Marc-André ter Stegen

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.02. 10:43:54

Ráadásul mindössze a szerencsének köszönhető, hogy Claudio eddig nem kapott gólt. Megannyi kapufa, védelem szerencsétlenkedése, az ellenfél támadóinak rossz megoldásai... Ha csak a kapufára ment vagy mentett lövéseket vesszük, 5 kapott gólnál járna a chilei is, de tudom, nincs ha, csak fura, hogy Bravo máris klasszis, tres Stégen meg egy szerencsétlen.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.10.02. 10:07:22

Bajnoki trash meccseken több értelme lenne a rotációnak és a formába lendítésnek, mint valakit a semmiből bedobni a PSG ellen játszani. Én azért nem féltem az első helyet a csoportban, de ezzel talán nem kellene játszani. A Rayo ellen talán érdemesebb valakit visszaszoktatni, lehúzna néhány labdát, elkapna 1-2 kósza lövést, így meg beszedett két leventególt, senkinek nem volt ez így jó, sem neki, sem a csapatnak. Mindenesetre nem úgy néz ki, hogy Luis Enrique nem az állandóság híve, kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2014.10.02. 10:14:54-kor.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.02. 10:04:07

barcafacan írta: A másik lehetőség, hogy csak addig kizárólagos Bravo a bajnokságban, ameddig gólt nem kap.
Annak aztán sok értelme lenne, ha az első bekapott gólja után a következő meccsen már a kispadon ülne. Ennyire nem lesz amatőr LE.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.10.02. 04:34:21

Ha egy csapatnál súlyosan megsérül a kapus, fél évre kölcsön kell adni ter Stegent, hogy játékba lendülhessen és újra bizonyíthasson. A 2 év átigazolási tilalmat nem lehet egy kapussal végigcsinálni, de ez nem jelenti azt, hogy az egyiknek ezért a kispadot kéne koptatni. Elég, ha visszahívható szükség esetén. A másik lehetőség, hogy csak addig kizárólagos Bravo a bajnokságban, ameddig gólt nem kap.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.10.02. 00:39:34

Nem akarok rosszmájú lenni, de eddig az volt, hogy dobják be a mély vízbe úgy derül ki mi van. Most meg akkor mégse dobjuk be, mert árt a lelkivilágának. Az hogy gólt kapott és benne volt az megtörténik, ettől nem szabad csüggednie a németnek. Jó képességű kapus, de én továbbra is tartom, hogy az állandóságot Bravonak kell jelentenie s majd idővel a német átveheti a helyét. Szerintem ez így korrekt, hogy a több meccses sorozat a chilei kapusé a másik meg a németé.
Kép
Kép
Kép
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.10.01. 21:57:20

Egyetértek, nem lenne szabad ennyit rotálni. Nem volt korrekt a sráccal szemben sem, hogy formán kívül behajították a mélyvízbe, éppen ezen a meccsen. Lassacskán ideje lenne felhagyni a rotációval, és megállapodni egy állandó, összeszokott védelemmel. Persze Vermaelennek még vissza kell térnie, de ez itt off-téma. Összességében egy állandó védelmet jó lenne már látni.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.10.01. 21:05:36

Egyszerűen nincs meccsben. Most igazolt ide, piszok fiatal és a 2. meccsét a psg ellen játssza a BL-ben, nem normális. Ha valahol, akkor a kapus poszton a rotáció a legnagyobb ökörség. Vagy védjen akkor Bravo, akinek eddig különösebb dolga nem nagyon akadt, vagy Stegen, de így hogy a legnagyobb csapatok ellen nulla meccsel a kapuban... öngyilkosság.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 19:20:56

gránit írta:Hát ki döntött, ha nem LE? Azért, mert Ter-Stegennel hamarabb megegyeztek, nem azt jelenti, hogy bármi is járna neki. Ez a meccs fontosabb volt, mint az eddigi mérkőzéseink, tartom, hogy nem neki kellett volna kezdenie, főleg úgy nem, hogy sérülésből tért vissza. Teljes lutri volt őt tegnap bevetni. Nem vele van a baj, maga a szituáció volt lutri. + Alapvetően nem értek egyet a rotációval, ez nem holmi számítógépes játék, ahol keverhetjük a játékosokat össze-vissza. Itt összeszokott és állandó védelemre van szükség. El lehet intézni egy legyintéssel, hogy nincs itt semmi, majd elbeszélgetnek LE-vel, aztán minden megy tovább, de szerintem nem ez a legjobb út, ami kikövez egy ideális BL-menetelést. Aminek több értelme lett volna, mint egy Alves-Sandro-cserének, az a négy középpályásos rendszer. Sem tavaly nem gondoltam, sem idén nem gondolom, hogy ami a bajnokságban - ahol a meccsek többségében szinte mindegy, hogy állunk fel, azon múlik a meccs, hogy elbagatellizáljuk-e a helyzeteinket vagy nem - elég, az a BL-ben majd elég lesz. 3 csatárral akkor van értelme kiállni, ha mindháromban benne van a gól, máskülönben emberhátrányt csinálunk saját magunknak. Pedro értékelhető megmozdulásai is akkor történtek, amikor visszajött a középpályára szerelni, néhányszor össze is jött neki. A csatároknak vissza kellett lépnie, ha nem akartuk, hogy megegyenek minket a mezőnyben. Ez így nem jó. Komoly meccseken kell a négy középpályás. Lehet tökösnek nevezni a cserét, nem hiszem, hogy ennek volt a legtöbb értelme.
Ki tudja, hogy Bravo nem hibázott volna. Ugyanúgy lehetett volna bakija, akkor meg mindenki azon pörögne, miért nem Mats kapta meg ezt a meccset is, ha az első BL-t megkapta.
Nem láttunk annyit Bravotól, hogy ki lehessen jelenteni jobban jártunk volna vele.

Sandroval Messi visszább léphetett több levegőhöz jutva, a védőknek pedig több embert kellett levédekezni, ezzel is nagyobb esélyt teremtve neki. Rakitic és Xavi egyszerre nem vitte volna előrébb a támadást, egy olyan foci ellen amit a vége felé csinált a PSG nem jelentettek volna előnyt. Habár egy SR-el sokat tudtunk volna erősíteni.
Nem volt véletlen, hogy sokkal intenzívebb lett a támadójáték. Mind a négy támadónkban benne volt a gól, Munir és Sandro is könnyen gólt szerezhettek volna, akkor meg az menne, hogy LE mekkora zseni volt. A meló pedig mindkét fiatalban, de főleg Sandroban is megvolt.De ez már itt elég off.
Forca Barca!!!!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2014.10.01. 18:57:11

Hát ki döntött, ha nem LE? Azért, mert Ter-Stegennel hamarabb megegyeztek, nem azt jelenti, hogy bármi is járna neki. Ez a meccs fontosabb volt, mint az eddigi mérkőzéseink, tartom, hogy nem neki kellett volna kezdenie, főleg úgy nem, hogy sérülésből tért vissza. Teljes lutri volt őt tegnap bevetni. Nem vele van a baj, maga a szituáció volt lutri. + Alapvetően nem értek egyet a rotációval, ez nem holmi számítógépes játék, ahol keverhetjük a játékosokat össze-vissza. Itt összeszokott és állandó védelemre van szükség. El lehet intézni egy legyintéssel, hogy nincs itt semmi, majd elbeszélgetnek LE-vel, aztán minden megy tovább, de szerintem nem ez a legjobb út, ami kikövez egy ideális BL-menetelést. Aminek több értelme lett volna, mint egy Alves-Sandro-cserének, az a négy középpályásos rendszer. Sem tavaly nem gondoltam, sem idén nem gondolom, hogy ami a bajnokságban - ahol a meccsek többségében szinte mindegy, hogy állunk fel, azon múlik a meccs, hogy elbagatellizáljuk-e a helyzeteinket vagy nem - elég, az a BL-ben majd elég lesz. 3 csatárral akkor van értelme kiállni, ha mindháromban benne van a gól, máskülönben emberhátrányt csinálunk saját magunknak. Pedro értékelhető megmozdulásai is akkor történtek, amikor visszajött a középpályára szerelni, néhányszor össze is jött neki. A csatároknak vissza kellett lépnie, ha nem akartuk, hogy megegyenek minket a mezőnyben. Ez így nem jó. Komoly meccseken kell a négy középpályás. Lehet tökösnek nevezni a cserét, nem hiszem, hogy ennek volt a legtöbb értelme.
"I may be wrong, but I doubt it."

(Charles Barkley)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 18:18:55

gránit írta:Valóban nem szabad senkit 2 meccs után kritizálni, de akkor meg egy meccs után fölösleges berakni. PSG ellen azt kellene berakni, aki sztenderd kezdő. Az Ajax ellen kezdhetett volna MATS. Ez egy rossz döntés volt, ahogy az Alves -> Sandro cserének sem volt semmi értelme, igaz, akkor már mindegy volt, nem azon ment el a meccs.
Mats már azelőtt le volt zsírozva, hogy LE érkezett volna, szóval nem ő döntött úgy, hogy kell neki. Amúgy meg sérüléssel küszködött, így mindenképp Bravoval kellett elkezdeni a bajnokságot.

Egy gólban vastagon benne volt, ezt nem lehet vitatni, de ilyen a kapussors. Akkora javítási lehetősége sem volt. Az első gól semmiképp nem az ő hibája. Takarásban is volt és Luiz is háttal állt a labdának 6 méterről. Talán ha elvetődik befújják lesnek, mert Cavani ott állt a labda útjában, de az se biztos.

Viszont voltak olyan megmozdulásai amiket Bravotól szerintem nem látnánk. Az a kifutása például szédületes volt, lehet, hogy góltól mentette meg a csapatot.

Most semmiképp sem szabad leültetni a padra, mentálisan biztos megviselné, főleg ilyen fiatalon. Lucho elbeszélget egy kicsit vele és kész.
Nem lehetett előre tudni, hogy bakizni fog. Ennyi erővel lehetne azt mondani, hogy amikor Messi kihagyta a tizenegyest miért nem Neymar lőtte.

Az Alves Sandronak miért nem volt értelme? Ráadásul könnyen be is jöhetett volna, benne volt az egyenlítés. A védelmünk se sínylette meg nagyon. Végre van egy edzőnk, akinek van elég töke hozzá, hogy meghúzzon egy ilyet.
Forca Barca!!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.01. 15:06:58

De, ha ki van mondva, hogy nincs első számú kapus, akkor paráűzni sem kell, hiszen az sem változztat semmin, ha egyikük hibázik. LE nem úgy csinálja, hogy csak addig nicns első számú, míg valaki nem hibázik. Szép is volna. Ter megkapta a BL-t, Bravo tolja a bajnokságot. Szerintem ennyi.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 14:58:34

MATSban simán benne lehetett tegnap az is hogy "úristen csak ne hibázzak, mert akkor esélyem sem lesz a következőkben", aztán murphy törvénye szerint meg is történtek a dolgok.

ezért volt hulyeség h nincs döntés a kapusok között, mert mindkettő remegő lábbal megy ki, hogy egy baki, vagy eghy gyenge meccsére simán rámehet a karrierje! (hirtelen a padon találja magát aztán ott is marad..)
Cooh írta:Könnyű leírni, hogy ő rajta ment el a mérkőzés, de (kicsit off) a védők is hibásak ilyen szempontból, ezért csapatjáték a foci...de legalább mindig van kit hibáztatni. :twisted:
igen, ez mondjuk igaz, ennyi erővel munirt is lehetne hibáztatni mert nem lőtte a helyzetét...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.10.01. 14:56:15

Könnyű leírni, hogy ő rajta ment el a mérkőzés, de (kicsit off) a védők is hibásak ilyen szempontból, ezért csapatjáték a foci...de legalább mindig van kit hibáztatni. :twisted:
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.10.01. 14:53:03

Hogy nem lehet egy topikot csinalni a Barca elso szamu kapusanak Claudio Bravonak. =D>
Barca Barca Baaarca
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.10.01. 14:36:44

Bravo jó és megbízható kapus, MAtS világklasszis lehet. Kicsit emlékeztet De Gea helyzetére, aki elég sokat bakizott az első fél évében-évében, aztán belejött, csak ott egyéretlmű volt, hogy a Kuszczak meg Lindegaard féle riválisok csak tartalékok lehetnének. Bravo úgy és annyiért lett idehozva, hogy nem lehet félresöpörni az útból (egyébként helyesen).

Midnenesetre én is úgy látom, hogy a két elsőszámú kapus már ötletszinten is blődség volt, pláne ha azt veszem, hogy a jhv posztja így két évig marad lyukas, mert nem maradt a pénz a végén Cuadradora (vagy más minőségi, nem Douglas-szintű) jhv-re.

A vezetőség mindenesetre ezt főzte ki, ezt esszük...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.01. 14:01:13

MQuC írta:Az, hogy alászalad valaki a labdának, az meccshiány? Valdes és még jó páran is, többszáz meccs után is simán alászaladnak :twisted: Néha előfordul szerintem.
Nem az alászaladásáról beszélek hanem késő vette észre, hogy Rakitic rosszul helyezkedett. De igazából egyik gól se varnám a nyakába. Majdnem mindig olyan helyzet volt, hogy ott már túl sok csoda nem történhetett.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.01. 13:56:06

Az, hogy alászalad valaki a labdának, az meccshiány? Valdes és még jó páran is, többszáz meccs után is simán alászaladnak :twisted: Néha előfordul szerintem.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.10.01. 13:44:57

visca el barca írta:
Balinho írta:Nem örültem a chilei érkezésének, de kapott gól nélkül sgget csinálna LE a szájából, ha leültetné
igen, épp ezért fog megint bravo védeni.

a világ leidegesítőbb, legidiótább ötlete volt ez két "első számú" kapus. a hülye is látta h ez lesz belőle. csak azt nem tudom, ha mi, kis mezei koca fotelek látjuk ezeket a dolgokat, az olyanok miért nem, akiknek ez a szakmájuk, meg ezért veszik fel a havi több milliós fizetést... :roll:

Inen mindklt felvetés jó! Egy minek ültesse le ha nem kapott gólt? Másrész két ilyen kapus minek egy csapatba. Ter Stegen tegnapi egyik hibáját a második góülnál simán a meccshiánynak tudom be. Harmadrlszt ezt mi látjuk ott miért nem látják?
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 13:32:48

Balinho írta:Nem örültem a chilei érkezésének, de kapott gól nélkül sgget csinálna LE a szájából, ha leültetné
igen, épp ezért fog megint bravo védeni.

a világ leidegesítőbb, legidiótább ötlete volt ez két "első számú" kapus. a hülye is látta h ez lesz belőle. csak azt nem tudom, ha mi, kis mezei koca fotelek látjuk ezeket a dolgokat, az olyanok miért nem, akiknek ez a szakmájuk, meg ezért veszik fel a havi több milliós fizetést... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.10.01. 13:13:35

Semmi ok nincs arra, hogy Bravot padra ültessék. Nem örültem a chilei érkezésének, de kapott gól nélkül sgget csinálna LE a szájából, ha leültetné. Próbál MAtS-nak lehetőséget adni, ahol csak tud, de a tegnapi után mit várunk?

Bravo eddig hiba nélkül védett (hat meccsen végig), tS meg potyázott (két meccsen másfelet). Következtetés játszon tS, hátha belejön?

Amúgy bosszantó volt látni, hogy Sirigu milyen magabiztosan jár-kel a tizenhatosán belül, valósággal lenyelte a magas labdákat. Nálunk meg mióta az eszemet tudom, a kapusunk összerosálja magát, ha átlépi az ötös vonalát...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.10.01. 13:04:52

A Bilbao ellen Benat lövését tolta ki szép mozdulattal a meccs elején Bravo, ezen kívül a szezonban kb. vetődnie se kellett. Pontrúgásokra persze jól jön ki szerintem, bakija nem volt, de ezzl az egy bravúrral nagy védések tekintetében a két kapus 1-1-re áll. Persze a pontrúgásokra jól jön ki Bráfó, de majd belejön ter Stegen is, könyörgöm, két meccse van a palinak. :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.01. 12:50:50

Amúgy érdekesség:
Bravo: 6 meccs, 7db kaput eltaláló lövés.
MAtS: 2 meccs, 6db kaput eltaláló lövés. (tegnap 5)
Épp ezt mondtam tegnap. Bravo mit bizonyitott? Vegigallta a meccseket hatul, dolga nem volt. Egy emlékezetes vedesre emlékszem 6 meccs alatt, amikor a rovidre erkezo szabit kiutotte.
A baki kartyat o meg mar reges reg, meg nyaron ellotte. Szoval nem kell itt nyomni, hogy Stegen bakizik, a masik meg nem.

Egyertelmu, hogy meccshiany van nala, errol viszont nem o tehet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 11:35:52

Barcaman14 írta:Egész meccsen az volt az érzésem már ránézésre is, hogy nagyon bizonytalan és ez be is igazolódott elsősorban Verratti góljánál. De úgy egészében véve is néha az jött le a gesztusaiból, mintha abszolút idegenül érezné magát a gólvonalon.
A vicces az, hogy a 3 benyelt gólja után volt a legmagabiztosabb, amikor kijött vagy 20m-t a kapujából és úgy tisztázott Cavani elől.. Legalább az látszott ebből, hogy össze nem omlott lelkileg a bekapott góloktól.

Amúgy érdekesség:
Bravo: 6 meccs, 7db kaput eltaláló lövés.
MAtS: 2 meccs, 6db kaput eltaláló lövés. (tegnap 5)

MAtS-nál emlékszem bravúrra az Apoel ellen, meg mindkét meccsen volt, hogy a csatár elől mentett a 16-oson kívül, Bravonál csak lecsorgó labdák rémlenek - Bilbao ellen talán fogott egy nagy fejest? -, persze azokat is fogni kell. De ebből azért látszik, hogy melyik meccsen volt a leggyengébb egész szezonban a védelem - vagy melyikbe volt legjobb az ellenfél.

És ezért sem értem azt, aki azt mondja, hogy Bravo magabiztosabban VÉD eddig, nem volt még olyan meccse, ahol komoly lövést, vagy tiszta ziccert kellett volna megoldania valahogy.. Majd a Real ellen fog kiderülni szerintem először, hogy mennyire magabiztosan véd, mert nekik is lesz pár helyzetük attól tartok. Remélem tényleg olyan jó formában van, mint ahogy a statok mutatják..
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 11:13:58

Egész meccsen az volt az érzésem már ránézésre is, hogy nagyon bizonytalan és ez be is igazolódott elsősorban Verratti góljánál. De úgy egészében véve is néha az jött le a gesztusaiból, mintha abszolút idegenül érezné magát a gólvonalon.
De ezen ne is csodálkozzunk. 2. éles meccse volt ebben a szezonban. Nem tudom mi alapján szavazott bizalmat LE Bravonak a legelején, de a német egyértelműen jobb képességű kapus és még bőven fejlődhet. Teljesen új kultúrába érkezett és úgy elég nehéz lesz megszoknia a társakat és a közeget, ha szökő évente kap lehetőséget és nem érzi a bizalmat.

Talán célszerűbb lett volna a bajnokság elejétől őt védetni, hogy minél hamarabb akklimatizálódjon, mert Bravo azért már rutinosabb spanyol honban. Rá pedig bármikor számíthattunk volna beugróként.

Az edzésmunkába természetesen én sem látok bele. :) De a német bajnokságban nem egyszer lehetett látni, hogy kiemelkedő képességű kapus. Mindenesetre bármennyire is sajnálnám Ter Stegent, ha LE Bravo mellett teszi/tette(?) le a voksát, akkor ne variáljon.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 11:05:49

Cooh írta:Elég nagy blődség kijelenteni, hogy csak rajta ment el...
nézd, róla kaptunk két tiszta gólt. innentől lehet csűrni csavarni a szavakat, tök mind1, ez van.

én sztem a helyzet nagyjából a következő: LE előtt le volt zsírozva a gyerek, sztem be lett neki ígérve az első számú hely. LE idejött, azt mondta h ez neki nem jó, igazoljanak a ligából egy 30-os kapust, neki rutinos, spanyolul beszélő, közeget ismerő ember kell. jó, hozták neki Bravot, de azért éreztették vele, h a németnek is kell vmit adni. miután összevissza rotálni nem fogja őket, ezért döntött amellett, hogy egyik bl, másik bajnokság. (mindezt úgy h konkrétan megmondta nem lesz ilyen).

ha most a bajnokságban, nem állna fenn a rekorddöntés lehetősége, simán csapatnám a németet a rayo ellen, mert ilyenkor jót tenne egy kis önbizalom. ilyen persze nem lesz, de hátha.

ha meg továbbra is nyomtja ezt a fellváltva dolgot, sok jó nem fog kisülni belőle, és az egésznek a gyerek issza majd a levét...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése