Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.03. 19:33:55

Szerintem ha most nem tud felépülni időre akkor mondhatni hogy neki annyi...
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.03. 18:20:26

Nem azért hogy most annyira a szárnyaim alá akarom venni de, a klub hivatalos közleményében nem az volt amiket az AS meg a Marca meg ezek írogatnak.
Fájdalmat érzett edzés közben és emiatt be kellett fejeznie. Ez nem jelenti azt hogy újra megsérült vagy visszaesett. Rehabilitáció közben előfordulhat ilyen... pláne azért mert ténylegesen keményen dolgozik a visszatérésén. Majd ha a Getafe elleni meccsre nem kapja meg a zöld jelzést, amelyikre a visszatérése volt tervezve akkor lehet pánikolni szerintem. :D
Mondom ezt úgy hogy én a nyári sérülése után mondtam le róla végleg nagyjából.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.03. 17:51:39

Rinku írta:Az egész gyerek egy shitshow, egy nulla nímand. Hagyjuk már ezt a sok szrt. Takarodjon innen, a másik tök ép franciával együtt. Egy féllábú törpével többet érünk, mint ezekkel. Nyáron eladnám, bármennyiért, csak ne legyen itt, ne is lássam a számlistában.
Kicsit erősnek érzem ezt. Megértem a csalódást, de ne legyünk rosszindulatúak, lehet, hogy tényleg ennyire peches most a sérülésekkel.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.03. 17:44:52

Bacsa írta:Ezzel létszámmal nem lehet a szezont végigjátszani, így lényegében feladta ezt az évet a Barca.
nekem is ez volt az érzésem, miután láttuk, h a vezetőség gyorsan eladott minden támadót, akit éppen tudott, anélkül, h le lett volna zsírozva a csatárigazolás. slusszpoén, h elkezdtek ehelyett már fiatalokat is igazolni a kövi szezonra.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.02.03. 17:31:36

Nem értem a szakmai stábot.

Vett a csapat most télen két középpályást a nyárra, akik közül az egyik eleve a B csapatba fog jönni, vagy megy kölcsönbe, közben pedig nincs támadó.
Ha alkalmas lenne Dembélé, akkor is alig lenne támadónk, de az újabb sérülésével csak három támadó van, aki közül az egyik 17 éves gyerek.
Ahelyett, hogy januárban valakit vett volna a Barca, elengedte Ruizt és Perezt, akik lehet, hogy nem voltak Barca szintűek, de legalább menyiségben alternatívát adtak.
Ezzel létszámmal nem lehet a szezont végigjátszani, így lényegében feladta ezt az évet a Barca.

Haaland megszerezhető lett volna, és a sérülések miatt még lehetősége is lett volna játszani, bizonyítani, vagyis nem lehet azt mondani, hogy nem akart a kispadon ücsörögni.

Teljes csőd a szakmai stáb, és teljes megújulás kell, mert adott esetben évtizednyi pangás jöhet.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2020.02.03. 17:14:38

Csak is Puyol
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.03. 17:04:35

szomorú, de legalább Fati aranylabdájára nincs így veszéllyel
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2020.02.03. 16:51:43

Az egész gyerek egy shitshow, egy nulla nímand. Hagyjuk már ezt a sok szrt. Takarodjon innen, a másik tök ép franciával együtt. Egy féllábú törpével többet érünk, mint ezekkel. Nyáron eladnám, bármennyiért, csak ne legyen itt, ne is lássam a számlistában.
Football, bloody hell. /SAF/
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.03. 16:22:19

Még legalább 3 hét pihi, amiből ki tudja mennyi lesz. Ebben a szezonban már nem nagyon fog játszani, lehet már máskor sem.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2020.02.03. 16:04:38

Edzés közben ismét fájdalmat érzett. Lassan már meccset se kell játszania, hogy lesérüljön.

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... le-7833963" target="_blank
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.01.29. 22:54:22

Kezdő lesz, ahogy többnyire eddig is. Itt a probléma az, hogy 4 meccsenként kidől hónapokra.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.01.29. 21:28:45

Aki olvasta korábban a hozzászólásaimat az nagyjából tudja hogy mit gondolok a gyerekről. Viszont így hogy a játékunk egy nulla és a szezon kezd menni a levesbe, remélem hogy innentől kezdve állandó kezdő lesz. Nem hiszem hogy beválik, de már nincs veszteni való. Lehet hogy ha zsinórban végig nyom 10-15 meccset akkor elkapja a fonalat.

Inkább nézem azt hogy egyedül megpróbál 3 védőt megverni, minthogy ötlettelenül járatjuk a labdát körbe körbe.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.01.29. 14:14:03

Egyébként az izmot nem most szedhette föl,nekem úgy rémlik a sérülése előtti meccseken is látszódott,hogy nagyobb lett kicsivel. Remélem,hogy tényleg véget ér már ez a sérülés sorozata,legyen már egy egészséges tavasza legalább.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.01.29. 14:09:33

Vakmacska írta:
drobika írta:Neki kell a terület, a tempo, nem tili-toli játékos.
Ez a ,, gond ,, Fatival is. Ilyen srácokkal atraktív futó focit lehetne játszani! Na de hol van ehhez a középpálya, az akarat?
Nagyon szurkolok neki, hogy végre hozza magát, de vannak kétségeim.
LE idejében sok kontrát toltunk, átíveltük a kp-t. Erre Fati-Dembi-Grízes hármas remek lenne.
Grízesnek is ez a kontrázás fekszik
Egyrészt szerintem is kellene kontráznunk, de ahhoz az egész játékunkon kellene alakítani.
Másrészt, ha viszont ugyanez lesz a meccsek képe, akkor is hasznos lehet Dembelé. Bár tényleg akkor él igazán, ha van területe, de szerintem a felállt védelemmel szemben is sokkal hasznosabb, mint pl. Fati vagy Griezmann, mivel robbanékony, kis területen is meg tudja csinálni a cseleket, képest betörni a 16-osra. Ezt már láttuk tőle nálunk is. Igaz, sokat hibázik, de ha 10 megindulásából 7-et elront, 2-ből gólhelyzet lesz, egyből gól, már többet tett szvsz, mint azok, akik tökéltesen passzolnak hátra és oldalra, csak épp helyzet közelébe nem kerülünk. Persze a labdavesztéseiből kontrázhat az ellenfél, de ha normálisan működne a védekezésünk és a letámadásunk, akkor nem kellene egy támadóharmadban elvesztett labdának ekkora veszéllyel lenni ránk. A csapat fénykorában ilyenkor letámadtunk, és pillanatok alatt ismét nálunk volt a labda!

Én is úgy látom, hogy ha teljesen egészséges tudna maradni, akkor sokat adhatna a csapatnak, akár a szezonunk sikerességét is döntően befolyásolhatná. Kérdés, hogy tud-e egészséges maradni, illetve hogy ez a sok sérülés meg felszedett izom nem rontott-e a robbanékonyságán, nyilván ez majd hosszabb távon mutatkozik meg, rögtön a visszatérése után valószínűleg óvatosabb lesz egy darabig, bár pont nála ezt nem vehetjük biztosra.
A másik kérdés, hogy Setién hogy fogja használni, mit enged neki. Mert ha az ő játékát is teljesen a labdatartásra és a passzolgatásra korlátozza, akkor inkább ne is játsszon, mert abból csúfos kudarc lesz.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2020.01.29. 13:18:22

drobika írta:Neki kell a terület, a tempo, nem tili-toli játékos.
Ez a ,, gond ,, Fatival is. Ilyen srácokkal atraktív futó focit lehetne játszani! Na de hol van ehhez a középpálya, az akarat?
Nagyon szurkolok neki, hogy végre hozza magát, de vannak kétségeim.
LE idejében sok kontrát toltunk, átíveltük a kp-t. Erre Fati-Dembi-Grízes hármas remek lenne.
Grízesnek is ez a kontrázás fekszik
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.01.29. 10:58:56

Mindíg Dembelé ,, védő ,, voltam, már a Dortmundban is figyeltem és szerettem a játékát.
Szerintem inkább jobb oldalon szert játszani, mint bal oldalon, nem Lajos posztú játékos ő.
Azon a területen nem tud segíteni.
Nagyon örülnék, ha egy ilyen fiatal és tehetséges játékos karrierje nem fuccsolna be és be tudna futni.Pláne nálunk.
Ennek két akadályát látom. Az egyik, hogy a combizomsérülések, főleg a szakadás, ami volt már náluk nehezen gyógyuló és sajnos gyakran kiújuló problémák, főleg élsport területén. Hegesedett combizom extrém terhelésre bizony könnyen sérül.0-35-0 km/h sebességek,hirtelen megállások ami Dembinél azért elég gyakoriak, elég nagy veszélyforrások lehetnek a jövőben.
Kettő: Az oldalpasszos statikus játékstílusunk. Neki kell a terület, a tempo, nem tili-toli játékos.
Ez a ,, gond ,, Fatival is. Ilyen srácokkal atraktív futó focit lehetne játszani! Na de hol van ehhez a középpálya, az akarat?
Nagyon szurkolok neki, hogy végre hozza magát, de vannak kétségeim.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.01.29. 10:30:28

palesz77 írta:LG említette az igazolások topicban OD-t, rá nagyon kíváncsi leszek most. Mondjuk benne van hogy megbotlik a kezdőkörben és lesérül 6 hónapra megint sajnos.. De tegyük fel, hogy valami csoda folytán egészséges marad innentől. Engem baromira érdekel, hogy mit tud kihozni magából ebben az új környezetben. A képek alapján a rehabilitációt nem lazulta el, úgy tűnik mint aki felszedett némi izmot magára, ez jó előjel azért. Ebben a rendszerben - már ha tartjuk ezt a 352 féle dolgot - gondolom Ansu helyén játszana, ami nem tűnik rossz megoldásnak. Ha hajlandó lesz valamilyen szinten védekezni is, akkor neki sok haszna lehet, mert támadásban most a széleken mindig több a terület, csak se Alba se Ansu nem képesek megverni a védőiket. OD-t nem féltem ilyen szempontból, benne benne van, hogy feldobja kicsit a támadásokat, és meghúzza a váratlant. Nekünk meg jelenleg ez hiányzik legjobban.

Mondjuk az kérdés, hogy ki a fenének fogja beadni a lasztit miután a védő mellett elment, meg hogy mit fog szólni Setién, amikor elront egymás után 8 sima oldalpasszt.. De azért én várom már, hogy visszatérjen szép lassan, kíváncsian várom, hogy mi lesz a reakció részéről a változásokra.
Egyetértek.
Szemmel láthatóan megtestesedett, elég sok helyen meg is említette a sajtó, reméljük hogy gatyába rázza az új edzői stáb és nem fog megint fél hónap múlva lesérülni.
Most jobban kell nekünk mint valaha, mert Suarez kidőlésével egyedül Messiben van a váratlan, ráadásul a Lajostól felmentett védők most mehetnek Messi nyakába, mert tudják hogy nem Griezmann az aki szét fogja cselezni a fél csapatot.

Nagyon remélem hogy Setiennek sokkal több van a tarsolyába mint ami amúgy a nagyon kevés idő alatt látható volt, az előző csapatai hirtelen ritmusváltással vezetett gyors támadásépítéséhez tökéletes alany lenne Dembele.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2020.01.29. 10:14:26

LG említette az igazolások topicban OD-t, rá nagyon kíváncsi leszek most. Mondjuk benne van hogy megbotlik a kezdőkörben és lesérül 6 hónapra megint sajnos.. De tegyük fel, hogy valami csoda folytán egészséges marad innentől. Engem baromira érdekel, hogy mit tud kihozni magából ebben az új környezetben. A képek alapján a rehabilitációt nem lazulta el, úgy tűnik mint aki felszedett némi izmot magára, ez jó előjel azért. Ebben a rendszerben - már ha tartjuk ezt a 352 féle dolgot - gondolom Ansu helyén játszana, ami nem tűnik rossz megoldásnak. Ha hajlandó lesz valamilyen szinten védekezni is, akkor neki sok haszna lehet, mert támadásban most a széleken mindig több a terület, csak se Alba se Ansu nem képesek megverni a védőiket. OD-t nem féltem ilyen szempontból, benne benne van, hogy feldobja kicsit a támadásokat, és meghúzza a váratlant. Nekünk meg jelenleg ez hiányzik legjobban.

Mondjuk az kérdés, hogy ki a fenének fogja beadni a lasztit miután a védő mellett elment, meg hogy mit fog szólni Setién, amikor elront egymás után 8 sima oldalpasszt.. De azért én várom már, hogy visszatérjen szép lassan, kíváncsian várom, hogy mi lesz a reakció részéről a változásokra.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.01.08. 17:06:55

Jó esetben a BL nyolcaddöntore felépül.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2020.01.08. 15:53:45

NovaProspekt írta:lehetséges, csak nem a Barcában.
hmm, ezek az építő hozzászólások, tele jóindulattal.

barcelonaforever írta:Rola lehet tudni valamit? Van ra esely, hogy palyara lep 2020 ban ? :| :?
Sehol nem lehet olvasni konkrétumot, de még óvatos becslést sem a visszatéréséről.
Gondolom végképp nem siettetik a felépülését, látva az elmúlt év folyamán történt combizom problémákat.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.01.08. 15:35:42

lehetséges, csak nem a Barcában.
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.01.08. 14:23:40

Rola lehet tudni valamit? Van ra esely, hogy palyara lep 2020 ban ? :| :?
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2019.11.30. 15:11:23

Leon írta:Sajnálom a gyereket de neki itt már lefőtt a kávé. Nyáron mindenképp el kell passzolni.
Azt már le se merem írni hogy a Neymar bizniszbe be kéne vonni mert a Psg sírva röhögne rajtunk...
Talán valakitől kapunk érte 2 zacskó szotyit. :?
nem megy ő már sehova, majd ingyen, ha a szerződés lepörgött
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2019.11.30. 12:05:02

Így, hogy jó esetben februárra térhet vissza ez a szezonja is kuka lényegében. Az elmúlt években láthattuk sérülés után egy bő hónap mindig kellett neki, hogy valamennyire formába lendüljön.

Nem hiszem, hogy a fontos tavaszi meccsekre Ernő berakja így. Sajnos vagy nem sajnos hozni kell valakit akire lehet számítani a szezon során, mert az a bal szél évek óta lényegében nem létezik bárkit rak oda EV. Azt meg, hogy belefér hogy egy 120-as játékos padozik/sérült állandóan és ez a jövőben nem biztos, hogy változik azt majd a vezetőség eldönti.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2019.11.30. 09:47:11

Sajnálom a gyereket de neki itt már lefőtt a kávé. Nyáron mindenképp el kell passzolni.
Azt már le se merem írni hogy a Neymar bizniszbe be kéne vonni mert a Psg sírva röhögne rajtunk...
Talán valakitől kapunk érte 2 zacskó szotyit. :?
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése