Samuel Umtiti

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.08.24. 21:24:33

Az Umtiti és a Moriba ügyet valahogy meg fogják oldani. Számomra az a főkérdés, hogy hogyan hat ez a többi játékosra. Segíti, vagy visszatartja őket az ésszerű együttműködés tekintetében. Reméljük, segíti.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.24. 20:57:10

Feast4 írta:
2021.08.24. 19:49:50
Chino írta:
2021.08.24. 19:26:34
A jómadár újra meggondolta magát, közölte, hogy mégsem hallgat meg ajánlatot más csapattól (kivéve ha top csapat érdeklődik), inkább kitölti a szerződését. Nem hiszem el, hogy az ilyenek sportolóknak hívják magukat. Az ingyenélő megfelelőbb szó lenne
Kövezzetek meg, de igaza van!

Élete formájában kiharcolt egy vállahatatlan szerződést, visszaesett a játéka meg is sérült, ki is került. Válogatott már nem lesz. Top klubokban olyan védő felhozatal van, hogy oda nem fér be tulajdonképp a karriejének vége.

Azt hogy mi szívjuk be, és az, hogy ez egy full unszimpatikus, sportemberhez méltatlan magatartás az megint más...
Hát én akkor megsziklázlak. :lol: Hogy a fenébe lenne már igaza? A foci, tudom a pénzről szól, de ezzel egy életre leírja magát. Csodálkoznék, ha a jövőben az ilyen esetek elkerülésére nem tennének a szerződésekbe egy záradékot.

Most egy pl, van egy házasság, a férfi tartja el a családot, a nő mindent megkap, de nyíltan fűvel fával megcsalja a férfit, effektíve nem működik a házasságuk, de a nő nem akar elválni az anyagi jólét miatt, a férje pedig kézzel lábbal menekülne tőle, szted igaza van a nőnek? :D
Kép
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.08.24. 20:45:11

Azért szerintem ne az legyen már a konklúzió, hogy igaza van. Maximum jogilag. De emberileg, sportemberileg lenullázza magát. Aki unszimpatikus és méltatlan, amit csinál, annak nem lehet igaza, max meg lehet érteni, ha nem tudunk tovább látni az anyagiakon.
De ez akkor is gáz, amit művel.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.08.24. 19:49:50

Chino írta:
2021.08.24. 19:26:34
A jómadár újra meggondolta magát, közölte, hogy mégsem hallgat meg ajánlatot más csapattól (kivéve ha top csapat érdeklődik), inkább kitölti a szerződését. Nem hiszem el, hogy az ilyenek sportolóknak hívják magukat. Az ingyenélő megfelelőbb szó lenne
Kövezzetek meg, de igaza van!

Élete formájában kiharcolt egy vállahatatlan szerződést, visszaesett a játéka meg is sérült, ki is került. Válogatott már nem lesz. Top klubokban olyan védő felhozatal van, hogy oda nem fér be tulajdonképp a karriejének vége.

Azt hogy mi szívjuk be, és az, hogy ez egy full unszimpatikus, sportemberhez méltatlan magatartás az megint más...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.24. 19:40:55

Chino írta:
2021.08.24. 19:26:34
A jómadár újra meggondolta magát, közölte, hogy mégsem hallgat meg ajánlatot más csapattól (kivéve ha top csapat érdeklődik), inkább kitölti a szerződését. Nem hiszem el, hogy az ilyenek sportolóknak hívják magukat. Az ingyenélő megfelelőbb szó lenne
nem hiába, ott dobog benne a Barca-szív :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.08.24. 19:26:34

A jómadár újra meggondolta magát, közölte, hogy mégsem hallgat meg ajánlatot más csapattól (kivéve ha top csapat érdeklődik), inkább kitölti a szerződését. Nem hiszem el, hogy az ilyenek sportolóknak hívják magukat. Az ingyenélő megfelelőbb szó lenne
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.29. 11:27:36

sansz írta:
2021.07.28. 23:00:41

Szerintem ez túlzás. Akire pikkelünk, annak a hibáit nagyítóval keressük és ha megvan akkor évekre elraktározzuk,minden más meg el van felejtve. Az,hogy De Ligt mit lúzerkedik össze egy névtelen ellenféllel szemben, az nem számít,nála még az van,hogy ő az elit játékos.

Soldado szerintem még 40 évesen is otthagyna bárkit egyszer egy meccsen, ezt kár így kiemelni. Összességében szerintem a régi Umtitit fel lehetett fedezni azon a két meccsen, erős,tökös gyerek, nagy be-becsúszó bakikkal. Amikor a legjobban sztárolták őt,ez akkor is benne volt a játékában.
Pont ezért a mostani focinkra teljesen alkalmatlan mondjuk,hogy egyedűl hagyjuk hátul,védekezzen ki minden lendületes támadást. Mondjuk erre minden védő alkalmatlan hosszabb távon,de Umtiti különösen. Normális csapatvédekezéssel, ahol egy-egy hibáját más ki tud javítani,szerintem simán beférne ide és máshova is. Illetve én régen is megnéztem volna valamiféle szűrő szerepben.
Egyetlen játékosunkra pikkelek és azt be is vallom, és szerintem már mindenki tudja annyit szidtam, Ő Lenglet.

A csapatvédekezéssel meg megint visszajutunk ugyanoda, Messi kötetlen szerepkörére.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.28. 23:00:41

davi10 írta:
2021.07.28. 12:11:44
Persze lehet benne valami, de én már nagyon kétkedve olvasom ezeket a "Pep akarja" híreket.

Ez a felmérés meg tök jó, lehet, hogy tényleg nem fog már megsérülni, de azért eléggé leépült. Durva volt nézni ahogy a 35 éves Soldado úgy hagyta ott, mint valami gyenge ifistát.
Szerintem ez túlzás. Akire pikkelünk, annak a hibáit nagyítóval keressük és ha megvan akkor évekre elraktározzuk,minden más meg el van felejtve. Az,hogy De Ligt mit lúzerkedik össze egy névtelen ellenféllel szemben, az nem számít,nála még az van,hogy ő az elit játékos.

Soldado szerintem még 40 évesen is otthagyna bárkit egyszer egy meccsen, ezt kár így kiemelni. Összességében szerintem a régi Umtitit fel lehetett fedezni azon a két meccsen, erős,tökös gyerek, nagy be-becsúszó bakikkal. Amikor a legjobban sztárolták őt,ez akkor is benne volt a játékában.
Pont ezért a mostani focinkra teljesen alkalmatlan mondjuk,hogy egyedűl hagyjuk hátul,védekezzen ki minden lendületes támadást. Mondjuk erre minden védő alkalmatlan hosszabb távon,de Umtiti különösen. Normális csapatvédekezéssel, ahol egy-egy hibáját más ki tud javítani,szerintem simán beférne ide és máshova is. Illetve én régen is megnéztem volna valamiféle szűrő szerepben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.28. 12:11:44

Persze lehet benne valami, de én már nagyon kétkedve olvasom ezeket a "Pep akarja" híreket.

Ez a felmérés meg tök jó, lehet, hogy tényleg nem fog már megsérülni, de azért eléggé leépült. Durva volt nézni ahogy a 35 éves Soldado úgy hagyta ott, mint valami gyenge ifistát.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.28. 08:47:10

davi10 írta:
2021.07.27. 16:56:11
Chino írta:
2021.07.27. 14:44:23
A Marcan viszont megjelent egy hír, hogy ha Laporte-nak sikerülne távozni, akkor Pep Umtitit szeretné a helyére. Nem tudom mennyi valóságalapja van, de hátha...
Pep mindig mindenkit szeretne a csapatunkból, de érdekes módon eddig mindenkit leigazolt mindenhonnan, csak tőlünk nem :D

Kicsit komolytalan már ez, hogy minden Barca játékost, aki nem kell nekünk Pep-pel hoznak szóba. Majd pont egy alibi SR meg egy roncs Umtiti kellene neki...
Említettem, hogy a valóságalapja elég kétséges, de ha Laporte tényleg lép nem elképzelhetetlen, hogy szeretnének egy csere ballábas cb-t. Plusz most esett át valami különleges vizsgálatot, amin azt mérték fel, hogy milyen állapotban van elsősorban a korábbi sérült testrész és az eredmény alapján 100 %-os állapotban van, nincs semmi olyan károsodás, ami kihatna a jövőbeni teljesítményére. Focizni pedig biztosan nem felejtett el, a sérülése előtt top védő volt, könnyen lehet, hogy máshol meg tudna újulni, volt már rá bőven példa, a City pedig simán tudja vállalni a bérét, főleg, hogy EG és Laporte is távozott/távozna. Logika tehát lenne benne, persze helyén kell kezelni ezt a hírt is.
SR-t pedig magában nem vitték volna, csak Dembélével együtt távozott volna. Nem véletlenül szakadt meg Robival kapcsolatban minden tárgyalás a francia sérülése után.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.07.27. 16:56:11

Chino írta:
2021.07.27. 14:44:23
A Marcan viszont megjelent egy hír, hogy ha Laporte-nak sikerülne távozni, akkor Pep Umtitit szeretné a helyére. Nem tudom mennyi valóságalapja van, de hátha...
Pep mindig mindenkit szeretne a csapatunkból, de érdekes módon eddig mindenkit leigazolt mindenhonnan, csak tőlünk nem :D

Kicsit komolytalan már ez, hogy minden Barca játékost, aki nem kell nekünk Pep-pel hoznak szóba. Majd pont egy alibi SR meg egy roncs Umtiti kellene neki...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.07.27. 16:19:33

Chino írta:
2021.07.27. 14:44:23
A Marcan viszont megjelent egy hír, hogy ha Laporte-nak sikerülne távozni, akkor Pep Umtitit szeretné a helyére. Nem tudom mennyi valóságalapja van, de hátha...
A Marca szerkesztőségben talán elromlott a légkondi.
Pep szeretné Umtitit.....
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.27. 14:44:23

soadroli írta:
2021.07.27. 14:07:50
Alba, Umtiti and Pjanić refuse to accept the pay cut that Barça is demanding. [Gerard Romero / RAC1]
Mondjuk Albán kívül ez nem meglepő. Pjanic menni akar, a Juve fizetéscsökkentését viszont elfogadná. Umtiti nem először jelenti ki, őt csak a pénz tartja itt, nem a játéklehetőség. Ha hajlandó lenne leadni a bérből jó eséllyel el tudna menni oda ahol játékperceket is kap. A Marcan viszont megjelent egy hír, hogy ha Laporte-nak sikerülne távozni, akkor Pep Umtitit szeretné a helyére. Nem tudom mennyi valóságalapja van, de hátha...
Forca Barca!!!!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.07.27. 14:07:50

Alba, Umtiti and Pjanić refuse to accept the pay cut that Barça is demanding. [Gerard Romero / RAC1]
Kép
BarateGites
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.06.17. 16:20:28

2021.07.09. 20:53:52

Semleges ventilátor itt

Nagyon nyilvánvaló, hogy a Barca rajongók többsége azt akarja, hogy Umtiti menjen. Ez szigorúan a sérülési problémák miatt van? Nagyon tehetséges játékosnak tűnik számomra, de megértem, miért kell mennie, ha mindig nem érhető el.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.07.09. 17:16:50

Mihu írta:
2021.07.09. 11:13:33
Titinho írta:
2021.07.09. 11:08:05


Próbálták eladni/kölcsön adni, de ahogy te is írod, Umtiti minden ajánlatot visszadobott. A mai napig állítja és azért edz már külön 3 hete, mert ő a Barcában akar sikeres lenni és Koemannak akar bizonyítani.

Ezért is merült fel a szerződés bontás vele kapcsolatban is, úgy hogy a klub bevállalná még a bírósági ügyet is miatta, csak szabaduljon tőle. Egyoldalú szerződés bontásnál nem kéne most kifizetni a maradék 2 év bérét, viszont valszeg beperelné a klubot, ami nem most lenne jogerős bármi is az ítélet. Ez lehet évek.

Zenit, Marseille, Lyon mind visszadobta az elmúlt hetekben.

A többi részével maximálisan egyetértek. :wink:
Ezt én tudom :wink: Igazából azért írtam, hogy zavar, hogy még mindig itt van, mert nyugodtabb lennék, ha felbontottuk volna a szerződését a francba és au revoir... Látnánk az egyenlegen, hogy mínusz 10en X millió juró.

A klub közölte, hogy nem tartanak rá igényt. Ő közölte, hogy "itt akar sikeres lenni"...nincs miről beszélni, fel kell bontani a szerződést, és majd találkozunk a bíróságon.
A Sport és a Marca is azt írta, hogy már hajlandónak mutatkozik a kölcsönre, mert nem akar pereskedésbe bocsátkozni, de még várni akar egy kicsit.
Egyébként itt van egy cikk erről:

https://www.marca.com/en/football/barce ... b4573.html
Forca Barca!!!!
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.07.09. 13:35:38

Mihu írta:
2021.07.09. 10:09:38
Persze itt mondjuk felmerül egy olyan kérdés is, hogy nem lehetne olyan szerződéseket írni, hogy a fix bér alacsonyabb és teljesítményfüggő legyen a többi? Ne kapja már meg valaki ugyan azt a brutál lóvét évi 60 meccsért meg évi 15-ért...

A szurkolók nagy kedvence volt, többek közt az enyém is, de azt hiszem az elmúlt 2 év hozzáállásával teljesen leírta magát és úgy fog távozni, hogy szinte mindenkinek savanyú lesz a szájíze...
Szerintem apró hírmorzsák miatt egyszerűen túllihegitek(utáljátok) ezt az embert.

Régen nyilván jobb volt, mert fiatalabb volt, de mikor az előző szezonban beállították és hibázott, akkor kapta a savat egyből. Miközben mikor a fél fórum szerelmes volt belé, akkor is pont ilyen bénázásai voltak időnként. Nem biztos, hogy annyira rossz, amennyire itt beállítjátok.

Amit írsz, logikus valahol, de sokszor az még igazságtalanabb lenne. Most gondolj bele, megvesznek téged X fizetéssel, odakötnek öt évre, aztán egy év múlva lecserélnek téged valaki másra, mert mást jobban kedvel az edző és akkor benne vagy egy öt éves szerződésben negyedannyi fizetésért? Ez korrekt lenne? Vagy ha megsérülsz, most azt be lehet bizonyítani, hogy a klub vagy te tehetsz róla jobban? A játékrendszer, az erőnléti edzők, vagy az orvosi stáb és ezek együttesen is lehetnek végső soron a sérülés okozói.


Szerintem ez a szerződésbontás is nagyon gagyi. Mi a túró értelme van, két év múlva jobb lesz a perköltségekkel és kitudja mivel együtt fizetjük ki? Éppen ez a baja a klubnak, hogy a változásokra(aranygeneráció kiöregedése) nem reagáltunk jól, illetve szerencsénk se volt. És azóta meg pláne nem jól reagálunk, hanem görgetjük a problémákat, lásd ez a Messi dráma. Egy értelmes csapat/ember egyszer lép ugyanabba a gödörbe, hát mi ki se mászunk belőle évek óta.
Ha 1-2 év múlva majd a perek miatt nem tudunk igazolni egy tehetséget, akkor mit áldozunk fel?
Ideje volna a múlt problémáit nem tovább görgetni és itt a jelenben kezelni, hogy legyen esély pár év múlva összekaparni magunkat.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.07.09. 11:13:33

Titinho írta:
2021.07.09. 11:08:05


Próbálták eladni/kölcsön adni, de ahogy te is írod, Umtiti minden ajánlatot visszadobott. A mai napig állítja és azért edz már külön 3 hete, mert ő a Barcában akar sikeres lenni és Koemannak akar bizonyítani.

Ezért is merült fel a szerződés bontás vele kapcsolatban is, úgy hogy a klub bevállalná még a bírósági ügyet is miatta, csak szabaduljon tőle. Egyoldalú szerződés bontásnál nem kéne most kifizetni a maradék 2 év bérét, viszont valszeg beperelné a klubot, ami nem most lenne jogerős bármi is az ítélet. Ez lehet évek.

Zenit, Marseille, Lyon mind visszadobta az elmúlt hetekben.

A többi részével maximálisan egyetértek. :wink:
Ezt én tudom :wink: Igazából azért írtam, hogy zavar, hogy még mindig itt van, mert nyugodtabb lennék, ha felbontottuk volna a szerződését a francba és au revoir... Látnánk az egyenlegen, hogy mínusz 10en X millió juró.

A klub közölte, hogy nem tartanak rá igényt. Ő közölte, hogy "itt akar sikeres lenni"...nincs miről beszélni, fel kell bontani a szerződést, és majd találkozunk a bíróságon.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.07.09. 11:08:05

Mihu írta:
2021.07.09. 10:09:38
Engem vele kapcsolatban már csak egy dolog zavar: hogy elkezdődött az előszezon és még mindig itt van.
Próbálták eladni/kölcsön adni, de ahogy te is írod, Umtiti minden ajánlatot visszadobott. A mai napig állítja és azért edz már külön 3 hete, mert ő a Barcában akar sikeres lenni és Koemannak akar bizonyítani.

Ezért is merült fel a szerződés bontás vele kapcsolatban is, úgy hogy a klub bevállalná még a bírósági ügyet is miatta, csak szabaduljon tőle. Egyoldalú szerződés bontásnál nem kéne most kifizetni a maradék 2 év bérét, viszont valszeg beperelné a klubot, ami nem most lenne jogerős bármi is az ítélet. Ez lehet évek.

Zenit, Marseille, Lyon mind visszadobta az elmúlt hetekben.

A többi részével maximálisan egyetértek. :wink:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2021.07.09. 10:09:38

Engem vele kapcsolatban már csak egy dolog zavar: hogy elkezdődött az előszezon és még mindig itt van.

Innen is látszik, hogy a focisták 90%-a mennyire "profi". Jó a pénz, de a legjobb ha nem kell hozzá játszani se... Simán félredobják a karrierjüket azért, hogy minél több pénzt keressenek. Persze itt mondjuk felmerül egy olyan kérdés is, hogy nem lehetne olyan szerződéseket írni, hogy a fix bér alacsonyabb és teljesítményfüggő legyen a többi? Ne kapja már meg valaki ugyan azt a brutál lóvét évi 60 meccsért meg évi 15-ért...

A szurkolók nagy kedvence volt, többek közt az enyém is, de azt hiszem az elmúlt 2 év hozzáállásával teljesen leírta magát és úgy fog távozni, hogy szinte mindenkinek savanyú lesz a szájíze...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.07.09. 00:33:50

Bocs csak kicsit nosztalgiáztam a fórumon:
nagyatyesz írta:
2016.11.07. 11:57:57
Én egy ilyen középső védőre vártam nagyon rég óta. Nem az első soros, nagy nevű, szupersztár védő, de benne van mindaz, ami azzá teheti. És erősen bizonyít eddig, szóval jobb vételnek tűnik a dupla ennyibe kerülő többi jelölt. Ezért jár a pacsi a vezetőségnek! Csak így tovább!
recrea írta:
2018.02.02. 20:47:04
Ezt hívják fizikumnak, nem Roncikáét :D =D>

Rövid időn belül a legjobb és legértékesebb védő lesz. Laporte 65 millió ehhez képest vicc.
Chino írta:
2016.08.18. 08:42:45
Baromira kellemes meglepetés. Végig hibátlanul és magabiztosan játszott. Nem kapkodott, jól játszotta meg a labdákat, biztosabb pont volt, mint Mascherano (persze neki nem volt túl jó meccse). Igazából egy percig sem izgultam, ha felé ment a labda.
Csak kiragadtam pár régi dolgot. Hihetetlen mekkorát fordult a világ. Amikor ott volt az a szerződéshosszabbítás szinte végig ő volt a Mom. Aztán hosszabbítás. Olyan lett mint egy hasmenséses rozmár, sérülés. És ennyi is lett. Most meg Ő az egyik játékos akit szerintem mindenki zsigerből a holdra rúgna ha azzal megszabadulunk tőle.

Megmondom, hogy Ő az a játékos aki nekem a legnagyobb csalódás lett az utóbbi 10 éveben. Főleg az első éve után... Nagyon nagy kár.
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2021.04.19. 00:58:08

Nem tudom figyeltétek-e őt a tegnapi ünneplések alatt, de nekem úgy nézett ki a fickó, mint aki meg lenne hízva. És nem olyan Suárezesen, hanem egész alkatban. Bár az is lehet, hogy csak az ünneplőpóló nem tett neki szívességet.
Mindenesetre akkora bűnt még ezzel se követett el ahhoz, hogy épp a saját színesbőrű játékosait is lelkesen huhogó szurkolótáboráról híres Zenitnek passzoljuk el :D
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.19. 00:26:21

Papíron egészséges egy ideje, de nála sosem tudhatod. Sztem neki kakukk van, a sérülése óta nem ugyanaz a játékos.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.04.18. 23:32:51

NovaProspekt írta:
2021.04.18. 23:25:23
Jók az ilyen csapatok, de biztos vagyok benne, h Umtiti a Barcelonában szeretne sikeres lenni, az ő klubhűsége nem vásárolható meg :D
Amúgy most vele mi a túró van? Egészséges vagy sérült?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.04.18. 23:25:23

Jók az ilyen csapatok, de biztos vagyok benne, h Umtiti a Barcelonában szeretne sikeres lenni, az ő klubhűsége nem vásárolható meg :D
Válasz küldése