Ousmane Dembélé

Ki hogy teljesített legutóbb? Ki milyen formát mutat, kik a kedvenceid? Mondd el itt! - Az első csapat játékosai, a La Masia, a vezetőedző és a régmúlt csillagai kapnak itt helyet.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.11. 12:47:07

Probálkozik,csak nem jön össze. Ha mellette valami igen magas szinvonalon focizni mindenki,akkor jogosan lehetne elovenni,hogy nem való ide. Addig meg oruljunk hogy legalabb o nem serult,így is elég halványak vagyunk támadásban az 1000 körbepasszal.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.02.11. 12:44:21

Andris írta:
2021.02.11. 10:25:39
Szerintem a sok flegmaságból, koncentrációhiányból adódó butasága ellenére is a legveszélyesebb, legproduktívabb játékosunk. Sokszor Messit is beelőzi. Persze Pedri meg most még meccsenként egyszer vagy kétszer Griezman is megpróbál néha valami előrefele dolgot önerőből, de Messin kívül gyakorlatilag Dembele az egyetlen, aki önerőből képes játékosokat megverni, tempó vagy emberelőnyt kialakítani, helyzeteket teremteni.
Amíg ez az összkép róla, addig bosszankodok a hülye labdavesztések, hosszú önmagát szoktetések és elbarmolt szögletek során, de még így is stabil kezdőnek és alapvetően nagyon értékes játékosnak gondolom.
És (ha nem sérül meg) szerintem csak jobb lehet. Még mindig alig van tapasztalata, 3 éve nem játszott ennyit egyhuzamban mint most.

Sose lesz a kedvencem, mert butának is tartom kicsit, meg nem is egy kifejezetten szimpi játékos, de attól még nagyon jó most, és szerintem jó lehet később is, hogy ott van a keretben.
Én ezt a "buta" játékost is egy kicsit közhelynek érzem, valami olyasmi mint Busquets és a fetrengések. Ezzel együtt a játékintelligenciája tényleg nem magas, de amit játszania kell, ahhoz nem is ez a legszükségesebb. Csak egy játékost kérnék említeni a keretből Messin kívül, aki képes és mer egy vagy két védőt megverni vagy távolabbról is lövést elvállalni. De még akinek erőssége is az átlövések, mint mondjuk Coutinho, Griezmann vagy akár Pjanic szökőévente ha látunk hasonlót. És inkább legyen elől 5 próbálkozásból 3 esetleg 4 labdavesztése ha abból az egyből vagy kettőből veszély alakul ki. Mert kb. az megy, hogy passzolgassunk körbe és ha kell ha nem adjuk oda Messinek középre a bunkerba.
Rossz látni hogy sokszor lenne lövőhelyzet, de inkább odatolják Messinek sokkal rosszabb pozícióba.

Nem azt mondom, hogy hibátlanul játszik vagy nem kellene sokat fejlődnie, mert van bőven hibája, sokszor feleslegesen cipeli, hosszan indul vagy belemegy felesleges helyzetekbe, viszont egy nagyon technikás játékos, aki még rengeteget fejlődhet, de még így is ő az aki váratlant mer/tud húzni és veszélyt jelent az ellenfél védelmére, olyan elemeket hoz a játékba amit Messin kívül más nem.
Forca Barca!!!!
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.02.11. 11:16:17

Valahogy én azt kívánom, hogy Dembélé rossz passzai és játéka legyen a jelenlegi keret legnagyobb problémája és akkor már boldog ember leszek!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.11. 10:25:39

Szerintem a sok flegmaságból, koncentrációhiányból adódó butasága ellenére is a legveszélyesebb, legproduktívabb játékosunk. Sokszor Messit is beelőzi. Persze Pedri meg most még meccsenként egyszer vagy kétszer Griezman is megpróbál néha valami előrefele dolgot önerőből, de Messin kívül gyakorlatilag Dembele az egyetlen, aki önerőből képes játékosokat megverni, tempó vagy emberelőnyt kialakítani, helyzeteket teremteni.
Amíg ez az összkép róla, addig bosszankodok a hülye labdavesztések, hosszú önmagát szoktetések és elbarmolt szögletek során, de még így is stabil kezdőnek és alapvetően nagyon értékes játékosnak gondolom.
És (ha nem sérül meg) szerintem csak jobb lehet. Még mindig alig van tapasztalata, 3 éve nem játszott ennyit egyhuzamban mint most.

Sose lesz a kedvencem, mert butának is tartom kicsit, meg nem is egy kifejezetten szimpi játékos, de attól még nagyon jó most, és szerintem jó lehet később is, hogy ott van a keretben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.11. 09:42:18

bingyo24 írta:
2021.02.10. 22:58:45
Sokan dicsérik egy egy jobbacska meccs után de ez a csávó olyan bot lábú és buta jatekos,hogy hihetetlen, és itt focizik a nagy Barcelonában
Trincao, vagy Greiezmann jobb? Esetleg Brait?
Az ő baklövéseit jobban észre lehet venni, mint a többekét, mert legalább AKAR VALAMIT KEZDENI A LABDÁVAL ÉS ELŐRE JÁTSZIK NEM PASSZOL ALIBIT.
Az a hihetetlen hogy Busi kezdő,Pjanic sehol nincs, hogy hátvédeink nincsenek.
Remélem elmegy... Kíváncsi leszek, hogy ki fog játszani...
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2021.02.10. 22:58:45

Sokan dicsérik egy egy jobbacska meccs után de ez a csávó olyan bot lábú és buta jatekos,hogy hihetetlen, és itt focizik a nagy Barcelonában
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.02.10. 22:55:31

Érte kapott pénzből kell venni 1 védőt, előrébb lennénk mint vele.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.02.10. 22:49:02

Nagy ötlet volt neki adni a szogleteket. :lol:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2021.02.03. 20:15:31

Barca_10 írta:
2021.02.02. 16:48:27
Az a baj vele hogy a profi futballista általában 19-24 éves kor között fejlődik teljes játékossá. Ebben az időszakban ő szinte végig sérült volt, amennyire tudom a Dortmundnál elkerülték a sérülések, nálunk pedig ezek miatt sem tudta megugrani a szintet. Vannak későn érő játékosok, de neki szerintem nincs meg az intelligenciája ahhoz hogy felérjen arra a szintre amire a tehetsége megkövetelné. Én megtartanám, de külön edzőt is tennék mellé aki elmagyarázza neki az erősségeit és arra kezd el építeni, extra munkával. Nem CR mentalitást várok tőle, hanem folyamatos fejlődést. Akkor nagy fegyver lehetne.
Ez a buta fiú, olyan gyors hogy a Fradi játékosai csak nézték mit csinál. Igaz a többieket is. Nem értem azokat akik Neymarban látják a tehetséget és Dembiben nem. Ha ez a fiú nem a Barcában lesz klasszis az csakis a Barcelona hibája. le merem fogadni, hogy máshol meg fogja mutatni mire képes.Mert brutális tehetség a srác. Henry óta az első , olyan igazolás számomra akinek örülök, hogy gránátkék -piros mezben látom.
johdepp
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.10.02. 18:23:01

2021.02.03. 18:57:25

Sinya22 írta:
2021.02.03. 18:36:18
ventiladors írta:
2021.02.03. 18:06:57


Biztosan azért hagyta ki, mert tudta a visszavágón úgyis agyonvernek. Csúnyább lett volna ha 5-4 gyel ejtenek ki.
Vagy kihagyta,majd a csapat összeomlott lelkileg,ezért vertek agyon. Sőt,ebben lehet valami,lehet Dembelé kihagyott ziccere indította el az egész lavinát. :shock:
Szerintem ha ez a buta néger berúgja azt a ziccert, akkor azóta is tripláztunk volna minden évben, a kovid sem lenne, és csődben sem lenne a klub. Minden az ő hibája, takarodjon innét már végre!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.03. 18:36:18

ventiladors írta:
2021.02.03. 18:06:57


Biztosan azért hagyta ki, mert tudta a visszavágón úgyis agyonvernek. Csúnyább lett volna ha 5-4 gyel ejtenek ki.
Vagy kihagyta,majd a csapat összeomlott lelkileg,ezért vertek agyon. Sőt,ebben lehet valami,lehet Dembelé kihagyott ziccere indította el az egész lavinát. :shock:
Avatar
ventiladors
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019.05.13. 20:31:40

2021.02.03. 18:06:57

Sinya22 írta:
2021.02.03. 17:10:26
Arthur8 írta:
2021.02.03. 16:28:52
A Liverpool elleni kihagyott egy 100%os ziccert Dembele 3-0nál valóban, úgy ahogy ugyanazon a meccsen a liverpooli gólkirály világklasszis Salah 5m-ről üres kapura kapufát lőtt (azt hiszem 2-0nál).
Kár a gőzért,valakinek ez maradt meg az egész párharcból. Az nem,hogy agyon lettünk verve a visszavágón :D
Biztosan azért hagyta ki, mert tudta a visszavágón úgyis agyonvernek. Csúnyább lett volna ha 5-4 gyel ejtenek ki.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.03. 17:10:26

Arthur8 írta:
2021.02.03. 16:28:52
A Liverpool elleni kihagyott egy 100%os ziccert Dembele 3-0nál valóban, úgy ahogy ugyanazon a meccsen a liverpooli gólkirály világklasszis Salah 5m-ről üres kapura kapufát lőtt (azt hiszem 2-0nál).
Kár a gőzért,valakinek ez maradt meg az egész párharcból. Az nem,hogy agyon lettünk verve a visszavágón :D
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.02.03. 16:28:52

A Liverpool elleni kihagyott egy 100%os ziccert Dembele 3-0nál valóban, úgy ahogy ugyanazon a meccsen a liverpooli gólkirály világklasszis Salah 5m-ről üres kapura kapufát lőtt (azt hiszem 2-0nál). Hasonló nagy hibákat vétett a csapat többi tagja a visszavágón. Elöl az első félidőben a visszavágón 3 ziccerünk volt , amiből, ha egy bemegy, vége. Legjobb az volt, amikor Alba tiszta ziccerből visszapasszolta a labdát a kb 8m-re mögötte érkező Messinek a jobb lábára, de előtte még adott egy gólpasszt az ellenfélnek is. De ahogy más is említette a 4. gólt, na olyat nb3ban kapnak a csapatok kb. Bárcsak annyi lett volna, hogy csak Dembele hibázott volna ott egyet, mert akkor biztosan nevetve továbbjutunk. Olyan iszonyatos nagy összeesés volt a csapattól, mint előtte Rómában és aztán a Bayern ellen. Azt, hogy a jelenlegi keretből senki nem hagy ki ilyeneket azt is picit túlzásnak és elfogult rosszindulatnak érzem. Griezmann csak ebben a szezonban 2 szer hibázott 5men belülről üres kapura (emellet 2-3szor tutira 1-1ben a kapussal szemben hibázott), de Braithwaite is nem egyszer hibázott 100%-os helyzetben, de ez a foci velejárója, hogy nem minden ziccert lőnek be. Én el tudom fogadni, ha valaki nem szereti Dembele játékát , mert tényleg sokat hibázik és valakinek ez idegesítő lehet, de a liverpooli kiesésben a szerepe túl van itt nagyítva, illetve, hogy ő olyanokat hibázik, amit más játékos nem. Abból a 6-7 hibából, amit vétett a csapat azon a két Liverpool elleni meccsen az egyik hiba valóban Dembele hibája volt.
Én sokkal veszélyesebbnek érzem a Barcát támadásban, ha fent van a pályán , mint amikor nincs, a hibái ellenére is. Amikor nincs fent, akkor általában impotens a Barcelona széljátéka , nulla veszéllyel. Szerintem egy védelemnek ő sokkal kellemetlenebb ellenfél , mint pl Griezmann vagy Braithwaite. Nekem pl sokkal zavaróbb, amikor Griezmann egymás után lejátszik 5 meccset úgy, hogy lehetne helyette bárki más a keretből a pályán, mert annyira jelentéktelen a játéka és semmilyen veszély nincs benne.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.03. 13:04:16

Sinya22 írta:
2021.02.03. 12:37:06
Zozzy 5 írta:
2021.02.03. 11:13:32


nem dembelé miatt estünk ki a pool ellen, de az a ziccere és a benny hill showba illő "befejezése" olyan volt, amire csak ő képes azóta is a keretben.
Nézd vissza nyugodtan Griezmann őszi teljesítményét,,meglepődsz majd mi mindenre volt képes.

Egyébként igen,Dembelé elég rossz formában van,de adom Csaba véleményét,inkább nézem azt hogy 5/4 csele nem sikerül, de abból az 1-ből meg lesz valami értékelhető dolog, mint a 25. hátratett labdát Lengletnek.
+1. Én pont ezért nézem szívesebben Puigot Pedrinél. Aki elöl van, játsszon előrefelé, agresszíven, váratlanul, és kész. Nálam minden más humbug. Dembélé még most ősszel is játszott ennél pontosabban, meg fog is, de a kedve kb töretlen. Én csak azt hiányolom tőle, hogy mikor megindul nagy tempóban, meerje végigvinni, mert sokszor megáll és bevárja a társakat, akkor is, ha már csak egy ember van előtte. Remélem ez nem egy tiki-taka becsicskítás kezdete.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.03. 12:37:06

Zozzy 5 írta:
2021.02.03. 11:13:32


nem dembelé miatt estünk ki a pool ellen, de az a ziccere és a benny hill showba illő "befejezése" olyan volt, amire csak ő képes azóta is a keretben.
Nézd vissza nyugodtan Griezmann őszi teljesítményét,,meglepődsz majd mi mindenre volt képes.

Egyébként igen,Dembelé elég rossz formában van,de adom Csaba véleményét,inkább nézem azt hogy 5/4 csele nem sikerül, de abból az 1-ből meg lesz valami értékelhető dolog, mint a 25. hátratett labdát Lengletnek.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.02.03. 11:13:32

drobika írta:
2021.02.03. 10:14:55
Valaki azt gondolja, ha berúgja a helyzetét akkor az Anfielden lett volna esélyünk? Hát nem! Ha öttel mentünk volna k, akkor hatot kaptunk volna!
Én meg azt nem tudom elfelejteni hogyan kaptuk a végső kegyelemdöfést ! Amkor még szögletnél sem tudtunk felállni,még asszsztálni sem a gólnál! Teljesen hitehagyott, enervált, impotens bagázs volt. Éppúgy mint a szörnyű 8-2 -es meccsen ! Nehogy már Dembelé miatt estünk ki a Pool ellen!
Ki lenne jobb jobbszélső a keretben? Ki az aki a sérült Fatin kívül és persze Messin kívűl egy az egyet fel mer vállalni?
Nem top szintű játékos...Trincao az,? Busi az? Brait az? Ezzel kell főzni.
nem dembelé miatt estünk ki a pool ellen, de az a ziccere és a benny hill showba illő "befejezése" olyan volt, amire csak ő képes azóta is a keretben. nem most kell eladni, de előtted se ezt írták, csak azt, hogy ha top csapat akarunk lenni, akkor abba ő nem fog illeni, mert képtelen konstans szintet hozni. és ezt nem cáfolja az se, hogy Trincao, Busquets meg Brait is kuka.

most ebben az egyébként is 0 szezonban elmegy, de ha régi időkhöz hasonló játék a cél, akkor abba ő nem illik. ha ebben a csődközeli állapotban annyi lehet maximum a reális cél a jövőben, hogy BL indulás, akkor arra megfelelő.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.03. 10:14:55

Xavier Hernandez írta:
2021.02.02. 16:35:46
Nem tudom neki elfelejteni a Pool elleni utolsó percekben kihagyott helyzetét, amikor Messi látványosan elterült a bénázása láttán. Teljesítménye teljesen random, amit összességében nyújt, az nem Barca szint. Persze, van benne egy jó adag tehetség, ami ritka a mostani keretben, de az agyat nem lehet pótolni, iszonyat idegesítő nézni az ostoba megoldásait, aztán váratlanul (véletlenül?) húz egy jót, és megint reménykedni kezd az ember, hogy a csávó tulajdonképp egy zseni. Évek óta ez megy.
Mára talán kinőtte a korábbi fegyelmezetlenkedéseit, mielőbb meg kellene szabadulni tőle, amíg játékra alkalmas állapotban van, hátha fizetnek érte valami szép összeget. Tartok attól, hogy hamarosan beesik a szokásos sérülés, és ismét hónapokra kidől, és szezon végén megint a nyakunkon ragad.
Rohadt messze van a "top kategória" fogalmától, az első perctől kezdve nem értettem, mit keres itt.
Valaki azt gondolja, ha berúgja a helyzetét akkor az Anfielden lett volna esélyünk? Hát nem! Ha öttel mentünk volna k, akkor hatot kaptunk volna!
Én meg azt nem tudom elfelejteni hogyan kaptuk a végső kegyelemdöfést ! Amkor még szögletnél sem tudtunk felállni,még asszsztálni sem a gólnál! Teljesen hitehagyott, enervált, impotens bagázs volt. Éppúgy mint a szörnyű 8-2 -es meccsen ! Nehogy már Dembelé miatt estünk ki a Pool ellen!
Ki lenne jobb jobbszélső a keretben? Ki az aki a sérült Fatin kívül és persze Messin kívűl egy az egyet fel mer vállalni?
Nem top szintű játékos...Trincao az,? Busi az? Brait az? Ezzel kell főzni.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.02.02. 16:48:27

Az a baj vele hogy a profi futballista általában 19-24 éves kor között fejlődik teljes játékossá. Ebben az időszakban ő szinte végig sérült volt, amennyire tudom a Dortmundnál elkerülték a sérülések, nálunk pedig ezek miatt sem tudta megugrani a szintet. Vannak későn érő játékosok, de neki szerintem nincs meg az intelligenciája ahhoz hogy felérjen arra a szintre amire a tehetsége megkövetelné. Én megtartanám, de külön edzőt is tennék mellé aki elmagyarázza neki az erősségeit és arra kezd el építeni, extra munkával. Nem CR mentalitást várok tőle, hanem folyamatos fejlődést. Akkor nagy fegyver lehetne.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Xavier Hernandez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2018.01.04. 22:42:42
Tartózkodási hely: Barcelona

2021.02.02. 16:35:46

Nem tudom neki elfelejteni a Pool elleni utolsó percekben kihagyott helyzetét, amikor Messi látványosan elterült a bénázása láttán. Teljesítménye teljesen random, amit összességében nyújt, az nem Barca szint. Persze, van benne egy jó adag tehetség, ami ritka a mostani keretben, de az agyat nem lehet pótolni, iszonyat idegesítő nézni az ostoba megoldásait, aztán váratlanul (véletlenül?) húz egy jót, és megint reménykedni kezd az ember, hogy a csávó tulajdonképp egy zseni. Évek óta ez megy.
Mára talán kinőtte a korábbi fegyelmezetlenkedéseit, mielőbb meg kellene szabadulni tőle, amíg játékra alkalmas állapotban van, hátha fizetnek érte valami szép összeget. Tartok attól, hogy hamarosan beesik a szokásos sérülés, és ismét hónapokra kidől, és szezon végén megint a nyakunkon ragad.
Rohadt messze van a "top kategória" fogalmától, az első perctől kezdve nem értettem, mit keres itt.
Arthur8
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019.04.01. 18:47:25

2021.02.02. 14:33:09

Szerintem sincs nagyon nagy formában Dembele most, de nem is mondanám rossznak. Szerintem már itt a Barcában is volt jobb időszaka játékban (kb 8-10 meccs), aztán sajnos meg is sérült. Úgy érzem, hogy az éveken keresztül tartó sérülései eléggé rányomták a bélyegét a fejlődésére és még nem találta meg a legjobb formáját.
VISZONT én Messin kívül csak benne látom, hogy egy nagy csapat ellen komoly veszélyt tud okozni jelenleg (ha épp aznap elkapja a fonalat) és ha megnézem , hogy védőként ki lehet a kellemetlenebb ellenfél Dembele vagy pl. Griezmann vagy Braithwaite egyértelműen Dembelet mondanám. Nekem pl Griezmannal az a bajom, hogy őt egy komolyabb védő megeszi reggelire, mert azon kívül, hogy intelligens nem látom semmiben igazán kiemelkedőnek és túl kiszámítható játékos. Dembele képességeit tekintve zseniális, csak sajnos nem elég konzisztens egyelőre. Elképesztő gyors , két lábas , jól cselez és rávállal az 1-1ekre és benne ott vannak a váratlan megoldások , tehát, ha jó napot fog ki, akkor horror lehet a védőknek ellene játszani. Tény, hogy sokszor hibázik, olyankor is, amikor semmi nem indokolja , viszont próbálkozik és szerintem nagyon nagy szükség van ilyen típusú játékosra a csapatban, mert nélküle iszonyatosan egysíkú, veszélytelen és kiszámítható a csapat. Abban reménykedem, hogy a PSG meccsig nem sérül meg, mert nagy szükség lenne rá és kiváncsi lennék már rá végre egy BL egyenes kieséses meccsen jó ellenfél ellen , úgy hogy nem két hónapos sérülésből tért éppen vissza. Én örülök, hogy úgy tűnik jobb fizikális állapotban van és tud rendszeresen játszani.
Az , hogy az ára mennyi volt és, hogy Neymar hozzá képest milyen volt, engem nem érdekel. Latom én is , hogy van hova fejlődni, de a képességei alapján Dembele top kategória és még mindig csak 23 éves.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.02.02. 13:03:52

Nagyon nem értem a Koeman féle koncepciót, mert Dembi és Gríz is alkalmas a mélységi játékra, de labdaszerzés után sem hátulról, sem középről nem alkalmazunk gyors lefordulásokat, hanem szépen oldalpasszokkal vagy visszapasszokkal megvárjuk, míg feláll a védelem. Ha a ritmusváltások jól működnének, még el is lehetne fogadni, de így saját magunk előtt szűkítjük a lehetőségeinket. A kontrákról nem is beszélve. Főleg annak tudatában, hogy Koeman mester, ha vezetünk, az eredmény tartására törekszik.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.02.02. 12:51:43

bunga írta:
2021.02.02. 10:34:40
Senki nem képes túlkerülni a vételárán. Pedig ha olcsóbban jött volna, jobb lenne róla a vélemény.
Én pont letojom, hogy mennyibe került. Ha ingyen jött volna, akkor is idegesítene a jelenlegi játéka.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.02. 11:55:19

Nem igazán értem a srác állandó kritizálását. Nyilvánvaló, hogy senki nincs ezen a poszton jobb a keretben. Örvendetes, hogy legalább egészséges. Trincao nyomába sem érhet ez százas. Nyilván, aki cselez, pláne olyan tempo mellett a labdával mint ö az gyakran hibázik is. Ajánlom a valóságban kipróbálni :) De rajta kívül gyakorlatilag senki sincs aki egy az egyet meg mer húzni. Engem is sokkal jobban idegesít az alibi öt méteres passz a legközelebb állóhoz és akkor kijön a százas labdapaszz-pontosság meg hasonlók. Értelmetlen statisztika ebből a szempontból. Védekezése konkrét nulla, de hát ezt el kell fogadni. Nem neki kellene a jobbhátvéd dolgát megoldani. Fati ha jön ,akkor a másik oldalunkon is lesz egy hasonló stílusú játékosunk. Szerintem nem lesz az olyan rossz
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.02.02. 10:34:40

Senki nem képes túlkerülni a vételárán. Pedig ha olcsóbban jött volna, jobb lenne róla a vélemény.
Válasz küldése