Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 19:53:55

hajnesz írta:Azèrt mert a kiskedvenc nem jàtszik, ha minden meccsen 3-0ra nyernènk, akkor is a kezdőbe lenne követelve, mert hàt a potenciàl.
Azt gondolom, hogy ez maximàlisan az ő szegénységi bizonyitvànya, hogy egy Gomes helyett nem tudja kiharcolni a kezdőtagsàgot( igen, neki kell kiharcolni,ez nem jár alanyi jogon,mert drága volt). Egyenes útja kellene legyen a kezdőbe, de eddig egyáltalán nem úgy viselkedik mint ahogy egy profinak kellene (kaja,nyelv, bizonyítás 10percekben amikor esélyt kapsz). Girona ellen elég jól játszott (egy kamikaze csapat ellen ), viszont ahogy akkor is írtam,rengeteg eladott labdája van rossz helyen, a pálya középső harmadában.
Szerintem neki kell bizonyítania,hogy egy eddigi veretlen csapatban megérdemli a lehetőséget ,az senkinek se kell hogy járjon ...
Köszi
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.04. 19:52:36

Azèrt mert a kiskedvenc nem jàtszik, ha minden meccsen 3-0ra nyernènk, akkor is a kezdőbe lenne követelve, mert hàt a potenciàl.
Azt gondolom, hogy ez maximàlisan az ő szegénységi bizonyitvànya, hogy egy Gomes helyett nem tudja kiharcolni a kezdőtagsàgot( igen, neki kell kiharcolni,ez nem jár alanyi jogon,mert drága volt). Egyenes útja kellene legyen a kezdőbe, de eddig egyáltalán nem úgy viselkedik mint ahogy egy profinak kellene (kaja,nyelv, bizonyítás 10percekben amikor esélyt kapsz). Girona ellen elég jól játszott (egy kamikaze csapat ellen ), viszont ahogy akkor is írtam,rengeteg eladott labdája van rossz helyen, a pálya középső harmadában.
Szerintem neki kell bizonyítania,hogy egy eddigi veretlen csapatban megérdemli a lehetőséget ,az senkinek se kell hogy járjon ...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.04. 19:48:52

Statisztikai oldalt majd palesz linkel, de szerintem pl. legutobb a Las Palmas ellen is láttuk, hogy a kényszerítők még nagyon nem mennek neki.
Eladott labdákról volt szó, meg gyengeségről. A passzpontossága 88 százalék felett van a bajnokságban, szóval nagyon is labdabiztos, mindezt úgy, hogy még alig játszott, és egyelőre még ismerkedik a csapat játékával. A Girona ellen már voltak egész jó kényszerítői, de ha nem játszik, hogyan is javulna bármiben?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 19:42:02

LG írta:
Nero. írta: Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli, de egyébként igen, a portugálra se lehet számítani.
Erre hozzál vmi statisztikát, légy szíves, vagy vmi videót, mert én csak pislogok, hogy honnan szedted, és ahogy nézem, nem én vagyok az egyetlen.
Statisztikai oldalt majd palesz linkel, de szerintem pl. legutobb a Las Palmas ellen is láttuk, hogy a kényszerítők még nagyon nem mennek neki.

Én csak azt nem ertem, hogy ha ennyire neki kellett volna játszania akkor Valverde miért nem játszatta/játszatja? Mert szerintem a Malaga és a Chelsea ellen se fog kezdeni.
Egyre inkább valósággá válik a veretlenül megnyert Liga, miért kapja Valverde a kérdőjeleket még mindig?

Maradjuk annyiban hogy eddig azoknak (max. 2-3 ember)van igaza akik eléggé kiakadtak a gyerek leigazolása miatt. 28adjára: Nem a tehetségével van baj, hanem azzal hogy ebbe a melós, lassú, fizikális, 0 kapott gólra épülő Barcában nem ilyen emberre van szükség.
És igen szomoru voltam mikor Neymar elment, ha itt lenne lehet hogy jobban élveznénk a meccseket, de lehet hogy már nem lennénk veretlenek és nem lenne 8 pontos előnyünk.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2018.03.04. 19:37:15

Neronál úgy látszik megrekedt a gyászmunka,amit Neymar önkéntes távozása okozott. Dembélé nem lesz képes pótólni ezt az űrt a lelkében. :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.04. 19:35:41

Nero. írta: Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli, de egyébként igen, a portugálra se lehet számítani.
Erre hozzál vmi statisztikát, légy szíves, vagy vmi videót, mert én csak pislogok, hogy honnan szedted, és ahogy nézem, nem én vagyok az egyetlen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.04. 19:06:22

Nero. írta:Én egyedul akkor hoztam volna be ha hátrányba kerülünk, de nagy meccseken sem kezdőként, sem csereként nem fog játszani (ha nekünk pozitív az eredmény) ezzel jobb ha kiegyeztek és így is van rendjén. Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli, de egyébként igen, a portugálra se lehet számítani.
miért nem írod le, hogy utálod és örülsz hogy nem játszatják?
mindenkinek jobb lenne.

Pont hogy akkor nem lett volna értelme játszatni, ha 11en buszoznak.
Itt a 70. perctől akkora területek voltak kontrára, amilyet ritkán látni. Simán elfutkoshatott volna.
Gomes elé is többször került ilyen szituációban a labda, el is rontotta mindent.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2018.03.04. 18:58:22

Emberek azért ne kezeljük már ezt a gyereket úgy mint egy tojást. :D Értem én,hogy sérült volt meg minden baja volt az emberüknek, de szerintem akkor is ő kellett volna a jobb szélre. Nem törték volna össze a gyereket szerintem. Ennyi erővel ne is játsszon soha és tituláljuk vizes fiúnak vagy kabalának 105 millió euróért. Komolyan mondom nem értem Valverde mi a kínt gondolhat magában ilyenkor. Nem Paulinho játszatásával van a bajom,hanem Gomesével, akiről tudjuk, hogy dupla nulla. Dembouzban meg szerintem igen is van annyi hogy felrázza a meccs összképét egy Atletico ellen is.. :D
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.04. 18:57:13

Nero. írta:
Ronaldinho0408 írta:En komolyan sajnalom a sracot, ma is indokolt lett volna a jatszatasa, 1-0 utan vegkepp.
Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?
Innen is meg lehet közelíteni az ő helyzetét, de ezen a vonalon a büdös életben nem kap lehetőséget, mert ugye Gomeshez ragad a labda, Vidal pedig világklasszis szélső, mind a két játékos főleg előbbi a kontráknál hasznos, öröm nézni ahogy a széleket befutják. =D> Óriási "szerencsénk" van, hogy a bajnokságban lélegzetvételnyi előnyünk van, de én attól tartok, hogy ha fontos meccsekre kerül a sor, várhatjuk a csodát tőle.. és úgy mindenkitől, gondolva majd Messi megoldja.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.04. 18:53:45

Nero. írta: Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?
Gomes játszatása mivel volt indokolt,miután mikor legutóbb pályán volt(1 hónapja?) akkor is ennyire 0 volt? Dembelé sok labdát elszór,de ha négykézláb megy akkor is gyorsabb a portugálnál,vele le lehetett volna zárni a meccset. Volt annyi lehetőségünk kontrára,ahol általában Coutinho szaladgált magában,ketten szétfutották volna a jobb hátvéd nélküli Ticot.
Gomes védekezését meg hagyjuk,felborított valakit hátul,ennyire emlékszem a védőmunkájából,Robi meg Cou szaladgálhatott azon az oldalon,hogy labdát szerezzünk.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2018.03.04. 18:51:53

Nero. írta:Én egyedul akkor hoztam volna be ha hátrányba kerülünk, de nagy meccseken sem kezdőként, sem csereként nem fog játszani (ha nekünk pozitív az eredmény) ezzel jobb ha kiegyeztek és így is van rendjén. Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli, de egyébként igen, a portugálra se lehet számítani.
Erre inkább nem mondok semmit.
Sokkal jobb lesz Gomest meg Vidalt nézni, akikben semmi váratlan nincsen mellé még bénák is.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.04. 18:51:09

Nero. írta:Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli
az első hazugság, a második úgy szintén.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 18:47:03

Én egyedul akkor hoztam volna be ha hátrányba kerülünk, de nagy meccseken sem kezdőként, sem csereként nem fog játszani (ha nekünk pozitív az eredmény) ezzel jobb ha kiegyeztek és így is van rendjén. Ő még Gomesnel is több labdat szór el és fizikálisan nokedli, de egyébként igen, a portugálra se lehet számítani.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2018.03.04. 18:43:34

Nero. írta:Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?
Hogy ha szerinted elég ez a szint amit Gomes, Vidal meg a jelenlegi Paulinho hoz, akkor sose nem lesz indokolt a játszatása.

Nagy hendikep lesz ez a BL-ben, hogy EV meg sem próbálta beépíteni a franciát.

Nem azt mondom, hogy Dembouz egyből világklasszis szintet hozna, de ennyit bőven letenne, mint ez a 3-as. És még ott lenne benne a váratlan, és a potenciál a fejlődésre. Gomes meg Vidal 2 éve nem tudtak javulni, de Dembélé 2 meccset se kaphat, érdekes.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2018.03.04. 18:42:42

Nero. írta:
Ronaldinho0408 írta:En komolyan sajnalom a sracot, ma is indokolt lett volna a jatszatasa, 1-0 utan vegkepp.
Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?

Mondj komoly indokot, hogy miért Gomes játszott helyette!
Stabilitást nem tudott hozni. Támadásban semmit nem tett hozzá. Ha meg visszaállunk védekezni akkor meg Dembélé sokkal jobb a kontrák miatt mint a birodalmi lépegető Gomes.
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.04. 18:39:14

Nero. írta:
Ronaldinho0408 írta:En komolyan sajnalom a sracot, ma is indokolt lett volna a jatszatasa, 1-0 utan vegkepp.
Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?

Jajaja, oriasi pressinget gyakorolt az atma, kizart, h a technikailag sokkal kepzettebb Dembele kepes lett volna megtartani par labdat...
Vagy gomes elkepeszto vedomunkaja hianyzott volna? Netan az, hogy szo szerint minden kontralehetosegunk semmibe veszett amikor hozza kerult a labda? Vedekezni ennyit dembele is tud, kontraknal meg eletveszely lehetett volna a srac, mert 1-0nal voltak teruletek boven.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.03.04. 18:34:33

Ronaldinho0408 írta:En komolyan sajnalom a sracot, ma is indokolt lett volna a jatszatasa, 1-0 utan vegkepp.
Mikor volt indokolt a játszatása? Miután pláne a védekezésre es a labdatartasra kellett koncentrálni?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.03.04. 18:30:23

Én is azért dühöngök, hogy akik megkapják helyette a perceket szintúgy nem tudnak érdemben hozzátenni. Legutóbbi alkalmakkor Vidal most pedig Gomes. Bőven jöhetett volna ma Ini helyére ő és akkor Cou át a másik oldalra. Ezt a szintet a csoki is tudja, de ha játszatnánk végre formába tudna lendülni és tavasszal nagy szükség lenne az ő játékára. Széljátékunk siralmas, egyfolytában csetlünk-botlunk és középen bohóckodunk, a szélek pedig tátonganak az ürességtől. Nem azt mondom mindenre ő a gyógyír, de olyan elemekkel bővülne a tár amire szükségünk lenne. Messi-Suarez párost sem őrizné ennyi az ellenfélnél. Viszont itt le is zárom magam részéről, inkább dühöngök magamban csak utoljára ki akartam adni a szuflát. Érthetetlen miért mellőzi Ernő, most már nem lehet a sérülésre fogni, vizes a pálya vagy alkalmatlan játékra, 3 felhú helyett 4 van az égen és a többi sületlenségre.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Geri777
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2016.09.22. 00:27:42

2018.03.04. 18:30:05

EV vagy beszari, vagy szimplán idióta (amit az eddigi teljesítménye alapján nem hiszek) vagy tényleg gond van a sráccal a csapaton (öltözőn) belül, vagy - és ezt a verziót remélem - valamelyikőtök írta, hogy az Atleti ellen a favágás miatt nem fog játszani, ha nem kell nagyon a gól (támadás). Bízom benne, hogy ez az indok! De a Las Palmas elleni nem kezdetésre csak akkor látok magyarázatot, ha Vidal többet nem játszik ebben a szezonban. Remélem úgy gondolkoddott EV, hogy kiprobálom a kis csapat ellen utoljára jobb támadóként, ha nem válik be, vége az esélyeinek. Bár erre azon a meccsen már az első félidő után rájöhetett volna, és jöhetett volna Dembele...
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2018.03.04. 18:23:23

Sinya22 írta:Gondolom a Malaga ellen játszik 90-et,aztán a Chelsea ellen 10-et úgy,hogy vélhetően Iniesta sem lesz,tehát valószínű Gomes lesz azon az oldalon :D
Vagy Paulinho, vele is kb. ugyanott vagyunk mostanába mint Gomes-el... Pedig az elején még mutatott szép dolgokat Paula de manapság már nem megy úgy neki...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.04. 18:23:20

palesz77 írta:Nekem nincs semmi bajom igazából Valverdével, próbálom keresni mindig az okokat a döntéseire, de ezért a 0 percért aztán rohadtul megérte a Las Palmas ellen pihentetni, és Vidalt kezdetni..
malaga ellen se fog játszani mert akkor meg már a BL csapatot kell nyomatni :D sztem vmi marha nagy gáz van a gyerekkel h nem játszik, edzésen nem produkál semmit, vagy a fene tudja.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.03.04. 18:20:55

Gondolom a Malaga ellen játszik 90-et,aztán a Chelsea ellen 10-et úgy,hogy vélhetően Iniesta sem lesz,tehát valószínű Gomes lesz azon az oldalon :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.04. 18:18:57

palesz77 írta:Nekem nincs semmi bajom igazából Valverdével, próbálom keresni mindig az okokat a döntéseire, de ezért a 0 percért aztán rohadtul megérte a Las Palmas ellen pihentetni, és Vidalt kezdetni..
én ezért dühöngtem a Las Palmas kezdőjének kihírdetésekor, mert tudtam hogy ez lesz, hogy ma egy percet nem fog kapni.

ez nevetséges, akkor adjuk el, bontsuk fel a szerződését, de ez milyen módszer? nehogy már egy Gomes is előbb játszik mint ő?

sajnálom a srácot, idejött nagy reményekkel, gondolom lehazudták Bartoék az égről a csillagokat, hogy itt a kánaán meg aranylabda, meg minden, erre nem játszik. Január óta felépült. Miről beszélünk?
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.03.04. 18:11:59

Nekem nincs semmi bajom igazából Valverdével, próbálom keresni mindig az okokat a döntéseire, de ezért a 0 percért aztán rohadtul megérte a Las Palmas ellen pihentetni, és Vidalt kezdetni..
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.04. 18:11:05

En komolyan sajnalom a sracot, ma is indokolt lett volna a jatszatasa, 1-0 utan vegkepp.
Válasz küldése