Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.20. 22:13:22

Sőt,szerintem a kupában se védjen!És edzésen is csak néhanapján! :mrgreen:

Maradjon csak a bajnokságban, a BL-be meg mehet Bravo. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.09.20. 22:10:23

Komolyan mondom aki azt akarja, hogy csak a kupában védjen az fogalmatlan a kapussághoz. Meg úgy általában a focihoz. Most az kéne neki, hogy folyamatosan védjen és szerezzen rutint. Akkor már inkább adjuk kölcsön, hogy védhessen minthogy a kispadon ül.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 22:06:15

Én még kifejezetten örülök is neki. Ez a potya most kivételesen nem került sokba, viszont most már Lucho számára is világos lehet, hogy Bravonak át kell adni a BLt a bajnokság mellé. A német meg szerez egy kis tapasztalatot a kupában.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.20. 22:03:48

Majd minden meccsen egy hiba már sok lesz....
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 22:02:43

Nem ertem mi van vele eddig iden komolyan, Roma ellen gol meg mindig nem az o hibaja volt szerintem, de tavaly osszeszedettebbnek tunt. Pihennie kene par hetet, hogy fejben osszekapja magat, mert nem kepessegbeli gondjai vannak, ezt mar bizonyitotta sokszor, egyszeruen fejben vannak nala gondok mostmar, szegeny embert meg meg az ag is huzza azert kozben.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.20. 21:59:36

vegre egy valodi, tiszta hiba tole, mostmar felkoncolhatja a csocselek.
hajra sracok, adjatok neki:
Kép
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.09.20. 21:59:22

Messias2 írta:
Dr.Dre írta::mrgreen:
Legalább valaki örül neki. Grautulálok!
Nem azért írtam,mert örülök neki. Egyáltalán nem örülök. Csak már ennyi baki után nem nagyon lehet mit írni.
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.20. 21:59:10

Dr.Dre írta:Én inkább már nem is írok róla semmit, úgyis jönnek a lehurrogó kommentárok,hogy nem is az ő hibája volt... :roll:
És megint te voltál az első =D>
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.09.20. 21:58:06

Dr.Dre írta::mrgreen:
Legalább valaki örül neki. Grautulálok!
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.09.20. 21:56:41

Én inkább már nem is írok róla semmit, úgyis jönnek a lehurrogó kommentárok,hogy nem is az ő hibája volt... :roll:
Kép

Titi - The Legend!
P.Kluivert9
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2014.07.14. 00:30:52

2015.09.20. 21:55:01

Na akkor védjük meg gyorsan... Nem tehetett róla mert... Vicc amit idén művel eddig!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.09.20. 21:54:47

ne csinald ezt velem, Marc.
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 12:11:20

https://scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=56A11897" target="_blank

Van aki megvígasztalja a hibái után. :D Remélem ma végre lehoz egy clean sheetet mert már nagyon ráférne.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.09.18. 15:42:19

hank1ee írta:Valdés egy kiváló kapus volt, az első 1-2 éve miatt bélyegezték meg rengetegen, onnantól ezek az emberek szemellenzővel nézték a játékát (lábbal tényleg gyenge volt).
Ter Stegennél most ugyanezt érzem. Tökmindegy, hogy elvárás, hogy így helyezkedjen, meg még az edző is magára vállalja, ostorozva van. Biztos az ő "bizonytalansága" kellett hozzá, hogy Florenzi így ráküldje. :) hagyjuk már
VV szerintem egy valamiben volt kiváló kapus és az tényleg az 1v1 amikor reflexből kellett a labda után kapni és nem volt ideje gondolkozni. Ennyivel ki is merítettük az erényeit. Egy kiváló kapusnak nem ennyiből áll a repertoárja!
VV-nek gondot jelentettek a beadások/szögletek és a távoli lövések is (éppen ezért volt vicces, hogy Angliába ment), ill. ahogy Te is említetted könnyen zavarba lehetett hozni ha lábbal kellett volna mutatnia valamit.
Egy kiváló kapusnak nem ezek az ismérvei szerintem...

Az általad említett gyengébb első két éve szerintem több volt, de ez aztán végkép szubjektív.
Én elfogadom, bár nem értek egyet vele, hogy meg lett volna bélyegezve a gyenge kezdett miatt, éppen az általam felsorolt gyengeségei miatt gondolom így.
De ha már említetted, hogy vajon miért nem tartotta sokra az egyik oldal, akkor én meg úgy gondolom, hogy a másik oldal pedig érzelmi alapon értékelte túl.

Ez nem vita indító akart lenni, meg amúgy is offos téma.

Stegenes résszel egyetértek, majd ha ő is évekig bizonytalan akkor kezdjük ki, főleg úgy hogy egy baromi jó és biztató első szezonon van túl.
Egyelőre egy padoztatott fiatal kapus aki pont a legmeredekebb meccseket kapja meg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.09.18. 15:12:46

Még nem írtam az újabb csodagólról. TS abban hibázott h lassan reagált. Vissza kellett volna érjen, de ő se gondolta h valaki 55 méterről kilövi a pipát ú.h. még csak fel se néz a földről.

Amúgy nem tartottam nagy hibának. A másik félpályás gól az ő sara volt, ott túlzottan kiment. Most nem is állt kint, csak simán Florenzi belőtte élete gólját.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.09.18. 14:55:37

Én nagyon bírom a "kis" németet de 2 ilyen gólt benyalni ily rövid idő alatt azért gáz... :?
Remélem most évekig le tudta az e féle találatokat! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.09.17. 20:08:10

Valdés egy kiváló kapus volt, az első 1-2 éve miatt bélyegezték meg rengetegen, onnantól ezek az emberek szemellenzővel nézték a játékát (lábbal tényleg gyenge volt). Ter Stegennél most ugyanezt érzem. Tökmindegy, hogy elvárás, hogy így helyezkedjen, meg még az edző is magára vállalja, ostorozva van. Biztos az ő "bizonytalansága" kellett hozzá, hogy Florenzi így ráküldje. :) hagyjuk már
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.17. 19:43:14

Drigo írta:
Feast4 írta:Már ha megláttam, hogy valaki megy felé már az újjaim közül bámultam a TV-t mint amikor a kigyerek horrort néz. :D
Biztosan nem Dutruel-en, Bonano-n meg a pajtásaikon nevelkedtél, hozzájuk képet Valdes az álmok netovábbja volt.
Valdes abszolut nem volt olyan rossz kapus, mint amilyennek el van könyvelve. Az első másfél éve még tényleg bizonytalan volt és utána is sokszor nyújtott hektikus teljesítményt és voltak hajmeresztő megmozdulásai, viszont nagyon sok góltól megmentett, rengeteg bravúrja volt, az 1 vs1-ekben az elithez tartozott.
A fenti két úriemberhez, de még Hesphez képest is bőven előrelépés volt. Mikor a franciát megláttam a játékoskijáróban már gyomorgörcsöm volt.

Igazából Baia óta ő volt az első normális kapusunk.

Lehet, hogy elcsépelt szöveg, de szüksége van időre, fiatal. Nem láttam védeni Bravot ilyen idősen, de nem hiszem, hogy ilyen szinten lett volna.
Amellett ott a legjobb példa De Gea. Mikor elkerült Manchasterbe az első szezonjában már ki akarták hajítani a kapuból csak nem volt igazi alternatíva. Egy évvel később már top3 között emlegették.

Amúgy meg mi a garancia, hogy Bravo az Atma ellen nem kap gólt vagy bármelyiket is védi. Ennyi erővel elmondhatjuk, hogy ha ter Stegen állt volna a kapuban a Sevilla ellen, akkor azt a gólt nem nyalja be és van +2 pontunk. Nem vagyok Bravo ellen, mert kiváló kapusnak tartom és örülök hogy nálunk véd, csak sokszor amikor nem jön az eredmény sokan a németen akarják leverni.
Forca Barca!!!!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.09.17. 19:28:39

Emlékszem amikor Bravo-nak nem akartatok topic-ot nyitni, mivel ő gyengébb, csere kapus lesz :mrgreen:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.17. 19:06:33

raffa írta:Akkor félreértettük egymást :)
Lehet rosszul fogalmaztam akkor.... Sokat hibázik, amibe azért akad potya is... akkor a tegnapit hibának mondanám, meg a többit is amit írtam... Csak úgy gondolom most rövid időn belül sok volt a hiba... de lehet én vagyok túl kritikus, de Bravót magabiztosabbnak és jobbnak érzem jelenleg! ( tudom most sérült és akarva akaratlanul mts véd...)
Nem jobb, hanem megbìzhatóbb. Itt senki sem kìvánja Bravo "halálát" Stegen előnyére, csak azt mondjuk, hogy tapasztalatot kell(ene) szereznie azt meg nehéz két hetente való játékkal. Most előtte a lehetőség Bravo sérülése okán, de még szerencséje sincsen. A srác jó és jó lesz, megoldhatja a Barca hosszútávu kapuskérdését. Lucho egyébként nagyon jól kezelte a szitut, magára vállalva a felelősséget és igen Bravo még jelenleg megbìzhatóbb, ezért jobb is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.17. 18:56:37

off: Feast4, nem kötözködésképp, csak jótanács, hogy idézz inkább többet egymás után, ne új hsz-t írj, mert így duplák miatt lehet megint pihenni fogsz, pedig elég aktív vagy a fórumon, nem akarom, hogy ilyenek miatt kiess..:D

félig on: Vitya azért nem volt olyan rossz kapus, a Pep érában több évet lehúzott nagyon magas szinten, nem egyszer mentette a seggünket a Real ellen is - volt hogy a kőkemény megalázástól -, 1v1-ben pedig a szűk elit tagja volt szerintem a sérülése előtt. Azért ne kezeljük már Oleguer szinten..

on: MAtS-ot kicsit sajnálom, Bilbao ellen kijött, rossz helyre fejelt, "miatta buktunk". Atletico ellen inkább bent maradt - mert nem volt benne biztos, hogy elérné -, ez is az ő gólja sokak szerint.. Most megint kijött kicsit - hogy lefülelje a lehetséges indítást, amit az Atletico ellen annyira hiányoltak tőle a most legjobban ércelődők -, csávó lehetetlen helyzetből belőtte élete gólját, ismét ő tehet a pontvesztésről. Nyilván hibázott valamennyit, de ilyen gól csak a mesékbe van, ez olyan kb, mint amikor a Kazany játékosa 30-ről kilőtte nekünk a pipát, vagy amikor Diego tette meg ugyanezt kiszorított helyzetből. Lehet rosszul láttam, de szerintem azért állt meg, mert érezre, hogy nem lesz meg, nem azért, mert azthitte, hogy mellé megy. Bár gondolom jobb lett volna ha nekiugrik teljes lendületből a kapufának, és ő is lesérül.

Na mindegy, Pedro után úgytűnik megvan az új kerékkötő, bár azt hittem, hogy az egyik ifi lesz majd az, nem ő..:D
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.09.17. 18:46:34

Normandia írta:
raffa írta: Meséld el légyszives melyik bravur védését kevertem össze valamelyik potyagóljával ;) vagy melyik potya gólt védte bravúrral ;)
Arra célzott a fórumtárs, hogy a te fogalmad szerint, ami potya volt, az a számára és még sokunk számárs a bravúr kategóriába tartozna, ha kifogta volna. Lásd ATMA gólja. A Bilbaoi sem potya volt, hanem hiba. Nagyon rossz helyre fejelte. Az általad felemlegetett 3 potyából, talán az utolsó az, ami fogható lett volna, ha nem hiszi el, hogy a kapu felett megy el a labda. Rámozdult, de úgy döntött fölémegy, nem ment.
Akkor félreértettük egymást :)
Lehet rosszul fogalmaztam akkor.... Sokat hibázik, amibe azért akad potya is... akkor a tegnapit hibának mondanám, meg a többit is amit írtam... Csak úgy gondolom most rövid időn belül sok volt a hiba... de lehet én vagyok túl kritikus, de Bravót magabiztosabbnak és jobbnak érzem jelenleg! ( tudom most sérült és akarva akaratlanul mts véd...)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2015.09.17. 18:39:27

Feast4 írta:Már ha megláttam, hogy valaki megy felé már az újjaim közül bámultam a TV-t mint amikor a kigyerek horrort néz. :D
Biztosan nem Dutruel-en, Bonano-n meg a pajtásaikon nevelkedtél, hozzájuk képet Valdes az álmok netovábbja volt.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.09.17. 18:25:37

Chino írta: Nem hiszem, hogy rá kellene húzni, hogy leikszeltünk. Rendben, ez az ő hibája, benyaltuk, ez van. De én inkább ráhúznám a támadókra. Annyi helyzetből illett volna legalább kettőt-hármat bepofozni. Amikor Messi tíz méterre áll szemben a kapuval és kihagyja, számomra legalább akkora hiba, mint MAtS-é. Csak erről nem szól a fáma. Egy 18/6-os arány alapján sem egy gól lenne az elfogadható.
Igen épp ezt mondtam én is. Ilyen mezőnydominanciával egy kapushibát helyre kellett volna hozni. De nagyon nem tudtunk befejezni... Könnyű mondani, hogy mert ha nem nézi be 1-0ra lehozzuk, de a Róma ellen nem 1-0-át várnék. A meccs ilyan 60 percéigg biztos voltam benne, hogy a két gól különbséget összehozzuk, aztán elkezdtük tökéletesen hozni a meddő mezőnyfölény példáját.

Továbbra is azt mondom még mindig nem vagyunk olyan élesek mint kéne, se elől se hátul. Visszatérve TS-re bízom benne, hogy most leül vele beszélni az edző, mert szerintem egy ilyen hiba megtörhet egy embert.
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.17. 18:09:00

raffa írta: Meséld el légyszives melyik bravur védését kevertem össze valamelyik potyagóljával ;) vagy melyik potya gólt védte bravúrral ;)
Arra célzott a fórumtárs, hogy a te fogalmad szerint, ami potya volt, az a számára és még sokunk számárs a bravúr kategóriába tartozna, ha kifogta volna. Lásd ATMA gólja. A Bilbaoi sem potya volt, hanem hiba. Nagyon rossz helyre fejelte. Az általad felemlegetett 3 potyából, talán az utolsó az, ami fogható lett volna, ha nem hiszi el, hogy a kapu felett megy el a labda. Rámozdult, de úgy döntött fölémegy, nem ment.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Válasz küldése