült, talán emlékszünk, a francia válogatottban éppen egy magyar védő rúgta le...
Fiola szerelte egyszer, szabálytalanul, a jobb lába sípcsontvédőjén érte egy nem erős rúgás a 67. perc tájékán. Nem is fájlalt semmit. Ezek után - az ismételt megtekintésem alapján is - rúgás nem érte magyar játékostól. Több tempós futása is volt, semmi nem látszott a mozgásán. A 84. percben a magyar alapvonalnál egy sima jobblában passz után kapott a jobb térde külső részéhez, később is látszik ugyanez, labda- és védő sem volt a közelében.
Tudtommal nem a sípcsontján sérült...
raszab
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2021.06.17. 21:38:33

2021.08.31. 00:17:52

Igen, sérült, talán emlékszünk, a francia válogatottban éppen egy magyar védő rúgta le...
Válasz küldése