Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.08.24. 18:32:17

Suárez sérülés után és jelentősen lelassulva is gólveszélyes tudott lenni, mert azon kevesek egyik, aki a látszólagos sutasága ellenére önállóan is ki tud alakítani helyzeteket.
Nem volt rossz az a birkózó múlt, nagyon jól tudta használni a meglévő adottságait.
Erre az évre jelentősen lelassult már, de a góljait, gólpasszait nem fogják egy hamar pótolni.
Messivel karöltve tartották 30 felett is versenyben a Barcelonát, nem sok hasonló példa lesz erre a jövőben.
Minden Barcelona szurkoló összeteheti a kezét, hogy itt kötött ki annak idején, Ő tényleg megérte a tetemes átigazolási díjat.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.08.24. 18:27:19

Peter írta:
2020.08.24. 14:26:41
Kellően tisztogatás elkötelezett vagyok.....de nem Suarezzel kezdtem volna....csereként ő zavarta volna legkevésbé a vizet....! Évek óta hangoztatta, hogy a helyére hozzanak valakit....

PIQUÉ-vel kellett volna kezdeni majd Busi, Alba .... stb
Hagyd.....már.....abba.....ezt....a.....minden....szó.....után.....8 pontot......teszek....írást.... mert.... rohadt....idegesítő....

Bár a statokat hozza, lassu lett, korulmenyes, vedekezni nem tud. A tisztogatast en sem vele kezdtem volna, sot, a padra meghagytam volna
20-30 percekre, birkozni még jo lett volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.24. 18:19:09

vidra írta:
2020.08.24. 17:03:58
Griezmann-t még ne írjuk le. Amúgy ha követtétek az elmúlt nap eseményeit, Suarez nyilatkozgatott, hogy plz. szóljanak, ha nem akarják tovább itt, hogy időben intézkedni tudjon. Lehet csak emiatt lett ő az első, akit értesítettek.
Meglátjuk mit fogunk játszani Koemannal, idén nagyon kilógott. Csak arra a fizetések miatt írtam, mert van aki amiatt küldené el Suarezt, miközben vannak olyanok, akik nála sokkal kevésbé dolgoztak meg azért, amit kapnak. Javulhat a francia, de a fizetésére nagy valószínűséggel sosem lesz méltó, mert ahhoz nem csak egóban kéne Messi és CR szintjét megközelítenie.
Avatar
dorian01
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2020.06.16. 15:06:16

2020.08.24. 17:55:11

hau30 írta:
2020.08.24. 16:43:02
Ez egy kíméletlen belépő volt Koeman részéről, de én nagyon is egyet értek vele. Az emberünk a legtöbb esetben csak szenvedett a pályán az elmúlt pár évben, mert Ő is érezte, hogy kevés már a top európai szinthez. Olvasom, hogy hiányozni fognak a góljai. Hány olyan éles meccsre emlékszünk amit behúztunk az Ő kézzelfogható teljesítménye miatt? Nekem kb 2015-ig kell visszanéznem. Sok gólt lőtt, jók a statjai, de rá is érvényes a mondás, hogy milyen társak mellett érte el. Lajos már sokkal többet vett el, mint adott. Konkrétan egy labdatemető lett, hatalmas alibi mozgásokkal. Rakjuk a mérlegre Lewa és Lajos hozzáállását és teljesítményét. 1 év van köztük, de rettenetesen nagy a különbség köztük és nem Messi adogatná neki a büntetőket és üres kapus helyzeteket. Szóval ennek éppen ideje volt és várom a folytatást.
A tavalyi (vagy tavaly előtti?) szezonban az El classicot az ő 3 gólja miatt nyertük meg amikor Messi sérült volt! Egyet értek azzal, hogy mennie kell neki is, de azért ne essünk olyan túlzásokba, hogy 3 éve nem volt jó meccse...
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2020.08.24. 17:53:17

Kár,hogy ezt a beszélgetést nem hallgathatjuk meg. Kíváncsi leszek Messi reakciójára is.
Amúgy én nem küldtem volna el, de (ellentmondva magamnak) cserének se tudnám értelmezni. Kiöregedett ahhoz, hogy 30 percre is harcos legyen.
Messivel is az a gond,hogy a pár éve tartó sétálgatásai és "erő beosztása" eljutott oda,hogy már ha akar se nagyon tud felpörögni, max egy támadásra.
Olyan,mint amikor valaki a futóversenyre pihenéssel készül,hogy kímélje magát, aztán fél év múlva a versenyen jön rá,hogy már nem bír futni.
Összességében Lajossal nagy szerencsénk volt, ha az utóbbi időkben el is vett, előtte nagyon sokat adott, nagyon remélem,hogy tisztességesen küldik el.
Ha nem,az nem csak gerinctelenség, de kockáztatják Messit is,aki nem hiszem,hogy tudna nagy klubban még játszani, de attólmég lelépni leléphet,akár Lajossal is levezetni egy arab csapatban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.24. 17:11:57

vidra írta:
2020.08.24. 17:03:58
Griezmann-t még ne írjuk le. Amúgy ha követtétek az elmúlt nap eseményeit, Suarez nyilatkozgatott, hogy plz. szóljanak, ha nem akarják tovább itt, hogy időben intézkedni tudjon. Lehet csak emiatt lett ő az első, akit értesítettek.
Griezmannak sajnos annyi keresnivalója van a mi játékrendszerünkbe, mint Arda Turannak volt.

Ordít a csávóról hogy nem tud mit kezdeni magával ha rendezett az ellenfél, és a 17 éves Fatinak sokkal több sütnivalója van, tud cselezni, kapura veszélyesen törni, és nem keres 50 milliókat évente, időarányosan leosztva a statjai is jobbak.
Ha van egy kis eszük Bartoéknak, akár 60 millióért szabadulnak tőle és vissza adják az Atletinek Grízest.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.08.24. 17:03:58

Griezmann-t még ne írjuk le. Amúgy ha követtétek az elmúlt nap eseményeit, Suarez nyilatkozgatott, hogy plz. szóljanak, ha nem akarják tovább itt, hogy időben intézkedni tudjon. Lehet csak emiatt lett ő az első, akit értesítettek.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.24. 16:56:17

vinszentvega írta:
2020.08.24. 16:52:32
Feast4 írta:
2020.08.24. 16:20:39
Ennek nagyon nem örülök. Meg kellett volna tartani arra, hogy 20-30 perceket játszon, illetve a könnyebb meccseken kezdjen ő. 20-30 percig még veszélyes.

Nem vele kellett volna kezdeni mert gólokat azért lőttünk. Hátul meg középpályán kellene seggeket szétrúgni. :roll:
20-30percekért kicsit sokallanám azt a fizetését.
Griezmann többet keres nála... kell ehhez még valamit hozzáfűzni?
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.08.24. 16:52:32

Feast4 írta:
2020.08.24. 16:20:39
Ennek nagyon nem örülök. Meg kellett volna tartani arra, hogy 20-30 perceket játszon, illetve a könnyebb meccseken kezdjen ő. 20-30 percig még veszélyes.

Nem vele kellett volna kezdeni mert gólokat azért lőttünk. Hátul meg középpályán kellene seggeket szétrúgni. :roll:
20-30percekért kicsit sokallanám azt a fizetését.
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.24. 16:46:15

Léfe írta:
2020.08.24. 16:39:15
Én meg nagyon örülök, valahol el kell kezdeni. Nemrég még azt nyilatkozta, hogy tudomásul veszi-elszaladt az idő. A röhely csak az, hogy mennyien szapulták, küldték volna,
most meg védenék. Nekem még Rivaldó is jó lenne, a labdát biztosan le tudná kezelni. Most sorban mindenki után sirás lészen. Esküszöm tátom a számat. Most hol vannak akik a fiatalokat hiányolták. Ráadásul sok pénzért volt balfék.
Ha jobban elolvastad volna a kommenteket,akkor látnád,hogy nem védjük,vagy akarjuk hogy maradjon kezdő. Csak nem ő lett volna a legelső. Valahol el kell kezdeni. Busquetsel,aki kulcspozícióban ugyan úgy egy... kupac. Suarez botladozott,de meglőtte a gólokat,a rutinja hiányozni fog. Egyelőre 1 normális csatárunk sincs,remélem nem az lesz a vége,hogy hozunk valami nagyon fiatalt,aztán majd Griezmann erőlködik ott.

A fiatalokat meg ugyan úgy várom a kezdőbe. Csak épp a kp-ra van lehetőség már most változtatni,középre meg senki.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.08.24. 16:43:49

Léfe írta:
2020.08.24. 16:39:15
Én meg nagyon örülök, valahol el kell kezdeni. Nemrég még azt nyilatkozta, hogy tudomásul veszi-elszaladt az idő. A röhely csak az, hogy mennyien szapulták, küldték volna,
most meg védenék. Nekem még Rivaldó is jó lenne, a labdát biztosan le tudná kezelni. Most sorban mindenki után sirás lészen. Esküszöm tátom a számat. Most hol vannak akik a fiatalokat hiányolták. Ráadásul sok pénzért volt balfék.
Szerintem sokan azt sérelmezik, hogy voltak nála jóval nagyobb kerékkötők. A góljaival azért ő sokat kompenzált. Másik topicban leírtam, nálam is ment volna, de min. 3 játékost előtte küldtem volna el.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2020.08.24. 16:43:02

Ez egy kíméletlen belépő volt Koeman részéről, de én nagyon is egyet értek vele. Az emberünk a legtöbb esetben csak szenvedett a pályán az elmúlt pár évben, mert Ő is érezte, hogy kevés már a top európai szinthez. Olvasom, hogy hiányozni fognak a góljai. Hány olyan éles meccsre emlékszünk amit behúztunk az Ő kézzelfogható teljesítménye miatt? Nekem kb 2015-ig kell visszanéznem. Sok gólt lőtt, jók a statjai, de rá is érvényes a mondás, hogy milyen társak mellett érte el. Lajos már sokkal többet vett el, mint adott. Konkrétan egy labdatemető lett, hatalmas alibi mozgásokkal. Rakjuk a mérlegre Lewa és Lajos hozzáállását és teljesítményét. 1 év van köztük, de rettenetesen nagy a különbség köztük és nem Messi adogatná neki a büntetőket és üres kapus helyzeteket. Szóval ennek éppen ideje volt és várom a folytatást.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2020.08.24. 16:39:15

Én meg nagyon örülök, valahol el kell kezdeni. Nemrég még azt nyilatkozta, hogy tudomásul veszi-elszaladt az idő. A röhely csak az, hogy mennyien szapulták, küldték volna,
most meg védenék. Nekem még Rivaldó is jó lenne, a labdát biztosan le tudná kezelni. Most sorban mindenki után sirás lészen. Esküszöm tátom a számat. Most hol vannak akik a fiatalokat hiányolták. Ráadásul sok pénzért volt balfék.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2020.08.24. 16:36:45

Úgy tűnik, hogy ez a Koeman nem a nosztalgia faktort élvezni jött a Barcelonába, hanem elég kemény arc. Én abban reménykedem, hogy ő olyasvalaki, aki az utóbbi időben az összes Barca meccset látta és szétvágta az ideg, hogy mennyire béna a taktika és milyen rosszul szervezett a csapat. A nyilatkozataiból nekem úgy tűnik, hogy tud gondolkodni a csávó és van koncepciója.
Suarez nekem is nagyon szimpi mostanában és a nyilatkozata is korrekt volt, de egyrészt magas a fizetése, másrészt nem engedhetjük azt meg, hogy ezentúl egyetlen csapatot se tudjunk megverni, akik feltolt védekezéssel játszanak, mert nincs elég gyors csatárunk hozzá.
Aztán azt se tudjuk, hogy milyen személyiségű ez a Koeman. Lehet van egy elképzelése arról, hogyan lehet gyorsan átvenni az irányítást egy csapatnál és kiharcolni a tekintélyt. Ebbe simán beletartozhat, hogy megmutatja, akár egy Suarez kirakásán sem pityeredik el.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.08.24. 16:20:39

Ennek nagyon nem örülök. Meg kellett volna tartani arra, hogy 20-30 perceket játszon, illetve a könnyebb meccseken kezdjen ő. 20-30 percig még veszélyes.

Nem vele kellett volna kezdeni mert gólokat azért lőttünk. Hátul meg középpályán kellene seggeket szétrúgni. :roll:
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.08.24. 16:07:22

Ennek nem örülök, az egyetlen igazi 9-esünk, nyugodtabb lennék ha ott lenne a keretbe amolyan jó az öreg a háznál státuszban...mert a gól/rutin mindig benne van, még ha már nem is 90 percen évi 50-60 meccsen keresztül.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.08.24. 16:04:29

gránit írta:
2020.08.24. 15:42:46
Nagy butaság lenne most még elküldeni. Suárez már csak árnyéka korábbi önmagának, de 16 gól még az előző szezonban is benne volt a ligában. Nem kezdőnek, de cserének bőven maradhatott volna még egy évig, kell a mélység. Cserecsatárként sokkal inkább számolnék vele, mint Griezmann-nal. Egy fiatal középcsatár jönni fog, de biztos cserének még maradhatna egy évig. Szükség van egy bő keretre.
Nekem van egy olyan gyanúm, hogy Grizes fog középen játszani.
més que un club
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2457
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.08.24. 15:42:46

Nagy butaság lenne most még elküldeni. Suárez már csak árnyéka korábbi önmagának, de 16 gól még az előző szezonban is benne volt a ligában. Nem kezdőnek, de cserének bőven maradhatott volna még egy évig, kell a mélység. Cserecsatárként sokkal inkább számolnék vele, mint Griezmann-nal. Egy fiatal középcsatár jönni fog, de biztos cserének még maradhatna egy évig. Szükség van egy bő keretre.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3277
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.08.24. 15:32:57

Én se Suarezzel kezdtem volna,de elképzelhető,hogy ő nem is szeretne beugró fiú lenni. Az Ajaxban még elszaladgál,ha elviszik. Megérdemelt volna ő is egy normális búcsút,nem katalán,nem is töltötte itt a fél életét,de a klub egyik legeredményesebb támadója lett pár év alatt.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.08.24. 15:15:18

Remélem nem szerződés bontás lesz, megérdemel azért egy tisztes távozást. Szerintem ez egy hiba, csereként még simán lőhetett volna pár fontos gólt, kíváncsian várom ki fogja hozni az ő 20-30 góljait hirtelen. Másrészről viszont értem, magas a fizuja és ő sem ragaszkodik már úgy az egészhez, csak aztán semmi értelme nem lesz ha hozzák 100-ért Lautarot és kapja Lajos fizuját is.

Mindenesetre elég komoly amit lerakott az asztalra a leigazolása utáni években. Bízom benne azért, hogy jövőre lesz valami rendes búcsúztatása, arra rászolgált, meg egyébként se legyünk olyanok mint a szomszédok.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.24. 15:15:01

Titinho írta:
2020.08.24. 15:09:04

Annyi szerintem a különbség, vagyis ahogy én látom az elmúlt egy hét híreiből, hogy míg Lajosnak egyértelműen meg lett mondva hogy nincs rá szüksége a csapatnak, addig Busi és Piqué esetében egy vagy vagy szituáció alakult ki. Vagy maradnak, de akkor csak kiegészítő szerepkörben és abszolút nem kezdőként, vagy mehetnek akkor máshová egy szép búcsúzással. Ez a döntés most valamilyen szinten rájuk is van bízva, míg Lajosnak ezt az esélyt meg sem adták.

igen, ez is benne van.

én abban nem hiszek, hogy maradjanak kiegészítőnek.
utóbbi évek tapasztalatai szerint előbb utóbb majd követelőznek, és ha úgy alakul a Koeman projekt, akkor majd szépen vissza lesznek követelve a kezdőbe, elfelejtve az alkalmatlanságukat.
most még valamennyire él a bukta emléke, de egy esetleges őszi hullámvölgy esetén benne van, amit én gondolok.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.08.24. 15:11:44

csababarca írta:
2020.08.24. 14:59:01
Persze, ezeket nem vitatom.
Viszont szerintem ő nem ragaszkodik ehhez a barca dologhoz annyira, minta többiek.

A dolog lényege, hogy szerintem előbb meg tudnak egyezni Suarezzel a szakításról, mint Busquetsel vagy Piquével.
Ha Lajost kirakják(aki sokszor emberhátrány, de mellette ha olyanja van olyat tud mint kevesen), és a többi szent tehén vigyorogni fog a kezdőben, nem tudom mit csinálok :lol: :lol:
Hírek már arról szólnak hogy BUSQUETS lesz dupla privotba De Jong mellett :!: :!:




Tartok tőle hogy ő lesz az áldozati bárány most, jól megmutatják neki, aztán majd Bartoék példálózhatnak hogy ők megtették amit kellett..


Aztán nehogy kiderüljön hogy szó sincs itt Messi klikkjéről, hanem szimplán csak Bartomeuék puhányságuk áll az elmúlt évek hátterében [-X [-X
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2020.08.24. 15:09:04

csababarca írta:
2020.08.24. 14:59:01
Persze, ezeket nem vitatom.
Viszont szerintem ő nem ragaszkodik ehhez a barca dologhoz annyira, minta többiek.

A dolog lényege, hogy szerintem előbb meg tudnak egyezni Suarezzel a szakításról, mint Busquetsel vagy Piquével.
Annyi szerintem a különbség, vagyis ahogy én látom az elmúlt egy hét híreiből, hogy míg Lajosnak egyértelműen meg lett mondva hogy nincs rá szüksége a csapatnak, addig Busi és Piqué esetében egy vagy vagy szituáció alakult ki. Vagy maradnak, de akkor csak kiegészítő szerepkörben és abszolút nem kezdőként, vagy mehetnek akkor máshová egy szép búcsúzással. Ez a döntés most valamilyen szinten rájuk is van bízva, míg Lajosnak ezt az esélyt meg sem adták.

Aztán lehet hogy az lesz mint egy héttel ezelőtt Abidal esetében, hogy mindenki azt hangoztatta hogy marad, aztán hirtelen egy bejelentés hogy megy.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.08.24. 15:05:19

Kell a vér frissítés, bár szerintem maradhatott volna cserének. Főleg hogy nem hemzseg a piac a klasszis (elérhető) 9esektől.

Első sorban Pique, SR, és Busquets azok akiknek távozniuk kell. Ha tőlük megszabadultunk, akkor mehetnek az olyanok is mint Umtiti, Rakitic, Suarez
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.08.24. 14:59:01

Persze, ezeket nem vitatom.
Viszont szerintem ő nem ragaszkodik ehhez a barca dologhoz annyira, minta többiek.

A dolog lényege, hogy szerintem előbb meg tudnak egyezni Suarezzel a szakításról, mint Busquetsel vagy Piquével.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése