Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.18. 12:42:35

bunga írta:
2024.03.16. 12:14:36
Odáig rendben van, hogy Penatól el kéne búcsuzni. De ha egy tartalékkapust igazolunk, akkor alighanem elveszítjük Astralagat és Kochent is a nélkül, hogy igazán kipróbálnánk őket. Aligha maradnának itt harmadik és negyedik kapusként.
Hát miért nem próbáltuk ki őket? A 17 meccsen bőven lett volna lehetőség rá. Legalább mindenkit is kipróbálhattunk volna.

Vagy házon belülről vagy kívülről, de szükség van jó cserekapusra.
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.18. 12:06:13

Xavi szerintem ott hibázott nagyot, amikor ter Stegen sérülése után, Pena-val a kapuban feltolta a védelmet a középpályára. Szerencsétlen gyerekre záporoztak az akciók, meccsenként rengeteg kontrát vezettek. Emellett nem volt felállt védelem előtte. Ezt belátva 3 meccs után vissza kellett volna a komplett védelmet vezényelni hátra, hogy ha bár nincs jó kapus, legalább legyen előtte felállt fal.

Illetve, ha nem ment Pena-nak, kipróbálhatta volna a másik 2 cserekapust is. Nyilván a védelemnek sem jó, ha állandóan más van mögöttük, de tényleg a végén már szinte semmit sem fogott.

Ter Stegen-re én most a vezetőség helyében nagyon rámennék egy akár pályafutása végéig szóló szerződéssel, mert látszik, hogy ő az alfája és az omegája mindennek. Akár még vezéráldozatot is hoznék érte (pl: FDJ), ha másképpen nem megy.
Már jó pár hírportál lehozta, hogy a Bayern München őt szeretné Neuer utódjának. És, hát azért ő mégis egy német, akinek gondolom nagy álma ott védeni.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.18. 11:45:44

Igen, TS a világ egyik, ha jelenleg nem A legjobb kapusa, de ezek a meredek felpasszai minden meccsen komoly helyzethez vezetnek. Erről szerintem is leszokhatna. Amúgy szenzációs, amit művel. Mintha fejlődött volna a kijövetelekben egyébként a pontrúgásoknál.

Szerintem Pena logikus próbálkozás volt, nagyot ment törökben, a mi szemünket is kivédte. Itt is jól kezdett, aztán teljesen megzuhant, a végén már minden kapura tartó lövéséből gól lett majdnem. Nem jött be, de szerintem ezt nem lehetett előre látni, jó cserekapusnak tűnt, főleg úgy, hogy nagyon takarékoskodni kellett. Sajna kiderült, hogy nem elég ehhez a szinthez, kell hozni egy 30 plusszos levedlett régi magasabb szintűt, aki elüldögél itt, de ha be kell állni, a rutinja segít, max egy rozsdásabb kezdőmeccs után.

Persze Pena összekaphatná magát, nyilván jobb annál, amit mutatott, még TS-nek, a világ egyik legjobbjának is volt 2 olyan éve, amikor csak az nem lett gól, ami nem ment kapura, ligautolsó statokkal, azóta meg megint világklasszis. Persze nála sérülés játszott inkább bele, nem csak a feje. De erre Penánál nem várhatunk, ez egyértelmű. Persze reméljük, hogy a kövi pár évét TS megússza lényegi sérülés nélkül, nagyon-nagyon kell, kb 2-3 olyan kapus van a világon, aki nagyon jól véd, és lábbal is magabiztos, ők meg mozdíthatatlanok, ezek kb Ederson és Maignan, esetleg Onana. Nehéz lesz majd pótolni... ha már korban kifelé megy majd, akkor iszonyatosan figyelni kell majd a piacot, nagyon tudatosan, prioritásként kezelve.
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2024.03.18. 11:37:26

Tényleg brutál, ahogy a védelem összekapta magát, amióta visszajött.
Véleményem szerint a fiatal kapusainkat el kellene adni (Pena), a többit pedig kölcsönadni kisebb csapatokba. Teljesen felesleges ott tartani őket, hogy ha ég a ház majd bedobjuk. Akkor úgy járunk, mint most....
Nyáron kell valami öreg kapust találni, akinek megtiszteltetés elüldögélni aprópénzért a Barca kispadján, aztán ha baj van, nagy rutinnal be tud szállni.

Viszont nálam ami zavaró ter Stegennél, azok a szerencsétlen kirúgásai. Leszokhatna ezekről a 16-os vonalán álló, vagy már elforduló, kiszolgáltatott helyzetben lévő játékosokhoz passzolásról. Tegnap is majdnem abból lett a gól, amikor De Paul szemből jött a labdára, Sergi Roberto pedig már fordul el, hogy megy előre. Jó, hogy Barrios mellé tekerte.
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2024.03.17. 23:20:18

Azt hiszem az is sokat mondó, hogy mióta visszatért a Granada elleni 3-3 as meccsen.. Azóta az 5 bajnokin összesen 1 gólt kapott a csapat plusz a BL ben 2 öt.. A védései mellett az talán kevésbé van kiemelve, hogy vajon mennyire jól irányíthatja a védelmet.. Plusz ha a védelem is tudja, hogy egy biztos lábakon álló kapus van mögöttük, akkor ők is nyugodtabbak.. Az egyik legfontosabb játékosunk megérdemelné, hogy jövőre első számú kapitány legyen!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6339
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2024.03.17. 22:16:09

Nem Penat bántva, inkább Stegát kiemelve, de èg ès föld a kèt ember. Nagyon hiányzott
Kép
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.03.16. 12:14:36

Odáig rendben van, hogy Penatól el kéne búcsuzni. De ha egy tartalékkapust igazolunk, akkor alighanem elveszítjük Astralagat és Kochent is a nélkül, hogy igazán kipróbálnánk őket. Aligha maradnának itt harmadik és negyedik kapusként.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2385
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.03.15. 23:33:11

Hát igen, Pena nem szint. Nagyon kellett volna ter Stegen a télen, amikor nyakra-főre kaptuk a négy-öt gólokat. De hát így jár az a csapat, ami nem veszi komolyan a cserekapuskérdést. Nagyon nagy szükségünk van ter Stegenre, ez a tavasz eddig jól alakul. A bajnokságban lehet, hogy már késő, de a remény hal meg utoljára. A BL-ben nagy lehetőség előtt állunk. Kellene egy nagy menetelés, hogy bizonyítsuk minden klasszis játékosnak, hogy érdemes ide igazolni.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4460
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2024.03.15. 12:56:23

Kíváncsi voltam idén hogy teljesített eddig a két kapusunk, és óriási a kontraszt, örömteli hogy TS visszatért mert azóta rendeződtünk hátul.

TS: 24 mérkőzés 21 kapott gól
Pena: 17 mérkőzés 32 kapott gól
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.03.14. 10:00:33

Jól védett nagyon. Egész évben jól védett, még ha nem is azon hihetetlen szinten, mint tavaly. Nálam ő akkor hozná ki magából a maximumot, ha nem tudná magáról, mennyire zseniális lábbal, és nem próbálna meg meccsenként több olyan felpasszt középre, amiből lazán megkontrázhatnak, ha nem sikerült. Rendre van köztük olyan, amelyik nem sül jól el.
Csak sajna a technikai tudása tényleg egy középpályásé. Ami az esetek 90%-ában remek, csak néha saját maga ellensége.

Még tán azt hozzátenném, hogy a BL-ben néha kicsit leblokkolt régebben, most nem éreztem ezt rajta, ami jó hír. :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.03.13. 19:22:19

Én lábbal pontatlanabbnak éreztem tegnap, de mint "sima kapus" tényleg dicséret illeti.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
brazilfan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2024.03.13. 18:58:24

A fiataloknak jogosan járó dicséret mellett ter Stegen is megérdemli a vállon veregetést, fontos mentései voltak.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2023.12.05. 21:17:29

Gyanítom, hogy elsősorban személyiségi jogok miatt nem adnak bővebb infor,ációt a problémájáról.
Laikusként ellenben úgy gondolom, hogy ha egy hát fájást műteni kell, az nagy valószínűséggel gerinc probléma. Annak pedig nagyon rossz jövőképe lehet egy sportoló számára. Főleg egy kapusnak, aki dinamikusan mozog, nyújt. Nála a gerinc fokozottan igénybe van véve.
Nagyon remélem, hogy távol állok a valóságtól, s hamar meggyógyul és visszatér.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3184
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.12.05. 20:06:00

Ha valóban ennyi lesz a kihagyás, akkor mindenképpen fogunk hozni valakit a télen. Pena nekem szimpatikus, de 2 meccsen van túl, nem tudjuk, hosszú távon mire képes, és a Bl egyenes kiesésre, vagy a bajnokság közepére nem biztos, hogy odaadjuk neki a kezdő kapus posztot. Mondjuk mellékesen megjegyezve, ha Pena marad a kapuban, akkor tavaszig lenne esély arra, hogy a magyar srác bemutatkozzon, mondjuk a kupában.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2023.12.05. 15:49:17

Még nem hivatalos, de nem múlik a fájdalom a hátában, ezért megműtik. 9-11 hétre esik ki, a Szuperkupát kihagyja, talán a BL nyolcaddöntő visszavágóra felépülhet. forrás: SPORT

Emlegetnek neveket, hogy emiatt hoznánk kapust, de azt is megjegyzik, hogy teljes a bizalom Pena mellett. A felmerült nevek egyébként: De Gea, Bürki, Bono, Ramsdale, Kasper Schmeichel, Lloris, Asenjo, Horn. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.11.17. 19:49:47

Hazautazott a német edzőtáborból, fáj a háta. Egyelőre nem tudni többet, talán nincs komolyabb baja.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 13:50:00

Hivatalos is!
Nagyon remélem, hogy miután tavaly rendberakták a térdét (meg a haját :D ) még sokáig tudja majd hozni amit mostanában csinált.
És igen, Araujo mellet még Ő az a játékos a keretben, aki szerintem jelenleg bármelyik csapat kezdőjébe beférne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 13:45:48

davi10 írta:
2023.08.25. 13:02:00
Fabrizio szerint ma aláírják az új szerződést, gondolom utána jöhet csak Cancelo

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Marc André ter Stegen signs new long term deal at Barcelona today 🔵🔴

Agreement completed after positive talks and deal until June 2028 will be signed in the next hours 🇩🇪🤝🏻

©️ It will also help Barça’s Financial Fair Play in terms of salary structure — captain on and off the pitch.
Több helyen (règebben is)olvastam már, hogy nettó 4 körül keres, ebből enged. Ez számomra hihetetlen, mikor Messiè 70, Robertoè 10 volt, mikor Stegent választották pár ève a szezon játèkosának a Barcánal. Mind1 is. 1-2 ève már eladtam volna, de rámcáfolt, Araujo mellett szerintem a legjobb játèkosunk jelenleg.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6572
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 13:02:00

Fabrizio szerint ma aláírják az új szerződést, gondolom utána jöhet csak Cancelo

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆: Marc André ter Stegen signs new long term deal at Barcelona today 🔵🔴

Agreement completed after positive talks and deal until June 2028 will be signed in the next hours 🇩🇪🤝🏻

©️ It will also help Barça’s Financial Fair Play in terms of salary structure — captain on and off the pitch.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.27. 11:50:27

LG írta:
2023.07.26. 20:28:30
Pont ilyeneket nem kéne emlegetni, hogy mi is ott lehettünk volna az Inter helyett
Ilyet a fórumon még ma is olvashatsz, de - szerencsére :wink: - az nem TS nyilatkozat.
Egyébként amit Te gondolsz és nem kéne emlegetni, arról hasonló a véleményem.
LG írta:
2023.07.26. 20:28:30
Ami minket illet: úgy gondolom, több van csapatban, mint ami az utóbbi években a BL-ben kijött belőle,
A BL az, amit nem adnak ajándékba. Nem hiteles hivatkozás és azt sem kéne emlegetni, hogy a fejekben ott vannak a korábbi zakók.
Akinek remeg a lába, tele a gatya, ott hiányos a felkészülés, kevés a befektetett munka. Egyszerűen nincs mire épülnie a magabiztosságnak és önbizalomnak.
Ha rendben lesz az erőnlét, a sebesség, az intenzitás, akkor a fejekben is rend lesz.... :wink:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.07.27. 09:21:42

Az totálisan igaz hogy szerencse nélkül nem lehet BL-t nyerni, ezt mi is tapasztaltuk, kicsivel több szerencsével 2009-2012 között 4/4 BL-t hozott volna az a Guardiola csapat, kevesebb szerencsével viszont annyit se.(2009 Chelsea, 2011 Arsenal,de ide lehetne venni a 2015-ös Bayern ellenit is)

Viszont azt sem szabad elfelejteni(és remélem Xavi beleveri a fejekbe) hogy szerencse csak azoknak jár akik keményen megdolgoznak érte és hisznek is benne, ugyanis a szerencséért TENNI is kell, hiszen a szerencsés csapatok ismérve hogy ha azon múlik akkor a 120 perc alatti 1 helyzetet is képesek belőni, míg mi 0-0-nál hagyunk ki hatalmas ziccereket, vagy párharcot eldöntő helyzetnél nem tudjuk lezárni.

Mi a nagy zakóinknál elnézve abban sem hittünk hogy a pályáról élve kijutunk
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6840
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.07.26. 21:15:21

LG írta:
2023.07.26. 20:28:30
Mondjuk ter Stegen pont nem, de bízom benne, hogy ő nem az az ember, aki tele gatyával fog kimenni a következő BL-rangadón.
Én mondjuk egyetértek vele, max azzal nem, hogy ennél tán kicsit polkorrektebb nyilatkozatokat lehetne adni. Nekem a ránk eső részével nem volt gond, az Interre esővel viszont igen, elég lenézős így. Ellenünk szerintem is piszok nagy mákjuk volt vagy 3 szinten (de a minden védőnk sérült, nyilvánvaló tizi esetekben minimum minimum), de tavasszal amit lehoztak, az megsüvegelendő nem csak eredményben, játékban is. És tényleg ők voltak az egyetlen csapat, akik megnehezítették a City dolgát, a játék képe alapján még meg is nyerhették volna a trófeát.

De amit idéztem: én attól tartok, hogy akármennyire is stabil top3-as játékosunk, és a világ egyik legjobb kapusa, attól még az ő lába remeg szinte a legjobban. Legalábbis a BL-ben tavaly is több fura hibát vétett, mikor amúgy szenzációs szezonja volt. Szerintem talán az egész csapatból őt viselte meg legjobban a 2-8. Ezért sem kellett volna sérülten játszatni, egyéb racionális okok mellett.
Szerintem ő Emi Martinez inverze, aki nem tud egy nagyon stabil szezon lehozni, de amikor nagyon kell, akkor egy isten.
De ne legyen igazam, és védje ki az ellenfél szemét a BL-ben is. :)
ter Stegen; Baldé - Christensen - Araujo - Koundé; De Jong - Pedri - Gavi; Dembélé - Lewy - Raphinha
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21044
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.07.26. 20:28:30

Pont ilyeneket nem kéne emlegetni, hogy mi is ott lehettünk volna az Inter helyett egy kis szerencsével. Hiszen valóban ott volt a lehetőségünk, két meccset játszottunk velük, 1 pontot sikerült szereznünk. Ez nem szerencse kérdése.

A későbbi ellenfeleiket sem tartom annyira kutyaütőnek, mint sokan. És szerintem elég impresszív teljesítményt mutattak ellenünk, ahogy a döntőben is megnehezítették a City dolgát,

A Bayern ütötte őket ősszel, de a tavasz mindig más tészta. Én úgy látom, hogy a milánóiak jelentősen feljavultak, a Bayernnál pedig láttuk, hogy pont akkora jöttek ki a problémák. Ha májusban játszanak egy párharcot, nem vagyok benne biztos, hogy akkor is a bajorok jönnek ki jól belőle.

Ami minket illet: úgy gondolom, több van csapatban, mint ami az utóbbi években a BL-ben kijött belőle, de ez sem a szerencsén múlott. Sokkal inkább azon, hogy ott voltak a fejünkben a korábbi nagy zakók, amiken nem tudtuk túl tenni magunkat. Talán majd az új szezonba sikerül ez is, hiszen már a legtöbben befejezték nálunk az akkori főszereplőkből. Mondjuk ter Stegen pont nem, de bízom benne, hogy ő nem az az ember, aki tele gatyával fog kimenni a következő BL-rangadón.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7333
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.07.26. 15:26:02

LG írta:
2023.07.26. 14:19:48
Én kedvelem őt, nagyon fontos játékosnak tartom, de ez a legutóbbi nyilatkozat, amit a főoldalon olvastam tőle, kiakasztott. Remélem nem gondolta komolyan. Vagy ha igen, és a csapatnál valóban abban hisznek, hogy a BL a szerencsén múlik, akkor sok jóra ne számítsunk. Persze, másoknak összejön a jó eredmény, mert szerencséjük van, jó a sorsolásuk, elkerülik őket a sérülések, stb., csak mi vagyunk olyan balszerencsések, hogy ezekből mindig rosszul jövünk ki. Engedjük már el ezeket. #-o
Ez így nem teljesen igazu, amit írsz. Azt nyilatkozta, hogy ha szerencséd is van, sok egyéb tényező mellett. És ez 100 %-ig igaz, ha például legutóbb az Intert vesszük. Ha azt mondja valaki a sorsoláskor, hogy az Inter döntős lesz, kb. körberöhögik. És az erősségük alapján valóban nem oda valók. Ott volt a Bayern, aki klasszisokkal erősebb, veretlenül ment tovább, pont az Interrel törölte fel kétszer a padlót, de olyan ágra került, olyan ellenfelekkel amit nem tudtak megugrani. Az olaszok megkapták végig a szembejöhető leggyengébb csapatokat és begyalogoltak a döntőbe. Ráadásul már a csoportkörben is kellett szerencse, hogy továbbjussanak. Ha mindent összevetve nézzük (csapat minőség, játékosok 1vs1 stb) papíron egyértelműen esélyesebbek voltunk. Ahogy itt is mindenki a játékosok minőségét nézi. Ezért szentségtörés már azt is megemlíteni, hogy az elődöntőig mehetünk.
Amúgy lehetne említeni a Chelsea-t, vagy a 15/16-os Realt, a Spurs se elit ellenfeleken gázolt át, de van még jó pár példa. Nem véletlenül létezik az a mondás, hogy szerencse nélkül nem lehet BL-t nyerni. Legyen az sorsolás, bírói ítélet, sérülések/eltiltások elkerülése, forma (lásd MU) stb.
Forca Barca!!!!
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3227
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.07.26. 15:09:16

" Az Interrel bebizonyosodott, hogy ha szerencséd is van sok egyéb tényező mellett, akkor bejuthatsz a döntőbe és harcolhatsz a trófeáért."

Szóval, ha szerencséd IS van sok egyéb tényező mellett.....többek között én sem kedvelem a "csak a szerencsére" való hivatkozásokat, de ebben a szövegkörnyezetben teljesen rendben van ez a mondata. Ráadásul a sok egyéb tényezővel kiegészülve....

Amúgy pedig az Inter döntőig menetelése valóban iskolapéldája annak, hogy menni kell, alázatosan tenni a dolgodat, elébe menni a szerencsének és amennyiben az melléd áll, képesnek kell legyél azt magadhoz ragadni.... :wink:

Szóval a szerencse sem olyan egyszerű, mint amilyen egyszerű hivatkozni rá!
Válasz küldése