Samuel Umtiti

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.26. 16:32:06

davi10 írta:tojáshély.
j.


én sem adnék neki akkor pénzeket mint amit iniestáék kapnak, nem szolgált még rá. most kap 75-öt, max 100-110-et adnék meg neki többet nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.26. 16:05:02

davi10 írta:Hiaba teljesít tényleg világklasszis szinten stabilan, azért ne hasonlítgassuk már (még) Messiékhez, akik a fél életüket a klubnál töltötték, rengetek sikerhez hozzásegítve a csapatot és még sorolhatnánk az érdemeit.

Elhiszem, hogy mivel a semmiből jött, ezért elég alacsony fizuval hoztuk el, de 24 éves, ha Messiékhez hasonlítjuk akkor még ottvan a seggén a tojáshély.

Hihetetlen fontos eleme a csapatnak, és nem tudom ki mennyit keres a klubnál, de szerintem egy S.Roberto szintű fizu lenne neki a megfelelő.
Ha meg nem tágít, és komolyan csak az Iniesta-szintű bérezés a megfelelő, akkor fájó szívvel ugyan, de én is elengedném.
Menjen csak a MU-ba, ha mázlija van 3 év alatt nyerhetnek egy Európa Ligát meg nézhetik ahogy a városi rivális rommá veri az egész bajnokságot.
Én is ezen az állásponton vagyok.
Amugy ügyes gyerek de nem pótolhatatlan
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.26. 15:26:39

Hiaba teljesít tényleg világklasszis szinten stabilan, azért ne hasonlítgassuk már (még) Messiékhez, akik a fél életüket a klubnál töltötték, rengetek sikerhez hozzásegítve a csapatot és még sorolhatnánk az érdemeit.

Elhiszem, hogy mivel a semmiből jött, ezért elég alacsony fizuval hoztuk el, de 24 éves, ha Messiékhez hasonlítjuk akkor még ottvan a seggén a tojáshéj (kösz veb :D , ég is a pofám)

Hihetetlen fontos eleme a csapatnak, és nem tudom ki mennyit keres a klubnál, de szerintem egy S.Roberto szintű fizu lenne neki a megfelelő.
Ha meg nem tágít, és komolyan csak az Iniesta-szintű bérezés a megfelelő, akkor fájó szívvel ugyan, de én is elengedném.
Menjen csak a MU-ba, ha mázlija van 3 év alatt nyerhetnek egy Európa Ligát meg nézhetik ahogy a városi rivális rommá veri az egész bajnokságot.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára davi10 2018.03.26. 16:57:47-kor.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.26. 15:26:02

csababarca írta:A mondandóm lényege ha nem jött volna át, az a Griezman eset megemlítése volt, hogy ha a saját játékosainkra nincs pénzünk, akkor minek hoznánk? Ez az én bajom az esettel.
Azon lehet vitatkozni, hogy Umtitinek mennyi fizut kéne adni.
Ez abszolút igaz, én is ezen gondolkoztam. De szerintem emiatt is meg lesz adva Umtitinek a pénz végül (na az egyáltalán nem biztos, hogy 9 millió), Gríz meg max nem jön, nem a világvége.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2018.03.26. 15:27:07-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.26. 15:14:43

Stalkyard írta: Azért Messit és Iniestát ne tegyük már egy lapra Umtitivel, még ha jelenleg világklasszis szinten is játszik. Mindössze másfél éve van itt a játékos. Ne akarjon annyit keresni, mint a saját nevelés Piqué, vagy Ini, akik lassan több mint egy évtizede itt játszanak.

Ennyi erővel meg akkor adjunk meg mindenkinek mindent, bármennyit kér, így is sokkal jobban el vannak szállva a fizetések, mint mondjuk a túloldalt. VV meg pont rossz példa, mert amikor olyan fizetést kért, amit nem érdemelt meg, akkor hagyták elmenni. Nem igazán jártunk rosszul azzal az üzlettel, de ez nem ide tartozik nyilván.

Te is gondolkodj kicsit szerintem, mielőtt bemondod a tutit és fröcsögsz a magas lóról, mert nagyon is rád fér.
azért mert mást mondok, akkor már fröcsögök? akkor te is fröcsögsz.

Miért ne tegyem egy lapra velük?
Idén legalább annyira fontos a jelenléte a saját csapatrészében, mint Ininek pl.
Lajos meg idén alatta teljesít.
VV meg 3-4 évig sírt, és mindig megadták neki amit kért, éveken keresztül, majd utoljára már nem.

A mondandóm lényege ha nem jött volna át, az a Griezman eset megemlítése volt, hogy ha a saját játékosainkra nincs pénzünk, akkor minek hoznánk? Ez az én bajom az esettel.
Azon lehet vitatkozni, hogy Umtitinek mennyi fizut kéne adni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.03.26. 15:10:42

Stalkyard írta:
csababarca írta: Aki meg írja, hogy lehet elmenni...ez ám a hozzáállás. ha ez lenne az elnökség filozófiája, akkor már Messi, Iniesta meg még sokan nem lennének itt, vagy nem védett volna VV itt annyi éven át, stb.
gondolkodjatok már.
Azért Messit és Iniestát ne tegyük már egy lapra Umtitivel, még ha jelenleg világklasszis szinten is játszik. Mindössze másfél éve van itt a játékos. Ne akarjon annyit keresni, mint a saját nevelés Piqué, vagy Ini, akik lassan több mint egy évtizede itt játszanak.

Ennyi erővel meg akkor adjunk meg mindenkinek mindent, bármennyit kér, így is sokkal jobban el vannak szállva a fizetések, mint mondjuk a túloldalt. VV meg pont rossz példa, mert amikor olyan fizetést kért, amit nem érdemelt meg, akkor hagyták elmenni. Nem igazán jártunk rosszul azzal az üzlettel, de ez nem ide tartozik nyilván.

Te is gondolkodj kicsit szerintem, mielőtt bemondod a tutit és fröcsögsz a magas lóról, mert nagyon is rád fér.
Teljesen egyetértek minden mondatoddal.

Kategorizálva: van a játékosok között a világklasszis szint, klasszis szint. Iniesta, Suarez egyértelműen világklasszis. Umtitit meg ettől jóval elmarad, max. klasszis játékos.
Majd, ha 3-4 évet letol olyan szinten, mint az idén, akkor lehet világklasszisnak nevezni. Addig meg ne akarja egy világklasszis fizetését.
Nyilván lesz megegyezés, mindkét fél engedni fog.Legésszerűbb megoldás lenne.
Valdes esete bizonyítja:senki nem pótolhatatlan.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.26. 14:59:15

csababarca írta: Aki meg írja, hogy lehet elmenni...ez ám a hozzáállás. ha ez lenne az elnökség filozófiája, akkor már Messi, Iniesta meg még sokan nem lennének itt, vagy nem védett volna VV itt annyi éven át, stb.
gondolkodjatok már.
Azért Messit és Iniestát ne tegyük már egy lapra Umtitivel, még ha jelenleg világklasszis szinten is játszik. Mindössze másfél éve van itt a játékos. Ne akarjon annyit keresni, mint a saját nevelés Piqué, vagy Ini, akik lassan több mint egy évtizede itt játszanak.

Ennyi erővel meg akkor adjunk meg mindenkinek mindent, bármennyit kér, így is sokkal jobban el vannak szállva a fizetések, mint mondjuk a túloldalt. VV meg pont rossz példa, mert amikor olyan fizetést kért, amit nem érdemelt meg, akkor hagyták elmenni. Nem igazán jártunk rosszul azzal az üzlettel, de ez nem ide tartozik nyilván.

Te is gondolkodj kicsit szerintem, mielőtt bemondod a tutit és fröcsögsz a magas lóról, mert nagyon is rád fér.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.26. 14:48:16

Kivásárlási árral egyszer szívtunk, Neymarnál, de két élű a dolog, mert ha Neymar maradni akart volna, akkor marad. Ilyen egyszerű. Ha a játékos nem akar menni, akkor lényegtelen a kivásárlási ár, nem kötelező elmennie a játékosnak.

Umtiti meg megérdemli a nagyobb fizut, azon lehet vita, hogy Iniesta-Suarez szintű fizut e, de nálam mondjuk jelenlegi szezonban Ter Stegen, Busi és Messi mellett ő tűnik a legfontosabb emberünknek. Így meg már bőven elgondolkodtató a dolog.
Másrészt meg beleugrok a Dunába betonnal a lábamon, ha idehozzuk Grízest, akinek 10 millás fizut odatolunk (ő mivel szolgált erre rá???), közben meg Umtitival garasoskodunk.
Ha választanom kellene, akkor maradjon Umtiti és ne jöjjön Griezman. Ilyen szintű védőt baromi nehéz találni, pláne olyan áron amin a franciát idehoztuk.

Remélem megoldódnak a bajok, mert más se hiányozna, mint hogy megint kezdő khv után kellene néznünk.


a cikkben írt "nagy kiadások" "stadion projekt" kifogás is bukni fog, ha jön Griezman 100ért, 10 millás fizuval. vagy arra éppenséggel van pénz, de hogy egy nálunk alapemberrel hosszabbítsunk, és megfelelő szintre rakjuk a fizetését, arra nincs? hagyjuk már. mondom mégegyszer, inkább borítsuk fel a fizetéseket Umtiti kedvéért, mint a létszámfeletti Gríz kedvéért.

Aki meg írja, hogy lehet elmenni...ez ám a hozzáállás. ha ez lenne az elnökség filozófiája, akkor már Messi, Iniesta meg még sokan nem lennének itt, vagy nem védett volna VV itt annyi éven át, stb.
gondolkodjatok már.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.26. 14:44:19

Stalkyard írta:Ezzel együtt az is igaz, hogy érdekes módon csak mi szívunk a kivásárlási árakkal, a Realnal nem emlékszem hasonló szitura a közelmúltból. Pedig ott még alacsonyabbak is a bérek, mint nálunk. Érdekes módon ott ki tudnak alkudni megfelelő kivásárlási árakat, és onnan egy játékos sem akar elmenni, még szerencsétlen Bale-t vagy James-t is úgy kell erőszakkal kiebrudalni. Én ezt egész egyszerűen nem értem. :D
Bartoék nem is akartak szerintem senkinek egy milliárdos kivásárlási árakat adni, Perezzel ellentétben. Ők úgy voltak vele, hogy ha valaki kiadja adott játékosért azt a nagy pénzt, akkor vihetik. Szerintem Neymar távozásakor viszont rájöttek, hogy ez mégsem akkora nagy buli, mert Neymar árából egy az egyben nem tudták hozni Coutinhot és Dembélét az áremelkedés miatt. Így azóta nálunk is 500+ milliós kivásárlási árakat kapott mindenki, akikkel nyár óta szerződést hosszabbítottak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.03.26. 14:15:41

Enrique írta:Azért ez a 9 misi kicsit komolytalan, hiába nagyon jó játékos és hiába kulcsszereplő a védelemben. De nem egy Iniesta, nem egy Suárez, akiknek a szintjére akarja hozni magát. Alexis is inkább elment a MU-ba, minthogy a City-ben halomra nyerje magát kicsivel kevesebb pénzért, kétlem, hogy teljesen elégedett a döntésével per pillanat.

Van egy fizetési keret, abba hiába megy (?) el Gomes, Denis, Vidal, stb., nem fog beleférni, mert jön (?) Grízember, más is esetleg. Egyébként ez az egész 'ki mennyit keres' egymás között nem is érdekli a fiúkat szerintem, de annak is elejét kéne venni, hogy mindenki kisajtolja az utolsó forintot is a klubból - Umtiti egyszerűen nem tart még ott, hogy ezt megtegye. Ha ott fog tartani, akkor meg nem fog rászorulni erre, mert megkapja majd, ahogy Messi, Iniesta, Robi vagy Piqué is.
Egyetértek. Egy átlag kezdőjátékos szintű fizetést nyilván kell neki adni és meg is érdemli, de Iniesta és Suárez szintje azért így a második szezonjában elég erős.

Nyilván ilyenkor várni kell, mert ilyen ügyekben mindig jönnek zsákszámra a hírek, főleg azért is mert VB lesz. Én rettenetesen nagyot csalódnék benne, ha emiatt képes lenne eligazolni a MU-ba.

Mindenesetre akinek nem tetszik a helyzete, van ajtó.

Egyébként ezt a kivásárlási áras baromságot is cseszettül illene már végleg kidobni a búsba itt a spanyol ligában is, mert egyszerűen vérlázító hogy a spanyol klubok mennyire hátrányba kerülnek emiatt mind az ehhez hasonló "bértárgyalásoknál" mind pedig az olajosok és az angol klubokkal szembeni versenyben. Régen még oké volt, mert senki se fizetett volna 100 milliót senkiért, de 2018-ban jön egy Párizs és röhögve kicsengeti a 220-at. Illene lépni valamit, mert a saját klubjaikat gyengítik ezzel.

Ezzel együtt az is igaz, hogy érdekes módon csak mi szívunk a kivásárlási árakkal, a Realnal nem emlékszem hasonló szitura a közelmúltból. Pedig ott még alacsonyabbak is a bérek, mint nálunk. Érdekes módon ott ki tudnak alkudni megfelelő kivásárlási árakat, és onnan egy játékos sem akar elmenni, még szerencsétlen Bale-t vagy James-t is úgy kell erőszakkal kiebrudalni. Én ezt egész egyszerűen nem értem. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.26. 12:46:05

Azért ez a 9 misi kicsit komolytalan, hiába nagyon jó játékos és hiába kulcsszereplő a védelemben. De nem egy Iniesta, nem egy Suárez, akiknek a szintjére akarja hozni magát. Alexis is inkább elment a MU-ba, minthogy a City-ben halomra nyerje magát kicsivel kevesebb pénzért, kétlem, hogy teljesen elégedett a döntésével per pillanat.

Van egy fizetési keret, abba hiába megy (?) el Gomes, Denis, Vidal, stb., nem fog beleférni, mert jön (?) Grízember, más is esetleg. Egyébként ez az egész 'ki mennyit keres' egymás között nem is érdekli a fiúkat szerintem, de annak is elejét kéne venni, hogy mindenki kisajtolja az utolsó forintot is a klubból - Umtiti egyszerűen nem tart még ott, hogy ezt megtegye. Ha ott fog tartani, akkor meg nem fog rászorulni erre, mert megkapja majd, ahogy Messi, Iniesta, Robi vagy Piqué is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.26. 12:25:00

Simán megérdemli a magasabb fizut a teljesítményére, úgyhogy jogos a "bőgése". Szerintem nem kamu a hír. Elvileg 9 milliót akarnak az ügynökével, az már picit sok viszont.

Szerintem most az fog történni, hogy Umtitiék bemondják a 9 milliót és eljátsszák, hogy egy csomó érdeklődő van, és kitolják az ügyet a VB utánig. Bartoék meg azt játsszák el, hogy Umtiti bőven pótolható és belengetik, hogy kiket néztek ki a helyére. Végül pedig megállapodnak nyáron, és Umtiti megkapja Mascherano régi fizuját (ami 5 és fél millió), ahogy Subinho is írta. Eközben a kivásárlásija megnő 300 millióra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2018.03.26. 12:20:28

Umtiti jelenleg az egyik legjobb védő a topligákban, igaz 2021-ig érvényes a szerződése, de ez a 60 millió kivásárlási ár nagyon kevés, ezt mindenképp rendezni kell, mert a mai árakat figyelembe véve egy 100 milliós kivásárlási ár is necces.
A fizetésével kapcsolatban: elment Masch, akinek gyakorlatilag a posztján játszik, ha megkapná az ő fizuját, semmivel nem kéne többet fizetni a klubnak, mint egy hónappal ezelőtt. Ráadásul Turan bérét sem kell fizetni és nyáron remélhetőleg Gomes is megy.[/quote]



Először is ez szerintem egy kamu hír.De ha mégis igaz, akkor húzzon el oda ahova szeretne! Senki ne értse félre, nagyon jó játékos, de azért nincs olyan helyzetben, hogy "zsarolja" a klubot!! Örüljön, hogy a Barcában játszhat...
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.26. 11:51:46

Samper írta:Umtitivel most megy a szekér és van iránta érdeklődés.Teljesen igaza van, hogy a hosszú szerződésért és a szinte irreális kivásárlási árért cserébe srófolja a fizetési igényeit. Az érem másik oldala, hogy ezzel tovább húzza felfelé a Barca amúgyis magas bérszintjét, aminek következtében formahanyatlott, illetve hibásan igazolt játékosainkat a piacon képtelenek vagyunk eladni. Rossz kör - de ezért nem Umtiti a felelős.
Umtiti jelenleg az egyik legjobb védő a topligákban, igaz 2021-ig érvényes a szerződése, de ez a 60 millió kivásárlási ár nagyon kevés, ezt mindenképp rendezni kell, mert a mai árakat figyelembe véve egy 100 milliós kivásárlási ár is necces.
A fizetésével kapcsolatban: elment Masch, akinek gyakorlatilag a posztján játszik, ha megkapná az ő fizuját, semmivel nem kéne többet fizetni a klubnak, mint egy hónappal ezelőtt. Ráadásul Turan bérét sem kell fizetni és nyáron remélhetőleg Gomes is megy.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.26. 10:18:26

TrollBarcaFan írta:Jó nagy barmok lesznek, ha elengedik...
Mondjuk ő is jó nagy barom lenne, ha elmenne egy Unitedbe. Lehúzná magát a WC-n, mint Bonucci. De nem lesz itt gond szerintem.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
TrollBarcaFan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2018.03.02. 11:54:49

2018.03.26. 09:14:00

Jó nagy barmok lesznek, ha elengedik...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.26. 09:09:26

Ez igaz lenne, berosálnék. Ki az ügynöke? :D
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.03.26. 09:06:38

SPORT:
Umtiti wants his salary to be level with players like Iniesta and Suarez, but Barça feel that this demand is unreasonable. At the moment, senior officials at the club feel that Umtiti is closer to Manchester United than to renewing with Barça.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.26. 06:57:14

Umtitivel most megy a szekér és van iránta érdeklődés.Teljesen igaza van, hogy a hosszú szerződésért és a szinte irreális kivásárlási árért cserébe srófolja a fizetési igényeit. Az érem másik oldala, hogy ezzel tovább húzza felfelé a Barca amúgyis magas bérszintjét, aminek következtében formahanyatlott, illetve hibásan igazolt játékosainkat a piacon képtelenek vagyunk eladni. Rossz kör - de ezért nem Umtiti a felelős.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2018.03.15. 14:41:12

Umtiti jelenleg olyan szinten jatszik mint a csúcson levo puyol annak idejen...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.11. 13:02:22

Nagyon jól játszik, mióta visszatért a sérüléséből. Lehetne "Szűrő" vagy "Francia-fal" a beceneve. Stabil teljesítmény jellemzi meccsről-meccsre. Néha egy-két gólt, azért fejelhetne.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.11. 11:46:37

LOL, ez olyan mint amikor a Chelsea-sek egymást fogták szögletnél :mrgreen:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.11. 11:37:59

"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.03.04. 18:57:29

Szerintem Umtiti volt a mezőny legjobbja, fantasztikus védőjátékot mutatott be. Nagyon fontos tagja a csapatnak.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.04. 18:55:00

Fantasztikus ez a pali. Annyira erőteljes és magabiztos, hogy az valami hihetetlen. A mai árakhoz képest bagóért vettük, szerintem a következő évek egyik legnagyobb egyénisége lesz a posztján. Illetve már most is az.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése