Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2018.11.18. 17:57:47

LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.18. 11:04:48

Subinho írta:Az a helyzet, hogy senki nem állítja, hogy Dembelé nem egy tehetség, de sajnos a hozzáállása miatt soha nem lesz vezér. Amikor anno leírtam, h gyakorlatilag Ballotelli 2., sokan lehurrogtak, pedig kb. ugyanaz... Lehetne sokkal jobb, de el fog tűnni 1-2 év múlva, kb majd ő is a Nizzában.
Az ilyen jóslatokat erősnek érezem. Én azért messze nem látok Balotelli szintű problémákat nála. A hozzáállásán kéne változtatnia, és nem hinném, hogy ez lehetetlen lenne. Ehhez azért nem lenne rossz egy erős kezű, karakán edző, Valverde nem tűnik annak.

Az meg vicc, hogy ő lett fekete báránynak lett kikiáltva, pedig ha a pályán mutatott dolgokat nézzük, azért vannak nála problémás játékosok. Pl. az őt kritizáló Piquen sokkal többet vesztettünk eddig. Dembelé még a beilleszkedési nehézségei mellett is nem egy meccs megnyerésében vállalt oroszlánrészt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6658
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.18. 10:35:19

csababarca írta:
Már aki.továbbra is úgy gondolom, hogy illik ide, még EV játékába is illene, ha nem a gyerekes neveltetés menne.
Az első résszel valamennyire egyet tudok érteni, amikor 1 gólos vezetésnél leállunk, lötyögünk és átengedjük a teret akkor tényleg jól jöhetne a gyorsasága.

A neveltetés meg rosszkor jött ki, de nem úgy tűnik, mintha nagyon egybe lenne az öltöző. Valverde nem hagyhatja a késéseket meg a beleszarok hozzáállást szankció nélkül, mert még azt a kevés tekintélyét is elvesztené, ami a Roma után megmaradt.

De természetesen nem látok bele, ha Valverde továbbra is egy erős vezető a játékosoknak és Dembele minden edzés előtt meg után plusz órákat melózik, akkor visszavonom az egészet, de a hírekből nem ezek jönnek le...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.18. 09:56:31

Az a helyzet, hogy senki nem állítja, hogy Dembelé nem egy tehetség, de sajnos a hozzáállása miatt soha nem lesz vezér. Amikor anno leírtam, h gyakorlatilag Ballotelli 2., sokan lehurrogtak, pedig kb. ugyanaz... Lehetne sokkal jobb, de el fog tűnni 1-2 év múlva, kb majd ő is a Nizzában.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.18. 00:13:06

MatyiG írta: Dembéléről is ezt gondoltuk. :)

Attól, hogy valaki kimagasló, még jobban illik egyik játékba, mint a másikba.
Már aki.továbbra is úgy gondolom, hogy illik ide, még EV játékába is illene, ha nem a gyerekes neveltetés menne.


Az hogy jobban illik, már egy árnyaltabb megfogalmazás, de nem ez volt az eredeti posztban írva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.17. 23:07:55

Számomra nem is azért kétes a megítélése, mert játékban nem sikerült még hoznia azt a szintet, amit egy ilyen áru jatekostol várni lehetne. Erre lehet mondani, hogy más edző alatt talán ki tudna bontakozni, főleg, ha tapasztaltabb is lesz. De az semmilyen edző alatt nem fér bele, semmilyen életkorban, hogy felelőtlen kolyokkent működik, késik, nem szól, hogy nem megy edzésre, nem hajlandó megtanulni a nyelvet, mert ő elvan a francia haverokkal és nem szándékozik különösebben beilleszkedni. Legalábbis a hírek szerint ez a helyzet, ami egyébként hihetőnek is tűnik, főleg, hogy a szövetségi kapitány is beszélt a Dembele-féle kifogásokról. Szóval nekem ezek miatt nem szimpi különösebben, és nem látom itt a jövőjét, hamasfel év alatt nem sikerült ezen a mentalitásan tullendulnie. Ha esetleg menne Valverde nyáron és új edző jönne, akkor meg esetleg úgy meg lehetne nézni, hogy mit csinál, de ez a nagyon max határidő.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.17. 13:37:54

LG írta: Dembelét szerintem még nem láttuk annyit, hogy pálcát törjünk felette, ahogy néhányan már írták, úgy én is mindenképp megnézném egy másik edző kezei alatt is, ha Valverde a szezon végén bukik.

Coutinhot pont azért hoztam fel példának, mert ő is elméletilg illik ide, de Valverde őt is teljesen ki tudta venni játékból, meccsenként 2-3 momentuma van, azokból él. Ennyi azért Dembelének is összejön többnire.

Abban egyetértek, hogy a legjobb játékosoknak is megvan az a játékstílus, amiben igazán jól érzik magukat. Az edzőnek éppen ezért kéne a kerethez igazítania ezt. Mert ha lenne egy lehenrarlő játékunk, amibe nem illenének bizonyos játékosok, akkor azt mondanám, hogy nyilván ne változtassunk ezen 1-2 játékos miatt. De nem ez van, hanem a meccsek többségén rettenetes szenvedés, csak néhány játékos klasszisa miatt állunk még minden fronton.

Jól leírtad a lényeget és egyet is értek vele, de mivel már most szerződést akarnak Valverdevel hosszabbítani, nem tartom valószínűnek, hogy elmenne. Ez pedig megpecsételi a gyerek sorsát a csapatnál, illetve a feltörekvő fiatal játékosokét.
Igazából semmilyen ötletet, taktikát, de még elképzelést sem látok a csapat játékát illetően, nem hogy tudatos koncepció legyen a csapatépítésre a fiatalabb játékosokkal.
A vezetőség igazolás politikája pedig szinte egyenesen röhejes, mert ekkora fizetésekért, átigazolási pénzekért és "Messi "-ért, sokkal komolyabb keretet lehetett volna kialakítani az elmúlt évek folyamán. Az pedig, hogy a vezetőség nem egyeztet az edzővel, csak "jó piaci lehetőségként" (Malcom 40M) igazolgat, egyszerűen eszement dolog számomra.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.17. 09:52:30

MatyiG írta:
Nyilván a kontrajáték jobban fekszik neki a sebessége miatt, de nem veszik el kis területen se.
Dembéléről is ezt gondoltuk. :)

Attól, hogy valaki kimagasló, még jobban illik egyik játékba, mint a másikba.
Dembelét szerintem még nem láttuk annyit, hogy pálcát törjünk felette, ahogy néhányan már írták, úgy én is mindenképp megnézném egy másik edző kezei alatt is, ha Valverde a szezon végén bukik.

Coutinhot pont azért hoztam fel példának, mert ő is elméletilg illik ide, de Valverde őt is teljesen ki tudta venni játékból, meccsenként 2-3 momentuma van, azokból él. Ennyi azért Dembelének is összejön többnire.

Abban egyetértek, hogy a legjobb játékosoknak is megvan az a játékstílus, amiben igazán jól érzik magukat. Az edzőnek éppen ezért kéne a kerethez igazítania ezt. Mert ha lenne egy lehenrarlő játékunk, amibe nem illenének bizonyos játékosok, akkor azt mondanám, hogy nyilván ne változtassunk ezen 1-2 játékos miatt. De nem ez van, hanem a meccsek többségén rettenetes szenvedés, csak néhány játékos klasszisa miatt állunk még minden fronton.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.16. 12:26:15

Nyilván a kontrajáték jobban fekszik neki a sebessége miatt, de nem veszik el kis területen se.
Dembéléről is ezt gondoltuk. :)

Attól, hogy valaki kimagasló, még jobban illik egyik játékba, mint a másikba.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.11.16. 08:36:25

Addig biztos számba se vetném az eladását,amíg egy másik edző nem ül a padon.EV egy fiatal temető,vagy csak 11-nél több nevet nem bír megjegyezni.Semedo,Malcom szintén epizódszereplő,elöbbit nem is értem,a legtöbb csapatba rég kezdő lenne.Coutinho is saját tudása alatt teljesít,ha nem nézzük azt a pár távoli lövést,semmi extrát nem hoz.
Addig meg meg kell nevelni a srácot,nem mindenki születik tökéletes sportembernek.Kérdés van e ilyen ember a csapatban.Piqué hiába rangidős,amit a nyáron is művelt..neki egy fél év lelátó jutna érte.Csak hát ő kevesebb ember szemét szúrja.Én nem aggódom,szerintem sikerül a srácot jó útra terelni.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.16. 08:11:53

Mi az hogy MBappé nem illene a játékunkba?
Akkor ki illik, NZonzi? :D

Ezek olyen magasröptű hülyeségek, mint hogy Messit szétrúgták volna a PL-ben, vagy hogy a realba nem illene.
jah nem illene, csak most lenne 3al több aranybogyója meg bl-e....de nem illene.

MBappé is az aki bármelyik csapatba illik, mert kimagaslik.
Nyilván a kontrajáték jobban fekszik neki a sebessége miatt, de nem veszik el kis területen se.
A technikai analfabéta LAjos is elég jól elvan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.15. 23:41:13

LG írta:
davi10 írta:
Mindegy igazából, arról a gyerekről letehetünk, szerintem már soha nem lesz alkalmunk elhozni, függetlenül attól, hogy mennyire illene a játékunkba, de hogy nem lennénk vele hátrább, mint Dembelevel azt biztosra veszem.
Coutinhora is egyöntetűen azt mondta a közvélemény, hogy ő aztán illik a játékunkba, aztán vele sem tud látványosan mit kezdene Vakverde. Lehet, hogy Mbappét is simán elherdálná.
Szvsz itt pont arra célzott, hogy Mbappé nem illik a játékunkba, ami igaz is, ellentétben Coutinhóval.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 23:23:45

davi10 írta:NSO:
"A francia játékos ellen egy dortmundi ingatlanügynökség nyújtott be keresetet azt állítva, hogy a világbajnok csatár több havi fűtésszámlát nem fizetett ki Németországban. Emellett a lakáskulcsait sem szolgáltatta vissza, ráadásul siralmas állapotban hagyta hátra a bérleményt, a szakértők szerint komoly károk keletkeztek a redőnyökben, a parkettán és a csempékben is."

Ez a sok sz.rdobálás vagy egy életre helyrehozza a gyereket, vagy elmegy Neymar-irányba.

Az nso lehozta, hogy idén nyáron is felajánlották nekünk MBappe-t, de válaszra sem méltatta az ajánlatot a vezetőség.

Az már szerintem kijött, hogy kettejük közül melyik lett volna a jobb választás, de hogy egymásra milyen hatással lettek volna, az jó kérdés...
A sajtó kitalálhat bármit, viszont az sokat mondó ha a szövetségi kapitány nyilvánul meg a viselkedéséről, nem túl pozitív véleménnyel, szóval nagyon úgy tűnik hogy tényleg vannak problémák a fejében, kérdés hogy erre ő mit fog lépni, kicsit magába néz, és odaadóbb lesz, vagy tényleg beüt neki.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.15. 22:57:36

davi10 írta:
Mindegy igazából, arról a gyerekről letehetünk, szerintem már soha nem lesz alkalmunk elhozni, függetlenül attól, hogy mennyire illene a játékunkba, de hogy nem lennénk vele hátrább, mint Dembelevel azt biztosra veszem.
Coutinhora is egyöntetűen azt mondta a közvélemény, hogy ő aztán illik a játékunkba, aztán vele sem tud látványosan mit kezdene Vakverde. Lehet, hogy Mbappét is simán elherdálná.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6658
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 21:05:58

Az nekem is rémlik, hogy az kellett, hogy a PSG nem esik ki, de lövésem nincs hogy keverték a kártyákat, ha nekünk is felajánlották (már ha tényleg felajánlották).

Mindegy igazából, arról a gyerekről letehetünk, szerintem már soha nem lesz alkalmunk elhozni, függetlenül attól, hogy mennyire illene a játékunkba, de hogy nem lennénk vele hátrább, mint Dembelevel azt biztosra veszem.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2018.11.15. 20:21:32

davi10 írta:Nyáron még a Monaco játékosa volt, tavaly csak kölcsönbe volt a PSG-nél, idén nyáron vették meg végleg.
Ha jól emlékszem valami olyasmi volt a szerződésébe, hogy ha a PSG nem esik ki az első ligából akkor kötelező a vételi opció. :D
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6658
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 19:01:32

Nyáron még a Monaco játékosa volt, tavaly csak kölcsönbe volt a PSG-nél, idén nyáron vették meg végleg.

De ennek ellenére lehet, hogy kamu a nagy felajánlás, bár ha a 2 játékos közül valamelyik összetörné magát, hogy Messivel legyen egy csapatban, akkor az a mutatott morál alapján sanszos, hogy inkább MBappe lenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.11.15. 18:37:09

davi10 írta:
Az nso lehozta, hogy idén nyáron is felajánlották nekünk MBappe-t, de válaszra sem méltatta az ajánlatot a vezetőség.
Ja, nyilván felajánlották a 180 millióért vett legújabb hazai nemzetiségű szupersztárt, akit már most előbbre helyeznek a rangsorban mint Neymart. Ráadásul utálnak minket, mint a sz.rt és ott tesznek keresztbe ahol akarnak. De hihető sztori. :D :D :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6658
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 18:20:40

NSO:
"A francia játékos ellen egy dortmundi ingatlanügynökség nyújtott be keresetet azt állítva, hogy a világbajnok csatár több havi fűtésszámlát nem fizetett ki Németországban. Emellett a lakáskulcsait sem szolgáltatta vissza, ráadásul siralmas állapotban hagyta hátra a bérleményt, a szakértők szerint komoly károk keletkeztek a redőnyökben, a parkettán és a csempékben is."

Ez a sok sz.rdobálás vagy egy életre helyrehozza a gyereket, vagy elmegy Neymar-irányba.

Az nso lehozta, hogy idén nyáron is felajánlották nekünk MBappe-t, de válaszra sem méltatta az ajánlatot a vezetőség.

Az már szerintem kijött, hogy kettejük közül melyik lett volna a jobb választás, de hogy egymásra milyen hatással lettek volna, az jó kérdés...
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.15. 10:50:33

LG írta:Szerintem Klopp Pooljában szárnyalhatna, úgy gondolom, ő tudná megfelelően motiválni a srácot.
Nekem is a Pool ugrott be először, amikor az eladása felmerült. Egyrészt, amit írtál is. Klopp személye miatt. Valljuk be Valverde hozzá képest egy halvérű, színtelen, szagtalan figura. Klopp személyiségéből fakadóan jobban tudna hatni a srácra.
Másrészt pedig a játékstílus is sokkal jobban feküdne neki. Nagy területeket futhatna be, kamatoztathatná a gyorsaságát stb. Nyilván ezek adott esetben itt is elérhetőek lennének számára, csak valljuk be, ide azért egy jó nagy szatyornyi lepkével több ész kéne, mint mondjuk a Pool vagy pl a Dortmund játékához. Egyszerűen szerintem képtelen arra a gyors reakcióra és helyzetfelismerésre, ami ide feltétlenül szükséges lenne. Vannak persze jó megmozdulásai, de én sokkal több rossz és érthetetlen mozzanatra emlékszem vele kapcsolatban.

Az pedig, ami jelenleg zajlik körülötte....Ezzel szinte meg is ásták itt a sírját, amiben persze vastagon benne van ő is, de az egész helyzetet en bloc rosszul kezelte (és kezeli még mindig) mindenki. Az amúgy is nagy teher, ami rajta volt így már elbírhatatlan lesz. Pláne egy fiatal és mentálisan láthatóan instabil és gyenge játékosnak. Kívánom, hogy rám cáfoljon, de szerintem mindkét fél jobban jár, ha mielőbb véget ér ez a "munkakapcsolat".
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.11.15. 10:03:56

drobika írta:Azért spanyolul jól megtanulni egy év alatt...Franciáról nem kispálya ám...Neymar.Suarez,Messi,Malcom spanyol,portugál iker nyelvek...
Ezt remélem viccnek szántad- Messi és Suarez anyanyelve a spanyol..
És a spanyolt egy év alatt simán meg lehet tanulni olyan szinten, hogy elboldogulsz a hétköznapi életben (ha meg csak a foci kifejezésekről beszélünk, 3 hetet mondanék).

Hogy mi kell hozzá?
1. Elszántság
2. Ráfordított idő
3. Egy jó magántanár


Ezek közül emberünk melyikkel nem rendelkezik, vagy nem teheti meg? Na ugye.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.15. 09:36:41

Azért spanyolul jól megtanulni egy év alatt...Franciáról nem kispálya ám...Neymar.Suarez,Messi,Malcom spanyol,portugál iker nyelvek...Nem gondolom,hogy a srác a balhéiről lenne híres.Az a szomorú, hogy fogalma nincs az edzőinek arról,hogy mit csináljanak vele,Vidallal, Malcolm-mal. Sőt az egész csapattal.Ez a probléma.
És ismét csak elmondom,Dortmundban bíztattuk, hogy ne járjon edzésre,hogy elengedjék...
Ne legyünk már álszentek!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.15. 09:31:07

Azért azt ne felejtsük el hogy az a 150 inkább 105+45 millió változó.
Tényleg, ha tovább adjuk akkor a többit nem kell kifizetni?

Ha nem, és 80-ért elmenne, akkor egész jól kijönnénk belőle. De én őszintén erősen kétlem, hogy a Liverpool (vagy más csapat, PSG-t leszámítva, bár az FFP miatt lehet ők sem) ennyit adna érte úgy, hogy erősen túlárazottan vettük meg, és most is épp a balhéiról híres, nem azért mert úgy berobbant volna a kezdőbe.
(Vagy csak látják benne a nagy potenciált, és képesek lennének kihozni belőle, nem úgy mint Valverde? )

Az viszont tény, hogy a srác is változtathatna a hozzáállásán.
Az alap lenne szerintem, hogy jól megtanuljon spanyolul, mert az elengedhetetlen.
Most egy ilyen gyerek elé leül az öltözőben meccs előtt egy Xavi, aztán elkezd szónokolni a csapatnak, ő meg egy mukkot sem ért belőle? Így azért nehéz átélni az adott speech-et :D
Ha meg nincs meg jól a csapattal, akkor nem is tudja magát a csapat tagjának érezni, max különállónak.
Pont ez volt meg az MSN-el, a 3 ász remekül megértette egymást a pályán és a pályán kívül is, ettől is voltak annyira jók, mert kb fejből tudta Messi hogy Neymar hova fut, és fordítva is.

Az viszont biztos hogy többet kellene játszatni, meg kell próbálni beilleszteni a csapatba, és ha jól muzsikál akkor nyertünk vele, ha viszont nem, akkor megfelelő ajánlat esetén el kell engedni.(bár hozzáteszem, szerintem a realitás inkább az, hogy ilyen 30-40 milliókat ajánlanak/ajánlanának)
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.15. 08:12:50

Szerintem szárnyalhatna a Bárcában is, ha nem egy idióta volna az edző. Ha végre kitalálnák a helyet,és végre játszhatna, Jó üzlet 150-ért megvenni,és 85-ért eladni :) Aki ezt megtenné, azt be kellene börtönözni!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.15. 04:54:53

Szerintem Klopp Pooljában szárnyalhatna, úgy gondolom, ő tudná megfelelően motiválni a srácot.
Válasz küldése