Samuel Umtiti

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.24. 14:56:15

Másrészt az első gólnál elég ovodasan helyezkedett.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.24. 14:48:47

Nem volt rossz, mondjuk a második kapott gólnál csúnyán beragadt. Én azért még Lenglet-t kezdetném a kupában a Real ellen, már ha egészséges lesz (Umtiti azért is lett bedobva a mélyvízbe elvileg, mert Lenglet valami vírusos megbetegedéssel küzd(ött)).
MessiNeymarSuarez írta:ungabunga-kezelése
:lol: Azért attól még, hogy nem műtötték meg, nem biztos, hogy kuruzslók tömték homeopátiás szerekkel, bioptron-lámpázták a térdét meg vudu-szertartásokkal próbálták gyógyítani. Azért a konzervatív kezelés nem feltétlenül ilyen izéket jelent.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2019.02.24. 11:17:42

Volt ugyan néhány bizonytalansága, de ennyi kihagyás után egyből rangadót játszott, ahhoz képest szerintem korrekt teljesítményt rakott az asztalra. Ha felveszi a ritmust és bírni fogja a térde, akkor még sokat segíthet a szezon második felében.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.02.24. 10:32:20

Jó volt tegnap újra látni, hogy pályán van.

Az meg már más téma, hogy mennyire volt értelmes döntés egy ilyen idegenbeli, hajtós meccsen kezdeni, mikor értelemszerűen sérülésből visszatérve vigyáz a lábára, és nem megy bele kemény helyzetekbe.

Pozitív hogy most vissza tudott térni, mert már mostanában kiderülhet, hogy tényleg hatott-e az ungabunga-kezelése, vagy pedig újból rásérül, és ennek tudatában (is) dönthet a vezetőség egy védő(De Ligt?) leigazolásáról.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.09. 23:10:26

Nero. írta:Mostanában nincs sok idom úgyhogy nem nagyon tudom követni a híreket a palival kapcsolatban, valaki felvilágosítana arról hogy mi van/lesz vele?

Csak mert olvastam olyat is hogy ki kell hagynia az egész évet, máshol meg azt hogy jövő héttől már lesz.
Már részben a csapattal edz. Gondolom 2-3 héten belül kipróbálja magát meccsen, ha megint fáj a térde, megműtik, ha nem, örülünk. :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2019.02.09. 23:04:02

Mostanában nincs sok idom úgyhogy nem nagyon tudom követni a híreket a palival kapcsolatban, valaki felvilágosítana arról hogy mi van/lesz vele?

Csak mert olvastam olyat is hogy ki kell hagynia az egész évet, máshol meg azt hogy jövő héttől már lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.02.08. 15:55:40

recrea írta:Mi a problémája amúgy? Térdszalag?
Ízület/porc, de nem akarok hülyeséget mondani. Ha jól emlékszem, nem szalag a probléma.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2019.02.08. 14:02:53

Mi a problémája amúgy? Térdszalag?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2019.02.08. 13:31:00

Labdát is alig látott idén, de majd EV pont egy sorsdöntő BL meccsre teszi be... kötve hiszem. :D

Plusz gyanítom ez a felépülés is olyan lesz, mint a múltkori, az első meccs után megy vissza az orvosi szobába. Én továbbra is azt gondolom, ostoba lépés volt tőle, hogy nem hallgatott az orvosokra, mikor már egyértelműen a műtétet javasolták.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2019.02.08. 13:22:08

Cestus írta:Umtiti nemrég az OL TV-nek azt nyilatkozta, hogy mindent megtesz azért, hogy a Lyon ellen pályára léphessen. Ma pedig részleges edzésmunkát végzett a többi játékossal.

https://pbs.twimg.com/media/Dy4LvUhW0AA6VZS.jpg" target="_blank

Hátha össze bírják végül drótozni, nagyon kellene a védelmünknek egy csúcs Umtiti. Hatalmas löket lenne. [-o<
Az a baj Umtitivel kapcsolatban is már kb csak akkor lehet elhinni ,hogy felépült ,ha a keretben látjuk .
Gyakorlatilag 3 naponta teljesen ellentétes hírek jönnek ,ezen a héten még az volt ,hogy mindenképpen műteni kell mert nem javul ,azt megelőzőhéten minden rendben haladt #-o
De azért ez már biztató jelnek tűnik. [-o<
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.08. 11:55:52

Umtiti nemrég az OL TV-nek azt nyilatkozta, hogy mindent megtesz azért, hogy a Lyon ellen pályára léphessen. Ma pedig részleges edzésmunkát végzett a többi játékossal.

https://pbs.twimg.com/media/Dy4LvUhW0AA6VZS.jpg" target="_blank

Hátha össze bírják végül drótozni, nagyon kellene a védelmünknek egy csúcs Umtiti. Hatalmas löket lenne. [-o<
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2019.02.06. 10:57:33

Bízott a csodában, kockáztatott. Sajnos nem jött be, de azért elég sokat vártak ezzel.

Sajnálom, mert a legjobb védőnk, de Lenglet azért nem pótolja olyan rosszul. Akkor lennénk bajban, ha ő nem lenne. Mielőbbi felépülést Samu!
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2019.02.06. 10:02:01

csababarca írta: 3 hónap után rájöttek.
brafó =D>

akkor ebben a szezonban már nem játszik.
A klub orvosai már az elejétől fogva műtétet javasoltak, Umtiti nem akarja bevállalni..
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.02.06. 09:45:11

Umtiti megoperáltathatná most már magát, a hírek szerint semmi javulás. Múltkor felrakott pár edzős képet, akkor azt hittem, ez azt jelenti, hogy jön vissza. Úgy látszik, nem.

Todibo meg szerintem most megkapja a sztenderd Valverde-kezelésmódot: 2 hónap lelátó, aztán majd 5 percekre becseréli a meccsek végén. :D A tapasztaltabb Murillo és Vermaelen elé nem hiszem, hogy oda fog férni.
Egy ilyen Huesca ellen viszont azért jó lenne megnézni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2019.02.06. 09:34:36

messideco írta:Elméletileg igen :-k , de még a keretben nem nagyon láttam, talán a B csapatnál szerepel.

De most megvagyunk mennyiségre...
Már megérkezett, de november óta nem edzett, mert excsapata száműzte. Szóval gondolom először rendbe kell hoznia magát.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2019.02.06. 09:31:23

Elméletileg igen :-k , de még a keretben nem nagyon láttam, talán a B csapatnál szerepel.

De most megvagyunk mennyiségre...
"And my heart will leave you never."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2019.02.06. 09:24:18

soadroli írta:Umtiti won't be ready for the game against Lyon, his knee is not recovered. The club's doctors told him that there's no way out: he'll have to undergo surgery. [Catalunya Ràdio]
3 hónap után rájöttek.
brafó =D>

akkor ebben a szezonban már nem játszik.
azt a Todibót legalább elhoztuk erre a szezonra is?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2019.02.06. 08:30:52

Umtiti won't be ready for the game against Lyon, his knee is not recovered. The club's doctors told him that there's no way out: he'll have to undergo surgery. [Catalunya Ràdio]
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.01.31. 16:53:35

Mondjuk úgy hogy van egy ember a posztomra aki kb. hozza a szintemet, hoztunk egy fiatal franciát aki szintén nagyon favorizált a vezetőség részéről mindemellett folyamatosan pörög a korosztályának legnagyobb ígéretének a veve, ráadásul BL, Kupa, bajnoki címek pörögnek a klubb szeme előtt, nem mellesleg 75-100 milla közt akar a posztomra embert igazolni a klub nem tudom várnék-e a műtétre.
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.30. 11:24:27

MessiNeymarSuarez írta:Ez igaz, de az a baj hogy a hírek szerint az orvosok nagyon erősen a műtétet tanácsolták(a Barca orvosai csak tudhatnak valamit ha még CR is oda járt), de Umtiti visszautasította és inkább alternatív megoldásokat választott, amiknek azóta is erősen kérdőjeles a hatása.

Ha jönne De Ligt nyáron, és Lenlettel jó párost alkotnának, akkor bizony Umtiti elég kellemetlen helyzetben találhatja majd magát mire visszaér a műtétből ha egyszer végre valahára megműtik.

Persze az lenne a legjobb, ha valami csoda folytán tényleg hatott volna a kezelés és hamarosan 100%-osan látjuk a pályán minden probléma nélkül, bár ezt erősen kétlem.
Hát igen, ha már másfél év után fizuemelést kezdett el hajszolni, adhatna a klub orvosainak a véleményére jobban (ha igazak az erről szóló hírek). De én bízom benne, hogy azért ment bele a stáb a műtét elnapolásába, mert úgy gondolják, hogy nem jár komoly kockázattal halogatni. Kényes a helyzet, mert állítólag az orvosok azt mondták neki, hogy oké, hogy jobban érzi magát, de a sorozatterheléstől ki fognak újulni a bajok.

A klub orvosai meg nyilván a legjobbak talán abszolút Európában, az sem véletlen, hogy mindenki Ramon Cugathoz hordja külföldről is a sérült focistákat műteni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.30. 11:16:52

Cestus írta: Én úgy vagyok vele, hogyha az orvosi stáb lát arra reális esélyt, hogy természetes módon meggyógyuljon, akkor érdemes lehet még pár hónapot várni a dologgal (nem mindig a legjobb megoldás a műtét), a mostani BL kieséses szakaszára valószínűleg már így sem kapjuk vissza. Ha nyár elején megműtik, kb. 2020-ra jöhet majd vissza, akkor meg kezdődik megint a kupa hajrája és a BL érdemi része. 2019 őszét megint le tudjuk majd valószínűleg hozni nélküle, ha Lenglet továbbra is hozza a szintet, bár Umtitivel stabilabb lenne a védelem, ami pontokat érhet akkor is adott esetben.
Ez igaz, de az a baj hogy a hírek szerint az orvosok nagyon erősen a műtétet tanácsolták(a Barca orvosai csak tudhatnak valamit ha még CR is oda járt), de Umtiti visszautasította és inkább alternatív megoldásokat választott, amiknek azóta is erősen kérdőjeles a hatása.

Ha jönne De Ligt nyáron, és Lenlettel jó párost alkotnának, akkor bizony Umtiti elég kellemetlen helyzetben találhatja majd magát mire visszaér a műtétből ha egyszer végre valahára megműtik.

Persze az lenne a legjobb, ha valami csoda folytán tényleg hatott volna a kezelés és hamarosan 100%-osan látjuk a pályán minden probléma nélkül, bár ezt erősen kétlem.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.30. 11:07:10

MessiNeymarSuarez írta:Még mindig sámánhoz jár reménykedve hogy helyrehozza a térdét, addig amíg nem műtik meg szerintem felesleges a visszatéréséről beszélni, mert ha újból pályára is lép, szép eséllyel ugyanaz lesz mint ősszel, hogy újból rásérül sajnos.(persze ne legyen igazam, jó lenne ha az ellenkezője valósulna meg)

Neki pedig különösen óvatosnak kellene lennie, mert ha jól emlékszem tizenévesen is volt egy súlyos térdsérülése.
Részben megértem hogy nem akarja a műtétet, de ha ősszel megműttette volna magát, most február-márciusban már vissza is térhetett volna, ehelyett kockáztatja lassan már az egész karrierjét is.
Én úgy vagyok vele, hogyha az orvosi stáb lát arra reális esélyt, hogy természetes módon meggyógyuljon, akkor érdemes lehet még pár hónapot várni a dologgal (nem mindig a legjobb megoldás a műtét), a mostani BL kieséses szakaszára valószínűleg már így sem kapjuk vissza. Ha nyár elején megműtik, kb. 2020-ra jöhet majd vissza, akkor meg kezdődik megint a kupa hajrája és a BL érdemi része. 2019 őszét megint le tudjuk majd valószínűleg hozni nélküle, ha Lenglet továbbra is hozza a szintet, bár Umtitivel stabilabb lenne a védelem, ami pontokat érhet akkor is adott esetben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2019.01.30. 10:59:57

focista555 írta:Van róla valami hír? Mikorra várható a műtét/felépülés?
Még mindig sámánhoz jár reménykedve hogy helyrehozza a térdét, addig amíg nem műtik meg szerintem felesleges a visszatéréséről beszélni, mert ha újból pályára is lép, szép eséllyel ugyanaz lesz mint ősszel, hogy újból rásérül sajnos.(persze ne legyen igazam, jó lenne ha az ellenkezője valósulna meg)

Neki pedig különösen óvatosnak kellene lennie, mert ha jól emlékszem tizenévesen is volt egy súlyos térdsérülése.
Részben megértem hogy nem akarja a műtétet, de ha ősszel megműttette volna magát, most február-márciusban már vissza is térhetett volna, ehelyett kockáztatja lassan már az egész karrierjét is.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2019.01.30. 10:34:19

focista555 írta:Van róla valami hír? Mikorra várható a műtét/felépülés?
Most egy díjátadó-gálán azt nyilatkozta, hogy jól van, de nem tudja, mikor tér majd vissza. Valverde szintén annyit mond, hogy jól van, folytatja a rehabilitációját. Régebben olyan pletykák is voltak, hogy a Lyon ellen már kezdő szeretne lenni, de vészesen közeledik a meccs, érdemben pedig nem hallunk arról, hogy javulna az állapota.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
focista555
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.01.28. 23:01:44

2019.01.30. 08:22:03

Van róla valami hír? Mikorra várható a műtét/felépülés?
Válasz küldése