Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.09.27. 17:55:25

Aztán a másodikat is berúgja...
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2020.09.27. 17:47:34

Első gólja is megvan. Picit rossz ezt nézni.
més que un club
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2020.09.27. 17:35:35

Első érintése egy gólpassz :D
eimenis1212
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2013.08.25. 21:47:14

2020.09.26. 20:31:08

mindig jókat röhögök a fórumon amikor Suarezt lehúzó kommentek vannak. Az egyik legjobb barca csatár akit láttam. Emlékeztet Dani Alves fujjolására. Falábú, nem tud beadni stb... Aztán 5 éve nem volt olyan jobbhátvédünk aki csak a feleannyira bevált volna. És az elkövetkező 5 évben nem is lesz. Suarezzel is ugyanez lesz a helyzet. Azt hiszik itt az emberek, hogy a jó csatár berúgja minden helyzetét és olyan passzmutatókkal rendelkezik, mint egy középpályás vagy védő, aki nem játszik folyamatos nyomás alatt.... Csakhát ilyen csatár még nem született mert akkor bőven 150 gól felett kellene rúgni minden egyes szezonban.... Mindegy legalább az Atletico meccsek is érdekesek lesznek. Még azt is el tudom képzelni h Suarezzel bajnokágot nyernek.
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2020.09.26. 13:55:09

Kovbal88 írta:
2020.09.25. 20:38:58
tl írta:
2020.09.25. 19:48:14
Kár hogy elmegy, hiányozni fog. A küzdőszelleme, a váratlan húzásai, a bombagóljai, a pimaszsága nagy értékei voltak a csapatnak, kicsit pótolta is a Messiből hiányzó tökösséget ha harcról, ki-ki meccsekről volt szó. Sok jó emlékem van róla, de talán a legszebbek a Realnak lőtt góljai, illetve az a néhány hónap, amikor Neymarral pótolniuk kellett Messit.. 5-1, majd 4-0 a a Madrid ellen, oroszlánrésze volt ezekben a győzelmekben. Nem lesz könnyű pótolni, ha egyáltalán. Sok sikert Luis!!
Az idő sok mindent megszépít. Nem az a játékos volt már rég, aki annak idején idejött, abból a küzdeniakarásból nem sok maradt. Konkrétan, bármikor benne volt, hgoy egy megmozdulásáért piros jár. Vagy ami még rosszabb, megharap valakit vagy hasonló visszaesőként és fél évre eltiltják. De az eredményeit kár vitatni. Hogy ő is ingyen megy, pláne az egyik ellenfélhez, erre pedig nincsenek szavak.
Hiányozni fog.
Nem csak megszépíti, tényleg szép volt. Nem szabad elfelejteni, hogy egy középcsatár mindig erősen függ a csapatjáték minőségétől. Amíg jó volt a csapatjáték, zseniálisan játszott. Az elköszönő cikk videóit nézve feltűnik hogy mennyi gólt lőtt (nem csak ő, de az egész csapat) kontrából, rohanásból. A langyos tilitoli megöli a center játékát is.
Akárhogy is, kevés ilyen center van, aki ennyire jól használja a testét, pedig nem nagydarab. És még valami: egyedülálló az egész világon ahogy külsővel csavar, lő gólokat.
Szerintem nem szabad ezeket elfelejteni az utóbbi idők keserű csalódásai miatt. Különben nem lesznek gyökerei a csapatnak.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2020.09.25. 20:38:58

tl írta:
2020.09.25. 19:48:14
Kár hogy elmegy, hiányozni fog. A küzdőszelleme, a váratlan húzásai, a bombagóljai, a pimaszsága nagy értékei voltak a csapatnak, kicsit pótolta is a Messiből hiányzó tökösséget ha harcról, ki-ki meccsekről volt szó. Sok jó emlékem van róla, de talán a legszebbek a Realnak lőtt góljai, illetve az a néhány hónap, amikor Neymarral pótolniuk kellett Messit.. 5-1, majd 4-0 a a Madrid ellen, oroszlánrésze volt ezekben a győzelmekben. Nem lesz könnyű pótolni, ha egyáltalán. Sok sikert Luis!!
Az idő sok mindent megszépít. Nem az a játékos volt már rég, aki annak idején idejött, abból a küzdeniakarásból nem sok maradt. Konkrétan, bármikor benne volt, hgoy egy megmozdulásáért piros jár. Vagy ami még rosszabb, megharap valakit vagy hasonló visszaesőként és fél évre eltiltják. De az eredményeit kár vitatni. Hogy ő is ingyen megy, pláne az egyik ellenfélhez, erre pedig nincsenek szavak.
Hiányozni fog.
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2020.09.25. 19:48:14

Kár hogy elmegy, hiányozni fog. A küzdőszelleme, a váratlan húzásai, a bombagóljai, a pimaszsága nagy értékei voltak a csapatnak, kicsit pótolta is a Messiből hiányzó tökösséget ha harcról, ki-ki meccsekről volt szó. Sok jó emlékem van róla, de talán a legszebbek a Realnak lőtt góljai, illetve az a néhány hónap, amikor Neymarral pótolniuk kellett Messit.. 5-1, majd 4-0 a a Madrid ellen, oroszlánrésze volt ezekben a győzelmekben. Nem lesz könnyű pótolni, ha egyáltalán. Sok sikert Luis!!
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2020.09.25. 18:14:10

Nem kedveltem Suarezt emberileg, de az itt töltött időszaka alatt megbékéltem vele.

Rengetegen kezdték ki a teljesítménye miatt az utóbbi időben, aminek volt is alapja, mégha azzal a szennycunamival nem is értek egyet, amit az utolsó hónapjaiban, évében kapott.

Ő már évek óta mondta, hogy kellene mellé valaki, és nem kéne mindig kezdenie, az nem az ő hibája, hogy még így is messze ő volt a legjobb választás. Azzal se értek egyet, annyira kutyaütő lett volna az utolsó éveiben, vagy hogy ő lett volna a csapat egyik kerékkötője.

Ami tény, soha nem volt kiemelkedő az összjátékban, voltak ugyan kiemelkedő pillanatai is, de volt sok elképesztően suta megmozdulása is. Azt gondolom, ha tavaly eljut addig a 35 meccsig, amennyit átlagosan játszott az elmúlt években, akkor simán hozza a 20 gólját (így is eljutott 16-ig). Ettől függetlenül tény, hogy egyre kevésbé szolgálta meg a kimagasló fizetését, de a teljesítménye messze nem volt olyan gyalázatos, mint ahogy néhányan lefestik.

Azzal sem értek egyet, hogy a klub mindenkori középcsatárát kéne felelőssé tenni a csapat játékának problémáiért, de továbbmegyek, kb legutoljára venném elő a középcsatár posztot ezért. A kilencest azért kritizáljuk, ha nem lövi be a helyzeteit. Idén messze nem kapott olyan kiszolgálást, mint előtte, és így is hozott egy okés szintet.

Lehet az ő teljesítményét is a problémák egyikeként felsorolni, de sokkal nagyobb problémáink is voltak az ő teljesítményénél. A távozásával kapcsolatosan a klubvezetés újfent elégtelenre vizsgázott, itt egyetértek Messivel, hogy ennél sokkal többet érdemelt volna Suarez.

Ami nagyobb baj, hogy pénzt nem látunk érte, hogy elment az egyik közvetlen riválisunkhoz, valamint hogy se pénzünk, se értelmes kiszemeltünk nincs a pótlására.

Én Suareznek köszönök mindent, azért remélem olyan őrülten sikeres korszaka nem lesz a Ticoval, és remélem minket se fog túlságosan szomorítani a derbiken.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.25. 17:08:58

visca el barca írta:
2020.09.25. 16:37:08

Ahogy más is írta, sztem is vicces, hogy azert beszologat, de az nem zavarja, hogy lajost leszamitva kb az osszes haverja itt maradt. Azert miert nem szologat be, hogy az elmult evek "sikerkovacsai" tovabbra is itt paradreznak?
Azért is fel kellene szólnia, de úgyse lenne változás.
A legjobb barátja távozását se tudta megakadályozni.

Attól még hogy ő is hibás, a kritikái barto felé jogosak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.09.25. 16:37:08

csababarca írta:
2020.09.25. 14:14:32
mess2009 írta:
2020.09.25. 13:17:16

amit viszont nem tudok hová tenni az Messi (elnézést én annak érzem)hőzöngése. ezzel nagyjából beárazta, hogy mire számíthatunk tőle az idényben.
Én azt nem tudom hova tenni, hogy alig kritizálja a vezetőséget.
Kb a patkány, ocsmány, undorító szavakkal kellene csak dolgozni Bartoék irányába.

Kevés amit csinál.
Egyébként is full igaza van.
Ahogy más is írta, sztem is vicces, hogy azert beszologat, de az nem zavarja, hogy lajost leszamitva kb az osszes haverja itt maradt. Azert miert nem szologat be, hogy az elmult evek "sikerkovacsai" tovabbra is itt paradreznak?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2020.09.25. 16:27:23

csababarca írta:
2020.09.25. 15:34:53

akkor ki kellett volna rakni az összeset, nem találomra két már eleve csereembert, az egyetlen jobbhátvédünket, csak hogy Roberto tovább garázdálodhasson, és Lajost (akinek az eladásával egyet értek, de kevés). Mi van a többi defektessel?
Elfogadom, hogy nem lehet eladni őket, ez az ő szégyenük, de pl nem kötelező játszatni őket.
lelátó, aztán kussoljanak.
hacsak nincs valami kötelező min. meccs/perc a szerződésükben.
Egyetértek!
Példaértékű mutatvány az lett volna , ha Busit is ugyanígy zavarják el , Robertoval a hóna alatt
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.25. 15:34:53

pezZy írta:
2020.09.25. 14:58:12


Teljesen igaza van, viszont számomra ez a "bomlasztás" annyira nem szimpatikus. Senki nem akar távozni a csapatból, de valahogy ki kell rakni azokat az embereket, akik miatt egyszerűen megrekedtünk.
akkor ki kellett volna rakni az összeset, nem találomra két már eleve csereembert, az egyetlen jobbhátvédünket, csak hogy Roberto tovább garázdálodhasson, és Lajost (akinek az eladásával egyet értek, de kevés). Mi van a többi defektessel?
Elfogadom, hogy nem lehet eladni őket, ez az ő szégyenük, de pl nem kötelező játszatni őket.
lelátó, aztán kussoljanak.
hacsak nincs valami kötelező min. meccs/perc a szerződésükben.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2020.09.25. 14:58:12

csababarca írta:
2020.09.25. 14:14:32

Én azt nem tudom hova tenni, hogy alig kritizálja a vezetőséget.
Kb a patkány, ocsmány, undorító szavakkal kellene csak dolgozni Bartoék irányába.

Kevés amit csinál.
Egyébként is full igaza van.
Teljesen igaza van, viszont számomra ez a "bomlasztás" annyira nem szimpatikus. Senki nem akar távozni a csapatból, de valahogy ki kell rakni azokat az embereket, akik miatt egyszerűen megrekedtünk. Sajnos a többi öreg senkinek nem fog kelleni, így szépen kifogják tölteni a szerződésüket.
Messi is írja, hogy nem így kellett volna, de ha nem akar senki elmenni?

Az öregek közül egyedül szerintem Suarez volt az, aki iránt érdeklődtek klubok, gondolom Ő is inkább maradt volna itt a kényelmesbe, Messi meg nyilván örült volna. Számomra ez is furcsa, hogy szidja Bartóékat, de avval semmi baja, hogy folyamatosan az Öreg barátok játszanak.

Nehéz egy év lesz ez minden szempontból.. Az lett volna a legjobb nyáron, ha Bartó lemond, illetve Messit is sikerült volna eladni. 1 évet csúszunk minimum az újjáépítésben sajnos.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.09.25. 14:14:32

mess2009 írta:
2020.09.25. 13:17:16

amit viszont nem tudok hová tenni az Messi (elnézést én annak érzem)hőzöngése. ezzel nagyjából beárazta, hogy mire számíthatunk tőle az idényben.
Én azt nem tudom hova tenni, hogy alig kritizálja a vezetőséget.
Kb a patkány, ocsmány, undorító szavakkal kellene csak dolgozni Bartoék irányába.

Kevés amit csinál.
Egyébként is full igaza van.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2020.09.25. 14:02:42

ktm írta:
2020.09.25. 13:36:50
Attol nem kell tartani, hogy Messi nem fog mindent megtenni a sikerert, nem fog direkt rosszul jatszani. Sokkal inkabb attol, hogy nem lesz aki berugja a forintos labdait amibol iden is egy zsakravalot ki fog osztani.
+1, szerintem már kb két éve az a baj, hogy Messi zsenije mellé nincs senki. Suarez kicsit halványodott, lassult, még sérült is vlt ugye egy adagot, és akkor jött ki az a 2*több meccses periódus, mikor Messi bestresszelt és nem tudott gól lőni, mert neki kellett mindent megcsinálnia, 3-4 embert kicselezni és aztán egyedül bevarrni 20-ról, mert senkivel nem tudott számolni, és a nyomás miatt rendre kapufára vagy kicsit mellé csavart, tőle szokatlan módon. Persze ebben a periódusban is kiosztott sok gólpasszt, de messze nem annyit, amennyi a bajnoki győzelemhez kellett volna, és nem rajta múlott. Griez no comment, Fati keveset játszott, Suarez töbnyire ott volt, de... nem volt már az igazi. Egy mozgékony és gólerős Eto'o hasonmással (nálam ő a Barca stílusába illeszkedését tekintve tán minden idők legjobb csatára volt, kiskoromban az ő mezében fociztam a grundon) ontanák a gólokat számolatlanul.
De eddig legalább a halványodó Suarez volt. Amúgy szerintem sem árt, hogy megy, de nyilván csak akkor szabadott volna, ha potens utódról előtte gondoskodtak volna.
Messi szerintem innen fog visszavonulni kérdés nélkül, nem fog 34 évesen elmenni a családjával. Rajta nem fog múlni semmi, ha Trincao - Fati (Dembele, Pedri) jó partnerek lesznek befejezésben, és Cou - remélem Puig hátulról támogatja akár csak közepesen jól, akkor nem a rúgott gólok számán fog múlni a bajnoki címünk és a BL-szereplésünk. Kanadait megint be fogja húzni egész eU-ban, ha nem lesz komolyabb sérülése.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.09.25. 13:36:50

mess2009 írta:
2020.09.25. 13:17:16
amit viszont nem tudok hová tenni az Messi (elnézést én annak érzem)hőzöngése. ezzel nagyjából beárazta, hogy mire számíthatunk tőle az idényben.
Attol nem kell tartani, hogy Messi nem fog mindent megtenni a sikerert, nem fog direkt rosszul jatszani. Sokkal inkabb attol, hogy nem lesz aki berugja a forintos labdait amibol iden is egy zsakravalot ki fog osztani.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.09.25. 13:17:16

én tiszteletben tartom és nyilván látom, hogy mindenki a saját "érzelmi" szemüvegén át látja a mai történéseket.
Suarez pl. meglepően korrekt viselkedéssel rukkolt elő és ezt becsülöm benne, még akkor is, ha azért le akasztotta még a klubról amit lehetett és elment a riválishoz.
amit viszont nem tudok hová tenni az Messi (elnézést én annak érzem)hőzöngése. ezzel nagyjából beárazta, hogy mire számíthatunk tőle az idényben.
ami Lajost illeti, szerettem ha gólt lőtt és szidtam ha bénázott. ja és nem fogok neki szurkolni, hogy ellenünk parádézzon.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.09.25. 12:40:59

Sosem tudtam kedvelni igazán amiatt, ahogy sokszor viselkedett a pályán, de elismerem és hálás vagyok neki mindazért, amit adott nekünk, a teljesítményével nálam elérte a klublegenda státuszt, a statisztikái magukért beszélnek, sokszor fogtuk a fejünket, hogy mennyire szerencsétlen, máskor viszont szinte a semmiből vágott rendkívül fontos gólokat. =D>

Annak nem örülök, hogy az Atletico ment, hiszen így közvetlen riválist erősít, és ha megfelelően használják, akkor nagyon sokat dobhat rajtuk. Akár annyit is, hogy bajnoki esélyeik legyenek, hiszen sem mi, sem a Real nem erősödtünk jelentősen.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.09.25. 10:15:18

zsoltfree írta:
2020.09.25. 09:20:16
Azért annyira ellentmondásos, hogy ebből az interjúból egy nagyon jó ember egy igazi jellem jön le. Viszont ha más szurkolnak megemlited a nevet, hogy Suarez, egyből rávág valami harapós poént. És tényleg voltak ilyen dolgai, de ebből mennyire nem érződött semmi, mióta nálunk van.
Egyszer nyilatkozta róla a felesége, h otthon egy hangos szava nincs, soha nem hallotta még ordibálni a magánéletben 😀

Állat a fickó, mindig is imádtam, hiányozni fognak a góljai, matekban meg látványban is. Nála a cél szentesítette az eszközt, kirágta a hálót, annyira a vérében volt a gólszerzés, kár, h Rómában vagy Poolban nem jött a váratlan, több BL-t érdemelt volna.
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2020.09.25. 10:13:57

A bővebb búcsú-videó itt:

https://streamable.com/cl6ko1

Megható. Ha a az Atleti előttünk végez a szezonban, legalább annak is örülhetünk valamennyire :(.

Az Atletitől 120m €-ért vett Griezmann és a 6m €-ért az Atletinek eladott Suárez összehasonlításban nálam ezerrel Suárez a nyerő, minden szempontból, mellesleg egyike volt azoknak nálunk, akiket imádtam. Hirtelen a tavaly előtti 5:1-es Clásico jut eszembe, ahol Messi sérülése miatt a csapat vezéreként mesterhármast ért el.... Egyik legjobb játékosunk volt, sok sikert az Atletiben, El Pistolero!
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.25. 09:20:16

Nagyon tetszett Lajossal ez az interjú. Hatalmas jellem. Nagyon nagy köszönet neki mindenért. És tényleg az elődei után még rá tudott tenni a szintre egy lapáttal. Irgalmatlan góljai voltak. Nagyon nagy hiány lesz egy ilyen 9-es. Most így belegondolok, hogy mikor lesz legközelebb ilyen játékos nálunk ezen a poszton?

Azért annyira ellentmondásos, hogy ebből az interjúból egy nagyon jó ember egy igazi jellem jön le. Viszont ha más szurkolnak megemlited a nevet, hogy Suarez, egyből rávág valami harapós poént. És tényleg voltak ilyen dolgai, de ebből mennyire nem érződött semmi, mióta nálunk van.

Sok sikert Lajos, bajnokok legyünk mi, de a Realt előzzétek meg.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.09.24. 23:39:48

Egy igazi gól szró volt, nagyon köszönjük a rengeteg szép pillanatot!
Sok sikert kívánok a továbbiakban neki!
(azért titkon tavaly még bíztam benne, hogy még egyszer utoljára összeáll az MSN és szétgyalázzuk Európát...)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.09.24. 23:01:10

MessiNeymarSuarez írta:
2020.09.24. 22:53:30
Ez a nap is eljött, köszönünk mindent!

Zseniális csatár volt amíg csúcsformába volt, benne van a korban de azért nem lepődnék meg ha az Atleticoban keményebb edzések mellett még látnánk ezt-azt a régi Suarezből
Ott lesz a Pichici top 3ban.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.09.24. 22:53:30

Ez a nap is eljött, köszönünk mindent!

Zseniális csatár volt amíg csúcsformába volt, benne van a korban de azért nem lepődnék meg ha az Atleticoban keményebb edzések mellett még látnánk ezt-azt a régi Suarezből
sojal
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2018.03.01. 12:43:20

2020.09.24. 20:48:18

Varatrix írta:
2020.09.24. 16:00:11
sojal írta:
2020.09.24. 14:44:41
Sajnos a Real fényévekkel jobban ad el játékosokat mint a Barca mostanában. Ők Hakimit és Reguilon is úgy tudták ebben az idényben eladni, hogy kölcsönben voltak. A Barca Semedot szinte a kezdőből volt kénytelen kivenni, hogy valami pénzhez jusson. Tavaly is pl. egy Llorente-től meg egy Theo Hernandez elég jó áron szabadultak (Kovacic-től is, bár őt asszem korábbra írtad). Nyilván ők is sülnek be igazolásokkal, de szerintem anyagilag sokkal jobban állnak, Perezt lehet szidni, de pénzt jobban forgatja mint a Barca-ban bárki. Ott hamarosan kész a stadion, és most úgy néz ki készülnek a jövő évre, amikor valszeg hozzák Mbappe-t és Haaland-ot. Volt már ilyen a kétezres évek elején, de most is egyre jobban szakad le a Barca a Real-tól, reméljük most is hamar fordul a kocka, mint akkor.
Azért igazságtalan, hogy huszonéves játékosok eladását hasonlítjuk össze azzal, hogy 30 pluszos játékosoktól nem tudunk megválni.
Én nem is Vidalra, Rakiticre, meg Suarez-re gondolok mert valahol érthető, hogy nagyon nagy fizeéssel nehéz tőlök megválni (náluk is van ilyen, pl Bale), de a kiegészitő embereket sem igazán tudja a klub értékesíteni, vagy nem olyan áron mint teszi azt a Real. Nyilván részben ez azért is van, mert jobb volt az álományuk, de akkor is bosszantó.
Válasz küldése