Luis Suárez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.22. 15:45:24

Nem tudom ti hogy vagytok vele de úgyanazt kezdem látni rajta mint Alexisen.Nagyon jó, nagyon ügyes, de valamiért nem sikerült jól a beilleszkedése az első időkben, elmaradtak a gólok csinált néhány blöd hibát és most már túlakar, aminek újabb blöd hibák a vége. Szinte rendszeres most már, hogy kapu előtt rossz megoldást választ. Én nagyon védtem de harapás utáni kényszerpihi meg az, hogy egy csomószor kirakjuk szélre nagyon lerontotta.
Igazából itt az edzőnek kéne őtt rendbe tenni szerintem. Azért az előző év aranycipősét ez a gólinség szerintem nagyon megviselheti.
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.22. 15:33:43

Barcaforever írta:Én nem tom, de pl ha összeraknám a PL 10. és Spanyol 10. csapatot, nálam nem is kérdés, h az angol csapat nyerne, mert jobb szerintem a fizikai állapotuk, gyorsabbak, többet futnak, keményebbek.
Igazad van, de nem ezen múlik. Ha ezen múlna a Barca sosem lett volna Európa trónján :). (játékintelligencia, technika)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.22. 15:32:47

Barcaforever írta: Ezt nem értem én se. Tudtuk, h Sanchez jó játékos, technikás stb volt néhány jó meccse, de sokszor elesett a labdában, röviden passzolt vissza, nem tudott kényszeritőzni vagy sokszor el se találta a labdát.

Most a Premier League egyik legjobbja, gólok gólpasszok, szinte a hátán viszi az Arsenalt.

Suarez dettó. Én nem tom, de pl ha összeraknám a PL 10. és Spanyol 10. csapatot, nálam nem is kérdés, h az angol csapat nyerne, mert jobb szerintem a fizikai állapotuk, gyorsabbak, többet futnak, keményebbek. Relative ebből azt vonom le, h Suarez itt könnyebben tud gólt szerezni. Erre aranycipősként, még kaput eltaláló lövése sincs sokszor. Sanchez szárnyall
Erről írtam nem is olyan régen. Be kell látni, nem szint itt a premier. aki innen megy oda, az ottkirály. Aki onnan ide, botlábú szerencsétlennek tűnik itt-nyílván it CR kivétel ugye.
Játékintelligencia nulla, technika nulla, agy nulla.
Itt meg is mutatkozik mindez.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2015.01.22. 15:21:24

Xavi001 írta:Ez az ember... >.<


http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ja-2389769" target="_blank
Sírok :lol: :lol: :lol:
Láttam élőben is, már akkor szakadtam, most visszanézve mégjobb. :mrgreen:
Amúgy régebben mikor láttam játszani, mindig azt gondoltam, hogy ha egyszer Spanyolországba igazol, akkor csakis a Real Madrid-ba. Régebben mikor láttam a pályán azokat a dühkitöréseit esetenként, nagyokat néztem, tipikus Madridi :mrgreen: . Most persze vicces, mert láttam rajta tegnap mennyire gólt akart szerezni, és mindent megpróbált. :lol: Nagyon remélem, hogy összeszedi magát.
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.22. 14:11:19

Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.22. 13:45:33

A legnagyobb baj, hogy annyira ideges, es frusztralt mar, hogy allandoan pofazik, reklamal, es mar szineszkedik is neha. Tegnap is volt egy szitu, hogy 16os kornyeken dobta magat....

Eskuszom a legjobb formaban akkor volt, amikor visszatert az eltiltasbol, a Real ellen szerintem eddig a legjobban jatszott.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2015.01.22. 13:19:48

Barcaforever írta:
visca el barca írta:nekem nagy kedvenc és legtöbbször próbálom védeni,m de tegnap tényleg sanchez legszebb napjait idézte...

Ezt nem értem én se. Tudtuk, h Sanchez jó játékos, technikás stb volt néhány jó meccse, de sokszor elesett a labdában, röviden passzolt vissza, nem tudott kényszeritőzni vagy sokszor el se találta a labdát.

Most a Premier League egyik legjobbja, gólok gólpasszok, szinte a hátán viszi az Arsenalt.

Suarez dettó. Én nem tom, de pl ha összeraknám a PL 10. és Spanyol 10. csapatot, nálam nem is kérdés, h az angol csapat nyerne, mert jobb szerintem a fizikai állapotuk, gyorsabbak, többet futnak, keményebbek. Relative ebből azt vonom le, h Suarez itt könnyebben tud gólt szerezni. Erre aranycipősként, még kaput eltaláló lövése sincs sokszor. Sanchez szárnyall. :roll:

!? :shock: :o
Lehet a Barcaban annyival gyorsabb a játék hogy a technikásnak hitt játékosok itt csak botladoznak az első évükben? :)
Reméljük kövi szezonra felveszi a ritmust.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2015.01.22. 13:15:26

visca el barca írta:nekem nagy kedvenc és legtöbbször próbálom védeni,m de tegnap tényleg sanchez legszebb napjait idézte...

Ezt nem értem én se. Tudtuk, h Sanchez jó játékos, technikás stb volt néhány jó meccse, de sokszor elesett a labdában, röviden passzolt vissza, nem tudott kényszeritőzni vagy sokszor el se találta a labdát.

Most a Premier League egyik legjobbja, gólok gólpasszok, szinte a hátán viszi az Arsenalt.

Suarez dettó. Én nem tom, de pl ha összeraknám a PL 10. és Spanyol 10. csapatot, nálam nem is kérdés, h az angol csapat nyerne, mert jobb szerintem a fizikai állapotuk, gyorsabbak, többet futnak, keményebbek. Relative ebből azt vonom le, h Suarez itt könnyebben tud gólt szerezni. Erre aranycipősként, még kaput eltaláló lövése sincs sokszor. Sanchez szárnyall. :roll:

!? :shock: :o
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.22. 12:37:27

Leon írta:
danianevem írta:... de inkább őt aprítsák, hiszen ő az, aki a legkevésbé veszi a szívére.
https://www.youtube.com/watch?v=t8beckbDpVw" target="_blank

:mrgreen:
Nem értem, teljesen higgadt és elfogadható reakció volt.. :lol:

Amúgy kis "érdekesség", legalábbis nekem. Az utóbbi 3 mecsen a csapat helyezkedése, és alapból Suárezt érdemes figyelni. Jó meccse volt, rossz meccse, rossz meccse. Lehet véletlen egybeesés csak, de amikor jó meccset játszott, akkor közelebb volt a társakhoz, és jobban be lehetett vonni a játékba. Tegnap érdemes megnézni, megvan az Alves-Rakitic-Messi háromszög, meg a Neymar-Ini-Alba háromszög, Suárez meg középen egyedül őrlődött. Ez persze nem menti fel az alól, hogy sokszor egy labdát nem tud lekezelni mostanában, de azért mindenképp érdekes, hogy mennyire nem tudjuk kihasználni taktikailag azt, hogy van egy középcsatárunk - vagyis hát kicsit "egysíkúan használjuk ki", csak beküldi Lucho a darálóba..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2587
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.22. 12:22:28

danianevem írta:... de inkább őt aprítsák, hiszen ő az, aki a legkevésbé veszi a szívére.
https://www.youtube.com/watch?v=t8beckbDpVw" target="_blank

:mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.22. 11:24:17

nekem nagy kedvenc és legtöbbször próbálom védeni,m de tegnap tényleg sanchez legszebb napjait idézte...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.22. 08:52:42

Eszméletlen pontatlan volt, a korábban számára kihagyhatatlanok továbbra is kimaradnak, de szerintem is eljön majd az az időszak, amikor már bepattannak ezek a helyzetek.

Függetlenül ettől kell egy ilyen típusú játékos is a csapatba, hiszen nem sokan tűrik meg úgy azt a megszámlálhatatlan, alattomosabbnál alattomosabb aprítást, amire hajlamosak az Atlético védői (is). A keretben konkrétan talán ő az egyetlen, aki felkel, leordítja a favágókat, majd folytatja a játékot, mintha semmi sem történt volna.

Valószínűleg nem olyan kicsengése lesz, mint amilyennek szánom, de inkább őt aprítsák, hiszen ő az, aki a legkevésbé veszi a szívére.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.22. 08:36:01

Alcantara írta:A játékával is van baj sajnos, de én azt mondom, hogy bele fog ő lendülni, viszont fejben kezd szétesni az eredménytelensége miatt. Egyre jobban frusztrált, rengeteget reklamál, háborog feleslegesen a pályán.Valamit ezzel tenni kell feltétlenül.
Még van rá egy fél bajnokság, meg nyártól az új vezetésnek megint egy fél bajnokság. Addig minden kiderül.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.22. 08:33:39

nálam ez egyszerű: LE. annyi itt nem elég, hogy tanuld meg a Barca stílust!!! min. két oldalról kellene közelíteni és először talán megnézni, hogy mi is az amit ő tud és aszerint kiszolgálni. az azért elgondolkodtató, hogy az ellen oldalon egy kevésbé brutál védelemmel Torres és a váltótársa sem ment semmire... elgondolkoztató de nem vigasz.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3927
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.01.22. 07:04:05

A játékával is van baj sajnos, de én azt mondom, hogy bele fog ő lendülni, viszont fejben kezd szétesni az eredménytelensége miatt. Egyre jobban frusztrált, rengeteget reklamál, háborog feleslegesen a pályán.Valamit ezzel tenni kell feltétlenül.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2015.01.22. 06:48:21

shutterisland írta:ez a tegnapi elég gyászos volt, egy kézen meg lehetne számolni a jó megoldásait 90 percre levetítve.
bár ő volt az áldozati bárány, aki a világ legkomolyabb darálójába be lett dobva (godín-miranda duó) középen, ott aztán baromi nehéz játszani, de ettől függetlenül legalább az alapokat illik megcsinálni és az ilyen ziccereket be kell rúgni.

mostanában tényleg valami átok ül a csatárigazolásokon, alexis, ibra és villa sem tudta hozni azt, amire képes, és eddig suarez is elmarad attól, ami benne van.
ney az üdítő kivétel.
Villa kivétel volt a 2010/2011-es lvben, ott klasszis szinten játszott, Bl-t is nyertünk, meg minden. utána valóban Ő is leeresztett!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2015.01.22. 06:36:11

ez a tegnapi elég gyászos volt, egy kézen meg lehetne számolni a jó megoldásait 90 percre levetítve.
bár ő volt az áldozati bárány, aki a világ legkomolyabb darálójába be lett dobva (godín-miranda duó) középen, ott aztán baromi nehéz játszani, de ettől függetlenül legalább az alapokat illik megcsinálni és az ilyen ziccereket be kell rúgni.

mostanában tényleg valami átok ül a csatárigazolásokon, alexis, ibra és villa sem tudta hozni azt, amire képes, és eddig suarez is elmarad attól, ami benne van.
ney az üdítő kivétel.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.22. 00:47:56

lui1698 írta:
Sanama írta:2,5 honap kihagyas vagy sem, azert a labdakezelest csak nem felejti el az ember... meg hogy hogy kell ertelmesen laposan passzolni, stb.
Olyan ugyetlen, hogy azt rossz nezni...
Azt nem értem én sem, hogy ez mitől van? Mert azért aki látta korábban játszani, az pontosan tudja, hogy nem egy máriógomez a csávó, és nem az volt eddig a megszokott, hogy sípcsonttal veszi le a sima passzokat, vagy nem tud egy egyeneset beleverni a labdába.
Ibra jutott eszembe meccs közben, aki itt szintén valami hasonlóan idegenül mozgott, aztán azóta meg gyakorlatilag még a taknya is félpályás gólt ollóz.

Remélem, azért most nem egy egy éves kaland lesz a dologból.
Mivel nem tudunk hozni senkit, ezert ketlem hogy nyaron tavozna, de pletyka tuti lesz :D Ha nem hoz le egy isteni tavaszi felevet.
En mar arra is gondoltam, hogy lehet a Liverpooltol tavozo csatarok vannak elatkozva:
Owen,Torres,Suarez.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2015.01.22. 00:22:18

Sanama írta:2,5 honap kihagyas vagy sem, azert a labdakezelest csak nem felejti el az ember... meg hogy hogy kell ertelmesen laposan passzolni, stb.
Olyan ugyetlen, hogy azt rossz nezni...
Azt nem értem én sem, hogy ez mitől van? Mert azért aki látta korábban játszani, az pontosan tudja, hogy nem egy máriógomez a csávó, és nem az volt eddig a megszokott, hogy sípcsonttal veszi le a sima passzokat, vagy nem tud egy egyeneset beleverni a labdába.
Ibra jutott eszembe meccs közben, aki itt szintén valami hasonlóan idegenül mozgott, aztán azóta meg gyakorlatilag még a taknya is félpályás gólt ollóz.

Remélem, azért most nem egy egy éves kaland lesz a dologból.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.22. 00:18:27

2,5 honap kihagyas vagy sem, azert a labdakezelest csak nem felejti el az ember... meg hogy hogy kell ertelmesen laposan passzolni, stb.
Olyan ugyetlen, hogy azt rossz nezni...
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.01.22. 00:07:36

Azért azt hozzá kell tenni,hogy elég nehéz úgy végigtolni egy meccset,hogy folyamatosan bent van az élő falban, minden labdaérintése közben minimum 1 játékos lökdösi. Ettől függetlenül azt illett volna berúgnia...
Én optimista vagyok vele kapcsolatban, kb úgy áll,mint Neymar tavaly, mi teljesen mást játszunk mint az eddigi csapata, sőt, ő is más szerepet kap,mint eddigi csapataiban. Liverpoolban ő volt a célember, itt meg tipikus centert kell játszania, bent a falban,tankokkal körülvéve. Nem lesz itt baj,csak újra megjöjjön az önbizalma, és rúgja be a helyzeteket, technikusból van rajta kivül is elég.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.21. 23:05:20

Azért az a helyzet egy nagyon nehéz szitu volt. Dropból meglőni úgy hogy ott csüngtek rajta futtából nem egyszerű. Ettől függetlenül van olyan játékos, aki ezeket betudja lőni. Sajnos jelenleg a tengerbe se találna be a barcelonai strandról....Viszont, ami nagyobb gond, hogy továbbra sem tud játékba kerülni. Egyszerűen nem érzi a bemozgásokat, s megjátszhatatlan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.21. 23:01:07

palesz77 írta: Engem az érdekelne komolyan, hogy ez miért van??
a kilences átok még mindig tart :evil:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.21. 22:59:13

Tényleg katasztrófa. Csetlik-botlik, köze nincs a labdához. Itt nem arról van szó, hogy nem érzi a játékot, hanem konkrétan arról hogy eszméletlen ügyetlen a pali.
Ennek ellenére a gól benne van mindig, valamiért azt érzem hogy be fog találni ma.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.21. 22:58:57

Andris írta:Borzalmas. Én nemtudom minek veszünk 10 milliónál drágább csatárokat, úgyis használhatatlan lesz nálunk az összes. A srácnak néha van egy hosszabb labdája, ami gólban végződik, 1-1szer bejön az az egy csel, amit tud, ezen felül csak hátráltatja a csapatot. Sajnos ez az esetek 99%át jelenti.
Engem az érdekelne komolyan, hogy ez miért van?? Mert nem lehet azt mondani, hogy a csatárok minőségével van a baj, top csatárok játszanak megye I. szinten nálunk folyamatosan.. Nem értem komolyan. Ennél kb 10-szer jobb játékos Suárez, mint amit most látunk tőle, rossz nézni ma - is.. Ennek ellenére én még mindig nem temetném, de kéne egy jó pszichiáter neki, aki újra összekapja fejben, mert jelenleg nagyon szét van csúszva.
Válasz küldése