Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.02.21. 16:07:06

lics írta:Azért került annyiba amennyibe mert mi vagyunk a Barcelona és képtelenek vagyunk eladni normál áron meg venni főleg úgy, hogy támadó híján voltunk. Dortmundban nagyon jó volt nagyon bele illett az előre rúgom a labdát és Aubameyang meg Dembele sebességük miatt elérek és belövik, mindenkit lefutva. Liverpool is hasonló játékfelfogás Salahval meg Maneval. De ettől egyiket sem tartom különösebben nagyra. Ha átváltunk támadó kontra focira jó lehet Messi Coutinho Dembele 3as mert gyorsak. Dembelet nem igazoltam volna le maximum csak most vagy jövő nyáron, mert akárhogyis nézzük egy szezonos futballistát vettünk aki szerintem rutintalan. Kövezzetek meg de jobban örültem volna egy 40 milliós Mehreznek aki rutinos gyors és jól cselez mint egy 105 milliós Dembelenek. 2-3 évvel később kellett volna leigazolni szerintem pl amikor lejár a dortmundi szerződése. De remélem tévedünk és beválik, meghatározó játékosunk lesz.!!
Azért került eelsőssorban ennyibe mert felborult a piac, nekünk meg Neymar helyére kellett egy ilyen gyors, jól cselező játékos. Csak belefutott egy komoly sérülésbe, valószínű, hogy a 4-4-2-őt is ennek köszönhetjük, mert szélre egyszerűen nincs játékosunk.
De olyan gyönyörű, hogy mindenki leírja a srácot, pedig még egy meccset sem játszott végig, a többin is talán egy kivételével 20-30 perceket.
És lehet mondani, hogy ez kifogás, de nem az.
Ami külön jó, hogyegy jolly joker is, ellenféltől/eredménytől függően teljesen egyszerűen át lehet állni 4-3-3-ra.

Azt, hogy mennyire válik be kb. április körül lehetett volna lemérni, ha folyamatosan játszik, ráadásul egy olyan csapatba kell integrálódni, ami az egyik legkombinatívabb focit játsza.
Ez azért nem egyszerű, főleg egy ilyen fiatal srácnak, akinek még nemhogy egy rendes alapozása nem volt, de még a társakkal sem tudott sokat rendesen együtt edzeni.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.21. 16:01:52

adaml182 írta:Tisztán emlékszem, hogy a Barcelona 2016 nyarán is megkörnyékezte Dembelét
ez egy urban legend, semmi több. megvettük mert a neymar bukta után kellett egy "sztár" és ő rá esett a választás. egyelőre bukta, de majd elválik.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.02.21. 15:29:54

Azért került annyiba amennyibe mert mi vagyunk a Barcelona és képtelenek vagyunk eladni normál áron meg venni főleg úgy, hogy támadó híján voltunk. Dortmundban nagyon jó volt nagyon bele illett az előre rúgom a labdát és Aubameyang meg Dembele sebességük miatt elérek és belövik, mindenkit lefutva. Liverpool is hasonló játékfelfogás Salahval meg Maneval. De ettől egyiket sem tartom különösebben nagyra. Ha átváltunk támadó kontra focira jó lehet Messi Coutinho Dembele 3as mert gyorsak. Dembelet nem igazoltam volna le maximum csak most vagy jövő nyáron, mert akárhogyis nézzük egy szezonos futballistát vettünk aki szerintem rutintalan. Kövezzetek meg de jobban örültem volna egy 40 milliós Mehreznek aki rutinos gyors és jól cselez mint egy 105 milliós Dembelenek. 2-3 évvel később kellett volna leigazolni szerintem pl amikor lejár a dortmundi szerződése. De remélem tévedünk és beválik, meghatározó játékosunk lesz.!!
adaml182
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2016.08.08. 20:34:45

2018.02.21. 15:18:48

guardiola007 írta: ... de az ő megvétele egy hirtelen döntés volt.
A többi részét nem kommentálom, ez viszont egyszerűen nem igaz. Tisztán emlékszem, hogy a Barcelona 2016 nyarán is megkörnyékezte Dembelét, még talán ajánlatot is tett érte a csapatának, de akkor úgy döntött, hogy a több játéklehetőség reményében nem jön ide padozni az MSN mögé, ezért ment el Dortmundba. Ami amúgy egy baromi jó döntés volt, de az igazán ideális az lett volna, ha még 1, vagy 2 évet marad, és utána kell idejönnie - mivel viszont Neymar lépett, kellett egy szélső támadó profilú játékos.
Ő volt az egyetlen, nagy potenciállal rendelkező, és mozdítható játékos.

Idő kell neki, nagyon sok, ez az év már megy a levesbe. És persze az is lehet, hogy óriási bukta lesz, simán benne van. De gondoljatok vissza, mit csinált mondjuk Neymar 20 évesen. Azt a szintet hozná Dembelé is simán, ha sérült volna meg; lehet, hogy többet is.
guardiola007
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.02.21. 13:01:02

2018.02.21. 13:05:39

Phil07 írta:Az egyik barátom óriási Dortmundos,de néz minden Barca meccset is.. ő első nap megmondta, hogy nem idevaló. Felállt védelem ellen passzolgatni lehet..oké Messi tud 5 védő között is csodát művelni, úgy mint Don vagy talán Coutinho is.
Dembelenek az erőssége a sebesség és hogy kétlábas. Ezt kb havi 1 meccsen lehet kihasználni ebben a játékstílusban. Eibair ellen pl..
De mondjátok, ha nincs így, szerintem teljesen igaza van.

Szerk: emellett persze messze a legjobb választás bármilyen rendszerben a szélre, de Neymaros egyéni szólókat ne várjatok tőle egy tegnapi védelem ellen pl
Én egyetértek. Szerintem Dembele nagyon jól teljesített a Dortmundban, de az ő megvétele egy hirtelen döntés volt. Nem illik szerintem sem a rendszerbe, ettől függetlenül tényleg nagyszerű spíler, és kívánom neki, hogy sikeres, legyen de tartok tőle, hogy nem fog beválni. :(
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.21. 13:01:13

Suarez sem illik/illett a rendszerünkbe, mégis a sikereinkben egyik legfontosabb emberünk volt.

Én nem aggódok, nyilván most volt sérült, egy Chelsea elleni BL meccsen ha felküldi elkapja a hév,a hangulat, és nem arra fog figyelni hogy még azért óvatosabban lépkedjen, vagy jobban kerülje a kontaktusokat, így simán esélyes hogy rásérült volna ha ész nélkül nyomja..
Phil07
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2018.01.06. 19:10:51

2018.02.21. 12:55:31

Az egyik barátom óriási Dortmundos,de néz minden Barca meccset is.. ő első nap megmondta, hogy nem idevaló. Felállt védelem ellen passzolgatni lehet..oké Messi tud 5 védő között is csodát művelni, úgy mint Don vagy talán Coutinho is.
Dembelenek az erőssége a sebesség és hogy kétlábas. Ezt kb havi 1 meccsen lehet kihasználni ebben a játékstílusban. Eibair ellen pl..
De mondjátok, ha nincs így, szerintem teljesen igaza van.

Szerk: emellett persze messze a legjobb választás bármilyen rendszerben a szélre, de Neymaros egyéni szólókat ne várjatok tőle egy tegnapi védelem ellen pl
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.02.21. 12:53:59

mess2009 írta: ezt mégis hogy képzelitek?? nem illik a rendszerbe? kifizetnek keserves tárgyalások után száz valahány milliót és utána jönnek rá hogy nem illik a rendszerbe? ezért a pénzért amúgy két Valverdét is vehetnének inkább minthogy ezt a gyereket ilyen okkal szívatnák... :mrgreen:
Pár hete pont erről a hozzáállásról beszéltem.
Nem a gyereket szivatják, hanem egyelőre nem fér be, ennyi. Még mindig a csapatérdeket kell nézni, nem azt, hogy esetleg rosszul fog szegény aludni a padozástól :(
S akárhogy nézzük, jó eredményünk van a visszavágóra, szóval igen, az eredmény az edzőnket igazolja.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.02.21. 12:16:53

Roppant bosszantó az egész történet, valahogy nem egyszerű ez a srác. Kezdve az igazolásával ami egy rosalinda szappanoperával felért. Én a hétvégén és tegnap is beküldtem volna, meccshiány meg sza.r forma, de annyit ő is hozzá tud tenni mint egy Vidal. Lehet a jó öreg Hajdú B Isti a blikkből értesül, de szerintem nem lesz itt semmilyen probléma. EV vélhetőleg óvatos vele és kicsit tartott a cselzitől, hétvégén viszont semmi ok nem szól amellett hogy ne játszana. Tegyük hozzá hogy 20 éves ez a srác, kegyetlen fiatal, dortmundban pedig láttuk hogy focizik, nem keverték el az útlevelét és biztos vagyok benne nincs egy ikertesója, szóval én optimista vagyok az ő személyét illetően, tehetsége adott. Egy jó nyári alapozás hiányzik belőle és lehet ennek következtében ennyire döcögős ez a történet, de ha egy mindenki közönség kedvence Gomes vagy Vidal itt van évek óta, akkor majd pont a feketét fogják elküldeni. Edzett már eleget, hétvégén tessék berakni a kezdőbe és adjunk neki legalább 8-10 meccset. Persze utóbbit a szurkolók 80%-a ugysem fog és ekézi majd hogy mekkora kutyaütő. Ördögi kör, de nem véletlenül került annyiba, amennyibe.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2018.02.21. 12:00:14

Kovbal88 írta:Hétvégén el fog dőlni ez a dolog, mert játszania kell, ha nem fog akkor lehet gondok vannak. De nem vele, hanem, hogy nem illik bele a rendszerbe, pedig a 4-4-2-ben inkább használható, mint a 4-3-3-ban.

Szóval, várjunk hétvégéig vele.
ezt mégis hogy képzelitek?? nem illik a rendszerbe? kifizetnek keserves tárgyalások után száz valahány milliót és utána jönnek rá hogy nem illik a rendszerbe? ezért a pénzért amúgy két Valverdét is vehetnének inkább minthogy ezt a gyereket ilyen okkal szívatnák... :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.21. 11:47:15

visca el barca írta:dehogy fog ő játszani a 7végén, majd gomes, hiszen a girona komoly ellenfél és kontrollálni kell a meccset :D nyáron majd mehet az arsenalba 40-ért :D az évezred üzletét kötöttük meg vele :D
Látom megtört lelkileg ez a tegnapi meccs.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.02.21. 11:40:07

dehogy fog ő játszani a 7végén, majd gomes, hiszen a girona komoly ellenfél és kontrollálni kell a meccset :D nyáron majd mehet az arsenalba 40-ért :D az évezred üzletét kötöttük meg vele :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.02.21. 11:25:06

Hétvégén el fog dőlni ez a dolog, mert játszania kell, ha nem fog akkor lehet gondok vannak. De nem vele, hanem, hogy nem illik bele a rendszerbe, pedig a 4-4-2-ben inkább használható, mint a 4-3-3-ban.

Szóval, várjunk hétvégéig vele.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.02.21. 10:15:35

Én nem tolnám túl a dolgot. Az hogy megkapta a zöldet, nem jelenti hogy olyan állapotban is van hogy fixen játsszon.
Amikor megsérült azt kértük sokan, hogy ne legyen elkapkodva a visszatérés mert abból újabb sérülés lehet, és valószínű ezért nem is sietik el Valverdéék.

Eljön hamarosan az ideje, az meg a szokásos sajtóbaromság hogy Messi mérges rá, meg társai..Miért lenne rá mérges, csúnyán nézett rá edzés előtt? :lol:
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2018.02.21. 09:27:50

Feast4 írta:Jó nyilván nem a Chelsea ellen ilyen meccshiánnyal és sérülésekkel, de nem kéne elkezdeni játszatni?Nem értettem regnap miért nem kaphatott 10 percet.Sose fog belejönni...
1-0nál azért melegített, mert úgy volt hogy bejön. 1-1nél meg felesleges volt már behozni.
Csak is Puyol
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2018.02.21. 08:49:58

Jó nyilván nem a Chelsea ellen ilyen meccshiánnyal és sérülésekkel, de nem kéne elkezdeni játszatni?Nem értettem regnap miért nem kaphatott 10 percet.Sose fog belejönni...
Kép
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.21. 08:46:43

Makanaki írta:A pálya minősége, a sérülések, a tapasztalanlanság és főleg az hogy nem voltunk rákényszerülve hogy támadjunk mind amellett szólt, hogy Dembélé ma ne álljon be az utolsó 15 percre. A plusz teher vagy egy újabb sérülés senkinek sem hiányzik. Azt meg ne vegyük már számításba hogy a 92. percben nem neki kellett átöltözni, az időhúzás volt. Valószínűleg ha nincs a gól beáll.
Az tény hogy ősszel igéretesebben szerepelt, de gyors és labdabiztos, jól ad be, megtolja a szélen és a versenyfutást ő nyeri. De nem csak emiatt lett megvásárolva. Ne akarjunk már többet tőle mint a mindent megnyert alapcsapattól, legalábbis ne ennyire hirtelen!
Nem akarunk semmit hirtelen
Csak amikor döcög a csapat Ne Vidal legyen az első számú támadó cserénk mint tegnap hanem inkább már a fiatal dembele. Ennyi
Nem elhamarkodas hanem bizalom kerdese :roll:
EV Komolyan elhitte hogy vidalban van gól?
Dembeleben még ilyen allapotban is több esely van a gólra :?
Avatar
Makanaki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2017.12.13. 21:26:49

2018.02.21. 00:46:42

A pálya minősége, a sérülések, a tapasztalanlanság és főleg az hogy nem voltunk rákényszerülve hogy támadjunk mind amellett szólt, hogy Dembélé ma ne álljon be az utolsó 15 percre. A plusz teher vagy egy újabb sérülés senkinek sem hiányzik. Azt meg ne vegyük már számításba hogy a 92. percben nem neki kellett átöltözni, az időhúzás volt. Valószínűleg ha nincs a gól beáll.
Az tény hogy ősszel igéretesebben szerepelt, de gyors és labdabiztos, jól ad be, megtolja a szélen és a versenyfutást ő nyeri. De nem csak emiatt lett megvásárolva. Ne akarjunk már többet tőle mint a mindent megnyert alapcsapattól, legalábbis ne ennyire hirtelen!
„Ne bízz meg semmiben, ami gondolkodik, de nem látni, hogy hol tartja az eszét!”
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2018.02.21. 00:29:30

recrea írta:
csabimo írta:A mai meccs is bebizonyitotta hogy teljesen felesleges ő ide, ebbe a csapatba nincs helye, talán majd jövőre, idén már nem játszatnám nincs ideje beletanulni a focinkba! A 70%-os labdabirtoklasba nem fér bele hogy támadjunk, estleg egy cselt vagy valami váratlant huzzon meg, ide most hátrafelepasszoló és labdavesztésnél azonnal letámadó stabil játékosok kellenek! Nincs itt helye hibának, elpassznak,ezt nem engedhetjük meg..Paulinho Vidal Gomes barki erölébb van a mi focinkban jelenleg! Ök tudnak passzolni, labdát tartani és védekezni, meg értik is a focinkat ami nagy elöny..és félteni sem kell öket hogy megsérülnek.
Azt hiszem most fekszem le aludni...

Ugye irónia? Elolvastam többször, oké az :)
Egyértelmű :)

Roppant csalodott vagyok, kritikán aluli volt a csapat támadójátéka, nem is vártam mást, ez a tavalyi csapat -Neymar..
Nem értem ezt a kockáztatás dolgott, max azt kockáztatatta volna EV ha játszatja hogy megint megsérül.. A labda nálunk volt a bugi adott volt hogy valamit alkossunk, nagyon kellett volna ide ma Dembele hogy hátha valami fazont ad a játékunknak!
Ha realisan nézzük, ezzel a csapattal, es ezzel a focival nincs esélyünk Bl-t nyerni, nem értem akkor miert olyan nagy kockázat berakni ezt a csávót aki talán valamit lenditene a támadásainkon.

Idén már ne jáccon :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.21. 00:13:29

csabimo írta:A mai meccs is bebizonyitotta hogy teljesen felesleges ő ide, ebbe a csapatba nincs helye, talán majd jövőre, idén már nem játszatnám nincs ideje beletanulni a focinkba! A 70%-os labdabirtoklasba nem fér bele hogy támadjunk, estleg egy cselt vagy valami váratlant huzzon meg, ide most hátrafelepasszoló és labdavesztésnél azonnal letámadó stabil játékosok kellenek! Nincs itt helye hibának, elpassznak,ezt nem engedhetjük meg..Paulinho Vidal Gomes barki erölébb van a mi focinkban jelenleg! Ök tudnak passzolni, labdát tartani és védekezni, meg értik is a focinkat ami nagy elöny..és félteni sem kell öket hogy megsérülnek.
Azt hiszem most fekszem le aludni...

Ugye irónia? Elolvastam többször, oké az :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.02.21. 00:12:28

palesz77 írta:
recrea írta:Cesc meg Moses :D ne nyírj ki Palesz, két antifocista, és még mi a panaszkodunk a keretre :D Pedronal meg labda se volt ma, Hazardot is csak a nevéről ismertük fel.
Cesc odarakja 70m-en belül lábra ha van egy kis területe, az a 4-es meg szétfuthat minket. Moses nem egy spíler, de elfutni ő is el tud, ennyire gondoltam.
Jó ez a feltételes mód, mert igazából ennek ma a csíráját se láttuk tőlük és nem EV zsenialitása miatt, az is tuti, hanem azért, mert egyszerűen ennyit tudnak, mint amit ma mutattak. Otthoni meccsen ugyanez lesz.

Én megértem, h nem játszott ma, azzal nem értek egyet, h ezzel olyan hű de nagyot kockáztattunk volna.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2018.02.21. 00:12:21

A mai meccs is bebizonyitotta hogy teljesen felesleges ő ide, ebbe a csapatba nincs helye, talán majd jövőre, idén már nem játszatnám nincs ideje beletanulni a focinkba! A 70%-os labdabirtoklasba nem fér bele hogy támadjunk, estleg egy cselt vagy valami váratlant huzzon meg, ide most hátrafelepasszoló és labdavesztésnél azonnal letámadó stabil játékosok kellenek! Nincs itt helye hibának, elpassznak,ezt nem engedhetjük meg..Paulinho Vidal Gomes barki erölébb van a mi focinkban jelenleg! Ök tudnak passzolni, labdát tartani és védekezni, meg értik is a focinkat ami nagy elöny..és félteni sem kell öket hogy megsérülnek.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.02.21. 00:08:54

Sokaknak eddig az volt a baja, hogy a jól működő rendszert meg kell bontani a 100x milliós játékos miatt. Most meg, hogy nem játszik az a baj.

Mivel se Paulinho, se Vidal és többiek nem megoldások én is inkább Dembélét eröltetném, de azt is megértem, hogy miért nem dobta be Valverde. Ha nem egyenlítünk ki tuti hozta volna.

Hétvégén viszont egyértelműen kezdenie kell. Mikor játsszon, ha nem hazai pályán egy gyengébb csapat ellen. Hozzátéve azt is, hogy a Girona nem lesz könnyű dió. Pl egy Getafénél simán jobbak...

Óriási gyenge pontunk ez, hogy lukas az egyik posztunk. Gyakorlatilag 10en vagyunk a kezdőben, és hosszútávon ez nem lesz megengedhető a BL-ben.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.02.21. 00:03:44

recrea írta:Cesc meg Moses :D ne nyírj ki Palesz, két antifocista, és még mi a panaszkodunk a keretre :D Pedronal meg labda se volt ma, Hazardot is csak a nevéről ismertük fel.
Cesc odarakja 70m-en belül lábra ha van egy kis területe, az a 4-es meg szétfuthat minket. Moses nem egy spíler, de elfutni ő is el tud, ennyire gondoltam.

Taktikus edzőt akart a fórum 90%-a tavaly, most az van. :D Megpróbálta a lehető legkevesebb esélyt adni a Chelseanek a kontrákra a csapat képességeit is figyelembe véve, ez sajna így nézett ki. Legalábbis szerintem.. :D
Nero. írta:"Nem alkalmas a pálya, rugdosódik az ellenfél, idén már volt sérülése, nem tanult még meg spanyolul" tegyük a szívünkre a kezüket és ismerjük el hogy ezek röhejes magyarázatok, a matekházi hiányát anno meglehetett magyarázni ilyen vicces kifogásokkal, de ez itt élsport nagyon magas szinten.
Én odateszem, és ezek szerintem teljesen logikus érvek. Lehet élsport, 1 hónapja pont azért esett vissza több hétre, mert ezek nem lettek figyelembe véve, amikor visszajött a sérülésből.

Na mindegy, láthatóan nagyon nem vagyok egy hullámhosszon a mai meccsel kapcsolatban a fórummal, beletörődök szimplán. :D
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.02.21. 00:02:47

csaaron írta:
erikbarca4ever írta:Én teljesen megfogom erteni ha ezek után még gyengébb lesz..
önbizalma beka segge alatt lehet
Gyerekek 18 éves Mbappét a Psg még hakni meccsen is hajtja
Ne mondjuk már ezt a sok hulyeseget
Elmondjam hogytud valaki belejönni valamibe??? Ha játszik igen... Padrol senki nem lesz jobb.. :!: :!:

De nem lehet ennyire vázlatosan gondolkodni... minek hasonlítod össze Mbappeval teljesen más sors a kettő. Most úgy jött ki hogy két ilyen meccs volt amin tényleg nem ő volt a legjobb választás csapat szempontjából lehet vele vitatkozni de játékos szempontjából egyértelmű. Hova sietteted a be épülését? Nem egy Chelsea elleni fel órával fog be épülni ahol kb semmi hasznát nem vehettük volna mert buszoztak, és csak neki lett volna frusztraló hogy Fuu már megint nem tudtam jót nyújtani megint nem tudtam igazolni az áram stb... és meg egy teher lett volna a vállán. Nagyon jó döntés hogy nem tették be majd hétvégén nézheted biztos vagyok benne.
Van igazad
De szerintem ellenünk mindenki buszozik
Vagyis a nagy csapatok 99%a
Szoval nem a girona ellen szeretnem villogni latni
Hanem a buszos csapatok ellen valami váratlant húzni.
De remélem minnél előbb palyan lesz:) szerintem hétvégén sem kezd max csere.
Válasz küldése