FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.01.20. 20:30:06

ntibi67 írta: Attól hogy tetszik a játéka még nem lesz kedvencem.Főleg nem a realból.Még ha saját nevelést választana pl Raul.Akkora a különbség a két klub filozófiája (utánpótlás,szervezeti felépítés,)között,hogy számomra elképzelhetetlen egy real játékos mint kedvenc.De lehet hogy 50 felé közeledve már nem értem a mai trendeket.
Beckhamet imádtam, Zidanet és Ronaldot (Fenomeno) úgyszintén. Roberto Carlos is nagy kedvencem volt (mondjuk őt a válogatottból kedveltem meg).
Casillas a mai napig a kedvenc kapusom, Rault tisztelem és szeretem. CR-rel sincs semmi problémám, Modric nekem is szimpatikus. Attól, hogy rivális csapatban játszik valaki, nem kell utálni.
Mégis 13 éve vagyok Barcelona drukker. És nem Real Madrid ellendrukker.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.01.20. 20:18:18

ntibi67 írta:Amúgy van oda át egy Barcás akinek saját játékosaink mellet olyan kedvencei vannak mint CR Kaka Zidane
Szia, én vagyok, meséld el nekem mi is ezzel a problémád PM-ben... Egyébként meg, Kakát a milánban szerettem meg, Zizou-t a juvéban/válogatottban, Cé-t pedig a muban, míg R9-t a válogatottban és a Barcában.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.20. 19:22:59

nzxtpo írta:
ntibi67 írta:Amúgy van oda át egy Barcás akinek saját játékosaink mellet olyan kedvencei vannak mint CR Kaka Zidane
Off lesz, de mi ezzel a baj? Én imádtam Kaká játékát 2002-2007-es időszakban az egyik kedvenc játékosom volt, illetve Zidane eleganciáját, intelligenciáját a pályán mindig csodáltam, az igazi Ronaldoról pedig ne is beszéljünk. Attól nem lesz valaki se kisebb se nagyobb culé, ha szeret a túloldalról is játékosokat. De a mostani csapatukból is kedvelem pl. Modricot. Arról meg aztán végképp nem tehet valaki, ha a kedvenc játékosa pont az ő általa leggyűlöltebb csapatba igazol. :mrgreen:
Attól hogy tetszik a játéka még nem lesz kedvencem.Főleg nem a realból.Még ha saját nevelést választana pl Raul.Akkora a különbség a két klub filozófiája (utánpótlás,szervezeti felépítés,)között,hogy számomra elképzelhetetlen egy real játékos mint kedvenc.De lehet hogy 50 felé közeledve már nem értem a mai trendeket.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.01.20. 19:11:44

ntibi67 írta:Amúgy van oda át egy Barcás akinek saját játékosaink mellet olyan kedvencei vannak mint CR Kaka Zidane
Off lesz, de mi ezzel a baj? Én imádtam Kaká játékát 2002-2007-es időszakban az egyik kedvenc játékosom volt, illetve Zidane eleganciáját, intelligenciáját a pályán mindig csodáltam, az igazi Ronaldoról pedig ne is beszéljünk. Attól nem lesz valaki se kisebb se nagyobb culé, ha szeret a túloldalról is játékosokat. De a mostani csapatukból is kedvelem pl. Modricot. Arról meg aztán végképp nem tehet valaki, ha a kedvenc játékosa pont az ő általa leggyűlöltebb csapatba igazol. :mrgreen:
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.20. 18:42:32

zola8787 írta:
ntibi67 írta: Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
GT-t is megfertőzték és átment a sötét oldalra, most palesz-el teszik ezt. Minden év barcás fórumozóját maguknál akarják tudni :cry: :twisted:
Palesz nem olyan.Ne fest az ördögöt a falra.Amúgy van oda át egy Barcás akinek saját játékosaink mellet olyan kedvencei vannak mint CR Kaka Zidane
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.20. 18:36:49

zola8787 írta:
ntibi67 írta: Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
GT-t is megfertőzték és átment a sötét oldalra, most palesz-el teszik ezt. Minden év barcás fórumozóját maguknál akarják tudni :cry: :twisted:
Simán csak látens madridisták :)
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2016.01.20. 18:34:02

ntibi67 írta: Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
GT-t is megfertőzték és átment a sötét oldalra, most palesz-el teszik ezt. Minden év barcás fórumozóját maguknál akarják tudni :cry: :twisted:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.20. 18:28:30

palesz77 írta:
ntibi67 írta:Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
Oké.. :lol: Akkor mostantól megszeretem a Suárez fetrengős énjét, nehogy Madridistának tűnjek..

És mielőtt valaki megint belekezd, eszméletlenül szeretem Suárezt, de attól még nem tartom tökéletesnek. És amikor torkaszakadtából ordít a bírónak, meg egész meccsen fetreng és hisztizik, az nálam nem olyan, ami után megdicsérem - legyen a világ legjobb támadótriójának tagja.
Azért még bírom az írásaidat.Te amúgy jársz ki meccsekre?
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.20. 18:08:19

ntibi67 írta:Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
Oké.. :lol: Akkor mostantól megszeretem a Suárez fetrengős énjét, nehogy Madridistának tűnjek..

És mielőtt valaki megint belekezd, eszméletlenül szeretem Suárezt, de attól még nem tartom tökéletesnek. És amikor torkaszakadtából ordít a bírónak, meg egész meccsen fetreng és hisztizik, az nálam nem olyan, ami után megdicsérem - legyen a világ legjobb támadótriójának tagja.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.01.20. 17:57:33

palesz77 írta:Mondjuj ha Suarez a helyzeteit veri be olyan sikeresseggel, mint amennyire ment neki a pofazas, akkor nem lenne semmi kerdes mar a visszavagon. Lajos se tetszett nekem szerdan, az meg, hogy meccs utan meg meg is varta oket, meg dob egyet a lapatra. Ha az Espanyol csatara csinalta volna azt, mint o, akkor most menne fele is az anyazas rendesen.. Remelem LE elbeszelget vele, mert kezd sok lenni reszerol mar a szajkarate. Ezen kivul nyilvan nincs vele bajom, de ahogy viselkedik sokszor a palyan, az bodulet. Neymarrol se hittem volna, hogy ilyen iranyba fog valtozni, ugyhogy orulnek, ha Luis is elkezdene hasonlitani Messire szep lassan, nem lenne annyi fetrenges meg orditozas a biroval..
Kevesebbet kellene a madridomra járkálnod mert amikor ilyeneket írsz arra gondolok,hogy kezdenek átváltoztatni a képükre. [-X
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.20. 10:32:19

recrea írta:
palesz77 írta:Mondjuj ha Suarez a helyzeteit veri be olyan sikeresseggel, mint amennyire ment neki a pofazas, akkor nem lenne semmi kerdes mar a visszavagon. Lajos se tetszett nekem szerdan, az meg, hogy meccs utan meg meg is varta oket, meg dob egyet a lapatra. Ha az Espanyol csatara csinalta volna azt, mint o, akkor most menne fele is az anyazas rendesen.. Remelem LE elbeszelget vele, mert kezd sok lenni reszerol mar a szajkarate. Ezen kivul nyilvan nincs vele bajom, de ahogy viselkedik sokszor a palyan, az bodulet. Neymarrol se hittem volna, hogy ilyen iranyba fog valtozni, ugyhogy orulnek, ha Luis is elkezdene hasonlitani Messire szep lassan, nem lenne annyi fetrenges meg orditozas a biroval..
Aki objektíven (is) meg tudja ítélni a meccseinket, az látja ezt, aki meg nem akarja észrevenni, az nem.
Sajnos egyikből következik a másik, értem ezt úgy, h a kihagyott helyzetet frusztrálják, utána elkezd a bíróval meg az ellenféllel foglalkozni, akkor már annyira sem tud koncentrálni a focira, mint előtte, amiből megint jönnek a kihagyott helyzetek, ördögi kör ez.
Az elején sokkal szerényebb volt, az jobban tetszett.
Ha ennyi gól lő, akkor hadd engedje egy kicsit ki néha a gőzt, ami felgyülemlik azért az emberben, ha annyit faragják. Nem mindenki tudja olyan fa arccal fogadni, ha sokadszor felrúgják, mint Messi. Más a vérmérséklet, ennyi. csak ne verekedjen, meg ne harapjon. :D :D :lol:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7404
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.01.19. 15:53:38

Ha annak szánta, akkor egy elég ötletes fricska a FIFA felé. Mindennel próbálnak minket csesztetni, legközelebb már tényleg erre fognak valammit kitalálni. :D
Három dél-amerikai támadó nem lehet egyszerre a pályán. :mrgreen:
Forca Barca!!!!
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2016.01.19. 15:36:20

Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.08. 10:53:46

palesz77 írta:Mondjuj ha Suarez a helyzeteit veri be olyan sikeresseggel, mint amennyire ment neki a pofazas, akkor nem lenne semmi kerdes mar a visszavagon. Lajos se tetszett nekem szerdan, az meg, hogy meccs utan meg meg is varta oket, meg dob egyet a lapatra. Ha az Espanyol csatara csinalta volna azt, mint o, akkor most menne fele is az anyazas rendesen.. Remelem LE elbeszelget vele, mert kezd sok lenni reszerol mar a szajkarate. Ezen kivul nyilvan nincs vele bajom, de ahogy viselkedik sokszor a palyan, az bodulet. Neymarrol se hittem volna, hogy ilyen iranyba fog valtozni, ugyhogy orulnek, ha Luis is elkezdene hasonlitani Messire szep lassan, nem lenne annyi fetrenges meg orditozas a biroval..
Aki objektíven (is) meg tudja ítélni a meccseinket, az látja ezt, aki meg nem akarja észrevenni, az nem.
Sajnos egyikből következik a másik, értem ezt úgy, h a kihagyott helyzetet frusztrálják, utána elkezd a bíróval meg az ellenféllel foglalkozni, akkor már annyira sem tud koncentrálni a focira, mint előtte, amiből megint jönnek a kihagyott helyzetek, ördögi kör ez.
Az elején sokkal szerényebb volt, az jobban tetszett.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.08. 10:44:42

Mondjuj ha Suarez a helyzeteit veri be olyan sikeresseggel, mint amennyire ment neki a pofazas, akkor nem lenne semmi kerdes mar a visszavagon. Lajos se tetszett nekem szerdan, az meg, hogy meccs utan meg meg is varta oket, meg dob egyet a lapatra. Ha az Espanyol csatara csinalta volna azt, mint o, akkor most menne fele is az anyazas rendesen.. Remelem LE elbeszelget vele, mert kezd sok lenni reszerol mar a szajkarate. Ezen kivul nyilvan nincs vele bajom, de ahogy viselkedik sokszor a palyan, az bodulet. Neymarrol se hittem volna, hogy ilyen iranyba fog valtozni, ugyhogy orulnek, ha Luis is elkezdene hasonlitani Messire szep lassan, nem lenne annyi fetrenges meg orditozas a biroval..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.08. 09:59:52

Nero. írta:https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =2&theater

Nagyon meglátszik már a csapat viselkedésén hogy nincs ott se Xavi se Puyol. =;
Csak azt felejted el, hogy előtte a kapus provokálta Lajosunkat és azt nem hagyta szó nélkül.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.01.07. 18:50:51

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =2&theater" target="_blank

Nagyon meglátszik már a csapat viselkedésén hogy nincs ott se Xavi se Puyol. =;
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.07. 12:40:16

Rafina még igen messze áll a kezdőszinttől . Ő egyelőre a legjobb meccseit elöl játszotta Pedro szerepekben. SR jobb volt nála .
A Fifa egy szégyen
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19551
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.01.07. 12:15:38

Plusz Arda ne felejtsük elől is bevethető. Atleticoban is szélső is volt, válogatottban középcsatár is. Lett még egy jolly joker emberünk SR mellett, akit bárhol belehet vetni. Nő a repertoár, kellő időt mindenki megfogja kapni. Nem lesz ezzel gond szerintem.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.01.07. 12:10:11

geridoss írta:A tegnapi Arda debütálás után kicsit aggódni kezdtem, hogy Lucho hogyan fogja megoldani a középpályát. Ugyanis két helyre van: Iniesta, Rakitic, Arda, Rafinha és Sergio Roberto személyében öt kezdő szintű játékos, plusz ott van még Halilovic is (aki valószínűleg a következő szezont is kölcsönben tölti - legalábbis ez lenne a logikus lépés, kivéve ha Ini radikálisan visszaesik és valaki távozik a nyáron).
én ezen nem aggódnék annyit. értelemszerű, hogy az ini-rakéta-arda trió elsőbbséget fog élvezni a többivel szemben. rafinha amúgy sem lesz itt soha stabil kezdő, ahogy SR sem (egyikben sem érzek elég kraftot a stabil kezdőhöz)

nem mellesleg a hoki csapatok ellene busi helyén ki lehetne próbálni rakiticet is sztem ott is jól muzsikálna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.01.07. 11:57:54

A tegnapi Arda debütálás után kicsit aggódni kezdtem, hogy Lucho hogyan fogja megoldani a középpályát. Ugyanis két helyre van: Iniesta, Rakitic, Arda, Rafinha és Sergio Roberto személyében öt kezdő szintű játékos, plusz ott van még Halilovic is (aki valószínűleg a következő szezont is kölcsönben tölti - legalábbis ez lenne a logikus lépés, kivéve ha Ini radikálisan visszaesik és valaki távozik a nyáron).
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.01.02. 04:44:15

ZBarca írta:Hát itt vagyunk. Egy csodás 2015-öt zártunk és optimistán tekinthetünk 2016 elé. 4 nap múlva végre Ardáék is játszhatnak, szerintem elmondható, hogy a FIFA banból sikerült a legjobban kijönnünk. A csapat nagyszerű formában tolja mostanában, reméljük, hogy ez kitart a szezon végéig. 2016 szóljon újra a Barcáról és annak sikerességéről.
A starthelyzet jó ahhoz, hogy minden ösaszejöjjön. De garancia mindaddig nincs, amíg a trófeák nincsenek kézben.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.01.01. 20:52:05

Hát itt vagyunk. Egy csodás 2015-öt zártunk és optimistán tekinthetünk 2016 elé. 4 nap múlva végre Ardáék is játszhatnak, szerintem elmondható, hogy a FIFA banból sikerült a legjobban kijönnünk. A csapat nagyszerű formában tolja mostanában, reméljük, hogy ez kitart a szezon végéig. 2016 szóljon újra a Barcáról és annak sikerességéről.

És most pedig idézném az első 3 sorát a kedvenc Limp Bizkit számomnak, mert ide most pont illik :D :

"Alright partner
Keep on rollin' baby
You know what time it is"
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.12.30. 22:49:35

Barcelona 2015-ben:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=57144CCF" target="_blank

Hihetetlen, milyen évet zártunk, pláne olyan meccs után, mint a januári Sociedad elleni meccs, szerintem még a legoptimistábbak se gondolták volna azt tőlünk, hogy ilyen évet zárunk... =D>
:D

Boldog Újévet mindenkinek, és remélhetőleg a 2016 is olyan sikeres lesz, mint az idei év!.. =D> :)
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.23. 21:25:06

MR. TROMORT777 írta:Barcelona will ask ESP federation if Vidal and Arda can play Liga game against Sporting in February, postponed due to Club World Cup. [rac1]

A Barca utána jár, hogy a Sporting ellen Februárban játszhat-e Arda és Vidal, mivel az a Klub VB miatti elhalasztott meccs lesz és törvényszerűen az még Decemberben lett volna, amikoris még ez a két játékos eltiltott. Hala a Chesyshev ügynek mindenre odafigyelnek. :D
Szerintem a tiltás időponthoz kötött és nem meccshez. Játszhatnak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Lezárt