Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.11.01. 22:55:47

Én is elégedett voltam vele, szerintem nagyon jól mozgott, és az MSN ez alapján a két meccs alapján szerintem működőképes lesz, mindegyikük mozog mindenfelé a támadó harmadban, az összjátékok is jobbak lettek volna egy átlagos napon, a helyzetkihasználásuk meg végképp, de hát ez egy ilyen nap volt.. Ma ha csak ők hárman 6 gólt lőnek, akkor se lehetett volna a Celtanak egy szava sem. Jó lesz ez, már várom, hogy formába lendüljön! 8) Egy kicsit lehetne tényleg önzőbb, több lövés beleférne akár.

A védekezése meg kifejezetten tetszett, nem egy Pedro, de odatette magát védekezésben is, úgyhogy azokkal a véleményekkel sem értek egyet, hogy kevés lesz ez a hármas védekezésben majd..

Egy kis érdekesség meg a végére, csináltam pár heat map-et a Poolos és a Barcás Suárezről. Chelsea ellen, City ellen, United ellen és végül ma a Celta ellen. Látszik, hogy hasonló poszton játszik, sokat van középen is, de a jobb szélen is megfordul. Úgyhogy az miatt nem kell aggódni úgy tűnik, hogy Messi miatt a szélre szorul csak ki majd - amitől sokan féltek.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.11.01. 22:50:57

shutterisland írta:sokszor inkább a passzolást választotta a helyett, amit ösztönből ő az adott esetben csinált volna, így több hiba is becsúszott, ráadásul pár méterről tiszta ziccerben az ilyet be kell fejelni.

mindezek ellenére bíztató a mozgása, hajt, helyzetbe kerül, kéri, látszik rajta, hogy sikeréhes, illetve a gól és gólpassz is kevésen múlt, utóbbit szépen odatette csak messi nem tudom hova fejelt.

ez volt a második meccse még csak, és nem játszott rosszabbul, mint egy átlagos napján pedro.
+1, remélem megtanulja hogy attól még hogy a Barcelonában játszik, az olyan helyzeteket nyugodtan rálőheti. Az a beívelése viszont nagyon jó volt Messinek.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.11.01. 22:43:13

sokszor inkább a passzolást választotta a helyett, amit ösztönből ő az adott esetben csinált volna, így több hiba is becsúszott, ráadásul pár méterről tiszta ziccerben az ilyet be kell fejelni.

mindezek ellenére bíztató a mozgása, hajt, helyzetbe kerül, kéri, látszik rajta, hogy sikeréhes, illetve a gól és gólpassz is kevésen múlt, utóbbit szépen odatette csak messi nem tudom hova fejelt.

ez volt a második meccse még csak, és nem játszott rosszabbul, mint egy átlagos napján pedro.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.25. 22:32:26

visca el barca írta:
Sanama írta:Emellett azok a lefordulásai, ahogy a kapunak háttal lefordul, és lépéselőnybe kerül, zseniális.
igen, azok hatalmasak. pedrotól meg a többitőúl az életben nem láttam ilyet.

amugy az első félidőben inkább középen volt, messi meg a jobboson.

egyértelmű h meg kell találni a helyét, sztem nagyjából 5-6 meccs múlva okosabbak leszünk
Zseniális játékos, én a Poolban is nagyon szerettem nézni mert minden meccsen volt minimum egy olyan megmozdulása ami miatt megérte nézni az egész meccset.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.25. 20:47:13

Sanama írta:Emellett azok a lefordulásai, ahogy a kapunak háttal lefordul, és lépéselőnybe kerül, zseniális.
igen, azok hatalmasak. pedrotól meg a többitőúl az életben nem láttam ilyet.

amugy az első félidőben inkább középen volt, messi meg a jobboson.

egyértelmű h meg kell találni a helyét, sztem nagyjából 5-6 meccs múlva okosabbak leszünk
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.10.25. 20:43:26

A mai meccs egyetlen pozitívuma. Neymarnak is ő adta a lasztit, aztán Messit is megkínálta.

Emellett azok a lefordulásai, ahogy a kapunak háttal lefordul, és lépéselőnybe kerül, zseniális.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.24. 14:27:11

durva, azon gondolkodtam, hogy r10 óta nem vártam ennyire uj igazolás bemutatkozását. pedig azóta már megfordult itt egy-két focizni tudó emberke
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2014.10.24. 14:24:51

Végre letelt...
Azért volna abban egy kis morbid humor, ha holnap megharapna valakit és eltiltanák a szezon végéig. :mrgreen:

De a viccet félretéve, ha csak az előző szezonban mutatott formájának a 80%-át eléri nálunk is, akkor azt hiszem nem lesz okunk panaszra. :)
Én a 10 legszebb góljával hangoltam magam az előbb Suarezre. Azt biztos, hogy helyzetfelismerésből jeles a srác.
Kép
Quaresma77
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2009.06.17. 11:44:08
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2014.10.24. 14:04:10

https://www.youtube.com/watch?v=D3LHLQk1cus" target="_blank aki esetleg még nem látta volna. Engem ez az 50 mp úgy felrázott h nem bírok még egy napot várni :( :D
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2014.10.24. 13:52:56

Luis Enrique: "Suárez játszani fog a Madrid ellen, de hogy mennyit, azt még nem tudom." ‪#‎fcblive‬
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.24. 13:41:24

végre :mrgreen:

sztem olyan szinten túl van pörögve a gyerek, hogy holnap akármennyit játszik, biztos szétharap mindenkit :D

viccet félretéve, örülnék neki ,ha az első egy-két meccsén betalálna, jó tenne neki, meg amugy sem hiányzik, hogy az egészből egy nagy görcsölés legyen.

amugy kivancsi vagyok h sandrot vagy munirt viszik vissza a B-be, tippem szerint az utóbbit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.24. 13:19:27

BBVA LIGA HUN:

"A FIFA hivatalos oldalán megerősítette, hogy letelt Suarez eltiltása, mától bármely tétmérkőzésen pályára léphet."

Mennyire vártam már erre a percre 8) 8) :lol: =D>
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.10.22. 21:17:30

Remélem ezt most Suarez nézi. Mert ha nézi...

14/10/25 :arrow: Luiz-Show
8)
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 21:01:03

Chino írta:
palesz77 írta:
BarcaGeri777 írta:...
Na, hát üdv itt, ez egy jó kezdés volt, még sok hasonlót! :D

Amúgy arra leszek én kíváncsi, hogy ha a Classicon nem is fog kezdeni, de vajon utána hogy lesz? Rögtön mély vízbe, aztán hadd szóljon, vagy vele is úgy lesz, mint Neymarral anno, hogy kb a 8. meccsén volt végre kezdő.. Remélem az előbbi, el se tudom mondani már, hogy mennyire várom a csodahármasunk játékát.. [-o<

Neymarral azért más volt a helyzet. Ő még akkor érkezett ide, 0 európai tapasztalattal ráadásul elég fiatal volt(van). Suarez ha nem is játszik, régóta a csapattal edz, egy rutinos profi, akinek nincs még a seggén a tojáshéj és bírja a 90 perceket.
Ha a Clasicó után még két-három meccset nem is játszik végig én biztos vagyok benne, hogy nem telik el sok idő és alapkezdő lesz. Akkor pedig Munirt jó lenne leküldeni a B-be.

Neymar-Messi-Suarez...Uristen mi lesz itt :D Ráadásul egyre feljavuló középpálya előtt.
Elveszíthetjük a meccset akár, viszont azt nem hogy Suarez mostantól bevethető és összeáll a félelmetes MSN 3-mas 8) (kivéve ha megint csinál valamit, de remélem tanult belőle és kezeltette magát orvosokkal:) )
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.22. 20:42:23

palesz77 írta:
BarcaGeri777 írta:...
Na, hát üdv itt, ez egy jó kezdés volt, még sok hasonlót! :D

Amúgy arra leszek én kíváncsi, hogy ha a Classicon nem is fog kezdeni, de vajon utána hogy lesz? Rögtön mély vízbe, aztán hadd szóljon, vagy vele is úgy lesz, mint Neymarral anno, hogy kb a 8. meccsén volt végre kezdő.. Remélem az előbbi, el se tudom mondani már, hogy mennyire várom a csodahármasunk játékát.. [-o<

Neymarral azért más volt a helyzet. Ő még akkor érkezett ide, 0 európai tapasztalattal ráadásul elég fiatal volt(van). Suarez ha nem is játszik, régóta a csapattal edz, egy rutinos profi, akinek nincs még a seggén a tojáshéj és bírja a 90 perceket.
Ha a Clasicó után még két-három meccset nem is játszik végig én biztos vagyok benne, hogy nem telik el sok idő és alapkezdő lesz. Akkor pedig Munirt jó lenne leküldeni a B-be.
Forca Barca!!!!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 20:00:47

palesz77 írta:
BarcaGeri777 írta:...
Na, hát üdv itt, ez egy jó kezdés volt, még sok hasonlót! :D

Amúgy arra leszek én kíváncsi, hogy ha a Classicon nem is fog kezdeni, de vajon utána hogy lesz? Rögtön mély vízbe, aztán hadd szóljon, vagy vele is úgy lesz, mint Neymarral anno, hogy kb a 8. meccsén volt végre kezdő.. Remélem az előbbi, el se tudom mondani már, hogy mennyire várom a csodahármasunk játékát.. [-o<
Fuuh ne is mondd.... =D>
Kevesebb mint 3 nap a Klasszikusig...
Kevesebb mint 2 nap Suarez "feloldásáig"...
Holnapután végre hivatalosan is lejár az eltiltása =D>

BarcaGeri777, üdv itt a fórumon, én is pár napja csatlakoztam =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.22. 19:47:13

BarcaGeri777 írta:...
Na, hát üdv itt, ez egy jó kezdés volt, még sok hasonlót! :D

Amúgy arra leszek én kíváncsi, hogy ha a Classicon nem is fog kezdeni, de vajon utána hogy lesz? Rögtön mély vízbe, aztán hadd szóljon, vagy vele is úgy lesz, mint Neymarral anno, hogy kb a 8. meccsén volt végre kezdő.. Remélem az előbbi, el se tudom mondani már, hogy mennyire várom a csodahármasunk játékát.. [-o<
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.22. 15:59:17

Kettős érzésekkel állok a Suarez dolog előtt. Egyrészt persze nagyon várom, hogy bemutatkozhasson, másrészt tudom, hogy nincs játékban, viszont tutira túlteng benne a bizonyítási vágy, meg a sok-sok energia amiből jó is, meg rossz is kisülhet. Legrosszabb esetben egy vesztes meccsen dühében lefejel valakit és eltiltják. Kezdőként nem hiszem, hogy bevetik, de a második félidő 20. perce körül álljon má' be légyszi... :-) Amúgy én is Sandro kezdőségét támogatók táborába tartozom azért mert: Pedro végigjátszotta a keddi meccset + leszálló ágban van + Madrid ellen minél kevesebb gyenge pont kell. Munir ugyan technikásabb és kreatívabb, de kapu előtt még bizonytalan és ami még fontosabb fizikailag nem olyan erős, mint üstökös-társa.
Azért egy kicsit félek ettől a meccstől.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.10.22. 15:02:52

BarcaGeri777 írta:...
Szia! Üdv az Eurobarcán! :)

A hozzászólásod nagy részét adom, szóval csak arra reagálnék, amit kicsit másként látok. A Realban most nem igazán van védekező játékos a középpályára, így szinte biztos vagyok, hogy most sokkal nyíltabban fognak játszani. Nagyjából csak Illaramendi bevethető a Clásicóra, ő meg aligha fog kezdeni.

Nyáron állítottam, illetve még most is tartom, hogy klasszikus védekező középpályás nélkül nem fog menni nekik hosszú távon. De majd meglátjuk, mindenesetre éppen emiatt, meg Suárez miatt is érdekes lesz ez a klasszikus.

On:
Amíg Pedrótól legfeljebb a jó mezőnymunkát, meg az alázatos játékot várhatjuk, addig Luis bármikor dönthet a javunkra. Viszont Suárez nálam most jobb lenne jolly jokernek, inkább maradjunk a biztosnál.
BarcaGeri777
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2014.10.22. 09:51:34

2014.10.22. 10:38:43

Sziasztok!

Új vagyok még a fórumon. Éppen a classico csapat összeállításának, ill. Suarez kezdetésének a témája inspirált arra, hogy végre regisztráljak.
Végigolvastam a véleményeiteket, megérzéseiteket. Úgy gondolom, hogy ha mind a stabilizálásra, mind a támadásépítésre, ill. kreativitásra, mind a jó és magas védelemre hangsúlyt akar - lehetőleg egyszerre - helyezni LE, akkor még az sem elképzelhetetlen, hogy az összeállítás a következő képen fog kinézni:
Bravo - Alves (Montoya?), Pique, Masc, Mathieu - Busi, Rakitic, Xavi, Iniesta - Messi, Neymar
Ezt az összeállítást abban az esetben tartom jónak, ha Bale valóban nem kezd! Eddig úgy tűnik, hogy nem fog... Pique, Mathieu, Busi és Rakitic magasságot hozna a rögzített helyzetek kivédésénél és a mi pont rugásainknál is. Bartrának nagy jövőt gondolok, de még érnie kell. A rutin nem ő mellette szól, rutinra pedig lesz szükség! De a csapatba építése más meccsek alkalmával nagyon fontos!
Masc, Alves (Montoya) és Rakitic elég gyorsak, reméljük. Ez a Madrid kontráinál jól jöhet. Szerintem Mathieu sem annyira lassú, hogy e téren ne tudna segíteni! (nyilván nem Alba)
No, de nem szeretnék olyan hangulatú írással bemutatkozni itt a fórumon, mintha csak a védekezés lenne a fontos. Nyerni megyünk Madridba!
Ezért úgy gondolom, hogy Xavi utóbbi 2 meccsén (főleg az Eibar ellenin) mutatott formáját tekintve, mindenképp többet adna most a csapatnak, mint Pedro. Pedrot mostanában én is súlytalannak látom, bár azért, ha a labdatartásról beszélünk, akkor jobb mint Munir vagy Sandro. Gólok és határozottság tekintetében hármójuk közül viszont Sandro a legjobb, szerintem. Munir mostanában mintha kissé szét lenne esve fejben, vagy megérintette a sztárság szele túl korán? Remélem, nem! Volt már ilyen élményünk...
Tehát a középpályán Xavi mellett Busi, Ini és Rakitic szerveznék a játékot, ill. Rakitic és Busi együtt szerepeltetése egy erősebb szűrőt jelentene! Iniestáról és Busiról nem hiszem, hogy kell véleményt alkotnom, ők - szerintem - mindenképp kezdők! Rakitic a fent leírtakon túl a távoli lövései miatt is fontos!
Elől Messi, Neymar: ezt szerintem nem lehet megkérdőjelezni, bár Messi-től azért többet várok, mint a legutóbbi meccsein, annak ellenére is, hogy tudom, hogy nagyon hasznosan játszott, és lőtt egy-két gólt is! Egy Xavi, Ini, Busi, Rakitic középpálya előtt gólokat kell lőjön vagy zseniális gólpasszokat kell adjon!
Amennyiben Suarez tényleg jó formában van: eredménytől függetlenül behoznám! Ha futnunk kell az eredmény után (ez nem történhet meg :)), ill. ha megnyugtató már az előnyünk, akkor minél hamarabb! Ha elégedett a mester az eredménnyel, de kissé szoros, akkor - talán - minél később. Szerintem sem szabad kezdetni, mivel az a csapattársak nagyon negatív minősítése lenne az edző részéről (főleg, ha ne adja isten, kikapunk), ami viszont egy szezonon át visszaüthet! Szerintem egy - mentális területen is - jó edző nem teheti ezt meg: abból kell válogasson egy ilyen derbi kezdőjébe, aki már - bárhogyan is - bizonyított! Persze ha Suarezzel kezd és szépen nyerünk, akkor a padon maradt játékosoknak sem lesz annyira savanyú a szőlő!

Kedves szurkolótársak! Ennyire futotta első nekifutásból.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 09:16:10

noname írta:Ez egy rossz érv. Pont azért nem érdemes kezdetni, mert nincs garancia arra, hogy hoz egy biztos szintet. Kezdjen csak Pedro. Akármilyen töketlen, stabilitást ad a csapatnak, erősíti a kpt. Majd a 60. percben, amikor már fárad az ellenfél védelme, akkor érdemes behozni Suarezt, mert bármikor képes egy zseniális megmozdulással meccset eldönteni. Ellenben, ha kezd, a védők még frissek és nehezebb őket átverni. Hasonló elven pl a legjobb az lenne, ha Sandro kezdene. Ő állandóan keresi a lehetőségeket, mindig indulna meg, ez fárasztja a védőket, mert azért nem könnyű mindig jól lesre állítani. Újabb pont, hogy fizikai csatákban is jók az esélyei.
Csak ha például mindenki tőle váltja a megváltást a meccs második felére, aztán ha gyengén szerepel mert még nem tudja felvenni a meccs ütemét akkor cumi.

vagy...behozza a 80-adik percben és 2-0-ról fordítunk 2-4-re vele :mrgreen:

Amúgy nekem az a tippem hogy leghamarabb a 60-adik percben fogja behozni. De lehet annyit se kap. Viszont Pedro tegnap egész elfogadható volt...Ráadásul ha az a dupasarkazás bemegy az tuti Puskás díj =D>
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.10.22. 08:41:49

Ez egy rossz érv. Pont azért nem érdemes kezdetni, mert nincs garancia arra, hogy hoz egy biztos szintet. Kezdjen csak Pedro. Akármilyen töketlen, stabilitást ad a csapatnak, erősíti a kpt. Majd a 60. percben, amikor már fárad az ellenfél védelme, akkor érdemes behozni Suarezt, mert bármikor képes egy zseniális megmozdulással meccset eldönteni. Ellenben, ha kezd, a védők még frissek és nehezebb őket átverni. Hasonló elven pl a legjobb az lenne, ha Sandro kezdene. Ő állandóan keresi a lehetőségeket, mindig indulna meg, ez fárasztja a védőket, mert azért nem könnyű mindig jól lesre állítani. Újabb pont, hogy fizikai csatákban is jók az esélyei.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 08:22:46

hajnesz írta:Megmondom őszintén,szerintem kezdeni fog Suarez. Ennek egy egyszerü taktikai miértje van,amit alkalmazni szoktak például a sérült játékosoknál is(Costa a bl döntőben): Azért kell kezdenie,mert ha nagyon nem megy neki a játék,akkor lecserélheti egy játékosra,aki nagy valószinüséggel hoz egy biztos közepes szintet(Pedro).Ugyanez történik,ha kifárad pl. a 45.percben.
Teszem fel,ha bejön csereként a 60.percben 0-0nál,akkor ki garantálja,hogy jól fog játszani,amikor már csak nagy valószinüséggel támadni fogunk(ugyanez,ha például futunk az eredmény után)? Akkor LE elhasznál még egy cserét? Én egyedül ebben látok rációt,egyedüli ok a padoztatása,ha LE defenziven áll fel,és Pedritonak védekeznie kell ezerrel.Ezzel csak az a baj,hogy szerintem még a jelenlegi keretünk sem alkalmas a bekkelésre. Kihúzni kihúzhatjuk,de szvsz meg kell lepnünk őket Madridban, nekük kell rontanunk(erőteljes letámadás a támadóktól,amiben pl Suárez is erős).
Lehet benne igazság, úgy legyen =D> Védőknek lesz ám dolguk... Neymar-Messi-Suarez hármas, plusz még azért mögöttük is vannak veszélyes emberek :lol:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.22. 08:22:00

hajnesz írta:Megmondom őszintén,szerintem kezdeni fog Suarez. Ennek egy egyszerü taktikai miértje van,amit alkalmazni szoktak például a sérült játékosoknál is(Costa a bl döntőben): Azért kell kezdenie,mert ha nagyon nem megy neki a játék,akkor lecserélheti egy játékosra,aki nagy valószinüséggel hoz egy biztos közepes szintet(Pedro).Ugyanez történik,ha kifárad pl. a 45.percben.
Teszem fel,ha bejön csereként a 60.percben 0-0nál,akkor ki garantálja,hogy jól fog játszani,amikor már csak nagy valószinüséggel támadni fogunk(ugyanez,ha például futunk az eredmény után)? Akkor LE elhasznál még egy cserét? Én egyedül ebben látok rációt,egyedüli ok a padoztatása,ha LE defenziven áll fel,és Pedritonak védekeznie kell ezerrel.Ezzel csak az a baj,hogy szerintem még a jelenlegi keretünk sem alkalmas a bekkelésre. Kihúzni kihúzhatjuk,de szvsz meg kell lepnünk őket Madridban, nekük kell rontanunk(erőteljes letámadás a támadóktól,amiben pl Suárez is erős).
Lehet benne igazság, úgy legyen =D>
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2014.10.21. 20:11:18

Megmondom őszintén,szerintem kezdeni fog Suarez. Ennek egy egyszerü taktikai miértje van,amit alkalmazni szoktak például a sérült játékosoknál is(Costa a bl döntőben): Azért kell kezdenie,mert ha nagyon nem megy neki a játék,akkor lecserélheti egy játékosra,aki nagy valószinüséggel hoz egy biztos közepes szintet(Pedro).Ugyanez történik,ha kifárad pl. a 45.percben.
Teszem fel,ha bejön csereként a 60.percben 0-0nál,akkor ki garantálja,hogy jól fog játszani,amikor már csak nagy valószinüséggel támadni fogunk(ugyanez,ha például futunk az eredmény után)? Akkor LE elhasznál még egy cserét? Én egyedül ebben látok rációt,egyedüli ok a padoztatása,ha LE defenziven áll fel,és Pedritonak védekeznie kell ezerrel.Ezzel csak az a baj,hogy szerintem még a jelenlegi keretünk sem alkalmas a bekkelésre. Kihúzni kihúzhatjuk,de szvsz meg kell lepnünk őket Madridban, nekük kell rontanunk(erőteljes letámadás a támadóktól,amiben pl Suárez is erős).
Válasz küldése