Ivan Rakitic

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.24. 19:25:52

Én nem érzem, hogy visszaesett volna a formája, inkább úgy fogalmaznék nem olyan látványos. Nincs annyit szem előtt, de elvégzi a munkáját és azért be-be segít a támadásokba. Ini mostanában sokkal kötetlenebbül játszik, sokkal inkább a támadásokra koncentrál. És azt is vegyük hozzá, hogy neki egy Alves+ Pedro játékostárs-párosa van, míg a másik oldalon Alba és Neymar. Azért nem mindegy. A támadások nagy részében Alves mögött kell helyezkednie, aki nemcsak, hogy fent ragad, de valamilyen érthetetlen oknál fogva rendszeresen a pálya közepe felé veszi az irányt. #-o

Én amúgy egy Masch-Rakitic-Xavi-Ini kp-t is el tudnék képzelni, előttük a két gólgyárossal. Ha Busquets-el kezdünk, akkor meg helyzettől függően jöhetne az egyik vkp helyére Xavi. Ez egy elég masszív középpálya lehetne, de ugyanakkor kreatív. Itt a horvát pedig támadásban feljebb léphetne, védekezésben pedig Masch/Busival egyvonalban biztosítani.

A távoli bombái is mennek azért. Az Ajax ellen is eleresztett egyet jó 25 méterról, csak kár hogy középre ment.
Azt én sem értettem miért Alves lőtte mind a két szabadrúgásunkat, legalább az egyiket átengedhette Rakiticnek, rosszabbul nem jártunk volna az biztos. (ezt már látatlanba is meg lehetett mondani)
A Real ellen azért egyszer-kétszer remélem tesztelni fogja Casillast 20-25-ről.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.24. 18:21:19

danianevem írta:Szerintem ez tipikusan a két dudás nem fér meg egy csárdában esete.
Ezzel még egyet is értenék, ha hosszú éveken keresztül nem több dudás uralkodott volna a középpályánkon. Ini tavaly is gyengén kezdte a szezont, úgyhogy nem hiszem, hogy Rakitic jobb formája miatt nem találta az elején a fonalat - inkább az új szerepkörbe kellett belerázódnia. Plusz Rakitic az előszezonban Xavi mellett ha jól emlékszem tudott elég jót produkálni. Úgyhogy szerintem ez a két dudás egy csárdában nem helytálló jelen esetben. Emlékezzünk a Messi-Neymar duóra is ezt mondták/tuk tavaly, aztán csak szimplán nem volt egyikük se csúcsformában, idén parádéznak egymás mellett.

Rakiticre meg még azt se lehet ráfogni, hogy kioltják egymást Inivel, mert teljesen más típusú játékosok, jól megférnének egymás mellett szerintem. Szimplán visszaesett a formája - nekem legalábbis úgy tűnik -, ami érzésem szerint javarészt drága Dani barátunknak köszönhető, és a miatta levő túlzottan defenzív játékának - túl sokat kivesz belőle a folyamatos védekezés, nincs ereje annyira a támadásra koncentrálni már.
danianevem írta:Bár a Montoyával kapcsolatosak talán kicsit torzítanak, mert ugye ő kemény 1 meccsen játszott.
Ez a durva amúgy, Montoya 1 meccset játszott - ergo nem volt igazán formában -, mégis simán jobbat nyújtott védekezésben, mellette pedig Alba és Rakitic is felszabadultabban tudott játszani. Számomra rejtély, hogy ezt Lucho miért nem látja be végre, hogy Dani ideje lejárt, és mást kéne nyomatni helyette - vagy mit nem veszünk mi észre? :-k
danianevem írta:én is jobban hajlanék arra, hogy Martín játsszon, de LE bizalma töretlen.
Pedig még a beadásoknál is jobban járnánk, Montoya igaz, hogy nem megy fel annyit, de így meg Rakitic többször küldhetné be a lasztit - úgyis sokat mozog alapból is a szél felé -, ő meg kicsit pontosabban passzol. Fel nem tudom fogni ép ésszel, hogy Alves mit keres még a kezdőben, de ez már itt off.. :D
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.24. 17:31:03

palesz77 írta:Áthoztam ide, mert róla van szó.
Jogos. Átmentem off-ba.
palesz77 írta:Én elégedett lennék vele, ha nem láttam volna már nálunk is pazarul játszani...
Amikor Rakiticnek ment jobban, akkor pont Iniesta volt halványabb (önmagához képest). Szerintem ez tipikusan a két dudás nem fér meg egy csárdában esete. Ezért nem is értettem elsőre, miért volt szükség Ivanra. Az nem nem kérdéses, hogy a csk a jobb ezen a téren, szóval engem annyira nem zavar, ha a horvátnak "csak" védekeznie kell. Busquets :-# Távolról meg próbálkozgat, de jóval megfontoltabban, mint az elején. Talán rászóltak, hogy ne lövöldözzön annyit? :-k
palesz77 írta:Ennek persze Alves az egyik fő oka, tudom jól, de kérdem én, akkor miért ő játszik, és nem Montoya pl?
Erre a Farkas Norbi megadta a választ. :mrgreen: Azt hiszem ezt a kérdést már mi is megvitattuk, én is jobban hajlanék arra, hogy Martín játsszon, de LE bizalma töretlen. Még Alba is hamarabb kerül ki a védelemből, mint Dani...
palesz77 írta:Ezt meg elküldöm ppt verzióban Luchonak, hogy végre kinyíljon a szeme.. :D
A képekkel igazából csak megerősítetted, hogy a brazil inkább hátrány, mint előny. Amivel egyet is értek. Bár a Montoyával kapcsolatosak talán kicsit torzítanak, mert ugye ő kemény 1 meccsen játszott. Az e-mail címét már keresem :mrgreen:
palesz77 írta:u.i.: A "támadásban" pontosan nem tudom, hogy mit takar a FourFourTwo szerint, de elég szemléletes a különbség azért így is, gondoltam beteszem azt is.
Na, ha ezt nem írod le, az életben nem jövök rá, mit jelentenek az amőbás krikszkrakszok a képeken. :lol: Le is mentettem gyorsan a jelmagyarázatot: http://kepfeltoltes.hu/141024/jelmagy_w ... es.hu_.png" target="_blank
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.24. 16:44:21

danianevem írta:Védelmembe venném egy kicsit. :mrgreen:

Szerintem pont jól alakul "az egyensúly" a csapaton belül. Iniesta kezd magára találni, szükség is van rá, jelenleg talán csak ő alkalmas egy ilyen kaliberű csapat karmesteri pozíciójára. Továbbá a szép dolgokra ott lesz még a 3 zseni elől. A munka kevésbé szimpatikus részére lehet tökéletes Rakitic. Nem félti a lábát, ütközik, faultol, ha kell, na meg Alves helyett is Alves.

Ehhez persze jöhetnének a gólok, gólpasszok, vagy a linkelt videóban látotthoz hasonló indítások, de én már azzal elégedett lennék, ha hozna egy stabil 7-8-as átlagot a mezőnymunkájával.
Áthoztam ide, mert róla van szó.

Én elégedett lennék vele, ha nem láttam volna már nálunk is pazarul játszani. Adott már több nagy zsugát a szezon elején, de mostanában annyira csak a robotolás megy, hogy ezt nagyon megsínyli a támadójátéka, már szinte nem is próbálkozik, csak a biztos. Úgyhogy az előszezon tudatában nekem nem elég, ha csak Ini próbálkozik szinte a középpályán, szeretném, ha a Horvát is odatenné magát előre játékban - mint az első meccsein. Persze nem várok el tőle Xavi szintet, de a mostaninál több kéne azért..

Ennek persze Alves az egyik fő oka, tudom jól, de kérdem én, akkor miért ő játszik, és nem Montoya pl? Azért tartjuk a jobbhátvédet, hogy támadjon, a támadó középpályást meg azért, hogy a jobbhátvéd helyett védekezzen.. Vicc. Ahelyett, hogy Rakiticet hagynánk elsősorban támadni, amihez jobban ért, és olyan védőt játszatnánk, aki védekezni jobban tud, máris két legyet ütnénk egy csapásra - plusz egy harmadikat is, mert Alba is akkor játszott a legjobban, amikro Martin volt a párja. Csináltam pár képet szemléltetés céljából. :mrgreen:

Rakitic amikor Montoyaval játszott:
Előre passzok, támadásban.

Rakitic legutóbb Alvessel:
Előre passzok, támadásban.

Tisztán látszik, hogy sokkal több szerep hárult Rakiticre támadásban, amikor nem játszott Dani, és sokkal inkább megpróbált a kapu irányába játszani a horvát, nem pedig csak a partvonal felé - magyarul nem csak Daninak tette ki a lasztikat tucatszám.

És akkor már a végén a védekezésbeni különbségeket is mutatom a két jobbekk közt: Montoya, Alves.
És Daninak ez az utóbbi időben az egyik legjobb meccse volt.

Na de most abbahagyom a hsz-t, mert megy a busz, ellenvéleményeket várok, szeretnék vitatkozni ha hazaértem! :mrgreen: Ezt meg elküldöm ppt verzióban Luchonak, hogy végre kinyíljon a szeme.. :D

u.i.: A "támadásban" pontosan nem tudom, hogy mit takar a FourFourTwo szerint, de elég szemléletes a különbség azért így is, gondoltam beteszem azt is.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.10.22. 18:09:38

visca el barca írta:hogy tolta tegnap? csak hébehóba néztem a meccset.
Az első félidőben gyakorlatilag jobbhátvéd volt. Sejtheted miért...
"And my heart will leave you never."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.22. 14:54:45

visca el barca írta:hogy tolta tegnap? csak hébehóba néztem a meccset.
El volt tunve mezonyben. Bar ez lehet annak (is) koszonheto, hogy vegre egy igazi VKP volt ott mellette, aki robotolt, es igy nem kellett annyira latvanyosan sokat vedekeznie.
Elol meg Iniesta elvette a showt tegnap.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.10.22. 13:55:10

visca el barca írta:hogy tolta tegnap? csak hébehóba néztem a meccset.
Nem emelkedett ki, volt mar jobb. A feladatat jol elvegezte, talan egyszer csuszott el vedekezesben es volt egy csunya labdavesztese is talan. Panasz nem lehet ra, probalkozott tavolrol is, de a hetvegen tobb kell tole.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.22. 13:46:49

hogy tolta tegnap? csak hébehóba néztem a meccset.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.05. 10:51:27

Csbal tegnap valamelyik topicban írta:Ja, rakitic meg lehet h fut mint a bolond, de ma is olyan labdákat adott el, amit a 15 éves öcsém nem ad el, pedig U-15-ben tolja csak.
Rakitic tegnapi passzai. Rontott kettőt összesen, abból az egyik a löbbölése volt, ami épphogy nem lett jó Messinek - amúgy is csak azért nem, mert a kapus ütötte ki. Tesód elég labdabiztos srác lehet.. :wink:

Értem én, hogy nem kedveled a horvátot, de legalább csak akkor kritizálnád, amikor okot is ad rá.. :roll:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.02. 12:36:19

Ronaldoval összehasonlítani elég nagy marhaság! :lol:
Rakitic a két 16os közt rohangál fel - alá egész meccsen,míg Cr főként a félpálya és az ellenfél 16osa közt téblábol.Néha besegít védekezni de akkor is kb fele annyit mozog mint Iván.Úgy meg azért könnyebb sprintelgetni a 90.percben,a horvát sok ütközéséről meg ne is beszéljünk!
Eddig az utóbbi évek igazolása, amit például a piaci értéke is mutat: amikor megvettük kb 20 millió eurót ért,most bő egy hónap alatt már 30 millió az ára. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.02. 02:27:27

Csbal írta:
danianevem írta: Ronaldoval és erőnlétével nem hinném, hogy jó dolog összehasonlítani, mert ha valami igazán példaértékű a portugálban, az a mentalitása. Éveken át a legmagasabb szinten is kiemelkedik erőnlét terén, ami nem csak fizikális megterhelés, Ivan meg most került még ebbe a közegbe, ilyen téren még jár neki az idő. Ráadásul legalább kétemberes melót kell ellátnia, hiszen a középpályás szűrés/faultolás mellett Dani Alves helyett is zárnia kell.

Anno amikor érkezett, nem igazán értettem a miértjét, hiszen Iniestánál jobb irányítót nem igazán lehet találni, de azóta a számomra váratlan szerepkörében eddig rendre jól teljesített, a PSG ellenit leszámítva. Szóval gyorsan belopta magát a szívembe a munkamoráljával, ami miatt talán már elfogultabb is vagyok vele...

Viszont tartom, hogy őt is többet kellene rotálni -a BL-meccs előtt fél órát leszámítva végig játszott-, ha már ilyen komplex feladatkört bízott rá Enrique.

engem egyaltalan nem gyozott meg. Bar busquets is nalam igy kezdte, de azota meggyőzött ő is. A horvátnak még bőven kell bizonyítania. Az meg h alves helyére kell visszazárjon, hát ilyen a megyei bajnokságokban is van. Ilyen a barcelona taktikája. A másik oldalon is vissza kell zárni ha alba felmegy beadni. Attól még nem kell minden második labdát eladni ahogy tette azt tegnap. Nem rossz játékos, de h minden meccsen kihagyhatatlan lenne, az sztem irreális.
Miért lenne irreális?! Legalább olyan fontos ebbe a gépezetbe, mint Iniesta, ha nem jobban. Mondom ezt úgy, hogy Ini a kedvenc játékosom a csapatban.
A másik oldalon max. Busi lép visszább, de Alba az esetek többségében Alves-es ellentétben visszaér, Rakiticnek pedig támadásban is komoly szerepe van. Amellett, ha kell ütközik, csúszik-mászik, rengeteg labdát szerez.
Lehet, hogy nem annyira látványos dolgok ezek (bár nem egy mentése élményszámba megy), de annál fontosabbak.
Arról nem is beszélve, hogy Neymart és Messit leszámítva a leggólerősebb játékosunk (Sandroval holtversenyben).
Forca Barca!!!!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.10.01. 23:40:06

danianevem írta: Ronaldoval és erőnlétével nem hinném, hogy jó dolog összehasonlítani, mert ha valami igazán példaértékű a portugálban, az a mentalitása. Éveken át a legmagasabb szinten is kiemelkedik erőnlét terén, ami nem csak fizikális megterhelés, Ivan meg most került még ebbe a közegbe, ilyen téren még jár neki az idő. Ráadásul legalább kétemberes melót kell ellátnia, hiszen a középpályás szűrés/faultolás mellett Dani Alves helyett is zárnia kell.

Anno amikor érkezett, nem igazán értettem a miértjét, hiszen Iniestánál jobb irányítót nem igazán lehet találni, de azóta a számomra váratlan szerepkörében eddig rendre jól teljesített, a PSG ellenit leszámítva. Szóval gyorsan belopta magát a szívembe a munkamoráljával, ami miatt talán már elfogultabb is vagyok vele...

Viszont tartom, hogy őt is többet kellene rotálni -a BL-meccs előtt fél órát leszámítva végig játszott-, ha már ilyen komplex feladatkört bízott rá Enrique.
engem egyaltalan nem gyozott meg. Bar busquets is nalam igy kezdte, de azota meggyőzött ő is. A horvátnak még bőven kell bizonyítania. Az meg h alves helyére kell visszazárjon, hát ilyen a megyei bajnokságokban is van. Ilyen a barcelona taktikája. A másik oldalon is vissza kell zárni ha alba felmegy beadni. Attól még nem kell minden második labdát eladni ahogy tette azt tegnap. Nem rossz játékos, de h minden meccsen kihagyhatatlan lenne, az sztem irreális.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.01. 20:18:06

Csbal írta:Ha vki ennyi meccstől elfárad, akarmilyen iramban nyomja, de azért nem kell az iramától sem elájulni, akkor vmi gond van az edzésmódszerekkel. Ronaldo nem fárad el? Az ő irama tényleg nagy. Mondom ezt Barcelona drukkerkent. Az igazság az h komoly csapat ellen nem bizonyított. Ennyi.
Ronaldoval és erőnlétével nem hinném, hogy jó dolog összehasonlítani, mert ha valami igazán példaértékű a portugálban, az a mentalitása. Éveken át a legmagasabb szinten is kiemelkedik erőnlét terén, ami nem csak fizikális megterhelés, Ivan meg most került még ebbe a közegbe, ilyen téren még jár neki az idő. Ráadásul legalább kétemberes melót kell ellátnia, hiszen a középpályás szűrés/faultolás mellett Dani Alves helyett is zárnia kell.

Anno amikor érkezett, nem igazán értettem a miértjét, hiszen Iniestánál jobb irányítót nem igazán lehet találni, de azóta a számomra váratlan szerepkörében eddig rendre jól teljesített, a PSG ellenit leszámítva. Szóval gyorsan belopta magát a szívembe a munkamoráljával, ami miatt talán már elfogultabb is vagyok vele...

Viszont tartom, hogy őt is többet kellene rotálni -a BL-meccs előtt fél órát leszámítva végig játszott-, ha már ilyen komplex feladatkört bízott rá Enrique.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 20:06:36

Csbal írta:Ha vki ennyi meccstől elfárad, akarmilyen iramban nyomja, de azért nem kell az iramától sem elájulni, akkor vmi gond van az edzésmódszerekkel. Ronaldo nem fárad el? Az ő irama tényleg nagy. Mondom ezt Barcelona drukkerkent. Az igazság az h komoly csapat ellen nem bizonyított. Ennyi.
Szóval szerinted CR többet robotol, ütközik, csúszik egy meccsen, mint Rakitic? Hát nem tudom..
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.10.01. 20:04:39

Ha vki ennyi meccstől elfárad, akarmilyen iramban nyomja, de azért nem kell az iramától sem elájulni, akkor vmi gond van az edzésmódszerekkel. Ronaldo nem fárad el? Az ő irama tényleg nagy. Mondom ezt Barcelona drukkerkent. Az igazság az h komoly csapat ellen nem bizonyított. Ennyi.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 19:23:42

Sanama írta:Hónap válogatottjában biztos 3 jó meccs miatt került be. :)
Oda Bravo is bekerült, nem kell ahhoz parádézni.. :mrgreen:

Amúgy nagyon örülnék, ha Rafinha visszatérne már, és elkezdene játszani Rakitic posztján, tényleg nem lenne célszerű túl sokat játszatni a horvátot, ha valaki ilyen iramban tol végig minden meccset, akkor kell neki a pihenés. Vagy ha nem, akkor tavaszra totálisan kifacsarjuk.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.01. 19:15:55

Csbal írta:Hagyjuk már ezt a kell neki is a pihenés szöveget. Alig kezdődött el a bajnokság és két bl meccs volt eddig. Alapozás utánvagyunk. Hova pihenjenek a játékosok? Egyszerűen [auto_cenzúra] volt tegnap. Volt 3 jo meccse és mindenki el van ájulva tőle. Inkább az értékelése aaz ami várhat még.
Hétvégén mikor lett lecserélve? 75. perc körül? 15percet leszámítva minden egyes percet végig tolt a pályán, és nem Busuqets szintű totyogós alibiben. Két ember helyett melózik nagyjából szezon kezdete óta, úgy, hogy előre és hátra is dolgozik, nem is akárhogy... Még jó, hogy elfárad.

Hónap válogatottjában biztos 3 jó meccs miatt került be. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 18:51:26

Csbal írta:Hagyjuk már ezt a kell neki is a pihenés szöveget. Alig kezdődött el a bajnokság és két bl meccs volt eddig. Alapozás utánvagyunk. Hova pihenjenek a játékosok? Egyszerűen [auto_cenzúra] volt tegnap. Volt 3 jo meccse és mindenki el van ájulva tőle. Inkább az értékelése aaz ami várhat még.
Nem az a lényeg, hogy hány meccset játszott, hanem folyamatosan igénybe van véve, újabban szerda-szombat ritmusban, ráadásul egy olyan poszton ahol folyamatosan robotolni kell és még ott a válogatott. Kell a pihenés neki is. Ott volt minden meccsünkön, azt hiszem egyedül az Apoelt hagyta ki.

3 jó meccse volt? Hol élsz te barátom, néztél idén Barca-meccseket?
Forca Barca!!!!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.10.01. 10:38:06

Hagyjuk már ezt a kell neki is a pihenés szöveget. Alig kezdődött el a bajnokság és két bl meccs volt eddig. Alapozás utánvagyunk. Hova pihenjenek a játékosok? Egyszerűen [auto_cenzúra] volt tegnap. Volt 3 jo meccse és mindenki el van ájulva tőle. Inkább az értékelése aaz ami várhat még.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.01. 10:05:08

palesz77 írta:A félreértés elkerülés végett, nem őt hibáztatom ma semmiért, ma is a jobbak között volt.

De támadásban ennél többet kellene hoznia a rangadókon, mint ma tette, mert előre játékban nagyon halovány volt. Csak adogatta Alvesnek szinte a labdákat, amiket ő meg rendre elcseszett. Persze ebbe gondolom benne van, hogy Busi és Alves helyett is ő sprintelget és ütközik, de akkor meg LE változtasson a kezdőn valamit, és így kicsit juttassa több levegőhöz Ivant, mert elég pazarlásnak érzem, hogy szinte csupán romboló szerepkörben alkalmazzuk, holott szorult belé azért némi kreativitás is..
Tobb piheno kell neki, ki volt purcanva, elkesett folyamatosan, a labdai sem ultek. Olyan szr passzokat adott, hogy csak neztem. Remelem kap egy kis pihenot.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.10.01. 09:19:12

palesz77 írta:A félreértés elkerülés végett, nem őt hibáztatom ma semmiért, ma is a jobbak között volt.

De támadásban ennél többet kellene hoznia a rangadókon, mint ma tette, mert előre játékban nagyon halovány volt. Csak adogatta Alvesnek szinte a labdákat, amiket ő meg rendre elcseszett. Persze ebbe gondolom benne van, hogy Busi és Alves helyett is ő sprintelget és ütközik, de akkor meg LE változtasson a kezdőn valamit, és így kicsit juttassa több levegőhöz Ivant, mert elég pazarlásnak érzem, hogy szinte csupán romboló szerepkörben alkalmazzuk, holott szorult belé azért némi kreativitás is..
úgy legyen!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.09.30. 22:53:37

A félreértés elkerülés végett, nem őt hibáztatom ma semmiért, ma is a jobbak között volt.

De támadásban ennél többet kellene hoznia a rangadókon, mint ma tette, mert előre játékban nagyon halovány volt. Csak adogatta Alvesnek szinte a labdákat, amiket ő meg rendre elcseszett. Persze ebbe gondolom benne van, hogy Busi és Alves helyett is ő sprintelget és ütközik, de akkor meg LE változtasson a kezdőn valamit, és így kicsit juttassa több levegőhöz Ivant, mert elég pazarlásnak érzem, hogy szinte csupán romboló szerepkörben alkalmazzuk, holott szorult belé azért némi kreativitás is..
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.09.29. 21:06:22

Rakitic: "I keep an eye on everything Xavi does and on how he does it - even how he drives his car." [barça tv]
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2014.09.27. 19:53:50

Elmúlt nem tudom hány év legjobb igazolása.. zseniális, higgadt, elegáns , imádom a palit :D a csúcsformában lévő Iniestánál éreztem hasonlót! :)
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2014.09.24. 00:08:22

A Chelsea-ben kp. 5 robot van körülötte, 1 csatàr. Ott neki nem kell dolgoznia /nem is tud/. Fabregas erre jó, néha ad egy-két gólpaszt. Nem tud a hàtàn vinni egy csapatot vagy végig robotolni 90 percet. Rakitic egy robotoló kp. A szó jó értelmében.
Válasz küldése