Munir

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.01.13. 23:06:48

Nagyon örülök neki, hogy megint sikerült betalálnia, ráadásul ő döntötte el a meccset - egy Espanyol-Barcát, idegenben.. Nem nyújt klasszist, nem kiemelkedő még, de végre megmutatta, hogy igenis hiba őt leírni már most. Csak nem a szélen kéne erőltetni, hanem ott, ahol tud is játszani. Hál Istennek Lucho úgy néz ki ragaszkodik hozzá, én még nem mondtam le arról, hogy ő a jövőben fontos tagja lesz a csapatnak - még ha nem is feltétlen kezdőként.

És ha jól olvastam vezeti a Kupa góllövőlistáját! :D A miénket egész biztosan..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.01.13. 22:59:09

Nálam MATS mellett ő volt az aki jól teljesített. Grat neki, csak így tovább!
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.01.13. 22:56:14

Posztján játszott máris megmutatta mit tud.
Jövőre mehet kölcsönbe. Sandro pedig nyugodtan lécelhet.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2016.01.13. 22:55:23

Nagyon örülök a két góljának, remélhetőleg ez a dupla jót fog tenni az önbizalmának. :) Mezőnyben most nem tett olyan sokat hozzá a játékhoz, de egy-két finom átvétele, sarkazása így is volt azért. Jó lenne, ha tavasszal is kapna néha-néha lehetőséget középcsatárként, bár ez nem lesz könnyű, amikor Suárez egészséges és nem eltiltott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gareth Tello 2016.01.13. 22:56:58-kor.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2016.01.13. 22:52:57

a posztján - középcsatárként - játszott, ennyi.
Nem a szélre kitolva szenvedett, mint anno Titi,Villa is abba savanyodott bele nálunk.

Bravó kisgyerek! =D>
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.01.13. 22:50:01

Szép volt Kicsi! :)
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.01.13. 22:49:01

Ma duplán összejött neki, ami Suareznek az elmúlt négy meccsen egyszer sem...üres kapuba gólt lőni.
Lehet össze kellene őket gyúrni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.01.13. 22:41:23

Megérdemel ő is egy kis dicséretet. A gólja ügyes volt és bár eléggé eltűnt a a zombik között, kimondottan sok ügyes megmozdulása volt. Volt pár csele, labdaátvételek és úgy általában küzdött. Nem nagy szám, de legalább mutatott némi potenciált. Talán nem reménytelen eset.

Szerk: megérte megdicsérni. 8)
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.02. 21:58:55

Na, végre megtört a jég.. :D Lőhetett volna még vagy 3-at ha kicsit több szerencséje van, de remélem ez felszakítja végre a gátat nála, és komolyabb meccseken is elkezd betalálni. Az emelése és a távoli bombája nagyon jók voltak, de a fejese előtt is gyönyörűen előzte meg az emberét. Mellé mezőnyben is mutatott szép dolgokat, remélem a Leverkusen ellen innen folytatja, és meglövi az első Bl találatát is.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.12.02. 21:16:56

Munir has scored his first Barcelona goal since August 2014 (in his debut game, against Elche).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.11.22. 16:10:38

Erxy írta:baromi jo lett volna oket egy otossel megajandekozni, az csak a plane lett volna, ha Pique rugja, de szep lett volna, te jo eg
konkrétan mindkét variáció gyönyörű lett volna

a) bejön egy húsz éves gyerek és még ő is gólt lő nekik, mint anno jeffren
b) a minden mérkőzésen fütyült piqué a pályát átsprintelve betalál és valószínűleg olyan gólörömöt tolt volna, amit soha nem felejtünk el

én kicsit ezért "haragszom" rá, nem azért mert kihagyott egy helyzetet, hanem mert így nem lett tökéletes a meccs befejezése.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.11.22. 15:27:13

azert van ekezve amiatt a helyzet miatt, mar ha egyaltalan ekezve van, mer senkitol sem zavartatva, 11 meterrol mellerugta.
baromi jo lett volna oket egy otossel megajandekozni, az csak a plane lett volna, ha Pique rugja, de szep lett volna, te jo eg :D
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.22. 14:25:08

palesz77 írta:Szegény gyerek úgy izgult, mintha én mentem volna ki a gyepre.. :D Megszólalni nem mert kb, remélem Piquével tényleg megbeszélték aztán a dolgot, az a reakció nagyon nem tetszett tőle, még ha részben jogos is volt, de tanulhatna Suáreztől, aki biztatja inkább a fiatalokat ha megremeg a lábuk, nem ordít velük - ráadásul 4-0-nál.. :roll: Hazai pályán amúgy állítom bekotorja szemből, de mindegy, nem múlt ezen semmi - max Piqué lelkivilágának tett volna jót az a gól -, reméljük legközelebb már belövi ezt, és nem csappan meg emiatt az egyre növekvő önbizalma.

Viszont örülnék, ha végre megnyitná a gólcsapokat, nagyon rég talált már be, pedig már láthattuk egy időszakában, hogy nem elveszett gyerek ő a kapu előtt. Csak küzdje végre le a lámpalázat, SR ráragasztotta a kórt úgy tűnik.. :D
Az a Piqué-s eset miatt nem tudom miért van ekézve. Egyrészt jobb helyzetben is volt mint a csapattársa, háttal is állt neki, tehát azt sem valószínű, hogy pontosan tudta, hogy hol jön Piqué, neki meg az a dolga, ha helyzetben van próbálja beverni. Most sajnos nem sikerült, de én egyáltalán nem hibáztatom ezért. Ha elhagyja Piquének és ő mellélövi, akkor meg ment volna, hogy meghunyászkodik, nem csatárként viselkedik stb.
Piqué szerintem nem rá haragudott csak azért őrjöngött, mert gólt lőhetett volna a Realnak, főleg most. Ezzel nem kicsit inthetett volna be a madridiaknak. Biztos vagyok benne, hogy ha Suarez lövi el is ugyanígy reagál. Nem hiszem, hogy Munir személyének szólt az amit leművelt.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.22. 10:38:52

Munir sorsát az keseríti, hogy mindjárt góllal kezdett. Szerintem tavasszal is meg kéne tartani - immár dublőre, Sandro nélkül. A többi meg rajta, LE-n és a szerencsén múlik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.22. 10:14:05

Szegény gyerek úgy izgult, mintha én mentem volna ki a gyepre.. :D Megszólalni nem mert kb, remélem Piquével tényleg megbeszélték aztán a dolgot, az a reakció nagyon nem tetszett tőle, még ha részben jogos is volt, de tanulhatna Suáreztől, aki biztatja inkább a fiatalokat ha megremeg a lábuk, nem ordít velük - ráadásul 4-0-nál.. :roll: Hazai pályán amúgy állítom bekotorja szemből, de mindegy, nem múlt ezen semmi - max Piqué lelkivilágának tett volna jót az a gól -, reméljük legközelebb már belövi ezt, és nem csappan meg emiatt az egyre növekvő önbizalma.

Viszont örülnék, ha végre megnyitná a gólcsapokat, nagyon rég talált már be, pedig már láthattuk egy időszakában, hogy nem elveszett gyerek ő a kapu előtt. Csak küzdje végre le a lámpalázat, SR ráragasztotta a kórt úgy tűnik.. :D
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.09. 12:49:32

A gyilkos ösztön megvan benne, ezt rengetegszer tapasztalhattuk a Juvenil A-ban és a Barça B-ben, az, hogy ez a nagyoknál egyelőre nem mutatkozik meg, az szerintem inkább mentális problémáknak és önbizalomhiánynak tudható be a részéről. Ami persze valahol aggasztó, de egy kis ideje van még, hogy ezen változtasson. Játékban mindenesetre meccsről meccsre jobb, és én úgy veszem észre, hogy a többiek is gyakrabban keresik már, mint eleinte. Egy gól mentálisan most sokat dobna rajta, legyen szó akár egy félpályás gólról (mint anno a Benfica ellen :D ), vagy akár csak egy olyanról, ahol centiméterekről kotorja be a labdát a kapuba.

Az pedig pláne rengeteget jelentene neki, ha Messi visszatérése után néha középcsatárként is lehetőséghez jutna.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.09. 12:31:18

noname írta:Ami a gond, hogy teljesen hiányzik belőle a gyilkos ösztön.
Az a durva, hogy tavaly év elején pont ez volt a legjobb benne, hogy ez megvolt. Csak akkor tétmeccseken nem jöttek a gólok - pedig lőtt felső kapufát, volt meg nem adott gólja -, aztán ez szép lassan "kiölődött" belőle. Ha megjön az önbizalma, mint SR-nek - elég jó úton jár felé szerintem -, és átszakad végre a gólzsák nála, akkor újra a kapura is veszélyes Munirt láthatjuk majd érzésem szerint, bár ugye ez nagyon sok mindentől függ, most Messi visszatérésével lehet olyan szinten jegelve lesz, hogy "kezdhet mindent az elejéről" ha szükség lesz rá.. Mindenesetre én továbbra is bízok benne, hogy nem fogjuk Január után teljesen takarékra tenni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.09. 11:37:04

Egy kicsit hosszabban róla is.
Igazából nem rossz. Nem is jó, de nem rossz, amit mutat. Összjátékban nagyon is kiveszi a részét, a játékintelligenciája is magas. Ami a gond, hogy teljesen hiányzik belőle a gyilkos ösztön. Arra jó, hogy kiharcoljon egy tizenegyest, mert ott lesz üresen ahol kell és tudja mi a dolga h tizi legyen belőle, de egyszerűen nem jelent veszélyt a kapura. Ebben nyilván nagy szerepe van a gyenge fizikumának is, de amit SR kapott, abból neki is kéne adni egy adagot (He needs to get laid. :twisted: )

Úgy érzem hosszú távon jó lehet, mint csere, hiszen intelligens, a fizikuma pedig fejlődik. Talán eljuthat arra a szintre, ahova Pedro. Talán.
Még mindig inkább őt favorizálom, mint Sandrot, hiszen Sandroban ugyan megvan a gyilkos ösztön, de idegileg egy akkora roncs. Értsd: ziccerbe hossza magát 3x egy meccsen, a labda meg Föld körüli pályára áll. Ugyanakkor Sandro összjátékban egyszerűen rémes. Csak az utolsó passzokra mozdulást érzi, de, hogy részt vegyen egy támadás felépítésében, az nála hallatlan. Munir pont az ellenkező. Sose kerül ziccerbe, de azért nem egy gólt érő támadásban részt vesz vagy tizit harcol ki, mert egyszerűen tudja hol kell helyezkedni.

A Clasicon én kezdetném Munirt. Messit úgyis összedrótozzák. Munir meg arra kiváló h fárassza a védelmet, hiszen vele folyékonyabbak a támadások.

Jelen állás szerint Sandrot eladnám, Munir meg mehetne kölcsönbe jövőre, de SR óta már senkiben se bízom. :D
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.09. 11:21:36

Bob_Marley írta:Jobb formában van mint Sandro (pedig előtte járt) és ez örömteli. Meghálálja a bizalmat és, amit lehet megtesz. Sandro harciasságából is ragadt rá és ez jelenleg a "kopasz" elé helyezi. Klasszikuson szerintem kezdeni fog Munir, megdolgozott érte az elmúlt időszakban.
Bárkit hoznak télen, Munirt érdemes itt tartani. Sandro viszont mehetne kölcsönbe.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.11.08. 18:16:03

Jobb formában van mint Sandro (pedig előtte járt) és ez örömteli. Meghálálja a bizalmat és, amit lehet megtesz. Sandro harciasságából is ragadt rá és ez jelenleg a "kopasz" elé helyezi. Klasszikuson szerintem kezdeni fog Munir, megdolgozott érte az elmúlt időszakban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.08. 18:11:46

Ma is jo volt, egyre jobb szerintem. Miatta orulnek, ha tenyleg nem jonne senki telen, az Arda-Vidal-Munir trioval is hozni lehet a szezon hatralevo reszet. Ha az MSN-bol kiesik valaki, akkor a masik ketto lathatoan meg birja a nyomast, ha meg 2 ember is kidol, ott egy Nolito se oldana meg a szitut.. Egyedul a gol hianyzik mar tenyleg csak a jatekabol, amugy en elegedett vagyok vele, szezon elejen benne biztam kevesbe, de mar lathatoan LE is inkabb ora szamit.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.11.01. 19:58:41

Chino írta: Ő alapból középcsatár, így nyilván otthonosabban érzi magát a kapuval szemben, tavaly is Sandro játszott szélen, ha Adama nem volt, akkor pedig Dongou volt a jobboson, akinek lételeme a center pozíció. Ennek ellenére nem nyújt rossz teljesítményt, plusz a jobbos úgyis Messié lesz, akit nem nagyon fognak rotálni, míg Suarezt inkább.
Mondjuk anno Nolito is középcsatárt játszott, nem véletlenül lett gólkirály, most pedig abszolút szélső. Munirnak is simán változhat a stílusa, még nagyon fiatal, nem elképzelhetetlen, hogy szélen is "fejlődhet", persze első számú posztja úgyis középen lesz.
Én nagyon szurkolok neki, télen eldőlhet mindkét fiatal sorsa. Ha jön Nolito vagy akárki, akkor egyértelmű, hogy itt már nem sok vizet fognak zavarni, LE nem számol velük és nem lesznek itt soha meghatározóak, ha mégsem, akkor egy tudatos, jó érzékkel való beépítéssel lehet keresnivalójuk. Csak azt nem értettem igazán, hogy Lucho miért tartotta mindkettőt fent. Ennyi játékidővel nem lehet eldönteni, hogy ki is a megfelelőbb, ez egy fiatal játékosnak is úgy-ahogy elég a fejlődéshez a felnőtt csapatba való integrálásához, viszont megfelezve nem sok mindent lehet leszűrni. Munirnak van egy jó meccse, a következőn meg gyengébb, akkor jön Sandro hasonlóan azzal a kevés perccel. Az MSN mellett is hosszú folyamat egy játékosnak megfelelő folyamatban lehetőséget biztosítani, kettőnek pláne.
Már ideje lenne, hogy LE válasszon közülük. Akiben többet lát, az játsszon a csapatban addig, amíg Messi és Rafinha sérült, a másik meg padozzon további sérülés esetére. Én Munirban látok többet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.08. 10:52:08

Gareth Tello írta:
palesz77 írta:Ez szép kis találat volt, kár, hogy egyelőre nem tud ilyen duzzadó önbizalommal játszani nálunk, sokkal nagyobb haszna lenne. Mondjuk így se olyan rossz azért a 3 gólpasszával, de kapu előtt lehetne hasonlóan határozott, mint itt. Remélem hamarosan ezt is megéljük, még van pár hete úgyis alkotni valami érdemlegeset, a játékán mindenesetre szerintem felfedezhető némi javulás - bár szerintem tavaly év elején volt a legjobb, csak semmi nem akart bemenni neki.
Szerintem sokat számít azért, hogy a válogatottban középcsatárt játszhat, ott többnyire jobban megy neki, mint a szélen. :) Az csak a probléma, hogy Rafinha és Messi kiesésével Muniron kívül elég kevés olyan játékosunk maradt, aki tud a jobboson játszani, ezért nem igazán reménykedek abban, hogy a következő hetekben lesz lehetősége középen szerepelni. Talán majd amikor Leo visszatér, Suáreznek pedig pihenésre lesz szüksége.
Ő alapból középcsatár, így nyilván otthonosabban érzi magát a kapuval szemben, tavaly is Sandro játszott szélen, ha Adama nem volt, akkor pedig Dongou volt a jobboson, akinek lételeme a center pozíció. Ennek ellenére nem nyújt rossz teljesítményt, plusz a jobbos úgyis Messié lesz, akit nem nagyon fognak rotálni, míg Suarezt inkább.
Mondjuk anno Nolito is középcsatárt játszott, nem véletlenül lett gólkirály, most pedig abszolút szélső. Munirnak is simán változhat a stílusa, még nagyon fiatal, nem elképzelhetetlen, hogy szélen is "fejlődhet", persze első számú posztja úgyis középen lesz.
Én nagyon szurkolok neki, télen eldőlhet mindkét fiatal sorsa. Ha jön Nolito vagy akárki, akkor egyértelmű, hogy itt már nem sok vizet fognak zavarni, LE nem számol velük és nem lesznek itt soha meghatározóak, ha mégsem, akkor egy tudatos, jó érzékkel való beépítéssel lehet keresnivalójuk. Csak azt nem értettem igazán, hogy Lucho miért tartotta mindkettőt fent. Ennyi játékidővel nem lehet eldönteni, hogy ki is a megfelelőbb, ez egy fiatal játékosnak is úgy-ahogy elég a fejlődéshez a felnőtt csapatba való integrálásához, viszont megfelezve nem sok mindent lehet leszűrni. Munirnak van egy jó meccse, a következőn meg gyengébb, akkor jön Sandro hasonlóan azzal a kevés perccel. Az MSN mellett is hosszú folyamat egy játékosnak megfelelő folyamatban lehetőséget biztosítani, kettőnek pláne.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.08. 10:01:58

palesz77 írta:Ez szép kis találat volt, kár, hogy egyelőre nem tud ilyen duzzadó önbizalommal játszani nálunk, sokkal nagyobb haszna lenne. Mondjuk így se olyan rossz azért a 3 gólpasszával, de kapu előtt lehetne hasonlóan határozott, mint itt. Remélem hamarosan ezt is megéljük, még van pár hete úgyis alkotni valami érdemlegeset, a játékán mindenesetre szerintem felfedezhető némi javulás - bár szerintem tavaly év elején volt a legjobb, csak semmi nem akart bemenni neki.
Szerintem sokat számít azért, hogy a válogatottban középcsatárt játszhat, ott többnyire jobban megy neki, mint a szélen. :) Az csak a probléma, hogy Rafinha és Messi kiesésével Muniron kívül elég kevés olyan játékosunk maradt, aki tud a jobboson játszani, ezért nem igazán reménykedek abban, hogy a következő hetekben lesz lehetősége középen szerepelni. Talán majd amikor Leo visszatér, Suáreznek pedig pihenésre lesz szüksége.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.08. 09:01:47

palesz77 írta:
Gareth Tello írta:szerk.: Itt a második is, szép befejezés egy kötény után. https://twitter.com/Barca_A7/status/651828910250983428" target="_blank
Ez szép kis találat volt, kár, hogy egyelőre nem tud ilyen duzzadó önbizalommal játszani nálunk, sokkal nagyobb haszna lenne. Mondjuk így se olyan rossz azért a 3 gólpasszával, de kapu előtt lehetne hasonlóan határozott, mint itt. Remélem hamarosan ezt is megéljük, még van pár hete úgyis alkotni valami érdemlegeset, a játékán mindenesetre szerintem felfedezhető némi javulás - bár szerintem tavaly év elején volt a legjobb, csak semmi nem akart bemenni neki.
Nagyon kevés játékos tudna igazán bátran játszani ilyen támadók mellett akik nálunk vannak. Ha mondjuk Alexis és Pedro lenne a társa biztos többet próbálkozna. Ezért van szükség egy folyamatosabb beépítésre. Főleg ha azt vesszük, hogy mindössze egy éves tapasztalattal jött a másodosztályból, azelőtt tavalyelőtt még a juvenilben pallérozódott.
Én jobban örülnék, ha télen nem igazolnánk támadót, ha nagyon nem jönnének be még Arda is ott van, olyan sokat meg alapból sem rotálja az MSN-t, hogy egy mindenképp kelljen egy Nolito szintű játékos. Cserének/isebb csapatok ellen/kupában nem lenne akkora kockázat bevetni.
Amit nem igazán láttam tőle idén azok a "bal külsős" megoldások, pedig azt sokszor használta tavaly.
Forca Barca!!!!
Lezárt