Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2017.01.08. 23:45:38

Ertem en ezt a bravurok hianya temat, sokmindenben egyet is ertek, sokmindenben nem, tul is van targyalva, de ezt a nagy arc szoveget magyarazza meg mar nekem valaki.
Igen, voltak hibai, amik vakmerosegebol fakadtak, azokat elismerte, bocsnatot kert, azota nem lattunk ilyet.
Igen, amig itt volt Bravo, elmondta, hogy szeretne elso szamu kapus lenni, Ugyanezt az elegedettlenseget kifejezte a chilei is. Radasul amikor utobbi elhagyta a klubot, a nemet nem volt rest sok szerencset kivanni neki, es szep szavakkal meltatni.
Nekem inkabb egy alazatos csokanak tunik, aki ugyanakkor ragaszkodik a maga stilusahoz.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.01.08. 23:42:58

S.Agüero írta:Bravúr nálad elvárás? Innentől kezdve fölösleges ezt folytatni.
Tényleg felesleges, nem is értem egy Barcelona kapustól miért várnék el kb. 23 meccs alatt legalább 2-3 meccsen bravúrt, melyel segíti csapatát.
Ja City ellen már letutta, akkor bocs nem szoltam, minden meg van bocsátva! =D>
Emberileg tényleg jó srác (ld. nyelvtanulás stb...) de bárki aki nem elfogult volt irányába érzi mi a különbség közte és Bravo közt. Ő is hibázott de azért barvurja 1-2vel több volt:
https://www.youtube.com/watch?v=5R0H77dmGTQ
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.08. 23:37:20

Igaz másfél éve volt, de a BM elleni visszavágón fogott két olyat, amit kevesen.
alltime top 100 védésben mind a kettő benne van kb., de még szűkebben is.

Képes rá, majd összekapja magát, nincs vele baj.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 23:26:23

francisco franco. írta:Per pillanat utóbiból az idénybe nem hiszem hogy volt egy is TerStegen részéről...
De ha valami csoda folytán lenne is, remélem nem 2-0 vagy 3-0-nál tette mindazt...
City elleni hazain ő tartott minket meccsben addig, amíg a City el nem kezdett hibázgatni. Azon a meccsen ha nem így véd, már 30 perc után legalább 2 gólos hátrányban lettünk volna állítom. Nyilván nem olyan sok ez az egy meccs, bár a jelentősége annál inkább. De több is volt biztos, csak ezek felett hamarabb átsiklik az ember. Ilyen a kapussors..

Amúgy ne aggódjatok, a B-ben van egy rohadt tehetséges fiatal kapus, aki jó lábbal is elvileg, és folyamatosan menti a csapat seggét, ha MAtS nem is válna be, van pótlás.. :D
S.Agüero írta:A bravúr az egy plusz dolog, nem "feladat". Legalábbis szerintem. Azért nevezik bravúrnak.
Ebben amúgy egyetértek velük, hogy egy Barcában nem csak a foghatót kell fogni, hanem sokszor azt is, amit elvileg nem lehetne. De én még bőven nem látok ekkora gondokat MAtS-nál, főleg hogy még fejlődni is fog elvileg.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.08. 23:24:02

Nagyot mentett, aztán egy egyszerű passzt sikerült elvéteni, és kapni abból egy gólt.
Bravúr nálad elvárás? Innentől kezdve fölösleges ezt folytatni.

Ez most olyan, mintha Messitől elvárnánk, hogy 20 méterről, vagy közelebbről, verjen be minden szabadrúgást, mert szerintem az is bravúr. :)

City elleni meccset pedig ezek szerint nem láttad.
A bravúr az egy plusz dolog, nem "feladat". Legalábbis szerintem. Azért nevezik bravúrnak.
francisco franco.
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2016.04.15. 11:48:57

2017.01.08. 23:19:53

Gólnál véletlenül se Digne vagy Mascherano pocsék védekezését hozzuk fel, nyilván MAtS volt a hibás, amiért nem védte hatalmas bravúrral. :roll:
Én másképp látom, Digne az első félidőben is nagyott mentett, holott ő csak egy kiegészítő ember, egy védő feladata, hogy becsusszon, szereljen a kapusé meg hogy barvúrokat mutasson be.
Per pillanat utóbiból az idénybe nem hiszem hogy volt egy is TerStegen részéről...
De ha valami csoda folytán lenne is, remélem nem 2-0 vagy 3-0-nál tette mindazt...
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.01.08. 23:17:22

palesz77 írta:
thiagoalcantara írta:lábbal se érzem túl erősnek, pedig elvileg az nagy erőssége
Ez amúgy nem csak annyiban merül ki, hogy 40 m-re lábra rakja. Sokszor nem jön be az sajna, láthattuk ma is, bár azért kapushoz mérten pontos messzire is. De nem csa kebben kell jónak lennie. Ma 1 jelenet maradt meg bennem rohadtul erről, de nem tudom mikor volt sajna. Lényeg az volt, hogy futottak felé ketten, előtte Busi volt egy 5 m-rel, 1 ember futott felé is, mégis odatette neki tökéletesen lábra, hogy ő tehesse tovább. Rengeteg ilyen megmozdulásunk van, ami fel se tűnik, de igazából elég necces szituban teszi full higgadtan oda a játékosok lábára a lasztit, aminek hála ki tudjuk hozni a bogyót, mert az illető is rögtön tudja tenni tovább. Ezért jó, hogy egy arrogáns német, és nem érdekli ha hibázik, mert ha egy passz nem is jön össze, ugyanúgy meri folytatni tovább.

Több bravúr amúgy tényelg jó lenne, még ha ez is a kapufa mellé ment, részben megértem, ha ez hiányzik valakinek. Akkor lennék én is maradéktalanul elégedett vele, ha olyan meccseket hozna szinte hétről-hétre, mint a City ellen hazai pályán, de az meg nem biztos, hogy reális kérés.. :D

Amúgy Bravo kicist túl van misztifikálva itt szerintem, tavaly amikor összeomlott a csapat, nem hozott egy meccset se kapott gól nélkül, és nem tudta "megvédeni a seggünket" ő se.. Sajna ilyen a kapus szakma, egyedül nem megy. Főleg ha kapufára lövik a csatárok.
lábbal piszok jó stegen, ezt nem lehet elvitatni tőle
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.01.08. 23:16:19

Ez olyan, mint a kézilabdában. Jól működő védekezés mellett egyszerűbb hozni 40%-os védési mutatót, mint egy rakás kakihoz hasonlító védekezés mögött. :)

Gólnál véletlenül se Digne vagy Mascherano pocsék védekezését hozzuk fel, nyilván MAtS volt a hibás, amiért nem védte hatalmas bravúrral. :roll:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.01.08. 23:15:56

thiagoalcantara írta:lábbal se érzem túl erősnek, pedig elvileg az nagy erőssége
Ez amúgy nem csak annyiban merül ki, hogy 40 m-re lábra rakja. Sokszor nem jön be az sajna, láthattuk ma is, bár azért kapushoz mérten pontos messzire is. De nem csa kebben kell jónak lennie. Ma 1 jelenet maradt meg bennem rohadtul erről, de nem tudom mikor volt sajna. Lényeg az volt, hogy futottak felé ketten, előtte Busi volt egy 5 m-rel, 1 ember futott felé is, mégis odatette neki tökéletesen lábra, hogy ő tehesse tovább. Rengeteg ilyen megmozdulásunk van, ami fel se tűnik, de igazából elég necces szituban teszi full higgadtan oda a játékosok lábára a lasztit, aminek hála ki tudjuk hozni a bogyót, mert az illető is rögtön tudja tenni tovább. Ezért jó, hogy egy arrogáns német, és nem érdekli ha hibázik, mert ha egy passz nem is jön össze, ugyanúgy meri folytatni tovább.

Több bravúr amúgy tényelg jó lenne, még ha ez is a kapufa mellé ment, részben megértem, ha ez hiányzik valakinek. Akkor lennék én is maradéktalanul elégedett vele, ha olyan meccseket hozna szinte hétről-hétre, mint a City ellen hazai pályán, de az meg nem biztos, hogy reális kérés.. :D

Amúgy Bravo kicist túl van misztifikálva itt szerintem, tavaly amikor összeomlott a csapat, nem hozott egy meccset se kapott gól nélkül, és nem tudta "megvédeni a seggünket" ő se.. Sajna ilyen a kapus szakma, egyedül nem megy. Főleg ha kapufára lövik a csatárok.
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.01.08. 23:11:19

csababarca írta:Most minek idekeverni Bravot?
Nézzetek pár City meccset, aztán látjátok milyen Bravo jelenleg.

Nem hoz bravúrt,oké. Lehet.
De képes rá, mind tudjuk, láttuk, ő sincs top formában, mellé eléggé gyér a védekezés is előtte.
Azért Bravot mikor olyan übermagabiztos volt, az első szezonjában, akkor más volt a védekezés bőven.

Szerintem vele van a legkevesebb baj, nem miatta rossz a csapat játéka. Nála is az van,hogy nincs szerencse, mint elől sem. Centiken múlnak ezek.
Múltkor is ami gólt kapott, az is kapufáról ment be.
RAmos fejesébe beleütött, 1 centi, és kiszedi.
Ezek olyan dolgok,hogy majd lesz ez így se.
igen de miért nincs meg soha az az 1 centi? miért nem volt olyan h azt mondhattuk egy 1 góllal megnyert meccsen h ez Ter Stegennek köszönhetjük, ő mentette meg a csapatot, ha ő nincs nem győzünk... Miért nincs ez soha? Róla nekem mindig az ugrik be ahogy végignézi a gólokat

és persze nem ő egyedül a ludas: van még mellé egy SR, Digne, meg Busi/Gomez/Denis emberünk. Az mindjárt 4-5 kezdő a 11-ből akire nem lehet azt mondani h rossz volt, de semmi pluszt (vagy nem annyit amennyit kellene) nem tesz hozzá az esetek a játékhoz..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.08. 23:08:38

Nézitek a City meccseit, ha igen akkor nem kellene hasonlítgatni. Bravo néha olyanokat csinál, hogy az ember haja az égnek áll. Ugyan ezért már eladtuk volna MATS-t.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.01.08. 23:07:28

Most minek idekeverni Bravot?
Nézzetek pár City meccset, aztán látjátok milyen Bravo jelenleg.

Nem hoz bravúrt,oké. Lehet.
De képes rá, mind tudjuk, láttuk, ő sincs top formában, mellé eléggé gyér a védekezés is előtte.
Azért Bravot mikor olyan übermagabiztos volt, az első szezonjában, akkor más volt a védekezés bőven.

Szerintem vele van a legkevesebb baj, nem miatta rossz a csapat játéka. Nála is az van,hogy nincs szerencse, mint elől sem. Centiken múlnak ezek.
Múltkor is ami gólt kapott, az is kapufáról ment be.
RAmos fejesébe beleütött, 1 centi, és kiszedi.
Ezek olyan dolgok,hogy majd lesz ez így se.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.01.08. 23:01:25

Samper írta:Világos! MAtS nem rúgja be a helyzeteinket!
kiváncsi lennék h tényleg nem érted vagy nem akarod érteni amit írtam? vagy ezt a bejegyzést miért írtad?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.01.08. 22:59:24

Világos! MAtS nem rúgja be a helyzeteinket!
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.01.08. 22:58:08

eimenis1212 írta:előveszem....
Nyáron nagyon mellette voltam. És ekkorát nem tévedtem rég barca terén, mint vele kapcsolatban. Nem az övé volt ez a gól, de tök jellemző amit csinál: soha nem rántja ki a csapatot a szrból. Egy nagy kapusnak ezt kéne tenni. Néha neki kéne lenni annak aki megnyeri nekünk a meccset. Sajnos be kell látnom h ő egy középszintű kapus, fél év elég volt h lehessen látni: tőle ennyit lehet várni. ( De legalább most vetődött a lövés után és nem végignézte... az is haladás)
Nem a mai meccse miatt írtam, de már 2-3 hónapja megfogalmazódott bennem, és ma sem tudott ő lenni a nyerő ember
abban én is egyetértek, hogy nem ránt ki minket a kakiból, nem igazán tehet a gólokról, de sose jön tőle egy olyan bravúr ami mondjuk Bravonál jellemző volt szerintem

nekem igazából a pökhendi német stílusa se tetszik, de ez egyéni dolog, csak az archoz nem párosul olyan tudás mint Neuernél mondjuk
lábbal se érzem túl erősnek, pedig elvileg az nagy erőssége
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.01.08. 22:54:49

eimenis1212 írta:előveszem....
Nyáron nagyon mellette voltam. És ekkorát nem tévedtem rég barca terén, mint vele kapcsolatban. Nem az övé volt ez a gól, de tök jellemző amit csinál: soha nem rántja ki a csapatot a szrból. Egy nagy kapusnak ezt kéne tenni. Néha neki kéne lenni annak aki megnyeri nekünk a meccset. Sajnos be kell látnom h ő egy középszintű kapus, fél év elég volt h lehessen látni: tőle ennyit lehet várni. ( De legalább most vetődött a lövés után és nem végignézte... az is haladás)
Nem a mai meccse miatt írtam, de már 2-3 hónapja megfogalmazódott bennem, és ma sem tudott ő lenni a nyerő ember
Ezt annyia jól találta el, hogy csak az a kapus fogta volna, aki feladja a rövidet. Ezt bravúrral sem lehetett fogni. Az inkább aggasztó, hogy úgy viselkedtünk, mint libalegelőn a gyerekek, minden hátvédünk a labdát kergette, ahelyett, hogy a szitut érzékelték volna.
Egyébként nem volt rossz meccs. Jól is játszottunk és mindent megtettünk a gólért. Ez az eredmény a Villára volt hízelgő.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2017.01.08. 22:42:00

előveszem....
Nyáron nagyon mellette voltam. És ekkorát nem tévedtem rég barca terén, mint vele kapcsolatban. Nem az övé volt ez a gól, de tök jellemző amit csinál: soha nem rántja ki a csapatot a szrból. Egy nagy kapusnak ezt kéne tenni. Néha neki kéne lenni annak aki megnyeri nekünk a meccset. Sajnos be kell látnom h ő egy középszintű kapus, fél év elég volt h lehessen látni: tőle ennyit lehet várni. ( De legalább most vetődött a lövés után és nem végignézte... az is haladás)
Nem a mai meccse miatt írtam, de már 2-3 hónapja megfogalmazódott bennem, és ma sem tudott ő lenni a nyerő ember
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.12.10. 10:47:36

Stilusra figyeljel mar kicsit oda, igazolasok topicban egyszer meg belefert, de ne ez legyen az uj trend..

Vonatkozik ez amugy sokakra, elszaporodtak mostansag a megmondoember stilusu hsz-ek kicsit. Nem gond ha van velemenye valakinek, az se ha extrem, de azt normalis stilusban kozolje.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.12.10. 10:44:38

Mi van, már nem is szőrös Ter Stegen talpa? Döcög a csapat és nem ő az oka?
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.11.04. 01:53:19

Általánosságban mondtam, hogy kihagy a csapat 10 ziccert és nem arról beszélünk, hanem hogy egy bravúros védés kell a győzelemhez.

De, ha már róla van szó, nem nyújt rossz teljesítményt, persze sose lesz olyan jó, mint Bravo volt!
Még mielőtt kiakasztanám az emoji mérőt, nagyon szépen megkérlek, hogy a kiemelt részt magyarázd el nekem. No offense tényleg, de most ezzel a mondattal nagyon kíváncsivá tettél.

Talán ha azt írtad volna, hogy Stegen soha nem lehet olyan jó, mint Valdes volt, akkor még egyet is értenék és nem kellene magyarázkodnod, de ezt így nem értem.
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.03. 21:00:05

LG írta:
Kovbal88 írta:Nehogy, már egy Stegen bravúron múljon egy Barca meccs.
Könnyű itt mindent megmagyarázni, attól hogy ők rúgtak hármat, mi még simán rúghattunk volna négyet. Csak ment a lazaság, mint hétvégén. Meg fog ezen a héten is szerintem.
Nem vagyunk mi ott, ahol kell. Ez nem egy játékoson múlik, hanem az összesen.
Szerintem senki sem mondta, hogy rajta múlott. Kicsit benne volt a gólban, de van legalább 5 játékos, aki inkább benne volt a vereségvben.
Általánosságban mondtam, hogy kihagy a csapat 10 ziccert és nem arról beszélünk, hanem hogy egy bravúros védés kell a győzelemhez.

De, ha már róla van szó, nem nyújt rossz teljesítményt, persze sose lesz olyan jó, mint Bravo volt!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.03. 18:23:34

Kovbal88 írta:Nehogy, már egy Stegen bravúron múljon egy Barca meccs.
Könnyű itt mindent megmagyarázni, attól hogy ők rúgtak hármat, mi még simán rúghattunk volna négyet. Csak ment a lazaság, mint hétvégén. Meg fog ezen a héten is szerintem.
Nem vagyunk mi ott, ahol kell. Ez nem egy játékoson múlik, hanem az összesen.
Szerintem senki sem mondta, hogy rajta múlott. Kicsit benne volt a gólban, de van legalább 5 játékos, aki inkább benne volt a vereségvben.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.11.03. 18:01:25

Nehogy, már egy Stegen bravúron múljon egy Barca meccs.
Könnyű itt mindent megmagyarázni, attól hogy ők rúgtak hármat, mi még simán rúghattunk volna négyet. Csak ment a lazaság, mint hétvégén. Meg fog ezen a héten is szerintem.
Nem vagyunk mi ott, ahol kell. Ez nem egy játékoson múlik, hanem az összesen.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.11.03. 17:53:05

Feast4 írta:Nem vagyok benne biztos, hogy van olyan kapus aki ezt 100% megfogja.
Én tudok egyet. :mrgreen: Aki nem ismerné fel, a Tsubasa kapitányból a német kapus, akinek sorfal se kell, de megfogja a szabadokat.

Kicsit benne volt amúgy szerintem is, de De Bruyne is piszok mód eltalálta. Tegnap azért sajnáltam egyedül, mert egy óriási bravújra volt egész meccsen, erre utólag befújták azt is lesnek, úgyhogy azzal se mentünk semmire igazából.. :D Nem volt rossz amúgy, rajta nem múlt semmi, de az odavágón nagyobb formában volt azért.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.03. 17:34:38

vinszentvega írta:
Feast4 írta:Meg lehetett volna fogni, ha ráérez az irányra.Közepén toporgott és kilépett az ellenkező irányba, de csak akkor látta meg a labdát amikor elszállt a sorfal felett, pont az az egy ütem hiányzott, így is közel volt hogy kiszedje.Nem volt szerencséje.Minden szempontból egyet kell értenem az elöttem szólókkal.

Inkább azt a marhát kéne elővenni akit simán megvertek középpályán, aztán idióta módon a kapuval szemben letarolta a csávót.Mindegy lett volna ha 11-est csinál, Stegen azokat legalább megöli! :D
Biztos nagyon szuper kapus vagy! Imádom mikor, mind a tv ben ülő szagértők( vagy épp a monitor előtt ülők) megmondják, hogy egy kapusnak mit kellett volna csinálni utólag!! Állj oda te és védd ki!!!
Mindezek mellett, rettentő jól volt megrúgva, olyan ívet csinált a labda, amire nem lehetett felkészülni(ráadásul elég jól cikázott is).

Nos mivel kapus voltam, a poén kedvéért elmondom az életben nem fogtam volna meg.Valószínűleg ezért áll a kapuban ő és nem én.

Másrészt nem jött le hogy azt magyaráztam, hogy szerencsével tudta volna megfogni.Borzasztó rossz helyen volt, onnan szinte bármerre rúghatta kilépett egyik irányba peches volt mert nem arra jött így pont egy ütemet késett vele.Nem volt egy védhetetlen dolog csak sajna nem jött össze.Ilyen van, nem kell érte a fejét venni nagy bravúr kellett volna nem sikerült.Hozzátenném "szagértő kolléga" a szövegértés általános iskolás anyag.

Harmadrészt valószínűleg örök közhely de hibából van a gól,de nem az volt a legnagyobb hiba, hogy nem fogta meg, hanem, hogy odáig fajult a szituáció hogy egy olyan helyről jött a rúgás.Nem vagyok benne biztos, hogy van olyan kapus aki ezt 100% megfogja.

Ebben a vereségben őt érzem a legkevésbé sárosnak.
Kép
Válasz küldése