André Gomes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
22
76%
2
5
17%
3
2
7%
4
0
0 szavazat
5
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 29
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.06. 22:32:37

visca el barca írta:gomes a mi khediránk :mrgreen: az az ember is egy futballanalfabéta mégis évekig játszott a realban, meg a juverban. sőt, standard kezdő mindenhol :D

De a német/török legalább tud futni, meg még lőni is láttam, de a mi pajtásunk egy valamiben jeleskedik, hogy magas, de még felugrani se tud.

Kizárt, hogy kezdő legyen, a Chelsea ellen, lehet megvédte Valverde, mert így illik a sajtó és szurkolók előtt, de látnia kellett az Atletico ellen, netto emberhátrány volt.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.06. 22:15:04

Nazir írta:
Subinho írta: De! Annyira rossz! És hogy honnan jönnek ezek a Juve, meg MU nevek? Nem hülyék ők hogy megvegyék. Neki kb. a Girona a szintje, oda talán beférne. Talán...
Lehet betennénk pár meccsre a B-be, onnan is kilógna.
Huszonévesen Valencia húzóembere, korosztályos válogatott húzóembere, eb bajnok csapat alapembere. Lehet szeretni, nem szeretni, de ez erős túlzás volt részedről. Nem fekszik neki a Barca játék,ennyi. Más játékstílusú csapatban bőven jó lehet a srác. És nem Gironában.
Az akkori Valencia húzóembere, akik akkor kb. majdnem kiestek, olyan rosszak voktak?
Az EB-n meg kb. onnantól ment a portugáloknak, hogy kitették.
Gyakorlatilag elesik a saját lábában, lassú, rosszul helyezkedik, nem tud beadni és csak hátra passzol a tutiba. Vannak a B-ben jelenleg olyan fiatal játékosok, akik ettől többet tudnának! De még a mellőzött Denis is!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.06. 16:47:13

gomes a mi khediránk :mrgreen: az az ember is egy futballanalfabéta mégis évekig játszott a realban, meg a juverban. sőt, standard kezdő mindenhol :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.03.06. 15:54:50

hát igen Song nagy király volt, kár hogy nem nagyon játszott :D
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2018.03.06. 15:46:48

Én azért vagyok mérges, (mondjuk erről se ő tehet) mert nála jobb, vagy semmivel sem rosszabb játékosok nem kaptak itt ennyi lehetőséget, vagy lettek kivágva. Pl Song, vagy Afellay akiket ingyen elkótyavetyéltünk, vagy Cáceres, vagy nem rég Arda, bár ő rászolgált talán. vagy hogy messzebbre ne menjek Denis sem kap ennyi lehetőséget és védelmet Valverdétől, pedig akkor úgy lenne igazságos. egyforma mértékben legyen kipróbálva.
Az említett játékosnak legalább voltak jó meccseik vagy megmozdulásaik.
Kép
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.03.06. 15:24:08

kz86 írta:A squawka-n a top 5 bajnokság középpályásai közül(akik legalább 5 meccset játszottak) ezeket a helyezéseket produkálta Gomes:

2017/18(Barcelona): 650.
2016/17(Barcelona): 398.
2015/16(Valencia): 760.
2014/15(Valencia): 731.
16/17ben tuti ott dolgozott valami rokona a squawkánál..:DD
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2018.03.06. 15:13:20

A squawka-n a top 5 bajnokság középpályásai közül(akik legalább 5 meccset játszottak) ezeket a helyezéseket produkálta Gomes:

2017/18(Barcelona): 650.
2016/17(Barcelona): 398.
2015/16(Valencia): 760.
2014/15(Valencia): 731.
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.03.06. 13:32:17

Barracuda831 írta:Andre Gomesről ...
Akár igazad is lehetne és nem is hozzállásával van gond. Aki idehozta és aki beállítja játszani azt csak meccs közben lehet kifütyülni. Nem tudhatjuk, a fütty a játékosnak, az edzőnek, vagy esetleg valaki másnak szól. Én azt hiszem annak is szól, hogy van helyette más akit be lehetne állítani és mégis őt erőltetik, annak ellenére hogy nem tudja megütni a minimális szintet sem. Pedig biztosan voltak nála gyengébb játékosok is gránátvörös-kékben.
Szerintem a hozzállása miatt nem feltétlenül kellene örülni és ha valakire ráadják a Barca mezt attól még nem kell neki örülni.
EV mégse akarja látni hogy használhatatlan, egyre több érthetetlen húzása van. A csapaton belül sem lehet jó, hogy kialakítnak egy helyzetet, Gomes integet üresen és nem mernek neki passzolni, inkább visszafordulnak és oda a kontra lehetőség ...
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Barracuda831
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2017.07.16. 09:02:36

2018.03.06. 13:17:35

Andre Gomesről egy két gondolat.
25-26éve szurkolok a klubnak,tehát megéltem már egy két ínséges időt amikor egy Andre Gomes kaliber igazából a top3 volt, de nem ez a lényeg a mondanivalómnak.
Először is aki felveszi a barca mezt , kimegy a pályára és ott megtesz mindent a címer
ért (ezt nem vehetjük el tőle) azt eszembe nem jutna kifütyülni ,sőt megtiltanám,de úgy gondolom jó érzésű szurkoló nem szidja a saját játékosát meccs közben.A barcelonai közönség egy más kategória ,itt ahogy korábban is írták nem elég nyerni ,itt parádézni kell, gyönyörűen játszani és mindenhova extraklasszis játékos kell.Hiszen ez az Fc Barcelona.Ezzel nincs is gond.Azt kell kifütyülni, szidni aki 1.idehozta, 2, játszatja.Azt hiszem valamelyik nagy torna után igazoltuk le.Nem rossz gyerek de még egy percet se játszott és vágtam h nem barca szint a gyerek.Ami nem azt jelenti ,hogy nem jó futballista, hanem ,hogy itt iszonyatosan magasan van a léc. Azt az edzőt ,vezetőt scoutot kéne elővennie aki szerint ő Barca szint, (arda detto). Real,Bayern,Barca,City kívül bárhol letehetne jó teljesítményt.A mai Barcában nem, de mégegyszer nem őt kell szidni (meccsen játék közben) hanem ki lehet fütyülni az edzőt.Elsősorban az edzőt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.06. 13:08:46

Nazir írta: Huszonévesen Valencia húzóembere, korosztályos válogatott húzóembere, eb bajnok csapat alapembere. Lehet szeretni, nem szeretni, de ez erős túlzás volt részedről. Nem fekszik neki a Barca játék,ennyi. Más játékstílusú csapatban bőven jó lehet a srác. És nem Gironában.

egyenes kieséses szakaszban játszott 4 meccsen 75 percet. Alapember. :mrgreen:
még abból a rémgyenge portugál csapatból is inkább kitették a fontos meccsekre.

tök mindegy, nem a játékos hibája, EV cserélte be, az ő sara.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Nazir
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2017.12.17. 19:54:56

2018.03.06. 12:39:34

Subinho írta: De! Annyira rossz! És hogy honnan jönnek ezek a Juve, meg MU nevek? Nem hülyék ők hogy megvegyék. Neki kb. a Girona a szintje, oda talán beférne. Talán...
Lehet betennénk pár meccsre a B-be, onnan is kilógna.
Huszonévesen Valencia húzóembere, korosztályos válogatott húzóembere, eb bajnok csapat alapembere. Lehet szeretni, nem szeretni, de ez erős túlzás volt részedről. Nem fekszik neki a Barca játék,ennyi. Más játékstílusú csapatban bőven jó lehet a srác. És nem Gironában.
D.i.N.h.O
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2012.07.01. 17:33:06
Tartózkodási hely: otthon

2018.03.06. 12:30:58

Számomra undorító, hogy a saját szurkolóink fütyülik ki a saját játékosunkat aki a képességeihez képest igyekszik játszani. persze ez kevés és sokszor dühítő de könyörgöm ne menjünk már lejjebb egy bizonyos szintnél...szerencsétlen Benzemát is sajnálom mikor a fizetett balettultrák fütyülik, de h egy alapból szimpatikus srácot aki edzői döntés miatt lehet a pályán annyit, így csesztessék..az nekem vérlázító és sose fogok vele egyetérteni. Az meg a másik, hogy ez még egy játékosnak se használt a formajavulásban.
"Rengeteg pénz költöttem piára, nőkre és gyors autókra-a többit elpazaroltam."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.06. 11:14:49

MatsMessi írta:Amugy mar sajnalom a csavot. Most lattam egy videot, amikor Messi legyintett ra, neki sem lehet konnyu ez. O maga is jobban jarna, ha nyaron menne. Egy Juve, Sevillaban meg el is tudnam kepzelni. Annyira nem rossz jatekos O.
De! Annyira rossz! És hogy honnan jönnek ezek a Juve, meg MU nevek? Nem hülyék ők hogy megvegyék. Neki kb. a Girona a szintje, oda talán beférne. Talán...
Lehet betennénk pár meccsre a B-be, onnan is kilógna.
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2018.03.05. 23:38:25

recrea írta:
visca el barca írta:
Tobias88 írta:Mit is tud ő egyáltalán?
stabilitást adni :mrgreen:
Jelentsen bármit is a szó :D
Én ezt a többek által használt stabilitás-kifejezést úgy értelmezem, hogy fegyelmezetten, és intelligensen helyezkedik. Ezt a támadásban sajnos nem tudja kihasználni a statikussága meg a gyakori ügyetlenségei miatt, viszont védekezésben kevesebb opciót hagy az ellenfélnek a labda járatására, vagy megindulásokra. Szerintem ezért élvezhetett előnyt egy 1-0-ás vezetésnél mondjuk Paulinhóval szemben, aki hajlamos elfeledkeznie a pozíciójáról a pályán. Arra pedig, hogy miért nem Dembelé jött be, gondolom csak az tud választ adni, aki látja, mi történik az edzéseken.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15448
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.05. 23:09:12

Nero. írta:
A füttyel viszont én se értek egyet. Valverde is csak pislogott hogy mi ez a primitív magatartás.
pedig teljesen jogos volt.
voltak itt az utóbbi 20 évben gyenge teljesítmények, de ez mindennek a legalja amit művelt. komolyan mintha egy szurkolót állítottak volna be.
volt már fütty a csapatra, meg hasonlók, de egy játékosra kihegyezve nem nagyon.
azért ez szépen minősíti a palit.

megérdemelte, de főleg EV-nek szólt ez inkább közvetetten, mert ő cserélte be 2 hónap padoztatás/lelátóztatás után. vicc volt ez a megoldás, EV sem tudja megmagyarázni, ezért beszél félre az ügyben, és hárítja a kérdést erre, hogy miért fütyülték.
mondjuk nekem továbbra is az a feltételezésem, hogy fejébe szálltak az eredmények, és nagyot akar villantani ezekkel a megoldásokkal.
nem meglepő, sok edző belefut ebbe az önelégültségbe, Pepnek is voltak ilyen húzásai, LE-nek is...csak aztán abbahagyták mert rájöttek, nem ettől lesznek jó edzők, hogy ilyen random marhaságokat csinálnak.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.05. 22:51:18

Nero. írta:Én sokáig védtem, de el kell ismerni hogy a legutóbbi teljesítmény az tényleg elég gyengusz volt tőle (bár voltak egyébként jó megoldásai ahol látszott hogy jól lát a pályán), viszont én még azért nem írnám le, mert így Iniesta és Semedo sérüésével fog még lehetőséget kapni (szerintem például kezdeni fog a Chelsea ellen), és ezeken a meccseken még javíthat.
Ha továbbra se fejlődik akkor nyáron meg kell köszönni neki is. United, Juve szívesen vinnék a hírek szerint.

A füttyel viszont én se értek egyet. Valverde is csak pislogott hogy mi ez a primitív magatartás.
Amúgy Te miben bízol még? Ez az ember nem ide való. EV meg örüljön h nem neki szólt a fütty.. Mehetnének párban innen jó messzire.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.05. 21:51:35

Én sokáig védtem, de el kell ismerni hogy a legutóbbi teljesítmény az tényleg elég gyengusz volt tőle (bár voltak egyébként jó megoldásai ahol látszott hogy jól lát a pályán), viszont én még azért nem írnám le, mert így Iniesta és Semedo sérüésével fog még lehetőséget kapni (szerintem például kezdeni fog a Chelsea ellen), és ezeken a meccseken még javíthat.
Ha továbbra se fejlődik akkor nyáron meg kell köszönni neki is. United, Juve szívesen vinnék a hírek szerint.

A füttyel viszont én se értek egyet. Valverde is csak pislogott hogy mi ez a primitív magatartás.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2018.03.05. 21:40:29

herlius írta: 35 misi a mai árak mellett zsebpénz. Ennél nem sokkal kevesebbet már simán kifizetnek egy Barca-B játékosért is. A magyar bajnokságot pedig gondolom viccnek szántad. A Barca bármelyik padkoptatója toronymagas erősítés lenne bármelyik hazai "sztárgárdának". A két kezünket összetennénk, ha lenne 5-6 ilyen "falábúnk" a hazai mezőnyben.
Ez azért vicces.
Egyrészt az a 35 millió 2016 nyarán kicsit sem volt aprópénz, a top15 igazolásban benne volt... Hummels és David Luiz ment annyiért, de pl Gündogan, Szalah, vagy Umtiti olcsóbb volt ..

Másrészt: az a 35 mára szerintem legalább 40, sőt, ha idén kap még 1000 perc körül és véletlenül triplázunk, akkor már tutira eléri az 50et, plusz a jelentéktelen keresete. Ugyanis a 35 mellé 20 az eredmények és a játékpercek függvényében kerül kifizetésre és persze van még egy harmadik összeg, 15 millió, ami extra: ha aranylabdát nyerne. :-D

Mondjuk úgy, alkalmi, "akciós" vétel volt, mint Arda, alkudozás nélkül. Ami szerintem 90%-ban a Real miatt történt oly hirtelen - Perez röhöghet azóta is.

Sajnos totális tévút, és el kell fogadni, hogy ennek ellenére Valverde őt választotta, már-már Paulinhóval egy szinten tartja, amiben a brazil formahanyatlása sem segít.

Ettől függetlenül ezerszer inkább nézem Denist, mint őt. El kell felejteni, remélem nyáron hagyják elmenni a fenébe.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2018.03.05. 20:52:00

Kovbal88 írta:Azért 35 millióért mutatni kellene valamit. Ennyire nem lehet gyenge. Magyar bajnokságban nem állná meg a helyét.
35 misi a mai árak mellett zsebpénz. Ennél nem sokkal kevesebbet már simán kifizetnek egy Barca-B játékosért is. A magyar bajnokságot pedig gondolom viccnek szántad. A Barca bármelyik padkoptatója toronymagas erősítés lenne bármelyik hazai "sztárgárdának". A két kezünket összetennénk, ha lenne 5-6 ilyen "falábúnk" a hazai mezőnyben.
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2018.03.05. 20:45:26

Amugy mar sajnalom a csavot. Most lattam egy videot, amikor Messi legyintett ra, neki sem lehet konnyu ez. O maga is jobban jarna, ha nyaron menne. Egy Juve, Sevillaban meg el is tudnam kepzelni. Annyira nem rossz jatekos O.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.03.05. 19:44:47

Sinya22 írta:Stabilitás jelentése: állandóság,szilárdság,biztonság,egyensúly.

Lehet választani melyik :D Állandóság biztos nincs,a jobboson szerintem még kétszer ugyanaz az ember egymás után nem tolta az új évben.
Lassan talán ideje lenne elhagyni ezt a marhaságot a csodajátékosokkal kapcsolatban. :mrgreen:
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3304
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.05. 19:33:28

Stabilitás jelentése: állandóság,szilárdság,biztonság,egyensúly.

Lehet választani melyik :D Állandóság biztos nincs,a jobboson szerintem még kétszer ugyanaz az ember egymás után nem tolta az új évben.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.03.05. 19:14:12

visca el barca írta:
Tobias88 írta:Mit is tud ő egyáltalán?
stabilitást adni :mrgreen:
Jelentsen bármit is a szó :D
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.05. 18:50:29

crixus írta:
nagyatyesz írta: Tény, hogy a fütty nem segít rajta, de a szurkolóknak joguk van kifejezni a véleményüket. Tegnap is rettentő gyenge volt, vagy inkább nála ezt úgy mondanám, hogy hozta az átlagosat.
Szerintem nagy marhaság őt kifütyülni. Nem tehet róla, hogy leigazoltuk és annak sem ő az oka, hogy játszik. Itt az edzőnek kellene lépnie, ahogy Denis esetében meg is teszi vagy Turan esetében meg is tette ezt. Valverde-nek járna emiatt a döntés miatt a kritika.
Azért 35 millióért mutatni kellene valamit. Ennyire nem lehet gyenge. Magyar bajnokságban nem állná meg a helyét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.05. 18:42:30

crixus írta:
nagyatyesz írta: Tény, hogy a fütty nem segít rajta, de a szurkolóknak joguk van kifejezni a véleményüket. Tegnap is rettentő gyenge volt, vagy inkább nála ezt úgy mondanám, hogy hozta az átlagosat.
Szerintem nagy marhaság őt kifütyülni. Nem tehet róla, hogy leigazoltuk és annak sem ő az oka, hogy játszik. Itt az edzőnek kellene lépnie, ahogy Denis esetében meg is teszi vagy Turan esetében meg is tette ezt. Valverde-nek járna emiatt a döntés miatt a kritika.
Viszont a közönség így tud nyomást gyakorolni Valverdére. Amúgy sajnálom a srácot, nem tehet róla, hogy ennyit tud, EV-nek kéne megvédenie a fütyüléstől, azzal, hogy mellőzi minden komolyabb meccsen. Ha a bajnokság vége felé megnyugató lesz az előnyünk, akkor néhány meccsre be lehet nyomni kicsit felsrótolni az árát, de a tegnapi meccs ezen a téren sem segített, nem volt jó ez így senkinek.
Lezárt