Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2018.11.29. 13:39:52

drobika írta:Az rendben van,hogy Denisnek akar perceket adni, de miért Dembelé helyett????
Végre egyszer kezdő,jól is játszik és erre megint lecserélik.
Jó lett volna kipróbálni a Messi,Dembi.Malcom hármast!
Malcomot nagyon szívesen nézném a meccseken, de teljes mértékig megértem, hogy 20 perceket kap, ő is megérti, jó játoksnak tartom de ő is inkább a jövő embere. Ugyan ez a véleményem Dembeleről is, tegnap jóljátszott, de láttunk tőle gyengébb meccset is. Örülök annak, hogy azért mély a keret és van miből meríteni, mindenki próbálja meg kihasználni azt az időt amit kap. Semedo az egyetlen akit nem értek, hogy miért nem stabil kezdő,viszont nemértek meg egykettőt, hogy miért stabil kezdő. Dembele meg Malcom is ráér még, amíg Valverde az edző, kb semmi esélyük az ilyen stílusú játékosoknak, habár Rafinha kiesésével most többet fognak játszani(remélem).
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.29. 13:04:29

Kipróbálta és volt is helyzetük.
Kép
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.29. 12:37:37

Az rendben van,hogy Denisnek akar perceket adni, de miért Dembelé helyett????
Végre egyszer kezdő,jól is játszik és erre megint lecserélik.
Jó lett volna kipróbálni a Messi,Dembi.Malcom hármast!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2018.11.29. 12:22:48

drobika írta:Üdv!
Meg lehet azt mondani, hogy Valverde miért cserélte le Dembelét?
Hogy mit akart Denissel helyette?
Komolyan mondom, lehet gyengék a képességeim, de sok gondolkodás után sem jöttem rá!
Ezt a srácot szándékosan ki akarja nyírni, számomra egyértelmű!
Denis lábába se árt ha van néhány meccs kilóméter(ha eladjuk, ha se), azt nyilvánvalóan mindenki tudja, Valverde is, hogy sokkal gyengébb, mint a francia és mikor rakná be, ha nem egy teljesen tétnélküli bl meccsen. Igen ennek a meccsnek kevesebb tétje volt, mint bármelyik spanyol bajnokinak. Már az jelzésértékű, hogy Valverde Coutinhot előbb szedte le, mint Dembelet. Vajon hányan fogadtak volna arra, hogy Malcom Cou helyett jön? Ez gyanítom, a legtöbb Dembele-t támogató szurkolónak feltünt.
Egyébként meg, ha tényleg el akarná lehetetleníteni Dembelet, akkor 5 perceket játszana csereként, mikor vesztésre állunk.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2018.11.29. 12:14:12

drobika írta:Üdv!
Meg lehet azt mondani, hogy Valverde miért cserélte le Dembelét?
Hogy mit akart Denissel helyette?
Komolyan mondom, lehet gyengék a képességeim, de sok gondolkodás után sem jöttem rá!
Ezt a srácot szándékosan ki akarja nyírni, számomra egyértelmű!
Ezért kivételesen én nem venném elő Valverdét. Muszáj őt is játékba hozni, ha el akarjuk adni, azért, ha meg marasztalni akarjuk, akkor azért. Így is nagyon kevés lehetőséget kapott, szinte semmit. Persze most megint 6 meccsen át 1 percet se kap, akkor én se értem, mire volt ez jó, de ha kicsit sikerülne játékba lendülnie, talán tudná tehermentesíteni az enervált középpályánkat.

Bár az is tény, hogy a Dembelé - Malcom szél elég durva lehet akár 1-2 éven belül, félelmetes milyen gyorsak.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.29. 07:27:35

Üdv!
Meg lehet azt mondani, hogy Valverde miért cserélte le Dembelét?
Hogy mit akart Denissel helyette?
Komolyan mondom, lehet gyengék a képességeim, de sok gondolkodás után sem jöttem rá!
Ezt a srácot szándékosan ki akarja nyírni, számomra egyértelmű!
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2018.11.28. 22:58:33

Nekem ma nagyon tetszett amit produkált. Szerintem az idei legjobb meccse volt. A mezőnyben aktív volt , részt vett az összjátékokban ,sokat mozgott és most jó helyekre is, védekezett , támadott. Sajnáltam, hogy nem jött össze neki a gól, de az majd jönni fog , meg azzal egész jól áll idén. Remélem a kritikusait kicsit elhallgattatja ez most, mert az már ocsmány volt ami az utóbbi időben ment kapcsolatban. Megnézném őt egyébként bal oldalon is ha már oda jött elvileg és Cou-t hátrább tenném mert ez a Busi-Rakitic kp olyan gyors és kreatív mint 1 döglött ponty kis túlzással.(Bár gondolom ez annak is köszönhető , hogy a kispadot csak képről látták idén , mert azért ennél jobbak szoktak ők lenni, de az utóbbi időben tényleg feltűnő mennyivel lassabbak.)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.26. 09:39:44

lajosa írta:Kérdésem: a Goal.com mennyire hiteles forrás ?
(A hírt a sport.es is átvette )
Mely szerint Dembele maga kérte, hogy már a téli átigazolási időszakban távozhasson. Akár Neymar-ért cserébe. ???

goal.com = lol.com-nak is lehetne nevezni sokszor, szóval semennyire. :lol:
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2018.11.26. 09:34:59

Köszönöm.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2018.11.26. 09:31:39

lajosa írta:Kérdésem: a Goal.com mennyire hiteles forrás ?
(A hírt a sport.es is átvette )
Mely szerint Dembele maga kérte, hogy már a téli átigazolási időszakban távozhasson. Akár Neymar-ért cserébe. ???
Nem az.
lajosa
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011.02.21. 11:04:10

2018.11.26. 09:28:20

Kérdésem: a Goal.com mennyire hiteles forrás ?
(A hírt a sport.es is átvette )
Mely szerint Dembele maga kérte, hogy már a téli átigazolási időszakban távozhasson. Akár Neymar-ért cserébe. ???
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4493
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2018.11.25. 13:29:41

Most is azt tudom mondani, mint eddig, el nem hiszem, hogy egy Barcelona szintű csapat kétpelen segíteni ennek a srácnak, kezet nyújtani és útmutatást adni, mellette állni, hogy sikerüljön a beilleszkedés, tudjon felnőni a feladathoz. Piszok fiatal még, tök rendben van hogy "züllik", ez a fiataloknak a dolga, viszont mellette az iránymutatás elengedhetetlen. Szerintem ebben EV megbukott, azt sajnálom, hogy az ő seggét menti rendre ez a gyerek, a gólja pazar volt. Gondoljunk bele ha nincs a találat, ma milyen a visszhang...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.25. 13:19:03

Az Opta statisztikái szerint Dembélénél több pontot senki sem szorgoskodott össze a góljaival a csapatának idén a bajnokságban – a francia 5 gólja 7 pontot jelentett a Barçának. Kulcsjátékos? Megmentő?
Idáig idézet...
És mekkora kép amit linkelt a fórumtárs!!!! Ahogy Messi odalegyint Valverdének!!!!!
Jobb volna ha szépen elköszönnének tőle még most
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2018.11.25. 12:34:19

westerngom írta:
Egyébként szerintem ezt az élvezetes játékot már más is unja:
https://twitter.com/TheRapBoY/status/10 ... 6964379651" target="_blank
Nekem nagyon úgy jön le ezekből az apró cuccokból, hogy Valverde rég elvesztette az öltözőt. Direkt nézem, a lecserélt játékosokkal általában nincs pacsi, a góloknál egyedül örül, se a stábtagok, se a játékosok nem rohannak oda hozzá, stb.

Ettől függetlenül Messi meg leszokhatna arról, hogy végigsétálja a meccsek 80%-át, bár tegnap önmagához képest egész sokat mozgott.

Dembele-ben meg tényleg benne van az X, hogy pontokat hozzon a csapatnak, remélem, hogy az elmúlt pár hét hisztijére pozitívan fog reagálni és egy fokkal profibb hozzáállással fog tovább melózni.
Nagy szükség lenne rá is, nem vagyunk olyan világverő formában, hogy félgőzzel behúzzuk a bajnokságot meg a a BL-t.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.25. 12:11:35

Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.25. 12:05:27

Amennyiben jól emlékszem Valverde nagy csodálója Grizinek és külön kérte a leigazolását, ha mód adódna rá. Nem gondolom Griezmannak ne lettek volna bicska nyitogató megnyilvánulásai és a fegyelem mintaképe lett volna az elmúlt szezonok folyamán. DE! természetesen az más....

A számok ettől függetlenül magukért beszélnek:
https://uploads.disquscdn.com/images/c7 ... 30b363.jpg" target="_blank


A francia kisgyereket inkább padra, vagy lelátóra dobja EV, Malcomot keretbe sem nevezi, mert így nem kell ezekkel a számára "problémás" elemekkel foglalkoznia.
De! milyen érdekes, hogy jellemzően ezek a problémás srácok mentik meg a seggét, ha véletlenül a pályára kerülnek. :cry:

Egyébként szerintem ezt az élvezetes játékot már más is unja:
https://twitter.com/TheRapBoY/status/10 ... 6964379651" target="_blank
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2018.11.25. 09:30:51

Valverdétől semmit se várjunk
Eddg se tudott mit kezdeni,beépiteni a srácot,eztán se fogja tudni.
Vidallal,Semedoval se.
A csapattal se.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.25. 09:24:13

PCsabi írta:No other player has won more points with his goals than Ousmane Dembélé in La Liga this season (7 points with 5 goals).
Rajtunk kívül ezeket az információkat olvassa valaki? pl. az edzői stáb, vagy ne adj isten Valverde?, mert ezek szerint a komoly gondok nem a gyerekkel vannak, hanem az edzővel, aki nem tud mit kezdeni evvel a támadó játékosával és a bomba erős kerettel.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2177
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2018.11.25. 08:46:16

Az utolsó támadásunkat sokan visszanézhetnénk, hogy mennyire lassú fejben, rögtön továbbtette Messi elé a labdát, hogy induljon a kontra csak úgye azt Messi belevezette az előtte álló védőbe.
De a gólja is nagyon tudatos volt, nem lőtte el egyből vissza, hanem igazított rajta, viszont szerencsés gól volt, páran beleértek.

Sajnos amúgy nem látom helyét a csapatban, ha Coutinho is játszik. Nem is tudom hova akarták még tenni Griezmann-t.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2018.11.25. 01:39:46

PCsabi írta:No other player has won more points with his goals than Ousmane Dembélé in La Liga this season (7 points with 5 goals).
Ez igen! És még ott van a Real elleni meccs, ahol szerintem sokan nem értékelik kellően a szerepét, pedig a harmadik gólunknál kulcsfontosságú volt az elfutása, mert nagyon benne volt az egyenlítés is a meccsben.
És az a durva, hogy ezt úgy hozza, hogy egyébként tényleg vannak beilleszkedési problémái. Azt kell belátni, hogy a klubnak mindent meg kellene tennie, hogy beépítsék a csapatba, az edzői stábnak, csapatársaknak egyaránt, mert jelenleg bizony mi vagyunk jobban őrá szorulva, és nem fordítva. Ha szezon végén eladjuk jelentős veszteséggel, ő máshol is megtudja csinálni a karrierjét, de mi nem nagyon tudunk mozdítható játékost, aki hasonlóan tehetséges. Mbappéről lehet elmádozni, de nem igazán reális, hogy idejöjjön. Ha egyszer még is így lesz, az lenne az igazi, ha Dembelé mellé jönne, és nem helyett.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.11.25. 00:04:01

MatyiG írta:Oké, akkor Te jobban tudod, ki mire gondol. :D A kifigurázástól nem lesz igaz, amit ezelőtt írtál. Hagyjuk.
akkor megígérem neked, hogy holnap visszakeresem miket írkáltatok.
nem tudom mire gondolsz, gondoltok, de tudok olvasni.
utólag persze meg lehet magyarázni mit hogy értettetek.

és lám, 5 perccel ezután megint elkezdted a labdaeladásos elméletet, hogy hol veszélesebb eladni.


de befejeztem, holnap még jövök egy best of "Dembelé ne játszon mert eladja a labdát és gólt kapunk" összeállítással, ahol spoilerveszély, nem szó szerint lesz ez a mondat így leírva.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2018.11.24. 23:48:25

No other player has won more points with his goals than Ousmane Dembélé in La Liga this season (7 points with 5 goals).
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.11.24. 23:32:10

Fecooo írta:
MatyiG írta: Suárezes hasonlat annyiból hibádzik szvsz, hogy ő ugye center, ahol az eladott labdából általában nincs veszély.
Most szerinted az tényleg szignifikáns különbség, hogy vki a 16oson belül vagy 20 m-re adja el a labdát?
Matyi...te ennél értelmesebb vagy ;)
Nem veszünk össze a számokon. :D Egy középről kipasszolt labda a szélre legelső emberként, ha célt téveszt, kevesebb kockázat, mint lendületből a szélen indulva, középre passzolva, máshogy nem tudom szemléltetni, mire gondolok. :D

De tényleg engedjük el, nem akarok Bob 2.0 lenni. :mrgreen:
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2018.11.24. 23:30:11

MQuCsabi írta: Napok óta írkálok fórumra, aztán kitörlöm, hogy ne bántsak meg senkit, de lehangoló, szánalmas, ami itt megy.
+1
Dettó ugyan ezt csináltam. :D

Nagyon örülök a góljának, szépen előkészítette, hideg vérrel beverte. =D>
Egy támadó játékost gól és gólpasszai után ítélnek meg. Az már csak hab a tortán, hogy szépen, vagy látványosan tálalja. A többi csak maszlag és sok fikagép pedig elmehet a pi.......

Egyébként tényleg nem illik "ebbe" a színtelen, szagtalan, lelketlen, elképzelés nélküli focit játszó csapatba ez a gyerek, mert még a végén színt és sebességet visz bele.

Valverde OUT!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2018.11.24. 23:25:05

MatyiG írta: Suárezes hasonlat annyiból hibádzik szvsz, hogy ő ugye center, ahol az eladott labdából általában nincs veszély.
Most szerinted az tényleg szignifikáns különbség, hogy vki a 16oson belül vagy 20 m-re adja el a labdát?
Matyi...te ennél értelmesebb vagy ;)
Válasz küldése