Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2016.11.03. 11:48:00

Nero. írta:BLben utoljara 2009ben kaptunk szabadrugasgolt meg Juninhotol. Amugy szerintem is vedheto lett volna de a nemetet tilos kritizalni hiszen o lesz majd a vilag legjobb kapusa.

Így igaz.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.11.03. 11:32:47

vinszentvega írta:
Biztos nagyon szuper kapus vagy! Imádom mikor, mind a tv ben ülő szagértők( vagy épp a monitor előtt ülők) megmondják, hogy egy kapusnak mit kellett volna csinálni utólag!! Állj oda te és védd ki!!!
Mindezek mellett, rettentő jól volt megrúgva, olyan ívet csinált a labda, amire nem lehetett felkészülni(ráadásul elég jól cikázott is).
Az ilyen hsz-eknek semmi értelmük. Akkor ennyi erővel ne legyen fórum, ne mondják el a szagértők (ez a szó is milyen divatos lett #-o ) véleményüket a stúdióban, blogokban, újságokban, mert akikről beszélnek jobb futballisták náluk. :roll:

Attól, hogy a szagértők vagy mi nem védtük volna ki, még ez egy védhető lövés volt egy igazán jó kapusnak.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2016.11.03. 09:10:11

Feast4 írta:
visca el barca írta:"For the second goal, there were a lot of people in front in me, so I couldn’t see the ball properly"

azért valljuk be bőven védhető lett volna. még csak azt sem lehet mondani, hogy elmozdult a másik irányába és nem ért vissza, mert lényegében majdnem oda jött a labda ahol állt.

nem, nem varrom a nyakába a vereséget, csak megjegyeztem, hogy nekem, mint laikusnak úgy tűnt simán fogható lett volna
Meg lehetett volna fogni, ha ráérez az irányra.Közepén toporgott és kilépett az ellenkező irányba, de csak akkor látta meg a labdát amikor elszállt a sorfal felett, pont az az egy ütem hiányzott, így is közel volt hogy kiszedje.Nem volt szerencséje.Minden szempontból egyet kell értenem az elöttem szólókkal.

Inkább azt a marhát kéne elővenni akit simán megvertek középpályán, aztán idióta módon a kapuval szemben letarolta a csávót.Mindegy lett volna ha 11-est csinál, Stegen azokat legalább megöli! :D
Biztos nagyon szuper kapus vagy! Imádom mikor, mind a tv ben ülő szagértők( vagy épp a monitor előtt ülők) megmondják, hogy egy kapusnak mit kellett volna csinálni utólag!! Állj oda te és védd ki!!!
Mindezek mellett, rettentő jól volt megrúgva, olyan ívet csinált a labda, amire nem lehetett felkészülni(ráadásul elég jól cikázott is).
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.11.02. 23:49:44

BLben utoljara 2009ben kaptunk szabadrugasgolt meg Juninhotol. Amugy szerintem is vedheto lett volna de a nemetet tilos kritizalni hiszen o lesz majd a vilag legjobb kapusa.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.11.02. 19:27:12

visca el barca írta:"For the second goal, there were a lot of people in front in me, so I couldn’t see the ball properly"

azért valljuk be bőven védhető lett volna. még csak azt sem lehet mondani, hogy elmozdult a másik irányába és nem ért vissza, mert lényegében majdnem oda jött a labda ahol állt.

nem, nem varrom a nyakába a vereséget, csak megjegyeztem, hogy nekem, mint laikusnak úgy tűnt simán fogható lett volna
Meg lehetett volna fogni, ha ráérez az irányra.Közepén toporgott és kilépett az ellenkező irányba, de csak akkor látta meg a labdát amikor elszállt a sorfal felett, pont az az egy ütem hiányzott, így is közel volt hogy kiszedje.Nem volt szerencséje.Minden szempontból egyet kell értenem az elöttem szólókkal.

Inkább azt a marhát kéne elővenni akit simán megvertek középpályán, aztán idiota módon a kapuval szemben letarolta a csávót.Mindegy lett volna ha 11-est csinál, Stegen azokat legalább megöli! :D
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.02. 12:22:37

Res írta:Én nem vagyok nagy rajongója, de most azért megvédem:
Nem gondolom, hogy "simán" fogható lett volna, legfeljebb bravúrral. Mondjuk ő lehet, hogy 10-ből ötször kiszedi, de ez nem az a nap volt.
Egyrészt tökéletes helyről járt a szabadrúgás (egy ilyen rúgótechnikájú srácnál ez kvázi tizenegyes volt), másrészt kb. nem láthatott belőle semmit, míg a sorfal fölé nem ért.
Ergo tudta, hogy bárhova elcsavarhatja a fickó, tehát 50-50 % esélye volt. Inkább a másik oldalra várta, ez valóban látszott a mozdulataiból, de az csak egy dolog.
Szóval ha bűnbakot keresünk, inkább azt kellene elővenni, aki a 16-os előtt rúgta fel a tagot, szemben a kapuval...
Nem is varrom nyakába a verséget, de ez fogható lett volna. Igen, aszem Busi volt a hunyó abban is.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.11.02. 12:01:50

Én nem vagyok nagy rajongója, de most azért megvédem:
Nem gondolom, hogy "simán" fogható lett volna, legfeljebb bravúrral. Mondjuk ő lehet, hogy 10-ből ötször kiszedi, de ez nem az a nap volt.
Egyrészt tökéletes helyről járt a szabadrúgás (egy ilyen rúgótechnikájú srácnál ez kvázi tizenegyes volt), másrészt kb. nem láthatott belőle semmit, míg a sorfal fölé nem ért.
Ergo tudta, hogy bárhova elcsavarhatja a fickó, tehát 50-50 % esélye volt. Inkább a másik oldalra várta, ez valóban látszott a mozdulataiból, de az csak egy dolog.
Szóval ha bűnbakot keresünk, inkább azt kellene elővenni, aki a 16-os előtt rúgta fel a tagot, szemben a kapuval...
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.11.02. 11:01:24

visca el barca írta:"For the second goal, there were a lot of people in front in me, so I couldn’t see the ball properly"

azért valljuk be bőven védhető lett volna. még csak azt sem lehet mondani, hogy elmozdult a másik irányába és nem ért vissza, mert lényegében majdnem oda jött a labda ahol állt.

nem, nem varrom a nyakába a vereséget, csak megjegyeztem, hogy nekem, mint laikusnak úgy tűnt simán fogható lett volna
Nem találta el az ütemet, tett egy tétova mozdulatott az ellenkező irányba és onnan nem tudott elrugsszkodni. Visszanéztem és csak nyújtózkodott érte a talajról. Ez sajna az ő hibája volt. Simán fogható lett volna, így is hozzáért nulla emelkedéssel.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.11.02. 10:57:41

"For the second goal, there were a lot of people in front in me, so I couldn’t see the ball properly"

azért valljuk be bőven védhető lett volna. még csak azt sem lehet mondani, hogy elmozdult a másik irányába és nem ért vissza, mert lényegében majdnem oda jött a labda ahol állt.

nem, nem varrom a nyakába a vereséget, csak megjegyeztem, hogy nekem, mint laikusnak úgy tűnt simán fogható lett volna
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.10.20. 17:15:39

Ilyen a kapussors. Szerencsére kezd felnőni a feladathoz. Ha meg nem ír senki az a legjobb jel egy kapusnál, akkor azt jelenti teszi a dolgát és nincs hiba.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.10.20. 10:26:38

tényleg jó volt, gündi lövésénél pl. óriásit védett, és szerencsére ma nem bénázott hátul annyit, érezte, hogy jobb ha előre rugdossa a labdákat... ami azért legtöbbször emberhez is ment... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.20. 09:43:01

palesz77 írta:Ha már a hibái után felrobban a topic, azért illik ezt a tegnapi teljesítményét is megemlíteni, mert hatalmas meccset hozott. Lábbal az elején még pontatlanabb volt mint szokott, de kifogta a City szemét is, pedig nem egy bravúr kellett tőle.. Nagyon jó meccse volt, magabiztosan játszott végig, sallagmentesen, csak így tovább!
Azért volt pontatlanabb, mert ezeknél a labdáknál kikényszerített volt az előre passz. A társak nem nagyon hagytak más választást neki. Javára írom, hogy nem akart lehetetlent megoldani, inkább a biztosat választotta. A védései meg pazarak voltak. A biztos Bravo meg ejtett egy Stegenes hibát.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.10.20. 08:14:40

Ha már a hibái után felrobban a topic, azért illik ezt a tegnapi teljesítményét is megemlíteni, mert hatalmas meccset hozott. Lábbal az elején még pontatlanabb volt mint szokott, de kifogta a City szemét is, pedig nem egy bravúr kellett tőle.. Nagyon jó meccse volt, magabiztosan játszott végig, sallagmentesen, csak így tovább!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.06. 19:33:55

Samper írta:Akkor térjünk vissza a kapus - kérdésre, amikor egy normálisan összeállított, jól játszó védelem lesz előtte.
Mondjuk ettől függetlenül az első és az utolsó gólban is benne volt(utóbbi csak az ő sara). Plusz a második is fogható lett volna bravúrral.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.10.06. 19:00:43

Akkor térjünk vissza a kapus - kérdésre, amikor egy normálisan összeállított, jól játszó védelem lesz előtte.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.10.06. 17:36:26

S.Agüero írta:Instagram írta ezt ki :
We're human. We make mistakes. Never stop being you!
Tehát az instagram lesz a skynet és kezd öntudatra ébredni. :P :P :P
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.10.06. 15:44:37

Instagram írta ezt ki :
We're human. We make mistakes. Never stop being you!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.10.03. 17:18:09

tudopassa írta:
Normandia írta:Ez nem arc kérdése, főleg egy németnél nem az, hanem az önbizalom túlzott megléte az, ami (kinek mi) nagyképüvé, flegmává teszi sokak szemében. Szerintem egyszerűen ő úgy gondolja, hogy ezeket meg tudja csinálni és valjuk be nagyon elenyésző százalékban téved a felpasszokkal, vagy oldalpasszokkal. Mégis a hiba nála érződik a legjobban, hiszen kapus és legtöbbször ez gólt eredményezhet. Remélem tanul ebből az esetből is és erősebbé teszi, nem veti vissza, mert én továbbra is nagyon jó kapusnak tartom.
teljesen egyetértek, ennél jobban nem is lehetett volna leírni. Türelem kell és év végén lehet egy vonalat húzni és megnézni mit tett le az asztalra. Ez egy rossz meccse volt senkise vitatja de mivel ember valószínű nem is az utolsó volt az meg csak rajta múlik hogy tanul ezekből de a mentalitásából kiindulva nem kell aggódni.
Csak német kapusok.Khan,Hildebrand,Neuer, mindannyian hittek vagy hisznek abban, hogy egyikük sem képes gólt kapni és mind kaptak olyan bugyuta gólokat hogy jaj.Megis jó kapusok voltak, és azok is.De a másik Buffon.Őt is fikazták annyit mégis ő a világ legjobb kapusa még mindig.Szóval dühöngetünk itt de nem egy hiba alapján kell megítélni.Az első rossz meccse volt a szezonban.
Kép
tudopassa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.10.03. 08:54:58

2016.10.03. 16:01:54

Normandia írta:
Subinho írta:Ter Stegen egy nagyon jó képességű kapus LENNE, ha nem lenne ekkora arca. Nagyképűsködik, bohóckodik, komolytalan!!! Nem véletlenül hasonlítja mindenki Valdeshez és nem véletlenül hozzák fel Bravot. Ő elment, ezen már változtatni sajnos nem tudunk, de ha TS sokáig csinálja ezt, hamar padra kerülhet. Egyszerüen nem mehetnek el meccsek a kapuson! Lehet h most vagy 2-3 meccsre beraknám Cilessent... hátha összekapja magát a nagy arc!
Ez nem arc kérdése, főleg egy németnél nem az, hanem az önbizalom túlzott megléte az, ami (kinek mi) nagyképüvé, flegmává teszi sokak szemében. Szerintem egyszerűen ő úgy gondolja, hogy ezeket meg tudja csinálni és valjuk be nagyon elenyésző százalékban téved a felpasszokkal, vagy oldalpasszokkal. Mégis a hiba nála érződik a legjobban, hiszen kapus és legtöbbször ez gólt eredményezhet. Remélem tanul ebből az esetből is és erősebbé teszi, nem veti vissza, mert én továbbra is nagyon jó kapusnak tartom.
teljesen egyetértek, ennél jobban nem is lehetett volna leírni. Türelem kell és év végén lehet egy vonalat húzni és megnézni mit tett le az asztalra. Ez egy rossz meccse volt senkise vitatja de mivel ember valószínű nem is az utolsó volt az meg csak rajta múlik hogy tanul ezekből de a mentalitásából kiindulva nem kell aggódni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.10.03. 15:28:18

Subinho írta:Ter Stegen egy nagyon jó képességű kapus LENNE, ha nem lenne ekkora arca. Nagyképűsködik, bohóckodik, komolytalan!!! Nem véletlenül hasonlítja mindenki Valdeshez és nem véletlenül hozzák fel Bravot. Ő elment, ezen már változtatni sajnos nem tudunk, de ha TS sokáig csinálja ezt, hamar padra kerülhet. Egyszerüen nem mehetnek el meccsek a kapuson! Lehet h most vagy 2-3 meccsre beraknám Cilessent... hátha összekapja magát a nagy arc!
Ez nem arc kérdése, főleg egy németnél nem az, hanem az önbizalom túlzott megléte az, ami (kinek mi) nagyképüvé, flegmává teszi sokak szemében. Szerintem egyszerűen ő úgy gondolja, hogy ezeket meg tudja csinálni és valjuk be nagyon elenyésző százalékban téved a felpasszokkal, vagy oldalpasszokkal. Mégis a hiba nála érződik a legjobban, hiszen kapus és legtöbbször ez gólt eredményezhet. Remélem tanul ebből az esetből is és erősebbé teszi, nem veti vissza, mert én továbbra is nagyon jó kapusnak tartom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.10.03. 12:06:29

Ter Stegen egy nagyon jó képességű kapus LENNE, ha nem lenne ekkora arca. Nagyképűsködik, bohóckodik, komolytalan!!! Nem véletlenül hasonlítja mindenki Valdeshez és nem véletlenül hozzák fel Bravot. Ő elment, ezen már változtatni sajnos nem tudunk, de ha TS sokáig csinálja ezt, hamar padra kerülhet. Egyszerüen nem mehetnek el meccsek a kapuson! Lehet h most vagy 2-3 meccsre beraknám Cilessent... hátha összekapja magát a nagy arc!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.10.03. 11:26:31

TS sajnos hajlamos úgy potyázni, hogy hanyag és könnyelmű is mellé (mint pl. tegnap) ami nem túl szimpi, és megértem, hogy egyesekben rögtön aktiválja a Bravoval milyen volt dolgot, habár sok értelme tényleg nincs ezen rágódni, mert elment, kész.
engem nem is az zavar igazából, hogy Bravo bezzeg ilyen vagy olyan volt ehhez képest, hanem az, hogy Stegen is csak itt van már 2 éve, hiába fiatal, azért nem egy taknyos már ő sem, ehhez képest olyan óriási fejlődést eddig nem mutat, ezeket a hülyeségeit is konstansan hozza. szóval hogy oké, hatalmas tehetség meg minden, az is egy tök védhető döntés volt, hogy őt választották hosszú távon Bravoval szemben. de ezzel együtt de az az igazság, hogy nem megbízható, és ebben -én legalábbis- nem érzem, hogy fejlődne.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.10.03. 11:05:37

Nem fogom megvédeni Stegent, mert nem lehet, mivel óriásit hibázott, elnagyképűsködte a dolgot.

Viszont a 11 játékosból 9 gyengén játszott. Arda, viszont iszonyat összekapta magát, tegnap is az egyik legjobbunk volt.
tudopassa
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2016.10.03. 08:54:58

2016.10.03. 09:15:03

Én is egyetértek az előző megszólalóval, hogy nagyon szélsőségesen gondolkodnak beszélnek minden egyes pillanatba MAtS-al kapcsolatban. Szerintem a világ egyik legjobb képességű kapusa szerintem aki kicsit is konyít a futballhoz látja, kézzel illetve lábbal is a legjobbak között van, sőt lábbal lehet a legjobb is. Egy hibát látok nála még, kicsit a fiatal Cristiano Ronaldohoz tudnám hasonlítani (persze most gondolom sokan hülyének néznek hogy miért hasonlítóm egy támadóhoz),na tehát túl sokszor feleslegesen színezi és belebonyolódik a játékszituációkba. Túl sokat akar kihozni egy helyzetből ezeket a vad hajtásokat kell még neki levágni és minimálisan leegyszerűsíteni a játékát. De aki folyamatosan nézi az ő játékát illetve a Barca játékára a hatását az látja, hogy elengedhetetlen az a lábbal való játék amit ő képvisel és ilyen szintem ahogy ő űzi 2-3 kapus tudná talán még és lehet nem is ezen a szinten. Én mindig egy játékost úgy ítélek meg hogy mennyi pozitív dolgot tesz hozzá a játékhoz és MAtS érdemeit nem lehet elvenni. Most is kétszer háromszor pressing alatt felívelte Suarez felé a labdát így kb 4-5 embert átjátszott az ellenféltől, az már más kérdés, hogy a dél-amerikai pedig olyan formában van hogy egy labdát képtelen megjátszani meccsek óta. 100 szónak is egy a vége a lényeg MAtS-nak megkell találnia abban az egyensúlyt, hogy mikor a helyzetben többet veszíthet mint nyerhet akkor előre kell ívelnie és ennyi semmi több. A Bravora meg nem írok semmit megvan róla is a véleményem de már nincs itt felesleges siránkozni érte elment másik csapatot szolgál innentől kezdve nem foglalkoztat, nem hiába maradt a német, nálunk jobban a futballhoz értő emberek döntöttek. Aki meg izgul minden egyes labdaérintésénél MAts-nál mert nála az első szándék hogy megjátsszon valakit annak meg nem való a Barcelona játéka, mert ahogy az interjúkba megemlítette Pique illetve LE is a Barca játéka ezt kivánja a kapustól. Én élvezem mert eddig 100/99 x ezeket a helyzeteket jól oldotta meg és imádom hogy a labdát a mi szeretett csapatunk így hozza ki és építi fel a támadásait. Év végén kell majd mindenkiről levonni a tanulságokat és megítélni a teljesítményét addig teljesen felesleges, mert a negatívnak mindig is nagyobb lesz a visszhangja. Bocsánat hogy hosszú voltam.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.10.03. 09:11:25

raffa írta:Gyerekek, az a baj hogy egyesek ter Stegen, mások pedig Bravo fanok, amivel semmi baj nincs, de reálisan kéne nézni a helyzetet...volt egy megbízható, jó kapusunk, aki szinte hiba nélkül lehozta a szezonokat, de a bl-be is védeni akart így elment. Maradt egy tehetséges kapusunk, akibe sajnos minden meccsen benne van a baki, ami után gólt kaphatunk... Valdes is hasonló kép kezdte még ha nem is volt ekkora tehetség, de ő meg is rekedt ott ahol...ha a német túl lép ezeken a bakikon lesz majd jó kapus, de addig nem kéne így isteníteni, mert nincs mire...
Nos igen, én is pontosan így látom, csak azzal biztatom magam, hogy a vezetőség sokkal jobban ért a focihoz, mint mi (ez azért már egy párszor beigazolódott...) és ők látnak valamit ebben a gyerekben ami miatt újabb és újabb lehetőségeket kap.
Bár Bogdán Ádámmal lett volna ilyen türelmes a Liverpool!!!!!
Annyira a jövő kapusának tartják, hogy eladták miatta a jelen (egyik) legjobb kapusát.
Remélem igazuk lesz, de azt már én sem hiszem, hogy tejesen kinövi az ilyen bakikat...
Válasz küldése
cron