Jasper Cillessen

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Szezonértékelő:

1
0
0 szavazat
2
0
0 szavazat
3
0
0 szavazat
4
7
37%
5
12
63%
 
Szavazatok száma: 19
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.08.26. 18:40:11

Samper írta: Minthogy a Besiktas csábítgatta régóta és oda nem akart menni, ráharapott a Barca ajánlatára. A Teransfermarkt szerint nagyon kilógott felfelé a mai Ajaxból. Jobb ajánlat híján a Barca neki előrelépés. Véd a kupában és ha kell, beugrik a világ egyik legjobb csapatába. Ha netán felfigyelnek rá és kap egy jó ajánlatot, azt az Ajaxból vagy a Besiktasból aligha kapta volna meg.

Egyébként ha a Valencia ésszerűen alkudott volna, akkor Cillessen leigazolása fel sem vetődött volna.
Nem tudom, de ebből az Ajax-ból pedig igen csak nehéz lefelé kilógni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.08.26. 16:50:26

recrea írta:Kizártnak tartom, h a holland megkapja a BL-t, TS lesz az első számú kapus, max kupa lesz az új gyereké.
Minthogy a Besiktas csábítgatta régóta és oda nem akart menni, ráharapott a Barca ajánlatára. A Teransfermarkt szerint nagyon kilógott felfelé a mai Ajaxból. Jobb ajánlat híján a Barca neki előrelépés. Véd a kupában és ha kell, beugrik a világ egyik legjobb csapatába. Ha netán felfigyelnek rá és kap egy jó ajánlatot, azt az Ajaxból vagy a Besiktasból aligha kapta volna meg.

Egyébként ha a Valencia ésszerűen alkudott volna, akkor Cillessen leigazolása fel sem vetődött volna.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2016.08.26. 16:26:12

Csalóka, mert nem a háttérben kell meresni az embereket, hanem szemben a játékossal. Mindig oda terelik az embereket, én is multkor meglepődtem egyik közvetitésen h senki sincs a stadionban a bemutatásnál aztán odaforditják a kamerát és vagy 8.000 ember ott volt egy kupacban...:D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.08.26. 16:03:48

brownieheaven írta:Szegény Cillessen bemutatása nem érdekelt sokmindenkit :D A stadion tök üres, ott volt a média, meg az az egy szem fogyatékos srác, akit néha dísznek odarak a klub hogy hirdesse mennyire egy jófej intézmény vagyunk :roll:
Azért remélem lesznek ennél emlékezetesebb pillanatai nálunk :lol:
ilyen kaliberű játékosnál soha nincsenek sokan, de az, hogy ne lett volna senki hazugság. ott van egy csomó ember a felső szinten

https://twitter.com/JasperCillessen/sta ... 6452610048" target="_blank

dignenél meg umtitinél se voltak sokkal többen
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2016.08.26. 15:58:29

Szegény Cillessen bemutatása nem érdekelt sokmindenkit :D A stadion tök üres, ott volt a média, meg az az egy szem fogyatékos srác, akit néha dísznek odarak a klub hogy hirdesse mennyire egy jófej intézmény vagyunk :roll:
Azért remélem lesznek ennél emlékezetesebb pillanatai nálunk :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.25. 23:26:35

Nagyjából a háromszorosát kaphatja itt, nagyon nem kell találgatni, h miért igazolt ide.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.08.25. 23:08:18

Én azt is simán elhiszem, hogy úgy jött ide, hogy megmondta neki Lucho, hogy alapból csak Copa, de ha úgy adódik, akkor ténylegesen megkapja a lehetőséget a bizonyításra. Majdnem 150 meccset letolt az Ajaxban, miért lenne az nagyobb siker neki, ha letol még ott 5 évet? Már rég nem az az Ajax sajnos, mint ami volt 20 éve, más nem hívta szerintem, így meg elmondhatja, hogy a világ legnagyobb klubjainak egyikében védett. És még esélye is lehet a kezdőre akár, MAtS nem 100%, hogy beválik, akkor meg Lucho nem fog sokat hezitálni szerintem, hogy kipróbálja inkább a hollandust. Nem sok esélyt látok rá hál istennek, de én megérteném ezt a döntést is, hogy bepróbálkozik, hátha, és nem marad az "állóvízben", hanem megpróbál pár szinttel feljebb lépni - még ha nem is jön úgy össze, ahogy eredetileg tervezi.
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2016.08.25. 22:54:36

Nero. írta:Amúgy a válogatottba is ő a kezdő kapus nem? Nem hiszem, hogy feladta volna az Ajax+holland álogatott tuti kezdőcsapatot, évi 5-6 CdR meccsért.
nem hiszem hogy Krul ki tudná szorítani a válogatottból.
egyik 28 a másik 27 éves, ha jobb lenne nála akkor már kiszorította volna.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.08.25. 22:48:43

Amúgy a válogatottba is ő a kezdő kapus nem? Nem hiszem, hogy feladta volna az Ajax+holland álogatott tuti kezdőcsapatot, évi 5-6 CdR meccsért.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1635
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2016.08.25. 22:40:15

Bravo végre ideális kapus volt, nem voltak potyák csak bravúrok. Sajnálatos, hogy ez megváltozik, nem tudom kin múlott igazán.
Most ugyanolyan versenyhelyzet keletkezett, ez a holland most bizonyítani akar. Lesz rá lehetősége? Ter Stegen nekem nem meggyőző. Jó lenne, ha nyugalom lenne hátul, mert a kapus a védelem teljesítményét is meghatározza.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2016.08.25. 20:38:36

Üdv Jasper, remélem sok-sok sikerben lesz részed! :)
Hajrá!
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2016.08.25. 19:32:56

Üdv a csapatban, mikor mész? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.25. 19:04:55

Bob_Marley írta:
recrea írta:Valóban szintlépés, de ez nincs leírva, h csak így lehet, Te meg kb így állítottad be. LE most elégnek érzi - sztem - mindenre, de ez gyorsan kiderül, másképp őt engedte volna el, vagy legalábbis nem engedi el a chileit.
Sztem nálunk semmivel nincs nagyobb nyerési kényszer, mint bármelyik európai nagy csapatnál, sőt, ha 5 évig nem nyernénk semmit, akkor is pirosra tapsolhatjuk a tenyerünket.
Nem is írtam, hogy csak így lehet, de az eddigi beépítésből ez következhet. Utolsó mondattal nem értek egyet, mert mások a célok, röhögtél a hétvégén, de ott az Inter, náluk most a cél egy BL kell legyen pedig európai nagy csapat. Manchesterben is pl bajnoki címre mennek, de nem hiszem hogy tudják ezt abszolválni de szintén ha bejutnak a BL-be már nem lesznek "boldogtalanok". Nálunk több fronton harcolunk és mindenhol ott vagyunk az esélyesek között, sokkal nagyobb nyerési kényszernek érzem ezt.
Az Inter max volt nagy csapat, kis pénz, kis foci. Ahova keményen beszáll az Adidas meg végső megoldásként Mou-t rakják edzőnek, ott sztem komoly eredménykényszer van.

Értem, amit mondasz, arra akarok kilyukadni, h teljesen normális manapság, ha egy 23 éves kapus maxon van terhelve, és egy-két vitatott gól ellenére meg is érdemli a srác.

Csak még előtte Palesz kirak minket a topik szétoffolása miatt :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 18:49:46

recrea írta:Valóban szintlépés, de ez nincs leírva, h csak így lehet, Te meg kb így állítottad be. LE most elégnek érzi - sztem - mindenre, de ez gyorsan kiderül, másképp őt engedte volna el, vagy legalábbis nem engedi el a chileit.
Sztem nálunk semmivel nincs nagyobb nyerési kényszer, mint bármelyik európai nagy csapatnál, sőt, ha 5 évig nem nyernénk semmit, akkor is pirosra tapsolhatjuk a tenyerünket.
Nem is írtam, hogy csak így lehet, de az eddigi beépítésből ez következhet. Utolsó mondattal nem értek egyet, mert mások a célok, röhögtél a hétvégén, de ott az Inter, náluk most a cél egy BL kell legyen pedig európai nagy csapat. Manchesterben is pl bajnoki címre mennek, de nem hiszem hogy tudják ezt abszolválni de szintén ha bejutnak a BL-be már nem lesznek "boldogtalanok". Nálunk több fronton harcolunk és mindenhol ott vagyunk az esélyesek között, sokkal nagyobb nyerési kényszernek érzem ezt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.25. 18:37:54

Valóban szintlépés, de ez nincs leírva, h csak így lehet, Te meg kb így állítottad be. LE most elégnek érzi - sztem - mindenre, de ez gyorsan kiderül, másképp őt engedte volna el, vagy legalábbis nem engedi el a chileit.
Sztem nálunk semmivel nincs nagyobb nyerési kényszer, mint bármelyik európai nagy csapatnál, sőt, ha 5 évig nem nyernénk semmit, akkor is pirosra tapsolhatjuk a tenyerünket.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 18:30:23

recrea írta: De mi ez a szintlépés Bob? :D Ez a fogalom egyelőre csak Nálad létezik. Nincsenek elhatárolt szintek.
VV ment rögtön a mély vízbe, de mondhatnám De Geát vagy Kurtoát is, BL, bajnokság, kupa stb.

Sztem sokkal jobb, ha egy kapus folyamatosan dolgoztatva van, nem hűl ki a keze. Amúgy is kb kuriózum, h ilyen előfordult, h felváltva védenek. Arról nem beszélve, h a bajnokságban lehet hibázni, amit ki lehet javítani, a BL utolsó 7 meccsén ezt nem igazán teheti meg egy csapat.
Ezt LE-vel beszéld meg, aki nem érezte meg benne azt, hogy elég és hozott egy kapust, de be kellett építeni és folyamat kap nagyobb súlyokat, idén legalábbis a bajnokság még nagyobb súllyal járhat mint az eddigi két éve. Ez a szintlépés. Ne felejtsük soha Valdes mikor szóhoz jutott nem volt ekkora nyerési kényszer. Kurtoá meg pl ment kölcsönbe (mondjuk erősebb csapathoz :D ). De Gea helyett inkább Neuer a jó példa,a Unitednál sincs akkora győzelmi kényszer mint most van nálunk, nem lehet tutujgatni (neki pl elég gyengén kezdődött az angol karrierje) hanem totálisan kész játékosok kellenek. Szerintem a német még nem az, én nem bízok benne 100%-ban és a csapat szempontjából az a fontos hogy ez meglegyen nem az hogy ki véd, hanem hogy mindig kiegyensúlyozott legyen, aki kapuban áll.
Majd 30 évesen megkapja mindhárom sorozatot. 8)
Ezt másodjára írod és továbbra sem erről van szó, de ha nem réted hát nem érted nincs ezzel gond. Az idő eldönti ahogy eldöntötte eddig is meg LE eldönti. Érdekes neki eddig hasonló volt az álláspontja mint, amit előre prognosztizáltunk a némettel kapcsolatban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.08.25. 18:19:01

Majd 30 évesen megkapja mindhárom sorozatot. 8)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.25. 18:13:38

Bob_Marley írta:
TripleH írta:Szerintem pedig, az jelent egy kapusnak szintugrást, hogy minden versenysorozat legfontosabb meccsein ő az első számú választás, és nincs be skatulyázva, hogy rád csak és kizárólag csak bajnoki meccseken számítunk a BL legfontosabb meccsin amiről pedig az egész világ beszél, a lelátóról nézheted.
Csak te már két szinttel feljebbről beszélsz, én meg egyről. :D
De mi ez a szintlépés Bob? :D Ez a fogalom egyelőre csak Nálad létezik. Nincsenek elhatárolt szintek.
VV ment rögtön a mély vízbe, de mondhatnám De Geát vagy Kurtoát is, BL, bajnokság, kupa stb.

Sztem sokkal jobb, ha egy kapus folyamatosan dolgoztatva van, nem hűl ki a keze. Amúgy is kb kuriózum, h ilyen előfordult, h felváltva védenek. Arról nem beszélve, h a bajnokságban lehet hibázni, amit ki lehet javítani, a BL utolsó 7 meccsén ezt nem igazán teheti meg egy csapat.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 18:09:32

TripleH írta:Szerintem pedig, az jelent egy kapusnak szintugrást, hogy minden versenysorozat legfontosabb meccsein ő az első számú választás, és nincs be skatulyázva, hogy rád csak és kizárólag csak bajnoki meccseken számítunk a BL legfontosabb meccsin amiről pedig az egész világ beszél, a lelátóról nézheted.
Csak te már két szinttel feljebbről beszélsz, én meg egyről. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.25. 18:03:17

Szerintem pedig, az jelent egy kapusnak szintugrást, hogy minden versenysorozat legfontosabb meccsein ő az első számú választás, és nincs be skatulyázva, hogy rád csak és kizárólag csak bajnoki meccseken számítunk a BL legfontosabb meccsin amiről pedig az egész világ beszél, a lelátóról nézheted.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 18:00:51

Mert a bajnoksághoz sokkal kiegyensúlyozottabb és magabiztosabb jelenlét kell főleg mikor ilyen szoros a versenyfutás mint az utóbbi években, ráadásul pont emiatt hogy milyen ellenfelek vannak még azt se mondanám a BL-ben nehezebb az ellenfelek "indexe". És szintugrás, hogy hétről-hétre folyamatosan kell teljesítened, míg a BL-ben két hetet is készülhetsz vagy ugye téli szünet. BL+kupa kombóról szerintem ez egyértelmű szintugrás és mentális lépcső, hogy elbírja-e ezt viselni, hogy hetente meccsek, éles meccsek. És hát az edző meg még sokan is a legfontosabb sorozatnak tartják így abban védeni a legmagasabb szint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2016.08.25. 18:03:22-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.08.25. 17:53:51

Bob_Marley írta:Az árát sokallom a képességeivel nincsen gond. Én örülök, hogy ilyen szintű kapust hoztunk, mert a németre nem merném rárakni egész évre a terhet, mert labilis éve volt még a tavalyi is. Ez így pont jó, szerepek val. cserélődnek a németé a bajnokság és ezzel megint egy lépcsőt megugorhat, Cillessen pedig megkapja a kupákat.
Most őszintén mi a franc abban a szintugrás, hogy valaki összesen egy bajnokságban véd? Se BL se Kupa semmi más?
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 17:49:18

recrea írta:Azért TS védett már néhány szezont végig bajnokságban, méghozzá jól, egy erős bajnokságban, nagyon jó csapatok ellen, van hosszú sorozatban rutinja, szóval ne állítsuk be úgy, mintha eddig csak kupákban védett volna vagy most hoztuk volna a venezuelai bajnokságból.
Ezt én soha nem is vitattam, de azért nem egy szint van egy Mönchengladbachban védeni meg a Barcelonánál védeni között. Bravonál ez azért lehetett kisebb, mert ő a válogatottjánál is első számú volt és VB/ Copa Americán védett, kimagaslóan plusz alapból a spanyol bajnokságban is a jobbak közé sorolták. Stegen soha nem járt ilyen szinten. Cillessen is más kategória ebből a szempontból, Holland válogatott kapus, Ajaxból jön. Én egyáltalán nem azt írtam, hogy zöldfülű lenne, pont hogy szépen lépked előre, de 100%-os biztonságnak nem tartom még mindig. Egész egyszerűen nem elég kiegyensúlyozott még, de idén megint kap egy lépcsőugrási lehetőséget, erről szólt már az elejétől fogva, hogy be kell építeni és ez szerintem tökéletesen is zajlik idáig.
Kép
Kép
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.08.25. 17:30:53

Azért TS védett már néhány szezont végig bajnokságban, méghozzá jól, egy erős bajnokságban, nagyon jó csapatok ellen, van hosszú sorozatban rutinja, szóval ne állítsuk be úgy, mintha eddig csak kupákban védett volna vagy most hoztuk volna a venezuelai bajnokságból.

Bravot én is jobb kapusnak tartom, de lesz olyan a német is. Ha kapust tudtunk csinálni VV-ből, akkor TS nem lesz nagy kihívás. Az az ember miket csinált fiatal korában, édes istenem, az a nem hiszed el kategória, mikor tökön rúgja Villát és bepattan a kapuba meg a homályok homályára kijött :D

Hollandot néhányszor láttam, apróért jó megoldásnak tartom.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.08.25. 17:16:53

csababarca írta:Olyan fafejű vagy Bob hogy ha TS levédene 5 szezont a bl-ben (nemzetkozi szint), akár hiba nélkül, akkor is puffogtatnád a közhelyeidet, hogy nemzetközi rutin kell, meg kommunikáció.
Tett le ez a német gyerek már eleget az asztalra, mit ad isten, egy bl is összejött vele, tragédia.

Cillessennek meg sok sikert, 2014ben jó volt, ha azt hozza amikor lehetőséget jut, nem lesz baj.
Örülök neki, hogy személyeskedsz, de nem fafej kérdése, hanem megbízhatóság kérdése. :D Én nem bízok benne még 100%-ban, a szakmai stáb jobban látja nap mint nap ők eldöntik megérett-e már rá. Nem tett le még annyit hogy mindkettő sorozatot eltudja vinni, megindokoltam miért. Nincs meg benne még a kellő kiegyensúlyozottság ha szerinted igen, akkor pártatlan a vita, de csak ismételni tudom magam az edzők eldöntik. Nem a személy a fontos, hanem hogy meglegyen a kellő egyensúly, a két kapus felállás parádésan működött, köszönhetően Bravo magabiztosságának és Stegen egyébként nagyobb bravúrokra képes és ez meg a kupákban fizetett jól. Azzal hogy megkapj a bajnokságot már feljebb lép a ranglistán.
Kép
Kép
Kép
Lezárt
cron