André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.10. 06:04:31

Az örvendetes, ha Gomest és Denist (esetleg még Vidalt, Dignet) piacképessé próbáljuk tenni. Csak az nem, ha nyáron meg is tartjuk őket.,
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.04.08. 10:33:48

Stoichkov írta:Hat Paulinho tenyleg jatszik masfel eve, de nem a barcaban :D (nyaron jott)
Nyilván máshol. Szó szerint értettem. A kínai bajnokságból jött, nem volt ideje pihenni két szezon között.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.04.08. 09:38:54

noname írta:A mai meccse teljesen korrekt volt. A védekező középpályás posztok egyikében rendszeresen korrekt teljesítményt nyújt. Itt kéne játszatni továbbra is, mert itt még hasznos is lehet. Sergi és Rakitic is igényel néha némi pihenőt és ide nem nagyon van más. Paulinho talán, de ő más stílus. Nem az a tipikus ütköző, AG sem az, de fizikailag erős, el tud verekedni a védőkkel.

Ki tudja.

Annak idején SR is az első elfogadható meccsét ha jól emlékszem vkp poszton játszotta. :mrgreen:
Tegnap jól játszott. Sőt szerintem eddig a legjobban. Teljesen rendbe volt, cseleket csinált, volt az elején egy kapáslövése, ami nem lett volna rossz, csak blokkolták. Ha ezt a teljesítmény tudja hozni, hiba lenne megszabadulni tőle.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 306
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2018.04.08. 08:33:27

Hat Paulinho tenyleg jatszik masfel eve, de nem a barcaban :D (nyaron jott)
Petr írta:
Makanaki írta:
Petr írta:Muszáj játszania...
- Nem muszáj, Denis, Paula, Mina, Vidal, B-sek, (Cillessen :D) elment Rafinha, Masch, Samper, szerencsére Arda is (túlzás, de azért hogy Gomes játszhasson)
Paulinho már körülbelül másfél éve folyamatosan játszik, ha nem pihen, nem lesz opció cserének sem az idény végi fontos meccseken. Denis lehetne opció, de mélyebben ő sem tud virítani. A Mina, Vidal és B tengelyt nyilván te sem gondolod komolyan, a maradék pedig már nincs itt, hiába lehettek volna jók a helyére.

Nekem sem tetszik, de csak a portugál marad erre a szerepkörre. Denis pedig úgy tűnik visszanyert valamennyi bizalmat, ezért gondolom ő fogja betölteni a támadóbb pozíciókat, mint beugrós.

Ahogy davi is említette, Arthur reméljük beválik jövő januárban, amikor már átszékelhet Barcelonába. Az pedig a nyár zenéje, hogy Samper megkapja-e a lehetőséget nyáron.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2018.04.07. 23:18:41

A mai meccse teljesen korrekt volt. A védekező középpályás posztok egyikében rendszeresen korrekt teljesítményt nyújt. Itt kéne játszatni továbbra is, mert itt még hasznos is lehet. Sergi és Rakitic is igényel néha némi pihenőt és ide nem nagyon van más. Paulinho talán, de ő más stílus. Nem az a tipikus ütköző, AG sem az, de fizikailag erős, el tud verekedni a védőkkel.

Ki tudja.

Annak idején SR is az első elfogadható meccsét ha jól emlékszem vkp poszton játszotta. :mrgreen:
A Fifa egy szégyen
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.04.07. 23:14:23

Makanaki írta:
Petr írta:Muszáj játszania...
- Nem muszáj, Denis, Paula, Mina, Vidal, B-sek, (Cillessen :D) elment Rafinha, Masch, Samper, szerencsére Arda is (túlzás, de azért hogy Gomes játszhasson)
Paulinho már körülbelül másfél éve folyamatosan játszik, ha nem pihen, nem lesz opció cserének sem az idény végi fontos meccseken. Denis lehetne opció, de mélyebben ő sem tud virítani. A Mina, Vidal és B tengelyt nyilván te sem gondolod komolyan, a maradék pedig már nincs itt, hiába lehettek volna jók a helyére.

Nekem sem tetszik, de csak a portugál marad erre a szerepkörre. Denis pedig úgy tűnik visszanyert valamennyi bizalmat, ezért gondolom ő fogja betölteni a támadóbb pozíciókat, mint beugrós.

Ahogy davi is említette, Arthur reméljük beválik jövő januárban, amikor már átszékelhet Barcelonába. Az pedig a nyár zenéje, hogy Samper megkapja-e a lehetőséget nyáron.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.04.07. 22:59:22

Petr írta:Muszáj játszania...
- Nem muszáj, Denis, Paula, Mina, Vidal, B-sek, (Cillessen :D) elment Rafinha, Masch, Samper, szerencsére Arda is (túlzás, de azért hogy Gomes játszhasson)
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.07. 22:55:28

Fecooo írta:AG-nak bezzeg mindig jut idő vkinek a kárára...
Nem kötözködésből kérdezem, de kit raktál volna be ma az ő helyére? Egyedül a 10+ hónapja játszó Paulinho jut eszembe, mint alternatíva, de ő meg nem bírja ki, hogy ne rohangáljon be a kapu elé.

Szerintem ma kifejezetten jó volt a csávó, igaz nem tökéletes, ha csak arra a jelenetre gondolok amikor Rakiticcsel nem értették meg egymást.

Már a katalán szuperkupán is látszott, hogy hátrébb vonva egyáltalán nem tragédia a srác, legalább Arthur érkezéséig jó csereember lehet a Busi-Rakitic tengelynek, de csak annak!
Támadásra becserélni a csávót nincs értelme, főleg így, hogy talán Denis is kezd ébredezni.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.04.07. 22:54:27

brownieheaven írta:... ez a csóka nyert-e már valaha fejpárbajt?
- Talán a 75. perc környékén, az ellenfél 16-osa előtt jobb oldalon
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.04.07. 22:43:07

Muszáj játszania, valahogyan tehermentesíteni és pihentetni kell a legjobbakat. Az ilyen meccseken pedig talán a legkevesebb a kockázat.

Én sem vagyok oda érte, de nincs más alternatíva. Reméljük jövőre már lesz.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2018.04.07. 22:42:32

Ez a mai teljesen korrekt volt tőle, bár így is voltak hibái. Azért látszik, hogy van esze ehhez a játékhoz, inkább képességekben limitált.
Viszont hogy egy kicsit bele is rúgjak, megmondaná valaki hogy ez a csóka nyert-e már valaha fejpárbajt?
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.04.07. 22:39:30

Miért érdemel 90 percet? Mivel tesz ő többet a csapatért, mint azok, akik tényleg csak fényévente játszanak?
Most tényleg azért kapjon dicséretet, mert nem adott el annyi labdát, mint az Adidas ezen a meccsen? Hiába nem ugyanaz a poszt, de ott van szegény Verma... Alig játszik, de ő tényleg megbízható teljesítményt nyújt mindig és nem kap elég lehetőséget... AG-nak bezzeg mindig jut idő vkinek a kárára... Alig várom, hogy ez a mártír ne viselje tovább azt a mezt, amit mondjuk Luis Enrique is viselt...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2018.03.25. 16:37:43

lajosa írta:Hogy ki hozta ide, arra meg lehet találni a választ, de hogy minek, arra nem .
Lassan nem is érdemes már keresni a választ. Ha hihetünk a híreknek, nyáron jön Griezmann meg feljön Alená, télen meg még Arthur is csatlakozik. Ha ez a három ember jön, szerintem a Vidal-Gomes-Denis-Paco pakkból három távozik (személy szerint Alcácert tartanám meg). Olyan hangokat is hallani emellett, hogy Valverde szűkebb keretet szeretne jövőre.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.25. 15:03:14

Olvasom, hogy nagy az edzéseken.
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2018.03.25. 14:57:12

Hogy ki hozta ide, arra meg lehet találni a választ, de hogy minek, arra nem .
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.15. 12:39:07

visca el barca írta:lehet itt vele kapcsolatban óvatoskodni, de tegnap is egy nagy nulla volt. a csávóról mindent elmond, hogy messi góljánál befele futott, hogy majd elvisz egy pár védőt ,erre mind3 védő messire rontott ki... :D
én próbálok keresni a pozitívumokat de nagyítóval sincs. Azt vettem észre kerüli a labdát, a helyzeteket, nem vállalja fel a szituációkat, fülét-farkát behúzva futkosik. Én tényleg nem akarok bántani, mert most Busi sérülésével biztos több lehetőséget kap majd valamilyen úton módon, illetve a drukkerek is megtapsolták, "mindenki" mögötte áll, szóval húzza elő a nemesebbik testrészét és kezdjen el bátran focizni, felvállalni a kényszerítőket, befutni üres területre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.15. 12:27:13

visca el barca írta:lehet itt vele kapcsolatban óvatoskodni, de tegnap is egy nagy nulla volt. a csávóról mindent elmond, hogy messi góljánál befele futott, hogy majd elvisz egy pár védőt ,erre mind3 védő messire rontott ki... :D
Pont eléggé vitte el szerintem védőket. Ennyi hely kellett, hogy Leo elférjen.
Moses is miatta lépett annyira befele.

https://pbs.twimg.com/media/DYUhyUBWsAE71_L.jpg:large
https://www.youtube.com/watch?v=N8EG2eTr5-M
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.15. 12:23:08

lehet itt vele kapcsolatban óvatoskodni, de tegnap is egy nagy nulla volt. a csávóról mindent elmond, hogy messi góljánál befele futott, hogy majd elvisz egy pár védőt ,erre mind3 védő messire rontott ki... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.03.15. 09:00:33

Subinho írta:Az a baj, hogy probálkozik szegény, de ennyit tud. Megsajnáltuk, próbáljuk belelátni, hogy most egész jó volt, holott a jótól messze volt, max nem volt anyira rossz.
Három dolog tűnt fel nagyon:
1. egyszer megindult a lasztival, futott egy darabig, majd megtorpant és inkább hátrpasszolt.
2. Alba majdnem megsérült miatta, ott volt mellette, de inkább visszafordult és egyedül megoldotta, mintsem odaosszolja neki 2 méterre.
3. Messi 2. góljánál a szitu, belépett a védők közé, de senki nem ment vele, mindhárman Messire léptek ki. Hálistennek Messi megoldotta, nem passzolta neki.
Ezen kívül többször forgolódott, mint aki azt sem tudja hol van. Megnyert vagy 2 párharcot és kb ennyi, ez már nála értékelhető dolog.
Ha fejben kicsit rendbejön, talán kapunk érte valami pénzt a nyáron, de kb ennyi.
1---nem csak egyszer indult. nálunk ez mindennapos!! a kontrák félúton elhalnak, mert nincs meg a teljes felfutó gárda, vagy eleve lassítunk...tegnap két gólnál nyilván nem Gomesre volt kihegyezve a kontra, tehát a passz ezúttal semmi esetre sem volt bűn
2...az, hogy két vagy több játékos összefut sima helyezkedési hiba ki lehet hegyezni rá de oktalan. Alba is és ő is érezte a zavart és meg akarta oldani....
3... ez a leg jellemzőbb oktalanság :mrgreen: ő ugyanis azt tette amit kellett! hogy nem mentek vele? mi köze hozzá?! és ha Messi mégis passzol?
ezen kívül többször....nos ezzel egyetértek! sajnos mivel nincs stabil posztja, önbizalomhiányos, akar ugyan de az gyakorta oda vezet amit írsz.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.15. 08:38:15

Az a baj, hogy probálkozik szegény, de ennyit tud. Megsajnáltuk, próbáljuk belelátni, hogy most egész jó volt, holott a jótól messze volt, max nem volt anyira rossz.
Három dolog tűnt fel nagyon:
1. egyszer megindult a lasztival, futott egy darabig, majd megtorpant és inkább hátrpasszolt.
2. Alba majdnem megsérült miatta, ott volt mellette, de inkább visszafordult és egyedül megoldotta, mintsem odaosszolja neki 2 méterre.
3. Messi 2. góljánál a szitu, belépett a védők közé, de senki nem ment vele, mindhárman Messire léptek ki. Hálistennek Messi megoldotta, nem passzolta neki.
Ezen kívül többször forgolódott, mint aki azt sem tudja hol van. Megnyert vagy 2 párharcot és kb ennyi, ez már nála értékelhető dolog.
Ha fejben kicsit rendbejön, talán kapunk érte valami pénzt a nyáron, de kb ennyi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.03.14. 23:05:34

danixx írta:Engedjük már el végre ezeket.. AG, Vidal.. lol
Szerintem téged fogunk elengedni nemsokára... :)
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.14. 22:59:52

A mai után megnyugodhat egy kicsit, nemcsak maga de a közönség miatt is. Kritikusak vagyunk de az osszes kolykunk a sajátunk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.14. 22:57:03

Engedjük már el végre ezeket.. AG, Vidal.. lol
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.03.14. 22:47:55

MQuCsabi írta:Azon gondolkodom, nem lehet, hogy a nyilatkozat már egy sportpszichológusi lépés volt? Mintegy terápia képp. Mint mikor Mourinho mindig levette a terhet a játékosairól.
"Én vagyok a félénk jófiú, nézzétek, én is ember vagyok, aki nagyon akar"
Ez szinte biztosan így van. Azt azért kétlem, hogy saját indíttatásból ilyen mélységű dolgokat lenyilatkozzon, hiszen ez azért a klubbot is érzékenyen érintheti.
Amúgy szerintem sem lógott ki különösebben a csapatból. Nyilván mákja is volt, hogy a beállása után rögtön jött a harmadik gól, így a Chelsea is egy fokozattal lejjebb kapcsolt. Labdatartásra, megjátszásra, a darálóban örlődni jó (az egyik szögletnél, ahol Paula tisztán fejelhetett pl. 2 embert fedezett), technikailag viszont valószínűleg nem fog brillírozni ezután sem.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.14. 22:46:08

Subinho írta:
MQuCsabi írta:Azon gondolkodom, nem lehet, hogy a nyilatkozat már egy sportpszichológusi lépés volt? Mintegy terápia képp. Mint mikor Mourinho mindig levette a terhet a játékosairól.
"Én vagyok a félénk jófiú, nézzétek, én is ember vagyok, aki nagyon akar"

Btw ma vannak remek megoldásai. Párharcot is nyert
A remek megoldások azért erős. Forgolódott össze vissza fogalmatlanul, talán kétszer elindult előre, nem hátrapasszolta. Ennyi azért elvárható egy focistától.
Messi második góljánál elindul befele, a három védő meg kifele Messi felé, nem nagyon gondolta senki, hogy ott lepasszolja neki.
Amúgy ma nem volt gáz, ahogy a másik két csere se lógott ki.
Lezárt