Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.23. 09:57:23

Klaczy írta:
visca el barca írta:neuer is jól küldi az ívet :lol:

https://cdn.streamable.com/video/webm/na82.webm" target="_blank
Szerintem még minimum sárgát is kaphatott volna Neuer, és még ha bemegy... erre 10 perc alatt lő 5 öt a Bayern/Lewandowski és máris teljesen más a meccs
Hát azért a becsúszásért hiába nem talált lábat minimum lett volna. Pont az ilyenekkel lehet szezonos sérüléseket okozni.

MAtS helyzete mindkét alkalommal nehezebben kivitelezhető volt, ő pedig kettőt kapott. Bravonál szintén nem sokat hibáztak. Ezért volt rohadt nagy pechje ter Stegen-nek. Nála 2/2, a másik két embernél 2/0 ugyanolyan szituban. A német pedig kapja az ívet, a másik kettőnél pedig gyorsan lecsengenek. Ez az idegesítő.
Forca Barca!!!!
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.22. 21:48:01

visca el barca írta:neuer is jól küldi az ívet :lol:

https://cdn.streamable.com/video/webm/na82.webm" target="_blank
Szerintem még minimum sárgát is kaphatott volna Neuer, és még ha bemegy... erre 10 perc alatt lő 5 öt a Bayern/Lewandowski és máris teljesen más a meccs
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.22. 21:31:52

neuer is jól küldi az ívet :lol:

https://cdn.streamable.com/video/webm/na82.webm" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.21. 20:19:29

Chino írta:
Nem Bravo ellen beszélek, kiváló kapusnak tartom, és nem is a németet védem, de itt már lassan arról van szó, hogy ha Bravo véd, akkor minden rendben és gólt se kapunk, ha meg MAtS, akkor garantált a potya.
Nem garantált a potya, s minden statot lehet jobbról is és balról is megközelíteni, de azért érdekességképpen Stegen még nem hozott idén gól nélküli meccset. Nyilván hogy nem minden a kapuson múlik, mert írtad hogy támadó is hibázhat vagy a védelem jobb vagy rosszabb, de azért elég érdekes. És nem lehet azt mondani, hogy de ő makulátlan volt és csak a szerencsétlenség. És Bravo-val tavaly rekordok mentek gólnélküliség terén. Olyan nincs hogy csak szerencse, én legalábbis ebben nem hiszek. Egész egyszerűen a chilei megbízhatóbb és jobb kapus jelenleg. Ez nem azt jelenti, hogy a német nem lehet idővel sokkal jobb, de a jelen ez.

Lejjebb jó volt a jellemzés, bár én Bravo-t azért nem nyolcasra értékelném, mert brutál formában tolja és kilencest megérdemel, de az ő ezt kicsi ingadozással hozza. A német meg tényleg képes bemutatni a szezon védését és tízest produkálni, de mellé a szezon vicces jelenetei között is felbukkan és hoz egy hatost.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.09.21. 20:04:07

Chino írta:Szerintem nincs semmi gond ezzel a nyilatkozattal. Egy sablon nyilatkozat, elismeri, hogy a gól az ő hibája volt, ezen az úton megy tovább és kész. Az más kérdés, hogy magában( az edzővel, csapattársakkal) majd ezt, hogy rendezi le.

Az a hivatkozás pedig számomra nagyon fals, hogy Bravo mennyire magabiztos volt stb. MAtS is rengeteget tett hozzá a tavalyi szezonhoz. Honnan lehet tudni, hogy az utóbbi meccseken Bravo nem kapott volna hasonló gólt?!
Ja, persze! A tavalyi szezonban olyan magabiztos volt. (mellesleg fontos pontok is mentek el rajta) És? Ter Stegen is az volt. Az év védése is az övé volt. Nem felejtett el játszani.

Mellesleg a chilei is simán kaphatott volna egy ugyanolyan "átemelős" gólt, amiben jobban benne is lett volna, csak neki mákja volt és az ellenfél kicsit célt tévesztett.
Nem mondom azt, hogy a tegnapi nem az ő gólja volt, mert nyakig benne volt, csúnyán alászaladt a labdának, viszont ezt nem nevezném annyira kirívó potyának. Szinte minden meccsen történik egy-két ilyen csak azokból nem mindig születik gól. A Roma elleni után pedig jobban ki van kezdve.

Nem Bravo ellen beszélek, kiváló kapusnak tartom, és nem is a németet védem, de itt már lassan arról van szó, hogy ha Bravo véd, akkor minden rendben és gólt se kapunk, ha meg MAtS, akkor garantált a potya.
Teljesen adom amit ìrsz, hozzátéve, hogy szerencséje sincs. Hektikussága a korából is adódhat. Azt azért biztosan mondom, hogy Bravo magabiztosabbnak tűnik, de nekem ez nem hátránya MATS-nak, hanem állapotnak tartom, ami meccsről-meccsre változik majd. Egyébként sem szokott német kapus kijövetelnél tévedni, hibázni, mert ezt nagyon beléjük súlykolják. Ez az a kivétel, ami erősiti a szabályt.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.09.21. 19:35:45

Szerintem nincs semmi gond ezzel a nyilatkozattal. Egy sablon nyilatkozat, elismeri, hogy a gól az ő hibája volt, ezen az úton megy tovább és kész. Az más kérdés, hogy magában( az edzővel, csapattársakkal) majd ezt, hogy rendezi le.

Az a hivatkozás pedig számomra nagyon fals, hogy Bravo mennyire magabiztos volt stb. MAtS is rengeteget tett hozzá a tavalyi szezonhoz. Honnan lehet tudni, hogy az utóbbi meccseken Bravo nem kapott volna hasonló gólt?!
Ja, persze! A tavalyi szezonban olyan magabiztos volt. (mellesleg fontos pontok is mentek el rajta) És? Ter Stegen is az volt. Az év védése is az övé volt. Nem felejtett el játszani.

Mellesleg a chilei is simán kaphatott volna egy ugyanolyan "átemelős" gólt, amiben jobban benne is lett volna, csak neki mákja volt és az ellenfél kicsit célt tévesztett.
Nem mondom azt, hogy a tegnapi nem az ő gólja volt, mert nyakig benne volt, csúnyán alászaladt a labdának, viszont ezt nem nevezném annyira kirívó potyának. Szinte minden meccsen történik egy-két ilyen csak azokból nem mindig születik gól. A Roma elleni után pedig jobban ki van kezdve.

Nem Bravo ellen beszélek, kiváló kapusnak tartom, és nem is a németet védem, de itt már lassan arról van szó, hogy ha Bravo véd, akkor minden rendben és gólt se kapunk, ha meg MAtS, akkor garantált a potya.
Forca Barca!!!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2015.09.21. 16:39:05

TerStegen1 írta:
valaki fordítsa le röviden PLS :)
-Hogy érzi magát ma este?
-Minden rendben van, jól.
-Mi a véleménye a Levante elleni gólról?
-Zavarodottak voltunk, nem helyezkedtünk jól stbstb.
-Sokat beszélnek a Roma elleni gólról, a ma esti gólról az ő helyzetéről a csapatban, mit gondol erről?
-Nem gondolkozok ezen, ez a Te (riporteré) dolgod. A gól az én hibám, de a meccs többi része az rendben volt a részemről.
-Ugyanúgy fogsz-e játszani/Folytatod ezt az utat?
-Persze, ugyanúgy, miért váltanék?
-Én nem tudom, miért?
-Minden rendben van.
-Köszönöm.
-Szívesen.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
TerStegen1
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015.02.12. 11:53:27

2015.09.21. 16:21:10

valaki fordítsa le röviden PLS :)
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.09.21. 15:55:13

Ami engem illet a tegnapi újabb potya után ünnepélyesen úgy döntöttem, hogy nem fikázom többet. Pillanatnyilag úgysincs jobb lehetőség nála, szóval fölösleges itt szítani a feszültséget.
Nem tudom ki mit gondol, de szerintem az interjú alapján nem tűnik olyan típusnak, aki szemrehányást tesz magának. A kritikákat inkább dacosan fogadja.
Szóval mostantól nem kritizálom, hátha olvassa és amiatt nem teljesít jól. :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.21. 13:52:50

Nero. írta:
Ez az az arrogancia, amiről Farkas Norbi mesélt...
Miért is, ezt miből szűrted le?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.21. 13:51:02

Ez az az arrogancia, amiről Farkas Norbi mesélt...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.21. 13:41:02

Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.21. 12:31:16

Klaczy írta:Le lehetne már szokni erről, hogy nagyítóval keressük egy-egy játékkos hibáját, mert ez nem szurkolás hanem szőrszálhasogatás.
azt, hogy alászalad egy sima beívelésnek, meg fél pályáról kap gólokat, szerintem nem kell nagyítóval keresni. pocsék formában van és ez nem szőrszálhasogatás, hanem egy szemmel látható tény
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.09.21. 12:08:06

Le lehetne már szokni erről, hogy nagyítóval keressük egy-egy játékkos hibáját, mert ez nem szurkolás hanem szőrszálhasogatás.

Tegnap igenis hibázott, de belefért! De miért is kellene, hiba nélkül játszania. Csapatjátékról beszélünk, hol az egyik hol a másik játékos lóg ki előre vagy hátra ilyen a futball.

Szerintem jól végzi a dolgát és ha már itt van Bravo is csapatnál, akkor az igazságosság azt diktálná, hogy bajnokság Stegen kupák Bravo. De ki mondta, hogy az élet igazságos!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.09.21. 10:53:58

mondjuk erről az egy kézzel húzom le a levegőből a labdát dologról is leszokhatna. értem én hogy magabiztosnak meg lazának kell nlennie, de nem így....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.21. 08:57:06

Kép
Kép
Kép
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.09.20. 23:19:42

MessiNeymarSuarez írta:Szerintem rendben lesz a forma, viszont durva hogy például a sport tv-n meccs után kb olyanokat mondtak hogy elkéne gondolkozni egy másik kapuson és hogy nem Barca szint...
Várhidi olyan szinten nem volt képben a Barcával kapcsolatban, hogy elképesztő. :mrgreen:
Viszont én most megtenném Masipot 2. számú kapusnak, hamár LE úgyis annyira bízik benne... :mrgreen:
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.09.20. 23:16:45

Szerintem rendben lesz a forma, viszont durva hogy például a sport tv-n meccs után kb olyanokat mondtak hogy elkéne gondolkozni egy másik kapuson és hogy nem Barca szint...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 23:14:44

kristop írta:mourinho arbeloas jellemzését tudom idehozni, bravo egy biztos nyolcas mindig, a német pedig hat és tíz között bármi lehet.
Hehe, ezt még nem hallottam, de pont illik ide.

Ter Stegen: "Will I continue to play the same way? Of course, why should I change... All is fine."
:)
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.09.20. 23:07:51

nálam maradna a tavalyi felállás. ő a kupában és a blben, bravo pedig végig a bajnokságban. bravo kiegyensúlyozott teljesítménye pont jó a bajnoksághoz, ami egy maratonnak felel meg. a kupák viszont illenek szerintem ter stegenhez, ő ott megint egy isten lesz. mourinho arbeloas jellemzését tudom idehozni, bravo egy biztos nyolcas mindig, a német pedig hat és tíz között bármi lehet.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19555
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.09.20. 22:58:40

S.Agüero írta:Mondjuk az, hogy fejben nincs ott, az szerintem hülyeség, a hibája után is tök magabiztos volt, nem omlott össze, nyomta tovább, nekem ez tetszett. :)
Én írtam ilyet az élőbe, azzal kiegészíteném, amit sokszor megtettem már, hogy nem tud fent tartani egy szintet huzamosabb ideig. Koncentrációban egészen biztos, hogy nem teljes, mert olyan érzése van az embernek mintha szinusz görbe lenne a teljesítménye. Ilyen kihagyások mint most is meg arra utalnak, hogy bizony fejben még nincs 100%-ban kész, amit már elég régóta mondogatok is és sajnos folyamat be is igazolódik. Lehet erre írni, hogy de hát meddig várjon meg ezt írtuk tavaly is, de ez nem karitatív alapítvány, hogy pátyolgassuk. Még nincs készen arra, hogy egyértelmű kezdő kapus legyen. Elvenni tőle a kupákat szerintem sem szerencsés, mert kell neki a beépítés szempontjából. Az út ki van előtte kövezve már csak össze kell rakja magát és a helyes irányt megtalálni, viszont ehhez egyértelműen időre van szüksége.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.09.20. 22:56:50

Rivaldo11 írta:Európa egyik legnagyobb kapustehetsége a miénk!:) Örülök hogy megszereztük, és ha lesznek is hibái-egy fiatal kapusnál ez benne van a pakliban-hosszabb távon nagyon jól járunk vele!
Türelmet neki, meghálálja!

Kolléga hozzászólását miheztartás végett idéztem, közvetlen leigazolása után. Fiatal ám egyik legnagyobb tehetségnek tartják. Gumbau a gól előtti percekben amennyit csetlett botlott még a lámpaláz miatt, ez benne van, kapja csak meg a lehetőséget és kikopnak majd ezek a hibák.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.09.20. 22:44:15

Mondjuk az, hogy fejben nincs ott, az szerintem hülyeség, a hibája után is tök magabiztos volt, nem omlott össze, nyomta tovább, nekem ez tetszett. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.09.20. 22:15:35

defender3 írta:Komolyan mondom aki azt akarja, hogy csak a kupában védjen az fogalmatlan a kapussághoz. Meg úgy általában a focihoz. Most az kéne neki, hogy folyamatosan védjen és szerezzen rutint. Akkor már inkább adjuk kölcsön, hogy védhessen minthogy a kispadon ül.
:lol: :lol: :D :lol: Van egy kapusunk aki állandóan megdönti a kapott gólok nélküli percek számát, rutinos, árad belőle a magabiztosság, és van egy másik a hetente két olyan lepkét prezentál amire még VV is csettintene. És akkor ezek után inkább tegyük be Matsot Bravo kárára l? Istenem...
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.09.20. 22:13:29

En a kupat is atadnam Masipnak, az edzeseken neha vedhetne, de ott se mindig.

szerk.: Leon, egy rugora jar az agyunk..:D
Válasz küldése