Gerard Piqué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.12.09. 16:04:17

bence0330 írta:
2021.12.08. 17:20:21
Sonoma írta:
2021.12.08. 16:11:00

Erről van valami forrás? Ki hozta ezt nyilvánosságra, vagy valami ilyesmi?
Ez engem is roppantmód érdekelne. Csak annyit láttam, hogy sokan akarják (jé, a világ legjobb védője lehet, sőt, már most is bőven top5), és hogy van bizonyos kereseti igénye. A nyilatkozataiban annyit láttam, hogy Barcelonát imádja, itt lakik, nemrég született gyereke, és nem akar elmenni. Ez lehet kamus is persze, de direktben az ellenkezőjét bizos nem jelenti.

Piquére visszakanyarodva meg azért ő most egy elég jó szezont hoz, sok jó blokkal és megnyert párharccal. Bőven a 2. legjobb védőnk. Az Araujo - Piqué párosnál a top Barcának sem volt jobb védelme, sőt...
Én is kíváncsi vagyok honnan van ez, még hasonlót se. Annyi volt még korábban, hogy az ő hosszabbítása is terítéken van és béremelése lesz. (mondjuk, ha jól tudom jelenleg neki van az egyik legalacsonyabb fizetése, mert mióta feljött nem módosítottak a szerződésén)

A Mundo Azpilicuetat emlegeti újra, mert nem nagyon akar hosszabbítani és nyáron ingyen igazolható nálunk pedig képben van. Nagyon megnézném itt, szinte minden poszton tud játszani a hátsó alakzatban. Egy jó rutinos játékos, csak a bérigénye kérdéses.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.12.09. 06:22:58

bence0330 írta:
2021.12.08. 17:20:21


Piquére visszakanyarodva meg azért ő most egy elég jó szezont hoz, sok jó blokkal és megnyert párharccal. Bőven a 2. legjobb védőnk. Az Araujo - Piqué párosnál a top Barcának sem volt jobb védelme, sőt...
Azért Puyol-Márquez, Puyol-top Pique páros is erősebb volt, sőt, szerintem még a top Umtiti-nem top, de mostaninál még jobb Pique is.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.12.08. 17:20:21

Sonoma írta:
2021.12.08. 16:11:00
bunga írta:
2021.12.08. 15:59:45
Araujo nem kapta meg az őt megillető megbecsülést és el akar menni. Ismerve a körülményeket el is fog.
Erről van valami forrás? Ki hozta ezt nyilvánosságra, vagy valami ilyesmi?
Ez engem is roppantmód érdekelne. Csak annyit láttam, hogy sokan akarják (jé, a világ legjobb védője lehet, sőt, már most is bőven top5), és hogy van bizonyos kereseti igénye. A nyilatkozataiban annyit láttam, hogy Barcelonát imádja, itt lakik, nemrég született gyereke, és nem akar elmenni. Ez lehet kamus is persze, de direktben az ellenkezőjét bizos nem jelenti.

Piquére visszakanyarodva meg azért ő most egy elég jó szezont hoz, sok jó blokkal és megnyert párharccal. Bőven a 2. legjobb védőnk. Az Araujo - Piqué párosnál a top Barcának sem volt jobb védelme, sőt...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.12.08. 17:01:46

Ha hozzáértő vezetőség lett volna nálunk, már a múlt évtized játékosaként beszélnénk róla.
Ezzel nem szidni akarom őt, csupán arra szeretnék rávilágítani, ha ma lenne egy BL top 4 körüli Barca, annak a keretébe már nem férne be.
dani87
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2021.05.31. 11:15:35

2021.12.08. 16:39:40

davi10 írta:
2021.12.08. 15:54:45
De ha már Pique-topic, a sajtótájékoztatón megkérdezték tőle, hogy mi a különbség a Bayern és a Barca között az elmúlt években. Annyit válaszolt, hogy a vezetőség.

Igaza van, de nagyon remélem, hogy jövőre már nem kell ezzel takarózni, hogy Barto mekkora retek elnök volt.
Mondjuk ha nálunk is jó vezetőség lett volna za elmúlt években, Piqué valószínűleg régóta nem lenne a Barca állományában :D :D
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.12.08. 16:11:00

bunga írta:
2021.12.08. 15:59:45
Araujo nem kapta meg az őt megillető megbecsülést és el akar menni. Ismerve a körülményeket el is fog.
Erről van valami forrás? Ki hozta ezt nyilvánosságra, vagy valami ilyesmi?
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.12.08. 15:59:45

LG írta:
2021.08.22. 17:04:37
Barcaforever írta:
2021.08.22. 15:39:24
Úgy
néz ki 1 hónapig élvezhetjük hiányát.
Szomorú, de tavaly is akkor volt a leghasznosabb, amikor sérült volt, és most is jobban jártunk Arujoval.

Ha valóban kb. 1 hónap múlva tér vissza, akkor az Atletico ellen már ott lesz a kezdőben, megnyugodhatunk. =;
Araujo nem kapta meg az őt megillető megbecsülést és el akar menni. Ismerve a körülményeket el is fog.

Forrás nélkül hanyagold az ilyen egymondatos uszításokat! -md
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.12.08. 15:54:45

Rezisto95 írta:
2021.12.08. 15:36:50
Minek üljek le este 21 órakor nézni egy vesztes és szánalmas meccset ha a holnapi munka előtt inkább kialudhatom magam?
Azt hiszem az összes Barca szurkoló nevében mondhatom, hogy nem azért ülünk le meccset nézni, mert olyan sok örömöt lelünk benne, hanem mert kell :D

De lehet jobban járnánk, ha mindenki a Benfica meccset nézné, ott lesz az izgalom.

De ha már Pique-topic, a sajtótájékoztatón megkérdezték tőle, hogy mi a különbség a Bayern és a Barca között az elmúlt években. Annyit válaszolt, hogy a vezetőség.

Igaza van, de nagyon remélem, hogy jövőre már nem kell ezzel takarózni, hogy Barto mekkora retek elnök volt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.12.08. 15:36:50

Nagyon jozanito volt a pannonbajorral készített interjú, ajánlom minden elvakult szimpatizánsnak tanulmányozásra.
"az a csapat amelyik kikap 8-2re az nem fog pár hónap vagy pár év alatt sokat változni." Hát ez nagyon mellbe vágó de igaz...
És az még Suarezzel, Messivel, és a többiekkel volt.
Nem is tudom hanyadjara ülök le úgy meccset nézni hogy nulla elvarasom és zéró élvezet van a barca játékát látva, és ez van kB 2 éve.
Nem is tudom mit várnak a szurkolóktól hogy mi alapján tamogassák a csapatot, ha nem adnak semmit cserébe nekünk.
Minek üljek le este 21 órakor nézni egy vesztes és szánalmas meccset ha a holnapi munka előtt inkább kialudhatom magam?
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.10.31. 13:02:01

Hivatalos, vádlisérülés miatt csatlakozik a nem bevethetők közé. A kihagyás mértéke eddig ismeretlen.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/ ... 3026832386
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.10.25. 10:18:20

Atlantis írta:
2021.10.25. 10:11:54
Nagy a csend itt most, amikor szépen lehozza a meccseket a maga részéről. Akár még pontot, pontokat is szerez a csapatnak.
Teljesen igazad van. A mai meccsen is ő volt a csapat legjobbja, Busival egyetemben. Ez lehet a többiek szégyene is tulajdonképpen. Viszont ő minden El Classicon jól játszik, átérzi a meccs súlyát, jelentőségét.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.25. 10:11:54

Nagy a csend itt most, amikor szépen lehozza a meccseket a maga részéről. Akár még pontot, pontokat is szerez a csapatnak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.04. 13:26:46

Persze, tényleg gyenge már, és a rutin is mintha épp fordítva hatna rá, gyermeteg kezdő helyezkedési hibákat vét, de kit???? rakjon be??? A jobb oldali védo posztját Alves óta nem tudjuk megoldani... Dest, SR, ugyan már! Alba a másik oldalon is egyre kevesebb meccset hoz le jól. Lenglet, Umtiti, Garcia, meg sem szabadna fordulniuk a csapat körül.
Középen ott vannak a fiatalok, de azok nem egyik napról a másikra szereznek rutint. Pique szerepe nem könnyű azért jelenleg. Ö is építi le magát rendesen. SR, Busi és ő, szépen el kellene a szezon végén köszönniük. Az űrt pedig feltölteni fiatalokkal.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.10.03. 19:53:22

LG írta:
2021.10.03. 13:54:57
Évek óta egyre rosszabb, de játszhat bármilyen botrányosan, marad stabil kezdő. :roll:
Tavaly akkor voltunk a legjobbak, mikor sérült volt. Idén a Bilbao ellen is akkor lettünk stabilabbak, mikor megsérült, és jött helyette Arujo. Ezek nem véletlenek.
Sajnos nincsenek véletlenek. 2016 óta nem lenne helye az öltözőben.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.10.03. 13:54:57

A játéksosok közül őt tartom a legkártékonyabbnak. Játékban és mentalitásban is. Nagy kár, hogy amikor azt nyilatkozta, hogy feláll, ha azt kérik tőle, nem kérte senki.

Évek óta egyre rosszabb, de játszhat bármilyen botrányosan, marad stabil kezdő. :roll:

Tavaly akkor voltunk a legjobbak, mikor sérült volt. Idén a Bilbao ellen is akkor lettünk stabilabbak, mikor megsérült, és jött helyette Arujo. Ezek nem véletlenek.

SR és Busquets még bizonyos körülmények között tudnak használhatóak lenni, de ő már nem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.01. 23:04:03

Barcaforever írta:
2021.09.30. 08:47:05
Fú, amikor a 33. percben le kell cserélni, mert olyan vakon vagy, hogy bármikor kiállíthatnak. Csoda, hogy Koeman ezt észrevette. Piqué ebben a 3-5-2ben brutál gyenge, de a többiek se találják a helyüket.
Ott én is néztem. Kb a szezon első jó döntése volt. :D Vagy legalábbis indokolt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.30. 08:47:05

Fú, amikor a 33. percben le kell cserélni, mert olyan vakon vagy, hogy bármikor kiállíthatnak. Csoda, hogy Koeman ezt észrevette. Piqué ebben a 3-5-2ben brutál gyenge, de a többiek se találják a helyüket.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.23. 11:53:29

A főoldali cikket a megírásakor kicsit széttrollkodhadtátok volna.

“Beigazolódott mindenki félelme, Pique csak 1 meccset hagy ki. “ 8) :lol:
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.22. 17:04:37

Barcaforever írta:
2021.08.22. 15:39:24
Úgy néz ki 1 hónapig élvezhetjük hiányát.
Szomorú, de tavaly is akkor volt a leghasznosabb, amikor sérült volt, és most is jobban jártunk Arujoval.

Ha valóban kb. 1 hónap múlva tér vissza, akkor az Atletico ellen már ott lesz a kezdőben, megnyugodhatunk. =;
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.22. 15:39:24

Úgy néz ki 1 hónapig élvezhetjük hiányát.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.15. 20:53:00

NovaProspekt írta:
2021.08.15. 19:50:29
Nem a kritikával van bajom
...
Ez így érthető teljesen. Az eredeti szövegkörnyezetben másként gondoltam.
Közben két fejes gól....hogy lehessen örömködni is (stílszerűen :lol: )
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.15. 19:50:29

Peter írta:
2021.08.14. 21:54:09
NovaProspekt írta:
2021.08.14. 19:54:03
Nincs itt megjósolva semmi. Elmondom, mi történik: a fórum egy bizonyos rétege folyamatosan problémázik, mindig a negatív dolgokat látja, és folyamatosan bukást, csődöt, halált vizionál.

Aztán ha ezekből bejön valami, akkor lehet írni, hogy na megmondtam.
Aki problémázik a fórumon, az nyilván negaítv, végülis ez magától értetődik.... :mrgreen:
Biztos rosszat akar csapatának.

De nézhetjük úgy, hogy teljesen értelmetlen a fórum, hiszen akár tapsolunk, akár kritikát fogalmazunk meg, attól még semmi sem fog megváltozni Barcelonában
Nem a kritikával van bajom, hanem a kényszeres sopánkodással. Illetve azzal, amit ennek kapcsán írtam, hogy ezeken az embereken sosincs számonkérve később, hogy végigsopánkodtak több hónapot, ha aztán valami jó történik, mert akkor már örömködés meg szeretés van ugye, senki sem emlékszik ezekre. Hogy illusztráljam: ha ebben a szezonban minden bajnokink előtt leírom, hogy jajj, ki fogunk kapni, és utána 37 meccset megnyerünk, és csak a legutolsó meccset bukjuk, akkor a végén írhatom azt, hogy na látjátok, igazam volt. :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.15. 16:34:19

fanbarca írta:
2021.08.15. 07:23:15


Bohóckodással együtt, Pique-nek lehet még komoly szerepe. Ha nem a pályán, az öltözőben. Van játékos, aki nála idősebben rázta meg magát.
Én pont azt szeretném, ha az öltözőben már nem lenne komoly szerepe (de lesz). A kora alapján valóban nem kéne még temetni, de szerint mind ő, mind a többi nagy öreg kapcsolata megfáradt már a csapattal. Ha mondjuk Liverpool után Griezmann megvétele helyett a védelem gerincét cseréltük volna ki, akkor az a csapat és ők is jobban jártak volna szvsz, máshol nagyobb eséllyes találtak volna magukra.

Luis Enrique-nek tényleg sikerült egy rövid időre felrázni őket. És talán utána is találhattunk volna olyan edzőt, akinek ez sikerülhet, de ez a hajó már elment. Koeman alatt Busquets volt az, aki tavaszra magára talált, ennél többet szerintem idén sem nagyon várhatunk.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.15. 16:04:19

Elemezzünk és emkékezzünk egy kicsit gyorsban, már csak a játék és piké kedvéért.
Az aktuális játékrendszerekről csak annyit, ha az utóbbi 4 - 5 év hiányosságai alól felmentjük pikét, akkor az azt megelőző játékrendszerből adódó előnyöket sem illendő neki adni.
De álljunk már meg egy pillanatra, mit is akarunk neki tulajdonítani?
Emlékezzünk már csak vissza, hogy milyen játékosok szélárnyékában szerepelt piké?
Yaya Touré, Puyol, Mascherano (Alves, Abidal)
Mikor volt piké a védelem vezére ezek között a játékosok között?
Mascherano volt az utolsó, akinek az árnyéka alatt még úgy, ahogy elvolt piké.

Mindíg volt mellette minimum egy nála ügyesebb társa a védelemben.

Amikor viszont már pikének kellett volna lenni az igazi vezérnek a védelemben, onnantól látványosan kicsúszik a lába alol a talaj.

A teljesség kedvéért a spanyol válogatottban pedig mindíg Ramos volt a védelem vezére.

Arthur8 kollégának üdvözlettel arra a korábbi megjegyzésemre, semmi keresnivalója nem lenne már az öltözőben :

Nos onnantól, amikor fellengzősen nyilatkozott, hogy mekkora üzletember, mikkel foglalkozik, mennyi dolga van a foci mellett, valamint sokszor 4 órákat tud csak aludni .....miközben a pályán baki baki hátán, futni képtelen..... nos innentől minimum morális csőd a pali, persze a vezetőség és a töketlen Valverde hiányossága, hogy nem tiltották ki az öltözőből....
Kapásból most ez jutott eszembe.... :mrgreen:
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.08.15. 14:40:14

Balinho írta:
2021.08.15. 10:30:10
Nem leszek népszerű a véleményemmel, de szerintem Pique a mai napig nem rossz védő. Még mielőtt szétszednétek azt is mindenképpen meg kell említeni, hogy példamutató, ahogy a helyzetet kezelte, és ezért mindenképpen köszönet, és hála jár neki, reméljük jó példával jár elő, és a többi kapitány, esetleg bővülő értelemben a keret több tagja is követi a példáját.
Milyen példamutatással? Az utolsó pillanatban fogadta el úgy a fizetéscsökkentést, hogy egy évvel meghosszabbította a szerződését a Barcanak, azaz igazából nem kap kevesebbet a végén. Mekkora gesztus....
És ezt 3 hónap alatt bírták kikönyörögni tőle. Ez igen! Követendő példa!
Először is a véleményemmel kapcsolatban el kell mondjam, hogy ha elfogult vagyok Pique irányába, az inkább negatív értelemben lehetséges, mert a személyiségét, az (akár siker, akár kudarc esetén történő) óvodás szintű megnyilvánulásait valósággal rühellem. Nem, szerintem nem vicces a manitát mutogatni, poénból köpködni, a Madridot fikázni, cinkelni twitteren.
A megnyívánulásai nekem se szimpatikusak ( nagyképű szerintem is), de ez hátrébb van a fontossági sorrendben. Azért a játéka a legfontosabb mutató a megítélésében nálam.
De a teljesítményével kapcsolatban nekem az a véleményem, hogy bár öregszik, és kopik, még mindig le tudna hozni egy jó szintet... egy normális rendszerben. Szerintem ő az idei év Rakitice, vagy Suareze, ki van kiáltva bűnbaknak, miközben igazából a rendszer kapott léket régóta.
Mutass egy olyan meccsét az elmúlt két évből, ahol- komolyabb ellenféllel szemben- jó volt a játéka. Mindig rendszerről beszélsz. A rendszer attól nem működik, hogy ilyen játékosokat hagyunk bent a kezdőben. Leegyszerűsítve, ha az autón defektes az egyik gumi, de a másik 3 jó, plusz jól működik a váltó és a motor is, attól rendszerszinten nagyon nem lehet vele közlekedni...
Nincs még egy csapat a világon, amely úgy védekezik, mint a Barca. Mindaddig, amíg a játékunk egy egykor működő, mára megfelelő emberek hiányában kiüresedett filozófiára alapulva abból áll, hogy az ellenfél térfelén tilitolizunk, addig kódolva vannak a rendszerben, hogy a védőinkből időről-időre bohócot csináljanak. Mindaddig, amíg az ellenfél térfelén labdatartás értelmetlen, céltalan és meddő, addig az egésznek előbb-utóbb labdavesztés a vége, és akkor van egy teljesen üres térfél, ahol sprintben hátrafelé kell védekeznie a bekkeknek.
A labdatartásunk azért is meddő, mert kondi hiányában nem megy ez a védekezésből gyors fordítás a támadásba, kontrákat vezetése stb. . Ha ezt tennék a fél csapatnak fél óra múlva a nyelvéből sálat csinálna az ellenfél.
Mi nem azért játszuk ezt a meddő tiki-takát, mert ezt szeretjük még mindig, hanem erre van erőnk. Addig lehet pihenni.
Messi elmenetelével remélem az edzések minősége ( intenzitása is javul) és tovább bírjuk erővel egy hajtósabb meccset is.
Nyilván minden meccsen, minden csapatnál, minden rendszerben előfordul ilyen, mindenkit megkontráznak néha, de a mi rendszerünk ebből áll, erre épül. Nézzétek meg azokat a meccseket, ahol felállt védelemmel védekezünk, azokon Pique máris szintekkel jobban teljesít... ahogy tenné minden védő kb. Amúgy is olyan világot élünk, hogy amikor egy védőt megvernek, onnan a szurkoló a védő fejét követeli.
Még jó, hogy felállt védelem ellen jobban teljesít Piké barátunk.
Te szoktál focizni úgy barátilag?
Mert evidens, hogy könnyebb átvinni a labdát lendületből a védőkön, mint állóban 1:1- ben megverni.
Araujo vagy Mingueza előnye Piquevel szemben eddig annyi, hogy nincsenek ebben a rendszerben annyi ideje, hogy a kódolt hibák felhalmozódjanak, és a szurkolók türelme elfogyjon. Még abban a periódusban vannak, amikor a szurkoló megbocsátja a hibát, mondván, majd abból tanul, de a tizedik után már mindegyikre ugyanúgy kígyót-békát fognak kiabálni.
Nincsenek semmiféle kódolt hibák. Ez a csapat nem egy számítógép.
Egyszerűen, ha lassú vagy és a kondid sincs, előbb utóbb megrogyasztanak a támadók. Ha elfogy a levegő, először a fej fárad el, hoz rossz döntéseket. Nem kell belelátni többet.
A rendszeren kellene elsősorban javítani, ezt a mostani kilátástalan tiki-takát kellene vagy elfelejteni, vagy alkalmas játékosokat hozni rá, hogy ne csak elvegyen a játékból, és ne csak a rizikót hozza, hanem adjon is valamit. A mostani gerinccel utoljára sikeres és élvezhető focit LE játszatott, aki látványosan szakított a passzív labdabirtoklós focival.
Lásd fentebb, amit írtam a tiki- takáról.
És persze nem azt mondom, hogy Pique minden kritikája alaptalan, de akkora savat és indulatot kap, ami szerintem szakmailag messze nem indokolt, és legalább egy részben nem az ő hibájából ered.
Láttad a PSG elleni odavágót ( csakhogy a legnagyobb szezonbeli nulla teljesítményét kiemelném) ? Nem alaptalan őt kritizálni?
Akkor ezek szerint nem sok meccset néztél idén.
Válasz küldése