Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.09. 08:15:19

Samper írta:Nem érdemes belső információk nélkül ezt a Dembelé - csontot rágni. Több mint evidens, hogy a kezdőcsapaton kívül most egyedül benne van spiritusz, hogy fel kéne javítani a támadó játékot, hogy egy rekord-áron vett játékost használni kéne. Ha ez mégse történik, annak nyilván oka van. Gyanúként felvetődött, hogy az edzővel, vagy a játékostársakkal nem megfelelő a viszonya. Logikus, de nem bizonyított. De akármi a helyzet, az edzőnek és a vezetőségnek ez még égetőbb probléma, mint a szurkolóknak. Ezért valaminek történnie kell. Mi meg ki kell, hogy várjuk ezt. És addig fölösleges azon vitatkozni, hogy eleve hiba volt-e leigazolni.
Szerintem a társakkal jól ki jön,Girona ellen legalábbis úgy tűnt. Atletico ellen meg lehet, még bízott Valverde Gomesben. Viszont, ott kritikán aluli volt a portugál. Szóval, ha holnap se játszik Dembele, akkor komoly bajok vannak vele.

Dembélé meccse lehet a holnapi?

„ szeret üres területeket bejátszani,


Valverde kicsit elszólta magát, ezért nem játszik, mert felállt védelem ellen, nincsenek üres területek.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.03.09. 07:55:33

Nem érdemes belső információk nélkül ezt a Dembelé - csontot rágni. Több mint evidens, hogy a kezdőcsapaton kívül most egyedül benne van spiritusz, hogy fel kéne javítani a támadó játékot, hogy egy rekord-áron vett játékost használni kéne. Ha ez mégse történik, annak nyilván oka van. Gyanúként felvetődött, hogy az edzővel, vagy a játékostársakkal nem megfelelő a viszonya. Logikus, de nem bizonyított. De akármi a helyzet, az edzőnek és a vezetőségnek ez még égetőbb probléma, mint a szurkolóknak. Ezért valaminek történnie kell. Mi meg ki kell, hogy várjuk ezt. És addig fölösleges azon vitatkozni, hogy eleve hiba volt-e leigazolni.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2018.03.09. 07:12:41

danixx írta:Én is úgy látom, hogy ő kell a csapatba. Sajnos ezen a Cataluna kupán nem sokat láttunk tőle, de egy ilyen összeállításban még Messinek is nehéz lenne bármi produktumot mutatni.
AG még itt is béna volt.
Kovbal88 írta:...
Abban igazad van teljesen, hogy a BL győzelemhez kell. Úgy megy át sokszor a védőkön, mintha ott se lennének, jól cselez és gyors, és szerintem nagyon jó testcselei is vannak, egy csomószor így fekszenek el a védők.
Én remélem, hogy végre lesz hely a csapatban és nem ilyen B kategóriás töltelékek próbálkoznak majd.

Denis Suarez is totál csalódás volt szerdán ismét...
Igazán csak tőle láttam olyat, ami miatt érdemes volt nézni, még akkor is ha az égbe meg a lelátóra küldte a lasztit. Simán bevállalja az egy az egyeket, sokszor 3 védő sem akadály számára. A problémát abban látom, hogy nagyon akar bizonyítani. Görcsös és ezért nem jönnek a lehetőségek, vagy ha jönnek elizgulja, vagy csak rosszul dönt. Nyilván bizonyítani szeretne és az a kevés játékperc arra megy el, hogy mindenáron bizonyítson. Sajna ez egy ördögi kör és ennyi játékperccel nehéz lesz kitörnie ebből az állapotból. Én mindenképpen játszatnám, mert előbb utóbb átfordulna ez a negatív széria a pozitív tartományba. Tehetséges, benne van az X faktor és az edző feladata ezt kihozni és csiszolni.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.03.08. 20:58:45

Nem fér a fejembe hogy mivel jobb választás Gomes mint Dembele..

Dembele is szór el labdát, de Gomes is, és? Utolsó meccsein a nagy" stabilitás" Gomes olyan labdákat szórt el amikből majdnem gólokat kaptunk, szóval fel nem tudom fogni hogy mivel jobb opció ő mint Dembele, főleg hogy már több meccsen is úgy volt hogy "kijátszotta magát a csapatból", ehhez képest nem ezt látjuk.
Múltkor is Coutinhonak kellett visszarohanni Gomes helyére védekezni, ez mindent elmond azt hiszem.

Atleti ellen is ő játszott, míg az ígéretes tehetségünk meg ül a padon. Messze sokat kell még fejlődnie, de ezalatt a rövid idő alatt is olyan dolgokat tudott meghúzni, amire egy Vidal, Gomes életében nem tudna, főleg nem 20 évesen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.08. 19:34:23

Azt aláírom hogy fegyelmezetlen néha, de rá kell szólni és kész. Az tanulható dolog, hogy fuss vissza az emberrel.
Egy full 9es Mandzukic is megtanult a szélen játszani, és fegyelmezetten védekezni, Dembele meg eleve szélső, gyors, lendületes, simán tanítható erre a részére is a focinak.
A többivel egyetértek, de a kispasszok, háromszögek, kényszerítők tipikusan olyan mozdulatok, amiket meccsen tud tökéletesre elsajátítani.
És igen, tétnél is, mert egész máshogy pörög az egész csapata a 70. percben 3-0nál (mondjuk ilyen ebben a naptári évben ritkán adódott), mint egy kiélezett meccsen. Messi is olyankor csak lődörög már, meg kb mindenki.

Mindegy, meglátjuk, csalódott lennék ha a Malaga ellen sem kezdene. És főleg azért, mert tudom hogy a chelsea ellen nem biztos, hogy erőltetni kéne. (ugyanez mint a Palmas-AtMa meccsen).
Ha mindkettőt kiülteti vele EV, akkor le mondhatunk róla végleg erre a szezonra.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.03.08. 18:58:31

Enrique írta: Emiatt pedig nem is lesz állandó kezdő Dembélé, HACSAK nem kezd jobban illeszkedni és főleg nem lesz védekezésben megbízhatóbb. Ehhez az kell, hogy játsszon. De amit láttam pl. a tegnapiból, ott nagyon nem pörgött rá, hogy megcáfolja a fentieket, de pár nem sorsdöntő meccse biztos lesz még a tavaszi hajrá előtt, amikor megmutathatja magát.
A lényeg, amit Te is írsz, ahhoz, hogy változni, alakulni tudjon a játéka, először játszania is kéne. Na meg Valverdének is tennie kéne érte, hogy csiszolódjon. Én hiszem, hogy pl. CR esetében hatalmas szerepe volt Fergussonnak, hogy ekkora játékos lett belőle, mert fiatalkorában még ő is nagyon csiszolatlan és gyakran öncélú volt. Nyilván a játékoson múlik a nagyobb része, meg eleve van aki nagyon fejlődőképes, van aki kevésbé, de az sem mindegy, hogy ki az edzője az embernek.

Sokan nem látnak túl a jelen eredményein, amit egyébként sokszor a klubhoz méltatlan játékkal érünk el. Hosszútávon viszont egy Dembelé szintű tehetség elherdálással nagyobbat bukhatunk, mintha 1-2 bajnokit buknánk az esetleges hibáin. (bár szerintem semmivel nincs benne nagyobb veszély ilyen szempontból, mint a Vidal, Paulinho, Gomes trióban)
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2018.03.08. 17:48:53

Én bedobnék egy másik szempontot a játszania kéne/nem kéne, mert.. vélemények közé. Nekem az a bajom az eddigi meccseket nézve (és korábbi Dortmund meccseket nem látva) Dembélével, hogy _eszetlennek_ és öncélúnak tűnik. Dulifulinál is ezt éreztem, de nyilván nem ül az összehasonlítás, mert Dembélében van fantázia, sokkal tehetségesebb, előbbire ez nem nagyon igaz.

Mit látunk Dembélétől: fut, cselez, fut, cselez, néha passzol is (és persze sokszor jókat, 3x annyi kulcspassza van, mint Vidalnak pl.), aztán általában elcseszi, 4 emberen akar átfutni, ugyanakkor csak ritkán látszik az, hogy értené, mit akar játszani a csapat, illetve erősen kétlem, hogy EV (csak) előbbieket kérné tőle. Kis játékokat, kényszerítőket alig látunk tőle, védekezésben nagyon kevés még, és összességében sokkal jobban szór a játéka, mint a Vidal-Palibá párosnak. Gomest be sem hozom, mert 0-nál nincs lejjebb, de előbbi kettő hozza a középszert megbízhatóan és szerintem EV kockázatkerülő lett idén Neymar távozása után, nem tudta, mi fog működni-mi nem, és mivel megtalálta az ideális egyensúlyt a középpályán 442-ben, biztos vagyok benne, hogy az év végéig már nem is fog ebben váltani. Ezért nem preferálja még Dembélét, nem azért, mert jobb lenne akármelyik másik - szerintem.

Emiatt pedig nem is lesz állandó kezdő Dembélé, HACSAK nem kezd jobban illeszkedni és főleg nem lesz védekezésben megbízhatóbb. Ehhez az kell, hogy játsszon. De amit láttam pl. a tegnapiból, ott nagyon nem pörgött rá, hogy megcáfolja a fentieket, de pár nem sorsdöntő meccse biztos lesz még a tavaszi hajrá előtt, amikor megmutathatja magát.
danixx
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2017.08.29. 11:27:36

2018.03.08. 16:34:29

Én is úgy látom, hogy ő kell a csapatba. Sajnos ezen a Cataluna kupán nem sokat láttunk tőle, de egy ilyen összeállításban még Messinek is nehéz lenne bármi produktumot mutatni.
AG még itt is béna volt.
Kovbal88 írta:...
Abban igazad van teljesen, hogy a BL győzelemhez kell. Úgy megy át sokszor a védőkön, mintha ott se lennének, jól cselez és gyors, és szerintem nagyon jó testcselei is vannak, egy csomószor így fekszenek el a védők.
Én remélem, hogy végre lesz hely a csapatban és nem ilyen B kategóriás töltelékek próbálkoznak majd.

Denis Suarez is totál csalódás volt szerdán ismét...
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.08. 13:04:31

Az én meglátásom pedig az, hogy egy jó Dembele nélkül esélytelenek vagyunk a BL győzelemre, vagy akár az elődöntőre. Messin kívül nincs, olyan ember aki támadásban, hozzátenné a klasszisát, ez a jelenlegi keretből, pedig csak tőle várható el. Kár lenne, ha elmenne egy ilyen fantasztikus ősz után az idény.

Egyenlőre nincs meg a pontos helye és szerepe a csapatban, (tegnap is pl bal oldalt játszott), viszont ha túl jutunk a Chelsea-in a bajnokságban is próbálgatni kell a játékát, mert van nyolc pont előny, és Dembi nélkül nem lesz meg a BL. Mi nem az Atletico vagy a Juve vagyunk, hogy 0-1 es meccseket hozzunk.
elenleg 5ember pályázik erre a posztra, Robi,Dembele, Paulinho,Paco és Gomes, Roberto
Gomes pályázhat, leszerepelt az Atletcio ellen, nem fog ő már játszani
Paulinho se mutatt semmit január óta
Paco ő nem rossz csak nem ez a posztja,
Robi ő meg hátvédet játszik
Hétvégén tutira veszem, hogy kezdő lesz Dembele, de Chelsea ellen még nem biztos, hogy betenném, oda inkább Vidalt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.08. 13:00:09

hajnesz írta:Még ha a kettő nem is zárja ki egymást, de
Nero. írta: A ketto nem zárja ki egymást, de azért elég nehéz összehozni valljuk be.
A Realnak is azóta jönnek a BL címek mióta kicsit melosabbra vették a figurát, de Simeone is eljutott 2 BL döntőig azzal a 4-4-2vel amit akkor már az angol harmadosztályba se játszott senki.
miért nem emeled ki amiben leírtam ennek a remek kis elméletnek a megcáfolását?
Vagytok itt ketten, és egymást hergelitek az ezer módon megcáfolt állításaitokkal.

Nem képes a barca jelen játékosaival olyan hatékony 442re mint amire az Atletico vagy a Real (ebben is belekötnék, hogy a real mennyire melós...persze így is felfoghatjuk, hogy most náluk van egy Kroos-Modric duó, amilyen máshol nincs Európában mint anno nálunk a Xavi-Ini).

Szép játék, meg a melós cucc között nincs akkora fesztáv mint amit beállítotok, hogy vagy ez vagy az, és az egyikkel nincs eredmény a másikkal van. Hülyeség.
A 2009es vagy a 11-es barca is képes volt csúnyán, melózva nyerni, amikor nagyon kellett.

Lehet 4 támadóbb felfogású játékossal is csapatszinten hatékonyan védekezni, millió esetet láttunk már rá.
pl a hétvégi atletico elleni meccs, ahol fent volt a végén minden támadó, védők alig, védekező kp-k is alig, és mégse kerültünk helyzetbe. Érdekes nem?
Nem ezen múlik a védekezés.

Mondom még egyszer (komolyan, mintha 5.eseknek magyaráznék valamilyen történelmi fogalmat #-o ) nem azzal van alapesetben a bajunk, hogy Dembele keveset vagy nem játszik. Hanem azzal, hogy helyette alkalmatlan emberek játszanak, és veszik el előle a lehetőséget.
Gomes-Vidal, nem tud focizni, kész. Nincs olyan eleme a játékuknak amivel segíteni tudják a csapatot, függetlenül, hogy 442 vagy 433.
Paulinho is el van veszve mostanában.
Robertot meg hiába írod, szintén nem számol vele a kp-n EV, ha egészséges Semedo akkor sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.03.08. 12:40:06

Én pl a hétvégén is és a Chelsea ellen is Dembelé-t dobnám a kezdőbe.
Aki azt mondja, hogy tegnap nem volt jó, annak igaza van, én is ezt mondom. Viszont Paco, Vidal és Gomes is bűn rosszak voltak és bennük összességében van ennyi, míg a franciában jóval több van. Ez a jóval több ez pont elég lehet ahhoz, hogy döntő momentumban villantson majd valamit. A Paulinho-Busquets-Rakitic trió pedig elég fizikum lesz a középpályára. Iniesta-ra én főként csere szinten számítanék, de remélhetőleg annyira nem ég majd a ház az angolok ellen, a hétvégén pedig a keretbe sem tenném. Én is írtam már, Dembelé még nem bizonyított, de mérföldekkel jobb játékos a SZÉLEKEN, mint a Paco,Vidal,Gomes trió együtt véve.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.08. 12:37:44

Szerintem is, és valószinüleg itt van a kutya elásva:
Te irtad:
Ebben a formában ezekkel a kp-kkal csak azt érjük el a 442vel hogy dögunalmas meccseket játszunk, mivel egyik oldalon sincs meg hozzá az emberünk.
Ez egy nudli, a kényszer szülte, mostmár semmi kényszer nincs hogy ezt játszuk.
Én bőven élvezem a mostani meccseink nagyrészét is, mert ennek a csapatnak szurkolok

(mig mondjuk a Cityt azért nézem, mert szép focit játszanak, nem azért mert szoritok nekik- ez a különbség nálam a szukoló és néző között)
Nekem bőven elég az, ha nyerünk, nektek nem, igy akár az eredmény rovására is beraknátok egy játékost, aki kicsit szinezi a játékot. Még ha a kettő nem is zárja ki egymást, de
Nero. írta: A ketto nem zárja ki egymást, de azért elég nehéz összehozni valljuk be.
A Realnak is azóta jönnek a BL címek mióta kicsit melosabbra vették a figurát, de Simeone is eljutott 2 BL döntőig azzal a 4-4-2vel amit akkor már az angol harmadosztályba se játszott senki.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.08. 12:30:46

hagyjuk, elbeszélünk egymás mellett :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.08. 12:29:03

visca el barca írta:
hajnesz írta:Vidal ès Paulinhonak voltak jó meccsei az ősszel
vidal? sorold, várom :lol: ha dembele annyit játszott volna, neki is lett volna annyi jó meccse mint a spanyolnak (mert hogy neki nulla volt)
Espanyol ellen,ahol nagyban hozzátett ahhoz, hogy továbbjussunk a kupában. Real ellen is kihasználta a pár percet, amit kapott, és góllal hálálta meg a bizalmat. Nem képes extra teljesitményre, de amit tud azt viszonylag stabilan tudja.

"ha dembele annyit játszott volna, neki is lett volna annyi jó meccse mint a spanyolnak"
Ez meg csupán csak egy feltételezés, senki sem tudja biztosra.

Jelenleg 5ember pályázik erre a posztra, Robi,Dembele, Paulinho,Paco és Gomes, Roberto és talán Paulinho kivételével ezek a játékosok csak erre az 1 posztra férnek be a csapatba jelenleg, szerintem jogos hogy azt fogja játszatni az edző, akiben megbizik, és nem kockáztat egy tehetséggel, aki talán beválik (úgyis játszani fog előbb vagy utóbb, amint belejön a játékba).
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.08. 11:53:55

hajnesz írta:Vidal ès Paulinhonak voltak jó meccsei az ősszel, S eddig nàlam pl nem bizonyította Dembele, hogy jobb náluk. Tudom nem szabad kiindulni a tegnapi meccsből,de pl tegnap Vidal 500szor jobban kapart, pedig jelenleg Dembelenek kellene bebizonyítani ,hogy miért is éri meg az edzőnek őt berakni a Chelsea ellen (bàr ha tegnap Dembele valami értékelhető teljesítményt hozott volna le, tele lenne a topik azzal,hogy bezzeg rendes meccseken miért nem kezdő).
Itt vmi tévedés van, nem Pálinnyó a kérdés, neki voltak elfogadható meccsei, kérlek mesélj aranylábú luzitánunkról, miért érdemelte meg a perceit? Kérlek, próbáld meg mellőzni a "stabilitást adott" és a "voltak jó passzai" kifejezéseket...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.08. 11:48:49

hajnesz írta:Vidal ès Paulinhonak voltak jó meccsei az ősszel
vidal? sorold, várom :lol: ha dembele annyit játszott volna, neki is lett volna annyi jó meccse mint a spanyolnak (mert hogy neki nulla volt)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2018.03.08. 12:21:47-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.08. 11:43:00

Vidal ès Paulinhonak voltak jó meccsei az ősszel, S eddig nàlam pl nem bizonyította Dembele, hogy jobb náluk. Tudom nem szabad kiindulni a tegnapi meccsből,de pl tegnap Vidal 500szor jobban kapart, pedig jelenleg Dembelenek kellene bebizonyítani ,hogy miért is éri meg az edzőnek őt berakni a Chelsea ellen (bàr ha tegnap Dembele valami értékelhető teljesítményt hozott volna le, tele lenne a topik azzal,hogy bezzeg rendes meccseken miért nem kezdő).
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.08. 10:40:09

hajnesz írta:Értem én, amit mondani akartok, hogy játszatni kell, hogy megtudjuk mire képes, én csak azt nem értem, hogy miért lenne másabb, ha az eldőlt meccseken 20-30 perc alatt bizonyitana, hogy aztán jogosan kapjon egy félidőt, hogy ha azt is teljesitette akkor kapjon esetleg egy egész meccset?
Szerintem ez lenne az igazságosabb, ha a teljesitményével igazolná, hogy miért kell a kezdőbe rakni, és nem az árával.
nem, nem érted. gomes meg vidal mivel bizonyította h a kezdőben a helye? mert dembelénél elvárod, de ezek szerint náluk nem
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.03.08. 10:34:32

visca el barca írta:szerintem itt a legtöbb embernek az a baja, hogy csak olyanok játszanak helyette, akik évek óta betliznek (pl. vidal, gomes). neronak is meg hajnesznak ius azt kellene megérteni, hogy nem azért követeljük a kezdőbe mert "szupersztár", meg 150 millió, hanem azért mert LEHET h jobb alternatíva mint a töltelékek, akiket EV játszat helyettük. h rosszabb lenne még náluk is, azt meg marha nehezen képzelem el.
Értem én, amit mondani akartok, hogy játszatni kell, hogy megtudjuk mire képes, én csak azt nem értem, hogy miért lenne másabb, ha az eldőlt meccseken 20-30 perc alatt bizonyitana, hogy aztán jogosan kapjon egy félidőt, hogy ha azt is teljesitette akkor kapjon esetleg egy egész meccset?
Szerintem ez lenne az igazságosabb, ha a teljesitményével igazolná, hogy miért kell a kezdőbe rakni, és nem az árával. Valószinüleg igy kellett volna év elején is, de a nagy erőltetésbe kétszer is belesérült, most meg már nem nagyon van hibázási lehetőség, mert minden meccs baromi fontos vagy a bajnokság, vagy a kupák szempontjából.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.03.08. 10:22:57

Szerintem biztos marad nyáron, nem adják el. Majd a nyári alapozás után kiderül milyen lessz a 18/19-es éve és annak tudatába jövő nyáron eldől a sorsa.
erikbarca4ever
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2018.02.14. 22:59:00

2018.03.08. 09:17:03

Ugy érzem lefőtt neki a kávé
Hivatalosan is tartalékként számol vele Valverde.
Igazából úgy hogy megsem főtt neki a kávé
Nagyon nagy butasagvolt így el cseszni szegény Dembele-t
nem ezt érdemli azok után hogy mennyire ide akart jönni..
Nem azt mondom hogy játszon orrba szájba
Dehogy Gomes-Vidal is elorebb van a rangsorban
Ez katasztrofa!!!!
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.03.08. 08:49:57

visca el barca írta:szerintem itt a legtöbb embernek az a baja, hogy csak olyanok játszanak helyette, akik évek óta betliznek (pl. vidal, gomes). neronak is meg hajnesznak ius azt kellene megérteni, hogy nem azért követeljük a kezdőbe mert "szupersztár", meg 150 millió, hanem azért mert LEHET h jobb alternatíva mint a töltelékek, akiket EV játszat helyettük. h rosszabb lenne még náluk is, azt meg marha nehezen képzelem el.
Szerintem, a Dortmundban jobban játszott, ott húzóember volt. Viszont most így 20 évesen se rosszabb, mint Ronaldo volt, akkoriban a MU-ban.

Gomesnél biztosan jobb, bár az ő nem is lehet mérce, mert egy nulla.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2018.03.08. 08:35:26

szerintem itt a legtöbb embernek az a baja, hogy csak olyanok játszanak helyette, akik évek óta betliznek (pl. vidal, gomes). neronak is meg hajnesznak ius azt kellene megérteni, hogy nem azért követeljük a kezdőbe mert "szupersztár", meg 150 millió, hanem azért mert LEHET h jobb alternatíva mint a töltelékek, akiket EV játszat helyettük. h rosszabb lenne még náluk is, azt meg marha nehezen képzelem el.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.03.08. 07:08:46

csababarca írta:
Jó, ha nektek rangadó a Las Palmas elleni pl, akkor felesleges vitázni. Mindegyik fontos meccs nyilván, de akkor ennyi erővel sose játszon mert jaj ez fontos meccs?
Az atma ellen meg azért hőbörögtem, mert tudtam hogy nem fog játszani, akkor sem ha a LP ellen sem játszott csak negyed órát. Tudtam hogy az Atletico ellen nem fogja meghúzni EV, és azzal nem is lett volna bajom alapesetben. De így hogy eleve a palmas ellen sem játszott jóformán, plusz egy Gomest néztünk helyette (vagy akárki helyett), az vicc.

És nem, képzeld nem azért követelem a kezdőbe mert drága volt. Fura nem, hogy nem ezért?
Nézd vissza a fórumot, minden új igazolásnál bajom volt, hogy ha nem játszottak. Azért vettük őket, hogy játszanak. Játék nélkül ide nem fog senki beépülni, senkiről nem fog kiderülni, hogy jó igazolás e vagy sem.
Szóval ez kapufa.

442 meg nem ide tartozik, de tartom, hogy mostmár vissza lehetne állni 433ra, mert alkalmasabbak rá a középpályásaink, még Gomest is hamarabb bújtatod el egy 433ban mint egy 442-ben.

Szóval nem az ára meg a kötények miatt akarom hogy játszon, hanem mindjárt itt a szezon vége, és ment egy szezonja a kukába, úgy hogy ki se derült, tud e egyáltalán focizni a gyerek.(nyilván tud, de érthető mire akarok kilyukadni)
Semmivel nem nagyobb kockáztatás játszatni őt, mint Vidalt, vagy Gomest, vagy akár Paulinhot.

Szóval nekem összességében az szúrja a szemem, hogy alig kap játéklehetőséget, és igen, kezdőként, Messi és Lajos mellett, meg Iniestával vagy Coutinhoval a kp-n, hogy kiderüljön valami végre róla, vagy hogy mire tudjuk használni.
Csaba, lassan írhatnál olyat, amivel nem tudok egyetérteni, de, ha 10 év alatt nem igazán sikerült, akkor... :D

Érdekes, hogy többnyire azok szapulják Oszmánt, akik védik gomest, a logikájukat rohadtul nem tudom megérteni...
Dembouz nem kap lehetőséget, vannak igencsak jó megmozdulásai ettől függetlenül =>béna
gomes játszik sokat=> vannak jó mozdulatai, maradhat...

fu* logic...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.03.07. 23:29:30

hajnesz írta: Csababarca:Viszont általában olyan meccsen követelitek a kezdőbe, ami rangadó, vagy fontos meccs (most ha jobban belegondolok minden meccsen a kezdőbe követelitek kb :D ), nem ott kéne próbálgatni, hogy valaki jólesz-e a kezdőbe, vagy nem.
A másik részével meg tökéletesen egyetértek. Sokan azért követelik a kezdőbe, mert drága volt, nagyon örülök, hogy (egyelőre) Valverde nem árcédula alapján válogatja a kezdőt, mert akkor egy nagyon sötét évünk lesz.
442-ről meg annyit (ismét), hogy azért még mindig veretlenek vagyunk ezzel a felállással, még ha elavult is. 2 hátránya van (amik nem biztos, hogy függetlenek egymástól), Dembele nem fér be igy a kezdőbe, illetve nem annyira látványos a játékunk.
Jó, ha nektek rangadó a Las Palmas elleni pl, akkor felesleges vitázni. Mindegyik fontos meccs nyilván, de akkor ennyi erővel sose játszon mert jaj ez fontos meccs?
Az atma ellen meg azért hőbörögtem, mert tudtam hogy nem fog játszani, akkor sem ha a LP ellen sem játszott csak negyed órát. Tudtam hogy az Atletico ellen nem fogja meghúzni EV, és azzal nem is lett volna bajom alapesetben. De így hogy eleve a palmas ellen sem játszott jóformán, plusz egy Gomest néztünk helyette (vagy akárki helyett), az vicc.

És nem, képzeld nem azért követelem a kezdőbe mert drága volt. Fura nem, hogy nem ezért?
Nézd vissza a fórumot, minden új igazolásnál bajom volt, hogy ha nem játszottak. Azért vettük őket, hogy játszanak. Játék nélkül ide nem fog senki beépülni, senkiről nem fog kiderülni, hogy jó igazolás e vagy sem.
Szóval ez kapufa.

442 meg nem ide tartozik, de tartom, hogy mostmár vissza lehetne állni 433ra, mert alkalmasabbak rá a középpályásaink, még Gomest is hamarabb bújtatod el egy 433ban mint egy 442-ben.

Szóval nem az ára meg a kötények miatt akarom hogy játszon, hanem mindjárt itt a szezon vége, és ment egy szezonja a kukába, úgy hogy ki se derült, tud e egyáltalán focizni a gyerek.(nyilván tud, de érthető mire akarok kilyukadni)
Semmivel nem nagyobb kockáztatás játszatni őt, mint Vidalt, vagy Gomest, vagy akár Paulinhot.

Szóval nekem összességében az szúrja a szemem, hogy alig kap játéklehetőséget, és igen, kezdőként, Messi és Lajos mellett, meg Iniestával vagy Coutinhoval a kp-n, hogy kiderüljön valami végre róla, vagy hogy mire tudjuk használni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése