Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.13. 20:10:59

Örülök Suárez érkezésének, végre megint lesz egy olyan klasszikus középcsatárunk, aki nem statikus, mint amilyen Ibra volt és nem is lesz száműzve a szélre.

Amit pedig büntetés címén vele szemben csinálnak az röhej és felháborító. Ha csak és kizárólag a VB-ből indulok ki, akkor is találunk a harapáshoz hasonló és durvább mozdulatokat is szép számmal. Song 3 meccset kapott azért, mert ököllel rávert egyet a másik hátára, Suárez meg 4 hónapig kb. beszélni sem beszélhet a fociról? Arányosságról itt szó sincs. De akár ott van Zuniga is, aki szándékosan beleszállt Neymar hátába, majdnem tolószékbe kényszerítve a brazilt és megússza úgy, hogy még lapot sem kapott? De nem egy durva és VESZÉLYES SZÁNDÉKOS (és nem csak elkésett) belépő marad megtorlatlanul. Persze, Suárez megérdemli az eltiltást, büntetést, de nem ekkorát.
De a klubfutballból is sorolhatnék olyan visszatérőket, mint Pepe és Diego Costa, akik egymással szemben is számtalan gusztustalanabbnál gusztustalanabb dolgot műveltek. Lett belőle valami?

Nagyon remélem, hogy polgári bírósági ügy lesz a dologból és leredukálódik ez a büntetés 9 válogatott meccsre. :roll:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.13. 20:05:06

Sanama írta:
LG írta:Ha nem enyhítik a büntetést, akkor azért mókás lesz, ki tudja, mikor lendül formába, eleve az alapozást nem túl szerencsés kihagyni. Igencsak érdekes lesz az őszi szezonunk, sok a kérdőjel.
Edzeni attól tud, nem? Mármint nyilván a csapattól külön, de "alapozhat" egyénileg.
Szerintem egész biztos. Mint magánember mit szólhat bele a FIFA, ha elmegy egy edzőterembe vagy az otthoni edzőtermébe mit csinál.
Azt is nehezen képzelem el, hogy abba beleszólhatnak ha körbefutja a házát vagy elmegy a hegyekbe futni, ez sem lehet megtiltani senkinek sem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.07.13. 19:58:40

Kifejezetten örülök az érkezésének, rendkívül kíváncsi vagyok erre a "nagy hármasra" majd. Ha LE össze tudja tenni, mindenkinek megtalálja a szerepét, akkor nagy dolgok születhetnek. Természetével nem hiszem lesz gond, sok játékost neveltek már itt meg. Az edzést pedig szerintem mai világban, főleg egy sportoló aki teli van zsetonokkal, simán megoldja.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.13. 19:58:03

LG írta:Ha nem enyhítik a büntetést, akkor azért mókás lesz, ki tudja, mikor lendül formába, eleve az alapozást nem túl szerencsés kihagyni. Igencsak érdekes lesz az őszi szezonunk, sok a kérdőjel.
Edzeni attól tud, nem? Mármint nyilván a csapattól külön, de "alapozhat" egyénileg.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.13. 19:54:54

Ha nem enyhítik a büntetést, akkor azért mókás lesz, ki tudja, mikor lendül formába, eleve az alapozást nem túl szerencsés kihagyni. Igencsak érdekes lesz az őszi szezonunk, sok a kérdőjel.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.13. 19:51:02

Vesz egy nagy házat egy szép nagy medencével és egy jókora füves placcal, aztán mit tehet róla ha a csapattársi pont őhozzá járnak át passzolgatni meg csobbanni... azt ellenőrizzék.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.13. 19:50:06

salas9 írta:Igen, én is most olvastam. Szerintem ez már túlzás, sőt, nevetséges =D>
persze h az. túlzásba esett a fifa nem is kicsit, ezt már akkor is mondtam mikor megtörtént az eltiltás és a barca közelében sem volt. ha megkapja a 4 hónapos eltiltást meccsekről még talán lenyelem. de ez... semmi köze hozzá h mit csinál.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.13. 19:43:32

Sanama írta: Elvileg az edzőközpontba sem léphet be ameddig a büntetés le nem jár. Gyakorlatilag nem edzhet a többiekkel, és LE-vel.
Majd LE kiviszi a csapatot egy általános iskolai beton pályára edzeni, oda talán mehet Suárez, vagy még oda se... :D
Majd 4 hónap múlva + 10 kiló fölössel megjelenik a pályán (persze ilyen nem fog előfordulni).
Addig fifázhat a srác, tuti csinálnék a helyében egy képet ahogy nyomja a PES-t és ráírnám, hogy "igazi rossz fiúval vagy dolgunk" :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.07.13. 19:34:38

salas9 írta:
Capon írta:Most olvasom, hogy már be sem lehet mutatni a stadionban Suárezt a FIFA szerint.
Igen, én is most olvastam. Szerintem ez már túlzás, sőt, nevetséges =D>

Ha jól tudom, csak orvosi vizsgálatra mehet, és az edzésekkel is vaciláltak valamit a múltkor. Bár ebben nem vagyok biztos...
Elvileg az edzőközpontba sem léphet be ameddig a büntetés le nem jár. Gyakorlatilag nem edzhet a többiekkel, és LE-vel.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.07.13. 19:31:28

Capon írta:Most olvasom, hogy már be sem lehet mutatni a stadionban Suárezt a FIFA szerint.
Igen, én is most olvastam. Szerintem ez már túlzás, sőt, nevetséges =D>

Ha jól tudom, csak orvosi vizsgálatra mehet, és az edzésekkel is vaciláltak valamit a múltkor. Bár ebben nem vagyok biztos...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.13. 19:28:13

Most olvasom, hogy már be sem lehet mutatni a stadionban Suárezt a FIFA szerint.
Vajon a szerződését aláírhatja a stadionon belül vagy azért már fővesztés jár?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.13. 18:59:06

Erxy írta:Bartomeu (president): "Suarez fee? Close to what some media say, lower than 85M. We'll announce it when we present him. It's a 5-year deal."
Zubizarreta (director): "Anti-biting clause? No, there's no clause about how to behave. We can all make mistakes and should learn from it."

Kevesebbe került mint 85 millió [euro?], a bemutatásán nyilvánosságra hozzák az összeget.
Nincs harapási záradék.. :lol:

Euro szerintem, elvégre spanyol csapatról beszélünk. (ezt a remény is mondatja velem :D , nem akarom, hogy a Reallal egy lapon emlegessenek a sok elköltött pénz miatt - ennek már úgyis lőttek :lol: )
Bátor ember lehetett, aki rákérdett a harapási záradékra. 8)

Nem olyan fontos, hogy mennyibe került, ha beválik. Ha belegondolunk, hogy jövőtől elől Neymar-Suárez-Messi fogja tolni nálunk, hátborzongató. Csak szokjanak is össze és tényleg működjön, mert óriási a rizikó. Azért bízom benne, hogy minden rendben lesz. Sok sikert nálunk!
més que un club
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.13. 18:54:37

Bartomeu (president): "Suarez fee? Close to what some media say, lower than 85M. We'll announce it when we present him. It's a 5-year deal."
Zubizarreta (director): "Anti-biting clause? No, there's no clause about how to behave. We can all make mistakes and should learn from it."

Kevesebbe került mint 85 millió [euro?], a bemutatásán nyilvánosságra hozzák az összeget.
Nincs harapási záradék.. :lol:
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.07.12. 14:01:55

mrlevy írta:
Subinho írta: Akkor fog itt 30 gólt vágni Suarez, ha 1. Messi nem játszik, 2. Messi "beáll" a sorba, hátrébb lép a csapat érdekében és elfogadja, hogy Suarez lesz a fényben és ő lesz az első számú gólvágó.
Ellenkező esetben Suarez megy szélre, padra, stb...
Értem én hogy Messi függőség nem jó , de azért ne csináljunk már úgy mintha Messin múlna , hogy a többiek fogalmatlanok a kapu előtt. Egy statisztika jó lenne arról , hogy az elmúlt 2 -3 évben hány gólpassz értékű átadása volt és ebből mennyit bénáztak el a társak. Ha olyan százalékban használnák ki a helyzeteket mint Messi akkor más is kerülhetne 30 gól főlé. Talán majd Suarez ...
nagyon egyetértek ! a Sanchezt méltató cikk is érinti: ... a srác (sok más erénye mellett) időnként mindent elszúrt a kapu elött amit lehetett! Messi állítólagos kiszolgálását szerintem messze túl misztifikálják, az igazi baj az, hogy számos esetben amikor Messi nélkül, vagy Messi mellett de helyette kellett volna gólt, gólokat lőni sorra befuccsoltak!(többen is!) ha van amiért méltányolható messi időnkénti fásultsága az éppen arról szól, hogy a passzai tucatjait füstölték el a szépreményű kollégái...
a sors azonban alkalmasint kegyetlen...lehet hogy most annak leszünk tanúi, hogy éppen maga Messi lesz az akinek sokkal több passzra lesz szüksége egy gólhoz mint eddig...! az elmúlt idénye nagyon is ezt vetíti előre, és ebből az aspektusból mindenképpen méltányolandó a törekvés egy új, egy másik(?) gólvágó beépítésére! hülye ellentmondás de én legutolsóként sem Suarezre gondoltam, de most (mit tehetek?!) reménykedem , hogy ő lesz az.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.12. 14:00:12

Subinho írta:a 4-2-3-1 elég valószínűnek tűnik, azonban ebben az esetben egyetlen embernek nincs meg a helye ebben a felállásban: Inista! Ék Suarez, Mögötte Messi, balon Neymar... Iniesta jobb szélső??? Soha nem volt az!!! 2 vkp egyike lenne??? Soha nem volt vkp, nem is lesz, mert nem ez a posztja!!! Ott ellesz Rakitic, meg Sergi. De Iniesta hol??? És egyáltalán ki lenne a jobb szélső??? Pedro??? :D
Kép
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.12. 13:49:38

Subinho írta:Hihetetlen, hogy 2x beleesnek ugyanabba a hibába... Ibrahimovics projekt 2.
Remélem nem lesz igazam :-\
ha ezt a gyereket is elüldözik egy szezon után, pláne h akciósan egy valag pénzért hozták ide őt is, akkor vmi kummára elromlott a barcelonánál.

mindenesetre sok sikert, és hosszú, eredményes ittlétet kívánok neki!


SZUAREZ! INNENTŐL NEM HARAPDÁLSZ, NEM NEGROZÓL!!!
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.12. 13:41:16

Jester írta:Szerintem egy 4-2-3-1-es rendszerben fok ékként játszani.

Vagy Messi megy ki a szélre.

De abban biztos vagyok: csatárnak jött és nem szélsőnek.

Amúgy kb. 3-4 hónapig nem is fog pályára lépni szóval nem tudom, hogy mi ez a nagy felhajtás...
a 4-2-3-1 elég valószínűnek tűnik, azonban ebben az esetben egyetlen embernek nincs meg a helye ebben a felállásban: Inista! Ék Suarez, Mögötte Messi, balon Neymar... Iniesta jobb szélső??? Soha nem volt az!!! 2 vkp egyike lenne??? Soha nem volt vkp, nem is lesz, mert nem ez a posztja!!! Ott ellesz Rakitic, meg Sergi. De Iniesta hol??? És egyáltalán ki lenne a jobb szélső??? Pedro??? :D
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.12. 13:35:34

mrlevy írta:
Subinho írta: Akkor fog itt 30 gólt vágni Suarez, ha 1. Messi nem játszik, 2. Messi "beáll" a sorba, hátrébb lép a csapat érdekében és elfogadja, hogy Suarez lesz a fényben és ő lesz az első számú gólvágó.
Ellenkező esetben Suarez megy szélre, padra, stb...
Értem én hogy Messi függőség nem jó , de azért ne csináljunk már úgy mintha Messin múlna , hogy a többiek fogalmatlanok a kapu előtt. Egy statisztika jó lenne arról , hogy az elmúlt 2 -3 évben hány gólpassz értékű átadása volt és ebből mennyit bénáztak el a társak. Ha olyan százalékban használnák ki a helyzeteket mint Messi akkor más is kerülhetne 30 gól főlé. Talán majd Suarez ...
Ha miatta nem játszhat a saját posztján, akkor igen is Messi hibája, illetve a vezetőségé, hogy mi a fenéért nem posztra igazolnak.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2014.07.12. 13:05:33

Subinho írta: Akkor fog itt 30 gólt vágni Suarez, ha 1. Messi nem játszik, 2. Messi "beáll" a sorba, hátrébb lép a csapat érdekében és elfogadja, hogy Suarez lesz a fényben és ő lesz az első számú gólvágó.
Ellenkező esetben Suarez megy szélre, padra, stb...
Értem én hogy Messi függőség nem jó , de azért ne csináljunk már úgy mintha Messin múlna , hogy a többiek fogalmatlanok a kapu előtt. Egy statisztika jó lenne arról , hogy az elmúlt 2 -3 évben hány gólpassz értékű átadása volt és ebből mennyit bénáztak el a társak. Ha olyan százalékban használnák ki a helyzeteket mint Messi akkor más is kerülhetne 30 gól főlé. Talán majd Suarez ...
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.07.12. 12:30:26

Isten hozott a csapatban.
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.07.12. 12:03:42

Szerintem egy 4-2-3-1-es rendszerben fok ékként játszani.

Vagy Messi megy ki a szélre.

De abban biztos vagyok: csatárnak jött és nem szélsőnek.

Amúgy kb. 3-4 hónapig nem is fog pályára lépni szóval nem tudom, hogy mi ez a nagy felhajtás...
100% pure awesomeness
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.12. 09:20:25

Ühüm... Jók ezek a statok... Kb. Ibra is ilyennel érkezett ide... csak épp nem volt előttük egy MESSI! Aki még így sétálgatva is a csapat első számú sztárja, minden körülötte forog. Kíváncsi vagyok, hogy Suarez mikor fog Ibra sorsára jutni!!! Ja, hogy ő nem játszhat október végéig... Akkor biztosan tovább bírja majd Messi mellett (mögött).... :evil:
Akkor fog itt 30 gólt vágni Suarez, ha 1. Messi nem játszik, 2. Messi "beáll" a sorba, hátrébb lép a csapat érdekében és elfogadja, hogy Suarez lesz a fényben és ő lesz az első számú gólvágó.
Ellenkező esetben Suarez megy szélre, padra, stb...
Ha már Alexisnek el kellett mennie és ennyi pénz el lett költve, akkor azt kívánom: NE legyen igazam!!!
Ebből az állítólagos 80-90 millából 2 igen jó védő jöhetett volna!!! =D>
AndrisBarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2014.07.11. 14:36:28

2014.07.12. 08:21:09

Suarez az előző szezonban 33 meccs alatt 31 gólt lőtt és decemberben 10-et.
-----------Liverpool--------------
-------------Barca---------------
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.12. 01:33:54

A videó állati :D Egyébként kicsit van bennem para, hogy mit tesz majd, ha Pepe brahiból kifújja rá az orrát, vagy véletlenül rálép a kezére.
A vezetőségnek én gratulálok, amennyiben tényleg 80 körül jött létre az üzlet, ez egy nagy fegyvertény, persze csak akkor, ha a védelemre is fussa. Végiggondolva, nekem is az az érzésem, hogy Hummel lehet a befutó + egy kisebb név (Mathieu), aki ismeri a ligát. Ha ez így létrejön, akkor idén sok panaszunk nem lehet (Dani posztja talán), az elmúlt évekhez képest aktívak vagyunk, a feleslegtől is megszabadulunk és egész jó áron adunk el.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.07.12. 01:14:08

Isten hozott Luis! Úgy látszik az MSN mégsem halott :)
Válasz küldése