Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.04. 22:18:11

Nehéz erre bárit is mondani. Pedig mikor jött a hír, hogy fájdalmat érzett, még bíztam benne, hogy nagyobb lesz füstje, mint a lángja, erre ma meg ez... :(

Ha valaki van itt, aki ért valamelyest az ilyen sérülésekhez, mik a hosszútávú kilátások? Van rá esély, hogy rendbe lehessen rakni a srácot, és "kinője" a sérülékenységet?
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.04. 22:07:09

csababarca írta: Azért, hogy Denist meg Gomest levegőnek nézte, hát ezért én mondjuk nem tudok haragudni.Érthető.
CSK of the year :D De inkább ne is beszéljünk erről, pezsgőt bontottam amikor a Denis-Gomes-Vidal triótól megszabadultunk.
csababarca írta: De az nem állja meg a helyét amikor a sose, soha, egyszer sem szavakkal dobálóztok a témát illetően.
Nyilván ezekben van egy kisebb költői túlzás.
barcelonaforever írta: Remélem Dembelét megműtik és ezekutan nem fogja Umtiti baromsàgait követni.
Eddig is negműtötték folyamatosan, én nem tudok olyanról, hogy az Umtiti-féle "tradícionális módszereket" alkalmazta volna.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Szabolcs 1984
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2019.11.24. 12:27:14

2020.02.04. 21:26:59

ez a francia tuti üvegből van ,röhej hogy ilyen sérülékeny,nem volt ilyen dortmundban,mi történhetett vele, pedig én sok reményt fűztem hozzá
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.04. 21:04:36

Leon írta:Azonnal szerződést kell bontani vele!
Az hiányzik!Ha közös megegyezéssel nem megy el akkor cumi.Beperli a klubbot rosszhiszemű szerződésszegésért és megcsesznek minket tízmilliókra.Aztán majd kapunk egy ordenáré bírságot az UFA-tól vagy a Fifától és ha szerencsénk van eltiltanak valami klubtevékenységtől rosszabb esetben átigazolástól.

Ezt már be kell nyelni.A kutya nem fogja elvinni ekkora fizetéssel és ilyen sérülékenységgel .Ránk fog rohadni sajnos és ingyen megy majd valami francia középcsapatba és a karrierjének annyi.

Ez van sajna...
Kép
Avatar
barcelonaforever
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2006.10.30. 19:59:59

2020.02.04. 20:21:36

Hát ha màr ìgy alakult, elvileg spanyol bajnoksagbol lehetne igazolni, bàr nem tudom mennyivel lennénk előrèbb..
Kovetkezo neveket dobta be a Sport:
-Stuani
-Willian Jose
-Carlos Bacca
-Rodrigo
-Loren
-Jamie Mata
Egyenlore ennyi.
Remélem Dembelét megműtik és ezekutan nem fogja Umtiti baromsàgait követni.
Eddig sem voltunk túl acèlosak , innentől már csoda lenne , ha hoznànk bàrmifèle serleget. Ujabb egy èvet pazaroltunk a világ legjobbjàval a fedèlzeten...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.02.04. 20:14:31

Azonnal szerződést kell bontani vele!
A Barca történelmének egyik legnagyobb buktája!
Be le kell nyugodni és minél hamarabb megszabadulni tőle kb bármi áron!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.04. 19:49:58

davi10 írta: Megfordítom, egyáltalán nem figyeltem árgús szemekkel, mégis feltűnt, és úgy néz ki nem én vagyok az egyetlen.
De ne legyen igazam.

(Amúgy az asszisztokba beleszámolják azt is, ha rálövi és a kapusról kipattan a másik játékos elé, nem?)
Én nem mondom, hogy nem kereshetné többet labdával.
De az nem állja meg a helyét amikor a sose, soha, egyszer sem szavakkal dobálóztok a témát illetően.
Nem olyan drasztikus a helyzet, és 100%ban biztos vagyok benne, hogy ha kell akkor le fogja tenni neki, mint ahogy eddig is megtette.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.02.04. 19:45:42

daffy írta: Kb egy Messi sérülésre van a csapat attól,hogy az elnök megbukjon.
Pont ma jelent meg egy cikk az ESPN-en, amely szerint Messi már egy ideje combsérüléssel játszik. A média firkálmányait persze érdemes fenntartásokkal kezelni, de az ESPN azért nem egy utolsó bulvárlap.

https://www.espn.com/soccer/barcelona/s ... is-sources" target="_blank
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.02.04. 19:51:26-kor.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.04. 19:32:42

csababarca írta: Most árgus szemekkel figyelitek Griezes bemozgásait, és hogy hányszor kap labdát.
Egyébként legalább annyiszor beindul Fati, vagy Lajos is amíg
Megfordítom, egyáltalán nem figyeltem árgús szemekkel, mégis feltűnt, és úgy néz ki nem én vagyok az egyetlen.
De ne legyen igazam.

(Amúgy az asszisztokba beleszámolják azt is, ha rálövi és a kapusról kipattan a másik játékos elé, nem?)
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Driftwood
Jugador del Barça
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2017.12.24. 13:19:29

2020.02.04. 19:26:52

csababarca írta:
johdepp írta:Ne is haragudjatok meg, de mi a fenéért kell nulla nímandozni meg lúzer falloszozni szegény srácot?
mert ez a menő.
meg nyomni a dumákat, hogy Messi és Griezman nem passzol egymásnak, vagy Messi Griezman-nak.

vannak ilyen 3-4 havonta elterjedő butaságok a fórumon, amit aztán mindenki átvesz, és bólogat rá, és unásig ismétel bármi a téma.
"Nem passzolnak egymásnak" , ezeken én csak jókat nevetek. :D
Azoknak akik így látják ,bátran ajánlom az oldalon megjelenő videókat /a barca hivatalos oldalán talán több is van/ az edzésekről,öröm nézni Messi és Greizman összjátékát ! Suarez hiányában szerintem egyre jobban fogják "érezni " a másik mozgását ,és a meccseken jóval több lesz a Messi Greizman összjáték.Ebben biztos vagyok.
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2020.02.04. 19:24:44

Talál PSG-be diszkont áron tovább lehet adni. Jövőre mikor Mbappe megy madridba jól fog nekik egy francia a csapatban.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.04. 19:22:20

davi10 írta:
Simán benne van, és egyáltalán nem újkeletű dolog, emlékszem amikor Valverde első évében Messi csak Iniesta-nak, Alba-nak meg néha Suarez-nek passzolt.
Gomes-t meg Denis-t kb levegőnek nézte, amikor üresen voltak. Hasonló a helyzet Griezmann-nal.
most direkt megnéztem az asszisztjait az 17/18-as szezonról (EV első szezonja)
18 gólpassz.

Paulinho 2
Busquets
Iniesta 2
Alba 2
Lajos 7
Vidal
Piqué
Dembelé
Digne

Nyilván ezek csak asszistok, de azért nem csak az általad felsorolt három embernek passzolt. Meccsre leképezve is hasonló arányok lehetettek, csak könnyű ilyennel előhozakodni, aminek már nehéz utánajárni.

Azért, hogy Denist meg Gomest levegőnek nézte, hát ezért én mondjuk nem tudok haragudni.Érthető.
De Griezmannak is adott már gólpasszt, illetve nem egyszer ugratta ki jól.

Most árgus szemekkel figyelitek Griezes bemozgásait, és hogy hányszor kap labdát.
Egyébként legalább annyiszor beindul Fati, vagy Lajos is amíg volt, és nem sokkal jobb arányban teszik nekik a labdákat.
Ez fel van most fújva, de nem sok alapja van.
Sőt kifejezetten emlékszem nemrégről olyanra, amikor Messi le akarta tenni GR-nek (kockázatos passz volt, mert oda zártak a védők), mikor tehette volna balra Fatinak, vagy Lajosnak simába, de Grizest választotta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.02.04. 19:16:53

Azt hiszem eldőlt, hogy a Neymarért kapott rekordbevétel kukába lett dobva.
Coutinho senkinek nem kell csak jóval 100 millió alatt, és ezek után Dembélé után sem fognak kapkodni.

Ez a tavasz pedig szintén kuka.
A Barcanak van a legrosszabb szakmai stábja.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2020.02.04. 19:14:59

valahol olvastam h ez a 7. v 8. combizom serulese. neki nem az idenynek, hanem a karrierjenek van vege. el kell adni mindenaron, akar 20-30 millioert is.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.02.04. 19:13:17

NovaProspekt írta:Johdepp, azért a fizut ki kell alkudni, nemcsak úgy hozzávágta Barto jótékonyságbol. Ha Dembi elfocizott volna itt minimálberért is, annyit keresne most. Azért keres ennyit, mert ő és az ügynöke kialkudták a sztárgázsit.
Ha jól rémlik, akkor a Real elállt a vételtől Mbappé esetében, amikor túl sok lóvét akart magának, így került a PSG-hez. Szóval akárhogyan is nézzük, ezt a lóvét a klub adta meg neki, illetve az elnök bólintott rá. És az is a klub illetve az elnök hibája, hogy olyan helyzetbe került a csapat, hogy kvázi _MUSZÁJ_ volt Neymar helyére valaki nagyot vagy ígéreteset venni, mert igen gáz volt, ahogy elhúzott a brazil.
Szóval lehet rángatni a vizes lepedőt Dembélé körül, csak az a baj, hogy a srác tulajdonképpen csak elszenvedője az egésznek. Persze annyi pénzért igazából én is elszenvedném a dolgokat, de akkor is...
daffy írta:Ez igazából nem ő,hanem a klub. Bárki igent mond a még több pénzre. És majdnem szó szerint a semmivel keresi meg mindezt. Kitömték a nagy lóvéval,eladták a konkurenciáit. Igazából ez egy olyan öngól,ami szerintem nevetséges. Sőt,már-már nehéz elhinni,hogy mindez csak véletlen butaság. Kb egy Messi sérülésre van a csapat attól,hogy az elnök megbukjon.
Sajnos eléggé nagy igazságod van. Nincsenek rá szavak, hogy mennyire röhejes ez az egész, ami a csapat/klub körül folyik. Bár arra nem vennék mérget, hogy valaha is lenne olyan szitu, hogy Bartó bukna tőle. Számomra elég sok olyan történt az elmúlt 5-6 évben, amivel buknia kellett volna már, de hát a socik nem így gondolják/gondolták. Nem is értem.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.02.04. 19:06:03

Szerencsétlen csávót tényleg nem fogjuk tudni eladni még a vételárának a feléért sem lassan... :roll:
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.02.04. 18:58:47

Itt a következménye annak, amit régóta hangsúlyoztam, a keret folyamatos redukálása odáig vezetett, hogy 3 csatárunk van, miközben hátravan még a szezon jelentős része. Nincs mélység, nincs cserecsatár. Összesen van három középhátvédünk, ez is legalább ekkora probléma. Örülök, hogy vége a téli átigazolási szezonnak, a szezon végéig legalább már nem tudnak több játékost eladni. Perezt is eladták. Ez a vezetőség kb mindenkit eladna, ha egész szezonra kiterjedne az átigazolási időszak, a szezon végére talán maradt volna egy kezdőcsapatnyi ember. Vicc ez az egész...

Meg lennék lepve, ha Dembelét bármelyik csapatra rá tudnák sózni, így, hogy állandóan sérült. Az egészben az az elképesztő, hogy miközben szórták ki a játékosokat a csapatból, pont ő maradt, akit el kellett volna adni. Nyáron talán lett volna még csapat, amelyre viszonylag jó pénzért, bár így is durván a vételáron alul rá tudták volna sózni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.04. 18:49:50

fanbarca írta: Fú, ez az eddigi legtalálóbb hozzászólás, amit eddig olvastam Eurobarcán. Sajnos nagyon pontosan jellemez mindent.
csababarca írta: meg nyomni a dumákat, hogy Messi és Griezman nem passzol egymásnak, vagy Messi Griezman-nak.
Gyertek rám :D

Simán benne van, és egyáltalán nem újkeletű dolog, emlékszem amikor Valverde első évében Messi csak Iniesta-nak, Alba-nak meg néha Suarez-nek passzolt.
Gomes-t meg Denis-t kb levegőnek nézte, amikor üresen voltak. Hasonló a helyzet Griezmann-nal.

Nyilván nem úgy képzelem el az esetleges csatárduót, mint 2 duzzogó gyerek, de Messitől egyáltalán nem megszokott, hogy 3x is meggondolja, hogy lepasszolja-e a labdát.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2020.02.04. 18:31:45

johdepp írta:Ne is haragudjatok meg, de mi a fenéért kell nulla nímandozni meg lúzer falloszozni szegény srácot?
Ez igazából nem ő,hanem a klub. Bárki igent mond a még több pénzre. És majdnem szó szerint a semmivel keresi meg mindezt. Kitömték a nagy lóvéval,eladták a konkurenciáit. Igazából ez egy olyan öngól,ami szerintem nevetséges. Sőt,már-már nehéz elhinni,hogy mindez csak véletlen butaság. Kb egy Messi sérülésre van a csapat attól,hogy az elnök megbukjon.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.04. 18:27:18

Johdepp, azért a fizut ki kell alkudni, nemcsak úgy hozzávágta Barto jótékonyságbol. Ha Dembi elfocizott volna itt minimálberért is, annyit keresne most. Azért keres ennyit, mert ő és az ügynöke kialkudták a sztárgázsit.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.02.04. 18:27:03

johdepp írta:Ne is haragudjatok meg, de mi a fenéért kell nulla nímandozni meg lúzer falloszozni szegény srácot?
mert ez a menő.
meg nyomni a dumákat, hogy Messi és Griezman nem passzol egymásnak, vagy Messi Griezman-nak.

vannak ilyen 3-4 havonta elterjedő butaságok a fórumon, amit aztán mindenki átvesz, és bólogat rá, és unásig ismétel bármi a téma.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2020.02.04. 18:03:13

Ne is haragudjatok meg, de mi a fenéért kell nulla nímandozni meg lúzer falloszozni szegény srácot?
Nem ő fizetett magáért 150 millát, meg nem ő adott magának 15 milla/éves fizut.
És erősen kétlem, hogy ő örülne ennek, meg arra verné, hogy nem tud focizni, mert folyton sérült.
Az meg, hogy mennyire öntörvényű, csak a lapokból jött le. Azt elfelejtitek megemlíteni mellé, hogy ugyanezen lapok szerint az utóbbi időben, meg a legutóbbi izomsérülése előtt már erősen rágyúrt a profi életmódra, azért volt duplán taglózó az a novemberi sérülése.

Én rettenetesen sajnálom a csávót. Nekem mindig szimpi volt. A sérülések nélkül kinézett neki egy óriási karrier, benne volt a gyerekben, hogy top10-es támadó legyen, de így már nem tudom, mit gondoljak... Remélem, valahova elmegy innét, aztán a környezetváltás segít rajta mentálisan és fizikálisan is.

És lassan ott tartunk, hogy a Barca az egyik, ha nem a legnagyobb játékostemető jelenleg a világon. Aki idejön, az vagy elfelejt focizni, vagy folyton sérült, vagy nem játszhat, mert SR-nek meg Businak kell a játékperc. Egészen félelmetes, ami a klub körül folyik úgy összességében.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2020.02.04. 17:55:34

Én nem biztos, hogy eladnám 30-40 millióért , mert akkor bevállalunk egy biztos buktát. Nem 30-40 millát ér a játéktudása. Inkább kellene találni egy csapatot, amelyik kölcsönveszi és állja a fizuját, így , ha fel tudja építeni magát és nem sérül meg, akkor a Barca dönthet úgy hogy eladja, de akkor már nem 40 milla lesz az ára hanem sokkal több, vagy akár vissza is hozhatja a csapatba. Kockázatos , mert lehet , hogy ott is ugyanúgy megsérül és így még azt a 30-40 millát sem kapjuk érte amit most adnának, viszont, ha ott nem sérül meg, akkor még ki is lehet jönni jól a dologból. Nekem az, hogy kapunk érte 30-40 millát és lemondunk róla végleg az egy hatalmas bukta és aki ennyiért megveszi hatalmasat nyerhet vele, ha ott nem sérül meg. (Én egy top csapat helyében ezt a 30-40 millás kockázatot bevállalnám egy Dembeléért , ha ennyiért adja a Barca) Kérdés mennyire van szüksége arra a 30-40 millára a Barcának a nyáron. Ezt a vezetőség majd eldönti.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2020.02.04. 17:38:31

Nem tudunk ilyenkor igazolni valakit a helyére?
Volt már szó régebben, hogy súlyos sérülés esetén engedi a szövetség az igazolást átigazolási szezonon kívül is.

Szenzációs volt amúgy elengedni Perezt is =D> Valahogy annyira ironikus, hogy bezárul az átigazolási ablak, és rá 2 napra lesérül #-o #-o
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2020.02.04. 17:24:55

Vicc a gyerek, de sajnálom egy kicsit. Ígéretes volt, sajna ez így kuka. Meg a szezon is.
Válasz küldése