Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.09.23. 18:46:25

Sinya22 írta:
2020.09.23. 18:19:21
Egyik végletig sem kell nagyon elmenni. Valóban ő volt az,aki Messi mellett meglőtte a gólokat,de az utolsó 2 szezonjában Busi mellett/után ő volt a legtöbbet elővéve,szerintem teljesen jogosan. Voltak meccsei,ahol már nem is az volt a kérdés belövi-e a helyzeteit, hanem hogy a reklamáláson és lesen álláson kívül fog-e valamit csinálni?

Nem az ő hibája ez,évek óta erősíteni kellett volna erre a posztra,de ez a vezetőség úgy látszik mindig megvárja,míg valaki teljesen kiég. Szerintem erre a sorsra fog jutni Piqué is,Alba is. Lehetne cserélni őket(igen nincs pénz) de továbbra sincs egyiknek sem helyettese/riválisa a posztra,így lehet nyomatni őket még 1-2 évet. Na de ez off.

Visszatérve Lajosra: Nem biztos hogy elengedtem volna így,hogy Griezmann lesz vélhetően az előre tolt ember. Én tőle nem várok túl sokat,sem gólokban,sem játékban.
Egy másik témában már jeleztem: "Nem értek sem a focihoz, sem az űzlethez annyira mint itt egyes kommentelők, de......Az élet egyébb területén a generáció, illetve az új dolgozó váltás úgy történik, hogy van egy betanulási időszak, amikor még együtt van mindkét egyén. Ja, és van egy felmondási ídő a véglegesítés előtt.
Lehet, hogy dilettáns megközelítés, de ebben az észnélkülinek tűnő favágós időszakban ez jutott eszembe."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.23. 18:42:34

Sok sikert neki az atletiben, bar jobban orultem volna ha nem marad ligan belul.

6 ev alatt azert vert 280 meccsen vagy 300 golpontot, brutalis statisztika, nem veletlenul a 3. legjobb gollovoje egy 120 eves klub tortenelmenek. Es megegyszer irom csak 6 evet volt itt.

En szerettem, mindig ment mint az allat es annak ellenre fosta a golokat h osszjatekban, cselezesben meg sok masban total homaly volt, foleg az utobbi 1-2 evben.

Szerintem az evi 20 gol potlassal nem lesz baj, ilyen cou, fati, messi, dembouz, trincao sorral griezmann is meg fogja loni ezt a mennyiseget.

Sok sikert El Pistolero!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2020.09.23. 18:52:56-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.23. 18:19:21

Egyik végletig sem kell nagyon elmenni. Valóban ő volt az,aki Messi mellett meglőtte a gólokat,de az utolsó 2 szezonjában Busi mellett/után ő volt a legtöbbet elővéve,szerintem teljesen jogosan. Voltak meccsei,ahol már nem is az volt a kérdés belövi-e a helyzeteit, hanem hogy a reklamáláson és lesen álláson kívül fog-e valamit csinálni?

Nem az ő hibája ez,évek óta erősíteni kellett volna erre a posztra,de ez a vezetőség úgy látszik mindig megvárja,míg valaki teljesen kiég. Szerintem erre a sorsra fog jutni Piqué is,Alba is. Lehetne cserélni őket(igen nincs pénz) de továbbra sincs egyiknek sem helyettese/riválisa a posztra,így lehet nyomatni őket még 1-2 évet. Na de ez off.

Visszatérve Lajosra: Nem biztos hogy elengedtem volna így,hogy Griezmann lesz vélhetően az előre tolt ember. Én tőle nem várok túl sokat,sem gólokban,sem játékban.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2020.09.23. 17:54:33

Alcantara írta:
2020.09.23. 17:01:46
MatsMessi írta:
2020.09.23. 16:31:59
Voltak jo megmozdulasai, de az utobbi evek kozel nulla.
Utolsó 3 éve: 31-25-21 gól.
A szezon végén jelentkezzél már, hogy ki rúgott többet a csapatban. Érdeklődve várom, mert ez a gólmennyiség ezek szerint "közel nulla".
Ha nem latod, hogy regi onmagahoz kepest mar kozel nem hozta magat, akkor nem tudok mit csinalni. Rengetegszer sokan leirtak egy egy meccs utan, hogy fek volt a csapatban. Frissites kell az egesz keretben, ezt a 33 eves formankivuli Suarezzel, Meg Busquetsel meg Piquevel, Rakiticel nem lehet megoldani. Nem azt mondom, hogy el kell adni az osszeset, de legalabb vetelytarsuk legyen. Azt meg hadd dontsem el a sajat belatasom szerint, hogy ki mennyire szimpatikus a csapatbol. Suarez sosem volt az nekem, rettentoen idegesitett az allando magyarazasa a bironak. Viszont ha ennyire szereted a statisztikakat akkor legyszi keress nekem egy BL-t is az utobbi evekbol a csatarunktol. Azt meg sem emlitem, hogy egy komplett generacio felnott kis tulzassal azido alatt amig rugott vegre golt idegenben a BL-ben.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.23. 17:07:26

Alcantara írta:
2020.09.23. 17:01:46
MatsMessi írta:
2020.09.23. 16:31:59
Voltak jo megmozdulasai, de az utobbi evek kozel nulla.
Utolsó 3 éve: 31-25-21 gól.
A szezon végén jelentkezzél már, hogy ki rúgott többet a csapatban. Érdeklődve várom, mert ez a gólmennyiség ezek szerint "közel nulla".
Utolsó évben sérült is volt, nullába álom szép gólok is voltak, befejező csatártól még mindig nem értem mit várunk, milyen megmozdulást? Volt asszisztja, max ennyit várhatsz még. El vannak tévedve az emberek sztm, Neymarokkal, meg Mesikkel nem lehet feltölteni a cspatot, gólt meg megmozdulást (vagy mit? #-o ) várni :lol:
Na de majd, aki jön helyette, nem mondom mennie kellett már, de az újdonsült villámléptű bizonyíthat, főleg, ha La ligába marad Lajos meglátjuk kinek lesz több gólja :D SZvsz a jelenlegi pénzügyi helyzetben nem tudsz jobbat hozni helyette, Haaland talán de arról lecsúsztunk, többi méreg drága, B kategórás csatárt meg minek a Barcába ? #-o
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2020.09.23. 17:01:46

MatsMessi írta:
2020.09.23. 16:31:59
Voltak jo megmozdulasai, de az utobbi evek kozel nulla.
Utolsó 3 éve: 31-25-21 gól.
A szezon végén jelentkezzél már, hogy ki rúgott többet a csapatban. Érdeklődve várom, mert ez a gólmennyiség ezek szerint "közel nulla".
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2020.09.23. 16:31:59

Meg kell koszonni amit a csapatert tett, aztan gyorsan bucsut mondani neki, nehogy vegul itt maradjon. Voltak jo megmozdulasai, de az utobbi evek kozel nulla. Varom a hivatalos bejelentest, piros betus unnep lesz amikor elhuz innen szamomra. Csak huzna el Buszkecc is es en mar elegedett lennek. Ezzel csak nyerunk ha ez a ket csavo nem jatszik itt.
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.22. 16:32:42

Varatrix írta:
2020.09.22. 11:51:44
A Peruggiai rendőrség hivatalos vizsgálatot indít az állampolgársági vizsgájával kapcsolatban: az általában két óráig tartó tesztet, Luis fél óra alatt töltötte ki. Felmerült a gyanú, hogy vagy előre tudta a kérdéseket, vagy akár a helyszínen segítettek neki.

Állítólag a vizsgáztató telefonbeszélgetését, le is hallgatták, ahol egy kisebb vitát követően úgy zárta a beszélgetést, hogy: - "Mondja meg, milyen osztályzatot adjak, és ennyi. "

[SPORT]
Nálam ez nem hírérték, mármint amikor ment már írtam bohózat, az ilyesmi mindig is az volt. Egyébként hány állampolgárságot, iskolai végzettséget és egyebet el lehetne venni. Nekem max annyiból szánalmas az ügy, hogy ha Juve játékos lett volna ki se derül. Ennyi erővel írjanak Fati gyorsított állampolgárságáról, az persze nem baj, csak minnél előbb felnőtt spanyolba játsszon nehogy meggondolja magát. Ez köztudott tény ilyen eljárásoknál mi a helyzet, nem értem ez miért nagyszám most.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.09.22. 13:30:54

Csíptem a srácot....a fizetése nem ránk tartozik, csereként számoltam volna vele....zsiványsága, életrevalósága, helyzetfelismerése - ha megkopott is - hiányozni fog

Felrakom a klasszikus lemezemet....egy bármilyen megújulást is kezdeményező edzőnek (nem csak fiatalítást gondolva ezalatt)....elsőként Piquét kell eltávolítani....utána a többi már gyerekjáték....Busi, SR, Alba....de a sorrend Piqué után lényegtelen
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.22. 12:47:33

Atlantis írta:
2020.09.22. 12:07:45
Mondjuk ez a felröppent sztori is karcos:
- Miért hallgatták le a telefonbeszélgetést? Mármint legjobb tudomásom szerint utólag nem lehet, tehát valaki eleve megfigyelte a központot? :D
Ezért fogalmaztam úgy inkább, hogy állítólag.... :mrgreen:

A Marca a Gazettára hivatkozva azt írta, hogy ezt tartalmazza is a nyomozati anyag, de arra senki nem tért ki, hogy hogyan jutottak hozzá. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.22. 12:07:45

Varatrix írta:
2020.09.22. 11:51:44
A Peruggiai rendőrség hivatalos vizsgálatot indít az állampolgársági vizsgájával kapcsolatban: az általában két óráig tartó tesztet, Luis fél óra alatt töltötte ki. Felmerült a gyanú, hogy vagy előre tudta a kérdéseket, vagy akár a helyszínen segítettek neki.

Állítólag a vizsgáztató telefonbeszélgetését, le is hallgatták, ahol egy kisebb vitát követően úgy zárta a beszélgetést, hogy: - "Mondja meg, milyen osztályzatot adjak, és ennyi. "

[SPORT]
Mondjuk ez a felröppent sztori is karcos:
- Miért hallgatták le a telefonbeszélgetést? Mármint legjobb tudomásom szerint utólag nem lehet, tehát valaki eleve megfigyelte a központot? :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.09.22. 12:03:45

Zseniális :D én kis naiv meg tényleg elhittem h ez a pali nyelvvizsgázik meg egész nap wikit olvasgatja az országról
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.09.22. 11:54:09

Varatrix írta:
2020.09.22. 11:51:44
A Peruggiai rendőrség hivatalos vizsgálatot indít az állampolgársági vizsgájával kapcsolatban: az általában két óráig tartó tesztet, Luis fél óra alatt töltötte ki. Felmerült a gyanú, hogy vagy előre tudta a kérdéseket, vagy akár a helyszínen segítettek neki.

Állítólag a vizsgáztató telefonbeszélgetését, le is hallgatták, ahol egy kisebb vitát követően úgy zárta a beszélgetést, hogy: - "Mondja meg, milyen osztályzatot adjak, és ennyi. "

[SPORT]
A jó öreg Laller nem kispályázik. Mondjuk arra is a nyakamat tenném, hogy Bartoék is segítettek az "ügyintézésben". De legalább ésszel és nem túl feltűnően csinálta volna emberünk... #-o :mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.22. 11:51:44

A Peruggiai rendőrség hivatalos vizsgálatot indít az állampolgársági vizsgájával kapcsolatban: az általában két óráig tartó tesztet, Luis fél óra alatt töltötte ki. Felmerült a gyanú, hogy vagy előre tudta a kérdéseket, vagy akár a helyszínen segítettek neki.

Állítólag a vizsgáztató telefonbeszélgetését, le is hallgatták, ahol egy kisebb vitát követően úgy zárta a beszélgetést, hogy: - "Mondja meg, milyen osztályzatot adjak, és ennyi. "

[SPORT]
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.22. 10:41:29

davi10 írta:
2020.09.22. 10:02:24
Én Busquets után őt éreztem a legnagyobb féknek. Vagy inkább talán azt, hogy nem volt alternatíva helyette.

Hihetetlen csávó, ösztönből, 1 érintésből zseniális dolgokat csinál a mai napig. Ha labdát vezetni, cselezni stb. kell, az viszont gyakran tragikus. Kíváncsi lennék egy sikeres/sikertelen megkerülős csel rátára. Emellett rengeteg támadás halt el a sutaságán.

Én megszoktam a fetrengéseit, reklamálásait, inkább csak röhögtem rajta. Soha nem volt a kedvencem, ezzel meg végképp nem értek egyet, hogy utoljára még lehúzza a klubot, amelyik bizalmat szavazott neki akkor is, amikor fél évre eltiltották a baromsága miatt.

Érdekes lesz, hogy fog beférni az Atletibe, szerintem oda ez a sebesség kevés lesz.
Az utóbbi egy-két évben volt, vált ilyenné a stisztikája. Legyünk azért őszinték, fiatalabb korában sem volt irtó gyors. De mint mondtam, szerintem abban a pozicióban ahol ő játszott ott kell az amit ő tudott, és még ma is tud csak nem 90 percen keresztül. De ő legalább már szólt, évek óta mondja, hogy kellene valaki a helyére,és szívesen lesz ő beszálló a padról is. Csak éppen senkit sem érdekelt ez.
Busi viszont a mostani ,,koncepcióban,, is alapember mint szűrő játékos! Röhögnöm kell! Benne nincs annyi sem, hogy észrevegye, hogy padon kellene lennie...
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.22. 10:02:24

Én Busquets után őt éreztem a legnagyobb féknek. Vagy inkább talán azt, hogy nem volt alternatíva helyette.

Hihetetlen csávó, ösztönből, 1 érintésből zseniális dolgokat csinál a mai napig. Ha labdát vezetni, cselezni stb. kell, az viszont gyakran tragikus. Kíváncsi lennék egy sikeres/sikertelen megkerülős csel rátára. Emellett rengeteg támadás halt el a sutaságán.

Én megszoktam a fetrengéseit, reklamálásait, inkább csak röhögtem rajta. Soha nem volt a kedvencem, ezzel meg végképp nem értek egyet, hogy utoljára még lehúzza a klubot, amelyik bizalmat szavazott neki akkor is, amikor fél évre eltiltották a baromsága miatt.

Érdekes lesz, hogy fog beférni az Atletibe, szerintem oda ez a sebesség kevés lesz.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.22. 09:20:41

Az, hogy ingyen mehet, csereként sem számítunk rá, főleg úgy, hogy a helyére ember sincs, aki kellő erővel, fizikummal és valljuk be a posztján kellő csibészség is kell, szóval abszolut senki nincs, az egy abszurd és fatális hiba! Elképesztő, nem tudok mást mondani. Jól elmuzsikált volna beszállóként, és Messi is jobb kedvű lett volna. Biztosan ki fog hatni játékára! A fizetése lekerül a listáról, legalábbis gondolom nagy része, ez gazdaságilag jó hír.
Csak el kellene gondolkodni, hogy most miért a pénz az elsődleges szempont! Az előző évek rablógazdálkodása miatt jutottunk ide. A vírus csak még dob a dolgon, de alapvetően a vezetés hibája! Se pénz, se koncepció. Vagdalkozás van.

Ami még vissza van neki a pályafutása során remélem, hogy lesz még öröme a fociban, mert ez a lényeg. Messi is ennek köszönheti azt amit elért. a játék öröme. Isten adta zseni, de csak addíg lesz a király, ameddig van kedve focizni. Na most ebben én kételkedem, de ez már másik topik itt off.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2020.09.22. 08:51:01

Köszönök én is mindent Suárez, igaz a szívemhez az MVP húz, de az MSN is mondhatni tökéletes hármas volt, amit adtak a nézőknek, még az ellenfelek is ha csak a fejükben is, de elismerték azt a tudást.
Mindig a szép dolgok maradnak meg idővel az emberben, amit bőven adott ez a pali nekünk. Lehetetlen gólokat vágott, ha kellett 3 védőt is lekötött és ez nagyon nagyon fog szerintem hiányozni a Barcából, hogy a következő csatár képes lesz e ilyen szinten lekötni védőket, képes lesz e megtartani a labdát és ilyen vehemenciával keresni azt. Persze más lesz a koncepció, de ez akkor is nagyon fog hiányozni és aki nem ismerte el Suárez-t a sok hibája miatt, az talán a következő szezontól majd felfogja, hogy basszus most már helyzetünk sincs, mert nincs aki ilyen szinten tolja a csatár posztot.
Sok sikert az Atletico-ban, remélem a Real dolgát megnehezíted majd, meg egye fene, a miénket is.
Hozzáteszem, hogy vicc az ingyen eladása.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.09.22. 08:22:19

Nagyon sok emlékezetes gólt szerzett, még a rosszabb formájában is olyan helyekről rúgott gólt,ahonnan más valószínű el se lőtte volna. Sajnálom,hogy elmegy,és nem azért mert még 2 évig akartam volna nézni a belassult és kissé botladozó Suarezt,hanem mert semmilyen szinten nem sikerült egy helyettest hozni. Én nem örülök neki,hogy Griezmann lesz erőltetve,de úgy is hamar kiderül az egész. Az Atletico ( ha oda megy) jól jár vele,főleg ingyen.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.09.22. 00:38:59

A fizetéscsökkentés nem volt egyedülálló, más kluboknál is nyesték ekkora arányban a fizetéseket. Az, hogy a csapatnak nem kellett újabb fizetéscsökkentést lenyomnia a játékosok torkán, mindenképpen bizalomgerjesztő, hogy akkora pénzügyi bajban nincs a klub a válság ellenére sem, mint ahogy azt egyesek híresztelték. Semedót abból a szempontból sajnálom, hogy nem jön helyette jobb, és Sergi Roberto alap kezdő lesz. A 40 milliós megtakarítást viszonylag kicsi, kb 10%-os fizetéscsökkentéssel is el lehetett volna érni.

Suárez meg ne akarjon a nem létező szerződéséből pénzt látni, ha közös megegyezéssel bontják fel a szerződést, és a klub megadja neki azt a segítséget a szerződéséhez az új klubjával, hogy ingyen elengedi. Persze így is fog pénzt kapni, sajnos. Bartomeu-ék tényleg eljutottak oda, amit nemrég kilátásba helyzetem, hogy tényleg mi fizetünk most már, ha egy játékosunk távozik. Nem sokáig tart már ennek a bandának az ámokfutása, de sajnos az utolsó hónapokban még sokat fogunk szitkozódni.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.09.21. 22:55:09

Ingyen engedjük el, ráadásul az egyik legnagyobb rivalisunkhoz, mindezt úgy, hogy nincs pénz a pótlására szánt Depayra.

Mondanám, hogy ultragáz, de Bartoek mercejevel ez csak gyenge közepes...
Barcahun
Capitá del Barça
Hozzászólások: 570
Csatlakozott: 2020.09.04. 16:09:08

2020.09.21. 21:39:15

Samper írta:
2020.09.21. 19:18:20
Ugyanezt ekkora cirkusz nélkül is elérhette volna. Azt mondták neki, szóljon az ügyvédeinek, hogy tárgyaljanak a szerződése felbontásáról. Ha az ügyvédek azzal mennek, hogy jó, de fizessenek ennyit, vagy annyit, akkor megállapodnak és senki nem lesz ilyen viharvert
Milyen cikursz ? Semmit nem csinált, az egyetlen dolog, hogy megtapsolta Messit közösségi felületen, hogy lépni akar ebből a fertőből, meg kitette, hogy fake news, ami teljesen helytálló, mert a cikkek 80% spekuláció, és elég sokrol kiderült kamu mostanában. Még Messi előtt interjút adott szivesen maradna, akár cserének is. Az hogy volt egy szerződése és pénzt akar látni belőle, hát lehet cirkusznak nevezni, de az összes játékos ezt csinálja, főleg, hogy a Barcánál egyedülálló módon 70% fizu csökkentés volt tavaszra, nem annyira meglepő. Ennél már sokkal kevesebb pénzért is láttunk hisztit játékosoktól, vagy hát ugye edzőktől nem is olyan rég =P~
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.09.21. 19:18:20

Ugyanezt ekkora cirkusz nélkül is elérhette volna. Azt mondták neki, szóljon az ügyvédeinek, hogy tárgyaljanak a szerződése felbontásáról. Ha az ügyvédek azzal mennek, hogy jó, de fizessenek ennyit, vagy annyit, akkor megállapodnak és senki nem lesz ilyen viharvert
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.09.21. 19:09:06

ikajli írta:
2020.09.21. 16:10:31
Akkor most tulajdonképpen fizet neki a klub, hogy elmenjen?
Igen, tulajdonképpen a legtöbb legális vállalkozás fizet az alkalmazottainak, ha egyoldalúan felbontják a szerződését idő előtt....

Én sokadjára fakatdok ki ezen, de ki mit vár?

Van egy 30+-os játékosod, akinek bomba biztos szerződése van, olyan éves fizetéssel, amiből más klubbok játékosokat vesznek, de te még egy címkét is ragasztatssz a hátára, hogy nekem nem kell, és kirakod a garázs vásárra. Melyik top klub tudná ezt pénzé tenni? Se a Reál, se a City, Pösögö, senki nem tudná pénzé tenni. Leglábbis nem látom a gyakorlatot.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.21. 17:19:38

Én nagyon bírtam, egyik kedvenc labdarúgóm, három bajnokság gólkirályaként beírta a magát futballtörténelembe. Az, hogy a bruttó 25 millió eurós fizetése miatt inkább ingyen elengedik (a Transfermarkt szerint pedig 28.000.000 € a jelenlegi értéke) ismét csak azt bizonyítja, hogy a jelenlegi klubmenedzsment nem tud bánni az értékeivel, és hogy még annál is üresebb a kassza, mint eddig sejtettük... Az Atletinél jó helye lesz, nem csodálkoznék, ha bajnoki címhez segítené Simeone csapatát. Hajrá, El Pistolero! :)
Mi meg majd a tízmilliós Braithwaite-tel a posztodon majd talán behúzzuk a negyedik-ötödik helyet.
Válasz küldése