Denis Suárez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
1
7%
2
5
33%
3
7
47%
4
2
13%
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 15
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.01.04. 20:11:24

“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Luizito
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017.12.11. 17:48:57

2017.12.11. 17:53:10

Szerény véleményem szerint nevetséges, hogy Denis Suárez a Barcelonában játszhat :lol:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.11. 16:22:24

Stalkyard írta: Oké, de most miért nem kellene? Minden támadás elhalt rajta, volt, hogy egy helyzeten belül kétszer passzolt totál vakon ellenfélbe. Hasznos megmozdulása meg nem volt, csak az alibi tili-toli, ami meg előrefelé irányult, mind rossz volt. Ini posztján. Nem véletlenül hozták le az 57. percben.
Mindenkinek vannak rossz passzai. Leónak is volt, Paulának is meg még sokaknak. Az "alibi" passz meg Barca védjegy, nem csak rá jellemző, hogy 3 méterre passzol. Nyilván van önbizalom hiánya a srácnak meg rossz döntései, de van benne potenciál, viszont ennyi játékpercel ez nem sokat fog javulni. Az sem segíti, hogy egy Init kell pótolnia.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.12.11. 15:47:50

Normandia írta:Igazán nekem tetszett tegnap, pedig baromira nem bírom már az elejétől fogva, de tegnap nem ő volt a legrosszabb. Néha olyankor is savazzátok, mikor nem kellene.:-D
Oké, de most miért nem kellene? Minden támadás elhalt rajta, volt, hogy egy helyzeten belül kétszer passzolt totál vakon ellenfélbe. Hasznos megmozdulása meg nem volt, csak az alibi tili-toli, ami meg előrefelé irányult, mind rossz volt. Ini posztján. Nem véletlenül hozták le az 57. percben.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.12.11. 15:31:32

Igazán nekem tetszett tegnap, pedig baromira nem bírom már az elejétől fogva, de tegnap nem ő volt a legrosszabb. Néha olyankor is savazzátok, mikor nem kellene.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.12.11. 14:31:27

Feltéve, hogy valoban volt érdeklödés és valoban ennyiért.
Kép
Tromort77

2017.12.11. 14:27:47

Anno 1,35 millió font volt, majd utána 2,93 millió fontért lett visszahozva, + a záradékok. Azért még mi se tudjuk olyan olcsón eladni, hogy ne keressünk rajta. De már tavaly januárban el kellett volna passzolni a Napolinak 25 millió euróért.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.12.11. 14:19:05

Nem 3 millió volt? Persze azóta fizetni kellett a lejátszott meccs záradék miatt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.11. 13:46:23

Tromort77 írta:gazdaságilag megérte és lehetne rajta keresni
megvettük 12-ért (?), elmegy majd ingyen, közben felveszi a heti 50k-t. marhára megérte :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2017.12.11. 12:30:19

visca el barca írta:cserepadra, időhúzónak jó, meg tétnélküli meccsekre, ez az ő szintje, a kezdőbe marha kevés. azt se lehetne mondani h fejlődne még, 24 éves, más ilyenkor ha van mögötte tudás már rég világsztár. én voltam itt kb az egyetlen aki értetlenkedett a visszahozásán, teljesen felesleges ide.
Én meg erre mindig azzal jöttem, hogy gazdaságilag megérte és lehetne rajta keresni. Egy próbát teljesen megér. De túlvagyunk már az egy próbán bőven és eddig semmit nem nyújtott. Baromi kevés ide.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.12.11. 10:01:57

cserepadra, időhúzónak jó, meg tétnélküli meccsekre, ez az ő szintje, a kezdőbe marha kevés. azt se lehetne mondani h fejlődne még, 24 éves, más ilyenkor ha van mögötte tudás már rég világsztár. én voltam itt kb az egyetlen aki értetlenkedett a visszahozásán, teljesen felesleges ide.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.12.11. 09:41:56

vele kapcsolatban szerintem a múltkori kupameccs sokatmondó, ahol nagyon jól játszott, és tényleg szemkápráztató dolgokat is meghúzott néha. na, ő egy alsóbb osztályú csapat ellen képes ilyenekre, amit anno Iniesta vagy Xavi top ellenfelekkel szemben is tudott. nagyon jól láttatta sztem az a meccs, hogy Denis egy polccal lejjebb van annál, mint amihez mi Iniéknél hozzászokhattunk, és amit most a pótlás kapcsán is elvárnánk. nincs sajna idő várni rá, hogy majd túllép magán, januárban már 24 éves lesz, kész játékos, aki kb. ennyit tud. cserének oké, mert legalább nem sérülékeny (ellentétben Rafinha-val, akit szívesebben elnézegettem volna nálunk, de lassan be kell látni, hogy vele nem vagyunk előrébb semmivel), de nincs benne több. nagyon kellene Coutinho.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.12.11. 09:13:25

Samper írta:Szégyenpad - nem Barca szint

Denis Suarez

Digne

Arda

Gomes

Vidal

Deulofeu

Alcaser

Rafinha
Digne cserehátvédnek tökéletes, ahogy Alcacerrel sem lenne gond, ha olykor Suarezt rotálná centerként. Gólérzékeny, de mivel középcsatár nélkül játszunk egy is bőven sok. Rafinha abszolút nem rossz játékos, sőt. Nagy szükség lenne rá, főleg, hogy jobbszélsőként is nyugodtan bevethető. Csak pont akkor jöttek a súlyos sérülései, mikor igazán kezdett formába lendülni és minimum tökéletes 12. ember lett volna. Taknyosként hátán cipelte a Celtat, 22 évesen már a válogatottva is behívták. Ha nem jönnek a sérülései ki tudja hol tartana.

Ardanak se a képességeivel volt a baj.
Deulofeunál pedig valami nagyon megtört. A 3 évvel korábbi énje is sokkal hasznosabb lenne. Rengeteg 1vs1-et megnyert, ráadásul látványosan is játszott. A leigazolása egyáltalán nem volt indoklatlan, az más kérdés, hogy mi lett belőle. Emiatt félig-meddig kivenném a pakkból.
Mostmár legalább letisztult a kép, talán Valverde is látja mire van szükség.

Kicsit off lett, de a hsz-re reagáltam
Forca Barca!!!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.12.11. 09:00:31

Samper írta:Szégyenpad - nem Barca szint

Denis Suarez

Digne

Arda

Gomes

Vidal

Deulofeu

Alcaser

Rafinha
Digne meg Alcácer mondjuk mostanság jól száll be, ők cserének jók lehetnek a bajnokságban. Rafinhát meg úgy sem zavarja el Valverde, amíg nem játszott alatta (amíg nem bizonyítja, hogy ő is kevés :D). A többi srác tényleg folytathatná máshol a karrierjét.

Denist még bírom is pedig, de a kezdőhöz kevés, emellett pedig roppant rapszodikusan játszik. Tegnap pedig kifejezetten idegesített, hogy hiába kapta vissza a lasztit a baloson kétszer, mindig belerúgta az emberbe a beadást újra meg újra.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6721
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.12.11. 08:18:24

Tivornya írta:
Feast4 írta:Mondjuk belőle talán lehetne játékost csinálni... Csak az a baj, jogyegy kó meccsre jön neki három ahol se ize se bűze annak amit csinál...
Xavit és Iniestat is el akarta üldözni a népharag ilyen idősen...
Dehogy akarta, sütött róluk, h tehetségek, Denis meg egy jó spanyol középcsapatba való.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.12.11. 05:28:39

Szégyenpad - nem Barca szint

Denis Suarez

Digne

Arda

Gomes

Vidal

Deulofeu

Alcaser

Rafinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.12.01. 09:21:42

JimmyJump írta:
randomguy írta:Ez a mai nagyon bíztató volt tőle, de sajnos az eddigi meccsei alapján most megint az következik, hogy 1 hónapra eltűnik.
Idén talán minden meccsen jó volt, amikor lehetőséget kapott, én nem nagyon emlékszem egy hónapos eltűnésre. Szerintem semmi baj nincs vele, intelligens, képzett játékos, láttunk már tőle sok extrát is, 'barcás' kiugratásokat, löbböléseket és szép gólokat, nehéz lenne megmondani, hogy miben gyenge. 23 éves még mindig, megfelelő bizalommal szerintem hasznos kezdő lehetne, de biztosan hozunk inkább egy nagy nevet helyette.
Én sem igazán érzem, hogy hosszútávon komoly megoldás lehetne. Esetleg, ha a Gomes, Rafinha, Arda pakkot el tudnánk lőni jó cserejátékos lehetne, még ha hoznánk is valakit. Sajna Ini, de Paulinho sem lesz fiatalabb. A B-ben nagyon jól tolta, a sevillai kirándulás ugyan nem volt sikertörténet, de egy erős Villarrealban jó szezont futott. Nála azt érzem, hogy kell neki legalább 2-3 meccs zsinórban, hogy igazán megmutassa mit tud, de ez ilyen tumultussal a kp-n nem fog menni. Sajnos én nem látom itt a jövőjét, főleg, ha igazolunk egy kezdő középpályást és Alenanak is akarunk lehetőséget adni. Az mondjuk dícséretes, hogy ennyi játéklehetőség mellett is kitart a csapatnál, de lehet, hogy mindkét félnek jobb lenne a váltás. (mondjuk húzott már ki idén minket a sz...ból) Egy Sevillában például el tudom képzelni meghatározó játékosként.
Forca Barca!!!!
Avatar
JimmyJump
Jugador del Barça
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2016.12.08. 11:59:14

2017.11.30. 11:08:01

randomguy írta:Ez a mai nagyon bíztató volt tőle, de sajnos az eddigi meccsei alapján most megint az következik, hogy 1 hónapra eltűnik.
Idén talán minden meccsen jó volt, amikor lehetőséget kapott, én nem nagyon emlékszem egy hónapos eltűnésre. Szerintem semmi baj nincs vele, intelligens, képzett játékos, láttunk már tőle sok extrát is, 'barcás' kiugratásokat, löbböléseket és szép gólokat, nehéz lenne megmondani, hogy miben gyenge. 23 éves még mindig, megfelelő bizalommal szerintem hasznos kezdő lehetne, de biztosan hozunk inkább egy nagy nevet helyette.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.11.30. 08:37:16

LG írta:
Tivornya írta:Xavit és Iniestat is el akarta üldözni a népharag ilyen idősen...


Én ilyenre nem emlékszem. Meg szerintem azért Xaviéktól messze van, egy jó csereember lehet belőle, de hosszútávon kezdőbe szerintem kevés lenne.
Én is emlékszem pedig... Nem egy ember követelte hogy, igazoljunk valakit helyettük. (Pirlo, De Rossi mentek a konkrét nevek is rendesen.) Masi és Depay :lol:

Persze azon részével egyetértek hogy Denis a közelében nincs annak a szintnek amit ők képviseltek ennyi idősen, de mondjuk Iniesta talán ennyi idősen robbant be, vagy talán később, akkor még Deco volt előtte.

Erősen meglepne ha megkapná mondjuk a lehetőséget Iniesta helyett jövőre, és berobbanna.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.11.30. 05:19:54

Egyesek úgy bele vannak csavarodva, hogy egy 60 millás játékosnak látják. Szerintem annyiért ész nélkül el kellene adni - de már 40-ért is.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.11.29. 22:35:44

Ez a mai nagyon bíztató volt tőle, de sajnos az eddigi meccsei alapján most megint az következik, hogy 1 hónapra eltűnik. Nagyon-nagyon sajnálom, hogy csak 1-1 meccsen sikerül neki megmutatni, hogy mire lenne képes. Nekem személyes kedvencem a srác, szóval remélem mostmár megembereli magát, mert a tehetsége az megvan.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.10.19. 17:15:56

Remélem nem alakul ki nagy barátság köztük, mert akkor DS-t is beszippantja a kaszinózás és linkelés világa.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.10.19. 16:06:19

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelon ... =3&theater" target="_blank

Ha valami nem tetszik barmikor visszalehet menni a Villarrealba. Valahol lehet hogy igaza van, de instan uzengetni ugyanmar ki ez a gyerek.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2017.09.17. 13:16:32

LG írta:
Tivornya írta:Én ilyenre nem emlékszem. Meg szerintem azért Xaviéktól messze van, egy jó csereember lehet belőle, de hosszútávon kezdőbe szerintem kevés lenne. Mindenesetre több lehetőséget adnék neki mint tavaly, elsősorban Gomes és Rafinha kárára. (egyébként figyelmetlen voltam, az utóbbi maradt végül? :shock: )
Iniestát sosem akarták elüldözni, de Xavi anno majdnem elment Guardiola mögül a Milanba és eléggé nehezen találta az első éveiben a helyét, ahogy mondjuk Puyolhoz is bőven kellett a türelem, mert az elején csinált bőven hajmeresztő dolgokat.

Denis esetében inkább Sergi Roberto párhuzamát érzem reálisnak, ha kicsit megnyugszik a srác és elkezdi bátrabban felvállalni az alibi játékon felüli dolgokat is, akkor hasznos ember lehet.

Hozzáteszem, hogy azért az se szentírás, hogy a türelem minden esetben indokolt és kifizetődő, elvégre Oleguernél több lehetőséget senki nem kapott, még BL-döntőn is volt kezdő, aztán közben meg nagyon harmatos kis futballista volt (máshol nem is evett meg sok sót), de mondjuk Gabrinak is évekig nézhettük az átlag alatti kis futballját.

Ettől függetlenül nálam Denisnek, Rafinhának és Deunak is bőven van "hitele", de azért ahhoz tartósan ilyen jobb meccsek kellenek, hogy ez megmaradjon.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.09.17. 12:28:36

Tivornya írta:
Feast4 írta:Mondjuk belőle talán lehetne játékost csinálni... Csak az a baj, jogyegy kó meccsre jön neki három ahol se ize se bűze annak amit csinál...
Xavit és Iniestat is el akarta üldözni a népharag ilyen idősen...
Ini azért ilyen idősen már elég komoly szintet képviselt. Mondjuk Denis a Villarrealban standard játékos volt és elég jó teljesítményt hozott hétről hétre. A B-ben is az egyik legjobb volt.
Tegnap a gólja szerintem csak pont volt az i-n, sokkal inkább tetszett a játéka. Nem szívbajos és az 1vs1-ben sem elveszett.
Mondjuk kicsit megijedtem, hogy Ini összeszedett valami sérülést és azért küldte be őt Valverde. Bár még ez sem zárható ki, lehet, hogy érzett valami gikszert. Egy első félidős csere után, nem nagyon szoktak ok nélkül cserélni, főleg hátrányban a csapat egyik legjobb játékosát.
Remélem tudja ezt a szintet hozni a továbbiakban és tartósan AG elé kerül. A portugál talán egy vagy két alkalommal hozott hasonló teljesítményt az egész tavalyi szezonban. Lehet, hogy kevesebb passza fog ülni, de az biztos, hogy tökösebb és képes pluszt adni a csapatnak.
Ennek ellenére én még mindig kicsit szkeptikus vele kapcsolatban, a tudásával nincs gond, az látható, de hogy rendszeresen ki tudja ezt majd hozni magából az még a jövő kérdése.
Mindenesetre bizakodásra ad okot, reméljük tudja ezt majd hozni konstansan és nem Gomest kell majd néznünk.
Forca Barca!!!!
Lezárt