Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.08.24. 14:53:34

csababarca írta:
2020.08.24. 14:35:09
Peter írta:
2020.08.24. 14:26:41
Kellően tisztogatás elkötelezett vagyok.....de nem Suarezzel kezdtem volna....csereként ő zavarta volna legkevésbé a vizet....! Évek óta hangoztatta, hogy a helyére hozzanak valakit....

PIQUÉ-vel kellett volna kezdeni majd Busi, Alba .... stb
Lajossal kezdik, mert szerintem vele egyszerűbben szót értenek. Ő már hangoztatja évek óta hogy kell helyettes neki, stb, szerintem ő látja a helyzetét reálisan.

Az "ikonok" egy része meg még mindig azt hiszi magáról, hogy semmi baj nincs velük, ott sokkal nagyobb harcokra számítok.
A másik opció hogy nem lesznek elpaterolva, aztán majd szépen Koemannál is valahogy visszaszivárognak a kezdőbe.

Mondjuk azért remélem valamennyi pénzt kapunk érte, és nem szerződésbontással rakjuk ki a csapatból.
Én imádtam a hozzáállását mindig is, de az utóbbi másfél évben vettem észre azt, hogy rendre lecseszi a csapattársait egy egy rosszabb lövés után. Holott neki is illene ilyenkor a tükörbe nézni és elgondolkodni, hogy hol lehettünk volna ha a kihagyott ziccereinek a csak a felét berúgja...
Szóval a leépítő csapattárs kritikái és magas fizetés miatt egy cseppet sem bánom, viszont a lehetetlen kapás góljai és a hatalmas góljai miatt (meg a Serrano sonkás pizza amit a Challito-jában árulnak ;) ) viszont nagyon fog hiányozni.
Ő letette amit kellett es amit vártunk tőle, kivanok neki sok sikert Becham-nél
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.24. 14:35:09

Peter írta:
2020.08.24. 14:26:41
Kellően tisztogatás elkötelezett vagyok.....de nem Suarezzel kezdtem volna....csereként ő zavarta volna legkevésbé a vizet....! Évek óta hangoztatta, hogy a helyére hozzanak valakit....

PIQUÉ-vel kellett volna kezdeni majd Busi, Alba .... stb
Lajossal kezdik, mert szerintem vele egyszerűbben szót értenek. Ő már hangoztatja évek óta hogy kell helyettes neki, stb, szerintem ő látja a helyzetét reálisan.

Az "ikonok" egy része meg még mindig azt hiszi magáról, hogy semmi baj nincs velük, ott sokkal nagyobb harcokra számítok.
A másik opció hogy nem lesznek elpaterolva, aztán majd szépen Koemannál is valahogy visszaszivárognak a kezdőbe.

Mondjuk azért remélem valamennyi pénzt kapunk érte, és nem szerződésbontással rakjuk ki a csapatból.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.24. 14:32:41

Titinho írta:
2020.08.24. 14:22:55
vidra írta:
2020.08.24. 13:50:20
"Ronald Koeman has already told Luis Suárez that he does not have him for next season, as reported by the Catalan station Rac1 . The new Barça coach called the Uruguayan by phone this Monday to tell him that he is not in his plans, so the deadline is now open for the forward to agree to leave the Barça club, with which he had one more year of contract another optional if he played a certain amount of games."
Marca, google translate :)

Suarez megy a levesbe, úgy tűnik.
Rac1 hozta le a hírt, minden más meg is erősítette. (Mundo, Gerard Romero).

A legszebb az egészben, hogy nem csak hogy közölte vele hogy távozhat, de a következő órákban Luis ügyvédeivel felveszik a kapcsolatot hogy a szerződésének a felbontásáról tárgyaljanak. Gerard Romero is megjegyezte hogy nem valami korrekt eljárás szerint szeretnének megszabadulni tőle...

Akármilyen botlábú néha, én bíztam benne hogy maradni fog és hiányozni is fog El Pistolero... :?
Ha ez igaz akkor durva. Sokszor kilógott, de voltak klasszis megoldásai amiket Griezmann azóta sem tud produkálni.
Én megtartanám padra, akár csökkentett fizuval, mert ki tudja hogy az új csatár mennyire fog bevállni, nehogy aztán Eto'o-Ibra effektus legyen belőle.


Aztán nehogy annyi legyen a nagy tisztogatás hogy Lajost elzavarják, Busi-Rakéta-Piqué meg továbbra is fix kezdő [-X
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.08.24. 14:26:41

Kellően tisztogatás elkötelezett vagyok.....de nem Suarezzel kezdtem volna....csereként ő zavarta volna legkevésbé a vizet....! Évek óta hangoztatta, hogy a helyére hozzanak valakit....

PIQUÉ-vel kellett volna kezdeni majd Busi, Alba .... stb
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.24. 14:22:55

vidra írta:
2020.08.24. 13:50:20
"Ronald Koeman has already told Luis Suárez that he does not have him for next season, as reported by the Catalan station Rac1 . The new Barça coach called the Uruguayan by phone this Monday to tell him that he is not in his plans, so the deadline is now open for the forward to agree to leave the Barça club, with which he had one more year of contract another optional if he played a certain amount of games."
Marca, google translate :)

Suarez megy a levesbe, úgy tűnik.
Rac1 hozta le a hírt, minden más meg is erősítette. (Mundo, Gerard Romero).

A legszebb az egészben, hogy nem csak hogy közölte vele hogy távozhat, de a következő órákban Luis ügyvédeivel felveszik a kapcsolatot hogy a szerződésének a felbontásáról tárgyaljanak. Gerard Romero is megjegyezte hogy nem valami korrekt eljárás szerint szeretnének megszabadulni tőle...

Akármilyen botlábú néha, én bíztam benne hogy maradni fog és hiányozni is fog El Pistolero... :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.08.24. 13:50:20

"Ronald Koeman has already told Luis Suárez that he does not have him for next season, as reported by the Catalan station Rac1 . The new Barça coach called the Uruguayan by phone this Monday to tell him that he is not in his plans, so the deadline is now open for the forward to agree to leave the Barça club, with which he had one more year of contract another optional if he played a certain amount of games."
Marca, google translate :)

Suarez megy a levesbe, úgy tűnik.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.23. 17:38:32

ALEXDP írta:
2020.08.23. 17:08:57
NovaProspekt írta:
2020.08.23. 14:26:37
írtam pár napja, h az a baj az amigokkal, h még mindig a legjobbaknak hiszik magukat. Suárez mostani nyilatkozata is ezt erősíti. vagy pedig van olyan vastag bőr a képükön, h a magas béreikért akár egymás után 100x is elmondják a mantrát, h "rossz napot fogtunk ki, de ha ez meg az lett volna, bármi lehetett volna...". ilyen beszélőkével én tárt karokkal várnám majd bármelyiket a magyar válogatott kispadjára :D
De igazából tényleg kuka volt az egész csapat fejben és fizikailag is. Nem tudhatjuk, hogy teljesítene pl Suarez, ha normális kp van mögötte. Ezzel együtt látom hogy lassu és cirkuszol, csak még mindig europa egyik legjobb csatára... itt a rendszer mondott csődöt. Szerintem

Suarez se a régi már, korábban minden meccsen rettegtem, hogy mikor állíttatja ki magát, vagy harap meg megint valakit és jön a fél éves eltiltás. Annyira harcias volt, ment ütött-vágott, csípett-harapott, nem voltam annyira odáig érte. De ez az ember már sehol nincs. Egy évet a padon beúgrónak fele fizetésért maradhatna, de mint kezdő nem számolnék vele.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2020.08.23. 17:08:57

NovaProspekt írta:
2020.08.23. 14:26:37
írtam pár napja, h az a baj az amigokkal, h még mindig a legjobbaknak hiszik magukat. Suárez mostani nyilatkozata is ezt erősíti. vagy pedig van olyan vastag bőr a képükön, h a magas béreikért akár egymás után 100x is elmondják a mantrát, h "rossz napot fogtunk ki, de ha ez meg az lett volna, bármi lehetett volna...". ilyen beszélőkével én tárt karokkal várnám majd bármelyiket a magyar válogatott kispadjára :D
De igazából tényleg kuka volt az egész csapat fejben és fizikailag is. Nem tudhatjuk, hogy teljesítene pl Suarez, ha normális kp van mögötte. Ezzel együtt látom hogy lassu és cirkuszol, csak még mindig europa egyik legjobb csatára... itt a rendszer mondott csődöt. Szerintem
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.08.23. 14:26:37

írtam pár napja, h az a baj az amigokkal, h még mindig a legjobbaknak hiszik magukat. Suárez mostani nyilatkozata is ezt erősíti. vagy pedig van olyan vastag bőr a képükön, h a magas béreikért akár egymás után 100x is elmondják a mantrát, h "rossz napot fogtunk ki, de ha ez meg az lett volna, bármi lehetett volna...". ilyen beszélőkével én tárt karokkal várnám majd bármelyiket a magyar válogatott kispadjára :D
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.23. 12:52:33

Azért az edző is jól kezdi. Tényleg nem fért bele,hogy Messi mellett felhívja a játékosokat?

Hiába keni el Lajos,hogy ez a barátság csak a magánéletben van,azért egyfelől látjuk,hogy ez nem így van,másfelől meg ha én azt akarom,hogy folytassa nálam az egyik, akkor a pajtijával minimum korrekt vagyok és elmondanám neki,hogy most mit gondolok(márha csak magam miatt nem vagyok korrekt).
Suarez azt mondja,hogy bírná a padot. Szerintem nem, de akkor ezt kell ajánlani neki. Ha Messit tényleg itt akarja tartani az edző,akkor nem mindegy hogyan bánnak Suarezzel. És amúgyis, én is szidom őt is, Messit is,ha nincs is realitás érzékük,tényleg sokat adtak nekünk, a minimum,hogy emberként bánjunk velük.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.23. 11:12:11

csababarca írta:
2020.08.23. 09:57:32
Mondjuk annyiban igaza van hogy egy hét alatt nem talált meg senkit személyesen a vezetőség?
De Barto meg kinyilatkoztatott...

Szerintem itt az van hogy Barto kifelé nyomta azt a dumát amit mi hallani akartunk, amúgy meg szó sincs ilyesmkiről hogy bárkit kiralhatnak kivéve azt a 6-7 embert akit felsorolt.

Tipikus Bartos megoldás.
Abszolút igaz. Amatőr volt, hogy neveket mondott miközben az edző és mancsaftja szinte meg sem érkezett. Megint itt jön ki, hogy akkor ki is mondja meg a tutit, ha építkezésről van szó. Nekem ebben megint az az üzenet, hogy nem kap szabadkezet Koeman és akkor ezzel a lendülettel le is húzhatja magát a wc-n.Mindenesetre én nálam nagyon bicskanyitogató, ha valaki úgy támad, ha nincs mögötte már teljesítmény.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.23. 09:57:32

Mondjuk annyiban igaza van hogy egy hét alatt nem talált meg senkit személyesen a vezetőség?
De Barto meg kinyilatkoztatott...

Szerintem itt az van hogy Barto kifelé nyomta azt a dumát amit mi hallani akartunk, amúgy meg szó sincs ilyesmkiről hogy bárkit kiralhatnak kivéve azt a 6-7 embert akit felsorolt.

Tipikus Bartos megoldás.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.08.23. 09:47:43

hau30 írta:
2020.08.23. 08:55:14
Most olvasom a nyilatkozatát. Igaza van egyrészről, mert annyi tiszteletet kiérdemelt bőven, hogy megmondja neki egy kompetens ember facetoface, hogy mik a tervek vele kapcsolatban, de másrészt egyszerűn nem értem ezt az embert. Még parázslik a 8-2 utáni hangulat erre támad a sajtón keresztül. Ezek azok egók amiket ki kell hajítani, mint macskát piszkítani. Minél előbb meg kell köszönni neki amit tett a klubbért és el kell távolítani.
Sajnos én is most olvastam és látszik, hogy baj van a játékosok fejében is. A 8:2-t úgy fogja fel Suarez, hogy csak egy rossz nap volt. Hát a Barca rossz napokon nem 8:2-t játszik hanem pl nem rúg 4 gólt hanem csak egyet.

Ami őt illeti én se küldeném idén el, mert nincs pénz helyettesre, másrészt ez a vezetőség jobban jár, hanem is igazol, mert úgyse jönnek be az igazolások. Fölösleges pénzkidobás. Martin Braithwaite is 18 milliós igazolás, nem találtak a helyére egy ifijátékost Barcelonában.
Szóval egy héttel a 8:2 után mondhatjuk nincs nagy változás a csapat körül...
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.23. 08:55:14

Most olvasom a nyilatkozatát. Igaza van egyrészről, mert annyi tiszteletet kiérdemelt bőven, hogy megmondja neki egy kompetens ember facetoface, hogy mik a tervek vele kapcsolatban, de másrészt egyszerűn nem értem ezt az embert. Még parázslik a 8-2 utáni hangulat erre támad a sajtón keresztül. Ezek azok egók amiket ki kell hajítani, mint macskát piszkítani. Minél előbb meg kell köszönni neki amit tett a klubbért és el kell távolítani.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.17. 18:27:12

Subinho írta:
2020.08.17. 12:18:56
Sokan elküldenék, én nem ezt tenném, megtartanám amolyan Larsson féle csatárnak. 2 éve mondja (érzi), hogy gondoskodjanak a helyettesítéséről. És nem ilyen Braithwaith félékkel... Kell ő nekünk, csak nem minden meccsen. Ha eladjuk és jön Lautaro, mi a garancia arra, hogy bevállik? Lásd: Griezman, Coutunho, Dembele...
Sztem ő Messivel együtt fog elmenni levezetni vhova, 1 vagy 2 év múlva.
Túl nagy ember ő, hogy padozzon. Higgyétek el nekem, sem ő, sem a többi nagy öreg nem fog padozni. Ha itt maradnak, ugyanarra számíthatunk, mint ami ebben a szezonban is volt.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.08.17. 12:56:42

Ha az Ajaxnak tényleg kell, akkor cseréljük el Destre egy az egyben, és menjen.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.08.17. 12:55:03

Suarez szerintem pont nem az, aki 10-15 perceket játszva formában van, és hozzátesz a játékhoz.
Folyamatos játék mellett minden 3-4. meccse jó, a többi kuka.
A BL-ben is gyenge volt, én elengedném a nagy bérével együtt.

A kérdés szerintem, hogy milyen játékrendszert akar az új edző, és ehhez kik kellenek.
Ha pl. Griezmann nem kell, akkor van pénz,
mondjuk Haalandra is. Aki eddig nem illett a játékba, de egy új felállásnál miért ne.
Szélsőkből úgyis lesz bőven a csapatban.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2020.08.17. 12:50:51

Subinho írta:
2020.08.17. 12:18:56
Sokan elküldenék, én nem ezt tenném, megtartanám amolyan Larsson féle csatárnak. 2 éve mondja (érzi), hogy gondoskodjanak a helyettesítéséről. És nem ilyen Braithwaith félékkel... Kell ő nekünk, csak nem minden meccsen. Ha eladjuk és jön Lautaro, mi a garancia arra, hogy bevállik? Lásd: Griezman, Coutunho, Dembele...
Sztem ő Messivel együtt fog elmenni levezetni vhova, 1 vagy 2 év múlva.
Én is így gondolom,nem lesz hülye az új edző elengedni megfelelő alternatíva nélkül.
Messi szerintem meg 100% hogy marad.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.17. 12:31:30

Tomix354 írta:
2020.08.17. 12:04:30
Ajax vinné. Én cserének még egy évre megtartanám, nincs alternatíva helyette. Megjegyezném, hogy az ő esetében legalább már vagy 2 éve szólt, hogy jól jönne már a pótlása.
Hát az a baj, hogy totálisan senki nincs a helyére nálunk és nincs is igazolva! Így hát nemhogy a cserepadra kerül hanem ,,kötelező,, játszatni, ha kell egy 9-es. Ha nem abban a típusban játszunk, akkor persze nem kell, csak kérdés, hogy mikor hozunk végre valakit...mert igazából az ő posztjára egy csapatban kell valaki. Erős, robosztus, és persze technikás játékos. Ilyen nálunk 9-esben nincs.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2020.08.17. 12:22:05

Majd a leendő edző megmondja ki kell és ki mehet. Suarez egyedül van azon a poszton ha elmegy ki lenne helyette?- Lautaro idén biztos nem jön.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.17. 12:18:56

Sokan elküldenék, én nem ezt tenném, megtartanám amolyan Larsson féle csatárnak. 2 éve mondja (érzi), hogy gondoskodjanak a helyettesítéséről. És nem ilyen Braithwaith félékkel... Kell ő nekünk, csak nem minden meccsen. Ha eladjuk és jön Lautaro, mi a garancia arra, hogy bevállik? Lásd: Griezman, Coutunho, Dembele...
Sztem ő Messivel együtt fog elmenni levezetni vhova, 1 vagy 2 év múlva.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.17. 12:04:30

Ajax vinné. Én cserének még egy évre megtartanám, nincs alternatíva helyette. Megjegyezném, hogy az ő esetében legalább már vagy 2 éve szólt, hogy jól jönne már a pótlása.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.03.10. 21:20:02

Nem vagyok a rajongója, de egy jó Suarez még megmentheti a szezonunkat. Mint egy falat kenyér, úgy kell ide.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.03.10. 18:46:30

Lajosunk ma már(részben?) labdával is edzett! =D> 8)

Gőzerővel dolgozik a visszatérésén, előtte is voltak jó hírek hogy sokkal jobban halad a vártnál, de ez kifejezetten ígéretes hír.
Umtiti, Arthur tanulhatna tőle, 32-33 évesen mindent belead, nem mond ellen a világhírű orvosainknak, Umtitiék meg huszonévesen betegágyak, Arthur meg nem bír egy meccset végig játszani.

Ha ilyen jól halad, április közepére már teljesen bevethető állapotban lesz, ami azt jelenti, ha eljutunk odáig, a BL negyeddöntő visszavágóján már számíthatunk rá, nagyon kellene is.
Ilyen szempontból nézve jól jönne nekünk, ha a következő fordulót 1-2 héttel el tolná az UEFA.

Én Suarezre amúgy nagyon kíváncsi leszek, nem is tudom mióta bajlódik a térdével, most végre megműtötték, talán nem kell fájós térddel évi 60 meccset letolnia, így hátha közelebb lesz a csúcsformájához mint eddig.(megjegyzem a "gyenge" Suarez is piszkosul hiányzik nekünk)
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.01.12. 20:32:36

LG írta:
Ha már 2006, egy csereember lőtte a győztes gólt, és egy csereember osztogatta a gólpasszokat
Larsson személyében valóban volt egy jokerünk, de nem mindenhol volt ilyen fényes a helyzet, pl. Oleguer többnyire kezdő volt. :) Az a keret semmikép nem volt mélyebb a mostaninál.

Pl. a győztes gólt szerző Belletti, vagy a Milan elleni döntő gólt lövő Giuly, olyan játékosok voltak, akikre ma simán rásütnék a középszer jelzőt.
Az lehet, hogy rájuk sütnék, amekkora hülyeségeket olvasni lehet néha. Giuly egy nagyon príma játékos volt, a Monaco 2004-es BL-menetelésének is ő volt a motorja. 2005-2006-ban bővebb volt a keret, Messi, Larsson, Giuly, van Bommel, Marquez, Belletti, Motta álltak be a padról. Nagyon ütős csapat volt az.

Oleguer mondjuk tényleg gáz volt. :D Az egyik béna beadása után konkrétan kiröhögte a közönség, ilyet azelőtt még nem is hallottam, hogy még csak nem is fújolás, hanem röhögés hallatszik háttérzajként.
Válasz küldése