Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.30. 21:24:13

Ez nagyon nem kellett. 1-1nél agresszívan,. energikusan játszott mindenki, egyre jobban beszorult a PSG, azóta a hiba óta semmi...Nagyon rosszkor jött.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2014.09.28. 16:09:55

Szerintem egyértelmű, hogy a rutin és a nyelvtudás bőven elég érv ahhoz, hogy Bravo kezdjen többet, no meg az is, hogy Stegennek volt ugye hátsérülése vagy 2 hétig.
Nem kell aggódnia senkinek, nem lesz elpazarolva a tehetsége, hiszen fog játszani, csak a szezon elején szerintem bölcsebb Bravot játszatni. Ha a BL-t megkapja Stegen, akkor talán az jobb is neki, mert kiderül mennyire bírja a nyomást, és ugyebár ott komolyabb ellenfeleink lesznek.
Ettől függetlenül nem ártana persze ha a bajnokságban is játszana, de így utólag lehet jobb lett volna ha kölcsönadjuk a Ticonak vagy valamelyik Spanyol jobbik csapatba, mint a Chelsea Courtoist.
Türelmesnek kell lennie, meg nekünk is, a jövő egyértelműen az övé.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.09.28. 15:55:04

Én abban bíztam a tegnapi meccsre bedobja LE, hisz úgy mondogatta majd rostálja a kapusokat is. Keresem az ellenérveket, de talán még nem tud úgy spanyolul, hisz amikor ide érkezett még fordítottak neki a sajtótájékoztatókon, talán a sérülése se a legjobbkor jött a nyitány előtt, jó lenne ha lehetőséget kapna, hisz a jövő az övé, hiába Bravo egy rutinos hálóőr. Annyi védése pedig eddig nem volt, hogy első számúnak kiáltsák ki. Kár lenne elpazarolni a tehetségét.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.28. 15:43:13

Capon írta:nem mintha Bravo nem védene jól
igazából sztem fogalmunk nincs hogy véd :lol: 6 meccsen volt a kapuban, én egy, max két védésre emlékszem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.09.28. 15:22:20

Kicsit szomorú vagyok, hogy a német ennyire háttérbe szorult, nem mintha Bravo nem védene jól, de mégis csak jobban örülnék Marcnak.
Most már szerintem lehet mondani, hogy Bravo a kezdő kapus, amivel igazából nincsen probléma, mert tényleg jó hálóőr, viszont ter Stegen meg nem cserekapus szint. Kíváncsi vagyok meddig fog ez a felállás probléma nélkül működni. Azért az nem elvárható a fiatal némettől, hogy akár évekig ilyen szisztémába tolja, mikor bárhol máshol kezdő kapus lehetne.
Nagyon sajnálnám ha sértődés és klubváltás lenne belőle.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.09.21. 18:14:51

Ronaldinho&Barca írta:Azért azt kijelenteni hogy Bravo az első számú kapus jelenleg még elég korainak vélem. Épp hogy elkezdődött a bajnokság, Stegen pedig sérüléssel kezdte az évet, majd ha huzamosabb ideig nem véd a német, akkor kell majd aggódni, nem hinném ez a forgatókönyv bekövetkezne, nagyon remélem, nagyobb a potenciál a németben bőven. Az hogy eddig Bravo nem kapott gólt, oly annyira nem is volt próbára téve eddig. Sokkal inkább idegesít az, hogy Masch kezd hátvédként és Bartra pedig jegelve van.. ezen kéne inkább idegeskedni.

Engem is sokkal jobban zavar, hogy Bartra nem játszik, de bízom benne, hogy ez hamarosan másképp lesz. Nincs bajom azzal ha Bravo kezd, de egy picit boldogabb lennék, ha Stegen állna ma a kapuban. Sztem fontos, hogy folyamatosan játsszon, és minél hamarabb felvegye a spanyol ritmust :lol:
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.09.21. 18:03:56

Azért azt kijelenteni hogy Bravo az első számú kapus jelenleg még elég korainak vélem. Épp hogy elkezdődött a bajnokság, Stegen pedig sérüléssel kezdte az évet, majd ha huzamosabb ideig nem véd a német, akkor kell majd aggódni, nem hinném ez a forgatókönyv bekövetkezne, nagyon remélem, nagyobb a potenciál a németben bőven. Az hogy eddig Bravo nem kapott gólt, oly annyira nem is volt próbára téve eddig. Sokkal inkább idegesít az, hogy Masch kezd hátvédként és Bartra pedig jegelve van.. ezen kéne inkább idegeskedni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.21. 17:44:43

palesz77 írta:
Alfa írta:Bartra mellőzését én sem értem , de ha esetleg Bravo kezdene azért nem lehet egy rossz szót sem szólni mivel eddig nem kapott gólt. Egy olyan kapust aki eddig hibátlan lerakni a kispadra elég nagy hiba lenne.
Ennyi erővel Bartra jegelése is logikus, mert a Mathieu-Masc-Pique védőhármas ha játszott nem kapott még gólt a csapat..
Azért nem egészen mert a kapus poszt kicsit más. Én is egy kicsit a német felé hajlok de amíg Bravo magabiztosan játszik addig LE nem fogja sztem kispadra rakni. De örüljünk annak , hogy idén teljesen mindegy , hogy ki kezd nyugodtak lehetünk , hogy jó kezekben van a kapu :)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 16:47:19

Alfa írta:Bartra mellőzését én sem értem , de ha esetleg Bravo kezdene azért nem lehet egy rossz szót sem szólni mivel eddig nem kapott gólt. Egy olyan kapust aki eddig hibátlan lerakni a kispadra elég nagy hiba lenne.
Ennyi erővel Bartra jegelése is logikus, mert a Mathieu-Masc-Pique védőhármas ha játszott nem kapott még gólt a csapat..
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.09.21. 16:40:25

Leon írta:Csak gratulálni tudok L.E. nek ha Bartra után Ter-Stegent is a padra száműzi.Kíváncsi vagyok,hogy Rakitic helyét majd mikor veszi át tartósan Sergi Roberto? :mrgreen:
Remélem majd Alba meg Messi helyére is talál "jobb" alternatívákat! :lol:
Bartra mellőzését én sem értem , de ha esetleg Bravo kezdene azért nem lehet egy rossz szót sem szólni mivel eddig nem kapott gólt. Egy olyan kapust aki eddig hibátlan lerakni a kispadra elég nagy hiba lenne.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.09.21. 16:36:51

Csak gratulálni tudok L.E. nek ha Bartra után Ter-Stegent is a padra száműzi.Kíváncsi vagyok,hogy Rakitic helyét majd mikor veszi át tartósan Sergi Roberto? :mrgreen:
Remélem majd Alba meg Messi helyére is talál "jobb" alternatívákat! :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.21. 16:27:01

Én már most MAtS-ot nyomatnám, jobb képességűnek érzem összességében. Igaz, hogy eddig egyiküknek se volt sok dolga, de abban a pár apróságban amit kellett csinálniuk úgy jött le, hogy ter Stegen lelkileg egy terminátor, higgadtabb, magabiztosabb. Lábbal pazar, kijön ha kell - múltkori fejese -, bravúrra is képes még ha nincs is játékban - szintén a múltkor. Emellett a legfontosabb, hogy benne sokkal több potenciál van mint Bravoban érzésem szerint, úgyhogy ő még fejlődni is fog, pedig jelenleg se hiszem, hogy lenne köztük különbség..
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.09.21. 16:14:09

Én nyomatnám addig Bravot, amíg nem kap gólt, aztán jöhetne MAtS.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.21. 14:53:50

ha bravo mellett teszi le a voksát (remelem nem) akkor azt kell csinálni mint kurtoával. le kell tenni kölcsönbe vmi topközeli csapatba és X év mulva visszahozni. ha őt itt nem fog védeni, biztos h elmegy. nem hülye ő sem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.09.21. 14:13:59

Sokat használt sablon, de igaz. Kapusposzton a legfontosabb az állandóság, természetesen egészen addig amíg nem nyújt az illető teljesen szélsőséges teljesítményt. Ha folyamatosan váltogatnák őket, azt minimum az egyikük teljesítménye biztosan megsínylené. Úgyhogy remélem nem azt a szisztémát fogja alkalmazni LE, mint korábban Rómában.
Egyelőre egyikükről sem derült ki sok minden szerintem. Azt, hogy 3 bajnokin és 1 BL meccsen nem kaptunk gólt, főleg a védelmünknek, de sokkal inkább az intenzívebb letámadásunknak köszönhetjük. Igazán még nem voltak próbára téve a kapusaink.

Ter Stegen jobb kapus, de egyelőre Bravo élvezi a bizalmat és ha hosszútávon is élni tud vele, akkor nem lenne sok értelme váltogatni őket.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.09.20. 22:11:40

Sanama: a többi poszton is felkészültek a banra, középhátvéd-témában nem is emlékszek olyan bő választékra az elmúlt 15 évből, mint ami jelenleg rendelkezésre áll. Csakhogy kiköltekezte magát a csapat, Cuadradót is hozták volna, de nem léphettük át a limitet, amit játékosokra költhettünk. Douglas még belefért a limitbe. Talán 2004-ben gondoltam utoljára így, de nagyon meg vagyok elégedve a nyári igazolási hullámmal. Mathieu-ért sokallom az összeget, de maga az ember nem volt rossz választás, sőt. Pont idén nyáron nem éreztem úgy, hogy ne tettek volna meg mindent az újraépítkezésért.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.20. 17:24:59

remélem azért Csabi forrása téved, ha jol tudom LE csak a meccs napján dönt és nem közli senkivel. max a segítőivel
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.09.20. 16:08:05

Szerintem is az egyik legrosszabb döntés ez a két kapus volt.Ilyen szintű játékosokból kapusnak elég egy.Bravo még nem öreg sőt...Ter Stegen meg pont abban a korban van, hogy játékban kell legyen.Én hoztam volna a Németet és mondjuk Reinát full padra.Bayernbe is bevállalta szerintem itt is elücsörgött volna.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.20. 15:46:28

barcafacan írta:
Sanama írta:Ezért volt butaság két jó kapust hozni, nincs jó döntés jelenleg.

Ter Stegennek játszania kéne, ez egyértelmű. Viszont Bravoval ezek után nem lehet megcsinálni, hogy 4 kapott gól nélkül lehozott, bakimentes meccs után a padra vágja, mert annál ő jobb kapus.
Egy Pinto szintű kapussal viszont simán meg lehetett volna tenni, hogy ameddig Stegen sérült, addig ő véd, védhet God módban, utána viszont jön a pad. Na ez most nincs...
Igaz lenne, ha nem lenne transferban. de így egy hosszú sérülésre is készülni kell.
Ezt csak azért nem hiszem el, mert akkor a többi poszton miért nem készültek fel a banra és egy hosszú sérülésre? Többi posztra jó a hatalmas tehetség S.Robeto meg Douglas.

ui: vagy akkor egyiket idén adni lehetett volna kölcsönbe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2014.09.20. 16:22:13-kor.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.09.20. 15:37:15

Sanama írta:Ezért volt butaság két jó kapust hozni, nincs jó döntés jelenleg.

Ter Stegennek játszania kéne, ez egyértelmű. Viszont Bravoval ezek után nem lehet megcsinálni, hogy 4 kapott gól nélkül lehozott, bakimentes meccs után a padra vágja, mert annál ő jobb kapus.
Egy Pinto szintű kapussal viszont simán meg lehetett volna tenni, hogy ameddig Stegen sérült, addig ő véd, védhet God módban, utána viszont jön a pad. Na ez most nincs...
Igaz lenne, ha nem lenne transferban. de így egy hosszú sérülésre is készülni kell.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.09.20. 15:00:16

Tudnék örülni, ha nem ilyen "majd a héten nyújtott edzésmunka dönti el" jellegű lenne a kapuskérdés, és Enrique letenné a voksát az egyértelmű döntés mellett: MaTS :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.20. 14:51:54

Ezért volt butaság két jó kapust hozni, nincs jó döntés jelenleg.

Ter Stegennek játszania kéne, ez egyértelmű. Viszont Bravoval ezek után nem lehet megcsinálni, hogy 4 kapott gól nélkül lehozott, bakimentes meccs után a padra vágja, mert annál ő jobb kapus.
Egy Pinto szintű kapussal viszont simán meg lehetett volna tenni, hogy ameddig Stegen sérült, addig ő véd, védhet God módban, utána viszont jön a pad. Na ez most nincs...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.09.20. 14:49:58

Az játsszon aki edzéseken jobban teljesít. Ilyen egyszerű.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.09.20. 14:25:44

noname írta:de nem hülyeség eleinte azt játszatni, aki ismeri a bajnokságot.
ez hülyeség. ha nem játszik stegen, akkor hogy ismeri majd meg a bajnokságot? a padról? ennyi erővel 3 év mulva se legyen kezdő, mert akkor sem fogja ismerni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.09.20. 14:22:03

Ha van esze, fogja. Szerintem is Ter-Stegen a jobb kapus, de nem hülyeség eleinte azt játszatni, aki ismeri a bajnokságot.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése