Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.22. 16:03:29

Ezen felröhögtem. Tegyük fel csinált volna valami maradandót a csapattal, mèsz a múzeum túrán ès mindenhol ki van photoshoppolva az arca🤣🤣😅
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2579
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2022.01.22. 16:01:11

Nehogymá eztán visszakönyörögjük! Ki kell vágni mint a macskát ...ni. A mezt is elégetni amit viselt. Minden fotóról kitörölni amin rajta van.
A rémálmaiban sem akarom viszontlátni ezt a pénzéhes léhűtőt.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Femeni
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.01.20. 21:08:08

2022.01.21. 19:58:08

A Mundo szerint a Chelsea elvinné 4 millióért. Ha engem kérdeznek, azt mondanám, vigye. De nem kérdeznek :D
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2022.01.21. 19:26:35

A Barca visszakapja a sorstól ami jár neki.
Emlékezzünk, milyen körülmények között szakított Dembelé a Dortmunddal. S annak szinte mindenki örült, tapsolt " Milyen aranyos, okos fiú ez a Dembi!"
Hát most itt van. Megszívatja a Barcát is. Végig bulizott 4 évet nem kevés pénzért.
Biztos hogy olyan pontagyú? Nem úgy néz ki.
Nálam egy erkölcsileg nulla, de én csak pár tízezer forintból tengődöm. Nem értek a nagy bulikhoz. Lehet, hogy így kell csinálni?
Ha sikerül neki jó szerződést kötni ezután is valakivel, akkor a kérdésemre IGEN a válasz.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2022.01.21. 19:24:02

Andris írta:
2022.01.21. 13:12:41
A Sport szerint Dembelé továbbra is nyitottnak gondolja a hosszabbítási tárgyalásokat.

Én nem bánnám, ha lenne esélyünk visszatáncolni a keménykedésből, akár csak erre a fél évre. Ansu sérülése sokat nyom a lattba ennél az ügynél is, szvsz.
Képességeit tekintve egyértelmű hogy szükség van rá, tudva hogy Fatit legalább2 azaz lesz az 3-4 hónapig nélkülözni kell, mivel ugyan az a sérülés újult neki ki. Így belegondolva, szidjuk Dembelet, de gyötrelem ez a sok sérülés. Szükség van a feketére, mert brutálisan megvagyunk lőve elől, eleve Agüero kiesett, Fati pedig letudta a 10 meccsét a szezonban. Valami aranyközéputat kell találni. Alemany egy zseni, megfogja oldani. Hozzátéve piszok mód megnézném Xavi kezei alatt ezt a srácot, de ahhoz fejben is Barca dns kell.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.01.21. 19:07:55

Rivaldo11 írta:
2022.01.21. 13:21:10
Andris írta:
2022.01.21. 13:12:41
A Sport szerint Dembelé továbbra is nyitottnak gondolja a hosszabbítási tárgyalásokat.

Én nem bánnám, ha lenne esélyünk visszatáncolni a keménykedésből, akár csak erre a fél évre. Ansu sérülése sokat nyom a lattba ennél az ügynél is, szvsz.
Én is így gondolom. Szerintem többet ér, ha segít a tavasszal, mint az érte kapható max 10-15 milla. Azt sem bánnám, ha esetleg idővel közeledni tudnának a felek, egy egészséges Dembelé igenis extrát tud adni.
Nagyon sokat volt sérült, de azért bőven lett volna ideje négy év alatt mutatni valami extrát. Sajnos nem sikerült neki, iszonyat csalódás így az egész... a szerződéshosszabítos story pedig csak hab a tortára.
Ennyi pénzért, ennél jobb teljesítmény kell, 24 évesen kár érte.
Rohamcsiga
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2010.04.28. 23:11:52
Tartózkodási hely: Percenként változó

2022.01.21. 16:59:54

Hristo Stoichkovic Ousmane Dembeléről: „Ha nem akarsz Barcelonában lenni, legalább ne szennyezd be a címert. Vedd le a mezt és mond azt : uraim, elmegyek.

Anaïs Martí :
"A Barça ismét beszélni fog Dembélével, és megpróbálja meggyőzni. A tárgyalások a fennálló feszültség ellenére továbbra is nyitottak. Azt, hogy Dembélé visszatér a Barcához (vagy nem), a klub dönti el, és Xavi elfogadja."

Kezd paródia jellege lenni a sztorinak ha ez igaz.
andra
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2020.11.24. 23:22:05

2022.01.21. 15:01:27

csababarca írta:
2022.01.20. 22:37:44
davi10 írta:
2022.01.20. 22:32:53

Azt el is hiszem. Akárki van kritizálva, aki nem az a pár játékos, egyből jösz, hogy "na persze mert Ő a legnagyobb problémánk".
Most Dembele lép le, annak örülünk. Majd ha SR, akkor annak fogunk. Nyugi, mindenki megkapja a magáét :D
Ne haragudj, de olyan marginális szerepe volt a játékra, hogy nem lehet bűnbaknak kikiáltani.
A kudarcok közös nevezője nem ő volt, szerintem ezt megállapíthatjuk.

Mint ahogy a korábbi sikereké sem, ezt sem tagadom el.
Jól írod! "Marginális szerep a játékban", irreális anyagi igényekkel!

A játékra gyakorolt hatása nem probléma, simán kezelhető.

A követelődzése viszont a saját elhatározásából fakad, irritáló és tisztességtelen! Ez vele a probléma.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.21. 13:48:28

Az lesz az extra amit adhat, hogy nem kell számítani és várni rá, hanem játszhat ott valaki aki esetleg hosszú távon beletanul a poziba.
Ő lehet nem lenne egy totál rossz szélső, eltenne pár gólt, lenne gólpassza, de minek egy eredményekben teljesen másodlagos tanuló szezonba egy szélső, aki aztán elhúz itt hagyva papot csapot?

Depay-Torres kettő aki játszani fog, a többit megoldja BW, LDJ, Fati, Jutglá, Abde, Dest meg bánom is én ki.

Egyértelműen hasznosabb Dembelé mint a fentiek (kivéve Fati), de minek?
4. hely küzdéshez nem kell Dembelé, másra nem hajtunk.
Ha elmegy, spórolunk egy csomót, és a légkör is jobb lesz, a médiazaj is csökken.

A lehető legjobb, ha lelép.

Én kreatívnak tartom, és szerintem megpróbálta amit meg kellett, de nem sikerült. Ezen túl, fejlődésre várni tőle, és hogy majd hirtelen valahogy bekalibrálja a lábát hogy azok a lövések bemenjenek, hirtelen nem kezd el félrekezelni és stb ebben nem hiszek. Elmegy és lehet hogy máshol felépíti magát, de itt ez már nem fog menni. Látszik ez az Insta posztból is igazából, ha szeretne is maradni, az csak egy álom hogy de jó lenne a Barcával sikeresnek lenni.. szeretné ezt elérni. De tudja ő is hogy nem fog menni.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2022.01.21. 13:33:11

Kérdés, hogy mivel motiválsz egy ilyen agyhalottat?
El akar menni, vagy sztárfizuért maradni. Feltették a leláróra.
A "Figyu Dembi, gyere vissza erre a fél évre, itt a homokozólapátod. El kellene érni a 4. helyet valahogy!" szerintem itt már nem segít.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ocsike83 2022.01.21. 14:22:48-kor.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 13:21:10

Andris írta:
2022.01.21. 13:12:41
A Sport szerint Dembelé továbbra is nyitottnak gondolja a hosszabbítási tárgyalásokat.

Én nem bánnám, ha lenne esélyünk visszatáncolni a keménykedésből, akár csak erre a fél évre. Ansu sérülése sokat nyom a lattba ennél az ügynél is, szvsz.
Én is így gondolom. Szerintem többet ér, ha segít a tavasszal, mint az érte kapható max 10-15 milla. Azt sem bánnám, ha esetleg idővel közeledni tudnának a felek, egy egészséges Dembelé igenis extrát tud adni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.21. 13:12:41

A Sport szerint Dembelé továbbra is nyitottnak gondolja a hosszabbítási tárgyalásokat.

Én nem bánnám, ha lenne esélyünk visszatáncolni a keménykedésből, akár csak erre a fél évre. Ansu sérülése sokat nyom a lattba ennél az ügynél is, szvsz.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.21. 08:34:41

Nyílván. :lol:

Lezártnak tekintem magam részéről a "vitát".
Felesleges köröket futunk.

Felkészül TS vagy DeJong.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.21. 08:29:48

csababarca írta:
2022.01.21. 08:11:10
Tehát alapember volt, akire építette Koeman és Xavi is a taktikát, alfája-omegája volt a csapatnak.
Köszönöm, ma is tanultam valamit.

Kevered a dolgokat, nem az anyagi vonzatát és következményeit elemeztem, hanem a pályán lévő "teljesítményt".
Attól mert iszonyat árat fizettünk érte, és még a fizetése is magas volt nem tekinthető alapembernek, egy-két periódustól eltekintve.
Te kevered a dolgokat. Nem érted miért fikázzák, mikor nem volt alapember?
Pont azért fikázzák, mert nem volt alapember, pedig a link is mutatta hogy azon az áron annak kellett volna lennie.

Azt írtad hogy nem jelent semmit, holott a legdrágább emberünk. Tehát nem igazság amit írtál.

A gonosz megjegyzésed hogy ma is tanultál valamit, nem túl értelmes, mivel úgy teszel mint aki nem tud összeadni 1+1-et.

Ezért mondom hogy megérthető hogy ő az első számú közellenség. Ki más, ha nem a 0-t hozó legdrágább ember. Egyértelmű, nem értem miért kell ezen fennakadni.
Szidják csak.

Azzal kezdted hogy de hát nem Ferrant ünnepelték, hanem bezzeg Dembelé, és aztán elmondtad hogy ő nem zavar mert másik 4-5 zavar. Ok, de ettől még a fentiek miatt, mást simán zavarhat Dembelé. Ha nem lett volna ekkora 0 ennyi pénzért, akkor jobbak lettünk volna, mert jó. Vagy ha nem lett volna ennyi pénz, akkor ennyi pénzből lehetett volna hozni valakit aki nem 0, és előrébb lennénk. Busi-t is lehet szidni, nyugodtan, tegnap is rossz volt. De közellenség akkor is nyílván Dembelé lesz amíg itt van.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.21. 08:11:10

Kalapos írta:
2022.01.21. 08:00:00


https://www.transfermarkt.co.uk/fc-barc ... verein/131
Én megértem a szapulókat, bár nem tartozok közéjük. Ezt a linket kell kicsit értelmezgetni. A fenti sorod 2. fele tiszta hazugság. Kicsit többet jelent a klub számára, egy óriási problémát és bukást, aminek szerepe volt a több éves romlásban.
Tehát alapember volt, akire építette Koeman és Xavi is a taktikát, alfája-omegája volt a csapatnak.
Köszönöm, ma is tanultam valamit.

Kevered a dolgokat, nem az anyagi vonzatát és következményeit elemeztem, hanem a pályán lévő "teljesítményt".
Attól mert iszonyat árat fizettünk érte, és még a fizetése is magas volt nem tekinthető alapembernek, egy-két periódustól eltekintve.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2022.01.21. 08:00:00

csababarca írta:
2022.01.20. 22:18:51
Az én szememet jobban bántják 4-5 éve, mint egy epizodista, magát többnek gondoló széljegyzet a klubnál.
https://www.transfermarkt.co.uk/fc-barc ... verein/131
Én megértem a szapulókat, bár nem tartozok közéjük. Ezt a linket kell kicsit értelmezgetni. A fenti sorod 2. fele tiszta hazugság. Kicsit többet jelent a klub számára, egy óriási problémát és bukást, aminek szerepe volt a több éves romlásban is.
csababarca írta:
2022.01.21. 07:06:52
én csak onnan indítottam, hogy Ferran góljánál egyből mint a birkák páran elkezdtek bezzeg ha Dembelé kommenteket gyártani, ahelyett hogy méltatták volna Ferrant.
Az élőben? Itt semmit se látni ebből.



Én korábban is azt tartottam a kedvenc kimenetelemnek ha januárban távozik, úgyhogy eddig örülök, és meg is vagyok lepődve hogy bejöhet a kívánságom, nem tartottam valószínűnek. A takarítás folytatódni fog, ezen senki se aggódjon.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.21. 07:06:52

Zozzy 5 írta:
2022.01.21. 02:56:27
csababarca írta:
2022.01.20. 22:18:51
Attól még örülhetek majd nem?
Persze, de akkor én is örülhetek Dembele esetleges elhuzasanak cinikus megjegyzes nélkül? :)
Hogyne.
Szíved joga, én csak onnan indítottam, hogy Ferran góljánál egyből mint a birkák páran elkezdtek bezzeg ha Dembelé kommenteket gyártani, ahelyett hogy méltatták volna Ferrant.

Vannak akik az ő szapulására építettek “karriert” itt, azok mindenhol őt làtják és megtalálják minden topikban.
Te nem ilyen vagy nyilván, mielőtt félreérted.


Szerintem Fati sérülése nem fog változtatni a szitun, és nevetséges is lenne ha most meg elkezdenének pitizni neki hogy maradjon.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.21. 06:02:14

"Mateu Alemany sportigazgató nem akarta kommentálni azokat a katalán sajtóban megjelent híreszteléseket, miszerint Dembélé ügynöke állhat Fati sérülése mögött. "Én is hallottam, hogy valamit beleszórt a reggelijébe, de egyelőre maradjunk ennyiben, a történteket kivizsgáljuk" - nyilatkozta a sportvezető, aki szerint Dembélé Xavinak megerősítette, hajlandó megfontolni a maradását a csapatnál, amennyiben a szakvezető háromszor egymás után legyőzi FIFÁ-ban. Alemany úgy gondolja, a körülményekre való tekintettel van értelme egy utolsó tárgyalást tartani, melyen a klub vezetése ismét a játékos elé rakja a decemberben és januárban már ismertetett végső tervezetet. "Meg kell értenie, hogy áldozatokat kell hozni, a csapat nehéz helyzetben van és spórolnunk kell, főleg Haaland elkerülhetetlen leigazolása mellett" - fűzte hozzá a sportigazgató. Véleménye szerint nincs az a kilátástalan helyzet, amiből nincs kiút. "Ha Dembélé végre megszabadul a körülötte mozgó kártékony emberek befolyásától és hajlandó alább adni a követeléseiből, van megbocsátás. Még az is lehet, hogy előkerül a macskája. Més que un Club!" - zárta az interjút Alemany."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.21. 02:56:27

csababarca írta:
2022.01.20. 22:18:51
Attól még örülhetek majd nem?
Persze, de akkor én is örülhetek Dembele esetleges elhuzasanak cinikus megjegyzes nélkül? :) ízlések és pofonok, kinek kiből van elege. Ez az egész futball téma, főleg ez a része, amikor nemtom hány ezer kilométerről, a virtuális térből követünk valamit, kb. lehetetlen objektívnak és racionálisnak lennie, és sztem nem is kell, a foci mindig is az erzelmekrol szólt, ami meg egyenenként változik. Nekem épp Dembele kattant be, mert egy ostoba, narcisztikus hulyegyerek benyomását kelti és halálosan idegesít, amit művel sokszor meccseken. Ettől még lehet h nem az, nem ismerem, meg biztos komplex a szitu közte és a klub között stbstb, meg az is lehet, hogy az általad nem kedvelt arcok távozása fontosabb lesz. Nemtom, de szeretem megélni legalább ebben virtuális foci témában az érzéseket így végletesen, még akkor is, ha egy hasított, nem árnyalt vélemény - épp elég helyzetben kell az életben árnyaltnak lenni, ebben nem szeretnék, ha már úgysem lehetek tökéletes. es ez az érzés most tényleg az, hogy bazira idegesít ez az ember és várom h eltajarodjon, ezért jót röhögök, amikor pl VEB egy az egyben ezt megfogalmazza, és ezért szeretek fórumozni. (meg biztos azért, mert valaki jön és leolt emiatt és lehet fightolni 😀)
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.21. 00:24:30

Andris írta:
2022.01.20. 23:39:23
Fati serulesevel szerintem ujra lehet tervezni nyugodtan az egesz Dembele ugyet.
Az mondjuk igaz,hogy ma jól megbüntettük azt a szemét, gonosz árulót.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.20. 23:39:23

Fati serulesevel szerintem ujra lehet tervezni nyugodtan az egesz Dembele ugyet.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1854
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.01.20. 23:38:20

csababarca írta:
2022.01.20. 22:11:27
Jó nézni ezt a gyermeki örömöt, amit okoz hogy elmegy.
Valószínűleg hasonlóan fogok érezni majd 3-4 embernél amikor eljön az idő (ha így haladunk, ilyen szemlélettel 5-6 év múlva), és majd írok ilyen szép sorokat én is, gondolom az is el fog férni a fórumon :D
nagyon megerett mar az ido a levaltasukra, de IDEN sajnos meg muszaj jatszaniuk, mert nincs mas helyettuk

azert gondolom, az edzo is latja, kik helyett kell majd igazolni
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.01.20. 23:22:17

andra írta:
2022.01.20. 15:52:29


Én úgy emlékszem, hogy aki a nyújtott teljesítménye alapján méltó volt rá, azt pusztán azért mert nem hosszabbított, nem ültették a lelátóra.

Dembele kizárólag a markát nyújtotta éveken át, nem pedig jónak mondható teljesítményt.
Teljesítmény? Ez a story nem a teljesítményről szól. Laporta nemrég azt mondta,hogy jobb,mint Mbappe.
Haalandnak vagy bárkinek az égvilágon nem lesz semmi garanciája,hogy velük nem lenne ugyanez.

A Barca rossz anyagi helyzetben van, Dembele meg nem olyan jó még egészségesen sem, ez tiszta sor. És nyilván be akarják magukat biztosítani,hogyha találnak jobb játékost,vagy ha megint lesérül, akkor se legyen anyagilag olyan bukó.

Totál érthető.

Másik részről Dembele is tele van sérelemmel, nem is alaptalanul. Valószínűleg több sérüléséről gondolja,hogy a klub tehet és pár alkalommal biztos,hogy igaza is van. Pár hete is volt,hogy orvosi javaslat ellenére volt a pályán.
És abban is igaza van, hogy a klub őt használta szurkolói feszültséglevezető szelepnek, róla szivárgott ki minden kis vacak ügy is. Amíg Dembelét köpködik a szurkolók, addig sem a katalánokat találják meg.
Itt a hosszabbításos történetben is nagyon sok volt a klub részéről az aljas szivárogtatás.
És még ki tudja mik történtek.

A lényeg, hogy mindkét félnek az lenne a legjobb,ha elválnának. Legkésőbb nyáron ez megtörténhet, nem annyira rossz ez a Barcának sem. Végre nem kéne izgulni miatta, nem hiszem,hogy annyit számít ez a pár havi fizetése még.
Az,hogy Laportáék a sajtóban fenyegetik a játékost,hogy simán törvénytelenül fognak elbánni vele - ez egy olyan morális mélypont,hogy nehéz ennél mélyebbre süllyedni. És itt nem a teljesítmény a lényeg,hanem,hogy megvan-e rád sértődve Laporta. És ezzel nyilván mindenki tisztában lesz,aki tervezne ide igazolni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6627
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.20. 23:14:53

csababarca írta:
2022.01.20. 22:56:11

Mindegy, túl sok szót vesztegettünk már el rá, mikor zárjátok a topikot?:D
Majd ha hivatalos lesz. Számolom az órákat :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15415
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.01.20. 23:05:33

MatyiG írta:
2022.01.20. 23:01:54

Teszem azt Busi helyén FdJ játszik és ver egy gólt, Te is ugyanúgy leírnád szarkasztikusan, hogy kár, hogy nem Busi játszik, ezt biztos hátrapasszolta volna, vagy valami hasonlót.
Lehet, csak ezt sose tudjuk meg, mert Busi mindig játszik.
Szerintem felesleges rajta rágódni, meg belerúgni ahol lehet. Őrüljünk, hogy elmegy, nem nyomja a klub kasszáját tovább. Én ezt látom ebben a sztoriban a pozitív fejleménynek, mert így lesz mozgástere Xavinak hozni magának további játékosokat a nyáron.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése