Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.23. 23:26:44

Tivadar6 írta:Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy ebből
Psg lesz. Mbappé nagyon jó barátja, lenne rá pénzük, és abban a ligában ő is jobban tudna érvényesülni.
+ beleírhatják a szerződésébe, hogy edzésre kell járni, pacsizni a szurkolókkal :mrgreen: . Franciával se lenne problémája.
Tivadar6
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2017.06.07. 17:29:11

2018.11.23. 22:47:12

Ha tippelnem kellene, azt mondanám, hogy ebből
Psg lesz. Mbappé nagyon jó barátja, lenne rá pénzük, és abban a ligában ő is jobban tudna érvényesülni.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.23. 18:26:40

johdepp írta:Na, ez tényleg kezd átfordulni komédiába. Jó öreg Rivaldo is hozzáböfögött már valamit az eseményekhez. Még az Atletico vécés nénijét is megkérdezhetnék a témában, mint roppant hiteles forrást és mérvadó véleményt így a hétvégi rangadó előtt.
Azért Rivaldo se véletlenkül távozott ingyen a klubtól, hogy aztán melegítse a Milan kispadját. Vele is voltak gondok, nem igazán szerette Gál edzőt.
Érdekes, hogy mindenki Dembelevel foglalkozik, pedig alig játszik, tavaly miután felépült akkor se kapott valami sok lehetőséget. És idén se miatta van, hogy cask 4 pont az előny egy edzőváltáson átesett és egy Zidane Ronaldo nélküli Reallal szemben.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.11.23. 17:54:49

Tényleg gáz, amit Dembelével művelnek. Ha eddig nem is gondolkodott a távozáson, akkor számomra érthető lépés lenne, ha elege lenne ebből az egészből.

Nem felmentve őt az állítólagos hibái alól, de ez már tényleg túlzás, amit a sajtó művel. Csóri gyereknek megkeserítik az életét.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2018.11.23. 17:39:52

Mondjuk tudtommal pont nemrég határolódott el Rivaldotól a klub kicsit a szintén nyílt politikai nézetei miatt. Plusz én azt se hiszem, hogy ő belelátna OD fejébe, még ha játszott is itt sokat.

Nyilván nem tiszta a gyerek se, de a sajtó is olyan szinten túltolja, amennyire nem szégyenlik. Piqué ma edzés után Londonba utazott gyorsan ha minden igaz, nem írt róla szinte senki. Ha ezt Dembélé csinálja, köpködnék a professzionalizmusa miatt.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.11.23. 17:11:15

Capon írta:Azért na.

Teljesen elképzelhetetlen, hogy Rivaldo nem csak a sajtóban megjelent cikkekből értesül a barcelonai dolgokról, hanem van személyes kapcsolata is csapaton belül és kicsit több belső infója van és így jobban belelát mint Te?

Ez a beleböfögés meg a vécés nénivel való egy szintre hozás kicsit túlzás.
Én egy szóval nem mondtam, hogy jobban látom a helyzetet, mint Rivaldo, vagy akárki.
Csak azt nem értem, hogy miért kell mindenkinek valami elméset hozzáfűznie, ha kérdezik róla. Iniesta itt is megmutatta, hogy kicsit több agya van, mint egy átlag focistának, teljesen korrekten nyilvánult meg. Rivaldo meg számomra mindig is egy tipikus brazil volt. Elképesztő játékos volt, valami félelmetes bal lábbal, de nem éppen egy agysebész...

Az meg, hogy nyolc mikrofont és három kamerát tolnak az arcába Dembélének, mikor Barcelona területére lép, valami eszméletlen. Ernesztót miért nem kérdezik ilyen vehemensen arról, hogy miért játszatja tökök nélkül már másfél éve a csapatát? Miért nem volt ekkora hajcihő körülötte, amikor tavaly Rómából a világ legnagyobb lebőgése után érkezett haza? Ez az egész história... Lassan nincsenek is rá szavak, komolyan.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.23. 17:10:14

Capon írta:
johdepp írta:Na, ez tényleg kezd átfordulni komédiába. Jó öreg Rivaldo is hozzáböfögött már valamit az eseményekhez. Még az Atletico vécés nénijét is megkérdezhetnék a témában, mint roppant hiteles forrást és mérvadó véleményt így a hétvégi rangadó előtt.
Azért na.

Teljesen elképzelhetetlen, hogy Rivaldo nem csak a sajtóban megjelent cikkekből értesül a barcelonai dolgokról, hanem van személyes kapcsolata is csapaton belül és kicsit több belső infója van és így jobban belelát mint Te?

Ez a beleböfögés meg a vécés nénivel való egy szintre hozás kicsit túlzás.
Egyet kell, hogy értsek. Ha Rivaldo ennyire nyíltan és markánsan fogalmaz, valószínűleg tisztában van a helyzettel, és akkor valószínűleg nagy a baj.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2018.11.23. 15:56:26

johdepp írta:Na, ez tényleg kezd átfordulni komédiába. Jó öreg Rivaldo is hozzáböfögött már valamit az eseményekhez. Még az Atletico vécés nénijét is megkérdezhetnék a témában, mint roppant hiteles forrást és mérvadó véleményt így a hétvégi rangadó előtt.
Azért na.

Teljesen elképzelhetetlen, hogy Rivaldo nem csak a sajtóban megjelent cikkekből értesül a barcelonai dolgokról, hanem van személyes kapcsolata is csapaton belül és kicsit több belső infója van és így jobban belelát mint Te?

Ez a beleböfögés meg a vécés nénivel való egy szintre hozás kicsit túlzás.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2018.11.23. 15:27:38

Na, ez tényleg kezd átfordulni komédiába. Jó öreg Rivaldo is hozzáböfögött már valamit az eseményekhez. Még az Atletico vécés nénijét is megkérdezhetnék a témában, mint roppant hiteles forrást és mérvadó véleményt így a hétvégi rangadó előtt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.23. 11:30:34

LG írta:

Nekem nincs bajom a szigorral, aki hibázik, bűnhődjön, de ne csak egy emberen legyen minden por elverve. Mert nekem az jön le, hogy a mester rajta akar egyedül példát statuálni, mert másokon nem mer.
A következetesség nagyon hiányzik. Nem ment el egy edzésre ki tudja milyen okbóól, ezért Valverde letette a lelátóra egy meccsre, ami egy korrekt és helyes döntés volt szerintem. Csak emiatt nem kellene mindent felhánytorgatni és az ő nyakába varrni, márpedig ez történik. És sajnos ez nagyrészt aa média hibája is. Gyakorlatilag bárkivel készítenek interjút, ha kompetens, ha nem, erre hegyeznek ki mindent, semmi mással nem foglalkoznak. Még Init is erről kérdezték, vagy Suarezt, akinek tényleg semmi látására az egészre, sőt még a vezetőséget is csak erről faggatták.
Az már csak a hab a tortán hogy még olyan dolgokért is ő van elővéve mert sok gólt kapunk.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.22. 22:16:51

Keményebben oda kéne tennie magát, hogy fejlődhessen, ez szerintem nem vitás. Nekem még mindig a kettős mércével van a bajom, hogy ő keményen elő van véve a hibáiért, mondhatjuk, hogy jogosan, de akkor ennek a számonkérő vezetésnek mindenkire ki kéne térnie. Mert ha a játékos is érzi a kettős mércét, az minden, csak nem motiváló számára. Valvede is rossz bizonyítványt állít ki magáról ezzel, az ilyeneknek sok tekintélye nem szokott lenni.

Nekem nincs bajom a szigorral, aki hibázik, bűnhődjön, de ne csak egy emberen legyen minden por elverve. Mert nekem az jön le, hogy a mester rajta akar egyedül példát statuálni, mert másokon nem mer.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.22. 16:38:20

Én nem játszatnám. Ezt direkt csinálta, hogy heccelje Valverdét ... :D
Kép
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2018.11.22. 15:14:34

ma 20 perccel hamarabb érkezett az edzésre :D
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.11.22. 13:54:16

Senki nem varrja Dembele nyakába a gólokat, azért na :D

Alapvetően én Csabával értek egyet, de Matyinak is igaza van, van buta, indokolatlan és veszélyes labdaeladás a támadóharmadban is, és a francia képes erre. Akár egy középre elpasszolt labdáról beszélünk, akar egy rossz cselről, amikor pl a szélsők meg Rakéta felfelé rohan, és faék egyszerű lenne a szitut lejátszani, de rossz döntést hoz, akinél a labda van.

Egyáltalán nem tartom (mint ti sokan) butának Dembelet a játékunkhoz, egyszerűen sok rossz döntést hoz, de ezt sokkal egyszerűbb javítani. De amin a legjobb lenne változtatni, h helyet és funkciót találunk neki a csapatban. Ettől függetlenül lehet, h meghülyült a sok pénztől, gyakorlatilag 1 éves fizuja megoldja az életet, ezt nem könnyű feldolgozni...bár én szívesen megpróbálnám :D
Annak az értelmét pedig, h egy új, 20 éves játékosnak 12 (vagy mennyi) millió eurót fizetünk, nem nála, hanem a vezetőségnél kell keresni. Nehéz lesz megtalálni.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.22. 13:38:03

Chino írta:
csababarca írta:Bocsánat, annyit pontosítanék, hogy ha a támadóharmadban történik a labdaeladás, azért nem tudok kit hibáztatni.
nyilván megint más ha a saját térfélen, kp-n történik.

Mondjuk, ha már a gólokért is Dembélé van elővéve, ami mellesleg nevetséges, nézzük már meg egy kicsit, hogy kaptuk ezeket. Azokon a meccseken, amikor játzott annyit, hogy értékelhetőt lehessen mondani (kb. 6 meccs jóindulattal) kaptunk 7 gólt (ehhez lőtt 3-at). Amikor nem (legyen 5 meccs) kaptunk 11-et. A BL-ben 2 meccsen 1 gól, bár akkor már fent sem volt. Ez tényleg azt mutatja, hogy amikor pályán van annyival gyengébb a védelmünk.
Örülök neki, hogy vannak még józanul gondolkodók :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2018.11.22. 13:01:44

csababarca írta:Bocsánat, annyit pontosítanék, hogy ha a támadóharmadban történik a labdaeladás, azért nem tudok kit hibáztatni.
nyilván megint más ha a saját térfélen, kp-n történik.

Mondjuk, ha már a gólokért is Dembélé van elővéve, ami mellesleg nevetséges, nézzük már meg egy kicsit, hogy kaptuk ezeket. Azokon a meccseken, amikor játzott annyit, hogy értékelhetőt lehessen mondani (kb. 6 meccs jóindulattal) kaptunk 7 gólt (ehhez lőtt 3-at). Amikor nem (legyen 5 meccs) kaptunk 11-et. A BL-ben 2 meccsen 1 gól, bár akkor már fent sem volt. Ez tényleg azt mutatja, hogy amikor pályán van annyival gyengébb a védelmünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.22. 08:11:37

Bocsánat, annyit pontosítanék, hogy ha a támadóharmadban történik a labdaeladás, azért nem tudok kit hibáztatni.
nyilván megint más ha a saját térfélen, kp-n történik.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.22. 08:01:34

Döbbenetesnek tartom már ezt a témát.Nevetséges és szomorú. Messze nem Dembeléről szól itt már semmi.
Adott egy fiatal nagyon tehetséges játékos, aki egyáltalán nem szimpatikus módon került hozzánk,mivel a németek sem akarták elengedni. A klubunk vezetése aljas eszközökkel támogatták nem edzésre járásra. Kifizettek érte egy nagy halom pénzt. Pontosan tudták, hogy Dembelé gyorsasága itt fabatkát sem ér az esetek 99 %-ban, mivel mindenki húsz méteren belül védekezik. Valverde meg sem próbálta megtalálni a helyét, teljesen ad-hoc módon,helyen játszatta. Ebben nem is ő az egyedüli játékos.
Azzal kellene foglalkozni, hogy mi ez a 18 kapott gól,hogy átszaladnak a középpályánkon és egy az egybe simán rugdossák a gólokat nekünk a legsz...bb csapatok is. Három !!! csapat kapott tőlünk több gólt a ligában úgy, hogy Stegennek nem egy űrvédése volt!!! Ha ez nincs mi kapjuk a legtöbb gólt. Na akkor itt mi a helyzet, Mi a helyzet Semedóval? Röhej+ Ő a jobbhátvéd posztjára hoztuk. Játszik??? Nem! Mert Roberto játszik ott.Az összes csapat ott hozza ránk a labdát,mert annyira gyenge azon a poszton.Nem baj,játszassuk ott. Tuti biztos vagyok benne, Hogy az Atletico ellen is kezdeni fog jobhátvédként. Vidal nem fog játszani, nehogy a holtfáradt Raki,vagy Busi oihenhessen, vagy esetleg legyen egy kemény emberünk a középpályán a kisasszonyfutbaláról híres Atletico ellen:)
Rágjuk tehát ezt a Dembelé csontot, miközben alapproblémák vannak, amihez ennek a gyereknek semmi köze.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.21. 22:54:38

Mélyen nem értek egyet a focihoz való viszonyulásotokban, ez lehet a gond.

Soha nem tudnék hibáztatni valakit egy kontrából kapott gólért, ha az illető eladta a labdát. van másik 4-5 ember akinek meg kell oldania, ez a feladatuk.
csatárt is a góljai minősítik, akkor a védőket meg a kapott gólok száma tud. (nyilván összetett)

felfogásbeli különbségből adódik ez a véleménykülönbség.
ti a hajatokat tépitek egy labdavesztés miatt,én meg a hajamat tépem az alibi, 2-3 méteres tilitoli felesleges passzoktól. ezt a Pep-team kimaxolta, akik itt vannak már nem képesek erre, max Busquets.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.21. 22:22:32

ezt a gondolkodást kéne elfelejteni, hogy Dembelé=kapott gólok, és kontrák.
Nem is mondtam ezt, én csak azért hoztam fel, hogy Dembélé esetében több is a kontra, mert Fecooo írta, hogy Dembélével több a helyzet, ez igaz, de a dolgok árnyoldalát is meg kell nézni.

Hajnesszel egyetértek, ha valaki rosszkor, rossz helyen adja el a labdát, részben igen is sáros a kapott gólban, akár akkor is, ha az ellenfél kapujától 30 méterre adja el.

Dembélének a csel-passz arányaiban az arany középutat kell megtalálnia.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.11.21. 22:01:25

csababarca írta:
mondjuk a kp azért van, hogy biztosítsa az ilyeneket.
zárjanak le területeket, fussanak visszafele, ne sétálgassanak, meg kocogjanak (khm).

emlékszem, Messi is sokszor elő lett vére, hogy MIATTA kaptuk a gólt, mert eladta a labdát az ellenfél térfellének közepén. :lol:
meghalok az ilyenektől. főleg, ha olyan a kontra, hogy 5-6 passz lemegy mire lövésre kerül a sor.

Támadók, azért vannak, hogy próbálkozzanak elől, nem az alibi a feladatuk.
A legtöbb csapatnál ez a helyzet, eladja a támadó a labdát, no problem, majd jön a következő labda, és megint próbálkozhat. Nálunk kicsit neccesebb a helyzet, tekintve, hogy ha támadunk, akkor Roberto-Alba szinte szélsőt játszik, a 3 középpályásunk az ellenfél kapujától max 30-40 méterre helyezkedik. Ilyenkor egy labdaeladás rossz helyen tiszta kontrát eredményez. Ilyenkor igenis az miatt kapjuk a gólt, aki ROSSZ helyen eladta a labdát. Kinyílik totálisan a csapat, a védők tehetetlenek, ha hozzák rájuk 6-an a labdát. Most lehetne vitatkozni, hogy Fernandinhoval meg Kantéval ilyen gondunk nem lenne, viszont az meg a játék rovására menne. Az 5-6 passz meg inkább gyors kontrának számít szerintem, főleg, ha az ellenfél térfeléről indul az ellenfél.
Tök jó, hogy ekkora cirkusz lett a Dembelé ügyből, az meg senkit nem érdekel, hogy nélküle kaptuk ki a Betis ellen gyalázatos játékkal. Ez a egy kis problémát felfújunk, a nagyokat figyelmen kívül hagyjuk mentalitás nekem valahonnan ismerős. :-k
Szerintem az evidens, hogy az van elővéve, aki nem idomul be a társaságba, ez kb mindenhol így van. A másik meg, valószinűleg azért van ő elővéve, mert ő talán javíthatna a helyzeten, ha odatenné magát minden téren. Kb senkit sem érdekel, hogy Vermalen, vagy Denis Suarez hogy teljesít az edzéseken, vagy kivel bratyiznak, mert nekik kb semmi ráhatásuk nincs az egész történésre. Viszont adott egy játékos, aki rendkívül gyors, kétlábas, tud cselezni, gólerős, de valamiért nem tudja kihozni magából azt, ami benne van. Emellett meg kiderült, hogy nem teszi oda magát annyira, amennyire kellene, szerintem tök jogos, hogy most róla beszél mindenki. Azt se lehet mondani, hogy nem kap elég lehetőséget, rendre játszik, hol többet, hol kevesebbet, csak annyi lenne a dolga, hogy meghálálja a bizalmat, meg csendben dolgozzon a többiekkel, megtanuljon spanyolul, és éljen profi sportolói életet. Videojátékozni és kebabot zabálni meg ráér 40éves korában, mikor agyonnyerte magát .
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.21. 21:51:01

MatyiG írta:[
Próbálkozás és próbálkozás között is van különbség, meg kell nézni, hogy Coutinho játéka például mennyivel letisztultabb Dembéléénél, még úgy is, hogy a brazil sincs nagy formában.


Ez oké, de ha szemből, lendületből viszik a három fős középpályánkra a labdát, akik nem is a leggyorsabbak, cseszhetjük.
semmivel nem látom letisztultabbnak Coutinhot. Egy picit, de nála is a kapkodás, idegeskedés jeleit látom bármikor, amikor nála van a labda.

De akkor ennyi erővel minden kapott gólunk a támadók hibája, vagy azé aki eladja fent a labdát.
vissza kell normálisan rendeződni (csapatszinten!) és akkor nem lennének ilyen jellegű gondunk.


Én azt akarom sugallni, hogy itt komolyabb gondok vannak, mint Dembele, meg a labdaeladásai, az nem automatikus gól, ha valaki eladja a labdát.
főleg mint láthattuk, a Betistől is kaptunk 4et, holott alig lőttek addig, és lám Dembelé még csak pályán sem volt.

ezt a gondolkodást kéne elfelejteni, hogy Dembelé=kapott gólok, és kontrák.
hülyeség.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.21. 21:45:06

Támadók, azért vannak, hogy próbálkozzanak elől, nem az alibi a feladatuk.
Próbálkozás és próbálkozás között is van különbség, meg kell nézni, hogy Coutinho játéka például mennyivel letisztultabb Dembéléénél, még úgy is, hogy a brazil sincs nagy formában.

Nagyon jó, hogy cselez, de néha a harmadik cselénél egy passzal többre menne a támadás.
mondjuk a kp azért van, hogy biztosítsa az ilyeneket.
zárjanak le területeket, fussanak visszafele, ne sétálgassanak, meg kocogjanak (khm).
Ez oké, de ha szemből, lendületből viszik a három fős középpályánkra a labdát, akik nem is a leggyorsabbak, cseszhetjük.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.21. 21:27:19

Hiába ügyes és agilis vki edzésen, ha meccseken gyenge. Egy jó eszű tróger tanuló is általában többet, mint a szorgalmas, de nehézfejű. A pályán mutatott teljesítmények alapján pedig lehet Dembelét kritizálni, de biztos elsőnek szedném elő, nem is másodiknak vagy harmadiknak.

Tök jó, hogy ekkora cirkusz lett a Dembelé ügyből, az meg senkit nem érdekel, hogy nélküle kaptuk ki a Betis ellen gyalázatos játékkal. Ez a egy kis problémát felfújunk, a nagyokat figyelmen kívül hagyjuk mentalitás nekem valahonnan ismerős. :-k
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.21. 21:27:07

MatyiG írta:
Ha Oszmán játszik, vannak helyzetei a csapatnak akár szólóból, akár egy kulcspasszából, ha ő nincs a pályán, ugyanez nem igaz...
És több kontrát is vezethet az ellenfél. :D
mondjuk a kp azért van, hogy biztosítsa az ilyeneket.
zárjanak le területeket, fussanak visszafele, ne sétálgassanak, meg kocogjanak (khm).

emlékszem, Messi is sokszor elő lett vére, hogy MIATTA kaptuk a gólt, mert eladta a labdát az ellenfél térfellének közepén. :lol:
meghalok az ilyenektől. főleg, ha olyan a kontra, hogy 5-6 passz lemegy mire lövésre kerül a sor.

Támadók, azért vannak, hogy próbálkozzanak elől, nem az alibi a feladatuk.
hajnesz írta: Ezt kb úgy írod, mintha a többi nem tudna cselezni, csak azért passzolják le, hogy alibizzenek.
mondjuk Messi, Alba, Roberto, Coutinhon kívül senki nem tud cselezni, és/vagy váratlanul ritmustváltva megverni az ellent.
vagy nem akarnak.
nem tudom melyik a rosszabb.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése